دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش

تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی

آیا قصد تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی را دارید ؟ شرایط تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی ۲۰۱۸ چگونه می باشد ؟ مدارک لازم برای تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی چه می باشد ؟ تاچه سنی می توان برای تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی اقدام نمود ؟ آیا برای تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی نیازی به مدرک زبان می باشد ؟ تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی  در چه رشته های ممکن است ؟ هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی  چه میزان می باشد ؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

در واقع تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش فرصت بسیار خوبی برای متقاضیانی است که از کشورهای دیگر به جهت تحصیل وارد کشور اتریش می شوند و مدرک زبان آلمانی خود را اخذ ننموده اند. در این مقاله تمامی مطالب مربوط به تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش خدمت شما متقاضیان عزیز مطرح می شود.

همان طور که می دانید زبان رسمی کشور اتریش المانی بوده و دانشگاه های دولتی اتریش آن به زبان آلمانی تدریس می شوند.دانشگاه هایی هم چون دانشگاه وین که امروزه جزء دانشگاه های مطرح دنیا و حتی اتحادیه ی اروپا می باشند.البته شماری از رشته ها هم در دانشگاه وین به زبان انگلیسی تدریس می شوند.رشته هایی همانند :

Quantitative Economics, Management and Finance

Science-Technology-Society

Environmental Sciences

Middle European interdisciplinary Master Programme in Cognitive Science

European Master in Hea
lth and Physical Activity (Joint Curricula)

English Language and Linguistics

Anglophone Literatures and Cultures

East Asian Economy and Society

Economics

Botany

Ecology and Ecosystems

Molecular Microbiology, Microbial Ecology and Immunobiology

987 1 تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی

اما شما دوست عزیز که خواهان مهاجرت به کشور اتریش هستید و قصد ادامه ی تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی  را دارید نگران نباشید . ما به شما که قصد ادامه ی تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش را دارید دانشگاه های خصوصی اتریش را پیشنهاد میکنیم.دانشگاهی که علاوه بر این که به زبان انگلیسی تدریس میشود این امکان را دارد که هم با مدرک دیپلم و هم با مدرک لیسانس بتوانید در آن تحصیل نمائید.

شما تنها می توانید با ارائه ی مدرک IELTSزبان انگلیسی با نمره ی ۶ برای مقطع لیسانس و با نمره ی ۵/۶ برای مقطع فوق لیسانس  از این دانشگاه ها پذیرش بگیرید.

علاوه بر این، این دانشگاه برای شما دوست عزیزی که قصد ادامه ی تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش را دارید این امکان را فراهم می کند که از لیسانس به رشته هایی هم چون مدیریت و بیزینس و رشته های همانند مدیریت هتل داری تغییر رشته دهید.نکته ی بسیار مهمی که خیلی از دوستان را جذب این دانشگاه های خصوصی می کند این است که این دانشگاه ها تضمین کاری دارد.یعنی کار را برای شما دوست عزیز گارانتی می کند.پس دیگر نگرانی بابت پیدا کردنکار در اتریش بعد از تحصیلات دانشگاهی نخواهید داشت.

اگر شما دوست عزیز دنبال دانشگاهی در اروپا هستید که بتوانید به زبان انگلیسی در آن درس بخوانید و تغییر رشته دهید و نگرانی بابت کار هم نداشته باشید هم اکنون بهترین گزینه پیش روی شماست.- دانشگاه خصوصی اتریش – نکته ی بسیار مهم دیگر در مورد این دانشگاه این است که این دانشگاه یک دانشگاه امریکایی- سوئیسی می باشد که شعبه های دیگر آن در کشور های آمریکا و سوئیس هم اکنون دایر است .

پس شما دوست عزیزی که قصد مهاجرت به آمریکا و سوئیس را دارید  ولی با توجه به شرایط سخت اخذ ویزا از آمریکا و سوئیس از مهاجرت صرف نظر کرده اید هم اکنون می توانید به راحتی از دانشگاه خصوصی اتریش به عنوان یک سکوی پرتاپ برای رسیدن به دانشگاه های آمریکا و سوئیس استفاده نمائید.کافی است مدارک خود را به مشاورین موسسه ی حقوقی ملک پور تحویل داده و فقط منتظر اخذ پذیرش و  ویزای خود باشید.

همان طور که میدانید موسسه ی  ما با دایر نمودن دفتر مرکزی خود در شهر وین در اترش و با مشاوره ی صحیح بیش از هزار  ویزا برای دانشگاه های اتریش در طی سالیان فعالیت خود تجربه ی کافی خود را به شما هم وطنان عزیز ثابت نموده است.

دانشگاه های اتریش

در اتریش به طور کلی بیش از ۱۸ دانشگاه و ۱۱۰ موسسه آموزش عالی وجود دارد و زبان ملی و رسمی در این دانشگاه ها آلمانی می باشد .اما افرادی که تمایل به تحصیل در اتریش یه زبان انگلیسی را دارند میتوانند در رشته های مشخصی به زبان انگلیسی تحصیل نمایند که البته داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس برای ورود ضروری است .

دوستان عزیزی که در رشته هایی همچون مترجمی زبان انگلیسی ، فرانسه ، روسی و … ویا ادبیات این رشته ها تحصیل نموده اند میتوانند از دانششگاه دولتی اتریش پذیرش گرفته و به رایگان در رشته ی پر طرفدار زبان شناسی در مقطع فوق لیسانس  تحصیل نمایند.این رشته به زبان انگلیسی تدریس شده و داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۵/۶ برای آن ضروری است.در رشته ی زبان شناسی چندین زبان زنده ی دنیا به شما آموزش داده شده و بعد از فارغ التحصیل شدن شما دوست عزیز قادر خواهید بود به راحتی به چندین زبان زنده ی دنیا صحبت نموده و با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار نمائید.

و اما پیشنهادی ویژه برای دوستان عزیزی که در رشته هایی هم چون رشته ی پر طرفدار پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و حتی دامپزشکی تحصیل نموده اند…همان طور که شما دوستان اطلاع دارید مدارک گروه پزشکی که از ایران اخذ می شوند متاسفانه چه برای ادامه ی تحصیل و چه برای اشتغال برای کشور های دیگر قابل قبول نمی باشند و دوستانی که در این رشته ها در ایران تحصیل نموده اند همیشه این نگرانی را دارند که هیچ جای دنیا مدارک انها قابل قبول نبوده و در هر کشوری بخواهند به تحصیل یا کار مشغول شوند حتما باید آزمونی سخت را پشت سر گذاشته و در صورت قبولی در آن آزمون است که میتوانند ادامه ی تحصیل داده و یا به کار مشغول شوند.این نگرانی همیشه برای دوستان پزشک ما که به زحمت در ایران رشته ای سخت هم چون پزشکی را پشت سر گذاشته اند وجوددارد. اما کشور اتریش امروزه این نگرانی را برطرف نموده است .

کشور اتریش برای دوستان پزشک ، دندان پزشک ، داروساز و حتی دامپزشک پیشنهادی ویژه دارد.این دوستان می توانند با پذیرش گرفتن از دانشگا دولتی وین دوره های کلینیکال را گذرانده و بعد از آن وارد تخصص شوند .

بدین گونه که دانشگاه وین به این دوستان این اجازه را می دهد که دوره هایی را به صورت رایگان در دانشگاه دولتی وین به زبان انگلیسی بگذرانند تا بتوانند مدرک خود را معادل سازی کرده و آن را مورد قبول سازند و بعد از گذراندن این دوره وارد مقطع تخصص شوند .

شما با گذراندن این دوره به راحتی به تخصص میرسید و حتی می توانید مشغول به کار شوید.حتی اگر تمایل دارید رشته ی خود را تغییر داده و در گرایش دیگر پزشکی وارد تخصص شوید دانشگاه وین اتریش این امکان را برای شما فراهم نموده است .برای اگاهی از شرایط ویژه ی  آن با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.

طبابت در شهری همانند وین و در کشوری همانند اتریش امروزه رویای بسیاری از دوستان می باشد . پس فرصت را از دست ندهید .تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی برای پزشکان دیگر رویا نیست.پس هم اکنون با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و از شرایط ویژه ی تحصیل پزشکان در اتریش و مهاجرت به اتریش ، تحصیل در اتریش و روش های مهاجرت به اتریش اطلاعات کسب نمائید.

Rating: 5
43 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام. من ۲۷ سالمه و رشته تحصیلیم معماری بوده. آیا امکانش هست که بتونم به موسیقی تغییر رشته بدم؟ و تو دانشگاه انگلیسی زبان اتریش تحصیل کنم؟ من آیلتس ۶/۵ دارم ولی مدرک زبان آلمانی ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 2. Parsa گفته:

  با سلام و عرض ادب
  دانشجو مقطع کارشناسی در رشته رادیولوژی هستم
  میخواستم بپرسم زمانی که درسم تموم شد برای مقطع ارشد در رشته خودم درخواست بپذیرش دادم شانس پذیرفته شدنم چقدره؟
  و اینکه هزینه زندگی و تحصیل همه با هم چقدر برام درمیاد ترمی؟
  سوال دیگه اینکه شرایط پذیرفته شدن در دانشگاه های خصوصی اتریش به چه شکل هست؟ معدل؟ آزمون؟…

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. این موارد نیاز به داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. سارا گفته:

  سلام من 39 سالمه و فوق لیسانس حقوق از دانشگاه دولتی شیراز
  چطور می تونم ویزای تحصیلی بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید روزمه تحصیلی خود را به دانشگاه مقصد ارسال کرده و درخواست اخذ پذیرش تحصیلی نمایید. پس از دریافت پذیرش می توانید جهت اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

   پاسخ
 4. زهره گفته:

  سلام من ۴۳ سالمه و و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی خوندم معدل ۱۸ دانشگاه ازاد تهران مرکز میخوام برای ارشد برای اتریش در دانشگاه انگلیسی زبان دولتی رشته انگلیسی رو ادامه بدم . امکانش هست ؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان پذیر است اما باید شرایط شما با جزئیات بیشتری بررسی شود تا بتوان نظر قاطع داد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. حمیدرضا گفته:

  سلام
  من 27 سالمه دانشجوی دکتری جامعه شناسی دانشگاه آزاد. مدرک ارشدم از دانشگاه تهران هست. همسرم هم ارشد جامه شناسی از دانشگاه آزاد داره. امکان تحصیل در مقطع دکتری رشته جامعه شناسی به چه شکل هست؟ دولتی و خصوصی. پذیرشش، هزینه اش، زبانش و …
  سپاس از سایت خوبتون

  پاسخ
 6. سارینا گفته:

  با سلام و عرض احترام اینجانب برای دکترا کشور اتریش به زبان انگلیسی می‌خوام اقدام کنم رشته مترجمی زبان انگلیسی ، با شرکت محترمتون تماس گرفتم فرمودن باید زبان آلمانی در سطح A2 بلد باشم ولی تو این صفحه میخونم که فقط آیلتس ۶/۵ نیاز هست ، ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید خیلی سر در گم هستم ، الان باید آیلتس بدم یا زبان آلمانی بخونم؟ ، گپ تحصیلی دارم ۳۶ سالمه مشکلی برای اقدام ندارم؟ و با این همه تلاش اگر نتونستم سوپر وایزر داشته باشم نمیتونم اقدام کنم؟ ، همراه مادر دارم ایشون بیمار هستن استثنایی هم هست بتونم زود بیارمشون پیشم؟ چه زمان میتونم اپلای کنم برای ادامه تحصیل؟ ممنون میشم به همه سوالاتم پاسخ بفرمایید
  پیشاپیش از همکاریتون صمیمانه سپاسگزارم

  پاسخ
 7. ناشناس گفته:

  با سلام
  با لیسانس مترجنی پیام نور و فوق لیسانس اموزش زبان ازاد میتونم اقدام کنم؟ همسر و دوتا بچه نیز همراه دارم

  پاسخ
 8. ارزو گفته:

  سلام من خيلي تماس گرفتم پاسخ نداديد يك سوال داشتم من ٢٦ سالمه ميتونم در اتريش دندانپزشكي بخونم؟ به زبان اينگليسي؟ زبان هم اونجا بخونم . مهندسي پرتو پزشكي خوندم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب،
   در صورت اخذ پذیرش در دوره های پیش پزشکی این کشور و سپس قبولی در آزمون ورودی برای رشته های پزشکی دانشگاه های اتریش می توانید در این کشور در این رشته ادامه تحصیل دهید.

   پاسخ
 9. Mohammadreza گفته:

  با سلام من محمدرضا هستم ۲۵ سالمه و مجرد هستم و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و برای فوق لیسانس میخواستم در دانشگاه اتریش اقدام کنم

  پاسخ
 10. اسدی گفته:

  با سلام
  من دکتری مهندسی هوافضا هستم از یکی از دانشگاه های تهران
  برای دوره پست داک سوال داشتم که شما پذیدش می گیرید یا نه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 11. ناشناس گفته:

  سلام.من مهندس مکانیک هستم با 5 سال سابقه کار.29 سال سن دارم.
  همسرم لیسانس مترجمی زبان داره و نزدیک 2 سال سابقه تدریس داره و 25 سالشه.
  میخواستم بدونم میتونم از دانشگاه دولتی اتریش واسه خانمم پذیرش بگیرم و خودم هم به عنوان همراه باهاش برم و اونجا مشغول بکار بشم؟
  نزدیک 150 تومن هم سرمایه دارم.کافیه به نظرتون؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دانشگاهشان اگر دولتی باشد میتوانند اقدام کنند اما بیش از شش ماه ممکن است همراه طول بکشد بنابراین گزینه های دیگری را هم میتوانید برررسی نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. عاطفه اسماعیلی گفته:

  با سلام خدمت شما عزیزان
  بنده لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد دارم و نمره ایلتس 6.5 و یک مقاله isc و سن ۲۲ سال
  میخواستم بدونم با این شرایط ایا یکی از دانشگاه های اتریش به من فاند کامل برای مقطع ارشد میده یا نه؟؟؟ و یا شانسم کمه و باید صبر کنم ارشد بخونم و برای دکتری فاند بگیرم؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. Sara گفته:

  سلام من سال یازدهم رشته تجربی هستم و قصد تحصیل داروسازی دارم
  بعد از گرفتن دیپلم چه شرایطی برای استارت توی اتریش لازمه؟؟! هم به زبان المانی و هم انگلیسی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 14. مریم گفته:

  سلام شما فقط واسه دانشگاه خصوصی کار میکنید؟ دانشگاه دولتی که فاند بده فعالیت نمیکنید؟من واسه دکتری می خوام برم و رشته ام مدیریت هستش ….

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام امکان اخذ اسکالرشیپ از دانشگاه های خصوصی از بدو ورود وجود ندارد در صورت پاس کردن دروس با نمرات بالا در ترم اول این موضوع میسر میشود .

   پاسخ
 15. ناشناس گفته:

  با سلام و تشکر بنده فوق لیسانس اموزش زبان با معدل بالا و سابقه کار 6 ساله در ندریس زبان دارم. شرایط گرفتن پذیرش از اتریش برای من به چه صورت است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رزومه شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. موفقیت گفته:

  با سلام خدمت مشاور گرامی
  من قصد دارم رشته دکترای داروسازی اتریش شرکت کنم…دیپلمم ریاضی فیزیک و لیسانسم مهندسی شیمی از دانشگاه روزانه دولتی میباشد،آیا میتونم بدون اینکه داروسازی ایران قبول شم…از راهی ساده تر وارد این رشته در اتریش بشم؟در ضمن مدرک زبان آلمانی هم ندارم.
  با غیر از کشور اتریش کشور دیگه ای رو میشه نام ببرید که زیان تحصیلش انگلیسی باشه و هزینه تحصیلش خیلی کم باشه؟منظورم در رشته داروسازی

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای راهنمایی بهتر شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. موفق گفته:

  با سلام خدمت مشاور گرامی:
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه روزانه هستم…قصد دارم به ادامه تحصیل در رشته دکترای داروسازی ترجیحا در اتریش آن هم از ساده ترین راه ممکن اقدام کنم…آیا داروسازی در اتریش فقط به زبان آلمانی تدریس میشه؟…لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. می توانید در این کشور به زبان انگلیسی یا المانی به تحصیل بپردازید. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. امیر لاهیجانی گفته:

  با سلام، بنده ۲۳ سالم است و قصد مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل رو دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید. من قصد دارم رشته زبان انگلیسی رو در یکی از دانشگاههای اتریش ادامه بدم .من تو ایران تا کاردانی معماری خوندم وانصراف دادم پس مدرکش بدرد اونور نمیخوره ، و سوالم اینه: من که تو ایران رشته زبان انگلیسی نخوندم، برای ورود به دانشگاه اتریش باید کنکور یا آزمونی بدم؟( آیلتس رو تو ایران میگیرم ) و سوال دیگر هزینه دانشگاه خصوصی اتریش چطوره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در دانشگاه های اتریش باید نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیلی داشته باشید. هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش بسته به نوع دانشگاه متفاوت است. برای بررسی هر یک از شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. سعید گفته:

  با سلام خدمت استاد ملک پور،بنده دانشجوی مهندسی مکانیک ترم۶دانشگاه دولتی ایران میباشم و با توجه به اینکه یادگیری زبان آلمانی برایم خیلی سخت است و علاقه ندارم آیا میتوانم به زبان انگلیسی در اتریش در مقطع کارشناسی یا ارشد ادامه تحصیل دهم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ادب. بله امکان تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور وجود دارد. می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. امیرحسین گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ترم ۲ مهندسی عمران در دانشگاه آزاد هستم میخواستم ببینم من هم میتونم با آیلتس ۶ در اتریش به ادامه تحصیل بپردازم یا زبان آلمانی نیاز هست؟
  و اینکه مراحلش رو لطف کنین بگین که به چه صورت میتونم اقدام کرده و مدارکم رو به شما برسونم!
  ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در اتریش هم به زبان انگلیسی هم آلمانی امکان پذیر است. برای دریافت اطلاعات و انجام اقدامات لازم می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید

   پاسخ
 21. مریم گفته:

  سلام, خسته نباشید. میخواستم بدونم شرایط دقیقا چجوری هست؟ مخصوصا از نظر مالی. ترمی چقدر درمیاد واسه رشته ی ادبیات انگلیسی-لیسانس. خوابگاه و اینا چطور؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. تحصیل در دانشگاه های اتریش تقریبا رایگان بوده و هزینه ثبت نام دارد. به طور کلی می توان گفت تحصیل و زندگی در این کشور سالیانه بین ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو هزینه خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. فرید شاهمحمدی گفته:

  سلام خدمت جناب ملکپور. بنده کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه علمی کاربردی دارم. شما فرمودید دانشگاههای خصوصی اتریش کار بعد از تحصیل رو گارانتی میکنه. ایا من میتونم از این دانشگاه خصوصی پذیرش بگیرم?

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های خصوصی نیازمند مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی هستید ! لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شرایط شما را بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.