تحصیل در انگلیس

 • شرایط تحصیل در انگلیس
 • ویزاهای تحصیلی انگلستان
 • مدارس مختلف انگلیس
 • تحصیل در مقاطع مختلف انگلیس
 • ویزای گاردین جهت تحصیل در انگلستان
 • دوره های مهم تحصیلی در انگلستان
 • هزینه تحصیل و زندگی در انگلیس
 • بورسیه تحصیلی در انگلیس
 • کار ضمن تحصیل در انگلیس
تحصیل در انگلستان 300x300 تحصیل در انگلیس

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط تحصیل در انگلیس

تحصیل در انگلیس , اخذ ویزاهای تحصیلی انگلیس و مهاجرت تحصیلی به انگلستان از جمله مباحثی است که در حوزه مهاجرت های تحصیلی متقاضیان زبادی دارد چراکه انگلستان یکی از کشورهای خوب اروپایی می باشد و از لحاظ علمی و اموزشی هم در سطح خوبی قرار دارد. لذا در این نوشتار به بررسی موضوع تحصیل در انگلیس پرداخته ایم.

video تحصیل در انگلیس

ویزاهای تحصیلی انگلیس

ویزاهای تحصیلی انگلستان با نام tier 4 visa student شناخته می شوند و به دو گروه تقسیم می شوند. برای افراد ۴ تا ۱۷ ساله که قصد تحصیل در مدارس انگلستان را دارند ویزای child tire 4 ، برای افراد بالای ۱۷سال general tier4  صادر می شود.

متقاضی می تواند از ۳ ماه قبل از شروع دوره تحصیلی اش در انگلستان درخواست ویزا بدهد. هزینه درخواست ویزای تحصیلی انگلستان در هر دو نوع برای هر شخص ۳۲۸ پوند می باشد. این هزینه برای همراهان ویزای جنرال (همسر، پارتنر و فرزندان زیر ۱۸ سال) همین مقدار است. والدین شخصی که ویزای chihd tire 4 را دارد می توانند درخواست ویزای Parent of a tier4  ۴ (child) visa را بدهند. هزینه درخواست این ویزا ۴۰۵ پوند می باشد.

هر فرد متقاضی ویزا باید مبلغی را تحت عنوان healthcare surcharge پرداخت کند که مقدار آن برای هر فرد محصل سالیانه ۱۵۰ پوند است. این مقدار برای هر همراه هم ۱۵۰ پوند در سال می باشد، که باید برای تمام سال های تحصیل یک جا پرداخت شود. رسید پرداخت این مبلغ باید به باقی مدارک برای درخواست ویزا الصاق شود.

شخص متقاضی ویزا باید نشان دهد که تمکن مالی برای پوشش دادن هزینه های تحصیلی و زندگی خود را دارد. شخص باید مبلغی را در حسابی به نام خودش یا والدینش(سرپرست) واریز کند. این مبلغ با توجه به شرایط فرد متفاوت است. همچنین این مبلغ باید برای یک دوره ۲۸ روزه و به صورت متوالی در حساب باشد که این دوره نباید قبل از ۳۱ روز قبل از درخواست متقاضی پایان یافته باشد.

این مبلغ شامل هزینه تحصیل و زندگی فرد است. هزینه تحصیل شامل هزینه یک سال تحصیل یا کل هزینه اگر دوره تحصیل کمتر از یک سال است. این هزینه با توجه به مقطع تحصیلی، دانشگاه یا مدرسه و رشته تحصیلی متفاوت است. هزینه زندگی با توجه به این که فرد در چه شهری سکونت دارد متغیر است. برای فردی که قرار است در لندن تحصیل کند ماهیانه ۱۲۶۵ پوند و برای باقی شهرها ۱۰۱۵ پوند که باید هزینه ۹ ماه در حساب بانکی شخص باشد. به طور مثال شخصی که برای دانشگاهی در شهر منچستر پذیرش گرفته است باید علاوه بر هزینه یک سال تحصیل اش مبلغ ۹۱۳۵ پوند در حساب بانکی اش داشته باشد.

برای هر همراه شخص متقاضی ویزای جنرال این مبالغ به شرح ذیل می باشد: برای شهر لندن ماهیانه ۸۴۵ پوند و برای باقی شهرها ماهیانه ۶۸۰ پوند.

اگر شخص درخواست ویزای child tier 4 را دارد، حساب بانکی مذبور می تواند به نام خودش یا والینش (سرپرست) باشد. اما اگر شخص درخواست ویزای tier 4 generaرا دارد و می خواهد از تمکن مالی والدینش (سرپرست) استفاده کند (یعنی حساب بانکی به نام والدینش (سرپرست) باشد) باید یکی از مدارک زیر را ارائه دهد

شناسنامه
گواهی فرزندخواندگی
یک سند دادگاهی که در آن نام سرپرستان قید شده باشد
علاوه بر این نامه ای دال بر رضایت والدین (سرپرست) برای استفاده از این پول نیز باید ارائه شود.

اگر شخص نشان دهد که هزینه تحصیل یا قسمتی از آن را پرداخت کرده است مبلغ پرداخت شده از مبلغی که به عنوان هزینه تحصیل در حساب شخص باید واریز شود کم می شود. همچنین اگر محل اقامت شخص خوابگاه های دانشجویی است، متقاضی می تواند با پرداخت حداکثر ۱۲۶۵ پوند به خوابگاه این مبلغ را از کل هزینه ی زندگی ( ۹ ماه) که باید در حسابش نشان دهد، کم کند. در مورد مثال قبل، اگر شخص ۱۲۶۵ پوند به خوابگاه خود بپردازد مبلغ مورد نیاز به ۷۸۷۰ پوند کاهش می یابد.

برای اشخاص زیر ۱۲ سال والدین می توانند درخواست ویزای Parent of a tier 4 (child) visa را بدهند. آنها باید:

از تمکن مالی کافی برخوردار باشند.
نشان دهند که کار و زندگی اصلی شان خارج از انگلستان است.
نشان دهند که با پایان یافتن مدت ویزا انگلستان را ترک می کنند.
توانایی پرداخت هزینه های خروج خود را داشته باشند
هم چنین فرزند آنها باید زیر ۱۲ سال باشد، در حال تحصیل و یا در شرف شروع به تحصیل در یکی از مدارس انگلستان باشد و دارای ویزای child tier 4 باشد.

ویزای Parent of a tier 4 (child) visa برای اولین بار به مدت ۶ تا ۱۲ ماه صادر می شود و هر بار امکان تمدید ۱۲ ماهه آن تا وقتی که فرزند محصل به ۱۲ سال تمام برسد وجود دارد.

Tier 4 (child) visa

۱-نامه پذیرش مدرسه

۳-تمکن مالی کافی برای پوشش دادن هزینه های زندگی و تحصیل فرد

۴-شخص باید شهروند کشوری به جز کشورهای منطقه اقتصادی اروپا یا سویس باشد

Tier 4 (general) student visa

۱-نامه پذیرش تحصیلی

۲-تسلط بر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی

۳-تمکن مالی کافی برای پوشش دادن هزینه های زندگی و تحصیل فرد (این مقدار بنا بر شرایط هر فرد متغیر است)

۴-شخص باید شهروند کشوری به جز کشورهای منطقه اقتصادی اروپا یا سویس باشد

فایل صوتی استاد ملک پور در باب تحصیل در انگلستان

audio تحصیل در انگلیس
تحصیل در انگلستان با ویزای تحصیلی انگلستان

مدارس مختلف انگلیس

مدارس شبانه روزی در انگلستان – خصوصی یا Boarding Schools

تحصیل در انگلستان در سنین ۵ تا ۱۶ سالگی برای دانش آموزان اجباری است. سال تحصیلی در انگلستان هر ساله از سپتامبر شروع شده و تا جولای ادامه دارد و هر سال تحصیلی به سه ترم تقسیم میشود.

ترم پائیزه: (که از اوائل سپتامبر شروع میشود و تا اواسط دسامبر ادامه دارد)

ترم بهاره: (که از ابتدای ژانویه شروع شده و تا اواسط یا اواخر ماه مارچ ادامه دارد)

ترم تابستانی: (از اوائل یا اواسط ماه آوریل شروع میشود و تا اواسط ماه جولای ادامه دارد. )

در مدارس شبانه روزی در انگلستان که خصوصی هستند که هزینه های مدارس خصوصی توسط والدین دانش آموزان پرداخت میشود.

در مدارس خصوصی دانش آموزان در مدارس زندگی میکنند

چون این دانش آموزان در مدرسه زندگی میکنند و به صورت شبانه روزی آنجا هستند امکانات فوق برنامه مختلفی مثل-شطرنج – موسیقی ، ورزش از جمله فوتبال – تنیس و حتی اسب سواری و صخره نوردی و شنا نیز جز این فعالیتهای فوق برنامه هستند.

تمامی مدارس خصوصی دارای بخش ویژه زبان انگلیسی به نام EFL)English as a Foreign Language) هستند که اختصاصا به دانش آموزان خارجی در ترم اول با توجه به نیازهای آنها در زمینه آموزش زبان انگلیسی مساعدتهای لازم را دارند

هزینه تحصیلی در مدارس خصوصی شبانه روزی که اصطلاحا (Boarding Fee )شامل هزینه تحصیل و هزینه ای زندگی در خوابگاه های مدارس است که بایستی به صورت کامل قبل از شروع هر ترم پرداخته شود. این مبلغ شامل خوابگاه – سه وعده غذای روزانه و هزینه تحصیل است که میتواند از ۲۰۰۰۰ پوند تا ۳۰۰۰۰ پوند در سال و بسته به مدرسه باشد.

مدارس دولتی

هزینه مدارس دولتی در انگلستان رایگان میباشد و توسط دولت پرداخت میشود و تنها دانش آموزان بریتانیایی و منطقه اقتصاد اروپایی میتوانند از این مدارس استفاده کنند این مدارس توسط مسئولین محلی اداره میشوند.که در اصلاح به این مدارس Grant Maintained Schools نامیده میشوند.

بنابراین در مدارس دولتی تحصیل برای دانش آموزان رایگان است.

تحصیل در دبیرستان های انگلستان

تحصیل در مقاطع مختلف انگلیس

تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در انگلیس امکانپذیر میباشد که هرکدام شرایط خودراداشته و در زیر به بررسی ان ها میپردازیم.

مقایسه تحصیل فوق لیسانس در آلمان و انگلیس
تحصیل دکتری در انگلستان
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان
تحصیل در رشته حقوق در انگلستان
audio تحصیل در انگلیس

ویزای گاردین جهت تحصیل در انگلیس

افرادی هستند که میخواهند فرزندانشان در مدارس شبانه روزی کشور انگلستان تحصیل نمایند . راه تحصیل این کودکان در مدارس شبانه روزی کشورهای انگلیس باز است .برای این دانش آموزان یک ویزایی میدهند برای مدارس شبانه روزی که طبق این ویزا این امکان وجود دارد که پدر یا مادر دانش آموز همراه فرزندشان به این کشورها مهاجرت کنند . که ویزایی را که پدرو مادر دانش آموز برای مهاجرت و همراهی با فرزندشان دریافت میکنند ویزای گاردین (قیم ) میگویند در واقع این ویزای گاردین مجوزی است برای ورود والدینی که فرزندان آنها در مدارس شبانه روزی کشورهای انگلیس مشغول به تحصیل میباشند . این ویزا بهترین نوع ویزایی است برای والدینی که میخواهند فرزندشان در مدارس پیشرفته مشغول به تحصیل شود و جدا از آنها زندگی نکند . از طریق ویزای گاردین این والدین میتوانند به همراه فرزندشان مهاجرت کرده و فرزندشان را در مدارس شبانه روزی مورد نظرشان ثبت نام کنند و این دانش آموزان در کنار والدین خود دوره تحصیل در این مدارس شبانه روزی را بگذرانند و خانواده ها نگرانی دوری فرزندانشان را نداشته باشند.

البته براساس این ویزای گاردین یکی از والدین (پدر یا مادر) میتوانند به عنوان سرپرست همراه فرزندشان مهاجرت کنند و از طریق همین ویزای گاردین اقامت انگلیس را بگیرند .طبق ویزای گاردین افسر سفارت وقتی دانش آموز را رد نمیکند و دانش آموز ویزا میشود به دنبال آن هم به والدین دانش آموز ویزا میدهند و امکان رد ویزای گاردین برای والدین بسیار کم میباشد.

هرکدام از والدین که همراه دانش آموز مهاجرت میکنند حق کار فول تایم دارند و میتوانند بخش عمده ای از هزینه های زندگیشان را از همین طریق بدست بیاورند . این والدین علاوه بر حق کار فول تایم میتوانند در آن کشوری که با ویزای گاردین وارد شده اند ادامه تحصیل دهند .

گاردینی که به همراه دانش آموز به عنوان سرپرست مهاجرت میکند میتواند پدر یا مادر باشد اگر پدر دانش آموز همراه او باشد برای مادر دعوت نامه میفرستد که طبق ویزای گاردین برای مادر دانش آموز هم یک ویزای ۶ ماهه صادر میشود و در طول این ۶ ماه مادر دانش آموز میتواند رفت وآمد کند . البته اگر چنان چه والدین دانش آموز بنا بر دلایل و مشکلات و مشغله کاری نتواند همراه فرزندشان مهاجرت کنند میتواند شخصی که مورد اعتماد آنها است را به عنوان سرپرست دانش آموز معرفی کند . واین سرپرست همراه دانش آموز به کشورانگلیس مهاجرت کرده و از فرزندشان مراقبت مینماید البته این سرپرست باید دارای شرایطی باشد از جمله بالای ۲۱ سال سن داشته باشد و توان مالی جهت پرداخت هزینه های مربوط به دانش آموز و بتواند امکاناتی را جهت زندگی دانش آموز فراهم آورد.

ویزای گاردین مدت زمانش متناسب با مدت تحصیل دانش آموز در آن کشور می باشد . سرپرستی که همراه دانش آموز به عنوان گاردین مهاجرت کرده است نیازمند نمره زبان (آیلتس ) نمیباشد و همچنین برای خود دانش آموز هم در بدو ورود داشتن نمره زبان (آیلتس ) لازم نیست که بعد از ورود به آن کشور زبان را به دانش آموز آموزش میدهند .

البته والدین حتما مجبور نیستند فرزندشان را به مدارس شبانه روزی بفرستند میتوانند فرزندشان را نزد خودشان در خانه ای که زندگی میکنند نگه دارند و فقط از مدارس آن استفاده نمایند اما باید شهریه این خوابگاه های شبانه روزی را چه دانش آموز درآن باشد چه در آن نباشد پرداخت نمایند .

در کشور انگلستان معمولا برای دانش آموزان زیر۱۲ سال ویزای گاردین صادر میشود .

ویزای گاردین یک ویزای امتیازی میباشد (P.b.s) برای اخذ ویزای گاردین ۳۰ امتیاز لازم است .

۱-باید نشان دهی که هزینه مدرسه(۲۰ هزار پوند) و هزینه ی زندگی در لندن (۱۳۰۰ پوند) برای خود شخص( ۹۰۰ پوند ) همراه روی هم رفته ۲۲۰۰ پوند میباشد . این پول باید معادل ۹ ماه زندگی و تحصیل محاسبه می شود و باید ۲۸ روز در حساب کوتاه مدت شخص باشد. و باید یک نامه بانکی در دست داشته باشید که این پول ۲۸ روز در حساب بوده است . که این نامه بانکی ده امتیاز دارد.

۲- نامه ای که ما برای دانش آموز میگیریم Cas نام دارد و این نامه ۲۰ امتیازی میباشد .که روی هم رفته برای اخذ ویزای گاریدن ۳۰ امتیاز لازم میباشد .

مدارک لازم جهت اخذ ویزای گاردین برای والدین :

۱-تصویر پاسپورت معتبر

۲-شش قطعه عکس

۳-سند ازدواج

۴-شناسنامه

دانش آموز بعد از اتمام تحصیل در این مدارس شبانه روزی میتواند در همان کشور ادامه تحصیل بدهد و وارد بهترین دانشگاه های انگلیس وارد شوند و بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی و پیدا کردن کار و پرداخت مالیات میتواند اقامت دائم ان کشورها را بدست آورد .و هم چنین والدین این دانش آموز بعد از اتمام مدت زمان ویزای آنها میتوانند در کنار فرزندشان ادامه تحصیل بدهند یا کار پیدا کنند و ویزای گاردین خود راتبدیل به ویزای تحصیلی یا کاری نمایند و اقامت دائم آن کشور را بدست آورند و زندگی آرام و خوبی را در کنار فرزندشان داشته باشند.

ویزای گاردین انگلستان

دوره های مهم تحصیلی در انگلیس

 • GCSE (گواهی عمومی آموزش متوسطه)

  برنامه GCSE در دانشکده های بلربیز و برایتون به دانش آموزان ۱۳ ساله فرصت شروع آماده سازی زود هنگام خود برای ورود به دانشگاه را می دهد.موسسه حقوقی ملک پور روشی نوین و حرفه ای محور را برای آموزش و ایجاد مهارت های زندگی برای محل کار جهانی در پیش گرفته است.

  مشاوران و وکلا متخصص ما بیشترین حمایت تحصیلی همراه با سطح بالایی از تشویق، راهنمایی و مراقبت معنوی ارائه می دهند. ما تضمین می کنیم که شما می توانید بر مطالعات خود تمرکز کنید،و بهترین استفاده را از فرصت هایی که ما در اختیارتان می گذاریم داشته باشید و به نتایج دلخواه خود دست یابید.

  General Certificate Secondary Education مخفف GCSE

  این دوره شناخته ترین دوره برای دانش آموزان که قصد ادامه تحصیل در دوره متوسطه را دارند میباشد چرا که این دوره ها در انگلستان برگزار میشود و مورد تایید و قبول سایر کشورها میباشد.

  برای شروع دوره GCSE ، سن دانش آموزان از ۱۳ تا ۱۶سال تمام می باشد. که دانش آموز پس از اتمام این دوره میتواند یکی از دو دوره های Foundation و یا A level را انتخاب نماید.

  شروع دوره GCSE سپتامبر و ژانویه می باشد.

  در GCSE معمولا دانش آموزان از بین ده ها رشته مختلف متناسب با علاقه و گرایش خود موضوع خاصی را از قبیل دروس تجربه،علوم پایه ،ریاضی انتخاب میکنند و دانش آموز معمولا ۴ درس را انتخاب میکنند و امتحانات این درس ها را میدهند.

  دانش آموزانی که از ایران برای ادامه تحصیل به انگلستان می روند حتما باید سال سوم راهنمایی ( کلاس نهم ) را به پایان رسانیده باشند که (کلاس نهم ) آنها مطابق سال اول دوره ۱ GCSE پذیرفته می شود.

  دانش آموزانی که سال اول دبیرستان (کلاس دهم ) را در ایران گذرانده اند ابتدا توسط کالج تعیین سطح می شوند. اگر سطح علمی آنها به حدی بود که بتوانند دوره A-Levels را شروع نمایند که دوره GCSE را نمی خوانند اما اگر سطح علمی آنها ضعیف تر از آن ارزیابی شد که بتوانند دوره A-Levels را شروع نمایند باید یک دوره یک ساله ۲ GCSE را بگذرانند.

  در پایان دوره ی GCSE، دانش آموزان می بایستی در امتحانات کتبی و شفاهی شرکت کنند.شایان ذکر است که فعالیت کلاسی دانش آموزان در ارزشیابی و نمرات آنها تاثیر بسزا دارد.سیستم نمره دهی در این دوره به صورت زیر می باشد.

  A+ بالاترین نمره و G پایین ترین نمره میباشد

  در دوره های GCSE از سنین خیلی پایین به دانش آموزان برنامه های تقویتی ساختار یافته ارائه می دهند که بخشی از برنامه روزانه آنها است. فعالیت هایی مانند باشگاه، سفر، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی،که جهان واقعی را به کلاس درس آورده و دانش عمیق تری پیرامون موضوع درسی فراهم می کند. فعالیت های تقویتی مهارت فردی مانند انگیزه و خود آگاهی در شما ایجاد می کند و به این ترتیب به یک شهروند دارای اعتماد به نفس مبدل می شوید.

  اگر سن شما بیش از ۱۵ سال است وتحصیلات راهنمایی را در ایران به پایان رسانده اید، می توانید در برنامه GCSE یک ساله در هر یک از دانشکده ها شرکت کنید.

  خط سیر برنامه GCSE
  در سن ۱۳ سالگی، بسیاری از دانش آموزان علایق خود و توسعه آرمان های حرفه ای خود را آغاز نموده اند. خط سیر برنامه GCSE به شما فرصت کشف علایق خود را می دهد و مهارت های زندگی و مطالعاتی که در آینده برای درخواست های دانشگاهی نیاز خواهید داشت را در شما ایجاد می کند.

  در این فعالیت های تقویتی واقعاً موضوعات درسی را در شرایط زندگی واقعی مطرح کرده و به شما امکان یادگیری مرتبط با موضوع درسی را می دهد و تجربه آموزشی کاملی را در اختیارتان می گذارد و پتانسیل شخصی و علمی شما را واقعیت بخشیده و دستیابی به نتایج آزمون GCSE بسیار عالی را برای شما میّسر می نمایند.

  شما به عنوان یک دانش آموز ۱۳ ساله با شرکت در دوره های GCSE بعد از پایان سال نهم تحصیلی، موضوعات درسی مختلفی در ترکیب با دروس اصلی، دروس مقدماتی و برنامه تقویتی ساختارمند را تجربه خواهید کرد.

  شما هر هفته به مدت ۱۵ ساعت زبان انگلیسی و ۱۵ ساعت دیگر کلاس دروس اصلی از جمله ریاضیات، فناوری اطلاعات و ارتباطات، هنر، علوم، مطالعات کسب و کار، PSHE و PE خواهید داشت.

  دروس اصلی عبارتند از انگلیسی، ریاضیات، علوم، تربیت بدنی، زبان خارجی نوین و فناوری اطلاعات. دروس مقدماتی پروژه های موضوع محور ۴ هفته ای فشرده است که به شما برای درک موضوع مورد نظر کمک می کند.

  کلاس هادر تمام طول روز ادامه داشته و دانش آموزان تحت نظارت و توجه مستقیم یک معلم خصوصی هستند، که بر پیشرفت اجتماعی و علمی نظارت دارند.

 • برنامه تقویتی

  مسئولان خط سیر تقویتی ما سخنرانی هایی از طرف سخنرانان متخصص و سفر به موزه ها، دانشگاه ها و کسب و کارها را سازماندهی می کنند. آنها همچنین فعالیت های آنلاین متنوعی ارائه می دهند و شما را تشویق به پیوستن به باشگاه ها و جوامع بسیاری می کنند. فعالیت های تقویتی واقعاً درک عمیق تری از دروس به شما داده و در توسعه مهارت های تخصصی شما موثر است که به شما کمک خواهد کرد که در درخواست های دانشگاهی در آینده مورد توجه باشید.

 • آماده سازی انگلیسی برای دوره ها (EPP)

  اگر نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره دارید، برنامهEPP هر روز صبح به مدت ۳ ساعت تدریس فشرده انگلیسی همراه با یک برنامه علمی متنوع در هر بعد از ظهر ارائه می کند. همچنین شما دسترسی کامل به برنامه تقویتی و نیز تمام فعالیتهای ورزشی خواهید داشت.

  GCSE یک ساله

  پس از آنکه برنامه GCSE را با موفقیت به اتمام رسانید، می توانید به سطح A level وارد شوید، و فراتر از آن به تحصیل در دانشگاه بپردازید.

 • A level

  سطوح A level گذر شما به بهترین دانشگاه های انگلستان و جاهای دیگر در جهان است. موسسه حقوقی ملک پور نماینده بزرگترین کالج در انگلستان یعنی کالج بلربیز آمادگی خود را برای پذیرش در رشته های پر متقاضی و دوره های رقابتی، از جمله پزشکی در بزرگترین و برترین کالج انگلستان اعلام میکند.

  دانش آموزان سطح A بلربیز به نتایج چشمگیری دست یافته و بیشتر آنها به دانشگاه های برتر انگلستان راه می یابند. در سال ۲۰۱۴، ۵۴ درصد از دانش آموزان سطح A ما به یکی از دانشگاه های برتر انگلستان وارد شدند.

  کلید موفقیت دانش آموزان ما در روش تخصصی ما نهفته است. هر یک از چهار کالج ما یک مرکز تخصصی است، که آموزش برتر در ترکیب با طیف متنوعی از فعالیت های تقویتی ارائه می دهد. این روش درک عمیق، مهارت های تخصصی و دانش موضوعی فراهم می کند که بهترین دانشگاه ها از دانشجویان دوره کارشناسی خود انتظار دارند، و شما را برای یک شغل موفق و ارزشمند یاری می کند.

  میباشدA-Levelدوره اصلی عمومی برای دانش آموزان در دوره انگلستان برای ادامه تحصیل به منظور ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی

  طول این دوره دوساله می باشد

  حداقل سن برای ورود به این دوره ۱۶ سال تمام می باشد

  در این دوره دانش آموز در سال اول معمولا ۴ تا ۵ درس را انتخاب می نماید و در سال دوم معمولا ۳ تا ۴ درس را انتخاب می کند.

  سپس در پایان دو سال امتحان جهت ورود به دانشگاه های ممتاز انگلستان از دانش آموزان گرفته میشود.

  معمولا برای ورود به رشته های خوب و دانشگاه های خوب ۸ درس انتخاب می شود که هر درس نمره اش از ۴ می باشد

  دانش آموزانی که بخواهند در یکی از رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی ادامه تحصیل بدهند و دوره ای بگذرانند. بسته به دانشگاه مورد نظر شرکت در امتحان نیز لازم استUKCAT یا BMAT

  و دانش آموزانی که بخواهند وارد یکی از دانشگاه های شوند حتما بایستی این دوره OXFORD CAMBRIDGE eو UCL را بگذرانند.

  دانش آموزان ایرانی که مدرک سال دوم دبیرستان را دارا می باشند و از سطح علمی نسبتا مناسبی برخوردارند اگر ۱۶ سال تمام داشته باشند می توانند وارد دوره A-Levels شوند.

  دانش آموزانی که مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی ایران را دارند و خواهان ادامه تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، دندانپزشکی،داروسازی می باشند بایستی یک دوره ۲ ساله A-Levels را بخوانند و در صورت موفقیت در آزمون سراسری این دوره جذب دانشگاه های انگلستان در این دوره ها شوند.

  دانش آموزانی که مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی ایران را دارند و اجر قصد تحصیل در هر رشته ای را داشته باشند چنانچه سن این افراد زیر ۱۷ سال باشد به مدرک زبان نیاز نیست و اگر بالای ۱۷ سال باشد به آیلتس ۵.۵ نیاز میباشد

  برنامه سطح A: تفاوت بلربیز

  دستیابی به نمرات بسیار عالی سطح A اولین گام برای دانشجویانی است که می خواهند به یکی از دانشگاه های برتر انگلستان راه یابند، و فراتر از آن به یک حرفۀ موفق برسند.

  آخرین تفکرات در تحصیلات سطح A

  برنامه سطح A آماده سازی عمیق، پشتیبانی و دانشی را در اختیار شما می گذارد که برای رقابتی ترین رشته ها مثل پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی نیاز خواهید داشت. تقویت یکی از ویژگی های مستقل این برنامه است که مهارت های شخصی و تخصصی را ارائه می دهد که مزیتی واقعی در طول فرایند درخواست به دانشگاه است.

  آموزش کارشناسی و تخصصی در کلاس های کوچک

  کلاس های سطح A به طور متوسط ۱۲ دانشجو دارد که با اطمینان نشان می دهد که به هر دانش آموز توجه کافی برای به حداکثر رساندن پتانسیل علمی خود می شود.

  برنامه تقویتی – توسعه مزیت رقابتی خود

  برنامه تقویتی انتخاب سفرهای جالب، سخنرانی و تجارب گسترده ای را ارائه می دهد که مرتبط با دروس دانشگاهی شما باشد. این فعالیت ها به منظور افزایش مطالعات شما، توسعه دانش موضوعی و توسعه مهارت های شخصی مانند ارتباط، خلاقیت و تفکر مستقل طراحی شده است. اینها ویژگی هایی هستند که دانشگاه های پیشرو در متقاضیان می جویند.

  در کالج تخصصی فعالیت های تقویتی در برنامه درسی گنجانده شده است تا به شما امکان دهد نه تنها به مطالعه یک موضوع، بلکه به تجربه و درک مظمون آن در محیطی در دنیای واقعی بپردازید.

  مشاوره کارشناسی و توصیه برای درخواست به دانشگاه

  در کنار تمرکز روی دانشگاه های برتر ما شما را در هر مرحله از فرایند درخواست به دانشگاه راهنمایی می کنیم. از مشاوره در انتخاب دانشگاه گرفته تا نوشتن بیانیه شخصی خود و روش های مصاحبه به شما کمک می کنیم، تا مطمئن شوید که تمام ابزار لازم برای موفقیت را در اختیار دارید.

  نتایج قابل توجه در امتحانات

  دانش آموزان سطح A بلربیز به طور مداوم به نتایج چشمگیر و بالاتر از متوسط بریتانیا دست می یابند. در سال ۲۰۱۴ بیش از ۵۴ درصد از دانش آموزان سطح A ما به یکی از دانشگاه های گروه برتر راه یافتند.

  موفقیت دانش آموزان

  در زیر گزیده ای از دانش آموزان برتر سطح A از سال ۲۰۱۴ ارائه شده است

  دانش آموزان بلربیز پس از پایان دوره Alevel و قبولی در امتحان پایانی از طرف دانشگاه آکسفورد و کمبریج و دانشکده های برتر پزشکی پذیرفته می شوند.که ما حمایت بیشتری برای کمک به آماده سازی دانش آموزان استثنایی خود برای ارائه درخواست به این موسسات برجسته دانشگاهی اختصاص می دهیم.

 • آماده سازی برای آکسفورد و کمبریج

  اگر توانایی علمی استثنایی دارید، احتمالاً بخواهید به دانشگاه آکسفورد یا کمبریج درخواست دهید. این مؤسسات رقابتی ترین ها در جهان هستند. برای اینکه بیشترین شانس موفقیت را داشته باشید، ما می توانیم آمادگی تخصصی ارائه دهیم که شامل موارد زیر می شود:

  بحث های رسمی در رابطه با مسائل کنونی، اخبار و حوادث به منظور توسعه دانش و مهارت های ارتباطی شما
  ارزیابی مستمر تکالیف، آزمون ها و امتحانات شما برای اطمینان از همراهی شما با استانداردهای مورد نیاز دانشگاه ها
  آمادگی برای مصاحبه رو در رو در دانشگاه، به علاوه مشاوره با دانش آموزان سابق بلربیز که در حال حاضر در آکسفورد یا کمبریج تحصیل می کنند.
  پشتیبانی بیشتر برای دانش آموزانی که نیاز به انجام یک آزمون استعداد برای یکی از رشته های آکسفورد و کمبریج دارند، در دسترس است، برای نمونه: آزمون استعداد تاریخ (HAT) و آزمون LANT برای حقوق. همچنین به دانش آموزان در آزمون های ریاضی STEP مورد نیاز در کمبریج و برخی از دانشگاه های دیگر کمک می شود.

 • FOUNDITION

  دوره مقدماتی و آمادگی، مهارت و تجربه اساسی را فراهم می کند که شما برای راه یابی به دانشگاه های برتر انگلستان نیاز دارید. بیش از ۷۰ دانشگاه مقصد داریم که به شما وسیع ترین انتخاب از میان گزینه های دانشگاهی را می دهد.

  Foundation یک دوره۱۲ماهه می باشد که شامل ۲ ترم تحصیلی میباشد که دو بار در سال شروع می شود که بار اول از September (مهرماه) و بار دوم از January (دی ماه) می باشد.

  حداقل سن برای ورود به دوره۱۷Foundation سال تمام میباشد دانش آموزان باید حتما دیپلم سه ساله دبیرستان را اخذ کرده باشند یعنی داشتن دیپلم ایران الزامی میباشد.برای ورود به Foundationحداقل سطح زبان حدودIELTS 5 می باشد

  با انتخاب دوره مقدماتی به جای گزینه پردیس دانشگاه، انتخاب شما به دانشگاه واحدی محدود نمی شود. همکاری ما شامل بسیاری از دانشگاه های برتر بریتانیا می باشد.

  دوره مقدماتی ما یک برنامه آموزشی سفارشی برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. با استفاده سمینار و آموزش، معلمان متخصص، آمادگی زبان انگلیسی، کلاس های کوچک و جدیدترین فناوری، یک محیط یادگیری حمایتی ارائه می دهیم تا به شما اطمینان دهیم که بهترین شانس موفقیت را خواهید داشت. ترم اول شامل دروس زبان و IT می باشد.

  ترم دوم شامل ۴ دروس اختصاصی بر حسب نوع رشته دانشگاهی از دروس مختلف ارائه شده می باشد.

  فعالیت های تقویتی تخصصی از نکات برجسته دوره مقدماتی می باشد. بازدید از دانشگاه ها و محل کارهای صنعتی، سخنرانان مهمان، مسابقات، اجتماعات و باشگاه ها به شما کمک می کند تا دروسی مورد مطالعه را به صورت عملی تجربه کنید. نمونه های دیگر از فعالیت های تقویتی شامل آموزش در سطح تجاری HSBC، کارگاه طراحی صحنه و غیره میباشد.

  دوره مقدماتی

  دوره مقدماتی فوندیشن یک برنامه یک ساله بسیار علمی است که مسیر پیشرفت به بیش از ۷۰ دانشگاه انگلستان را فراهم می کند. برنامه دوره مقدماتی بر اساس برنامه درسی سطح A و تدریس معلمان سطح A، رویکردی نوین در یادگیری ارائه می دهد که مهارت های فراتر از کلاس درس و آماده سازی ضروری برای دانشگاه و موفقیت شغلی را فراهم می کند.

  پیشرفت به تحصیل در دانشگاه

  پس از آنکه برنامه را با موفقیت و با توجه به استاندارد مورد نیاز به اتمام رساندید، می توانید به یکی از دوره ها در یکی از بیش از ۷۰ دانشگاه مقصد راه یابید. از مزایای اصلی دوره مقدماتی فوندیشن کمک به یافتن دوره دانشگاهی مناسب برای شما است.

  برنامه فشرده یک ساله

  دانش آموزان پس از اتمام دوره FOUNDATION وارد دوره لیسانس می شوند. اگر شما تمایل به تحصیل در دوره foundation را دارید باید در ایران مدرک دیپلم خود را با میانگین نمرات خوب اخذ نموده باشد ولی نیازی نیست دوره پیش دانشگاهی را گذرانده باشید.اگر سن شما کمتر از ۱۷ سال میباشد و مدرک دیپلم خود را اخذ کرده اید ما میتوانیم برای شما پذیرش قطعی برای تحصیل در دوره foundation را بدون نیاز به مدرک ILTES زبان انگلیسی فراهم کنیم و این امکان را برای شما فراهم کنیم که زبان انگلیسی خود را در کشور انگلستان تقویت کنید. اگر سن شما بیشتر از ۱۷ سال است به مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۵.۵ نیاز است.

  دوره فوندیشن یک برنامه کارآمد و فشرده یکساله است. این برنامه در مقایسه با A level شما را قادر به اخذ مدرک خود به مدت یک سال زودتر می سازد.

  برنامه تقویتی

  برنامه تقویتی در دوره فوندیشن انتخاب گسترده ای از فعالیت های جالب، گفتگوها و تجارب ارائه می دهد که به منظور افزایش مطالعات، توسعه دانش موضوعی و ترویج مهارت های ارتباطی و زندگی شما طراحی شده است. تمام آنها ویژگی هایی هستند که دانشگاه های برتر در متقاضیان خود می جویند.

  شما با شرکت در فعالیت های تقویتی به طور کامل در موضوع مورد مطالعه غوطه ور شده و به بینش و دیدگاه های جدید دست می یابید. به عنوان مثال، بازدید از پارک علم کمبریج چشم اندازی کاملاً جدید از نظریه ای به شما می دهد که در کلاس درس یاد می گیرید، و یا حضور درکارگاه هنرهای خلاقانه دانشگاه به شما فرصت یادگیری روش ها و مهارت های جدیدی می دهد.

  توسعه مهارت های مطالعاتی بسیار مهم

  این ویزا امتیاز بندی شده است و امتیاز ۴۰ مورد نیاز است.

  _داشتن مدرک زبان آیلتس ۱۰ امتیاز

  _گرفتن Case از دانشگاه ۲۰ امتیاز

  _نامه بانکی مبنی بر گواهی تمکن مالی ۱۰ امتیاز

  دوره فوندیشن مهارت های یادگیری و روش های مطالعه مورد نیاز شما برای موفقیت در دانشگاه های انگلستان را ارائه می دهد، که شامل ارائه کلاسی به طور موثر، نوشتن مقاله، مهارت های پژوهشی و شرکت در سمینارها می شود.

  در طول تحصیل در کالج فرصت بازدید از دانشگاه های سراسر انگلستان را خواهید داشت، برای کمک به شما در تصمیم گیری در رابطه با اینکه کدام دانشگاه برای شما مناسب است. می توانید از نمایشگاه های عمده دانشگاه ها بازدید کنید که در آنجا با نمایندگانی از دانشگاه ها ملاقات کنید، پرسش های خود را مطرح کرده و بررسی کنید که چه چیزهایی به شما ارائه می دهند. برای تکمیل مطالعه خود بازدید از دانشگاه و شرکت در سخنرانی ها را فراهم می کنیم. این شامل سخنرانی های دانشکده اقتصاد لندن و دانشکده کینگ لندن می شود. شما همچنین از ارتباط ما با سازمان های برتر در شهر بهره می برید.

  شما می توانید به طیف گسترده ای از مقصدهای دانشگاهی بریتانیا دسترسی داشته باشید. ما همچنین فرصت تحصیل در دانشگاه های استرالیا، آمریکا و ایتالیا را فراهم می کنیم. این یعنی اینکه شما می توانید موسسه حقوقی ملک پور را که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.

  انتخاب دانشگاه و کالج تصمیم گیری های بزرگی هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف تحصیلی خود مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در درخواست های ورود به دانشگاه های برتر دنیا و طرح های پژوهشی حمایت می کنند.

دوره های A level, Foundation,GCSE

هزینه تحصیل و زندگی در انگلیس

همانطور که می دانید کشور انگلستان یک کشور کاملا پیشرفته می باشد و جز برترین کشورها در دنیا محسوب می شود به همین دلیل همه ساله افراد بسیاری خواهان مهاجرت از طرق مختلف به انگلستان می باشند. در مورد تحصیل در کشور انگلستان و همچنین هزینه تحصیل در کشور انگلستان بهتر است بدانید که کاملا متفاوت می باشد و هزینه تحصیل در هر مقطع کاملا با مقاطع دیگر متفاوت می باشد. افرادی که در کشور انگلستان به کار می پردازند و یا تحصیل می کنند امکان این را دارند که فرزندانشان به صورت کاملا رایگان به تحصیل بپردازند. نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که دانشجویانی که عضو اتحادیه اروپا می باشند همانند دانشجویان انگلیسی باید شهریه بپردازند و این شهریه همانطور که بیان شد در هر مقطع متفاوت می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان
مقایسه هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها

بورسیه تحصیلی در انگلیس

اخذ بورسیه تحصیلی در همه جا یکی از اهداف دانشجویانی است که همواره به فکر پیشرفت هستند .انتخاب نوع بورسیه و اقدام به موقع و شناخت نیازهای هر یک از مواردی است که شانس پیروزی در اخذ بورسیه مورد نظر را افزایش می دهد.توصیه می شود برای اخذ اطلاعات بیش تر در زمینه بورسیه تحصیلی انگلستان وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ام آی ای تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی رایگان بهرمند شوید.

همچنین می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

کار ضمن تحصیل در انگلیس

وزارت کشور انگلستان به دانشجویان دارای ویزای تحصیلی اجازه کار در طول تحصیل را اعطا می کند، البته در آیین نامه تحصیلی خود عنوان می کند:

“هدف اصلی از ویزای تحصیلی آمدن شما به انگلستان برای تحصیل است. که در آنجا اجازه کار در انگلستان را دارید، هدف این است که بتوانید در حین تحصیل درآمد کسب کنید.

میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

سخن آخر درباره ی تحصیل در انگلیس

در طول ۱۲ سال گذشته، دانشجویان مادر بیش از ۵۰ دانشگاه، از جمله کمبریج، دانشکده اقتصاد لندن و دانشکده سلطنتی لندن راه یافته اند.

موسسه حقوقی ملک پور به شما کمک میکند برای زندگی و مطالعه در انگلستان آماده شوید، با اعتماد به نفس تحصیلات خود را شروع کنید و مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.

در این مقاله سعی شد نکات کلی ای در باب تحصیل در انگلستان ارائه گردد. در صورت نیاز به مشاوره با دفاتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

law تحصیل در انگلیس
109 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام من نوزده سالمه تیزهوشان خوندم و معدل دیپلمم 19.80 متولد انگلیس هستم و شناسنامه انگلیسی دارم 14 ساله ساکن ایرانم میخواستم بدونم برای تحصیل در انگلیس به خاطر شناسنامه ام شرایطم آسون تر نمیشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. Ejvf گفته:

  سلام من متولد انگلیس هستم و شناسنامه انگلیسی هم دارم ولی ساکن ایرانم میخواستم بدونم برای تحصیل شرایطم آسون تر نمیشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. انگلستان جزو کشورهایی است که از قاعده خون پیروی می کنند و تنها فرزندانی که یکی از والدینشان انگلیسی باشد اقامت اینکشور را اخذ می نمایند و در نتیجه داشتن شناسنامه انگلیسی حقی برای شما در کشور اترش ایجاد نخواهد نمود.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 3. amin گفته:

  عرض سلام و احترام بنده ۱۷ سالمه و دوازدهم هستم می خواستم برای دانشگاه های کانادا بورس بگیرم رزومه من این است که مدال نقره در المپیاد شیمی تمامی سال ها معدلم بالای ۱۹ بوده و تافل ۸۰ دارم و نمرات زیست و شیمیم همیشه بالا بوده و شیمیم اکثرا ۲۰ بوده می خواستم بدونم که آیا می توانم برای رشته پزشکی در کانادا بورس بگیرم یا هرجای دیگر ولی اولویتم کانادا است!!؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما برای تحصیل پزشکی در اغلب دانشگاه های معتبر دنیا باید در آزمون ورودی دانشگاه پذیرفته شوید. بورسیه تحصیلی معمولا در این مقطع اعطا نمی شود ولی برخی از دانشجویان که در دانشگاه رزومه مناسبی نشان می دهند می توانند اسکالرشیپ دریافت کنند.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام.
   برای دریافت مشاوره با آقای دکتر ملک پور در ابتدا باید با دفاتر تماس بگیرید و وقت مشاوره رزرو کنید.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/
   در غیر این صورت می توانید سوالات خود را در لایو ایشان مطرح کنید یا در همینجا برای کارشناسان موسسه مطرح نمایید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید نشان دهید که تا زمان دریافت فاند هزینه های زندگی خود را دارید و مدارک دریافت فول فاند را نیز ارائه دهید.

   پاسخ
 4. سمر گفته:

  با سلام. من 30 ساله با مدرک لیسانس و شاغل هستم. از طرف شرکتی که در آن مشغولِ به کار هستم , برای دوره های کوتاه مدت زبان(6 ماه) در انگلستان , میخواهم اقدام به گرفتن ویزا برای این دوره کنم.میخواستم بدونم آیا ویزا میدن برای این دوره های زبان یا نه.؟ تمام هزینه ها از طرف شرکت پرداخت میشود و مدارک تمکن مالی هم از طرفِ شرکت ارائه میشود.

  Rating: 4
  پاسخ
 5. م.م گفته:

  سلام.من ۱۶ سالمه و پایه ی دهم.تا دوازدهم مدرک آیلس رو میگیرم.و در تیزهوشان درس میخونم.با توجه به مدرسه ام ک خاصه وتوانایی مالیشو هم دارم و اینکه بعد از دیپلم بخوام ب انگلیس برم‌آیا امکانش هست؟واسه ی پزشکی البته!

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. بله امکان پذیر است. ما با دانشگاه های برتر انگلیس همکاری داریم و می توانیم در تمامی مسیر اخذ پذیرش و اخذ ویزا شما را همراهی کنیم. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. Elissa گفته:

  سلام خسته نباشید من 15 سالمه و میخوام برای برای دانشگاه برم انگلیس معدلم بالای 19 و زبانمم تا قبل از 18 سالگیم تموم میشه.میتونم بلافاصله بعد از گرفتن دیپلم اقدام کنم؟چون میخوام از اول تا اخرشو در انگلستان تحصیل کنم. با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به عدم اطلاع از شرایط مالی، رشته مورد نطر و سایر شرایط مورد نیاز شما برای تحصیل در انگلستان، پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 7. Amirreza گفته:

  با عرض سلام خسته نباشید
  بنده ۲۰ساله هستم دانشجو ترم ۱کارشناسی حقوق هستم.اصالتا افغانی هستم و در ایران زندگی می کنم و اقامت دارم.میخاستم برای ادامه تحصیل به انگلستان برم شرایط چی هست و این که روند متفاوتی رو باید نسبت به بقیه افراد طی کنم؟
  ایا می تونم بورس بگیرم؟
  من در دانشگاه غیر انتفاعی مشغول به تحصیل هستم.ایا مدرک این دانشگاه برای انگلیس معتبر هست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 8. نگين گفته:

  سلام آقاي دكتر واقعا خسته نباشيد
  در رابطه با برنامه ي ويژه اي ك براي ما كنكوري هاي امسال مهيا كردين سوال دارم
  شما گفتين ك با تلاش هاتون شرايطي رو ب وجود آوردين ك تحصيل پيش پزشكي در دانشگاه هاي انگليس كم هزينه تر شده،ميخواستم بدونم هزينه ي خود پزشكي چطور؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. حسین گفته:

  سلام اقای ملک پور
  من دانش اموز کلاس نهم میباشم که معدلم 19.87 شده
  خواستم ببینم میتونم برای بورسیه در دبیرستان های انگلیس اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. sogand گفته:

  سلام من میخوام برای مقطع کارشناسی انگلیس بورسیه بگیرم,چطور میتونم در رشته های پزشکی و داروسازی و علوم ازمایشگاهی بورس گرفت؟چه شرایطی داره؟میشه از ابتدا درس بورسیه گرفت؟ایا فرمی باید پر کرد؟به سفارت باید مراجعه کنیم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام بله ایشان می توانند اقدام نمایند . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 021.49196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. رادفر گفته:

  سلام وقتتون بخير دخترم متولد اذر ١٣٧٩ميباشد وامسال مبره دوازدهم ميتونه براي انگليس تحصيلي اقدام كنه كه هرچه زودتر مثلا سال دوازدهم را اونجا بگذرونه ممنون راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله می توانند اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. زینب گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دختر مجرد ۳۶ ساله ام حدود ۹ سال سابقه کار در دانشگاه پیام نور دارم و لیسانس الهیات از دانشگاه تهران در سال ۸۵
  میخواستم ببینم امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد در رشته خودم در انگلستان رو دارم؟؟؟نمره ایلتس ۷/۵ هم دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار با توجه به سن شما متاسفانه شانستان در اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش در انگلستان کم خواهد بود. هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی گزینه ها و راه های دیگر جهت مهاجرت قانونی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Bardia گفته:

  سلام و عرض احترام
  من دانش آموز سال ۱۱ هستم(در سال تحصیلی پیش رو) که معدل ۱۰ برابر با ۱۹/۹۳ هستش(رشته ریاضی) زبان رو هم تا اواسط مهر ایلتس می گیرم می خواستم بدونم شرایط بورسیه دبیرستان که گفته شد هزینه های زندگی رو هم در بر می گیرد چطور هست برای ماه ژانویه

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست عزیز بورسیه ها عمدتاً به هزینه های تحصیل تعلق می گیرد و هزینه های زندگی توسط دانش آموز پرداخت خواهد شد. با این وجود باید اطلاعات جزیی تری از شما داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری در این زمینه انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. چیمن گفته:

  یاسلام،من میخوام برای فرزند زیرر دوازده سالم ویزای گاردینن بکیرم،لطفا بگیدهزینه های کامل همراه ودانش اموز سالانه چقدرمیشه یعنیی همم هزینه خوابگاه وهزینه سرپرست دانش اموز

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار بسته به نوع مدرسه و خوابگاه هزینه های شما متغیر خواهد بود. از این رو به جهت آنکه توضیح مسائل در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. محمدرضا گفته:

  سلام جناب دکتر ملکپور. من متولد شهریور78 هستم. دیپلم وپیش دانشگاهی دارم با معدل بالای 19.برای پزشکی یا داروسازی انگلیس مبتونید برام بورسیه بگیرید؟ لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. در صورت تمایل پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. Asal گفته:

  سلام، ممنون از سايت خوبتون.من دانش اموز سال دهم رشته ي رياضي هستم (١٥ساله). من تمايل به ورود به دانشگاه هاي انگليس دارم و علاقه و استعداد نيز در زمينه كامپيوتر دارم. ميخواستم بدونم كه در اين فرصت ٢ سال من چه كار هايي بايد انجام بدم و چه چيز هايي داشته باشم كه بتونم بورسيه بگيرم؟ اگر مشاوري دارين حضوري يا تلفني كه بتونه منو در اين زمينه راه نمايي كنه ممنون ميشم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. BHR گفته:

  سلام وقت بخیر من دانش آموز سال دوم دبیرستان هستم و رشته ام ریاضی هست در مدرسه تیزهوشان معدل 19.70مدرک تحصیل موسیقی کلاسیک هم دارم و سازم پیانو حدود 8 سال کار میکنم. برادرم سال هشتم هست و پیانو مینوازه.میتونیم بقیه دبیرستان رو در اروپا (مد نظرمون بیشترآلمان یا اتریش هست) تحصیل کنیم و همراه با خونوادمون مقیم همون جا بشیم؟ایا نیازی به مدرک زبان هست یا در حد معمولی بلد باشیم کافیه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. Amir گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور عزیز .من دانش آموز کلاس نهم هستم و تصمیم قطعی و ۱۰۰٪دارم که تجربی بخونم.یکی از آرزو هام اینه که توی لندن درس بخونم و پیشرفت کنم.معدل دوسال قبلم ۱۹.۸۷ هستش و سال نهمم هم کمتر از ۱۹.۵۰ نمیشه .شرایط مالی خوبی ندارم .خواستم ببینم میشه راهنماییم کنید که چجوری میشه برا تحصیل در انگلستان اقدام کرد؟!!!لطفا کمکم کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما می توانید برای بورسیه تحصیلی اقدام کنید. با این وجود در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • Amir گفته:

    با سلام و عرض ارادت .بازم سوال دیگه ای واسم پیش اومد.منظورتون درباره ی به طور عادی وارد دانشگاه بشیم چیه؟میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ممنون میشم

    پاسخ
    • P.Taghavi گفته:

     با سلام و احترام. دوست عزیز منظور این است که معمولاً برای پرداخت هزینۀ کمتر باید از دانشگاه درخواست بورسیه بفرمایید. از آنجایی که گرفتن بورسیه به خصوص در مقطع کارشناسی بسیار سخت می باشد از این رو پیشنهاد می کنیم که با پرداخت هزینه ترم اول پذیرش و ویزا بگیرید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 19. فاطمه گفته:

  با عرض سلام و ارادت…من متولد 78 ام و معدل دیپلم 19 ب بالا…تمایل ب تحصیل فیزیوتراپی دارم…یکم در مورد هزینه ها برای تحصیل خارج از ایران نگرانم …ممکن هست راهنماییم کنین…و اینکه ایلتس ندارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار هزینه تحصیل بسته به نوع داشگاه و مقطع مورد نظر و کشور مورد نظر تغییر خواهد کرد. در واقع باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا میزان شانس شما در کشورهای مختلف مورد سنجش قرار گیرد. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. مجتبی داداشی تبار گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملک پور
  ممنون از این همه لطف و عنایت که به فرزندان ایران زمین دارید انشالله قدمهای خیرخواهانه شما قبول درگاه خداوند قرار بگیرد.من پسری دارم که متولد ۷۹ هست از دانش آموزان تیزهوشان بوده کلاس ۱۱ را در رشته تجربی تمام کرده در ایران و بدلیل شرایط سنی و ممنوالخروج شدن برای خدمت سربازی وقت برای پشت کنکور بودن نداشته خودم و پسرم به گرجستان مهاجرت کردیم آیا امکانش هست برای گذراندن کلاس ۱۲ ایشان را در یکی از مدارس رایگان یا نیمه رایگان در اتریش یا آلمان یا انگلستان ثبت نام کنم و ویزای تحصیلی بگیرم هزینه ها به چه صورت هست چون هرجایی که دیپلم بگیرد همانجا برای دانشکده دندانپزشکی ادامه تحصیل بدهد ممنون میشم پاسخ بدید .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. حسن گفته:

  سلام دکتر ملک پور خسته نباشید.من دانش اموز پایه ی یازدهم انسانی هستم که دارم میرم دوازدهم امسال و معدل یازدهمم ۱۸است.میخواستم ببینم میتوانم در دبیرستان های انگلیس و سپس در دانشگاه های انگلیس تحصیل کنم؟وهزینه ی آن چقدر میباشد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام. دوست گرامی بله این امکان برای شما وجود دارد. هزینه تحصیل به شرایط شما، دانشگاه و رشته انتخابی و ….. بستگی خواهد داشت. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت بررسی و انتخاب مناسب ترین گزینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. محمد گفته:

  سلام، در رابطه با موارد مالی، ما 28 روز شهریه یکسال دانشگاه و مسکن و غیره را در حساب پس انداز نگه داشتیم و از بانک هم نامه تاییدیه می گیریم ولی می خواستم بدانم آیا آیا نشان دادن گردش حساب شرکت و سند های ملکی ترجمه شده هم خوب است که به همراه اسناد ارائه شود؟ یا بهتر است چیزی جز حساب بانکی که مبلغ مورد نظر در آن هست، ارائه نشود. ممنون میشوم که پاسخ سریع دهید. باتشکر

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم، خواهشمندیم جهت پاسخگویی در این باب با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 23. نرجس گفته:

  سلام و عرض ادب,من ۲۶ساله هستم,ومتاهل,همسرم ۳۲ساله,من لیسانس علوم سیاسی ازدانشگاه دولتی بامعدل ۱۸دارم و لیسانس حقوق ازپیام نور بامعدل حدودا۱۷,سطح زبان خودم متوسط هست و برای ایلتس میتونم راحت امتحان بدم,همسرم قبلاهندبوده و تسلط کامل به زبان انگلیسی داره,قصدمهاجرت به کشور کانادا رو داریم,که ازطریق تحصیل اقدام کنیم.چه راهی برای ما بهتر است؟که من بتونم درس بخونم و همسرم کار کنه.والبته هزینه هابه چه صورت است؟؟ممنون ازراهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 24. جواد گفته:

  سلام.جناب ملک پور من یه راهنمایی ازتون میخوام.من متولد۷۲هستم مدرک کاردانی برق.دانشجوی کارشناسی.۲ترم دیگه ایشالا دارم تا ایلس.راستش هم سنم یکم زیاده هم مدرکم بالانیست.هم نمراتم.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.شدیدا هم دلم میخواد تو دانشگاهای انگلیس درس بخونم و از این طریق بتونم اونجا بمونم واسه کار و زندگی.حالا شما چی پیشنهاد میکنین؟اصلا به نظرتون وقت و انرژی گذاشتن درسته واسه این کار؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. mahla_kzm گفته:

  سلام خسته نباشيد من معدل ديپلم ١٣ و معدل ليسانس ١٤ در رشته ي ژنتيك را دارم ٢٣ساله هستم و ميخواهم همراه برادر ١٢ سالم اقدام به مهاجرت به انگلستان كنم آيا شانسي براي تحصيل در رشته پزشكي يا دارو سازي دارم؟ ويا اينكه شرايطي براي ادامه رشته ي خودم براي ارشد (ژنتيك پزشكي) براي من وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 26. سپهر گفته:

  سلام، وقتتون بخير
  بنده با ٣٤ سال سن مدرك مهندسي مكانيك با ٦ سال سابقه مديريتي دارم.
  متقاضي ادامه تحصيل در رشته MBA در كشور انگلستان هستم،
  با توجه به اينكه مدرك آيلتس با نمره ٧ نيز دارم و از لحاظ مالي توانايي پرداخت هزينه 30000£ يراي دوره ارشد در انگليس رو دارا ميباشم، از خدمتتون خواهش ميكنم در مورد پروسه اخذ ويزا بعد از گرفتن پذيرش از دانشگاه راهنماييم كنيد.
  پيشاپيش سپاسگزارم.

  پاسخ
 27. موسوی گفته:

  سلام خسته نباشید لطفا پاسخ دهید بنده میخواهم امسال تعیین رشته کنم و بعد از آن دانشگاه دولتی و بعد در دانشگاه انگلستان در مقطع فوق لیسانس درس بخونم رشته ریاضی بهتره یا فنی حرفه ای کدومشو بهتر قبول میکنن درسمم عالیه و شبانه روز کتاب دستمه ممنون بابت کمکتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 28. امیرحسین گفته:

  با سلام من معدل دیپلم خیلی پایینی دارم (12) می خواستم بدونم برای بورس تحصیلی در رشته مکانیک شانسی دارم یا نه؟

  پاسخ
 29. REZA گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من ۱۹ ساله هستم و میخوام در اروپا مدرک لیسانس خودم رو بگیرم. هزینه تحصیلی در حدود سالی ۱۰ میلیون تومان رو میتونم جور کنم. کدوم یک از کشور های اروپایی رو برای من توصیه میکنید؟ لطفا اسم دانشگاه با کالج رو هم بگید. برای من بسیار مهم هست چون هر لحظه هم که میگذره از نظر زمانی به ضرر من خواهد بود. با تشکر

  پاسخ
 30. محمد تيموري گفته:

  سلام و عرض ادب .بنده ٢٦ سال و متاهل و همسر بنده هم ٢٦ ساله ميباشند هر دو مدرك كارشناسي ارشد حسابداري داريم از دانشگاه دولتي بنده ٥ سال هم سابقه كار حسابرسي دارم ولي متاسفانه مدرك زبان نداريم سوالي كه دارم:
  ١-ايا امكان اين هست اول دوره زبان در كشور انگلستان بگذرونيم بعد وارد دانشگاه بشيم؟
  ٢- چه مدت پروسه ما طول ميكشه تا بتونيم براي دوره زبان وارد كشور انگلستان بشيم؟
  ٣-شانس رفتن به دانشگاههاي معتبر در زمينه مالي را داريم؟
  ٤- بعد از گذروندن دوره زبان چه مدت بعد ميتونيم وارد دانشگاه بشيم
  ممنون از پاسختون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوره های زبان به علت محدودیت سنی امکان ندارد اما میتوانید پس از اخذ مدرک ielts برای تحصیل اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. آزیتا گفته:

  سلام،آیا امکان گرفتن ویزای دانش آموزی،برای پسر ۶/۵ ساله ام و حضورش در دوره ی تحصیلی سال جاری ،در این مدت باقیمانده تا سپتامبر وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک ielts بالای 6 و در نظر داشتن شرایط سنی بله امکان تحصیل در مقالع لیسانس و فوق لیسانس وجود دارد.

   پاسخ
 32. شهرزاد گفته:

  سلام.میخواستم بدونم این واقعیته که یک خانواده انگلیسی میتونن تو رو برای زمان تحصیلت در خونشون نگه دارن؟
  اگ همچین چیزی هست محدودیت سنی دارن؟
  ایا کشور دیگه ای هست ک چنین کاریو بکنه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام این شرایط مختص افراد زیر 18 سال است که تحت عنوان homestay میباشد که یکسری از کالج ها در انگلستان این شرایط را دارند اگر تمایل دارید باید با تیم ما مشاوره نموده تا برای شما برای تحصیل در کالج ها homestay را هماهنگ نمایند.

   پاسخ
 33. نسرین گفته:

  با عرض سلام و احترام. آیا برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری در انگلستان محدودیت سنی وجود دارد؟ این محدودیت حداکثر تا چه سنی است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور معمول برای تحصیل دکترا شرط سنی خاصی وجود ندارد اما نیاز است برای افزایش شانس ویزا شرایط سنی متقاضی مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. Alis گفته:

  در صورت دریافت اقامت انگلستان و قصد ادامه تحصیل در آنجا آیا مهم است که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه های مورد تایید ایران گرفته باشم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. مدارک تحصیلی شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد. برای بررسی مدارک و اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. ناشناس گفته:

  سلام من ۱۸ سال دارم..معدل خوبی ندارم ۱۶ و خورده ای..میتونم با مدرک دیپلم اقدام کنم برای مهاجرت؟ با چه هزینه ای؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله با مدرک دیپلم امکان تحصیل برای شما وجود دارد که بسته به نوع دانشگاه یا کالج هزینه ها متفاوت است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر ویزای گاردین صادر نشده و ویزای توریستی جایگزین ویزای گاردین می باشد. برای اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. Narges گفته:

  سلام ببخشید من یک دبیرستان هنری در انگلستان پیدا کردم و برای دوازدهم پذیرش می گیرد ولی برای گرفتن ویزای tire visa child تا ۱۷ سال قبول می کنند و چون دبیرستان می خوام برم باید برای این ویزا اقدام کنم دیگه (؟) بعد من چون یک سال دیرتر شروع کردم واسه دوازدهم می شوم ۱۸ سال بعد دقیقا چجوریه می تونم ویزای‌ دیگه ای‌ بگیرم سا شرایط دیگه ای هست ؟مرسی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به وجود نکات فراوان در امر اخذ ویزا پیشنهاد می کنیم در این زمینه با وکیل ارتباط بگیرید. می توانید با دفتر مرکزی ما در وین تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. M K گفته:

  با سلام
  من مدرک لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه ازاد با معدل ۱۳ و ارشد از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل ۱۵ و معدل دیپلم ۱۲ هست ایلتس ۷ و ۳۳ سال سن دارم برای ارشد مجدد در انگلستان شانسی دارم؟
  از لحاظ سنی شانسی دارم؟
  با تشکر

  پاسخ
 38. ناشناس گفته:

  ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد ملک پور عزیز . من در مقطع کاردانی در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی و روزنه تحصیل کرده م و در مقطع کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی در تهران درس خوندم. رشته ام نرم افزار گرایش برنامه نویسی هست و توی کارم سابقه کار مفیدی دارم . کما اینکه خیلی از دوره های تخصصی رو در آموزشکده های خصوصی گذروندم . میخوام ببینم با توجه به دانشگاه مقطع کارشناسی، امکان دریافت ویزای کار رو دارم؟ و سوال دومم اینه که امکانش هست که بتونم ویزای کار بگیرم ولی شرکت ها با توجه به نامعتبر بودن مدرک کارشناسی بهم کار ندهند؟ خیلی ممنون از شما

  پاسخ
 39. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ارادت. به طور معمول تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری در کشور انگلیس دشواری هایی دارد و به کارفرما در این کشور نیاز است. پیش از اتمام ویزای تحصیلی در جستجوی کار باشید تا پس از اتمام ویزا مجبور به ترک کشور و درخواست ویزای مجدد نباشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 40. mie editor2 گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من تصمیم دارم برای فوق لیسانس انگلیس اقدام کنم رشته تحصیلیم صنایع غذایی و سابقه کار مرتبط هم دارم ۲۹ سالمه .ایا بعد از تموم شدن دوره ارشد میتونم اقامت انگلیس بگیرم.معمولا چه شرایطی داره؟ چند درصد امکان اقامت گرفتن هست

  پاسخ
 41. محسن گفته:

  با سلام و متشکر از خدمات عالیتون.میخاستم بیام مدرک زبان بگیرم انگلیس و زبانمو خوب کنم .لطفا راهکار بدید.محسن.۳۰ساله.لیسانس کامپیوتر مجرد.فقط میخام زبان انگلیسیمو تا سطح تاپ ببرم بالا.مرسی راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   امکان تحصیل زبان انگلیسی در بعضی از کشور های دنیا وجود دارد . لطف نمایید کشور مورد نظر و شرایط کامل خود را در اینجا ذکر یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید . با تشکر

   پاسخ
 42. فرهنگ گفته:

  با سلام
  من متولد سال ۶۸ هستم و میخوام برای تحصیل در مقطع کارشناسی به انگلستان برم
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   جهت تحصیل در کشور انگلیس نیاز داریم که تمامی شرایط شما را داشته باشیم تا بتوانیم راهنمایی بهتر را ارائه دهیم . شما میتوانید شرایط خود را در اینجا اعلام یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 43. مشاور حقوقی گفته:

  شرایط مختلفی برای دوره های ذکر شده وجود دارد که باید به طور کامل بررسی گردد . به طور مثال سن شما میزان سطح زبان شما و … شما میتوانید اطلاعات ذکر شده را در اینجا ارسال یا با تلفن های دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

  پاسخ
 44. علیرضا هادیان گفته:

  سلام من علیرضا هادیان هستم.دانشجوی کارشناسی حسابداری دانشگاه اصفهان.من میخواستم برای دوره های ACCA در دانشگاه south wales آپلای کنم، اما این دوره ها پارت تایم هستش.میخواستم ببینم امکان گرفتن ویزا هستش یا نه؟ این دورها ۳سال طول میکشه.و در هر ترم دو درس یا بیشتر میشه انتخاب کرد.ازتون خواهش میکنم کمکم کنید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5