تحصیل داروسازی در مالتا

تحصیل داروسازی در مالتا

برای تحصیل داروسازی در مالتا در سال 2018 لازم است در ابتدا با شرایط مهاجرت به مالتا و تحصیل در مالتا و وضعیت این کشور در زمینه داروسازی و همچنین وضعیت مطالعات این کشور در زمینه داروسازی آشنا شوید. اگر مایل هستید در یک دوره داروسازی در یک مکان منحصر به فرد و پرماجرا شرکت کنید، کشور مالتا پیشنهاد خوبی است و یکی از تجارب بین­المللی شما می­شود. در این مقاله سعی می­شود با مشورت با وکیل مهاجرت راجب تحصیل داروسازی در مالتا و شرایط آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار گیرد.

آب و هوای آفتابی مالت و این واقعیت که زبان انگلیسی زبان ملی همراه با مالت است،این جزیره را به مکانی عالی برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی و همچنین تحصیل در رشته­هایی از جمله رشته داروسازی تبدیل می­کند و همچنین با پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا، با ساده کردن مقررات مسافرتی و ویزا، فضای بین­المللی را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

در اکتبر سال 2006، گروه داروسازی دانشگاه مالت دوره جدیدی در دانشکده داروسازی را آغاز کردند. ساختار این دوره به دقت مورد توجه قرار گرفت تا شامل تعدادی از تخصصهائی باشد که در حال حاضر در حال تغییر تکلیف عمل داروخانه در زمان ما است.  زمینه­های تخصصی عبارتند از: حوزه های تخصصی ، داروشناسی بالینی، داروشناسی اقتصادی و داروشناسی صنعتی را شامل می شوند.

در سال های اخیر مالت صنعت دارویی خود را توسعه داده است. علاوه بر این، از زمان پیوستن به اتحادیه اروپا، دولت مؤسسات دارویی خود مالت را تاسیس کرده است. عمده فروشان دارو و همچنین تولید کنندگان بایستی با مقررات سختگیرانه­ای که نیاز به دانش خوب در امور نظارتی دارند، پیروی کنند.

برای تحصیل داروسازی در مالتا دانشکده داروسازی دانشگاه مالت دارای سابقه طولانی در زمینه آموزش و تحقیقات داروخانه­های بالینی است. این دوره برای فراهم آوردن طرحی سریع در حال رشد در داروخانه، مرتبط با یک دکترای حرفه­ای در داروخانه بالینی توسعه داده شد، دکترای داروسازی یک سطح 8 درجه است که توسط گروه داروسازی دانشگاه مالت، با همکاری کالج داروسازی دانشگاه ایلینوی در شیکاگو (UIC)، ایالات متحده آمریکا ارائه شده است. شرکت در این دوره تحقیقات داروخانه­های بالینی منحصر به فرد است که شامل توسعه و استفاده از مهارت­های پیشرفته داروخانه بالینی با تحقیقات متنی است. واحد­های آموزش داده شده توسط هر دو دانشگاه به طور مشترک تحویل داده می­شوند.

این برنامه وسیله­ای است برای توسعه حرفه­ای با یک رویکرد پژوهشی و با مهارت در تمرین دارویی بالینی پیشرفته این دوره در زمینه داروسازانی که در بیمارستان­ها، مراقبت­های اولیه، داروخانه­های محلی، علوم نظارتی و تنظیمات اداری فعالیت می­کنند، هدف قرار می­گیرد که مایلند حرفه­های خود را با تقویت مهارت­های حرفه ای خود در زمینه­های سیاست­گذاری، به کار بگیرند تا نقش رهبری را ایفا کنند که این سیاست­ها، تمرین و ارائه خدمات که بر اساس یک شواهد علمی است.

برای تحصیل داروسازی در مالتا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیزامکان­پذیر است. هم­زمان با تحصیل با رشته­های کارخانه داروسازی، طراحی داروهای کامپیوتری و داروخانه­های صنعتی آشنا می­شوید. تحصیل در این مقطع با صنعت داروسازی، داروخانه­های عمومی، نهادهای داروسازی دولتی و سایر ادارات دانشگاه مالت برای تدریس و فعالیت­های پژوهشی همکاری می­کند. و همچنین همکاری گسترده بین المللی با سایر مدارس داروخانه و نهادهای داروسازی دارد.

از طریق یک توافق­نامه همکاری بین شرکت Combino Pharm و گروه داروسازی دانشگاه مالت، جایزه Combino Pharm  برای بهترین ارائه دهنده داروساز دارویی در سالن سمپوزیوم سالانه داروسازی اهدا می­شود. دانشجویان کارشناسی ارشد داروسازی پایان نامه سال آخر خود را به عنوان ارائه شفاهی در طی سمپوزیوم تحقیقاتی یک هفته­ای ارائه می­دهند.

زبان آموزش در دانشگاه مالت زبان انگلیسی است متقاضیانی که تحصیلات متوسطه خود را در خارج از کشور انجام داده اند، موظف به رعایت نیاز زبان انگلیسی دانشگاه با ارائه یک نتیجه آزمون زبان انگلیسی در سطح مورد نیاز هستند.

بورس تحصیلی داروسازی در مالتا

در سال تحصیلی 2018 ، اداره داروسازی مجددا کمک هزینه تحصیلی را به عنوان فرصت­های کارآموزی ارائه می­دهد، بر اساس این بورس تحصیلی و خدمات، برای دانشجویان دانشگاه و یا متعهد به انجام، مطالعات سطح 8 MQF  از جمله دکترا درجه داروسازی در راستای چارچوب استراتژی آموزشی برای مالت 2014-2024، و پس از موفقیت این ابتکار، اداره قصد دارد این فرصت را گسترش دهد.

شرایط پذیرش برای تحصیل داروسازی در مالتا و مدارک مورد نیاز

مدرک داروسازی از یک موسسه شناخته شده

مستند سازی توانایی تمرین به عنوان یک داروساز

زبان انگلیسی برای مقطع لیسانس باید نمره آیلتس 6  و برای مقطع فوق لیسانس باید آیلتس 6.5 را ارائه دهند.

در زمان ورود اول، دانشجویان باید دارای بلیط پرواز بازگشت به کشور مبدأ خود، یا معادل ارزش آن در بانک، همراه با بیانیه بانک داشته باشند.

مبلغ پولی حدودا 750 یورو برای هر ماه اقامت در مالتا که پوشش حداقل یک سال تحصیل به اضاضه بودجه کافی برای پوشش هزینه­های اقامت و زندگی یک سال را دارند.

پس از ورود و ثبت نام در دانشگاه، تمام دانشجویان بین المللی که بیش از 3 ماه (به عنوان مثال: 90 روز) اقامت دارند باید برای اجازه اقامت الکترونیکی درخواست دهند. این مجوز همچنین به عنوان یک کارت شناسایی مورد استفاده قرار می­گیرد و به شما اجازه می­دهد تا در منطقه شنگن با یک گذرنامه معتبر سفر کنید.

اصل و کپی بیمه درمانی جامع

 

 در نتیجه                                          

مالتا با توجه به شرایط مناسب کشور در حوزه داروسازی ، به کسانی که قصد ادامه تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه داروسازی دارند پیشنهاد می­شود، که باید شرایطی را احراز کنند.

متقاضیان در مقطع دکترا ، کارشناسی ارشد و کارشناسی می­توانند تحصیل کنند و بعد گذراندن این دوره موقعیت شغلی خوبی هم در رشته خود می­توانند داشته باشند و همچنین مدرکی که اخذ می­کنند برای کشورهای اروپایی قابل قبول است.

برای مقطع کارشناسی باید نمره آیلتس 6  و برای مقطع فوق لیسانس باید آیلتس 6.5 را ارائه دهند.

مبلغ پولی حدودا 750 یورو برای هر ماه اقامت در مالتا که پوشش حداقل یک سال تحصیل به اضاضه بودجه کافی برای پوشش هزینه­های اقامت و زندگی یک سال را باید در حساب خود داشته باشند و سند این حساب بانکی را باید ارائه دهند.

 

در این مقاله به شرایط تحصیل در رشته ی داروسازی در مالتا پرداختیم .شایان ذکر است قبل از هر گونه اقدام برای مهاجرت تحصیلی حتما با موسسات حقوقی معتبر سراسر کشور و وکلای حقوقی در این موسسات مشورت نموده تا بهترین راه و کشور را با توجه به رزومه شما به شما معرفی نمایند. درصورت تمایل به مشاوره با ما با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.