بورسیه تحصیلی در آلمان

بورسیه تحصیلی در آلمان

بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط جدید ۲۰۱۸ اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان ، راههای بورسیه تحصیلی در آلمان ، قوانین اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان ۲۰۱۸  و امکان تحصیل رایگان در آلمان به همراه بورسیه تحصیلی در آلمان را به بررسی و بحث میگذاریم ، بورسیه تحصیلی در آلمان به جهت سطح بسیار بالای دانشگاههای آلمان از اهمیت زیادی برخوردار است. متقاضیان بسیار زیادی جهت اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان با مؤسسات حقوقی و مؤسسه ملک پور در وین تماس گرفته و در خواست پاسخ به سؤالاتی نظیر اینکه چطور می توان بورسیه تحصیلی در آلمان اخذ نمود؟ شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان چیست؟ آیا دانش زبان آلمانی جهت اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان الزامی است؟ و از این قبیل را بودند. مؤسسه مشاوره ای ملک پور آماده ارائه خدمات مشاوره ای در باب مهاجرت به آلمان ، تحصیل در آلمان و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و چگونگی اخذ اقامت تحصیلی همراه با اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان می باشد..

تنوع رشته، امکانات بسیار بالا، امکانات بسیار مدرن دانشگاههای آلمان  و لیست دانشگاه های رایگان آلمان وشرایط تحصیل رایگان در آلمان  باعث شده بورسیه تحصیلی در آلمان در خواست های بسیار زیادی از جانب دانشجویان خارجی به خود اختصاص دهد. دغدغه بسیاری از دانشجویان بین المللی در آلمان این است که بتوانند هزینه های زندگی و تحصیل خود را در آلمان تأمین کنند

اگر شما قصد ادامه تحصیل در اروپا را دارید یکی از کشور های فوق العاده برای این تصمیم کشور المان می باشد. پاسخ به این سوال که چرا کشور المان محل خوبی برای تحصیل است را می توان در مکان خوب کشور المان در مرکز اروپا یافت که تاریخ غنی در رشته های هنر، فرهنگ ، ادبیات و فلسفه دارد..

دانشجویان بین المللی امکان کار پاره وقت در کنار تحصیل را خواهند داشت که شاید درآمد کم ناشی از کار دانشجویی درآمد معادل۵۰۰ تا ۶۰۰ یورو در ماه مکفی هزینه های یک دانشجو نباشد فلذا بهترین راه برای تأمین هزینه های یک دانشجو می تواند درخواست بورسیه تحصیلی در آلمان باشد.

اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاههای کشور آلمان امری دست نیافتنی نیست بلکه قواعد خاص خود را دارد. مدارک مورد  نیاز می بایست در زمان مشخص به دفتر پذیرش دانشگاه ارسال گردد ودر صورتیکه شرایط تحصیل رایگان در آلمان را داشته باشید متوانید اقدام کنید که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. .

اگر شما متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان هستید می بایست در مقطع قبلی تحصیل خود دارای معدل بسیار مناسب بوده همچنین اگر مقطع مقصد شما مقطع فوق لیسانس و یا دکترا می باشد حتمأ در باب نگارش مقالات علمی و پژوهشی فعالیت های مثبتی داشته باشید که در میان رزومه های تحصیلی ارسال شده به بخش پذیرش دانشگاه که همگی باقصد اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان ارسال شده اند رزومه شما به عنوان رزومه برتر منتخب باشد در حقیقت ظرفیت ارائه پذیرش دانشگاهها به همراه بورسیه تحصیلی در آلمان به صورت نامحدود نبوده و هرساله ظرفیت خوبی جهت ارائه بورسیه تحصیلی به دانشگاههای آلمان اعلام می شود.

به همین دلیل اگر شما مجدانه به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان  هستید می بایست مدارک مورد نیاز را فراهم نموده و رزومه شما مستعد این موضوع باشد. به طور مثال نیاز است سطح زبان آلمانی شما مناسب باشد و مدرک زبان آلمانی حداقل در سطح B1داشته باشید تا پرونده شما برای بررسی جهت ارائه و یا عدم ارائه بورسیه تحصیلی در آلمان پذیرفته شود.

بورسیه تحصیلی در آلمان98789 بورسیه تحصیلی در آلمان

اگر شخصی مدرک زبان انگلیسی IELTS داشته باشد می تواند جهت اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان اقدام نماید اما فی الواقع متقاضیانی که مدرک زبان آلمانی دارند شانس بیشتری جهت اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان  را  خواهند داشت.

ارائه اسکن ترجمه مدارک تحصیلی که در آنها معدل متقاضی ذکر شده باشد الزامی است و معدل و نمرات دانشجو در ارائه و یا عدم ارائه بورسیه تحصیلی به دانشجو بسیار تعیین کننده می باشد.

بسیاری از افراد جهت تحصیل با هزینه های بسیار پایین جهت اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان اقدام می نمایند به این دسته از دوستان باید عرض کنیم اگرچه تعداد بورسیه تحصیلی در باب تحصیل در دانشگاههای آلمان محدود است اما اگر دانشجویی اقدام به پذیرش از دانشگاههای آلمان بنماید و موفق به اخذ بورسیه تحصیلی نشود باز هم متحمل هزینه های سنگین نخواهد شد و این نوید را به متقاضیان تحصیل در آلمان می دهیم که بدون پرداخت هزینه های سنگین جهت تحصیل با شهریه ای در حدود ۲ تا ۴ میلیون تومان در سال امکان تحصیل در بهترین دانشگاههای آلمان  و شرایط تحصیل رایگان در آلمان را خواهند داشت.

 

البته در صورت عدم اخذ بورسیه تحصیلی از سوی دانشگاه هزینه های زندگی دانشجو بر عهده او خواهد بود. جهت اطلاع به متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا که بسیار محتمل تر می باشد اعلام می نماییم که طول مدت مقطع دکترا در آلمان ۴ سال است.

این دوره هم به زبان انگلیسی و هم به زبان آلمانی برگزار می شود اما اکثریت دانشجویانی که میل به اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا هستند دانش زبان آلمانی خود را پس از ورود به دانشگاههای آلمان تکمیل می نمایند که سطح زبان آلمانی مورد نیاز جهت تحصیل در دانشگاههای آلمان حداقل B2می باشد.

جهت تحصیل در مقطع دکترا موفقت استاد راهنما الزامی است. قطعأ میزان نمره زبان المانی و یا زبان انگلیسی دانشجو از دیدگاه استاد راهنما بسیار حائز اهمیت است و اگر دانشجو اقدام به اخذ بورسیه نموده اینکه با چه معدل و  رزومه علمی این درخواست را ارائه داده بسیار اهمیت خواهد داشت و نقش مهمی در اخذ بورسیه تحصیلی رایگان در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان را خواهید داشت..

متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان در مقطع دکترا حتمأ می بایست با یکی از اساتید در دانشگاه مقصد در کشور آلمان مکاتبه نموده استاد مورد نظر را از بین اساتید اصلی و عضو هیئت علمی دانشگاه اقدام نماید.

 

البته استاد راهنما در پذیرش بورسیه تحصیلی آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان  از سوی دانشگاه بسیار حائز اهمیت است و دلیل آن این است که درخواست های بسیار زیادی به دفتر پذیرش دانشگاه ارسال می شود و آنها ترجیحأ متقاضیان و دانشجویانی را انتخاب می نمایند که از مقاطع قبلی با آنها آشنا بوده و آنها را به عنوان دانشجوی فعال با معدل و رزومه درخشان می شناسند.

به طور کلی مرور میکنیم داشتن معدل بالا، پیشینه تحصیلی مثبت در همان دانشگاه در مقطع قبلی، پیدا کردن یک استاد راهنمای متخصص و خوب همچنین نگارش مقالات در سطح بین المللی، داشتن موضوعاتی در باب پورپوزال بسیار مناسب جهت اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان  و شرایط تحصیلی رایگان در آلمان به شخص کمک می کند.

سؤال بسیاری از متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان  این است که آیا شرایط سنی هم در اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان مؤثر است یا خیر؟ به این دسته از دوستان می بایست عرض کنیم که پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان به این معنی است که او محدودیت ها را رعایت کرده و از فیلتر ها عبور کرده است و اگر پذیرش خود را از دانشگاههای آلمان اخذ نموده می تواند درخواست اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه  آلمان داشته باشد.

 

علاوه بر مدارک مذکور کپی صفحه اول پاسپورت با اعتبار بیش از ۶ ماه، ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی و کارشناسی به همراه اصل مدارک تحصیلی مقاطع ذکر شده برحسب شرایط مورد نیاز می باشد. ترجمه مدارک تحصیلی با اخذ تأییدیه از سفارت و ۶ قطعه عکس ۶*۴، ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا آلمانی در صورت وجود، ارسال رزومه با فرمت مورد نیاز دانشگاه مقصد همچنین ۲ توصیه نامه از اساتید دوره قبلی متقاضی در دانشگاه و نهایتأ یک انگیزه نامه یا SOPمناسب از متقاضی الزامی است.

جهت مهاجرت تحصیلی به آلمان و  اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان  می بایست مطالعات بیشتری داشته باشید و اطلاعات مکفی اخذ نمایید.بنابراین  اگر متقاضی مهاجرت به آلمان و تحصیل در آلمان و کار در آلمان و  اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان  هستید می توانید هم اکنون با مشاورین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس تماس بگیرید و یا ایمیل حاوی سؤالات خود را ارسال نمایید تا بهترین راهنمایی ها را در این باب دریافت نمایید.

Rating: 5
42 پاسخ
 1. sa گفته:

  سلام .
  من اگرتوی رشته های علوم پایه توی مقطع لیسانس قبولی دانشگاه های روزانه رو دارم
  و از لحاظ رزومه هم یه ثبت اختراع و یه مقاله دارم میتونم با این شرایط فاند بگیرم برای تحصیل پزشکی توی آلمان؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای تحصیل پزشکی در آلمان باید در آزمون ورودی این کشور که به زبان آلمانی می باشد قبول شوید و شرایط سنی شما مهم می باشد

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا بورسیه های اندکی در مقطع لیسانس اعطا می شود و شما باید رزومه درخشانی برای اخذ بورسیه داشته باشید اما امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان نیز وجود دارد.

   پاسخ
 2. Behrad گفته:

  سلام من دانشجوي ترم آخر مهندسي انرژي هاي تجديد پذير (بادي ، خورشيدي ، بيومسو…) مقطع كارشناسي ارشد هستم ….نمره ايلتس 7، معدل كارشناسي ارشد تا الان قبل از پايان نامه …/17 مي خواستم ببينم شانس گرفتن فاند و بورس تحصيلي دارم تو رشته ي خودم يا يك شاخه ي تخصصي تر در مقطع دكترا ؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در مقطع دکترا نیاز به یک سوپروایزر دارید و باید بتوانید نظر سوپروایزر را جلب کنید. مسلما هر چه روزمه پربار تری داشته باشید شانس بیشتری برای پذیرش دارید.

   پاسخ
 3. saba گفته:

  سلام خسته نباشین من دانشجوی ارشد سازه هستم و موضوع پایان نامم آزمایشگاهی هست و مقااله ISI دارم. من میتونم برای تحصیل دکترا توی آلمان اقدام کنم؟

  پاسخ
 4. nila گفته:

  با سلام
  دارای فوق لیسانس اقتصاد با 5سال سابقه کاری درز بورس تهران هستم مدرک زبان ایلتس 6 رو دارم امکان دریافت ویزای کاری در المان رو دارم یا خیر

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. امیرعباس گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 18 سالمه امسال کنکور دادم ولی رتبم خوب نشد به پزشکی و دندون نمیرسه
  معدلم 19.60 میخواستم بدونم امکان اخذ بورسیه را دارم؟
  در حال خواندن زبان المانی هم هستم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز برای اخذ پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های آلمان شما نیاز به موفقیت در آزمون های ورودی را خواهید داشت. بنابراین شما باید در ابتدا باید به کشور آلمان ورود پیدا کنید و سپس در آزمون های ورودی و کلاس های آمادگی شرکت فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. بهتاش برهانی زاده گفته:

  سلام خسته نباشید.. من سال یازدهم تجربی هستم می خواستم بدونم.. با معدل بالای 18 یا 19 و مدرک زبان آلمانی B2 می توانم برای دانشگاه بورس تحصیلی دندان پزشکی آلمان یا تحصیل رایگان رو اخذ کنم و اگه تحصیل رایگان بگیرم بعدا می تونم درخواست بورس بدم.. لطفا کامل جواب بدین .. مرسی..

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. م گفته:

  سلام من میخواستم برای مقطع کارشناسی ارشد بورسیه بشم در یکی از دانشگاهای آلمان. رشتم مدیریت بازرگانی و معدلم ۱۹.۵۰ و در تلاشم که مدرک B1 آلمانی رو بگیرم و همچنین مقاله بنویسم. با این شرایط شانس من برای پذیرش چقدره؟ و اصلا من چجوری باید اقدام کنم برای دانشگاهای آلمان؟ و چجوری استاد راهنما پیدا کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 8. کوثر گفته:

  سلام وقت بخیر… برای رشته های پزشکی و دندون بورسیه تحصیلی داره؟؟ که دیگر نیاز به پشتوانه مالی برای سفارت نباشیمو بورس تحصیلی بگیریم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. parisa گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من داوطلب کنکور 98 در رشته تجربی هستم میخواستم بدونم اوردن یک رتبه خوب در کنکور سراسری تجربی تاثیری در دریافت بورس تحصیلی دارد؟
  و اینکه در صورت دریافت بورس تحصیلی ایا علاوه بر هزینه ی تحصیل و شهریه دانشگاه هزینه های زندگی دانشجو نیز تحت پوشش قرار میگیرد؟
  و سوال دیگر اینکه ایا داشتن مدرک زبان المانی در سطح B1برای تحصیل در مقطع لیسانس ضروری است؟چون شما در رزومه تحصیلی در چندتا سوال بالا به داشتن مدرک زبان المانی اشاره نکردید؟
  و اینکه اگر مدرسه از نوع تیزهوشان یا نمونه دولتی باشد تاثیری دارد یا خیر؟
  و اینکه ایا دانشگاهی وجود دارد که در مقطع لیسانس در رشته ی پزشکی دارای کورس های انگلیسی باشد؟
  ممنون از سایت خوبتون و پوزش بخاطر زیاد بودن سوالات.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بیشتر معدل شما برای بورسیه مهم است و مدرک زبان. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. Fateme گفته:

  سلام وققتون بخیر
  من داوطلب کنکور ۹۷ هستم و هدفم بورسیه رشته پزشکب یا دندانپزشکی المان هستش
  میخواستم بدونم اگه دانشگاه ازاد یا پردیس هم قبول شم بازم امکانش هست بورسیه شم؟

  پاسخ
 11. Navid گفته:

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم ببینم برای دریافت بورسیه توی مقطع کارشناسی و رشته‌ی پزشکی ، چه شرایطی مورد نیازه و اینکه آیا اصلا امکانش هست ؟
  خیلی ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله امکانش وجود دارد برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 12. حامد گفته:

  سلام . وقتتون بخیر . من دانشجو کارشناسی ارشد دانشگاه علم وصنعت تو رشته مهندسی مکانیک هستم ،میخواستم ببینم گرفتن ویزای کار اسون تری برای اقامت هست یا دنبال ادامه تحصیل تو مقطع دکترا بودن شرایط بهتری رو پیش روم قرار میده؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اگر سابقه کاری مرتبط با تحصیلتان داشته باشید میتوانید جهت ویزای کار المان اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Omid گفته:

  سلام،بنده دارای مدرک لیسانس صنایع غذایی میباشم با معدل 16،آیا با وجود مدرک B2 زبان آلمانی و آیلتس و اراعه دو مقاله پژوهشی بین الملی امکان اخذ بورسیه در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های آلمان را دارم؟آیا میتوانم از رشته صنایع غذایی به بیوشیمی بالینی در مقطع ارشد تغییر رشته بدم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پذیرش دانشگاه های دولتی المان را میتوانید داشته باشید برای تحصیل رایگان ، اما برای بورسیه شرایط دشوارتری دارد برای دکتری شانس بیشتری خواهید داشت و برای فوق لیسانس شانس بالایی برای بورسیه وجود ندارد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. عاطفه گفته:

  سلام من معدل دیپلمم ۱۹.۶۳ بوده و دیپلم تجربی داشتم امسال سال دومیه که میخوام کنکور بدم ،شنیدم با قبولی پزشکی توی یه دانشگاه دولتی ایران و داشتن مدرک زبان آلمانی تا سطح b1میشه واسه یه دانشگاه آلمان بورسیه گرفت ،میخواستم بدونم آیا امکانش هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ادب. با داشتن مدرک B2 آلمانی و قبولی کنکور سراسری می توانید بدون سپری نمودن کالج پیش پزشکی برای تحصیل در این کشور اقدام نمایید. برای اخذ بورس نمرات و معدل شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. در این صورت پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. ناشناس گفته:

  سلام آيا كسي كه ليسانس زبان انگليسي از دانشگاه تهران را دارد و مدرك B2زبان الماني از موسسه گوته را دارد مي تواند به كشور المان مهاجرت كند و در رشته ديگري مثل مهندسي تحصيل كند
  ؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رشته تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس باید مرتبط باشد و تنها می توان در رشته های غیر مرتبط نظیر رشته های مدیریتی و بیزینس به ادامه تحصیل پرداخت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. shrifi گفته:

  سلام و عرض ادب. چند سوال در مورد ادامه تحصیل و بورسیه داشتم.
  اول اینکه مخارج و هزینه تحصیل و زندگی در کدوم یک از کشور های اروپایی مناسب تره.
  سوال دیگم در این مورده که ایا بورسیه اهدایی و شرایط کار پاره وقت دانشجویی کفاف هزینه زندگی در کشوری مثل اتریش میده یا نه با در نظر گرفتن دریافت میانگین بورس در دانشگاهای اتریش و خرج نسبت کم داشتن.
  من خودم برای ادامه تحصیل اتریش در نظر دارم ولی تدریس در تئنجا به زبان المانیه و این کمی مشکل ساز نمیشه؟
  سوال بعدیم این که من در حال حاظر دانشجوی مقطع لیسانس در دانشگاه دولتی هستم برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس باید اقدام کنم و یا باید در ازمون سراسری شرکت کنم و بعد قبولی توی ازمون برای انتقالی اقدام کنم.
  سوال بعدی اینکه برای اقایان بحث خدمت سربازی با وثیقه حل میشه و مقدار وثیقه حدودا چقدره؟

  داشتن اقوامی توی کشور مقصد تاثیری توی پذیرش و اقامت داره؟
  کشور مد نظرم اتریشه. ایا کشور دیگه ای هست که از نظر اعتبار دانشگاها بالاتر و بحث هزینه و شرایط بورسیه دادنش مناسب تر باشه؟
  ببخشید کمی سوالات زیاد شد و ممنون از پاسخ گویی شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. هزینه تحصیل در کشورهایی نظیر اتریش، آلمان، نروژ و فرانسه تقریبا رایگان است. برای اخذ بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) قوی باشد و در صورت اخذ بورس با کار پاره وقت میتوانید بیشتر هزینه های خود را پوشش دهید. تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی یا آلمانی برای شما امکان پذیر است و مسائل مربوط به خدمت سربازی را باید از نظام وظیفه استعلام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. محمد گفته:

  سلام…خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم که امکان اخذ بورسیه تحصیلی در کدام یک از کشورهای قاره اروپا یا امریکا راحت تر است؟ و به رزومه پایین تری نیاز دارد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور کلی دریافت بورس تحصیلی شرایط و قوانین خاص خود را داراست و سهل نمی باشد. برای راهنمایی شما به اطلاع از رزومه شما نیاز است. در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. maryam گفته:

  با سلام من متولد ۷۴ هستم و دارای دیپلم تجربی و لیسانس کشاورزی دانشگاه تهران,میخواستم برای گرفتن بورسیه رایگان مقطع لیسانس رشته های مربوط ب سینما اقدام کنم, سوالم اینه ک با توجه به شرایط سنی و تحصیلی من مشکلی برای اقدام وجود نداره؟
  و اینکه من جایی خوندم ک برای پذیرش لیسانس در این کشور باید همون رشته رو تو کنکور سراسری آورده باشیم. میخواستم ببینم درسته؟
  و اینکه با توجه به اینکه مقطع لیسانس هست و هیچ زمینه علمی و عملی قبلی وجود نداره باز هم ب برای پذیرش نمونه کار میخوان؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما و زمان بر بودن وقت سفارت در حال حاضر شانس اخذ پذیرش در مقطع لیسانس اندک می باشد. برای تحصیل در این کشور نیز قبولی کنکور نیاز می باشد. برای بررسی شرایط خود در ارتباط با سایر کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. شهاب صفری گفته:

  با سلام و عرض ادب اینجانب پذیرفته شده مقطع دکتری در رشته حقوق خصوصی در دانشگاه ازاد سردفتر اسناد رسمی با بیش از پانزده سال سابقه و همچنین بیست سال سابقه آموزشی در آموزش وپرورش بوده و متولد ۱۳۴۵/۳/۳۰هستم متقاضی و علاقه مند به تحصیل در کشور آلمان یا اطریش هستم و حتی در برلین دانشگاه هومبولت را هم از نزدیک دیده وبا قسمت سرویس دانشجویان بین المللی ان نیز تماس داشته مستدعی است نحوه اخذ بورسیه و کلا روش نحوه ادامه تحصیل را ترجیحا بطور مکاتبه ایی وبا حضوری با توجه به محدودیت شغلی ام ارائه نمایید با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش باید رزومه تحصیلی شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. زهرانادم گفته:

  سلام وقت شما بخیر بنده دانشجوی رشته گریم درمقطع کاردانی هستم‌رشته ای که در سایر دانشگاها وجود ندارد.وهمچنین اشنایی زیادی بازبان المانی یا انگلیسی ندارم!آیاامکان ادامه تحصیل برای من وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای ادامه تحصیل حتما به مدرک زبان یا دانش زبان نیاز است. تحصیل در این رشته شرایط خاص خود را داراست که باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.