بورسیه تحصیلی در پرتغال و یا تحصیل ارزان در اروپا و یا اخذ اقامت تحصیلی پرتغال ، وکیل مهاجرت به اسپانیا و یا مهاجرت به پرتغال 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به پرتغال چه شرایطی دارد ؟

راه های اخذ بورسیه تحصیلی در پرتغال برای تحصیل در دانشگاه های پرتغال ، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه تحصیلی در پرتغال از جمله موضوعات اصلی موجود برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه های پرتغال میباشد. ابهامات زیادی در باب مساله ی بورسیه تحصیلی در پرتغال این روزها وجود دارد،

در موسسه ی حقوقی ملکپور پاسخ تمامی سوالات خود را در مورد اخذ پذیرش تحصیلی پرتغال و یا اخذ ویزای تحصیلی پرتغال و یا بورسیه تحصیلی در پرتغال ، بورسیه در مقطع دکتری در پرتغال و سایر نکات مربوط به اخذ بورسیه از دانشگاه های معتبر در پرتغال خواهید یافت. ما نیز شما را به اخذ اطلاعات بیشتر در باب انواع بورسیه ی تحصیلی و کسب اطلاع از ساده ترین راه های اخذ بورسیه تحصیلی در پرتغال دعوت میکنیم.

تحصیل در اروپا بدون اینکه هزینه ی تحصیل و زندگی بدهید از شرایطی است که در نگاه اول رویایی به نظر میرسد. بعد از مبحث بورسیه های تحصیلی ایتالیا، حال با شما موضوع بورسیه تحصیلی در پرتغال مطرح نمودیم.

اخذ بورسیه ی تحصیلی پرتغال یک تهدید یا یک فرصت

خوب دقت فرمایید نباید افراد غیر حقوقی و نا معتبر از تمایل زیاد شما به اخذ بورسیه ی تحصیلی سوء استفاده کنند، فقط با موسسات حقوقی و وکلای تحصیل در پرتغال این موضوع را مطرح نمایید. در حقیقت اخذ بورسیه ی تحصیلی از دانشگاه های پرتغال فقط یک فرصت طلایی برای متقاضیان تحصیل در اروپا نیست، بلکه یک راه جهت سهل تر شدن شرایط زندگی در پرتغال نیز میباشد، اگر شما بدون آنکه هزینه های سنگین بپردازید، در اروپا اقامت بگیرید و در حال تحصیل باشید، میتوانید از حق قانونی کار دانشجویی خود استفاده کرده و مبلغی را حتی پس انداز نمایید.

تحصیل در کشور پرتغال مزایای بسیاری دارد، شما میتوانید در هر رشته ای از مقطع دبیرستان تا لیسانس، فوق لیسانس و دکتری از دانشگاه های پرتغال و مراکز آموزش عالی این کشور پذیرش اخذ نمایید. به لطف امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های پرتغال و امکان استفاده از امکانات خوابگاهی لوکس نظیر استخر،سنا ، جکوزی، وعده های غذایی مناسب، کورت های ورزشی و تفریحی با مناظر فوق العاده، تحصیل در دانشگاه های پرتغال، در صدر انتخاب متقاضیان تحصیل در اروپا قرار گرفته است. این روز ها اکثر دوستانی که سوالاتی دارند و با مشاورین ما تماس میگیرند، وقتی با وکیل تحصیل در پرتغال مشورت میکنند و از سادگی شرایط اخذ بورسیه ی تحصیلی دانشگاه های پرتغال آگاه میشوند، با توجه به مزایای تحصیل در دانشگاه های پرتغال گزینه ی تحصیل در کشور پرتغال را ترجیح داده و تنها با یک مشاوره ی تلفنی علاوه بر اینکه شانس خود را جهت اخذ بورسیه ی کامل تحصیلی دانشگاه های پرتغال امتحان میکنند، این فرصت را به کارشناسان حقوقی ما در دپارتمان ویزای تحصیلی پرتغال میدهند تا به طور رایگان پرونده ی آنها را مشاوره و ارزیابی کنند.

Apply Now

مدارک لازم جهت ثبت نام در دانشگاه های معتبر پرتغال به شرح زیر است:

–  فرم ثبت نام دانشگاه

–  فرم مخصوص کمک هزینه های تحصیلی

–  نامه ی پذیرش از دانشگاه های پرتغال

–  اسکن صفحات اصلی پاسپورت

–  عکس های پاسپورتی

–  مدرک سلامت پزشکی

–  مدارک مربوط به حساب بانکی

متخصصان امور تحصیل در پرتغال درموسسه ی حقوقی ملک پور پس از دریافت مدارک فوق از شما، اقدام به یاری شما جهت اخذ پذیرش همراه با بورسیه ی تحصیلی دانشگاه های پرتغال خواهند کرد. اگر شما پرونده ی خود را در مورد پذیرش تحصیلی در دانشگاه های پرتغال، اخذ ویزای تحصیلی پرتغال و اخذ بورسیه ی تحصیلی دانشگاه های پرتغال به تیم وکلای تحصیل در پرتغال سپردید، این اطمینان را داشته باشید که فرایند هایی چون اخذ پذیرش همراه بابورسیه تحصیلی (در صورت واجد شرایط بودن)، اخذ ویزای تحصیلی پرتغال جهت نفر اصلی و همراه،  ومهاجرت تحصیلی به پرتغال با تضمین انجام خواهد شد.

وقتی با یک متقاضی تحصیل در اروپا صحبت میکنید، اگر تحصیل در بهترین دانشگاه های پرتغال را با او مطرح نمایید اولین سوالی که برای شما طرح میکند اینست که چرا تحصیل در پرتغال ؟

آیا مزایای تحصیل در پرتغال به گونه ایست که افراد تحصیل در پرتغال را به تحصیل در سایر کشور هایی اروپایی ترجیح میدهند؟

در حقیقت شما با مطالعه ی بخش تحصیل در پرتغال در صفحات اصلی سایت رسمی موسسه ی حقوقی ملکپور میتوانید منطقا به این نتیجه برسید که، با توجه به اینکه تحصیل در پرتغال محدودیت رشته ندارد، اخذ ویزای تحصیلی پرتغال محدودیت سن ندارد، ویزای تحصیلی پرتغال از نوع شنگن میباشد، در هر مقطعی میتوان ازدانشگاه های معتبر جهان در پرتغال پذیرش اخذ کرد و بر خلاف سایر کشور ها،اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های پرتغال و اخذ ویزای تحصیلی کشور پرتغال در مدتی کمتر از ۳ ماه و نیم صورت میگیرد، و همچنین به براحتی میتوان بورسیه ی تحصیلی دانشگاه های پرتغال را اخذ کرد، اقدام برای اخذ بورسیه ی تحصیلی دانشگاه های پرتغال واخذ ویزای تحصیلی پرتغال یک راه کار ارزشمند جهت ورود به اتحادیه ی شنگن و اخذ اقامت شنگن میباشد.

به طور کلی میشنویم که در اروپا، بورسیه بر دو نوع است:

1-بورسیه ی دانشگاهی (بورسیه ی استاد)

2-بورسیه ی استانی

در بورسیه ی دانشگاهی رزومه ی افراد، معدل و سطح ریز نمرات آنها نقش تعیین کننده ای دارد. بورسیه ی تحصیلی دانشگاه های پرتغال اغلب از همین نوع است و افراد اگر رزومه ی قوی، و نمرات و معدل بالا داشته باشند از این بورسیه ها بهره مند میشوند. در نظام آموزشی پرتغال، اخذ بورسیه ی تحصیلی دانشگاه های پرتغال جهت مقطع فوق لیسانس و دکتری سهل تر میباشد. ممکن است شما فارغ التحصیل فوق لیسانس از دانشگاه های ایران یا دانشگاه های خارجی باشید ، در هر صورت اگر معدل بالای ۱۷ از ۲۰ و یا ۳ از ۴ داشته باسد شانس شما در مورد اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه های پرتغال بیشتر از سایرین است.

در حقیقت همواره بورسیه تحصیلی دانشگاه های پرتغال در مرحله اول شامل حال افرادی است که رزومه قوی  و نمرات و معدل بالاتر دارند. اما به افرادی هم که معدل بالا ندارند اما تمایل بسیار به اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های پرتغال در مقاطع فوق لیسانس و دکتری دارند این نوید را می دهیم که در صورتی که در اقدام به برای اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه های پرتغال تسریع کنند، این شانس را دارند که به راحتی پذیرش فوق لیسانس و پذیرش مستقیم دکتری را اخذ کرده ، سال اول دروسشان را در دانشگاه های پرتغال با نمرات بالا گذرانده تا بتوانند جهت اخذ بورسیه ی تحصیلی پرتغال به نتیجه برسند.

در واقع شما در صورتی که جهت اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال اقدام نمودید ولی بورسیه تحصیلی دانشگاه های پرتغال شامل پذیرش تحصیلی شما نشد ، اگر پس از ورود به دانشگاه های پرتغال دروس را با نمرات بالا بگذرانید که معدل بالا اخذ نمایید دانشگاه ها در صورتی که درخواست مجدد دهید بورسیه کامل تحصیلی دانشگاه های پرتغال را به بهره شما خواهد رساند.

اگر شما خواهان تحصیل در بهترین دانشگاه های پرتغال ، یا بهتراست بگوییم بهترین دانشگاه های اروپا در پرتغال هستید، و اگر تمایل دارید از هزینه های پایین تحصیل در پرتغال بهره مند شوید، و اگر شما معدلتان نمره ی الف –نمره ممتاز، میباشد، بدانید شانس اخذ ویزای تحصیلی همراه با بورس دانشگاه های پرتغال را خواهید داشت. کشور پرتغال همانند یک پنجره به روی اتحادیه ی شنگن، شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به اقامت شنگن میرساند.

همانطور که اقدام برای مهاجرت تحصیلی به پرتغال و اخذ بورسیه های تحصیلی دانشگاه های پرتغال در مدت زمانی فوق العاده و بسیار اندک به نتیجه ی مثبت میرسد، به شما این نوید را میدهیم که اخذ پاسپورت شنگن کشور پرتغال نیز فقط با ۵ سال تحصیل در دانشگاه های پرتغال برای شما متقاضیان عزیزدستیافتنی میباشد. اگر تحقیق نمایید در خواهید یافت که داشتن پاسپورت کشور پرتغال موجب میشود فاصله ی شما با هر کشور مطرحی همچون امریکا ، انگلستان ، کانادا و یا استرالیا تنها یک گام بوده و آن اخذ یک بلیط و سفر به این کشور ها باشد، لذا داشتن پاسپورت کشور پرتغال بسیار میتواند برای شما و خانوادتان حائز اهمیت باشد.  طبیعت خیره کننده و بکر، تلفیق یک طراحی تاریخی –مدرن، در فضای ساختمانی دانشگاه ها، بافت توریستی شهر هایی با هزینه های پایین تحصیل در بهترین دانشگاه های فنی- مهندسی و پزشکی، امکان استفاده از بورسیه ی تحصیلی ، دانشگاه های پرتقال را به قطب جدید مهاجرت تحصیلی به اروپا بدل ساخته است.

اخذ بورسیه ی تحصیلی از کشور پرتغال حتی اگر برای شما اتفاق نیفتد نیز شما هزینه ی تحصیل زیادی بابت تحصیل در بهترتین دانشگاه های پرتغال نخواهید داشت. در حال حاضر در صورت عدم اخذ بورسیه ی تحصیلی پرتغال، مجموع هزینه های تحصیل و زندگی در پرتغال در طول یک سال نهایتا ۴۰ میلیون تومان خواهد شد، که این مبلغ در قیاس با سایر کشور ها، و با توجه به اینکه شما در بهترین نقطه ی اروپا در مجاورت جزایر زیبا و بکر با امکانات خوابگاهی بی نظیر، به زبان انگلیسی تحصیل خواهید نمود، میتوان به عنوان معجزه ی تحصیلی در جهان به آن اشاره داشت.

برای دریافت اطلاعات جزیی و دقیق نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در پرتغال با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و در باب چگونگی اخذ بورسیه تحصیلی در پرتغال مشاوره رایگان داشته باشید تا راحتر بتوانید در این زمینه تصمیم گیری نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. پرهام هادیخانی گفته:

  سلام
  من مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه دولتی و ارشد از دانشگاه غیر انتفاعی دارم که معدل لیسانسم 15.5و ارشدم 17.9 شده است
  ولی هنوز مقاله ندارم می توانم از دانشگاه های پرتغال فاند بگیرم
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ