بورسیه تحصیلی در لهستان

آیا مایل به داشتن بورسیه تحصیلی در دانشگاه های لهستان هستید؟ آیا شرایط داشتن بورسیه تحصیلی درلهستان را نمی دانید؟آیا مایل به دانستن شرایط اخذ بورسیه تحصیلی درلهستان هستید؟ما شما را در این خصوص راهنمایی می کنیم. دراین مقاله سعی بر این داریم بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی,کارشناسی ارشد و دکتری و مفتخریم که بورسیه تحصیلی برای کشورهای در حال توسعه را در کشورلهستان مورد بررسی قرار دهیم.

بورسیه تحصیلی لهستان و کمک های مالی: دانش آموزان لهستانی و دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در لهستان هستید میتوانید برای جلوگیری از پرداخت هزینه های آموزش و پرورش از بورس های تحصیلی استفاده کنید که در این خصوص کمک هزینه های تحصیلی مختلفی وجود دارد که یا شما را از پرداخت شهریه معاف و یا میتوانید به عنوان حمایت مالی در پوشش هزینه های زندگی خود آن را اعمال کنید. بورسیه های دولتی لهستان به پژوهشگران جوان و دانش آموزان بر اساس توافق متقابل بین کشورها و همچنین سازمان های دیگر تعلق می گیرد و دانشجویان را تشویق به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر میکند.لیست فعلی کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان ایرانی و بین المللی در سطوح مختلف یعنی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و فوق دکترا وجود دارد. کاوش و درخواست این نوع بورس ها برای داشتن بهترین برنامه تحصیلی در کشور لهستان میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. برای آگاهی بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس بفرمایید.

تحصیل در لهستان با کیفیت بالا و با هزینه کم است. علاوه بر این، کمک هزینه های تحصیلی و تخفیف های مختلف برای دانشجویان بین المللی نیز اعمال می شود.

به عنوان مثال، بورس تحصیلی دولتی در لهستان وجود دارد که دانشجو تنها شهریه خود را پرداخت می کند اما کمک هزینه ماهانه و برخی از هزینه های روزمره خود را از دولت بورس می گیرید که برای یک دوره و زمان خاص به دانشجو اعطا می شود با این حال ممکن است دانشجو بتواند این بورس را برای کل زمان مطالعه خود در لهستان داشته باشد و کل زمان تحصیل دانشجو را پوشش دهد.

اگر شما در یک وضعیت مالی دشوار هستید و یا اگر هدف شما تحصیل در دو رشته به طور همزمان می باشد شما می توانید برای هزینه های کالج از تخفیفات دولت لهستان و یا حتی بورس کامل شهریه در این کشور اقدام کنید.

تعدادی از دانشگاه های لهستانی برنامه بورس تحصیلی خود را براساس سطح نمره و رزومه تحصیلی دانشجویان قرار می دهند با این حال دانشجویان بین المللی می توانند بورسیه های تحصیلی و حمایت های مالی بر اساس پژوهش های علمی ارایه شده خود دریافت نمایند. دانشجویان برای اطمینان از ارایه کردن این خدمات توسط دانشگاه ها باید قبل از ورود شرایط دانشگاه را مورد بررسی قرار دهند.

برخی از دانش آموزان و دانشجویان بین المللی تحصیل و مطالعه آنها در دانشگاه های لهستان کاملا رایگان است که این مورد با داشتن یکی از شرایط زیر امکان پذیر است:

داشتن کارت اقامت کشور لهستان

داشتن یک وضعیت سیاسی در این کشور مانند پناهندگی

تحت حفاظت موقت جمهوری لهستان باشند.

کارگرانی که در یک کشور اتحادیه اروپا به کار مشغول بوده اند و براساس توافقنامه تجارت آزاد اروپا به کشور لهستان مهاجرت کرده و در این کشور ساکن شده باشند.

برای این دسته از اشخاص تحصیل در دانشگاه های لهستان رایگان است. برای آگاهی بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس بفرمایید.

بورس های تحصیلی در مقطع کارشناسی

بورسیه کارشناسی، فرصت های مطالعاتی و کمک های مالی: بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی شامل کمک های مالی کالج های مختلف و جوایزی که برای دانشجویان بین المللی به دنبال مدرک کارشناسی در تمامی رشته های تحصیلی در دانشگاه های مشهور جهان وجود دارد ارایه می شود. این بورسیه در مقطع کارشناسی و کمک های مالی براساس شایستگی دانشجویان و یا مطابق نیاز به آنها تعلق میگیرید. همچنین در مقطع کارشناسی دو کمک هزینه تحصیلی وجود دارد که یا به صورت خصوصی و یا دولتی ارایه می شود.

بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد

بورس تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به مدارک تحصیلی معتبر و براساس سطح و درجه دانشگاه به دانشجویان بین المللی تعلق می گیرید. کمک هزینه های تحصیلی در این مقطع برای مدرک معتبر از کالج ها, دانشگاه ها, شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی ات و این کمک هزینه برای دانشجویان بین المللی و کشورهای در حال توسعه می باشد.مقصدهای مطالعه در مقاطع بالا برای این افراد عبارت است از: استرالیا، آمریکا، کانادا، انگلستان، آلمان و نیوزیلند.

بورس های تحصیلی دکترا

بورس های تحصیلی دکترا برای دانشجویان بین المللی به دنبال تحقیق در رشته های مختلف در دسترس هستند. برنامه دکتری که پژوهش های عمیق دانشجویان برای سالهای متوالی را می طلبد باعث توسعه و افزایش تخصص در یک کشور می شود. در کشورلهستان نیز سرمایه گذاری برای مقطع دکترا وجود دارد که در قالب کمک هزینه های تحصیلی مختلف برای دانشجویان بین المللی و داخلی در دسترس است. دانشجویان در مقطع دکتری به مدت چهار / پنج سال وقت خود را صرف کارهای تحقیقاتی و پژوهشی می کنند که گاهی اوقات علاوه بر داشتن بورس تحصیلی حق الزحمه و حقوق نیز برای این اشخاص در نظر گرفته می شود.

کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان کشورهای در حال توسعه

کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان از کشورهای در حال توسعه به منظور بهبود در سطح آموزش و پرورش, آنها در پرداخت شهریه و هزینه های زندگی کمک می کند و نیز برای رسیدن به اهداف شغلی خود در آینده به آنها یاری می رساند.این بورس برای این دسته از دانشجویان بین المللی در سطوح مختلف  در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، تحقیقات فوق دکتری و همچنین برای برنامه های آموزشی دیگر به آنها تعلق می گیرید.

اگر شما متقاضی تحصیل در کشور لهستان هستید و قصد استفاده از بورسه تحصیلی در این کشور را دارید شما عزیزان می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

 

 

 

http://scholarship-positions.com/category/poland-scholarships/

http://www.thinkpoland.org/art/scholarships#start

 

دهقان

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 پاسخ
 1. mie.editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد. من ١٦ سالمه و از كره جنوبي و دانشگاه اكسفورد و كشور هاي لهستان و پرتقال. مدال و لوح افتخار دارم ميخواستم بدونم با اين شرايط امكانش بورسيه شدن براي پزشكي هست.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 2. محمدرضا گفته:

  بنده هم مدرک کارشناسی ارشد مدیریت با معدل 1745 و داشتن مقاله ایا میتوانم برای بورسیه دکتری اقدام نمایم .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. بهار گفته:

  سلام.خسته نباشید
  من دانشجوی ارشد بالینی از دانشگاه ازادم و متاسفانه معدلم بالا نیست اما موضوع پایان نامم اوتیسم و تقریبا موضوع روزمحسوب میشه .و اینکه احتمالا دوتا مقاله هم بدم.میخواستم بدونم امکان گرفتن بورس برای من هست با توجه به اینکه معدلم پایین.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ارادت برای آقای دکتر ملک پور بزرگوار و تیم خوبتون …. اقای ملک پور خواهش میکنم در مورد مکاتبه با استاد برای انواع بورس تحصیلی توضیح بدید که چطور با استاد مکاتبه کنیم و کجا بریم و چکار کنیم … من مشغول زبان هستم و میخوام مدرک آیلتس بگیرم و میتونم با معلم زبانم با استاد مکاتبه کنم … و اینکه من بورس رو برای همسال های خودم (١٩ سال) میخوام توضیح بدید … یعنی من وارد دانشگاه بشم برای دندان پزشکی .. مثلا کشور لهستان .. خیلی ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ