بهترین مسیر برای مهاجرت

 • بهترین مسیر برای مهاجرت و شرایط عمومی
 • بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق کار
 • بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق تحصیل
 • بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق ازدواج
 • بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق تولد
 • بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق پناهندگی
 • بهترین مسیر برای مهاجرت برای هنرمندان
بهترین مسیر برای مهاجرت بهترین مسیر برای مهاجرت

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

بهترین مسیر برای مهاجرت و مقدمه ای بر آن

بهترین مسیر برای مهاجرت در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی درباره انتخاب بهترین مسیر برای مهاجرت در این مقاله به طور کلی شرح داده می شود. معمولا وقتی افراد تصمیم به مهاجرت می گیرند یکی از اولین سوالاتی که برای آن ها مطرح می شود این است که بهترین مسیر برای مهاجرت چیست؟ برای پاسخ گویی به این سوال ابتدا باید انواع روش های مهاجرت را بشناسید و با مشاورین مشورت کنید، سپس با توجه به شرایط خود بهترین مسیر را انتخاب کنید. به طور کلی روش های مهاجرت در شش دسته بندی قرار می گیرند که هر کدام در ادامه شرح داده خواهد شد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد بهترین مسیر برای مهاجرت

video بهترین مسیر برای مهاجرت

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بهترین مسیر برای مهاجرت

audio بهترین مسیر برای مهاجرت
شرایط مهاجرت به کانادا
مهاجرت به استرالیا
بررسی راه ها و شرایط مهاجرت به کانادا
مهاجرت به آلمان

بهترین مسیر برای مهاجرت و شرایط عمومی

وقتی تصمیم به مهاجرت می گیرید یکی از سوالات مهم این است که آیا مهاجرت برای شما مناسب است؟ مسلما پاسخ به این سوال نیازمند صرف وقت و انجام تحقیقات لازم است. اگر جواب این سوال برای شما مثبت است در مرحله بعد باید بهترین مسیر برای مهاجرت را انتخاب کنید. انتخاب بهترین مسیر برای مهاجرت نیز نیازمند انجام تحقیقات و کسب مشاوره از متخصصین می باشد.

همان طور که پیش تر اشاره شد انواع روش های مهاجرت به شش دسته کلی تقسیم می شود. که در این مقاله به طور اجمالی به آن ها پرداخته شده است. در ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت، راهنمای گام به گام این شش روش به طور کامل با جزئیات شرح داده شده است و می تواند روشن گر راه شما باشد.

بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق کار

کشور ایران دارای 80 میلیون جمعیت است و مطابق با آمار ارائه شده نرخ بیکاری در ایران حدود 12 درصد می باشد. یکی از بهترین روش های مهاجرت، مهاجرت از طریق کار است. کار در کشورهای خارجی علاوه بر اینکه به اشتغال افراد کمک می کند باعث ورود ارز به کشور نیز می گردد.

برای یافتن بهترین مسیر برای مهاجرت، نرخ بیکاری در برخی از کشورهای برتر دنیا را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

کشور

نرخ بیکاری

کانادا 5.60
استرالیا 5.10
اتریش 7.60
آلمان 3.30

معمولا اکثر افراد با سن زیر 40 سال می توانند از طریق ویزای کار اقدام کنند برای سن بالای 40 سال در کشورهای برتر دنیا اخذ ویزای کار خیلی سخت تر می شود. به عنوان مثال کانادا یکی از کشورهایی است که با سیستم امتیاز دهی نیروی کار جذب می کند. در این روش اگر شخص بالای 40 سال سن دارد، امتیاز سن را از دست می دهد و باید مدرک دکترا و نمره زبان خیلی بالا داشته باشد تا بتواند امتیاز از دست داده را جبران کند.

کشورهای دیگری نظیر استرالیا، اتریش و آلمان نیز برای مهاجرت کاری شرایط مناسبی دارند و تعداد قابل توجهی از افراد شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای این کشور ها را دارند.

در ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت روش نوشتن رزومه و cv و تمامی مراحل پیش رو برای مهاجرت از طریق کار شرح داده شده است و در مسیر مهاجرت کاری بسیار کمک کننده است.

اقامت کانادا از طریق کار
شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
مهاجرت کاری به مالتا
مهاجرت کاری به انگلستان
مهاجرت کاری به نروژ
مهاجرت کاری به سنگاپور

بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق تحصیل

معمولا تحصیل در کشورهای خارجی یا از طریق بورس تحصیلی انجام یا فرد باید هزینه ها را شخصا بپردازد. مسلما تحصیل از طریق بورس تحصیلی محبوبیت بیشتری دارد، به این دلیل که در این روش هیچ نگرانی از بابت شهریه دانشگاه و بعضا هزینه های زندگی وجود نخواهد داشت. بنابراین این روش می تواند گزینه مناسبی برای عنوان بهترین مسیر برای مهاجرت باشد.

از مزیت های مهم دیگر برای مهاجرت از طریق تحصیل، که می تواند این روش را بهترین مسیر برای مهاجرت کند این است که معمولا در بسیاری از کشور ها به شما اجازه می دهند، پس از تحصیل بمانید و شغلی پیدا کنید و از این طریق می توانید اقامت این کشورها را کسب کنید.

کشورهای زیادی هستند که می توانید برای تحصیل در آن ها اقدام کنید.حتی کشور آمریکا که در حال حاضر معمولا به ایرانی ها ویزا نمی دهد، به کسانی که بورس تحصیلی می گیرند و یا از راه تحصیلی می خواهند وارد کشور شوند ویزا می دهد.

بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشورهای خارجی یکی از بهترین کاندید ها برای عنوان بهترین مسیر برای مهاجرت است. به این دلیل که در این روش علاوه بر اینکه می توانید اقامت و تابعیت کشور مورد نظر خود را کسب کنید، می توانید سرمایه خود را نیز چند برابر کنید. بر اساس آمار اقتصادی سرمایه گذاری هایی نظیر مک دونالد و برگر کینگ بسیار سود آور هستند و می توانند جزء بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در یک کشور خارجی باشند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری معمولا از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و خود اشتغالی صورت می پذیرد. که همه این موارد به طور کامل در ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت شرح داده شده است.

سرمایه گذاری در گرجستان
سرمایه گذاری در کانادا
شرایط سرمایه گذاری در قبرس

بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق ازدواج

برخی افراد از طریق ازدواج با اتباع خارجی قصد کسب تابعیت کشور همسر خود را دارند. برخی از افراد هستند که شرایط ازدواج واقعی با یک خارجی را دارند و این روش می تواند برای آن ها مناسب باشد. اما گاهی اوقات مشاهده می شود برخی برای کسب تابعیت یک کشور تن به ازدواج صوری با تبعه آن کشور می دهند و از جسم و روان خود می بخشند تا تابعیت آن کشور را کسب کنند. مسلم است که ازدواج صوری نمی تواند بهترین مسیر برای مهاجرت باشد. در ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت تمامی جنبه های مهاجرت از طریق ازدواج شرح داده شده است.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video بهترین مسیر برای مهاجرت
مقاله مرتبط
تابعیت از طریق ازدواج
مقاله مرتبط
اقامت از طریق ازدواج

بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق تولد

بسیاری قصد دارند فرزند خود را در کشور هایی مثل کانادا و آمریکا متولد کنند و این طریق تابعیت این کشور ها را کسب کنند و این روش را بهترین مسیر برای مهاجرت می دانند. این موضوع درست است که اگر اصول به درستی طی شوند، فرزند شما با تولد در این کشور ها تابعیت آن ها را اخذ می کند، اما همیشه به پدر و مادر تابعیت داده نمی شود. در ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت، توضیح داده شده است که در کدام کشورها با تولد فرزند، پدر و مادر هم تابعیت آن کشور را کسب می کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video بهترین مسیر برای مهاجرت
مقاله مرتبط
اخذ اقامت اروپا از طریق تولد فرزند
مقاله مرتبط
تولد

بهترین مسیر برای مهاجرت از طریق پناهندگی

مؤسسه ملک پور یا Mie اتریش، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد. این مطلب صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد.

ممکن است برخی از افراد پناهندگی را به عنوان راهی برای مهاجرت انتخاب کنند و این روش را بهترین مسیر برای مهاجرت بدانند. ممکن است پناهندگی برای برخی افراد مناسب باشد اما تقریبا کمتر از یک درصد از جامعه شرایط پناهندگی را دارند. برای مهاجرت از طریق پناهندگی طبق کنواسیون ژنو باید از شرایط خاصی برخوردار باشید. براساس کنواسیون ژنو افرادی که به خاطر عقیده، رنگ پوست، تفکر، مذهب و روش زندگی در کشور خود مورد آزار قرار می گیرند و یا جان آن ها در خطر است می توانند پناهنده شوند.

در مورد پناهندگی باید این نکته را در نظر داشته باشید که، سختی های فراوانی در مسیر پناهندگی پیش روی پناهندگان است و گاها آسیب های روحی جبران ناپذیری به شخص وارد می شود. در این روش شما امکان بازگشت به کشور خود را از دست می دهید و در بیشتر مواقع شرایط زندگی پس از پناهندگی بهبود نمی یابد.

برخی افراد شرایط کنوانسیون ژنو را ندارند و با ارائه کیس دروغین قصد پناهندگی در کشورهای دیگر را دارند که اصلا توصیه نمی شود. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه نمی دهد. تا کنون پنج روش دیگر برای مهاجرت معرفی شد، که توصیه می گردد از بین آن ها بهترین مسیر برای مهاجرت را انتخاب کنید.

در ویدئو مسیر مهاجرت در مورد جزئیات کنواسیون ژنو و حقوق پناهندگان و سایر موارد به طور کامل توضیح داده شده است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش اول

audio بهترین مسیر برای مهاجرت

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش دوم

audio بهترین مسیر برای مهاجرت

بهترین مسیر برای مهاجرت برای هنرمندان

بعضی از مسیر های مهاجرت برای افراد خاصی مناسب است. به عنوان مثال هنرمندان و دست اندرکاران امور هنری خوداشتغال می توانند از طریق حرفه خود به برخی کشورها نظیر کانادا مهاجرت کنند. شرایط و جنبه های مختلف این نوع مهاجرت در مقاله های دیگری در سایت ملک پور بررسی شده است و می تواند اطلاعات مفیدی در اختیار هنرمندان عزیز قرار دهد.

وکالت هنرمندان
بهترین مسیر برای مهاجرت و سخن پایانی

در این مقاله شش روش مختلف مهاجرت به طور کلی مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به شرایط شخص هر کدام از این راه ها می تواند بهترین مسیر برای مهاجرت باشد. توصیه می شود حتما با تحقیق و پژوهش مسیر خود را انتخاب کنید. امروزه در عصر تکنولوژی دسترسی به اطلاعات کار آسانی شده بنابراین برای یافتن بهترین مسیر برای مهاجرت تقریبا همه اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارید و می توانید مسیر درست را انتخاب کنید. امید است از این مقاله بهره لازم را برده باشید و در یافتن بهترین مسیر برای مهاجرت اطلاعات اولیه را کسب کرده باشید. سوالات خود را می توانید در بخش پرسش و پاسخ همگانی و همچنین بخش دیدگاه های این مقاله مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید. برای مشاوره با کارشناسان موسسه ملک پور نیز می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

law بهترین مسیر برای مهاجرت
8 پاسخ
 1. اندیشه گفته:

  سلام من لیسانس کامپیوتر 38ساله و همسرم فوق لیسانس 47ساله فرزندم پسرم 20سال و دخترم 11سال چطور میتوانیم مهاجرت کنیم که نیاز به سرمایه زیاد نداشته باشیم

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. مهاجرت از طرق مختلف مستلزم هزینه می باشد و به رایگان امکان پذیر نیست. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 2. روشن گفته:

  سلام،،من چندین بار سوال پرسیدم و هر دفعه بی جواب.ممکنه لطف کنید جواب بدید؟من لیسانس رادیولوژی دارم،و همسرم مهندس عمران هستن ما قصد داریم مهاجرت کنیم ولی ایشون فقط نظرش ن نیوزلند هست در صورتی ک قبلا پذیرش تحصیلی از سوییس داشتن،،،،خودمم بلاتکلیفم،،البته ما قصد داریم مهاجرت کاری داشته باشیم،،،

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام ، با توجه اطلاعاتی که در اختیار گذاشتید چندین گزینه برای شما وجود دارد، هم از طریق تحصیل و هم از طریق کار. اما شرایط شما نیاز به بررسی بیشتر دارد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 3. jamshidi.1994 گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  فکر میکنم لینک فرم ارزیابی مشکل داشت، بنده نتونستم استفاده کنم

  پاسخ
 4. روزا گفته:

  سلام
  من مدرک آرایش و پیرایش تخصصی از مرکز فنی حرفه ای دارم .میتونم برای کانادا اقدام کنم.37 ساله خانم هستم.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، سیستم ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.