اقامت سوئیس از طریق خرید ملک

 • اقامت سوئیس از طریق خرید ملک
 • شرایط اقامت سوئیس از طریق خرید ملک
 • قوانین خرید ملک در سوئیس
 • خرید ملک در سوئیس
 • هزینه های خرید ملک در سوئیس
photo 2018 11 19 21 55 37 300x300 اقامت سوئیس از طریق خرید ملک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت سوئیس از طریق خرید ملک

اقامت سوئیس از طریق خرید ملک این روزها سوال بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت به سوئیس و اقامت سوئیس با خرید ملک را دارند به همین دلیل در این مقاله اقامت سوئیس از طریق خرید ملک و شرایط اقامت سوئیس از طریق خرید ملک توضیح داده خواهد شد. اشخاصی که قصد اخذ اقامت اروپا را دارند می توانند اقامت یکی از بهترین و امن ترین کشورهای دنیا یعنی اقامت سوئیس با خرید ملک را بدست آورند اشخاصی که اقامت سوئیس از طریق خرید ملک را اخذ می نمایند امکان تحصیل رایگان را نیز خواهند داشت در صورتی که دارای فرزندی باشند فرزند می تواند بدون پرداخت هزینه به تحصیل در سوئیس بپردازد از آنجایی که بسیاری از افراد به دنبال اقامت سوئیس با خرید ملک هستند بر آن شدیم تا به طور کامل شرایط اقامت سوئیس از طریق خرید ملک را بیان نماییم. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در مورد اقامت سوئیس از طریق خرید ملک مطالب کاملی را بیان خواهد نمود.

شرایط اقامت سوئیس از طریق خرید ملک

شاید بتوان گفت دغدغه بسیاری از مردم سوئیس خرید ملک در این کشور نباشد چرا که بسیاری از افراد مقیم در سوئیس خانه های خود را اجاره می نمایند . اشخاصی که قصد خرید ملک در سوئیس را دارند باید بدانند که در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت ملک در سوئیس خرید ملک کاری سهل و آسان نخواهد بود و در صورتی که شخصی ملکی را در سوئیس خریداری نماید برای فروش آن شاید یک سال یا بیشتر باید وقت صرف نماید چرا که با افزایش قیمت ملک در سوئیس از تعداد متقاضیان آن کاسته است. بهتر است بدانید اگر شخصی قصد خرید ملک در سوئیس را دارد باید بداند که قبل از خرید ملک بازار سوئیس باید اجاره آن را صادر نماید سپس شخص متقاضی می تواند آن ملک را خریداری نماید. در این مقاله با شرح شرایط خرید ملک در سوئیس توضیح خواهیم داد که افراد میبایست قبل از خرید ملک در سوئیس ، اقامت سوئیس و اجازه اقامت در سوئیس را به نحوی از انحاء داشته باشند و ابتدا در سوئیس حضور داشته باشند و سپس طبق قوانین سوئیس میتوانند جهت خرید ملک در سوئیس درخواست داده و اقدام نمایند.

قوانین خرید ملک در سوئیس

سوئیس جز کشورهایی است که قوانین و شرایط سختگیرانه ای برای خرید ملک و اخذ اقامت سوئیس با خرید ملک در نظر گرفته است . اشخاصی که قصد خرید ملک در سوئیس را دارند باید بدانند که برای خرید ملک در سوئیس باید شرایطی را دارا باشند تا بتوانند ملکی را در سوئیس خریداری نمایند که این شرایط از قرار زیر است :

 • 1-

  شخص متقاضی خرید ملک در سوئیس باید عضو اتحادیه اروپا و یا عضو انجمن تجارت آزاد اروپا باشد تا بتواند ملکی را در سوئیس خریداری نماید.

 • 2-

  شخص متقاضی خرید ملک در سوئیس باید اجازه اقامت سوئیس را داشته باشد و یا جز ساکنین سوئیس باشد تا بتواند ملکی را در این کشور خریداری نماید.

 • 3-

  شخص متقاضی خرید ملک در سوئیس باید یک مجوز C در سوئیس داشته باشد تا بتواند ملکی را خریداری نماید.

نکات مربوط به موارد اول و دوم

در مورد اول و دوم شخص متقاضی از تمامی حق و حقوق یک شهروند برخوردار خواهد بود و به راحتی می تواند ملکی را در سوئیس خریداری نماید و در صورتی که مایل به اخذ اقامت سوئیس باشد می تواند با خرید ملک درخواست اخذ اقامت نماید. در مورد مجوز C در سوئیس باید گفت که شخص متقاضی با دریافت این مجوز می تواند ملک مورد نظر خود را در سوئیس خریداری نماید اما باید بتواند در این ملک سکونت داشته باشد .

نکات مربوط به مجوز c

اشخاصی که در این مجوز قرار می گیرند عبارتند از : اشخاص غیر مقیم که تمایل به خرید ملک در سوئیس دارند همچنین ساکنان خارجی بدون اجازه کار در سوئیس مانند اشخاصی که برای کار و یا ماموریت های دیپلماتیک می توانند در سوئیس وارد شوند همچنین اشخاصی که در آژانس سازمان ملل حضور دارند همچنین کارگران کوتاه مدت نیز در این مجوز قرار می گیرند و می توانند مجوز خرید ملک در سوئیس را نیز اخذ نمایند در این صورت امکان خرید ملک در سوئیس و اخذ اقامت با خرید ملک در سوئیس را خواهند داشت.

خرید ملک در سوئیس

شخص متقاضی خرید ملک در سوئیس در ابتدا باید ملک مورد نظر خود را پیدا نماید در صورتی که ملک مورد نظر خود را یافتید باید بتوانید یک پیشنهاد خرید ملک ارائه نمایید همچنین می توانید برای وام مسکن برای خرید ملک در سوئیس نیز اقدام نمایید تا بتوانید وام مسکن را نیز برای خرید ملک دریافت نمایید . اشخاص متقاضی خرید ملک در سوئیس باید بتوانند حداقل 3 ماه در سوئیس حضور داشته باشند تا بتوانند ملک مورد نظر را خریداری نمایند همچنین شخص متقاضی خرید ملک در سوئیس قبل از درخواست وام باید بتواند اثبات نماید که حداقل 5 درصد از مبلغ ملک را دارا است تا بتواند ملکی را در سوئیس خریداری نماید و بتواند از این طریق درخواست وام برای خرید ملک نیز نماید.
شخصی که متقاضی دریافت وام مسکن در سوئیس است باید بتواند حداقل 20 در صد از مبلغ ملک را در یکی از بانک های بزرگ سوئیس سپرده نمایید تا بتواند به ارزش ملک وام مورد نظر خود را اخذ نماید.

هزینه های خرید ملک در سوئیس

در مورد هزینه های خرید ملک در سوئیس باید گفت که سوئیس کشوری است که هزینه های خرید ملک در آن بسیار بالا می باشد و اشخاصی که در این کشور زندگی می نمایند بیشتر ملک های خود را اجاره می نمایند اما در کل باید گفت خرید ملک در سوئیس در شهرهای مرزی آن با قیمت های مناسب وجود دارد که این شهرها عبارتند از شهرهای ژنو و بازل که شخص متقاضی با هزینه مناسب می تواند در این شهرها ملکی را خریداری نماید . اشخاصی که قصد خرید ملک در سوئیس را دارند می توانند لیست املاک را در روزنامه های رسمی سوئیس و یا مقالات تخصصی که در مورد املاک می باشد بدست آورند. هزینه خرید ملک در شهر هایی مانند ژنو و زوریخ بسیار متفاوت تر از شهرهای دیگر می باشد شخص متقاضی خرید ملک باید بتواند حداقل ملکی به مبلغ 1 میلیون فرانک معادل 800000 یورو خریداری نماید.

هزینه های تحصیل و زندگی در سوئیس
سخن آخر

سخن آخر ..
در نهایت و در مورد اقامت سوئیس از طریق خرید ملک باید گفت که اشخاصی که قصد اقامت سوئیس با خرید ملک را دارند می توانند از این روش برای مهاجرت خود بهره مند گردند اما خرید ملک در سوئیس و اخذ اقامت سوئیس با خرید ملک هزینه های بسیاری برای شخص متقاضی خواهد داشت و فرد متقاضی اقامت سوئیس از طریق خرید ملک باید بتواند حداقل 1 میلیون فرانک در سوئیس ملکی را خریداری نماید .
موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش شما را در مورد اقامت سوئیس از طریق خرید ملک و راههای مهاجرت به سوئیس از قبیل سرمایه گذاری در سوئیس ، تحصیل در سوئیس و کشورهای دیگر راهنمایی می نماید . درصورت تمایل میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید و از امکان مشاوره ی رایگان تلفنی ما بهره مند گردید.

law اقامت سوئیس از طریق خرید ملک
8 پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   با سلام و عرض ادب،
   امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در تعدادی از کشورها، همچون یونان، ترکیه، اسپانیا، پرتغال و… امکان پذیر است اما خرید ملک در سوئیس برای شما آثار اقامتی به دنبال ندارد. جهت اطلاع از سایر روش های اخذ اقامت که به زودی توسط مؤسسه حقوقی ملک پور بازگشایی خواهد شد با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید.
   * مانا باشید *

   پاسخ
 1. امیر گفته:

  سلام چند مرتبه از سال ۱۹۹۰ ویزای شنگن از طریق سوئد را دارم .۵۶ سال هستم می خواهم اقامت سوئیس را از طریق خرید ملک اخذ نمایم .لطفا شرایط را اعلام نمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خرید ملک در سوئیس برای شما اقامت را به دنبال نخواهد آورد و در حال حاضر می توان از طریق خرید ملک در یونان، پرتغال و قبرس و برخی کشورهای دیگر اقامت کسب نمود.

   پاسخ
 2. Erfan گفته:

  سلام . آیا ایرانیان برای خرید ملک در سوئیس محدودیتی ندارند؟ آیا بعد از خرید ملک در سوئیس بدون اخذ اقامت میتوان با ویزا های مختلف اقامت مسکونی داشت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بله امکان خرید ملک در سوئیس وجود دارد و شما می توانید از طریق ویزای توریستی به این کشور سفر کنید.

   پاسخ
 3. GG1 گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید . من قصد خرید ملک در سوئیس یا اتریش (بدون اخد اقامت) رو دارم تا بتوانم راحت و بدون هیچ مشکلی رفت و آمد کنم . آیا ویزایی مخصوص به این مورد برای اخذ وجود دارد یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در صورت عدم نیاز به اخذ اقامت سویس، شرط حضور در این کشور نخواهید داشت و تنها برای هر ورود با پرداخت هزینه های ویزا امکان تردد به ایران و سوئیس برای شما وجود خواهد داشت.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5