اقامت استونی و بررسی شرایط آن

 • اقامت استونی و شرایط عمومی آن
 • اقامت استونی از طریق کار
 • اقامت استونی از طریق تحصیل
 • اقامت استونی از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت استونی از طریق ازدواج
 • اقامت استونی و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت استونی از طریق پناهندگی
 • اقامت استونی و هزینه های زندگی در استونی
 • اقامت استونی و اخذ تابعیت
اقامت استونی اقامت استونی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت استونی و مقدمه ای بر آن

اقامت استونی از راه های مختلفی قابل تحصیل است که در بخش های بعدی به تفصیل به آن ها می پردازیم. کشور استونی با نام رسمی جمهوری استونی در شمال اروپا واقع شده است. این کشور که جزو کم جمعیت ترین کشورهای اتحادیه اروپاست، دارای جمعیتی بالغ بر ۱٬۳۱۵٬۹۴۴ نفر می باشد. پایتخت آن تالین و واحد پول آن یورو می باشد. زبان رسمی کشور استونی، استونیایی است که از خانواده زبان های اورالی محسوب می گردد. مردم استونی خوش بین ترین و مثبت اندیش ترین مردم اروپا می باشند. این کشور از نظر آزادی اینترنتی نیز رنک یک را دارد و فیلترینگ ندارد. این مقاله در خصوص اقامت استونی توسط کارشناسان و متخصصین موسسه حقوقی ملک پور نگاشته شده است، تا به سوالات و ابهامات شما در این باره پاسخ داده شود.

اقامت استونی و شرایط عمومی

اقامت استونی برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا از طریق تولد، ازدواج، کار، تحصیل و سرمایه گذاری میسر می باشد. برای واجد شرایط بودن برای دریافت اقامت موقت استونی یک بیمه درمانی لازم است. همچنین اثبات این موضوع که درآمد شخص دو برابر سطح درآمد در استونی که در سال 2017 ، 130 یورو در ماه تشخیص داده شده است لازم است. صدور مجوز برای اقامت موقت در استونی سهمیه دارد و نمی تواند از 1/0% جمعیت دائمی استونی تجاوز نماید. اخذ اقامت استونی برای هر فردی با هر ملیت و نژاد و فرهنگی میسر می باشد و در این مورد محدودیتی در مورد سن افراد وجود ندارد. با اخذ اقامت استونی می توان به راحتی در کل کشورهای عضو شنگن تردد نموده و در آن ها به کار و تحصیل پرداخت. همچنین با اقامت استونی می توان در کل کشورهای اتحادیه اروپا اقدام به افتتاح حساب نمود و به دلیل روابط آزاد و باز با کشور آمریکا با اقامت استونی می توان به راحتی به این کشور سفر کرد.

اقامت استونی از طریق کار

اقامت استونی از طریق کار  قابل اتخاذ است. حتی کسانی که در این کشور به تحصیل می پردازند، سعی دارند تا با انتخاب دانشگاه های برتر، رشته هایی که مورد نیاز استونی است و بازار کاری خوبی دارند و کسب نمره های بالا از دانشگاه ها وارد بازار کار شده و با پرداخت مالیات که به تبع کار کردن میسر می باشد، اقامت دائم استونی را تحصیل نمایند. ویزاهای کاری از محبوب ترین ویزاها محسوب می شوند و جزو ارزان قیمت ترین روش ها برای مهاجرت می باشند. اولین نکته ای که در مورد اقامت استونی از طریق کار باید به آن توجه نمود، نرخ بیکاری آن است. در نمودار زیر نرخ بیکاری در ماه های مختلف سال 2018 نشان داده شده است.

اقامت استونی اقامت استونی

نرخ بیکاری در استونی 5.3% می باشد و این عدد نسبتاً خوب بوده و نشانگر این است که وضعیت برای پیدا کردن کار و کاریابی در استونی مناسب بوده کار چندان سختی نمی باشد.  برای کار کردن در استونی توسط افراد خارجی که عضو اتحادیه اروپا نباشند، قوانین به خصوصی وجود دارد و نیاز به یک پیشنهاد کاری معتبر (Job Offer) می باشد که از سوی یک کارفرمای معتبر صادر شده باشد. کارفرمایان در استونی تنها زمانی می توانند برای استخدام نیروهای خارجی اقدام نمایند که از اتباع کشور استونی و پس از آن در کل اتحادیه اروپا فرد مناسبی برای آن کار پیدا نشود. به این منظور باید برای کار مورد نظر ابتدا در خود کشور استونی به مدت سه ماه آگهی شود و پس از آن در صورت پیدا نشدن نیروی مورد نظر، سه ماه هم در کل اتحادیه اروپا آگهی شود. اگر در کل اتحادیه اروپا نیز شخص مناسبی یافت نشود، مجاز به استخدام نیروهای خارجی و غیر اروپایی می باشند. به منظور اختصاص جاب آفر به نیروهای خارجی فاکتورهایی همچون سن شخص، مدرک تحصیلی و دانشگاهی که از آن فازغ التحصیل شده است، سابقه کاری و سطح زبان موثر می باشند.

در استونی چیزی به اسم Work Permit به طور خاص وجود ندارد. افراد در صورتی که کار کوتاه مدت آنها توسط کارفرما ثبت شده باشد و اقامت آن ها قانونی باشد ( بعنوان مثال ویزای تایپ D داشته باشند ) و یا زمانی که مجوز اقامت موقت معتبر برای کار داشته باشند، می توانند در این کشور کار کنند.

شهروندان اتحادیه اروپا ( ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ یا سوییس ) می توانند بدون داشتن ویزا برای کار وارد استونی شوند و در صورتیکه بخواهند در استونی بیشتر از سه ماه کار کنند، فقط باید در سیستم ثبت نام جمعیت در استونی در طول 3 ماه اول اقامت خود ثبت نام نمایند.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا زمانی که بخواهند در استونی برای مدت کمتر از 6 ماه کار کنند، باید درخواست ویزای تایپ D را بنمایند. قبل از درخواست این ویزا کارفرما باید درخواست خود را در اداره پلیس و دفاتر گارد مرزی ثبت نماید. چنانچه شهروندان غیر اتحادیه اروپا بخواهند برای مدت بیشتر از 6 ماه در استونی کار کنند، باید درخواست مجوز اقامت موقت نمایند که این اقامت در ابتدا برای دو سال است و بعد از 5 سال نیز می توان برای مجوز اقامت بلندمدت درخواست نمود.

مهاجرت کاری به استونی

اقامت استونی از طریق تحصیل و بورسیه تحصیلی

اقامت استونی از طریق تحصیل و گذراندن دوره های تحصیلی در این کشور امکان دارد. هزینه های پایین تحصیل و زندگی در این کشور و امنیت بالا، استونی را به یک کشور مناسب جهت تحصیل تبدیل کرده است. دانشگاه تارتو در در دومین شهر بزرگ استونی قدیمی ترین دانشگاه این کشور می باشد که 13400 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند. در پایتخت کشور استونی نیز دانشگاه تکنولوژی تالین واقع شده است که این دانشگاه تنها دانشگاه تکنولوژی این کشور و دانشگاهی مناسب برای تحصیل دانشجویان بین المللی می باشد. تحصیل در کشور استونی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و دوره های کوتاه مدت امکان دارد. در مجموع 20 موسسه آموزشی در کشور استونی وجود دارد که می توان در آن ها به تحصیل پرداخت.

 • 6 دانشگاه دولتی
 • 1 دانشگاه خصوصی
 • 8 موسسه آموزش عالی دولتی
 • 5 موسسه آموزش عالی خصوصی

برخی دانشگاه های کشور استونی در رنک زیر 1000 قرار دارند که این آمار بسیار جالبی می باشد. دانشگاه های تالین و تارتو در رنکینگ های بین المللی در رده های زیر 1000 قرار دارند که این نشان دهنده کیفیت بالای این دانشگاه ها می باشد.

هزینه تحصیل در کشور استونی برای دانشجویان مقیم اتحادیه اروپا زیر 1000 یورو در سال می باشد ولی برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی سالیانه چیزی بین 3000 الی 11000 یورو می باشد که گران ترین دوره دانشگاه تحصیل پزشکی در دانشگاه تارتو می باشد که سالیانه 11000 یورو هزینه دارد. در مقطع ارشد تحصیل در کشور استونی تنوع رشته بیشتری دارد و دوره ها از 1600 یورو تا 6000 یورو متغیر است. تحصیل دکترا در کشور استونی کاملاً رایگان می باشد و در بسیاری از موارد نیز کمک هزینه های زندگی نیز به دانشجو اهدا می شود. برای پذیرش در مقطع دکترا در کشور استونی برخلاف دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد اکثرا از طریق ارسال مدارک به ایمیل دانشگاه پذیرش صادر می شود. در کشور استونی اکثر دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند و برخی از دانشگاه ها و موسسات مدرک زبان نیز از شخص نمی خواهند و آزمون مخصوص خود را جهت پذیرش دارند.

در کشور استونی اسکالرشیپ و بورس های تحصیلی متعددی وجود دارد که به تمامی مقاطع تعلق می گیرد. حتی در دوره های کوتاه مدت این کشور نیز شانس دریافت بورس وجود دارد. البته باید توجه شود برای دریافت بورسیه انگیزه نامه قوی، رزومه تحصیلی و معدل خوب و سطح زبان خیلی خوب بسیار موثر است.

بورسیه های تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل بورسیه های ملی، بورسیه های دانشگاهی، بورسیه های مخصوص رشته IT و بورسیه تحصیلی مخصوص دانشجویان ICT می باشد.

تحصیل در استونی به دلیل هزینه های پایین و دانشگاه های خوب و ارائه دوره های مختلف به زبان انگلیسی می تواند گزینه مناسبی جهت اشخاصی باشد که قصد تحصیل و اخذ اقامت در این کشور را داشته باشند ولی با توجه به این هزینه ها می توان در کشورهای دیگر اروپایی که سطح رفاه و کاری بهتری دارند نیز مثل جمهوری چک، اسلوونی، مجارستان و لهستان نیز اقامت گرفت.

تحصیل در استونی

اقامت استونی از طریق سرمایه گذاری

اقامت استونی در اثر سرمایه گذاری زمانی به یک شخص اعطا می گردد که حداقل به مبلغ 65000 یورو ( 16000 یورو در صورتیکه طرح خوداشتغالی باشد) برای تاسیس شرکت، به کار انداختن کاری به عنوان تنها مالک آن و یا در یک فعالیت تجاری سرمایه گذاری نماید. ازجمله ملزومات آن عبارتند از:

 • داشتن یک محل اقامت واقعی در استونی که در پروسه ثبت نام جمعیت ثبت شده باشد.
 • داشتن بیمه درمانی.
 • داشتن طرح تجاری ( بیزینس پلان ) به زبان استونیایی یا انگلیسی که این طرح باید شامل موارد زیر باشد:
  • نام و کد ثبت نام شرکت یا صاحب آن
  • ایده برنامه ریزی شده فعالیت های شرکت، پتانسیل مشتریان، برنامه های توسعه، دارایی موجود ثابت شرکت، گردش کار و نیروی کار مورد استفاده
  • پیش بینی مالی شرکت برای دو سال آینده (سود خالص، ترازنامه، جریان نقدی)
  • برنامه تحصیلی افرادی که کار مدیریتی و نظارتی انجام می دهند
  • انگیزه نامه ( توضیح اینکه چرا استقرار شرکت در استونی برای شرکت مهم است )

پس از گذشت 1 سال برای درخواست تمدید مجوز اقامت استونی، سرمایه لازم از طریق درآمد فروش (گردش مالی) باید حداقل 200،000 یورو در سال باشد و یا از طریق مالیات تامین اجتماعی در هر ماه حداقل پنج برابر درآمد ناخالص سالیانه باشد.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بسیاری از کشورها از جمله پرتقال، اسپانیا، قبرس، گرجستان و ترکیه منجر به اخذ اقامت و تابعیت می گردد. اما خرید ملک منجر به اقامت استونی نمی شود و فقط نوعی سرمایه گذاری به ارز خارجی و یورو محسوب می گردد. قیمت املاک در استونی با توجه به نوساز بودن یا نبودن و همچنین موقعیت مکانی آن می تواند متفاوت باشد. بطور میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر 2,266.93 € می باشد و چنانچه در خارج از شهر باشد، 1,500.89 € برای هر متر مربع است.

سرمایه گذاری در استونی

اقامت استونی از طریق ازدواج

اقامت استونی از طریق ازدواج نیز به اشخاصی که با یک فرد مقیم استونی ازدواج کردند، اعطا می گردد. برای اخذ اقامت استونی از طریق ازدواج، شخص باید اقامت دائم یا تابعیت استونی را داشته باشد تا به همسر وی اقامت موقت اعطا شود. شخص باید تبعه و شهروند استونی باشد یا اقامت دائم کشور استونی را از طریق کار یا راه اندازی کسب و کار داشته باشد و درآمد کافی نیز داشته باشد.

مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشد.

 • تکمیل فرم اداره مهاجرت
 • اثبات تمکن مالی
 • قرارداد بیمه
 • مدرک اقامتی شخص
 • دعوتنامه از طرف همسر
 • یک قطعه عکس
 • مدرک پرداخت هزینه فرم دولتی
 • مدرک ازدواج اشخاص در صورتی که در کشوری غیر از استونی ازدواج به ثبت رسیده است.

توجه شود در صورت ارائه مدارک ناقص و یا جعلی احتمال رد شدن پرونده شخص بسیار بالا می باشد و به همین جهت بهتر است قبل از اقدام با وکیل مهاجرتی در خصوص شرایط اخذ اقامت استونی از طریق ازدواج مشورت شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video اقامت استونی

مقاله مرتبط

مهاجرت به استونی از طریق ازدواج

اقامت استونی و اخذ تابعیت از طریق تولد

اقامت استونی و اخذ تابعیت آن از طریق تولد، تابع اصل خون است. اکثر کشورهای دنیا تابع اصل خون می باشند. طبق این اصل که در مقابل اصل خاک قرار می گیرد، هرکسی که فرزند یکی از اتباع کشوری باشد ( پدر یا مادر یا هر دو ) ، تبعه آن کشور محسوب می شود فارغ از اینکه در کجا به دنیا آمده باشد. برعکس کشورهایی از قبیل آمریکا، کانادا، برزیل، آرژانتین و جزایر کاراییب که تابع اصل خاک می باشند. مطابق اصل خاک، فرزند تابعیت کشوری را اخذ می نماید که در خاک آن متولد شده باشد، فارغ از اینکه والدین او تابعیت کدام کشور را داشته باشند.

برای اخذ تابعیت کشور استونی باید به این نکته توجه نمود که کشور استونی تابعیت دوگانه را برای شهروندان به رسمیت نمی شناسد. توضیح اینکه هر شخصی که طبق قانون تابعیت استونی را اخذ نماید، باید ملیت قبلی خود را رد نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video اقامت استونی

مقاله مرتبط

مهاجرت به استونی

اقامت استونی از طریق پناهندگی

اقامت استونی از راه های قانونی تولد، ازدواج، کار، تحصیل و سرمایه گذاری میسر می باشد. بیش از 80 درصد از کسانی که روش پناهندگی را برای مهاجرت خود انتخاب می نمایند، از سایر طرق قانونی مهاجرت اطلاعات دقیق و درستی در دست ندارند. توضیح اینکه با داشتن میزانی از تحصیلات، دانستن زبان های خارجی نظیر انگلیسی و آلمانی، سابقه کاری و میزانی از سرمایه می توانند اقدام به مهاجرت از طرق قانونی نمایند. ایمن نبودن راه ها و عبور قاچاقی و غیرقانونی از مسیر مرزها، وضعیت نامناسب کمپ های نگهداری پناهندگان از نظر بهداشت و عدم رعایت نظافت، نگاه فاقد احترام به افراد پناهنده و عدم امکان بازگشت به کشور بعد از پناهندگی آثار روانی زیانباری خواهد داشت که حتی در شماری از موارد به علت غیر قابل تحمل بودن شرایط منجر به خودکشی می شود. موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی استونی ارائه نمی دهد و این مقاله صرفا جهت اطلاع و پاسخگویی به سوالات ذهنی شما عزیزان و هشدار در خصوص خطرات این مسیر تدوین گردیده است.

استونی نسبت به سایر کشورهای اروپایی پناهندگان زیادی را دریافت نکرده است، اما تعداد آن ها پیوسته در حال افزایش است. این کشور برای شمار پناهندگانش سالانه ظرفیت در نظر می گیرد و سهمیه دارد. استونی هر دو سال یک بار مسکن و کمک های مالی به پناهندگان ارائه می دهد. همچنین کمک هایی از قبیل دوره های زبان، مترجم و کمک برای یافتن شغل مناسب را برای پناهندگان در نظر گرفته است. استونی با کشورهای ترکیه و یونان قرارداد دوجانبه انتقال پناهنده دارد. اکثر پناهندگان پس از پناهندگی در این کشور به دلیل شرایط آب و هوایی سرد و انجام کارها و مشاغل کم درآمد نا امید شده و به کشور خود باز می گردند.

اقامت استونی و هزینه های زندگی در استونی

اقامت استونی و اخذ تابعیت آن مستلزم تحقیق و آگاهی کافی نسبت به کلیه امور و مسائل مربوط به این کشور است. از مهم ترین مسائل مطروحه توجه به سطح مخارج و هزینه ها در استونی است که در جدول زیر نمونه هایی از مایحتاج روزانه برای زندگی و قیمت های آن ها بررسی و ذکر گردیده است.

یک وعده غذایی در رستوران های ارزان قیمت 8.00 €
غذا برای دو نفر در یک رستوران متوسط 40.00 €
Mc Meal در McDonalds یا یک غذای کمبو 6.00 €
بطری 0.33% آب معدنی 1.10 €
کاپوچینو بطور منظم 2.44 €
بطری 0.33% کوکا/پپسی 1.45 €
یک لیتر شیر 0.71 €
یک قرص نان سفید تازه 500 gr 0.71 €
یک کیلو برنج سفید 1.18 €
12 عدد تخم مرغ 1.37 €
یک کیلو پنیر محلی 6.81 €
یک کیلو سینه مرغ بدون پوست و بدون استخوان 5.41 €
یک کیلو گوشت گوساله 7.70 €
یک کیلو سیب 0.95 €
یک کیلو موز 1.08 €
یک کیلو پرتقال 1.37 €
یک کیلو گوجه فرنگی 1.83 €
یک کیلو سیب زمینی 0.39 €
یک کیلو پیاز 0.41 €
کاهو ( یک سر ) 1.09 €
بطری آب 1.5 لیتری 0.61 €
بلیط یک طرفه حمل و نقل محلی 1.50 €
رفت و آمد معمول ماهانه 23.00 €
تاکسی 1 کیلومتر ( تعرفه عادی ) 0.60 €
تاکسی 1 ساعت انتظار ( تعرفه عادی ) 11.25 €
یک لیتر بنزین 1.34 €
هزینه یک روز کامل مهدکودک برای یک ماه 306.23 €
مدرسه ابتدایی بین المللی سالانه برای یک کودک 13,855.24 €
اینترنت 60 mbps یا بیشتر 21.50 €

 

اقامت استونی و اخذ تابعیت آن

اقامت استونی و اجازه اقامت موقت که طبق شرایط فوق به اشخاص اعطا می گردد، معمولا 5 سال اعتبار دارد و پس از آن می توان درخواست تجدید آن و یا درخواست اقامت دائم را نمود. برای اینکه محل اقامت شخص در رجیستری جمعیت ثبت شود، نیاز به بیمه بهداشتی و درآمد قانونی 260 یورو در ماه و همچنین سطح B1 زبان استونیایی می باشد.

پس از 8 سال زندگی در استونی که 5 سال آن باید دارای مجوز اقامت دائم باشد، شرایط لازم برای دریافت تابعیت استونی و اخذ پاسپورت این کشور مهیا می گردد. برای واجد شرایط شدن و تبدیل شدن به یک شهروند استونیایی قبولی در آزمون تعیین سطح زبان استونیایی لازم است. همچنین قبولی در آزمون قانون اساسی کشور استونی و همچنین قانون شهروندی این کشور از جمله ملزومات است. برای اخذ تابعیت استونی باید اشخاص ثابت نمایند که درآمد ثابت 260 یورو در ماه دارند. همچنین اثبات وفاداری اشخاص به دولت استونی برای دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور لازم است.

پس از مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت استونی و سخن پایانی

اقامت استونی و به تبع آن زندگی در این کشور می تواند تجربه جدیدی برای متقاضیان اقامت در اروپا محسوب شود. به عنوان حسن ختام می توان اظهار داشت که برای اخذ اقامت استونی یکی از بهترین روش ها، اخذ ویزای کاری می باشد که با توجه به نرخ بیکاری پایین این کشور می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت باشد. توضیح اینکه شانس کاریابی در این کشور نسبتا بالا می باشد. همچنین دانشگاه های این کشور از نظر سطح علمی مناسب بوده و افراد را برای ورود به بازار کار آماده می نمایند. یکی دیگر از بهترین روش ها برای اخذ اقامت استونی ثبت شرکت در این کشور است که نیاز به بیزینس پلان دارد که با توجه به حساس بودن تهیه بیزینس پلان ها توصیه می شود در تهیه آنها حتما از یک وکیل بین الملل کمک گرفته شود. شاید بهتر باشد با توجه به سطح هزینه ها روی کشورهای دیگر اروپایی که سطح رفاه بالاتری دارند نظیر لهستان و مجارستان و جمهوری چک بررسی بیشتری صورت پذیرد. اقامت استونی و مطالب مربوط به آن در مقاله فوق برای اطلاعات و آگاهی بیشتر و پاسخگویی به سوالات ذهنی شما عزیزان پیرامون بحث اقامت استونی تهیه و تنظیم گردیده است. امید است که از آن نهایت استفاده را نموده باشید. توصیه اکید می شود قبل از هر اقدامی برای مهاجرت با وکلای معتبر ما در این زمینه مشورت نمایید. شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از خدمات مشاوره تخصصی تلفتی رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه، نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

law اقامت استونی
2 پاسخ
 1. فواد کریمی گفته:

  سلام من در مورد اقامت استونی سوال داشتم.
  من در ایران شغلم ساخت و ساز هستش با بیشتر از دوازده سال سابقه میخواستم در مورد اقامت از روش ثبت شرکت اقدام کنم به نظر شما من اول باید برای ویزای تایپ د اقدام کنم و در طول ویزا شرکت رو فعال نگه دارم بعد میتونم برای اقامت موقت اقدام کنم؟
  و سوال دوم شما فرمودید گردش مالی دویست هزار یورو یا پنج برابر درامد خالص باشد این یعنی اگر گردش کمتر از دویست هراز باشه باید چقدر در ماه پرداخت کنیم؟
  چون برای شرکتی که تازه تاسیسس شده این حجم گردش سخته.

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   اخذ اقامت استونی از طریق ثبت شرکت با توجه به مالیات بالای این کشور مقرون به صرفه نمی باشد و با توجه به میزان گردش مالی سالیانه در این کشور و سخت گیری هایی که در سال های اخیر رقم خورده، شما می توانید از گزینه های بسیار معقول تر در اتحادیه اروپا اقدام به ثبت شرکت نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5