استارت آپ هلند و بررسی شرایط آن

استارت آپ هلند، شرایط استارت آپ هلند، قوانین مهاجرت به هلند و قوانین سرمایه گذاری و کارآفرینی از طریق استارت آپ هلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. افراد بسیاری ممکن است به فکر این باشند که از طریق استارت در هلند یک سرمایه گذاری و کارآفرینی در اروپا داشته باشند اما در واقع موارد و سوالات مهمی در این زمینه وجود دارد. از جمله اینکه، شرایط استارت آپ در هلند چگونه است؟ قوانین سرمایه گذاری و استارت آپ در هلند به چه صورت است؟ راه ها و هزینه های مورد نیاز استارت آپ در هلند به چه نحوی است؟ به همه این سوالات و موارد دیگری از جمله شرایط اخذ اقامت هلند از طریق استارت آپ و شرایط طرح تجاری مورد نیاز در هلند و مراحل و نقاط مثبت استارت آپ در هلند در این مقاله پاسخ داده شده است. شما عزیزان می توانید برای اینکه اط تمامی جوانب و مراحل استارت آپ هلند مطلع شوید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) و کارشناسان و وکلای این موسسه تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی یک مشاوره اولیه دریافت نمایید و در صورت دارا بودن شرایط در یک تایم تخصصی تر با این وکلا مشاوره کامل دریافت نمایید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

استارت آپ هلند0 استارت آپ هلند

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

استارت آپ هلند و شرایط عمومی آن

در ابتدای بحث استارت آپ هلند لازم است که با شرایط اولیه و عمومی کشور هلند آشنا شویم. کشور زیبای هلند جزء اتحادیه اروپا و عضو حوزه شنگن است که پایتخت آن شهر آمستردام می باشد. جمعیت این کشور حدود 16 میلیون نفر و مساحت آن به صورت تقریبی حدود 41.453 کیلومتر مربع است. زبان رسمی این کشور هلندی است اما بیش از 90 درصد مردم این کشور به زبان انگلیسی نیز صحبت می کنند. پول رسمی این کشور نیز یورو می باشد. هلند کشوری پیشرفته و قوی در حوزه اروپا محسوب می شود و رشد اقتصادی در این کشور در سال های اخیر سیر صعودی چشمگیری داشته است که تاثیر بسزایی روی نرخ بیکاری و شرایط سرمایه گذاری در این کشور داشته است. نرخ بیکاری در هلند زیر 4 درصد است و از این نظر بستر مناسبی برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند را فراهم کرده است. اما بحث استارت آپ به این صورت است که افراد باید یک طرح مبتکرانه، نوآورانه و خلاقانه برای اجرا داشته باشد. این موضوع برای تمامی کشورها یکسان است. اما کشور هلند یک سری مسائل مختلف دارد که در ادامه این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم.

اعزام دانشجو به هلند استارت آپ هلند

در این ویدئو خواهید آموخت:

نحوه اخذ اطلاعات درست در زمینه سرمایه گذاری از طریق استارت آپ چگونه است .

ویزای استارت آپ چیست؟.

مزایای ویزای استارت آپ چیست.

نحوه اقدام برای اخذ این ویزا چگونه است.

نحوه اخذ مشاوره در باب سرمایه گذاری درست و موفق با موسسه MIE.

فایل صوتی این ویدئو

audio استارت آپ هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب استارت آپ هلند

استارت آپ در هلند و اخذ اقامت آن

در خصوص استارت آپ هلند و چگونگی اخذ اقامت از این طریق می توان بیان نمود که افراد باید مراحل خاصی را پشت سر بگذارند تا بتوانند به اخذ اقامت هلند از طریق استارت آپ برسند. زیرا داشتن یک استارت آپ به تنهایی به افراد مجوز ورود به این کشور را نمی دهد و منجر به اخذ اقامت افراد نخواهد شد. شرایط آن به این صورت است که اولاً باید یک طرح بسیار نوآورانه و جدید و سودآور باشد و از طرف وزارت امور اقتصادی و بازرگانی کشور هلند مورد بررسی و تایید قرار گرفته باشد. به این صورت که باید ثابت شود که طرحی که می خواهد اجرایی شود در هیچ جای دنیا انجام و پیاده سازی نشده و برای اولین بار در این کشور می خواهد اجرا شود. مرحله بعد به این صورت است که یک  فرد هلندی که دارای اقامت هلند و در بازار تجارت و اقتصاد این کشور و هم چنین در بخش صنعتی آن دارای تجربه کاری مناسبی است به عنوان اسپانسرشیپ شخصی که دارای ایده نوآورانه برای استارت آپ است، از ایده او حمایت کند و در یک قرارداد مشخص همکاری خود را با او اعلام کند تا شخص بتواند ایده خود را اجرایی کند و پس از آن به اخذ اقامت برسد.

افراد در این روش در ابتدا می توانند یک اقامت 1 ساله هلند را دریافت کنند و در صورت حفظ شرایط موجود تا 5 سال به صورت سالیانه اقامت خود را تمدید کنند. پس از گذشت 5 سال می توانند اقامت دائم هلند را دریافت کنند. برای پاسپورت و اخذ تابعیت هلند از سال ششم به بعد می توان درخواست نمود. نکته ای که در این میان لازم است بیان شود این است که علاوه بر کشور هلند کشورهای دیگری نیز وجود دارند که با کمترین هزینه و از طرق کم ریسک تر بتوان به اخذ اقامت در اروپا دست پیدا نمود. از جمله این روش ها خود حمایتی اتریش،  فرانسه، سوئیس، اسپانیا و… می باشد که بدون صرف هزینه خاصی و فقط با نشان دادن مبلغی سرمایه در حساب شخصی به عنوان تمکن مالی می توان به اخذ اقامت این کشورهای برجسته در اروپا دست پیدا نمود.

خودحمایتی همان تمکن مالی می باشد که افراد زمانی که به این طریق اقامت را به دست آوردند می توانند پس از آن، برای سرمایه گذاری ها و استارت های مختلف در این کشورها اقدام کنند و یک کارآفرینی راه اندازی کنند و به کسب درآمد یورویی بپردازند.

استارتاپ هلند1 استارت آپ هلند

استارت آپ هلند و استانداردهای سرمایه گذاری در هلند

افرادی که قصد دارند از طریق استارت آپ هلند به سرمایه گذاری در این کشور بپردازند باید یک سری استانداردهای مهم را از قبل مورد بررسی قرار دهند. از جمله این استانداردها بحث مصادره اموال افراد بیگانه توسط دولت هلند و میزان فساد قضایی و سالم بودن دادگاه های این کشور در خصوص صدور آرا مختلف است. نمودار نرخ مصادره اموال در کشور هلند از سال 2014 تا سال 2019 در پایین ترین حد ممکن یعنی عدد 1 قرار گرفته است که این عدد نشان دهنده این است که هلند یک کشور امن و مطمئن برای بحث سرمایه گذاری افراد غیر اروپایی می تواند باشد. زیرا هر چقدر این نمودار به عدد 7 نزدیک تر باشد میزان ریسک سرمایه گذاری نیز بالاتر می رود و هر چقدر به نیم و صفر نزدیک تر باشد میزان اطمینان نیز بالاتر می رود. در زیر این نمودار نشان داده شده است.

مصادره اموال هلند استارت آپ هلند

استارت آپ هلند و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

در استارت آپ هلند، شاخصه های مهم اقتصادی مانند نرخ بیکاری، تولید ناخالص داخلی و نرخ مالیات تاثیر مستقیمی بر تصمیم افراد سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در این کشور دارد. زیرا این عوامل مهم در روند حفظ سرمایه های افراد بسیار موثر خواهد بود. تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری حاکی از آن است که چقدر آن کشور از نظر اقتصادی و اشتغال و تولید سرمایه قوی می باشد. نرخ مالیات نیز از سایر عوامل بسیار مهمی است که در چرخه اقتصادی و گردش پول و نظام بانکداری هر کشوری اثرگذاری چشمگیری دارد و در حفظ سرمایه افراد سرمایه گذار نقش مهمی را بر عهده می گیرد. در این قسمت از مقاله به بررسی این عوامل مهم تاثیر گذار در قالب نمودارهای مختلف می پردازیم. نمودار اول نرخ بیکاری در کشور هلند از سال 2010 تا سال 2018 را نشان می دهد، که حاکی از نرخ زیر 4 درصد در سال 2018 می باشد و این آمار خوبی می تواند باشد.

اعزام دانشجو به هلند 2 استارت آپ هلند

نمودار بعدی نیز در خصوص مالیات در این کشور می باشد که همانطور که در تصویر مشخص است، در سال های اخیر ثابت مانده است.

مالیات بر درامد هلند استارت آپ هلند

استارت آپ هلند و هزینه های مورد نیاز

هزینه های استارت آپ هلند زیاد بالا نمی باشد. تقریبا در همه کشورها با حداقل سرمایه که در حدود 50 هزار یورو هم می تواند باشد می توان در زمینه استارت آپ ورود کرد و ایده و طرح خود را به اجرا درآورد. استارت آپ در ردیف مباحث سرمایه گذاری و کار قرار می گیرد و تلفیقی از این دو نوع ویزا می باشد. علاوه بر این 50 هزار یورو ممکن است هزینه های دیگری مانند هزینه وکبل و هزینه اجاره مکان نیز مورد نیاز باشد. اگر بتوان یک حدود در نظر گرفت افراد باید یک پشتوانه حدود 100 هزار یورویی باید داشته باشند که برای این روش بخواهند اقدام کنند. یعنی ویزای سرمایه گذاری و ویزای کار. در این روش می توان از طریق ایده های خلاقانه و جدید سرمایه گذاری نمود و کار کرد و به اخذ اقامت رسید. برخی از مواقع افرادی وجود دارند که از ایده های افراد از نظر مالی حمایت می کنند و کمک می کنند که این ایده ها اجرایی شوند.
کشور هلند با وجود اینکه یک کشور کوچک است اما از نظر اقتصادی بسیار قوی است و بسیار عالی مدیریت می شود. بسیاری از شرکت ها و کمپانی های معتبر دنیا در این کشور وجود دارد و بسیاری از کنوانسیون های دنیا مربوط به هلند می شود.

در ادامه به بررسی هزینه های زندگی در این کشور در قالب یک جدول می پردازیم:

هزینه اجاره مسکن دانشجویی 300 تا 600 یورو
هزینه چای و قهوه 2 یورو
هزینه یک ساندویچ معمولی 3 یورو
هزینه غذای دانشجویی معمولی 10 یورو
1 کیلو گرم سینه مرغ 3.67 یورو
1 کیلو گرم گوشت قرمز 7.22 یورو
آب معدنی 1.5 لیتری 0.83 یورو
بلیط یک طرفه اتوبوس یا مترو 3 یورو
هزینه ثبت نام باشگاه ورزشی 30 یورو در ماه
هزینه اشتراک ماهانه اینترنت 40 یورو در ماه
هزینه کرایه تاکسی 3.60 یورو
میانگین هزینه زندگی در هلند ماهیانه بین 800 تا 1100 یورو می باشد

استارت آپ هلند و نقاط مثبت

استارت آپ هلند قطعا دارای یک سری نقاط مثبت می باشد. از جمله این نکات مثبت و خوب می توان به قوی بودن نظام اقتصادی و سیستم مدیریتی و سیاسی این کشور اشاره کرد که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و در امر مهاجرت و انتخاب کشور مقصد در تصمیم گیری افراد بسیار موثر می باشد. زیبایی های بی نظیر این کشور و نرخ پایین بیکاری آن و همین طور تکلم بیش از 90 درصد افراد این به زبان انگلیسی نیز به مزیت های این کشور اضافه کرده است. از موارد دیگر عدم فساد قضایی و اداری و عدم رانت بازی است که از برجسته ترین علت های پیشرفت این کشور در سطح بین الملل می باشد. به این معنی که قانون برای تمامی افراد به شکل یکسان اجرا می شود و هیچ گونه تبعیضی بین افراد وجود ندارد. این در حالی است که در برخی از کشورها قوانین برای همه افراد یکسان نیست و تبعیض چشم گیری وجود دارد.

استارت آپ هلند و وکیل ثبت شرکت و خدمات مؤسسه MIE

برای استارت آپ هلند همانند سایر روش های مهاجرتی و اقامتی و سرمایه گذاری همواره نیاز به یک وکیل معتبر و قانونی حس می شود. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با داشتن وکلای مجرب و کارورزیده در طول 15 سال سابقه کار خود در امور بین الملل و امور مربوط به راه های قانونی مهاجرت مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری و…. به همه افراد مشاوره حقوقی و اطلاعات به روز و دقیق ارائه می دهد. در موضوع سرمایه گذاری و استارت آپ نیز باید حتما از یک تیم وکلای قوی کمک گرفت. این موسسه همیشه به همه افراد به روز ترین اطلاعات را می دهد و در تمامی مراحل یاری می نماید. ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که ساعت ها در خصوص تمامی پروسه های مهاجرتی صحبت شده است بهترین راهنما برای انتخاب مسیر مهاجرت افراد می باشد. سایت های موسسه حقوقی ملک پور با مقالات علمی و به روز شده بهترین منبع برای راهنمایی افراد می باشد.

شما تمامی موضوعات مورد نیاز خود را با کلیدواژه ملک پور می توانید سرچ کنید و به بهترین و به روزترین اطلاعات دست پیدا نمایید. این موسسه می تواند به افراد در خصوص راه اندازی ایده مورد نظر و یا اگر کسی بخواهد یک ایده ای را خریداری کند، کمک نماید. همچنین برای مراحل اجرایی آن و برای اخذ اقامت از این طریق به افراد راهنمایی دقیق ارائه می دهد.

استارت آپ هلند و مراحل آن

استارت آپ هلند دارای یک سری مراحل خاص است که البته تا حدودی در مطالب بالا به این مراحل اشاره شده است. مرحله اول داشتن یک ایده بسیار خلاقانه و نوآورانه می باشد که شخص بتواند بر اساس آن از یک اسپانسر که اقامت این کشور را دارد کمک بگیرد و تحت حمایت او ایده خود را اجرایی کند. مراحل دیگر به این صورت است که باید یک سری فرم های مخصوص را به زبان انگلیسی و زبان هلندی پر نماید. پس از آن فرم های مخصوص برای ملاقات در محل تعیین شده در این کشور. مرحله بعد ثبت کردن یک آدرس به نام شرکت برای انجام امور مالیاتی. مرحله دیگر این است که یک مبلغ 50 هزار یورو برای انجام ثبت شرکت خود پرداخت نمایند. پس از انجام این مراحل می توان گفت که شخص تقریبا مراحل اصلی را انجام داده است. این مطلب توسط موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

استارت آپ هلند و طرح تجاری (بیزینس پلن)

همانطور که بارها در این مقاله ذکر شد، در استارت آپ هلند داشتن یک بیزنس پلن و طرح تجاری بسیاری قوی و ایده کاملاً جدید و نوآورانه باید ارائه شود. متقاضیان در زمان ارائه بیزنس پلن باید خدمات دقیق خود را نیز به همراه آن به صورت کامل ذکر کنند. پس از آن یک خلاصه از طرح خود را که شخص قرار است انجام دهد اعم از تعداد نیروهای مورد نیاز برای انجام آن، ذکر هدف نهایی از انجام آن، کارهایی که به صورت فرعی برای انجام آن نیاز است و … را ارائه نماید و بیان نماید که در سال اول چه کارهایی انجام می شود و پس از آن قدم به قدم تمام آن را به مرحله اجرا گذارد.

استارت آپ هلند و نکات مهم نهایی

نکات مهمی که در خصوص استارت آپ هلند را می توان بیان نمود این است که این روش از مهاجرت دارای یک هزینه کم و مناسب می باشد. علاوه بر آن زمانی که متقاضیان از این روش برای سرمایه گذاری اقدام کردند در این کشور کمترین مالیات را پرداخت می کنند. زیرا نرخ مالیات در کشور هلند بر اساس آخرین آمار در 8 سال اخیر هیچ گونه صعودی نداشته است و ثابت مانده است. نکته بسیار مهم دیگر که نیاز است دوباره تکرار شود این است که به دلیل اینکه بزرگترین کمپانی های دنیا در این کشور وجود دارند، کاملا از این کمپانی های برای حمایت از ایده های خود می توان کمک گرفت. نکته برجسته دیگری که کشور هلند دارد این است که در عرصه های بین المللی حضور فعال این کشور چهره محبوبی را در سطح جهانی از خود به جا گذاشته است. بنابراین یک کشور ایده آل می تواند محسوب شود.

استارتاپ هلند2 استارت آپ هلند

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
استارت آپ هلند و سخن پایانی

استارت آپ هلند و تمامی شرایط آن را در این مقاله به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. استارت آپ هلند یکی از گزینه های مورد تقاضای افرادی است که قصد دارند از این طریق یک سرمایه گذاری و کسب درآمد در این کشور داشته باشند. برای اخذ اقامت هلند راه های مختلفی وجود دارد که سرمایه گذاری از طریق استارت آپ یکی از این راه ها می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات تخصصی تر و تکمیلی تر در خصوص شرایط استارت آپ هلند، سرمایه گذاری در هلند و سایر روش های مهاجرت می توانید با کارشناسان متخصص و وکلای کارورزیده موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) در ابتدا به صورت تلفنی مشاوره تلفنی دریافت کنید و پس از آن در صورت داشتن شرایط مهاجرت مشاوره تخصصی تر دریافت نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه استارت آپ هلند در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. مهرانوش گفته:

  سلام برای شرکت در استارت اپ چقد باید بودجه دااشت و باید چیکا کرد و چگونه باید با شمت ارتباط برقرار کرد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای استارت آپ هلند نیاز به داشتن بیزنس پلن و ایده نوآورانه هست. با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون رو ارزیابی و راهنماییتون کنند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای استارت آپ هلند نیاز به داشتن بیزنس پلن و ایده نوآورانه هست. با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون رو ارزیابی و راهنماییتون کنند.

   پاسخ
Rating: 5