ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند

ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند

ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند و شرایط مهاجرت به فنلاند 2018 و شرایط تحصیل در فنلاند از جمله مهاجرت تحصیلی به فنلاند 2018 را به بررسی خواهیم گذاشت ، ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند با امکان بورسیه تحصیلی فنلاند ، ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند با امکان تحصیل رایگان در فنلاند ، شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در فنلاند در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه تحصیل در دانشگاه هاى فنلاند و بررسی شرایط دانشگاه های فنلاند و مسائل پیرامون دانشگاه ها مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تحصیل در دانشگاه های فنلاند در چه رشته هایی می باشد ؟ آیا ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند رایگان است ؟ هزینه تحصیل برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند چقدر است ؟شرایط و مزایای تحصیل در دانشگاه های فنلاند چیست ؟.چگونه می توانم اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه هاى فنلاند بگیرم؟  

بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند تحصیل می کنند. برخی از این دانشگاه ها خصوصى و تعداد دیگرى به صورت رایگان است پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانشجویان به استانداردهای مورد نیاز از جمله داشتن مدرک زبان دارد.

ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند

در وزارت آموزش و فرهنگ ۱۴ دانشگاه وجود دارد. دو تا از آنها دانشگاه خصوصی و سایر آنها دانشگاه های دولتی هستند. در مجموع، در سال ۲۰۱۲ حدود ۱۷۰ هزار دانشجو در دانشگاه های فنلاند مشغول تحصیل بوده اند. از آغاز سال ۲۰۱۰، دانشگاه ها مستقل از دولت بوده اند. با این حال، دولت همچنان تأمین کننده اصلی بودجه دانشگاه ها است که در حدود ۶۴ درصد از هزینه دانشگاه ها را پوشش می دهد. علاوه بر این، دانشگاه ها از طرف موسسات خصوصی نیز حمایت می شوند.

مقطع کارشناسی

مقطع کارشناسی توسط دانشگاه ها و دانشگاه پلی تکنیک ارائه می شود. طول تحصیل در مقطع کارشناسی سه سال است، در حالی که اخذ مدرک کارشناسی در دانشگاه پلی تکنیک بین ۳٫۵ تا ۴٫۵ سال طول می کشد.

تحصیلات دانشگاهی در فنلاند به حوزه های زیر تقسیم می شود:

الهیات، علوم انسانی، حقوق، علوم اجتماعی، اقتصاد، روانشناسی، علوم آموزشی، علوم طبیعی، کشاورزی و جنگلداری، علوم ورزشی، مهندسی و معماری، پزشکی، دندانپزشکی، علوم بهداشتی، دامپزشکی، داروسازی، موسیقی، هنر و طراحی، تئاتر و رقص، هنرهای زیبا.

 

دانشگاه ها و دانشگاه پلی تکنیک روش های آموزشی خود را با توجه به قوانین ملی و مقررات تحصیلی مربوط به خودشان طراحی می کنند. بنابراین مدرسان و استادان در رابطه با روش تدریس خود، و نیز محتوای دروس و روش های آموزشی، اختیار کامل دارند.

نتایج پروژه های ارزیابی اغلب برای توسعه روشهای آموزشی استفاده می شود. همراه با روش های سنتی تدریس مانند سخنرانی، ارزشیابی و آزمون بر اساس سخنرانی های کلاسی و پیشینه آموزشی، به طور فزاینده از روش های دیگر مانند مقالات، پروژه ها، سمینارها و پروژه های گروهی استفاده می شود. استفاده از روش های فناوری اطلاعات جدید در زمینه آموزش نیز افزایش یافته است.

مقطع کارشناسی ارشد

اگرچه دانشجویان ابتدا در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند، اما اکثر آنها معمولاً در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل می دهند. مدرک کارشناسی عمدتاً شرط اصلی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است. بنابراین، روند تحصیل در واقع ادامه مباحث تحصیلی در مقطع کارشناسی است.

طول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال است. برخی دانشگاه ها در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی در مقطع کارشناسی دانشجو نمی پذیرند. در واقع دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در این رشته ها به طور پیوسته ارائه می شود و این به معنای ۶ یا ۵٫۵ سال تحصیل تمام وقت برای دانشجویان این رشته ها است.

شرایط پذیرش

دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید در خواست خود را به طور مستقیم به دانشگاه ها ارسال کنند. بنابراین، پس از دریافت مدرک کارشناسی خود می توانند بلافاصله برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنند.

متقاضیان برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پلی تکنیک باید یک مدرک کارشناسی از یکی از دانشگاه های پلی تکنیک یا سایر دانشگاه ها و حداقل سه سال تجربه کاری داشته باشند. دوره های کارشناسی ارشد برای دانشجویان در هر رده سنی ارائه می شود. بدین ترتیب، دانشجویان در صورتی واجد شرایط تحصیل هستند که دانشگاه یا دانشگاه پلی تکنیک تأیید کنند که صرف نظر از مدرک تحصیلی خود دارای دانش و مهارت های کافی برای ادامه تحصیل هستند.

برنامه تحصیلی

مشابه دوره های کارشناسی، دانشگاه ها و دانشگاه پلی تکنیک در رابطه با برنامه درسی و محتوای دروس آموزشی کاملاً مستقل عمل می کنند. دانشگاه ها و دانشگاه پلی تکنیک همچنین رشته ها و دوره های تحصیلی را به زبان های خارجی، خصوصاً به زبان انگلیسی، سازماندهی می کنند.

تحصیل در مقطع دکتری

در فنلاند تحصیل در مقطع دکتری به صورت دو سال تحصیل تمام وقت پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد و چهار سال تحصیل تمام وقت پس از اخذ مدرک کارشناسی ارائه می شود. تحصیل در مقطع مدرک دکتری شامل نگارش پایان نامه است که در آن دانش و آگاهی دانشجویان در رشته تحصیلی خود و توانایی تحقیق و استفاده از روش های پژوهش علمی توسط آنها ارزیابی می شود. در رشته موسیقی و رشته تئاتر و رقص، مدرک دکتری منوط به اثبات توانایی ها و مهارت های عملی به جای ارائه پایان نامه است.

از سال ۲۰۱۱، تمام دانشگاه های فنلاند، ساختار آموزشی خود را در مقطع دکتری نوسازی کرده اند تا همه دانشجویان را در دوره های تحصیلی برنامه ریزی شده و نظارت شده، با طول تحصیلات مناسب و اهداف متناسب با اهداف حرفه ای و کاری خود تحصیل کنند. اکثر دانشگاه ها یک دانشکده تحصیلات تکمیلی با رشته های تحصیلی متعدد در مقطع دکتری دارند. وزارت آموزش و پرورش اهداف علمی و پژوهشی را در مقطع دکتری تعیین می کند و با توجه به این هدف برای دانشگاه ها بودجه سالانه در نظر می گیرد. بسیاری از دانشجویان مقطع دکتری در طول تحصیلات خود به لحاظ مالی حمایت می شوند و از منابع مالی متعددی از جمله بودجه اولیه دانشگاه، حمایت های بخش خصوصی و همچنین کمک هزینه های مالی موسسات مالی در سطخ ملی و بین المللی بهره مند هستند..

شرایط پذیرش

دوره های تحصیلات تکمیلی، یعنی آنهایی که به مدرک دکتری و دکترای تخصصی می انجامد، برای دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا مدرک تحصیلی معادل آن برای دانشجویان بین المللی، ارائه می شود. ریز نمرات و معدل دانشجو در رشته تحصیلی قبلی خود باید قابل قبول باشد. همچنین در صورتی که دانشجو بخواهد در رشته ای غیر از رشته تحصیلی قبلی خود ادامه تحصیل دهد، در صورت تأیید دانش و توانایی لازم برای ادامه تحصیل او از طرف دانشگاه مورد نظر، می تواند برای تحصیل در مقطع دکتری ثبت نام نماید. اگر دانشگاه مدارک تحصیلی یا سوابق تحصیلی دانشجو را در بعضی موارد ناقص در نظر بگیرد، دانشجو احتمالاً قبل از شروع تحصیلات خود باید در دوره های پیش نیاز شرکت داشته باشد تا توانایی های لازم را کسب کند.

در این به بررسی ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند و شرایط پذیرش از دانشگاه های فنلاند و شرایط مهاجرت به فنلاند و مهاجرت تحصیلی به فنلاند و شرایط تحصیل در فنلاند پرداختیم .همچنین با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره تحصیل در دانشگاه رایگان فنلاند و سایر دانشگاه هاى مختلف دنیا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب تحصیل در دانشگاه هاى فنلاند و ادامه تحصیل در  مقاطع مختلف در فنلاند، و همچنین لیست دانشگاه های فنلاند و دارای رنکینگ در صفحات مختلف این سایت را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد. شما برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد مهاجرت  به فنلاند و ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند و شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در فنلاند می توانید از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید به صورت حضوری از مشاوره وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.