اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی

 • شرایط پناهندگی درانگلستان
 • نحوه درخواست پناهندگی در انگلستان
 • بررسی روند پناهندگی در انگلستان
 • انواع درخواست پناهندگی در انگلستان
 • رد درخواست پناهندگی در انگلستان
انگلستان 273x300 اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط پناهندگی درانگلستان

به اعتقاد بسیاری از حقوق دانان مجرب حقوق بین الملل، اخذ تابعیت کشور انگلستان از طریق پناهندگی در مقایسه با دیگر طرق قانونی، پر خطرترین، دشوار ترین و زمانبر ترین روش اخذ تابعیت می باشد.

تمامی قوانین مربوط به مهاجرت به انگلستان و پناهندگی در انگلستان در وب سایت رسمی وزارت کشور بریتانیا www.ukba.homeoffice.gov.uk/asylum آمده است.

با توجه به تخصصی بودن اطلاعات مندرج این وب سایت، در این مقاله تلاش شده است به بررسی مراحل و قوانین مربوط به اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی به زبانی ساده تر پرداخته شود.

با اقتباس از تعریف ارایه شده در کنوانسیون ۱۹۵۱ ژنو، پناهنده به شخصی گفته می شود

که ازکشور خود به دلیل فعالیت سیاسی، تفاوت وتبعیض نژادی قومی مذهبی، جنگ وهر خطر دیگری که جان وی را تهدید می کند خارج شده است و به کشوری دیگر مهاجرت نموده تا تحت پناه آن کشور در سایه شرایط اقتصادی و اجتماعی بهتر به آزادی و زندگی ارام دست یابد.

درخواست اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی به وزارت داخله انگلستان ارایه می شود. با این درخواست اداره مرزبانی بریتانیا در وزارت داخله مرجعی است که وظیفه مصاحبه از متقاضیان پناهندگی را بر عهده دارد و بررسی می نماید که آیا متقاضیان پناهندگی در انگلستان واجد شرایط پناهندگی هستند یا خیر.

فایل موسسه ملک پور در باب پناهندگی- بخش اول

video اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی

فایل موسسه ملک پور در باب پناهندگی – بخش دوم

video اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی

نحوه درخواست پناهندگی در انگلستان

درخواست اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی می بایستی در اولین فرصت ارائه شود. این درخواست پناهندگی می تواند به یکی از مراجع ذیل تقدیم گردد:

1- افسر اداره مهاجرت در مبادی ورودی کشور از قبیل فرودگاه، بندر دریایی، خاکی و…

2- نزدیک ترین اداره مرزبانی انگلستان

3- از طریق پست (معمولا برای کودکان که امکان سفر به اداره مرزبانی Croydon را ندارند)

بررسی روند پناهندگی در انگلستان

عموم متقاضیان اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی در مرکزی به نام Harmondsworth removal centre مختص اقایان ویا Yarls Wood Removal Center مختص بانوان نگهداری می شوند. این مراکز از حداقل امکانات زندگی برخوردار می باشند. سازمانی به نام (Bail for Immigration Detainees(BID مسئول ارائه دلیل بازداشت ومذاکره با توقیف شدگان برای آزادی می باشد.

با توجه به انبوه متقاضیان  پناهندگی در انگلستان، تمامی وقت ها از قبیل مصاحبه و جلسات رسیدگی به کندی وبا تاخیر طولانی تنظیم میگردد. متقاضیان  پناهندگی می توانند درخواست مترجم نیز بنمایید.

در مصاحبه اداره مرزبانی از متقاضیان  پناهندگی خواسته می شود تا به سوالات زیر پاسخ دهید:

زمان، مکان ونحوه ورود به کشور
علت درخواست پناهندگی
علت ممانعت از بازگشت به کشور خود(به عنوان مثال محکومیت مجازات اعدام، حبس ابد ویا شکنجه)
پناه جویان می بایستی به تفصیل در مورد شرح ماوقع در کشور خود توضیحات ارائه نمایند. چنانچه در مراحل مختلف مطلبی در تناقض با آنچه بیان می کنید مشاهده شود بی تردید شانسی برای قبولی نخواهید داشت. بی شک هرگونه ادعای پناه جو مبنی بر خطر بازگشت به کشور متبوع خود می بایستی با اسناد ویا شواهدی دال بر صحت آنها ارائه شود.

اظهارات متقاضیان پناهندگی در سندی به نام interview record درج می گرددو یک نسخه از رونوشت آن به متقاضیان پناهندگی تحویل می گردد. در پایان افسر اداره مهاجرت به نام مسئول پرونده case owner متقاضیان پناهندگی اعلام شده وتا پایان مصاحبه، متقاضی ویا وکیل وی امکان تماس با او را خواهند داشت.

مراحل مصاحبه عموما به مدت طولانی دوام دارد واکثر پناه جویان با کمبود خوراک و نوشیدنی مواجه می شوند.

در حین مصاحبه از متقاضیان پناهندگی عکس واثر انگشت گرفته می شود تا در کارت درخواست پناهندگی به نام Application (َARC)Registration Card قرار گیرد. بعضا اداره مهاجرت به متقاضیان پناهندگی نامه ای به نامStandard Acknowledgment Letter(SAL) داده که مبین درخواست آنها برای پناهندگی می باشد.

برخی از متقاضیان نامه ای یه نام IS96 دریافت می نمایند  که مجوزی جهت اقامت و زندگی موقت در کشور بوده و آنها بایستی در فواصلی معین به مرکزی مراجعه و حضور خود را اعلام نمایند.

مقامات اداره مهاجرت در یک جلسه مجزا به نام induction  اطلاعات مربوط به امکاناتی که متقاضی واجد صلاحیت آنها می باشد ارائه می نمایند. درصورت عدم حضور وکیل در جلسه مصاحبه، میتوان از ۲۴ ساعت قبل درخواست ضبط مصاحبه را از مقامات خواست نمود. درصورت درخواست مدارک وشواهد بیشتر فقط ۵ روز فرصت داده می شود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط پناهندگی در انگلستان

audio اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی

انواع درخواست پناهندگی در انگلستان

پناهندگی سیاسی

متقاضیان پناهندگی سیاسی باید بتوانند اثبات کنند که در کشور خود مورد آزار واذیت جسمی و روحی قرار گرفته اند تا به عنوان پناهنده پذیرفته شوند.

پناهندگی مذهبی

متقاضیان پناهندگی باید بتوانند اثبات کنند که در کشور خود دین خود را تغییر داده اند و اگر به کشور خود باز گردند مورد اذیت وازار قرار میگیرند. به همین دلیل از کشور خود خارج شده و درخواست پناهندگی کرده اند.

پناهندگی اجتماعی

متقاضیان پناهندگی اجتماعی باید ثابت کنند که برای داشتن یک زندگی بهتر به دنبال پناهندگی هستند اما این مورد در اکثر مواقع رد می شود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط پناهندگی در کشورهای اروپایی

audio اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی

رد درخواست پناهندگی در انگلستان

اکثر درخواست های پناهندگی مورد قبول واقع نمی شوند. علی رغم امکان درخواست تجدیدنظر، در بعضی موارد به شرط ترک خاک بریتانیا، در بسیاری از موارد رای بدوی مبنی بر رد درخواست پناهنگی، تکرار(ابرام) می گردد. دولت بریتانیا از آنها می خواهد تا داوطلبانه خاک آن کشور را ترک گویند.

شایان ذکر است در صورت عدم ترک خاک آن کشور، دولت برای بعضی اتباع افغانی، عراقی، سوری و… متوسل به زور نمی گردد ولی پناهجویان بدون دریافت  هیچگونه مساعدت مالی اجتماعی و… در این کشور رها شده و شرایط بس وحشتناکی را برای آنان به بار می آورد.

درصورت امتناع وکیل شما در قبول وکالت در مرحله تجدید نظر، متقاضی می تواند با دریافت مشاوره از LSC ویا OISC خود دفاع در مرحله تجدید نظر را برعهده گیرد. در منطقه اسکاتلند، شورای پناهندگان اسکاتلند(SRC)به متقاضیان مشاوره ارائه می نماید.

در پایان ضروری می دانم خالصانه با رعایت انصاف و خیرخواهی، شما عزیزان را از خطرات ودشواری های پرهزینه این راه، که عموما نه به تابعیت و نه اقامت منجر نمی شود، آگاه نموده و به طرق متعدد اخذ تابعیت انگلستان همچون تولد، ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری وثبت شرکت دعوت نمایم.

موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از حقوق دانان متبحر ومجرب به ارائه خدمات مشاوره در مهاجرت از طرق قانونی مفتخر می باشد.

سخن آخر

هدف از نگارش این مقاله توضیحی مختصر در مورد مهاجرت به انگلستان از طریق غیرقانونی و پناهندگی و اخذ تابعیت انگلستان از طریق پناهندگی بود که به صورت مختصر خدمت شما عزیزان همیشه همراه سایت موسسه حقوقی ملک پور ارائه گردید. ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

81 پاسخ
 1. رضا گفته:

  سلام.میخاستم برای ادامه فوتبالم به انگلیس برم۱۹ سالمه.پیشنهادی هم ندارم آیا امکانش هستش که بتونم برم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای رشته های فوتبال، اگر بخواهید از ابتدا از طریق فوتبال وارد شوید باید بازیکن بسیار برجسته ای باشید و به سادگی قابل انجام نیست.
   بهترین پیشنهادی که می توان به شما داد این است که از طریق تحصیل وارد انگلستان شوید و در آنجا برای فوتبال اقدام کنید.

   پاسخ
 2. رحیم گفته:

  من یک فرد 47 ساله متاهل و دارای 2 فرزند دختر 10 و 5 ساله هستم . همسرم خانه دار و خودم کارمند با سابقه 25 ساله/ دارایی مالی بنده جمعا به ارزش300 میلیون تومان هست
  آیا می توانیم برای پناهندگی اقدام کنم؟
  آیا شما امکان مشاوره و کمک یا معرفی وکیل در این زمینه را به بنده دارد یا خیر ؟
  ممنون سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 3. حميدرضا كاظمي گفته:

  سلام من ٣٣سال سن دارم و يك فرزند ٦ساله خودم مدرك تحصيلي زير ديپلم هستم و لي همسرم ليسانس هستند كلا ١٠٠ميليون دارم از چه راهي ميتونم برم انگليس با توجه به اينكه من كارخانه داشتم و تجربه دارم ولي به دلايل اقتصادي شكست خوردم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با سرمایه ای که فرموید امکان مهاجرت به انگلستان را ندارید چرا که با تبدیل آن سرمایه به پوند مبلغ آن بسیار کاهش می یابد و این در حالی است که شما نیاز به پرداخت هزینه هایی مانند ویزا، وکیل، بلیط سفر، بیمه، اجازه منزل در انگلستان وسایر هزینه های جاری خواهید داشت که با سرمایه شما امکان پذیر نمی باشد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  سلام من ٣٣سال سن دارم و يك فرزند ٦ساله خودم مدرك تحصيلي زير ديپلم هستم و لي همسرم ليسانس هستند كلا ١٠٠ميليون دارم از چه راهي ميتونم برم انگليس با توجه به اينكه من كارخانه داشتم و تجربه دارم ولي به دلايل اقتصادي شكست خوردم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با سرمایه ای که فرموید امکان مهاجرت به انگلستان را ندارید چرا که با تبدیل آن سرمایه به پوند مبلغ آن بسیار کاهش می یابد و این در حالی است که شما نیاز به پرداخت هزینه هایی مانند ویزا، وکیل، بلیط سفر، بیمه، اجازه منزل در انگلستان وسایر هزینه های جاری خواهید داشت که با سرمایه شما امکان پذیر نمی باشد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  سلام.من لیسانس برق دارم با ۳۰ سال سن و ۱سال سابقه کار مرتبط.ی نفر بهم گفته می‌تونه از طریق پناهندگی واسم اقامت بگیره.اما ی کم هزینه داره.ایا از راه قانونی میشه برم و اینکه چقدر هزینه داره؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز برای اطلاع از داشتن شرایط مهاجرت تنها بیان سن و سابقه کاری کفایت نخواهد کرد و نیاز به اطلاع از مدرک و شرایط تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد بود.
   موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آِنده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 6. علی گفته:

  سلام من ۲۷سالمه،مدرک مهندسی کشاورزی دارم از وضع اقتصادی تو کشور راضی نیستم میخوام مهاجرت کنم انگلیس تازه من کارم کبابی هستش انواع کبابو بلدم درست کنم لطفآ راهنماییم کنید چطور میتونم‌ برم اونجا

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. باید شرایط شما به صورت کامل بررسی شود تا بتوان پاسخ دقیقی به شما داد. اما عموما افراد می توانند از طریق کار یا تحصیل اقدام کنند. برای کار در انگلستان ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در انگلستان داشته باشید. برای تحصیل نیز در صورتی که اخذ آخرین مدرک تحصیلی شما زیاد نگذشته باشد می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 7. کاروان گفته:

  سلام ببخشید من ۳۰ سالمه لیسانس برق و۱۰ سال سابقه کار در تاسیسات کارمندم آیا میتونم به انگلستان برم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. به منظور ارزیابی شانس شما نیاز به دانستن میزان سرمایه و سایر اطلاعات شما می باشد. لذا با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. ناشناس گفته:

  سلام
  بعد از ٤ سال بررسى پرونده كارت رزيدنس پرميت واسش صاد شده كه پنج ساله هست به اصطلاح اقامت موقت
  با اين كارت شخص ميتواند براى فرزندش اقدام كند كه وارد كشور انگليس شود؟فرزند زير هجده سال است

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  با سلام،یکی از آشناهای ما میخواد واسه پناهندگی بره به انگلیس،یعنی ویزای امریکای جنوبی بگیره و چون یه توقف توی لندن داره اونجا بمونه ودرخواست پناهندگی بده،با یه وکیل صحبت کرده بخش گفتن بعد از گرفتن پناهندگی میتونی بیای ترکیه و اونجا اعلام کنی که من مسافرم و مدارکم رو دزد زده و واست پاسپورت ایرانی صادر کنن و راحت به ایران تردد کنی،میخواستم بدونم آیا چنین چیزی ممکن است یا اون وکیل بهشون دروغ گفته،تو را خدا راهنمایی کنید که اگر امکانش نیست بهشون اطلاع رسانی کنم،چون دو تا بچه داره

  Rating: 2
  پاسخ
 10. هادی سمایی گفته:

  سلام. خسته نباشید من با دارایی ۳۰۰میلییون با همسرم. مبخواستم بپرسم چه راهی هست که‌ما به انگلستان مهاجرت کنیم

  Rating: 4
  پاسخ
 11. یاسمین گفته:

  سلام من دختر ۳۰ ساله ای هستم.نامزدم سه سال پیش رفت غیرقانونی آلمان اما خودشو دیپرت کرد برگشت ایران.الان یک ساله که غیر قانونی رفته لیدز انگلیس برای پیدا کردن شغل مشکل سیاسی مذهبی تو ایران نداره…الان میخواد برگرده ایران اما منتظر نامه ای از طرف دولت انگلیس که بزارن بیاد ….آیا نامه میاد؟مینیمم ماکسیمم چقدر طول میکشه بیاد؟نکنه نزارن برگرده….هردو نا امید و خسته و داغونیم….انقد فشار روی ما هست که با اینکه خیلی همو دوست داریم و واسه من مرگه جدای اما تصمیم به جدای گرفتم دوریش کلافم کرده اونم داغونه….چیکار کنیم …تروخدا راهنمایمون کنید…انگلیس کند کار انجام میده انگار .تروخدا راهنماییمون کنید😢😢

  پاسخ
 12. یاسمین گفته:

  سلام خسته نباشید ….من دختر ۳۰ ساله هستم…نامزدم تقریبا سه سال پیش غیرقانونی رفت آلمان اما دیپرت کرد برگشت ایران بعد یک سال رفت به صورت غیرقانونی لیدز انگلیس….الان یک سال اونجاست….اما هم خودش هم من میخوایم که برگرده ….اما منتظر نامه ای از طرف دولته که بهش اجازه برگشت بدن…مینیمم ماکسیمم چقدر طول میکشه نامه بیاد اصلا میاد خیلی خسته و ناامید شدیم انگلیس انگار کند کار انجام میده ..نکنه نزارن برگرده.. مشکل سیاسی و مذهبی تو ایران نداره واسع پیدا کردن کار رفت ….الان با اینکه همو خیلی دوست داریم من با اینکه برام مثل مرگه جدای اما انقد نا امید و دوریش داغون و کلافم کرده حس میکنم ازش جداشم 😢😢😢چیکار کنم

  Rating: 4
  پاسخ
 13. آنا گفته:

  سلام من ٣٢ سالمه ارشد شيمي آلي و ٣ سال سابقه كار مرتبط دارم و ١٥٠ ميليون تومان سرمايه قصد مهاجرت دارم و در حال اموزش زبان انگليسي هستم ولي هنوز كشور مورد نظر و پيدا نكردم ميشه راهنمايي كنيد با توجه به شرايط من كدوم كشور و از چه طريقي ميتونم درخواست ويزا كنم و اينكه هزينه وكالت چقدر ميشه؟چه قدر زمان ميبره؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. ممکن است پس از بررسی کامل شرایط شما پیشنهادات بیشتری بتوان ارائه داد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  با سلام
  بنده دکترای اقتصاد و45 سال سن دارم یک فرزند 7 ساله همسرم خانه دار و ارزش کل داراییم هم 1.5 میلیارد تومانه شما بفرمایید آیا امکان گرفتن اقامت از انگلستان هست؟

  پاسخ
 15. مریم گفته:

  سلام . من خانم 34ساله لیسانس حسابداری با حدود 10سال سابقه که و شوهرم بانکی هست و 37ساله و دو فرزند 5و2ساله داریم . حدود 100میلیون سرمایه مالی . جهت مهاجرت . چه پیشنهادی دادرید . با توحه به اینکه متاسفانه زبان انکلسی هر دو مون . ضعیف می باشد

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. احتمالا می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اقدام کنید اما شرایط شما نیاز به بررسی با جزئیات بیشتری دارد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 16. Mely123 گفته:

  سلام من پدرم رو ۴ماهه به قتل رسوندن و حس میکنم امنیت ندارم آیا این کیسه خوبیه؟و من رو رد نمیکنن؟

  پاسخ
 17. hossein_esk1993 گفته:

  جناب استاد ملکپور.. ممنون از تمامیه شفاف سازی و اطلاعاتی که به تمامی این بندگان خدا هموطنان مان میدهید ،بنده خودم هم دانشجوی رشته حقوق میباشم و اطرافیانم سالانه تعداد زیادی خواهان مهاجرت هستند و تعدادی هم رفته اند و من با مشکلاته بسیار زیاد و شرایط سخته اینها باخبرم و در تماس و کاملا با حرف های شما موافقم و کاملا معقول میباشد … متاسفانه عدم شناخت کافی و فضای بسته اطلاعاتی مردم عزیزمان و سودجویی بسیاری که دلالان بازار های مهاجرتی و قاچاقچیان اینروزها دارند بنا به درخواست های زیاد مردم برای رفتن از این کشور و مهاجرت باعث شده تا این اشخاص که راهکارهای خلاف قانون جهانی را رواج بدهند و ذهن مردم عوام که اکثریت بدون حتی کمترین اطلاعات هستند از طریق شایعه پراکنی و دادن اطلاعات غلط و کذب به این دسته از افراد نه تنها شرایط فعلی را برایشان راحتتر نمیکنند بلکه به دام بلایای بدتری نسبت به شرایط فعلی دچارشون میکنند و ممنون که اول در مقام یک انسان شریف با تلاش های بی وقفتون صرف نظر از بعد مالی یا شرایط
  شغلیتان اینقدر اطلاعات مفید به مردم به صورت رایگان و بی‌چشم داشت به ما میدهین تا آگاه باشیم ، از روزی که مقالات و ویدیو های شمارو دیدم و خواندم به شخصه کاملا دیدگاهم و شناختم نسبت به مهاجرت عوض شده و کاملا آگاه و امیدوار شدم نسبت به امر مهاجرت..

  پاسخ
 18. شعیب گفته:

  با سلام می خواهم بدونم که اگر من از طریق تحصیل به انگلستان داخل شویم ایا من را پناهندگی دایمی می دهند تشکر

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   خیر دوست گرامی پناهندگی شرایط خاص خود اعم از در خطر بودن جان شما و مسائل دینی و مذهبی و غیره را شامل میگردد و شما بی دلیل و با دلایل غیر واقعی نمیتوانید پناهنده شوید.

   پاسخ
 19. ناشناس گفته:

  باسلام،نامزدمن دوسال قبل به انگلستان جهت پناهندگی واردشده وازیک سال قبل اقامت انگلستان دارد.آیامیتواند باازدواج رسمی حهت ورودمن به آنجااقدام کند

  پاسخ
 20. سعيد گفته:

  سلام
  فوق ليسانس الكترونيك دارم و نهايتاً ٧٠ ميليون تومن سرمايه لطفا هر روشي داريد و مناسب ميبيند براي مهاجرت به انگلستان رو بهم پيشنهاد بدين
  ممنون از وقتي كه گزاشتيد ?

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. ما باید شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. محمدرضا گودرزی گفته:

  با سلام.من ۲۵ ساله هستم و دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع و کارت پایان خدمت هستم
  چجوری می‌توانم اقامت انگلیس رو به طور قانونی بگیرم ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. حدیثه گفته:

  سلام وقت بخیر من ۲۷ ساله و یک پسر ۳ دارم همسرم سه سال که من و پسر رها کرده وبه صورت غیابی طلاق گرفتم و به دلیل طلاقم از محل کارم که نیرو انتظامی بود منفک شدم و با شرایط فعلی نمیتونم در ایران زندگی کنم امکانش هست من و راهنمایی کنید برا پناهندگی

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد داریر از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. الهام گفته:

  سلام.بنده30 ساله وهمسرم نیز30 ساله دیپلمه پسر4ساله دارم.بنا به شرایط فعلی جامعه صلاح نمیدونم پسرم اینجا بزرگ بشه بخاطر آیندش مجبورم اقامت بگیرم.هیچ یک از شرایط لازم هم نداریم.کار همسرم دکوراسیون داخلی سقف کاذب پی ویسی.آیا امکانش هست با این شرایط ما اقامت بگیریم و کار مناسب همسرم باشه؟یا حتی من اونجا اقدام به ادامه تحصیل کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید بفرمایید در سال چه میزان میتوانید هزینه بفرمایید تا کشورهای موردنظر خدمتتان اعلام شود.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 24. حمید گفته:

  سلام وقت بخیر. در اکثر کامنت ها روش پناهنگی را توصیه نمیکنید .لطفا راهنمایی بفرمایید از چه طریقی میتوان به کشور انگلیس وارد شد؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. م گفته:

  سلام من دانشجوی دانشگاه ازاد روانشناسی هستم اگر بخواهم برای ارشد وارد یکی از دانشگاه های انگلستان بشوم و پس از مدتی فاند دریافت کنم و شهروند قانونی انجا بشوم باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 26. mohammad گفته:

  با سلام من 43سالمه و از همسرم جدا شدم و پسرم الان محصل می باشد لطفا راهنمایی کنید پسرم چگونه می تواند در انگلستان به تحصیل بپردازد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار باید اطلاعات کاملی در مورد سن ایشان و … داشته باشیم پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید..من دوتا بچه هام انگلیس هستن و با پدرشون زندگی میکنن قبل از فرستادنشون امضاهایی از ماگرفتن که من نمیتونم بچه هارو نگه ئاذم و…الان میخوام برم پیششون چکار بایدکنم.یکسال از اقامتشون میگذره.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما احتیاج به وکیل متخصص در این امر دارید میتوانید جهت مشاوره دراین زمینه با دفتر وین تماس بگیرید .

   پاسخ
 28. Salmak گفته:

  سلام و خسته نباشید. خانومی 38 ساله و متاهل هستم. یک دختر 9 ساله دارم. دیپلمه و آرایشگر هستم. قصد داریم ب همراه دخترم به انگلستان سفر کنیم. برای ورود ب خاک انگلستان از طریق قانونی چه روشی پیشنهاد میکنید(روش مد نظرم خودم توریستی میباشد).. ممنون و سپاسگزارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک زیر لیسانس امری دشوار است اما میتوانید جهت بررسی سایر طرق با کارشناسان ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. ناشناس گفته:

  سلام خدمت شما بزرگواران
  من وهمسرم با دو فرزندم براي رفتن به انگليس واقامت در انجا
  چه كار بايد بكنم در ضمن من در انجا يكي از بستگان نزديكم
  هم انجا زندگي ميكنه و من مبلغ ٤٥٠ مليون سرمايه هم دارم
  و اشنا يي كامل به كارهاي فني را نيز دارم ايا ميتوانم اقامت
  بگيرم ممنون از اينكه ما رو راهنمايي ميكنيد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت داشتن شرایط سنی و تحصیلی میتوانید از طریق تحصیلی اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. نسیم نریمان گفته:

  سلام و خسته نباشید …
  من و همسرم جفتمون دانشجو هستیم و یک پسر ۲ ساله داریم … قصدمون مهاجرت و پناهنده شدن در انگلیس و ادامه تحصیل پسرم در اونجا و کار کردن جفتمون در این کشور هستش… میشه راهنماییم کنین… البته این تصمیممون برای ۴ سال آینده هستش

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. حامد بذری گفته:

  درود و خسته نباشید. من ۳۲ سالمه لیسانس حسابداری همسرم وکیل پایه یک دادگستری. یک پسر ۳ ساله هم داریم. میخواستم بدونم ایا امکانش هست از طریق شغل همسرم بتونیم اقامت بگیریم. وضعیت مالی متوسط داریم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما به صورت دقیق باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. سید محسن موسوی گفته:

  با سلام
  جهت مداوای پسر ۴ ساله ام که بیماری رماتیسم از نوع ارتریت دارند با خانواده قصد سفر به کانادا یا انگلیس دارم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم؟
  ممنون از کانال خوب شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. مهدی گفته:

  من میخوام بدونم که چطور میشه به انگلستان ویا هر جای دنیا قانونی وارد بشم من دیپلمه ۳۷ ساله وهمسر ۳۳ ودو دختر ۵ و۹ هستم فقط میخوام قانونی باشه حتی پناهندگی به این علت که شرایط مالی متوسط دارم
  از اقای دکتر ملک پور درخواست راهنمایی دارم ضمن اینکه دفتر تهرانتون جواب درست درمونی بهم ندادن

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اقدام از روشهای ثبت شرکت و سرمایه گذاری یا تحصیل برای فرزندانتان وجود دارد. ما برای روش پناهندگی خدماتی نداشته و این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روشهای قانونی با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  با سلام من و همسر آیندم اگه بدون ویزا بخایم بریم انگلیس یا آلمان شرایطش چیه؟هزینه چقد میشه؟آیا توراه کسی هم اذیت میکنن؟

  پاسخ
 35. سحر گفته:

  با سلام من در سال ٢٠١۵در کشور بلژیک اثر دادم ولی پناهنده نشدم تا تموم نشدن ویزام برگشتم ایران حتی مهر ورود وخروجم هم بصورت قانونی است الان ٢سال و نیم از ماجرا میگذره خواستم ببینم اگر من در کشور انگلیس اثر پناهندگی بدم برام مشکلی پیش میاد یا خیر

  پاسخ
 36. arvin گفته:

  با سلام.
  میخواستم بدانم که آیا بعد از گرفتن اقامت سه ساله در آلمان آیا امکان دریافت اقامت در انگلیس هست یا نه؟؟ در صورت امکان لطفا توضیح لازم را شرح دهید تشکر و قدر دانی

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شما اگر اقامت یک کشور اروپای را داشته باشید برای ورود به کشورهای دیگر اروپا به مدت محدود مشکلی نخواهید داشت ولی برای دریافت اقامت یک کشور دیگر و به طور مثال انگلستان که در حال خروج از اتحادیه اروپا است نیاز به استفاده از یکی از روش های دریافت اقامت آن کشور دارید.

   پاسخ
 37. Parsa گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم سایت
  من یه سوال داشتم میخواستم ببینم من و دوستانم که همه پسر های ۱۶ ساله هستند چطور میتوانین به بریتانیای مکبیر مهاجرت کنیم و اقامت داشته باشیم طوری که بتونیم به ایران برگردیم . و همچنین آیا میتونیم در مدارس اونجا ثبت نام کنیم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 38. Atusa گفته:

  با سلام. من ۱سال ونیم پیش به انگلستان آمدم و درخواست پناهندگی کردم ۶ ماه پیش جواب مثبت را گرفتم. در همین حین با آقایی آشنا شدم که ایشان هم ۲ سال است در انگلستان هستند اما به دلیل اثر انگشت داشتن از کشور آلمان، دولت انگلستان جواب منفی به ایشان در خصوص پناهندگی داده اند در حال حاضر ما قصد داریم ازدواجی اقدام کنیم. میخواستم بدانم آیا امکان ازدواج هست؟ و چه قانونی در این خصوص می باشد؟ سپاسگزارم اگر لطف کنید پاسخ من را بدهید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 4