اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج

این مقاله کوتاه درمورد اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج نگاشته شده است، و درمورد شرایط اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج با کمک و استخراج منابع موثق در زمینۀ اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج اطلاعات کاملی در زمینۀ اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج برای شما گردآوری نموده ایم، درصورت داشتن سوال در زمینۀ اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و درمورد مهاجرت به این کشور اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
یکی از راههای مهاجرت که می تواند منجر به  اخذاقامت و تابعیت در سایرکشورها شود، ازدواج با تبعه آن کشور می باشد. در بسیاری از کشورهای دنیا اخذ اقامت وتابعیت از طریق ازدواج پس از اثبات رابطه نامزدی وازدواج با شهروند آن کشور امکان پذیر است. افرادی که خواهان اخذ اطلاعات درباره ازدواج با اتباع سایر کشورها و اخذ اقامت و تابعیت از این طریق می باشند، گاهی به دام موسسات وبنگاههای همسریابی غیرمجاز گرفتار می شوند. یکی از کشورهایی در صورت ازدواج با تبعه آن کشور امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت در آن وجود دارد کشور سریلانکااست.
آیا با کشورسریلانکا و شرایط اخذ اقامت و تابعیت در این کشور از طریق ازدواج آشنایی دارید؟ آیا خواهان کسب اطلاعات حقوقی درباره شرایط ازدواج در سریلانکا و در نهایت اخذ تابعیت و اقامت این کشور می باشید ؟ در این مقاله که توسط مشاوران موسسه حقوقی بین المللی ملک پور جمع آوری شده  است، سعی می شود اطلاعات جامعی درباره سریلانکا و قوانین ازدواج با یک شهروند سریلانکایی و اخذ اقامت دائم از طریق ازدواج در سریلانکا به شما همراهان عزیز ارائه شود.
سریلانکا
کشور سریلانکا دارای حکومتی سوسیالیستی می باشد.این کشور مقصد بسیاری از گردش گران از سرتاسر جهان و از مقاصد مورد علاقه گردش گران می باشد. تولید چای عمده ترین شهرت کشاورزی سریلانکا است. از نظر جغرافیایی این کشور جزیره ای است در جنوب کشور هند که مرکز آن شهر کلمبو می باشد. زبان رسمی مردم سریلانکا سینهالی است و اکثر مردم این کشور با توجه به حضور انگلیس در این کشور و همچنین توریستی بودن آن به زبان انگلیسی مسلط هستند. اسلام، بودا، هندو و مسیحیت از جمله ادیان موجود در بین مردم این کشور است.
شرایط ازدواج تبعه خارجی با شهروند سریلانکایی
در صورتیکه تبعه یک کشور خارجی خواهان ازدواج با یک شهروند سریلانکایی و اخذ اقامت با تابعیت این کشور باشد، با معرفی شهروند مورد نظر در سریلانکا موضوع به دایره مهاجرت سریلانکا ارجاع داده میشود و پس از ارائه اطلاعات کامل شخصی و اثبات تمکن مالی از طریق شهروند خارجی و تبعه سریلانکا موضوع مورد رسیدگی قر ار میگیرد.
مدارک لازم برای صدور ویزای نامزدی
–    شناسنامه و گذرنامه نامزد خارج از سریلانکا
–    گواهی تمکن مالی با میانگین حداقل ۱۰۰۰۰دلار
–    گواهی تجرد( در صورتیکه شخص از دواج قبلی داشته باشد می بایست گواهی معتبری مبنی بر طلاق از دادگاه و یا تایید فوت همسر سابق را ارئه نماید)
–    تکمیل فرم و ارسال به وزارت کشور سریلانکا
–    حضور شخص یا وکیل رسمی وی جهت امضای فرمها در سفارت سریلانکا
پس از تایید فرم ها و مدارک مذکور، ویزای نامزدی جهت ورود به سریلانکا برای متقاضی صادر می شودو در صورتیکه یکماه پس از ورود فرد به کشور سریلانکا عقد ازدواج مطابق یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی کشور سریلانکا به ثبت برسد، اقامت یک ساله فرد متقاضی صادر می شود. پس از سه سال زندگی مشترک و عدم در خواست کمک مالی از دولت توسط زوجین این اقامت به اقامت دائم تبدیل خواهد شد و پس از گذشت ۵ سال زندگی مشترک زوجین و در صورت رعایت  کامل قوانین مهاجرت، فرد متقاضی می تواند درخواست تابعیت کشور سریلانکا را به وزارت کشور سریلانکا ارائه دهد و پس از ادای سوگند شهروند سریلانکا محسوب خواهد شد.
در صورت وجود محدودیت اطلاعات در مقاله ارائه شده، شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت www.malekpourmie.com و یا تماس و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از دفاتر همکار موسسه حقوقی بین المللی ملک پور در ایران و خارج از ایران کسب نمایید. موسسه حقوقی بین المللی ملک پور با استفاده از توان وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوق بین الملل امکان انجام همه خدمات لازم در خصوص اخذ ویزای نامزدی و اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج و تابعیت کشور سریلانکا را برای شما عزیزان امکان پذیر خواهد کرد.

 

ماه منیرخاجی

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ