اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج

اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج  و شرایط 2018 اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج ، قوانین مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج ، مهاجرت به دانمارک ، اخذ اقامت دائم دانمارک ، وکیل مهاجرت به  دانمارک ، اخذ اقامت دائم دانمارک از طریق ازدواج در دانمارک را در این مقاله تشریح نموده ایم ،  اگر شما متقاضی اخذ اقامت دائم دانمارک می باشید یکی از کوتاهترین راه ها برای رسیدن به اقامت دائم دانمارک و اخذ پاسپورت دانمارک ، اخذ ویزای ازدواج و یا نامزدی است ، که در این مقاله سعی میکنیم با استفاده از قوانین حقوق بین الملل خصوصی موضوع اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج را بررسی و تحلیل می نمائیم ، حال ممکن است سوالاتی در باب مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج در ذهن شما وجود داشته باشد سوالاتی همانند : آیا امکان دریافت اقامت دائم دانمارک از طریق ازدواج با یک تبعه ی دانمارکی وجود دارد ؟ اگر شخصی بخواهد با یک تبعه دانمارکی ازدواج نماید باید چه مدارکی را تهیه و آماده نماید ؟ و همچنین اشخاص در زمینه مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج با چه مراحلی رو به رومی شوند ؟

و این که شما چگونه با کمک یک وکیل بین الملل آشنا به قوانین کشور دانمارک می توانید برای اخذ ویزای ازدواج کشور دانمارک اقدام نمایید تا بتوانید در نهایت اقامت دائم کشور دانمارک را از طریق ویزای ازدواج کسب نمایید ، که در این باب میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و اطلاعات مکفی به دست آورید.

شما متقاضی اخذ اقامت دانمارک به عنوان یک شهروند خارجی مثلا به عنوان یک تبعه ایرانی می توانید با ازدواج با یک شهروند کشور دانمارک اقامت این کشور را از طریق ازدواج کسب نمایید ،

البته باید این نکته را مد نظر قرار دهید که برای کسب  اقامت دائم دانمارک از طریق ازدواج می بایست مدارک و شواهدی را از سوی هر دو طرف ارائه نمایید که در ادامه این مقاله به این مدارک و شواهد اشاره خواهد شد که در این مسیر با کمک گرفتن از یک وکیل این امر حقوقی را انجام دهید، چراکه این موضوع یک پروسه ی کاملا حقوقی می باشد و همراه داشتن یک وکیل بین الملل می تواند پروسه ی حقوقی شما را مطمئن تر و ساده تر نماید.

اخذ اقامت از طریق ازدواج یکی از بهترین راه های مهاجرت می باشد اما امروزه اخذ اقامت از طریق ازدواج به راحتی به دست نمی آید و باید شرایط و مدارکی را فراهم بیاوریم تا بتوانیم از این نوع ویزا استفاده نماییم برای گرفتن این ویزا می بایست مدارک کامل و شواهد موجود را ارائه نمایید ،

بر اساس قوانین موجود و تعریف شده در اکثر کشورهای اروپایی و کانادایی شخصی که قصد اخذ ویزای ازدواج و یا نامزدی را دارد با اثبات مدارکی که نشان دهد شهروند کشور دانمارک شما را ساپورت مالی می کند و اثبات نماید شهروند و سیتی زن می باشد

چون اگر شهروند نباشد پرونده پیچیده تر می شود و مدرک دیگر که باید ارائه دهند این است که در چند سال گذشته با او در ارتباط بوده اند و با یکدیگر ملاقات داشته اند.

اولین قدم برای اخذ ویزای ازدواج اکثریت کشورهای اروپایی من الجمله کشور دانمارک ارائه درخواست به سفارت این کشور می باشد که متقاضی می بایست در فرم اولیه درخواست خود را مبنی بر درخواست ازدواج با یک شهروند دانمارکی را ارائه نماید ،

که موسسه حقوقی ملک پور می تواند در باب نحوه پر کردن این فرم را به شما کمک نماید ،

چراکه این پروسه و تکمیل مدارک نیاز به دانش یک فرد است که حتما در این زمینه فعالیت کرده باشد و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد.

اما برای دریافت اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج چه مدارکی مورد نیاز است ؟

مهمترین مدارکی که شخص متقاضی ازدواج با یک شهروند دانمارکی باید فراهم نماید یک شناسنامه شخص می باشد و دیگری ارائه مدرک تجرد می باشد،

و همچنین اگر شخص متقاضی همسر قبلی او فوت شده باشد می بایست گواهی فوت او را ارائه دهد و یا اگر از همسر قبلی اش طلاق گرفته باشد نیز می بایست گواهی طلاق را ارائه نماید.

در حقوق کشور ایران نیز به موضوع ازدواج با اتباع بیگانه اشاره شده است .

بر فرض مثال : در بند ۶ از ماده ۹۷۶ قانون مدنی قید شده هر زمان تبعه خارجی که با شوهر ایرانی ازدواج کند ایرانی محسوب میشود ،

در بعضی کشورها نظیر ایران آثار حقوقی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با مرد یا زن آن کشور متفاوت است .

اما در مورد کشور دانمارک ، ازدواج با مرد یا زن آن قطعا منتهی به اخذ تابعیت می شود

البته در صورتی که پرونده صحیح و درست ارائه شود .

لازم به ذکر است در نظام حقوقی بعضی کشورها نظیر ایران ازدواج دارای آثار تحمیلی تابعیت میباشد .

برای مثال : در ماده ۹۷۶ قانون مدنی ایران اگر زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از نظر قانون گذار خود به خود ایرانی حساب میشود .

حال آنکه ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نیست ،

همچنین است در کشور دانمارک که ازدواج با شخص دانمارکی نیازمند در خواست برای اخذ تابعیت میباشد و تا شما در خواست و پرونده را ارائه نکنید تابعیت به شما ارائه نمی گردد.

از شما متقاضیان اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج تقاضا داریم این نکته را مد نظر قرار دهید که موسسه حقوقی ملک پور دفتر وکالت و موسسه حقوقی میباشد و انتخاب زوج یا زوجه از طریق موسسه حقوقی ملک پور صورت نمی گیرد.

نکته ی مهمی که در باب اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج وجود دارد این است

که امروزه با توجه با ازدواج های صوری فراوانی که صورت گرفته است اخذ اقامت از طریق ازدواج به مراتب نسبت به گذشته سخت شده است .

بنابراین اگر از طریق ازدواج در قدم اول نتوانستید به کشور دانمارک ورود پیدا نمایید ، میتوانید از سایر طرق مهاجرت مانند تحصیل اقدام نموده و به کشور دانمارک وارد شده و در حین تحصیل یا پس از تحصیل برای ازدواج با یک تبعه دانمارکی اقدام نمایید، که در این باب و همچنین در باب اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج می توانید با دفتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا موسسات حقوقی همکار موسسه حقوقی ملکپور تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 پاسخ
 1. سهيلا سرفراز گفته:

  با سلام
  من با آقايي ك قبلا آشنايي داشتم و سيتيزن دانمارك هست ازدواج كردم
  و از طريق ديدار خانوادگي اقدام كردم برم پيش همسرم ،ولي ريجكت شدم
  بايد چيكار كنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شرایط پرونده شما نیاز به بررسی دقیق دارد تا دلیل ریجکتی شما مشخص شود. توصیه می کنیم با کارشناسان تماس بگیرید تا شرایط شما را بررسی کنند.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. خادمی گفته:

  سلام .
  من با آقای نابینای ایرانی که 30 سال است سیتی زن دانمارک است مدت 1 ماه است که ازدواج کرده ام. مدارک موردنیاز برای سفارت را ارائه کرده ایم.
  بنظرشما چند درصد احتمال دادن ویزا را داریم که برای مدت90 روز من به دانمارک سفر کنم و منزل همسرم بروم؟
  آیا احتمال نپذیرفتن من برای کشور دانمارک وجود دارد؟ با شرایط خاص همسرم که زندگی بتنهایی برایش بسیار مشکل است.
  ممنونم از پاسخگویی شما.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. فردین گفته:

  سلام ایا امکان اخذ ویزای کار درکشورهای عمان ،کویت،کره یا ژاپن از طریق موسسه شما امکان پذیر است ؟لطفا با توجه به کشورها بفرمایید چه مقدار سرمایه نیاز است منظور همان هزینه اخذ ویزاست و چه مدت زمان میبرد؟

  پاسخ
 4. فرزانه گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما اقای ملک پور عزیز
  مندو شوهرم قصد زندگی در کشور گرجستان را داریم
  ایشون مهندس مکانیک باچندسال سابقه کار (جوشکاری و تدریس مربوط ب ان) و بنده نیز فوق دیپلم کامپیوتر وچندسال سابقه کار اداری
  حدودسیصد میلیون سرمایه و زبان انگلیسی هم درحد محدود بلدیم ک انشاله درحال یادگیری هستم …لطفا مارو راهنمایی کنید میشه ب کشور گرجستان رفت برای زندگی و یه کار مناسب ک حداقل زندگی بهترازایران داشته باشیم ایا با این پول میشه کاری رو شروع کرد و خونه ای اجاره ؟؟؟ ؟ممنون لطفا پاسخ دهید?

  پاسخ
 5. N... گفته:

  سلام. من با اقایی قصد ازدواج دارم ک ۱۰ سال است ساکن دانمارک است. اما الان متوجه شدم ک پاسپورت پناهندگی دانمارکی دارد و برای بردن من ب انجا نیاز ب پاسپورت دانمارکی دارد ک بهش گفتن برای اینکار حدودا ۳سال طول میکشه. نیاز ب راهنمایی دارم ک ایا حقیقت دارد و ایا راه دیگری وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 6. مصطفی خامسی گفته:

  سلام – من قصد ازدواج به یک دوست قدیمی که پس از مدتها او را در دانمارک پیدا کردم دارم. او بیش از ۱۳ سال است که مقیم دانمارک است و پاس دانمارکی دارد. یک ازدواج داشته و در حال حاضر حدود ۳،۴ سال استکه از شوهرش جدا شده. و من هم اصلا ازدواج نکرده ام . از نظر شرایط سنی من ۴۶ سال و طرفم ۴۵ سال است و از شوهر سابقش یک دختر حدودا ۱۷ ساله دارد. به سه زبان انگلیسی ( در حد تدریس) و فرانسه ( حدود ۵۰ %) و ایتالیایی ( ۳۰%) تسلط دارم. از نظر تحصیلی مدرک آکادمیک دانشگاهی ندارم. دوره طرح ایران -آلمان در رشته ماشین افزار را گذرانده ام، نقشه کشی اتوکد و مربیگری در ورزش های شنا و ووشو و همچنین مدرک بین المللی ماساژ یو می یو سطح ۱ را دارم.
  در صورت امکان سپاسگزار میشوم چنانچه راهنمایی بفرمایید آیا رسیدن ما بهم در دانمارک مقدور است یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ