اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج

اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج

اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج  و شرایط اخذ تابعیت انگلستان از طریق ازدواج ۲۰۱۸ ، قوانین اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج  ۲۰۱۸ چیست ، چگونگی مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج  و دریافت پاسپورت انگلیسی ،  امروزه یکی از اشکال مختلف کسب اقامت در کشورهای مختلف ازدواج می باشد و از همین روی اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج پس از مهاجرت به انگلستان و ازدواج در انگلستان نیز می تواند میسرگردد. آیا شما هم از جمله کسانی هستید که به دنبال اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج هستید؟ آیا مایل هستید که از شرایط و شیوه های اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج مطلع گردید؟ در این مقاله سعی شده تا از نحوه ی اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج و شرایط و قوانین اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج توضیحات مختصری ارائه گردد.

 

توضیح آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) درباره ازدواج و اقامت:

audio اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج

 

ویزای ازدواج انگلستان برای متقاضیانی است که قصد این را دارند که از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای اقامت دائم انگلستان اقامت این کشور را کسب کنند.
این نوع از ویزای انگلستان به دو دسته کلی تقسیم میشود

ویزای ازدواج و ویزای نامزدی انگلستان

در هر دوی این ویزاها فرد در درجه ی اول باید بتواند شرط دارا بودن حداقل حقوق را اثبات کند که در حال حاضر سالانه حدود ۱۸۶۰۰ پوند برای یک زوج (البته بدون بچه) است، که فرد میتواند با ارائه مدارکی مانند استخدام بودن، داشتن وجه نقد در بانک ویا داشتن کار آزاد، سفارت و مراجع قانونی را قانع کند.
هر دو طرف باید بتوانند ثابت کنند که رابطه آنها واقعی بوده و هدف آنها از ازدواج کسب اقامت در کشور انگلستان نیست. البته اثبات این ادعا برای متقاضیانی که ساکن انگلستان هستند بسیار ساده تر است.

الف.  ویزای نامزدی انگلستان

ویزای نامزدی انگلستان خود به دو شکل است:
ویزای نامزدی معمولی و ویزای نامزدی ویزیتوری
در ویزای نامزدی معمولی انگلستان پس از اثبات دارا بودن شرایط لازم به شما یک ویزای شش ماهه داده خواهد شد و شما در این شش ماه فرصت خواهید داشت که با هم ازدواج کنید. متقاضی باید امکان ثبت ازدواج را داشته باشد و فراموش نکنید که “چند همسری یا polygamy “ در انگلستان نه تنها قانونی نیست بلکه جرم محسوب میشود پس وضعیت تاهل فرد متقاضی باید کاملا روشن باشد و اگر  فرد متقاضی مطلقه و یا بیوه باشد می بایست مدارک لازم را ارائه دهد. پس در این ویزا بعد از اخذ ویزای شش ماهه فرد به انگلستان رفته و فرصت می یابد آنجا ازدواج کند و سپس یک ویزای سه ساله دریافت کند و یا اینکه اصلا ازدواج نکرده و به کشورش بازگردد.
اما در ویزای نامزدی ویزیتوری به فرد یک ویزای شش ماهه داده میشود تا او به انگلستان رفته و در آنجا ازدواج کند و سپس به کشور خودش برگردد و بعد از طریق کشور خودش ویزای سه ساله ی ازدواج را دریافت کند که البته در حال حاضر این نوع از ویزا بزای ایرانی ها مقدور نیست.
در ویزای نامزدی انگلستان متقاضی باید ثابت کند که قبل از انقضای مهلت ویزا کشور انگستان را ترک خواهد کرد و این که در طول مدت زمان اقامت خود در کشور انگلستان بدون اشتغال در این کشور و یا دریافت کمکهای دولتی استطاعت پرداخت هزینه های خود را خواهد داشت.

ب. ویزای ازدواج انگلستان

اما در ویزای ازدواج انگلستان ابتدا به شما یک ویزای ۳۳ ماهه داده میشود و بعد ا از اتمام این دوره مجددا شرایط شما بررسی شده و برای ۳۳ ماه دیگر تمدید میشود، و در صورتی که مشکل خاصی پیش نیاید پس از گذشت این  ۵ سال زوجین می توانند درخواست اقامت دائم کنند. البته به یاد داشته باشید که برای درخواست این ویزا سن ازدواج برای زوج و زوجه باید حتما ۱۸ سال تمام باشد. در این نوع ویزا متقاضی اجازه کار و درس خواندن را دارد.
متقاضیان این نوع ویزا باید درخواست خود را از خارج انگلستان و با مراجعه به سفارت این کشورانجام داده و هنگام مراجعه مدارک ازدواج و هر گونه مدارکی که دال بر شهروند بودن شوهر یا همسر آینده خوددرانگلستان باشد را تحویل دهند.

پس به طور کلی شرایط زیر در اخذ ویزای ازدواج انگلستان اساسی محسوب می شود:

یکی از زوج یا زوجه مقیم قانونی انگلستان  داشته باشد
زوج و زوجه همدیگر را ملاقات کرده و با هم آشنا باشند.
زوج و زوجه قصد اقامت دائمی در انگلستان را داشته باشند.
محل سکونت برای اقامت زوج و زوجه در انگلستان از قبل مشخص شده باشد.
زوج و زوجه قصد اخذ کمکهای دولتی وعام المنفعه را نداشته باشند.
در پایان باید اشاره کرد که اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج و یا دریافت ویزای ازدواج میتواند یکی از راههای شما برای کسب اقامت دایم در انگلستان باشد اما اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج تنها پس از گذراندن یک دوره ی پنج ساله امکان پذیرمی باشد. در بند شش ماده ۹۷۶ق. مدنی ایران  قید شده که اگر تبعه خارجی با شوهر ایرانی ازدواج کند ایرانی به شمار می رود. در خصوص کشور انگلستان نیز ازدواج با مرد یا زن تابع آن کشور قطعا منتهی به اخذ تابعیت می شود به شرطی که مبتنی بر قوانین ازدواج کشورانگلستان باشد و این یعنی اینکه اگر به طور مثال زنی ایرانی بخواهد در کشور انگلستان به عقد یک مرد انگلیسی (به عنوان زن دوم آن فرد) در بیاید این عقد باطل و جرم محسوب خواهد شد. و نکته ی آخر درباره ی اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج این است که در ویزای نامزدی شما نیازی به ارائه مدارک زبان نخواهید داشت اما در ویزای ازدواج باید مدارک IELTS LIFE SKILLS را ارائه دهید.

درصورت نیاز به مشاوره در زمینۀ اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج ، مهاجرت به انگلستان ، تحصیل در انگلستان ، اخذ ویزای انگلستان و … میتوانید با دفاتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.

Rating: 5
52 پاسخ
 1. سمیە گفته:

  سلام.ببخشید بندە قبلا یک بار ویزای ازدواجم برای کشور فنلاد ردشدە،جواب اعتراض هم رد شدە.با تشخیص ازدواج صوری.حالا یە موقعیت ازدواج برای انگلستان دارم ،آیا رد شدن اون ویزای مورد قبلی میتونە مشکلی برام پیش بیارە

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   همان طور که می دانید شما باید ثابت کنید که ازدواجتان حقیقی است و از آنجایی که این سابقه رد شدن را در پرونده خود دارید باید با مدارک محکم تری ادعای حقیقی بودن ازدواج خود را ثابت کنید.

   پاسخ
 2. فرزاد گفته:

  درود بر شما
  ايا با خريد مسكن در انگلستان أقامت ممكن ميشود و تابعيت انگليسي دريافت ميكنيم
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 3. مریم محمدی گفته:

  با سلام و ارادت
  من قراره با همسر انگلیسی_ایرانیم داخل ایران ازدواج کنیم و بعد من رو با خودشون ببرند
  میخواستم ببینم اخذ ویزا ممکنه چه قدر طول بکشه و شرایطمون با بقیه ی یکسان بررسی میشه یا خیر
  و همچنین نیاز به مدرک ایلتس برای من هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   همسر شما در ابتدا بایستی اثبات نماید که در انگلستان شاغل بوده و حقوق مکفی جهت زندگی 2 نفر را دریافت می نمایدو از سوی دیگر منزل مسکونی مناسب جهت زندگی 2 نفر را دارند. سپس اقدام می کنند جهت الحاق همسر و شما می توانید به ایشان ملحق شوید

   پاسخ
 4. nari گفته:

  سلام میخواستم بدونم که بعد از ازدواج برای رفتن به انگلستان حتما نیاز به مدرک زبان هست؟و اینکه اگه بخوایم ویزای نامزدی بگیریم تا نیازی به مدرک زبان نباشه ایا دادن این ویزا در ایران امکان پذیر هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   هر نوع ویزایی که بخواهید بگیرید بهتر است مدرک زبان داشته باشید تا شانس ویزای تان بالاتر باشد.

   پاسخ
 5. مسعودي گفته:

  سلام نامزدمن ايرانيه كه پاسپورت دانماركي داره ميخواستن براي من اقامت دانمارك بگيرن و من با خودشون ببرن كه شرايط بسيار سختي داره گفتن انگلستان بهتره.. آيا ايشون ميتوانند برن انگليس و كار پيدا كنن و براي من درخواست اقامت بدن؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ویزای همراه تنها برای همسر رسمی صادر می شود. برای اخذ اقامت از طریق ازدواج نیز می بایست همسر شما تبعه آن کشور بوده و پاسپورت آن را داشته باشد.

   پاسخ
 6. Amir گفته:

  ایا میشه مدت پروسه ویزای ازدواجی را از ۳ماه با پرداخت هزینه اضافه به ۶هفته تبدیل کرد ؟ شنیدم این کار قابل انجام ولی نمیدونم تو تهران هم امکان پذیر باشه. لطفا راهنمایی کنید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برخی سفارت ها حالتی را پیش بینی کردند که با پرداخت هزینه VIP کار شما سریعتر انجام می شود ولی این موضوع رو باید در سایت کشور مقصد یا سفارت بررسی شود و به موسسه ای در این زمینه برای انجام کار شما اعتماد نکنید.

   پاسخ
 7. Arezooo too گفته:

  سلام خسته نباشید
  من از طریق اینستا با اقایی ک انگلستان زندگی میکنند اشنا شدم و قصد ازدواج داریم باید چیکار کنیم میشه لطفا راهنماییم کنید
  من در حال حاضر دانشحوهستم و مدرک زبان ندارم و زلانم هم قوی نیست

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با مراجعه به سفارت انگلستان درخواست ویزای ازدواج نمایید و یا از نامزد انگلیسی خود درخواست دعوتنامه جهت حضور در انگلستان به منظور ازدواج نمایید.

   پاسخ
 8. پانی گفته:

  سلام. در این مقاله نوشتید که در ویزای نامزدی باید قبل از پایان ۶ ماه انگلستان رو ترک کنیم. اگر تا قبل از مدت ۶ ماه در انگلستان ازدواج کنیم باز هم باید قبل از پایان مدت ۶ ماه از انگلیس خارج بشم؟ یا دیگه چون ازدواج کردم فقط باید همونجا برم ویزام رو تمدید کنم؟ و تمدید که بکنم چه مدته بهم ویزا میدن؟ ۳۳ ماهه؟ ممنون از راهنماییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. این موضوع بستگی به این دارد که شما ویزای نامزدی معمولی دریافت کره اید یا ویزای نامزدی ویزیتوری. اگر ویزای نامزدی معمولی داشته باشید پس از ثبت ازدواج خود در همان مدت شش ماه، نیازی نیست که به کشور خود بازگردید ولی اگر شما در ابتدا ویزای ازدواج ویزیتوری دریافت کرده باشید بعد از ثبت ازدواج باید به کشور خود برگردید و از داخل خاک کشور خودتان درخواست اقامت بدهید. ولی گرفتن این نوع ویزا برای ایرانی ها بسیار سخت است.

   پاسخ
 9. سپيده جوشقاني گفته:

  سلام وقت بخير
  ميخواستم بدونم براي ويزاي نامزدي مدرك زبان هم لازم هست؟؟ يا اينكه اصلا جايي هست مه سفارت بخواد test english بگيره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 10. ماریا گفته:

  سلام من نامزدم ایرانیه و چندین ساله تابعیت انگلیس رو داره من از همسر سابقم بچه دارم آیا ایشون میتونن من و فرزندم رو باهم همزمان به انگلیس ببرن برای زندگی و اقامت؟شنیدم به بچم ویزا نمیدن درسته آیا؟ ضمنامن خودم در ترکیه پناهندم با بچم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. طبق قانون انگلیس زمانی که شما فردی ازدواج می کنید فرزند شما به صورت قانونی فرزند همسر شما نیز محسوب می شود و منعی برای الحاق خانواده وجود ندارد اما متاسفانه پناهندگی شما در ترکیه شرایط پرونده شما را پیچیده می کند. به همین دلیل توصیه می شود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   شما می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. حمیرا گفته:

  سلام خسته نباشید،،

  من نامزدم)( میکانیک ماشین هستن) چند ساله در لندن زندگی میکنه و برای اقامت هم چندین بار اقدام کرده ولی هنوز اقامت دریافت نکرده یک بار هم واسه اینکه با تاکسی در دادگاه حاضر میشن اونو ردش میکنن که چرا با تاکسی اومده؟؟!!! یک دختر را به عقد خود دراورده چند ماه پیش و بازم گفتن تو درفیسبوک با یک دختر در ارتباطی و نوشته نامزدمه،،، ایا راهی دیگری هست؟؟؟ ،، درضمن ایا حتما باید بچه دار بشن دروغکی نمیشه ازدواج کنن بدون اینکه همبستر بشن یا بچه دار بشن بهش اقامت بدهن

  Rating: 4
  پاسخ
 12. امیرعلی گفته:

  با سلام
  همسر بنده اقامت دایم انگلستان رو دارن و در حال حاضر دانشجو هستن برای ویزای ازدواج ایا باید تکس کامل (بر مبنای ۱۹ هزار پوند ) بدهند و یا اینکه شرایط فرق میکنه
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  Rating: 4
  پاسخ
 13. mary گفته:

  سلام
  من الان نه ماه نامزد کردم و مدارکمو فرستادم برای شوهرم
  شهورم یه بار درخواست انلاین داد ولی یه اشتباهی توش به وجود اومد بعد از دو روز کنسلش کردیم
  الان دوباره میخوایم در خواست انلاین بدیم مشکلی پیش نمیاد

  Rating: 5
  پاسخ
 14. سما گفته:

  با سلام..
  نامزد من حدودِ6ماه هست که برای کار در شرکت توتال درشهر لندن کار و زندگی میکنن.ازطریقِ وکیل شرکت توتال به کارفرمای این شرکت در لندن معرفی شدن و ازایران رفتن.والان غیر از دوره های کارآموزیشون کلاسهای زبان که از طرف شرکتشون اجباری هست رو هم میگذرونن..
  خود من هم پرستارِ استخدام دولت در اصفهان هستم..
  میخاستم بدونم من چجوری میتونم به ایشون ملحق شم و ازدواج کنیم؟ایا حتما ایشون باید کارت دایم انگلیس رو(که ظاهرا2سال طول میکشه تا بهش بدن)دریافت بکنن.تا از طریق اون و بعدم ازدواج من بتونم برم پیش نامزدم؟من چون نگران این هستم که این اتفاق نیفته یا دولت انگلیس برای ازدواج ما سخت گیری بکنه.میخاستم ک مطمعن بشم من و نامزدم بدون اینکه مشکلی سر راهمون باشه برای این ازدواج صبر بکنیم یا نه؟با تشکر

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. تنها در صورت داشتن پاسپورت و شهروندی انگلستان قادر خواهند بود تا شما را از طریق ویزای نامزدی به انگلستان ببرند. در عیر این صورت می توانند با سفر به ایران با شما ازدواج کرده و پس از اخذ ویزای کاری برای شما اقدام به اخذ ویزای همراه نمایند.

   پاسخ
 15. مرجان گفته:

  درود بر شما . من و هسمرم که تابعیت انگلیسی دارن ، ازدواج کردیم . من امتحان آیلتس هم دادم و قبول شدم . الان میخوام بدونم از طریق کدوم سفارت اقدام کنیم بهتره ؟ سفارت ابوظبی میدونین چند وقته ویزا میده ؟؟ و آیا تا زمان ویزا دادن باید ابوظبی بدونیم ؟ چون شنیدم پاسپورتت رو میگیرن و تا زمان جواب دادن باید بمونی . برا همین میخواستم بدونم این پروسه تقریبا چقد طول میکشه که ما بخوایم بمونیم اونجا ؟
  و سفارت ترکیه چند وقته ویزا میده ؟و نیازی هست بمونیم ترکیه یا نه ؟
  سپاس از پاسخ شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مدت زمان وقت سفارت بسته به نوع سفارت متفاوت خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به وبسایت سفارت کشور مورد نظرتان و مکاتبه با آن سفارت در این زمینه اطلاعات دقیق کسب نمایید.
   هرچند کشور ترکیه به دلیل عدم نیاز به ویزا شرایط آسان تری برای شما خواهد داشت.

   پاسخ
 16. مهسا گفته:

  سلام روز بخیر من دختر 22 ساله هستم تو ایران میخواستم بدونم اگه ازدواج کنم با شخصی که تو انگلیسه چقد زمان میبره تا ویزای من اماده شه ؟

  پاسخ
 17. علی گفته:

  من پسر 17ساله هستم الان در ایران تجربی سال اخر دبیرستان می خونم ،درسم خیلی خوبه می خوام بهر طریق شده وارد دانشگاه های انگلیس بشم ،البته وضع مالی خوبی ندارم ولی می خوام اونجا درس بخونم ویک دکتر خوب بشم ،ویک دانشجوی نمونه،هرکار برای اقامت اونجا می کنم حتی ازدواج ،منو راهنمایی کنید چکار کنم بهتره؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. محمد معین گفته:

  با سلام
  من25سالمه و میخوام با یک دختر که انگلیسی هست درخواست ازدواج بدم و باهاش ازدواج کنم.
  من کی و چطوری باید برای اقامت دایم اقدام کنم؟
  من الان ویزای توریستیو گرفتم و تو انگلیس بااین دختر اشناشدم.
  لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. بینا گفته:

  با سلام و عرض ادب ،همسر من شهروند انگلیس هستند و ما یک سال هست ازدواج کردیم ،من کارمند دولت هستم ایا برای اخذ ویزای ازدواج کار دولتی من مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 20. فتانه گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم میتونم ویزای ویزیتور انگلیس بگیرم با اینکه شوهرم فعلا اقامت دایمی انگلیس رو ندارند و موقت هستند ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. mie.editor2 گفته:

  سلام.من با ویزای ازدواج وارد انگلستان شدم و ویزای 33 ماهه بهم دادن. الان یک سال و نیم میشه در انگلیس هستم .بخاطر ی سری مشکلات که با همسرم دارم میخوام جدا بشم.آیا بعد جدا شدنم میتونم تو این کشور بمونم؟مشکلی واسم پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. mie.editor2 گفته:

  سلام استاد،بنده با دختری اهل انگلیس رفاقت دارم و ما قصد ازدواج داریم البته طول رابطه ما بیش از یک سال نیست و در ان سایتی که با هم اشنا شدیم دیلیت اکانت کردیم و مدارک چت های گذشته ما در دست نیست و میخواهیم در اینده نزدیک در ترکیه باهم ازدواج کنیم که او پیگیر کارهای ویزای من بشود در انگلستان،برای این کار حتما باید طول رابطه به دو سال کشیده بشود؟حالا ما مدارک نداریم و انقدری را هم که داشتیم پاک کردیم چه کنیم؟ایا راهی هست که بتوانیم این پروسه را بدون دردسر انجام بدهیم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. علی گفته:

  سلام آیا امکانش هست با یه خانوم انگلیسی که تابعیت ایران ندارد در سفارت انگلیس در کشور ثالث ازدواج کرد ؟
  و سپس درخ است ویزای ازدواج داد؟یا حتما ازدواج باید در خاک انگلیس صورت پذیرد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. eli گفته:

  من نامزدم انگلیس هست میخوام برای ویزا اقدام کنم نمیدونم ویزای نامزدی سریع تر هست یا ازدواج و دقیقا چه روندی و مدارکی لازم هست؟

  پاسخ
 25. سعيد عمراني گفته:

  با سلام و عرض ادب
  میخواستم با یه خانم انگلیسی که خارج از انگلیس زندگی میکند ازدواج کنم در ضمن این خانم mixed breed هستن پدر انگلیسی و مادر ترکی و پاسپورتشون هم انگلیسی میباشد آیا میشود با ازدواج با این خانم اقامت انگلیس رو گرفت و جدا از انگلیس کدوم کشور رو میتوان اقامت گرفت ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.