پاسخ های همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیکار و تحصیل برای پزشک در کدام کشور بهتر است؟
0
شیرین ضیائی پرسیده شده در 8 ماه پیش

39ساله/متاهل/یک فرزند11ساله/پزشک/قصد 100%برای مهاجرت به کشوری که امکان کار وتحصیل در رشته گروه پزشکی میسر باشد.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
mostafagholampour041 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام عرض ادب.

برای کار در شاخه های پزشکی در هر کشوری از اروپا و یا سایر کشورها، پزشکان نیازمند معادل سازی برای مدارک خود هستند تا بتوانند در ان کشور در تخصص خودشان کار کنند، شما میتوانید تحت عنوان تحصیل یا سرمایه گذاری وارد کشور مورد نظر بشوید و اقامتی را دریافت کنید. یا میتوانید از طریق همسر نیز اقدام کرد که شما به عنوان همراه، برای شخص اصلی باشید و بعد از اخذ اقامت، امور مربوط به معادل سازی را انجام دهید، کشور های المان، اتریش، سوییس و دانمارک برای دانشجویان و پزشکان ایرانی مناسب است.

MARYAM.MDST پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای کار و تحصیل در رشته ی پزشکی در خارج از کشور در ابتدا نیاز به معادل سازی مدرک تان دارید. جهت معادل سازی یکی از راه ها ورود به کشور مورد مهاجرت از طریق تحصیل هست. راه ورود تحصیلی شما به کشورهایی چون هلند و دانمارک و اتریش امکان پذیر است. همچنین این کشورها از نظر شرایط کار و تحصیل پزشکی شرایط بسیار فوق العاده ای برای مهاجران دارند.

mahdi.arya1993 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب خدمت شما

طبیعتا برای مهاجرت تحصیلی و کاری خیلی از عوامل شخصی می توانند در انتخاب کشور تاثیر گذار باشند.

اطلاعاتی که فرمودید برای جهت دادن به شما برای انتخاب کشور به نظرم کم هست. اما به طور کل اگر شما یک پزشک با سن 39 سال می باشید می توانید برای ادامه تحصیل و کار در کشورهای اروپایی اقدام کنید که از شروط اصلی جهت فعالیت به عنوان یک پزشک در اروپا ، معادل سازی مدارک تحصیلی می باشد که باید مورد تائید قرار بگیرد.