پاسخ های همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاکارشناس برق نیروگاه برق آبی
0
mostafaalipour0235 پرسیده شده در 3 ماه پیش

با عرض سلام

بنده کارشناس برق قدرت(الکتروتکنیک) ودارای ۱۲سال سابقه کاردر نیروگاه برقابی(۵سال تعمیرات و ۷سال بهره برداری-اتاق فرمان)،۳۵ ساله و دارای یک فرزند ۴ ساله هستم،همسر بنده هم دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته علوم اجتماعی-گرایش پژوهشگری هستند.

از نڟر زبان در حال یادگیری زبان آلمانی سطح A2هستم و زبان انگلیسی هم در حد متوسط آشنایی دارم.

از نظر مالی در حد متوسط هستم و توان سرمایه گذاری ندارم.

به نظر شما امکان مهاجرت کاری به آلمان یا اتریش و کار در نیروگاه برقابی (شغل خودم)وجود داره؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر

6 پاسخ به این سوال داده شده است
farzinkaregar800 پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام دوست عزیز سابقه کارت عالیه شرایط سنی تون هم خیلی خوبه با دفتر وین همین موسسه مشاوره بگیر مشاوره هاون عالیه من تازه مشاوره شدم باهاشون خیلی راضی کننده بود

mary.sharifi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما شرایط خوبی دارید. به نظرم تا سن تون بالاتر نرفته اقدام کنید برای مهاجرت، چون تو ویزاهای کاری سن اهمیت زیادی داره

esmaeilialamoti_marzi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام دوست عزیز.

از انجایی که تایم سفارت آلمان بالای 15 ماه است بهتر است برای کار اتریش اقدام داشته باشید. ویزای 6 ماه جستجوی کار که در محیط با توجه به رزومه و مهارت خود کارفرما پیدا نمایید.

melodyshakourzadeh پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب.. خوشبختانه شما شرایط خیلی خوبی دارید.. من می دونم رشته شما خیلی مورد نیاز کشور های آلمان و اتریشه.. یعنی اونقدری که کار هست نیروی کار نیست بنابراین شانس کاریابی خیلی بالایی دارید تو این کشور ها .. زبان هم که بلدید.. چی از این بهتر.. تا شرایط سنتون رو از دست ندادید اقدام کنید فقط .. موفق و پیروز باشید

mie.malekpour14 عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام دوست عزیز رشته تحصیلی شما یکی از بهترین رشته ها برای مهاجرت هست و در کشورهای آلمان و اتریش در رشته شما کمبود نیروی کار دارند بنابراین می تونید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید و با اخذ ویزا کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را بدست آورید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان بررسی نماید.

mahdi.arya1993 پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب خدمت شما

من خیلی از افرادی که میشناسم با شرایط نزدیک به شما برای کشورهای صنعتی اقدام کردند و در حال حاضر هم از شرایط مطلوبی برخوردارند.

رشته تحصیلی و میزان سابقه کاری شما عالیه، بنظرم قبل از هر اقدامی حتما با کارشناسان مهاجرت مشاوره داشته باشید و با آگاهی کامل اقدام به مهاجرت کنید.

چرا که هم کشور اتریش و هم کشور آلمان شرایط خیلی خوبی برای مهاجرت دارند اما تا جایی که بنده اطلاع دارم کشور آلمان در صنعت پیشرو هست.