پاسخ های همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریمهاجرت کاری آلمان بدون سابقه کار
-1
jannessar_gissoo پرسیده شده در 10 ماه پیش

سلام، میخواستم بدونم من با مدرک کارشناسی کشاورزی گرایش باغبانی و مدرک آرایشگری از فنی حرفه ای ، همسرم کاردانی عکاسی و مدرک برق خودرو فنی و حرفه ای( بدون سابقه کار) تازه داریم کلاس زبان آلمانی میریم و سفارت آلمان وقت گرفتیم.. شانس پذیرش از سمت کارفرماهای آلمانی رو داریم?! اگر نه باید چکار کنیم یا چه حرفه ای یاد بگیریم که شانس مارو بالا ببره?

6 پاسخ به این سوال داده شده است
m.rf پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام در صورتی که شما با توجه به رزومتان بتوانید پیشنهاد شغلی از آلمان دریافت نمایید می توانید جهت ویزای کاری آلمان اقدام نمایید.

R Dpr پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام،

دوست عزیز معمولا سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی پذیرفته می شود و در مورد مدارکی مانند آرایشگری نیاز به معادلسازی است. برای آلمان هم معمولا حداقل 3 سال سابقه کاری مورد نیاز است.

arian hassaskhah پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام. شما می بایست برای ویزای جست و جوی کار کشور آلمان اقدام بفرمایید که با توجه به نداشتن سابقه کار شانس بالایی برای ویزا شدن ندارید

farzinkaregar800 پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام دوست عزیز بدون سابقه کار که امکان پذیر نیست به صرف داشتن مدرک که نمی تونید کار پیدا کنید

tati.gahvareh پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. برای دریافت ویزای کار آلمان داشتن سابقه کار خیلی نقش مهمی دارد. شما برای ورود به اروپا راههای دیگری نیز دارید، می توانید با مشاورین صحبت نمایید که شرایط کامل شمارو بررسی کنند و راه های دیگر را بررسی نمایند

mahsuna439 پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ویزای جستجوی کار آلمان و کشور اتریش ویزا براساس رشته شما صادر می شود. یعنی براساس کشاورزی ولی اگر همسرتان یک پذیرش تحصیلی بگیرید همراه در کشورهایی مثل دانمارک اتریش مجارستان اجازه کار پیدا می کند. موفق باشید.