پاسخ های همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریمهاجرت برای شغل معلمی
0
وحید یاری پرسیده شده در 8 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر. بنده استخدام آموزش پرورش هستم و ۸ سال سابقه تدریس دارم. رشته تحصیلی بنده جغرافیا بوده و دکتری رشته جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری دارم. میخواستم بدونم آیا امکان مهاجرت به کشورهای شمال اروپا و تدریس در مدارس بین المللی برای من امکان پذیر هست اگر هست چه شرایطی باید داشته باشم؟ ممنون میشم اگه لطف کنید در مورد شرایط کاری معلمی در شمال اروپا و یا کانادا رو بفرمائید.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
mahsuna439 پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام و عرض ادب در خصوص مهاجرت کاری آن هم برای رشته معلمی باید توجه داشته باشی که آیا مدارک شما مورد تائید است یا نه شما نیازمند گذراندن دوره های ارتباطی با دانش آموزان و روانشناسی هم می باشید. اگر به طور کامل شرایط عمومی خود اعم از سن، مجرد یا متاهل بودن سطح زبان انگلیسی بهتر می شد شما را راهنمایی کرد. به نظرم اگر شرایط اش را دارید ابتدا با دوره های تحصیلی کوتاه مدت وارد کشورهایی مثل دانمارک، کانادا، هلند شوید. موفق باشید.

پریسا.ر پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام دوست عزیز. شما حتما باید بتوانید که یک کارفرما پیدا کنید. البته اینم بگم که کار خیلی سختیه. بهتره تحصیلی برای مقطع فوق لیسانس اقدام داشته باشید.

mahdi.arya1993 پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دوستان

جناب یاری برای مهاجرت کاری به اکثر کشورهای اروپایی شما نیاز به پیشنهاد شغلی و ویزای کار خواهید داشت. اصولا دستیابی به این شرایط کمی می تواند سخت باشد. بالاخص کار در مدارس به عنوان یک دبیر. اگر بتوانید طی شرایطی دانش آموخته این کشورها باشید قطعا دسترسی تون به شرایط کار در این کشور ها بهتر خواهد بود.