پاسخ های همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریبهترین کشور برای کار و ویزای کار
1
شهرام پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام

من لیسانس صنایع شیمیایی دارم و 29 سالمه. الان 3 ساله که به طور رسمی تو شرکت نفت و قسمت عملیات درون چاهی(زیر مجموعه حفاری) دارم کار می کنم. قصد مهاجرت به کشور کانادا یا نروژ دارم. متاهل هستم و همسرم 27 سالشه. کدوم کشور راحت تر ویزا میدن و راحت تر میشه کار پیدا کرد؟ از چه کشوری می تونم دعوتنامه کاری بگیرم؟

22 پاسخ به این سوال داده شده است
majid.abedi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

شما شرایط خوبی برای دریافت ویزا های کاری دارید در کانادا میتوانید روش نیروی ماهر کار را انتخاب کنید و یا در کشور هایی مثل آلمان و اتریس ویزا های جستجوی کار اما شرایط کامل شما باید توسط وکیل مجرب بررسی شود

m.rf پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام دوست عزیز

شما می توانید برای اسکیل ورکر کشور کانادا اقدام نمایید. در صورتی که سطح زبانتان خوب باشد ویزاهای جاب سیکر هم می توانید اخذ کنید و نکته آخر اینکه شما به جز این ۲ روش می توانید با داشتن پیشنهاد کاری مستقیما برای ویزای کار اقدام نمایید.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام دوست عزیز

در کانادا از روش اسکیل ورکر برای کار می توانید اقدام کنید. که داشتن مدرک آیلتس 7 از الزامات این روش است. و این روش امتیاز بندی است که اگر 67 امتیاز از 100 امتیاز کسب کنید می توانید وارد یک pool شوید و در صورتی که از امتیاز بالایی برخوردار باشید، ممکن است بتوانید اقامت دائم از طریق اسکیل ورکر را بدست آورید. در مورد نروژ در صورتی که پیشنهاد کاری داشته باشید میتوانید ویزای کاری بگیرید. نرخ بیکاری کانادا و نروژ هردو پایین است و احتمال کاریابی خوبی وجود دارد. برای یافتن شغل به طور کلی بهتر است به سایتهای کاریابی سر بزنید و رزومه خود را ارسال کنید.

mie.malekpor11 عضو سایت پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام

دوست عزیز برای ویزای کار و اسکیل ورکر کانادا سابقه کاری با بیمه، سن، مدرک تحصیلی و سطح زبان انگلیسی امتیاز آور می باشد

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید

mie.malekpor11 عضو سایت پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام

دوست عزیز برای ویزای کار و اسکیل ورکر کانادا سابقه کاری با بیمه، سن، مدرک تحصیلی و سطح زبان انگلیسی امتیاز آور می باشد

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید

h.mahdavinasab پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

شما شرایط خوبی دارید.در صورتی که بتوانید مدرک زبان ارایه بدهید می توانید از برنامه اسکیلد ورکر کانادا اقدام بکنید.

تشکر

mary.sharifi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام بر شما نروژ برای رشته تحصیلی شما کشور مناسبی هستش. برای کار در نروژ باید کارفرمایی از دولت این کشور برای شما دعوت نامه کاری یا job offer بفرسته . پروسه کاری کانادا اسکیلد ورکر هستش که دو مرحله ایه و اگه در مرحله اول واجد شرایط بشید در مرحله دوم امتیازات تون رو می تونید محاسبه کنید و تو POOL یا استخر منتظر بمونید.

zahiri.ahmad9282 پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

برای اخذ ویزای کاری کانادا باید از طریق اسکیل وورکر اقدام کنید. این سیستم امتیازبندی هستش. شما میتونید امتیازاتتان را در مقاله اسکیل ورکر کانادا در این سایت محاسبه نمایید. برای کشور نروژ فقط با دریافت پیشنهاد کاری می توانید ویزای کاری این کشور را کسب کنید. ویزای دیگری که در بعضی از کشورها وجود دارد ویزای جستوجوی کار هستش که اگر دانش زبان آلمانی و یا انگلیسی را داشته باشید می توانید برای جستوجوی کار آلمان یا اتریش اقدام نمایید.

Entekhab70 پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

دوست عزیز سلام

شرایط شما خیلی خوبه و برای کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا شانس دارید.

اگه سطح زبانتون خوبه و می تونید آیلتس 7 به بالا بگیرید شانستونو برای اسکیل ورکر کانادا امتحان کنید

اگه هم سطح زبانتون در سطح آیلتس 6 هست پیشنهاد میکنم اتریش رو اقدام کنید

اگه کلا زبان بلد نیستید آلمان گزینه خوبی برای شما هست به دلیل اینکه وقت دارید زبان رو بخونید

موفق باشید

MARYAM.MDST پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

برای کشور نروژ نیاز به پیشنهاد کاری از یک کارفرما در کشور نروژ را دارید.

برای کشور کانادا در صورتی که سطح زبان بالایی ارایه دهید و سابقه ی کاری بالاتری را ارائه دهید می توانید از طریق skilled worker کانادا اقدام نمایید.

روش تحصیلی نیز می تواند برای شما روش بسیار مناسبی باشد.

موفق باشید.

سمیرا میرجلیلی پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

امكان درخواست ويزاي كار با دعوتنامه كاري خيلي كم هست و شما يا بايد در برنامه اسكيل وركر ثبت نام كنيد براي اقامت يا بايد در نروژ و كانادا تحصيل كنيد كه اقامت رو از اين كشور بگيريد

M.heidari پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز شرایط تحصیلی و سنی شما خیلی خوب است. در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، میتوانید برای کشور مهاجرپذیری مثل کانادا اقدام کنید، در این گشور هم شرایط تحصیلی و هم کاری برای شما خوب خواهد بود.

e.dehkordi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب.

با توجه به شرایطی که شما فرمودید شما می توانید برای کار در بسیاری از کشورها اقدام نمایید. کشور نروژ و کانادا از نرخ بیکاری پایینی برخوردار هستند مخصوصا کشور نروژ. شما در صورتی که بتوانید با توجه به سوابق تحصیلی و کاری و سطح زبان خود پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای مورد تایید در کشور مقصد دریافت نمایید می توانید برای ویزای کاری اقدام فرمایید.

arian hassaskhah پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

شما برای کار در کشور نروژ نیاز به کارفرما دارید و در رابطه با کشور کانادا وارد پروسه اسکیلد ورکر می شوید. با توجه به شرایط شما اگر گپ تحصیلی شما و یا همسرتان پایین باشد امکان مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید و همراه می تواند به صورت تمام وقت مشغول به کار شود. در رابطه با دعوت نامه کاری شما باید کارفرما داشته باشید.

appidhelia پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

ویزای کار برای کانادا به صورت امتیاز بندی است و در صورت کسب امتیاز لازم میتوانید اقدام نمایید

و برای کشور نروژ باید پیشنهاد شغلی داشته باشید

nooshin.mashak پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

شما می تونید برای ویزاهای جستجوی کار المان و اتریش اقدام نمایید همچنین در صورتی که مدرک ایلتس بالا بگیرید و امتیاز لازم به دست بیاورید می توانید برای اسکیل ورکر کانادا هم اقدام نمایید

samirakoudak پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام و عرض ادب

شرایط سنی و تحصیلی شما خوب است برای پروسه کاری کانادا از طریق اسکیل ورکر می توانید اقدام کنید ولی باید مدرک زبان آیلتس ارائه دهید. ولی برای کشور نروژ حتما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید.

tati.gahvareh پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و وقت بخیر. با توجه به شرایطی که بیان کردید، شما شرایط خیلی خوبی برای ویزای کار آلمان و اتریش دارید و اگر بتوانید مدرک زبان نیز ارائه دهید برای اسکیل ورکر کانادا شانس اقدام دارید. برای دوره های دیگری که در کانادا وجود دارد نیز می توانید اقدام نمایید. اگر قصد دارید همسرتونم با شما به عنوان همراه وارد کانادا بشن، این دوره های کار و تحصیل خیلی عالیه. دانمارک هم چنین شرایط کار و تحصیل رو داره. در صورت کلی برای آلمان، اتریش، دانمارک و کانادا برای شما خیلی شرایط مناسب و مساعد هست. حتما با یک کارشناس صحبت نمایید.

rayhaneh.shahmohammadi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام دوست عزيز

اگر فقط دو كشور كانادا و نروژ مدنظرتونه بهتر است براي اسكيل وركر (ويزاي كار كانادا) اقدام كنيد كه در اين صورت نياز است علاوه بر رزومه كاري قوي، سطح زبان بالايي ارائه دهيد. همچنين آلمان و اتريش هم ميتواند گزينه هاي مناسبي براي رشته تحصيلي شما باشد. اخذ دعوتنامه كاري امر دشواري است، نياز است كه شما شخصا با كارفرماها ارتباط برقرار كنيد و از سوي اين افراد جاب افر دريافت كنيد.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب ، می توانید برای کشور المان و از طریق ویزای جاب سیکر استفاده کنید

mahsuna439 پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید اگر کارفرما دارید می توانید دعوتنامه کاری بگیرید اما اگر ندارید کشور کانادا شرایط بسیار عالی دارد اگر همسر شما اقامت تحصیلی بگیرد به شما اجازه کار فول تایم می دهند. از طریق کانادا اقدام نمایید به نظرم نتیجه بهتری بگیرید. موفق باشید.

MARYAM.MDST پاسخ داده شده در 3 روز پیش

سلام و عرض ادب

در صورتی که سطح زبان بالایی دارید کشور کانادا می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.