پاسخ های همگانیدسته بندی: سایر پرسش هااقامت دائم اروپا از طریق کار
0
sahand پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام و وقت بخیر خدمت دکتر ملک پور عزیز و مجموعه خوبشون. من جوانی هستم 20ساله که میخوام مدیریت بازرگانی بخونم تو دانشگاه آزاد و دارم برای آزمون آیلتس هم اقدام میکنم و فکر کنم بتونم نمره 6 رو بگیرم. میهواستم بدونم که راهی هست برای من که بعد تحصیلم با سرمایه خیلی کم بتونم اقامت دائم اروپا رو بگیرم؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
محمد امیری پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام، شما میتوانید بعد از پایان تحصیلتان در لیسانس برای مستر درخواست بدین و اگر میخواید دانشگاه های ارزان برید باید زبان آلمانی یاد بگیرید در غیر این صورت باید تو دانشگاه های اینترنشال درس بخونید که شهریه های سنگینی دارند.

rayhaneh.shahmohammadi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام عرض ادب

جهت دریافت اقامت دائم اروپا شما می بایست در کشور مورد نظرتون شغل پیدا کنید. ابتدا تحصیلات خود را به اتمام برسانید سپس برای کاریابی اقدام کنید و بعد از 5 سال اقامت دائم خود را دریافت کنید.

zahrazibafar20 پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما امکان تحصیل رایگان در کشورهای اتریش و آلمان رو دارید. البته زبان تدریس در دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش، آلمانی هست که البته می تونین با دوره ی زبان هم به سطح لازم برسین. به نظر من حتما با مشاورین موسسه تماس بگیرین کاملا راهنمایی تون می کنند

shahab.mor05 پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

درود بر شما

مهاجرت کاری در اروپا در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما و انجام آگهی از سوی و نبود فرد مورد نطر در اتحادیه اروپا می تواند برای افراد منجر به اخذ اقامت دائم شود. معمولا فردی که به مدت 4 الی 5 سال به صورت مستمر در کشورهای مهاجرپذیر اروپایی کار کرده باشد و مالیات خود را به صورت مرتب پرداخت کرده باشد می تواند درخواست اقامت دائم دهد.