0
مهدی شریفی پرسیده شده در 9 ماه پیش

با سلام

سوالم اینه که من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم و سن 27 سالمه

من حدود یک میلیارد دارم آیا میتونم با یک میلیارد تومان از طریق گرفتن ملک اقامت بگیرم؟

کدام راه رو برای من پیشنهاد میدید برای اقامت استرالیا؟

در ضمن زبان انگلیسی بلد نیستم

ممنون میشم به سوالم جواب بدین

5 پاسخ به این سوال داده شده است
farzad.bagheri1300 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

شرایط شما برای مهاجرت ایده آل هست ولی برای سرمایه گذاری ملک بخرید اقامت نمیدن باید بیاید همون حدود 1 میلیارد رو حداقل اونجا کسب و کار راه اندازی کنید

behaminkarimi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر.

کشور استرالیا یکی از مقصدهایی است که برای مدرک زبان اهمیت ویژه ای قایل است و در اولین قدم شما باید حداقل ایلتس 7 را داشته باشید.در خصوص راه های ورود به کشور استرالیا باید گفت که راههای متفاوتی وجود دارد اما ار طریق خرید ملک به شما اقامت داده نمیشود بلکه در صورت امکان تنها سرمایه گذاری برای شما محسوب میشود.

موقق باشید

mary.sharifi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام برشما. شرایط سنی و مدرک تحصیلی تون خیلی خوبه. شما با 2سال تحصیل در استرالیا می تونید برای اقامت دائم این کشور درخواست بدید. برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک نیاز به سرمایه بیشتری دارید.

majid.abedi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

با توجه به شرایط حال حاضر کشور استرالیا جهت خرید ملک اعطا اقامت نمی کند و باد مسیر های دیگر سرمایه گذاری طی شود با توجه به سن و تحصیلات شما در صورت حل شدن مشکل زبان مسیر های تحصیلی و کاری گزینه های بهتری برای شما می باشد

محمد امیری پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب،شما برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک، هزینه ی بیشتری را باید در نظر بگیرید، اما برای مهاجرت تحصیلی شرایط مناسبی دارین ولی داشتن مدرک زبان خیلی مهم است.