پاسخ های همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیادامه تحصیل فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور
0
هادی مینایی پرسیده شده در 3 هفته پیش

سلام و درود خدمت اقای ملک پور . ببخشید من لیسانس مهندسی IT از دانشگاه پیام نور و دارنده نمره 6 آیلتس و مسلط به برنامه نویسی Python هستم . ویزای کار کدام کشور مناسبم هست ؟ دانشگاه مشکل نیست ؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
farshadaskari2 پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب. برای درخواست ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش می توانید اقدام کنید ولی بایستی حداقل دارای 3 سال سابقه کار مرتبط باشید. برای تحصیل در دوره های کار و تحصیل کانادا (co-op) نیز می توانید اقدام نمایید.

hosseinheathead پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و روز بخیر. شرایط کاری شما در تمامی کشور ها با توجه به تقاضای زیاد برای رشته شما، بسیار مناسب است. شرایطتان برای ویزا های جست و جو کار آلمان و اتریش مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با دفاتر موسسه تماس گرفته و یا شماره و اطلاعات خود را در بخش درخواست تماس قرار دهید تا با شما تماس گرفته شود.

پریسا.ر پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام دوست عزیز شما رشته خیلی خوبی رو تحصیل کردید که بازار کار خوبی هم داره. برای کار در خارج از کشور، اگر نمره زبان بالا داشته باشید می توانید درخواست ویزای کاری کانادا یا استرالیا را بدهید. البته ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش هم شرایط خوبی دارند. حتما باید پروندتون کامل بررسی بشه.

m.rf پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ارادت دوست عزیز اگر سنتان را می فرمودید بهتر می توانستم راهنماییتان کنم. شرایط شما بسیار عالی است شما برای اخذ ویزاهای کاری نیازمند سابقه کار مرتبط در رشته تحصیلی خود هستید. شما برای کشورهای اتریش، کانادا شرایطتان بسیار مناسب خواهد بود.