Limkokwing University of Crative Technology

دانشگاه Limkokwing، دانشگاه فناوری خلاق در سال ۱۹۹۱ اولین مرکز خود را که چند خانه ییلاقی بود در Jalan Tun Razak, kualalumpor با نام موسسه فناوری خلاق لیمکوک وینگ بنا کرد. بعدها این موسسه شروع به ایجاد زنجیره های وابستگی با دانشگاه ها و کالج های مشهور و معتبر در بریتانیا، آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزیلند کرد. در همان زمان دانشگاه ارتباطات عمیقی با صنعت ایجاد کرده تا با ایجاد آموزش در محیطی مناسب دانشجویان را راهنمایی و حمایت کند.

مرکز دوم آن مجتمع بزرگتری است که در Mayang, Petaling Jaya واقع شده است و در آن زمان هزاره جدی و چالش های جدید گفته می شد. دو سال بعد از هزاره جدید این موسسه اولین کالج خصوصی، که به دانشگاه کالج شناخته شد. مرکز سوم آن در Cyber Jaya دانشگاهی تمام عیار می باشد که در ۱۱ اکتبر ۲۰۰۴ توسط نخست وزیر سابق مالزی بطور رسمی تاسیس شد. پردیس Cyber Jaya Limkokwing خانه ی ۳۰۰۰۰ دانش پژوه از ۱۶۵ کشور مختلف می باشد. محیط چند فرهنگی این دانشگاه، هر دو دانشجوی محلی و خارجی را قادر به تعامل و غوطه ور شدن در فرهنگ های متنوع و مختلف ساخته است.

این پردیس با نمای جذاب و دیدنی خود، انواع رنگ پوست، ویژگی های صنعت خلاق، راه و روش های زندگی و گسترش جهانی این دانشگاه، نقطه عطفی برجسته در حومه شهر می باشد.

بواسطه شش دانشکده-نوآوری در طراحی، خلاقیت چند رسانه ای، ارتباطات، رسانه و رادیو تلویزیون، فناوری ارتباطات و اطلاعات، مدیریت کسب و کار و جهانی شدن، و معماری و سازه – این دانشگاه طیف گسترده ای از  دوره ها را برگزار می کند. همچنین رهبر اجرایی کالج، دوره های متناسب و ویژه رهبری، کارآفرینی، فناوری اطلاعات و امور مالی را نیز ارائه می دهد.

در محوطه دانشگاه نزدیک به ۴۰ کلوب از کشورهایی نظیر: بوتسوانا، چین، اندونزی، هند، ایران و سری لانکا به نمایندگی از دانشجویان حضور دارند و اعضای آنها درکلاس های ورزش، فرهنگ، مذهب و روش های زندگی شرکت می کنند و خارج از دانشگاه یک محیط چند وجهی ایجاد می کنند. شیمی خارق العاده میان گروه های این دانشگاه آنها را به خانواده ای بهم پیوسته و محکم تبدیل کرده است.

این پردیس به تنهایی تمامی آن چیزی است که یک دانشجو به آن نیاز دارد. در میان تمامی امکانات  دانشجویی، کافه تریا، میدان غذایی با سبک های مختلف غذا، باشگاه، سالن آرایشی و سوپر مارکت ها نیز در دسترس می باشند و دانشجویان می توانند از فروشگاه های هنر و چاپ، کلینیک پزشکی، کتابخانه مجازی، خانه هنر، و لابراتوار کامپیوتر نیز استفاده کنند.

این دانشگاه بین المللی خصوصی در آفریقا، اروپا و آسیا نیز حضور دارد.

در سال ۲۰۰۶ تاییدیه ای از طرف دولت بوتسوانا در آفریقا برای راه اندازی مرکز در پایتخت گابورون دریافت کرد که در مه سال۲۰۰۷ انجام شد. این حرکت سبب ایجاد مرکزی در اندن در قلب شهر Piccadilly، در اکتبر سال ۲۰۰۷ شد. با دنبال کردن موفقیت مرکز بوتسوانا در آفریقا دولتهای دیگری از قبیل Lesotho and Swaziland از دانشگاه دعوت بعمل آورده تا درکشورهایشان مراکزی دایر کنند.در آگوست سال ۲۰۰۸ مرکز Lesotho در قلب شهر Maseru افتتاح شد. در Swaziland مرکز جدیدی در پایتخت Mbabane در سال ۲۰۱۰ بنیانگذاری شد. در آسیا نیز این دانشگاه مراکزی را در اندونزی، کامبودیا و چین Bail, Phnom Penh and campus  را برپا کرده است و انتظار میرود با سفر به آمریکا نیز قصد ایجاد مرکز در آمریکا را دارد.

برنده جایزه بیشترین ثبت نام دانشجوی خارجی،جایزه ویژه جهانی شدن آموزش و پرورش مالزی از وزارت آموزش و پرورش مالزی، جایزه بهترین صادر کننده از وزارت صنعت و تجارت بین المللی و دنباله درخشان دانشگاه افتخاراتی را در حق  خود بدست آورده است.در مقابل در خارج از کشور ، فرانکفورت: جایزه طاق اروپا برای کیفیت و فناوری، لندن: جایزه کیفیت بین المللی، در ژنو : جایزه بین المللی قرن، پاریس:  ستاره طلایی بین المللی، و در نیویورک: جایزه آموزش نوآورانه در رهبری نظری نیز جوایزی کسب نموده است.

در بازدید از دانشگاه در میان بازدیدکنندگان ویژه، Duke of York، شاهزاده اندرو، دوشیزه گلوستر، نخست وزیر سنت وینسنت و گرنادیان، دکتر ای-رالف گونزالو، وزیر آموزش و پرورش مالدیو، دکتر محمود شوقی، و ستارگان هالیوود چون مل گیبسون و بروس دیوی نیز حضور داشتند و دانشگاه نقش میزبان محلی و خارجی را داشت.

 

خوابگاه

خوابگاه Hostel

یکی از محبوب ترین خوابگاه ها در میان دانشجویان Limkokwing می باشد.

سالن غذاخوری، مارکتهای کوچک/ تسهیلات فروشگاهی، کافه سایبر(با دسترسی به اینترنت)، کلینیک، فروشگاه لوازم التحریر، اوقات فراغت و امکانات تفریحی، صبحانه رایگان، باشگاه FitoFly رایگان، استخر، امنیت ۲۴ ساعته، آشپزخانه مشترک، آتاق های نشیمن مشترک

خوابگاه Eagle Nest Vile

آخرین خوابگاه دانشجویی، که ترکیب براق و شیک سویئت های دانشجویی با مبلمان مدرن و رنگ های شیک در سایبر جایا می باشد. این خوابگاه مبله با هدف بلوک های مجزا زنانه و مردانه و امنیت بالا برای آرامش ذهنی دانشجو ساخته شده است. با تمامی امکانات مورد نیاز یک دانشجو مکانی بزرگ برای استراحت و معاشرت بعد از یک روز سخت درسی می باشد.

کافه تریا، استخر، رختشور خانه، پارکینگ، لابی، زمین تنیس، باشگاه ورزشی، Surau، مرکز خرید آلماندا

دانشجویانی که این خوابگاه را برای اقامت انتخاب کنند با یک ترانسفر فرودگاهی رایگان استقبال می شوند.

اتاق های یک تخت ۶۳۰RM

اتاق های دو  تخت ۳۹۰RM

حمل و نقل

KLIA

یک سرویس رفت و آمد که در طول راهروهای چند رسانه ای بزرگ و فوق العاده با ۳ توقف سریع در بین ایستگاه ها ی Bandar Tasik Selatan, Putrajaya & Cyberjaya, Salak tinggi. با این قطار ۳۰ دقیقه از Putrajaya تا کوالالامپور و ۲۰ دقیقه از Putrajaya تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور زمان می برد.

KPAPB

شرکت حمل نقل عمومی مالزی KPAPB یک سرویس تاکسیرانی است که خدمات حمل و نقل به Putrajaya و مناطق اطراف آن را انجام می دهد.

Shuttle Bus

Limkokwing، سرویس اتوبوس شاتل را برای دسترسی راحت به ایده ال ترین مناطق در سرتاسر مرکز فراهم نموده است.

هزینه های زندگی

اقتصاد پر رونق مالزی و وضعیت به رسمیت شناخته شده آن در مقام یک کشور تازه صنعتی شده (NIC) تا به مردمانش این اجازه را می دهد تا از یکی از رقابتی ترین هزینه های زندگی در جهان لذت ببرند.یک دانشجوی خارجی که در این دانشگاه تحصیل می کند می تواند با خیال راحت زندگی کند در حالیکه کمترین هزینه ها را پرداخت می کند.

انواع هزینه ها هزینه (رینگنت)
خوابگاه(شامل برق و اینترنت) ۴۰۰
غذا ۶۰۰
حمل ونقل ۱۰۰٫۰۰
کتاب، لوازم درسی، لوازم التحریر(بسته به دانشکده) ۲۰۰٫۰۰
تفریحات ۱۰۰٫۰۰
هزینه های متفرقه ۲۵۰٫۰۰
جمع کل ۱۶۵۰٫۰۰

 

دانشکده ها

دانشکده خلاقیت مد و سبک زندگی  BA/D/F

دانشکده معماری و سازه BA /D

دانشکده مدیریت بازرگانی و جهانی BA/MA/F

دانشکده ارتباطات و رسانه و رادیو تلویزیون  BA/D/F/PD

دانشکده طراحی خلاق  BA/D/F

دانشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات BA/F

دانشکده خلاقیت های چندرسانه ای BA/D/F

آکادمی طراحی صدا و موسیقی BA/D/PD

ویترین دانشجویی

در این قسمت شما قادر به ملاحظه فعالیت های دانشجویان در رشته های تحصیلی خود می باشید. تبلیغات، معماری، انیمیشن دیجیتالی، فیلم و تلویزیون، توسعه بازی، طراحی گرافیک، طراحی صنعتی، مد، نقاشی متحرک.

کمک مالی

 • وام :
 • MARA Loan
 • PTPTN Loan
 • Maybank Ezy Payment Plan

 

 • کمک هزینه تحصیلی:
 • Foundation Scholarship,
 • Merit Creative Scholarship,
 • Elite Creative Excellence Scholarship,
 • Talent Scholarship

خدمات بین المللی:

 • مهاجرت
 • استقبال فرودگاهی
 • دفتر مسافرت
 • بیمه پزشکی
 • مرکز پشتیبانی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.