معرفی شرکت

موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) به ظن و گمان عده زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به گستردگی کار، بی اغراق یکی از برترین موسسات مشاوره محسوب می شود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر و اندک است، اما موسسه MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه خدمات بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان موسسه ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب می گردد.

این موسسه تمامی امور شما را با توجه به مسائل تخصصی و وکلای تخصصی ارائه خواهد کرد. برای مثال برای امور کیفری از وکلای متخصص در امر کیفری استفاده نموده و برای امور تجارت یا امور حقوقی مرتبط با مسائل ملک و املاک از وکلای متخصص در این کار استفاده می کند. در واقع این موسسه بی اغراق یکی از برترین موسسات تخصصی است که از لحظه عقد قرارداد و حتی پیش از قرارداد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه عقد قرارداد به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات به شما برنامه خاصی را دارد.

شما می توانید با عقد قرارداد با موسسه مشاوره ای MIE از این نظام ویژه حقوقی بهره مند شوید؛ مشاوره ی تلفنی وکلای ما اکثرا به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان می توانند جهت مشاوره ی تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورتی که موضوع حقوقی شما توسط ما قابل انجام بود، مشاوره آنلاین یا عقد قرارداد را برنامه ریزی کنند.

امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان، در باب انجام امور حقوقی تمامی توان خود را به کار می گیرد. ایشان به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و آلمانی آشنایی داشته و فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸، مقطع فوق لیسانس در دانشگاه سراسری در تهران معدل بالای ۱۸ و دانشجوی دکترا در اروپا هستند. ایشان سابقه تحقیق درباب مدیریت، موفقیت و روان شناسی و جامعه شناسی و مسائل علمی بسیاری را داشته و شاید شما با فایل های موفقیت ایشان و یا سمینارهای مدیریت و تاثیرگذاری که آقای ملک پور برگزار کرده اند آشنا باشید.

شما می توانید با شخص آقای ملک پور زمانی را جهت مشاوره رزرو نموده و سپس با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره حقوقی داشته باشید. تمامی اعضای ما در موسسه مشاوره ای MIE به این موضوع می اندیشند که در چهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک موسسه مشاوره ای و مهاجرتی به عنوان یک موسسه خدمت گذار مردم ارائه طریق و خدمات بنماید. شما می توانید در موتور  جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازسابقه ی درخشان موسسه تحقیق بفرمایید.

در پایان به شما پیشنهاد می کنیم مدارک قانونی این موسسه از جمله ثبت قرارداد با موسسه MIE به عنوان برترین موسسه مشاوره  ای در اروپا نمایندگی ما ازدانشگاه ها مراکز علمی کاریابی ها موسسات حقوقی دیگر را ملاحظه نموده و همچنین آثار عمل ما نظیر احکام دادگستری که به نفع موکلین ما صادر شده ویزا هایی که موکلین ما از طریق مشاوره ی ما اخذ نموده اند و بسیاری دیگر از این مدارک را در همین وب سایت مشاهده فرمایید. چنانچه مایلید با موسسه MIE مشاوره داشته باشید شماره های تماس در قسمت ارتباط با ما در دسترس شما خواهد بود و یا می توانید از طریق فرم‌ آنلاین ثبت نام فرمایید. با این موسسه مشاوره اولیه تلفنی رایگان داشته باشید.

از این که وب سایت موسسه مشاوره ای MIE را مطالعه نمودید از شما سپاس گزاریم.

مشاوره رایگان
واحد ارزی را مشخص نمایید
IRT تومان