موسسات کاریابی در روسیه

آیا در رابطه با کار در روسیه مشتاق هستید؟ آیا از موسسات کاریابی در روسیه اطلاع دارید؟ شرایط اقدام از طریق موسسات کاریابی در روسیه چه می باشد؟ حوزه ی فعالیت موسسات کاریابی در روسیه چقدر گسترده است؟ موسسات مجاز کاریابی در کشور روسیه را می شناسید؟ امکان اشتغال به چه مشاغلی از طریق موسسات کاریابی در روسیه امکان پذیر است؟

یکی از راههای رسیدن به اقامت در کشور روسیه اشتغال در آن کشور است. و متعاقبا موسسات کاریابی اهمیت فراوانی جهت اشتغال و فراهم آوردن پیشنهاد کاری ایفا می نمایند.

یافتن کار در کشور روسیه به دو شکل انجام می گیرد یا از طریق جست و جو در میان آگهی های کارفرمایان و جست و جوی متخصص مورد نظر . یافتن کار در روسیه به جنسیت و مدرک تحصیلی و مسائل این چنینی ارتباطی ندارد اما آنچه برای کاریابی در روسیه اهمیت ویژه تسلط بر زبان روسی می باشد .

دانستن زبان روسی در زمینه کاریابی در روسیه نقش اساسی ایفا می کند حتی صرف تحصیل در دانشگاههای روسیه نمی تواند باعث شود که شخص متقاضی کار در روسیه برای اشتغال به آن کار استخدام شود بلکه حتما مورد مصاحبه با کارفرما قرار خواهد گرفت.

طرق کاری چه در کشور روسیه چه در سایر کشورها مشخص است شخص متقاضی کار در روسیه یا می بایست با یک پیشنهاد کاری وارد آن کشور شود و که داشتن پیشنهاد کاری جهت ورود به کشور روسیه به نوعی به عنوان برگ برنده به حساب می آید و حتی بعد از ۳ ال ۴ سال شخص را به اقامت دائم آن کشور می رساند .

اما گفتنی است که به دست آوردن پیشنهاد کری از یک کارفرما در کشور روسیه کاری بسیار دشوار است چرا که اتباع کشور روسیه به علت آنکه تحصیل کرده در کشور روسیه هستند و از نظر فرهنگی با آن کشور انطباق دارند در اولویت قرار می گیرند.

سایر طرق مربوط به زمانی است که شخص متقاضی کار در کشور روسیه تحصیل کرده و بعد از اتمام تحصیلات خود می تواند در آن کشور به مدت ۶ ماه به جست و جوی کار بپردازد.

حالت آخر اشتغال یافتن در کشور روسیه اقدام از طریق موسسات کاریابی  است که این موسسات به طور معمول دارای چندین شعبه می باشند .شعبه مرکزی کاریابی  در کشور روسیه قرار دارد .زمانی که متقاضی درخواست کار خود را در کشور روسیه اعلام می نماید موسسه کاریابی در روسیه با بررسی مدارک تحصیلی شخص متقاضی  و دریافت مدرک زبان روسی اقدام به ارائه آفر های مربوط و متناسب با تحصیلات متقاضی می نماید .

تاکید می شود داشتن دانش زبان انگلیسی می تواند به عنوان امتیازی در یافتن کار در روسیه به حساب آید اما آنچه در کاریابی روسیه حائز اهمیت است دانستن زبان روسی است .

اشتغال یافتن شخص متقاضی کار در روسیه به میزان زیادی بستگی به تخصص شخص در زمینه تحصیلی وی دارد و بعضا دیده می شود که پیشنهاد کار در زمینه های کاری بدون تخصص از جمله مشاغلی مانند رانندگی  ، تعمیر کاری و …می شود  اما در واقع این شرایط برای نیروی کار ایرانی در زمینه های کاری مذکور وجود ندارد و در صورت وجود چنین فرصت های کاری الویت با نیروی کار از کشور تاجیکستان می باشد چرا که اتباع تاجیکی از کودکی به زبان روسی تکلم می کردند و همچنین  انتظارات مالی کمتری دارند

سازمان مرکزی کاریابی در روسیه سازمان HSE است این سازمان یک سمیتار کارگاهی است که با هدف روشن اولویت ها و برنامه های کاری تشکیل شده است.

از جمله موسسات معتبر کاریابی در روسیه آژانس استخدام  .skaymen  می باشد .

مشاوران این موسسه در زمینه های متعدد و رشته های مختلف و مشاغلی مانند آنچه در زیر آورده شده است فعالیت انجام می دهند:

کارکنان اداری

بخش بانکی

مدیریت

فن آوری اطلاعات

فروش خدمات

تجارت خرده غروشی و عمده فروشی

بیمه

ساخت وساز املاک و مستغلات

حمل و نقل و لجستیک

گردشگری و هتلداری

طبق آمارهای دریافتی از موسسات کاریابی در روسیه :

میزان درآمد به طور ماهیانه در صورتی که مسلط بر زبان روسی باشند ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار است .

مگر فارغ التحصیلان کشور روسیه آن هم در رشته های دندانپزشکی و پزشکی که بتوانند درآمدی مناسب داشته باشند.

در صورتی که متقاضی تنها به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد می تواند در بخش های آی تی امید به یافتن کار داشته باشند.

 

 

موسسات کاریابی در روسیه طبق ساعات مجاز که ۴۰ ساعت کاری در هفته می باشد مشاغل لازم را برای شخص متقاضی آماده می نمایند.

جهت ورود به کشور روسیه از طریق موسسات کاریابی شخص متقاضی نیاز به ویزای کاری دارد که معمولا برای مدت ۳ سال صادر می گردد. که می تواند به شکل چندورودی صادر گردد.

از جمله مدارک لازم جهت ورود به این کشور ارائه مدرک  HIV می باشد.

 

 

پس متقاضی کار در روسیه علاوه بر ارائه مدارک هویتی می بایست قرارداد کاری خود رامبنی بر مدت زمان قرارداد موضوع فعالیتی ، امکان بیمه شدن شخص ذکر شود لازم به ذکر است که اتباع خارجی اجازه اشتغال در ادارات دولتی و زمینه های نفتی و گازی را ندارند و و قسمت اعظم فعالیت آن ها می تواند در زمینه آموزش زبان انگلیسی ، راهنمای توریست، و مترجم همزمان اشتغال یابند.

در این میان اشخاص سودجو و موسسات غیر مجاز فراوان وجود دارند که تنها اهداف مادی را سرلوحه خود قرار می دهند به شدت توصیه می شود که از موسسات مجاز و اشخاص کار آمد در این زمینه مشورت اخذ نمایید و تا جایی که امکان دارد ازسایر طرق اطمینان آور جهت مهاجرت اقدام نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

لینک اسامی موسسات کاریابی درروسیه

 

https://xn—-4mcbrl8gextf60e.cybo.com

https://www.antalrussia.com

 

 

لیست موسسات مجاز کاریابی در روسیه

http://www.scaba.ir/fa/Placement.aspx

 

Rating: 5
15 پاسخ
 1. kaveh.mehrparva گفته:

  ا سلام
  اینجانب کاوه مهرپرور دانش اموخته دانشگاه بلاروس (مینسک)
  مترجم و مدرس زبان روسی به فارسی و انگلیسی و بلعکس
  دارای سابقه مترجمی در شرکتهای مختلف.
  سن 33 سال و ساکن تهران
  خواهان همکاری در ایران یا کشورهای روسی زبان می باشم لطفا در صورت نیاز اطلاع رسانی فر مایید
  با تشکر
  Kaveh.mehrparvar@gmail.com
  http://www.farsrussian.com
  09902840524

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.موسسه ملک پور خدمات کاریابی انجام نمی دهد. کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 2. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من یه دختر 38ساله هستم کارشناس حقوق و شاغل در مرکز تعویض پلاک میخواستم بدونم چطور میتونم اقامت روسیه بگیرم و به روس مهاجرت کنم؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ اقامت روسیه راه های مختلفی دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. به منظور راهنمایی شما علاوه بر مواردی که فرمودید نیاز به دانستن میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد بود. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 3. حمید بدری گفته:

  با سلام عرض ادب به خدمت شما من حمید بدری از شهر تبریز شغلم تسیسات مکانیک و جوشکاری میخواستم بپرسم ایا کار در روسیه توی شغل ما هست یانه شرایتش چه جوریه ازشما ممنون میشم که مارو همراهی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید و ابتدا یک پیشنهاد کار دریافت کنید تا بتوانید ویزای کار روسیه را اخذ نمایید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. جلیل گفته:

  سلام من جلیل 41 سال سن دارم و زبان ترکی را هم مسلط می باشم ایرانی هستم. در حال حاضر نگهبان یک اداره دولتی می باشم که کارگزینی نیروهای نگهبانی را به عهده دارم یعنی محاسبه حقوق و اضافه کار و مرخصی و …. لطفا جهت کار در روسیه مرا راهنمایی کنید . سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. Mohammad Ajan گفته:

  سلام علیکم.
  من از افغانستان استم از شهرمزارشریف .
  تحصیلات لسان در رشته نفت وگاز و استخراج معادن نفت وگاز
  سال فراغت ۲۰۱۶ از پوهنتون кубгту شهر کرسنادار روسیه.
  بلدیت به زبان های دری،فارسی،پشتو،روسی، و کمی هم انگلیسی
  بلدیت باکامپیوتر، مدت دوسال تجربه کاری در فروشات
  میخواهم در روسیه ازطریق کدام موسسه کار پیداکنم .
  به رهنمایی شما ضرورت دارم.
  ۷۹۰۱۵۶۸۲۲(۹۳+)

  پاسخ
  • MIE Writer گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان
   و تجدید ادب و احترام

   پاسخ
 6. Mohammad Ajan گفته:

  سلام. باشنده افغانستان استم. در سال ۲۰۱۶ از رشته نفت وگاز و استخراج معادن نفت وگاز فارغ شدیم. فعلا درافغانستان استم بیکار استم. دراین رشته نمیتوانم کارپیداکنم.
  چه قیسم میتوانم در روسیه از طریق کدام ارگان شامل کار شوم.
  شماره تماس +۹۳۷۹۰۱۵۶۸۲۲

  پاسخ
  • MIE Writer گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان
   و تجدید ادب و احترام

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   در کاریابی برای اینکه کار مورد نظر خود را پیدا کنید باید زبان آن کشور را بلد یا حداقل زبان انگلیسی را مسلط باشید
   توصیه ما به شما این است که حداقل یک مقدار زبان روسی را بدانید …
   برای دریافت ادامه ی پاسخ به https://goo.gl/3XT9PR
   مراجعه نمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.