گرفتن ویزای کار آلمان

گرفتن ویزای کار آلمان

گرفتن ویزای کار آلمان 2018 برای چه اشخاصی امکان پذیر است ؟ آیا با شرایط 2018 گرفتن  ویزای کار آلمان آشنا هستید ؟ شرایط گرفتن ویزای کار آلمان در همه رشته ها یکسان است ؟  گرفتن ویزای کار آلمان بدون مدرک زبان ممکن است ؟ شرایط گرفتن ویزای کار آلمان چیست ؟ آیا با ویزای کار آلمان می توان بلوکارت آلمان را به دست آورد ؟ میزان حقوق در آلمان با ویزای کار آلمان چقدر است ؟ این مقاله درباره گرفتن ویزای کار آلمان و مهاجرت کاری به آلمان توسط مشاور و وکیل مهاجرت در موسسه حقوقی ملک پور با همکاری MIE اتریش نگارش شده و به سوالات شما پاسخ می دهد .

فایل های تصویری و صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق دانشگاه ملی وین اتریش) در باب ویزای کار آلمان

video گرفتن ویزای کار آلمان
video گرفتن ویزای کار آلمان

فایل صوتی استاد ملک پور در باب ویزای کار آلمان

audio گرفتن ویزای کار آلمان

 

کشور آلمان بعد از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی در دنیا است همین امر موجب گردیده که همواره مهاجران زیادی برای کا رکشور آلمان را انتخاب کنند .

صنایع با اهمیت درکشور آلمان در زمینه های تکنولوژی الکترونیکی ، مکانیکی، منسوجات ، مواد شیمیایی و وسایل نقلیه است

فایل های صوتی استاد ملک پور در باب ویزای کاری آلمان

audio گرفتن ویزای کار آلمان
audio گرفتن ویزای کار آلمان

آلمان در نیروی کار با کمبود و پیری روبرو می باشد بنابراین این کمبود را با جذب نیروی کار خارجی تامین می کند .

از آنجا که کشورصنعتی  آلمان بعد ازکشورهای آمریکا و انگلیس سومین رتبه جذب دانشجویان خارجی را دارد . دانشجویان بسیاری پس از فارغ التحصیلی آلمان را برای کار و زندگی انتخاب می کنند .

چه اشخاصی می توانند در آلمان کار کنند :

اشخاص عضو اتحادیه اروپا EU

اشخاص عضو مناطق اقتصادی اروپا سویسEEA

شهروندان کشورهای ثالث که ویزای کار دریافت می کنند .

چنانچه علاقمند به اقامت در آلمان هستید . می توانید با مهاجرت کاری به آلمان این امکان را برای خود و خانواده خود ممکن کنید . شما می توانید  با دریافت ویزای کار آلمان به صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا مهاجرت نمایید . و اقامت این کشور را اخذ کنید .

گرفتن ویزای کار آلمان به دو شکل ممکن است  :

ویزای نیروی کار یا Skilled worker،در این نوع از ویزای کار به متقاضی کار در اتحادیه اروپا  اجازه داده می شود  برای مدت محدودی (سه تا شش ماه–۹۰روزه تا۱۸۰روز) در آلمان به  جستجوی کار بپردازد  .

پس از سپری شدن این مدت وی باید  به کشورش باز گردد ودر صورت پیدا کردن کارمناسب به رشته تحصیلی  ویزای سه ماهه میگیرد که در واقع حکم ورود او به آلمان برای کار است .

پس از اینکه متقاضی کار وارد  آلمان  شد و در واقع ویزا را دریافت نمود بایدتقاضای کارت اقامت دهد. او می تواند پس  از یک ماه این کارت را دریافت نماید .

بعد از قرارداد کاری کارت اقامت یکساله دریافت می کنند و اگر این اقامت کاری 3 سال تمدید شود می تواند درخواست کارت اقامت دائم دهد .

ویزا برای دریافت پیشنهاد کاری Job offer،،  در این نوع خاص از ویزای کار لازم است در ابتدا شغل مورد نظرآگهی شود . یعنی باید ابتدا کار موردنظر و متناسب با رشته تحصیلی و تخصص شما به مدت سه ماه درکشور آلمان و در صورت نبودن متقاضی کار به مدت  سه ماه در سایت کاریابی اتحادیه اروپا(جمعأ شش ماه،گاهی کمتر) آگهی شود  .چنانچه در هیچ کشوری از اتحادیه فرد مناسب برای این کار نبود می تواند کار را به متقاضی دهند .

 

اجازه و یزای موقت جستجو کار  Arbaeit sucheنیروهای متخصص وحرفه ای :

در ابتدای امر جهت دریافت این ویزا هدف از سفر به آلمان بایدبرای آفیسر قابل توجیه باشد .

طبق قانون ۶۶و۶۸اقامت آلمان متقاضی باید بتواند هزینه های خود را در مدت  Arbaeit suche تامین کند .

دارنده ویزا باید  در صورت پیدا نکردن کار منطقه شینگن را قبل ابطال ویزا ترک کند.

از جمله مدارک مورد نیاز جهت اخذ این ویزا می توان به بیمه درمانی سفر با پوشش حداقل ۳۰,۰۰۰€ برای کل منطقه شینگن اشاره کرد .

 

مدارک مورد نیاز برای گرفتن  ویزای کار آلمان :

تکمیل فرم تقاضا توسط متقاضی

دو قطعه عکس ۶*۴ مورد تایید

کپی صفحات ۲و۳پاسپورت متقاضی ویزا ی کار

شناسنامه متقاضی به همراه کپی آن

بیمه نامه مورد اعتبار

ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی با تایید مدارک

مدارک تحصیلی و ترجمه انگلیسی یا آلمانی آنها

سوابق کار در صورت وجود،عدم نیاز به سابقه کار بلند مدت برای متقاضی کار

رزومه کامل شخص متقاضی ویزای کار

پرینت موجودی حساب شخص متقاضی ویزای کار

 

یکی از نکات مثبت در ویزای کار آلمان این است که این ویزا  قابل تمدید و قابل تغییر به اقامت دائم آلمان است ، یعنی شخصی که بتواند این ویزا را به دست آورد  اجازه اقامت و کار در آلمان را دارد. از آنجا که نظلم آموزشی در آلمان رایگان است . اشخاصی که دارای خانواده و فرزند هستند تمایل بسیاری برای گرفتن این ویزا و اقامت در آلمان دارند .

خانواده شخص دارنده ویزا (همسر، شوهر،فرزند) که وارد آلمان شده است و موفق شده در مدت زمان مشخص شده  قرارداد کاری امضا نماید . اجازه کار و زندگی در آلمان را با توجه به مدت زمان اقامت فرد اصلی دارند .

قانون کارت آبی تسهیلات بسیار خوبی را برای  افراد خارج از اتحادیه مهیا کرده است و کارفرمایان  بدون در نظر گرفتن اولویت بندی های استخدام شهروندی استخدام می کنند .

 

ارزشیابی مدرک تحصیلی شما :

مدرک تحصیلی فرد متقاضی  باید  مورد تایید قرار گیرد که این تاییدیه  بین ۶تا۸ هفته زمان میبرد.

مدارک شما برای بررسی به آلمان فرستاده می شود .

هزینه های زندگی در آلمان در شهرهای مختلف متفاوت خواهد بود بطور میانگین بین 800 تا 1500 یورو برای دارنده ویزای کارخواهد بود . که متقاضی دریافت ویزای کار باید نشان دهد که این پول را در حساب خود دارد .

در این مقاله به بررسی شرایط گرفتن ویزای کار آلمان و مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای کار آلمان پرداختیم . اگر فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر و مورد تایید وزارت علوم آلمان هستید و سابقه کاری مورد نیاز در زمینه تحصیلی خود را دارید با ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی می توانید ویزای کار آلمان را دریافت نمایید .اگر علاقمند به دریافت ویزای کار آلمان هستید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ارشد و متخصصان معتبر برای گرفتن ویزای کار آلمان برخوردار شوید .

شما می توانید برای اخذ اطلاعات بیشتر در ارتباط با راههای مهاجرت به آلمان و گرفتن ویزای کار آلمان با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره ببرید.


اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.
 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

194 پاسخ
 1. Hamed گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت اعضا موسسه ملک پور
  برای یه جون ۱۹ ساله با مدرک دیپلم برق که سابقه کاری نداره ، احتمال پیدا کردن کار در‌آلمان یا اتحادیه اروپا هس؟
  برای زبان المانی هم میتونم طی دو سال تا سطح b1 بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
 2. S.qumarsi گفته:

  سلام , من ۴۸ سال سن دارم و مهندس نرم افزار هستم با حدود ۱۵ سال سابقه کار با بیمه , میخواستم بپرسم آیا با وجود اینکه شرط سنی رو ندارم , میتونم توی آلمان کار پیدا کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. آرین گفته:

  با عرض سلام و عرض ارادت
  بنظر شما آیا داشتن مدارک و گواهینامه های فنی حرفه ای بین المللی که در رزومه شخصی قید می کنیم برای کاریابی و متقاعد کردن کارفرما جهت عقد قرارداد توی کشور آلمان بدرد بخور هستش یا فقط پول و وقت مون رو هدر میدیم؟
  خواستم اگه در این مورد راهنمایی بفرمائین بسیار ممنون میشم
  با تشکر🙏

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای کار در آلمان ملاک اصلی سن و وضعیت تحصیلی مناسب و سابقه کار مرتبط و نمره زبان خوب هستش و بقیه فرع محسوب میشن.

   پاسخ
 4. آرین گفته:

  سلام خسته نباشین
  ببخشین یک سوال داشتم:
  اگه بخوام وقت سفارت بگیرم برای ویزای کاری آلمان مدرک لیسانسم رو سال دیگه میگیرم الان میتونم با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کنم تا وقت سفارت که مدرک اصلی رو بگیرم یا حتما اول کار باید اصل گواهی اتمام مدرک لیسانس رو ارائه بدم؟؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین🙏🙏🌺

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام . وقت سفارت آلمان بالای 1.5 سال طول میکشه معمولا و شما تو این مدت وقت دارید تا مدارکتون رو برای ویزای کاری آلمان کامل کنید ولی به محض اقدام باید مدارکتون کامل باشه وگرنه ریجکت میشید.

   پاسخ
   • آرین گفته:

    خیلی ممنون از اینکه با دقت سوالات کاربران رو میخونید و برای ما وقت می گذارین
    بازم ممنون
    پس میتونم از الان برای روز سفارت اقدام کنم و روز سفارت حتما اصل مدارک با ترجمه هاشون همراهم باشه…
    اینطور برداشت کردم
    بیشتر بخاطر وضعیت سنیم هستش تا نشدم چهل امورات مربوطه رو تکمیل کنم و شانس ویزام پایین نیاد
    🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     دوست عزیز شما می توانید از الان اقدام کنید اما مشکلی که وجود دارد این است که شما به حداقل 3 سال سابقه کار نیاز دارید و این 3 سال از زمان اخذ مدرک تحصیلی محاسبه می شود بنابراین شما شرایط لازم برای اخذ ویزای کار آلمان را ندارید.
     جدیدا سفارت آلمان به متقاضیان تحصیل در دوره فوق لیسانس در کمتر از 1 ماه وقت مراجعه می دهد. تا سال آینده ممکن است شرایط تغییر کند اما اگر این شرایط فراهم بود و مدرک زبان ارائه دهید می توانید برای فوق لیسانس اقدام کنید.
     توصیه دیگه به شما می تواند تحصیل در کشور مجارستان باشد، می توانید در یک دوره کوتاه مدت در این کشور تحصیل کنید و در کشورهای اروپایی به جستجوی کار بپردازید. البته باید شرایط شما و اعضای خانواده تان بررسی شود تا بتوان گفت که آیا می توانید از این روش اقدام کنید یا خیر.
     به هر حال اگر تمکن مالی مناسب داشته باشید تحصیل در کشورهایی که روی سن سخت گیری ندارند یکی از گزینه های سریع تر برای شما می باشد.

     پاسخ
     • آرین گفته:

      با سلام مجدد
      جناب آقای ملک پور بنظرتون با توجه به گذشتن 16 سال از تاریخ اخذ مدرک فوق دیپلم برق من که مربوط به سوابق تجربی هم میشه نمیتوان امیدی به احتساب آن و تایید آن داشت؟ با مدرک ایسانسم هم که میخوام بگیرم همخوانی دارد!!!🙏🙏

      Rating: 5
     • MIE.Malekpour2 گفته:

      با سلام. شما برای کار در آلمان بیشتر به سابقه کاری مرتبط و حداقل تحصیلات لیسانس و مدرک زبان نیاز دارید.
      کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

 5. دلشاد گفته:

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت آقای ملک پور و دیگر همکاران🌺
  آیا کسی تونسته به محدوده سنی 38 یا 39 سال و داشتن دیگر شرایط لازمه(زبان آلمانی b1 و مدرک مهندسی و سابقه کار خوب) ویزا کاریابی آلمان بگیره و مهتر از همه توی آلمان قرارداد ببنده!!!!
  خواستم بدونم شدنی همچین چیزی
  اگر کسی با این سن نتونسته پس من حتما میتونم و اولین نفر خواهم بود و اگر هم همچین موردی بوده من هم به لیست اضافه میشم… 100%
  ممنون میشم راهمایی بفرمائین
  با تشکر
  🙏

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . بله در صورت داشتن باقی شرایط این کار امکان پذیر است.
   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 6. سعید گفته:

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم مکانیک با ۷سال سابقه کار در پالایشگاه ،،،فاز ها ،،،پتروشیمی دارم دنبال کار در کشور المان هستم شغل دوم خط لوله پالایشگاه های

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 7. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من دنبال کار در کشور المان هستم فوق دیپلم مکانیک دارم سابقه کار هفت سال دارم چند شغل بلدم کار خط لوله پالایشگاه رو انجام میدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 8. افشین گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما بزرگوار
  بنده لیسانس فناوری اطلاعات (تجارت الکترونیک) از دانشگاه علمی کاربردی
  و دانشجوی ترم ۲ ارشد شبکه های کامپیوتری دانشگاه غیر انتفاعی مجازی
  و سن بنده هم ۲۶ سال می باشد و دارای ۳ سال سابقه کاری ک دو سال آن با بیمه است.
  با شرایط بالا شانس پذیرش ویزای کار آلمان را دارم یا خیر
  ممنون ازتون بابیت وقتی که میگذارید و پاسخ میدهید امیدوارم پایدار باشید.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان شرایط کلی را دارا می باشد فقط زبان آلمانی را باید بلد باشید و مدرک B1 زبان آلمانی را اخذ نمایید که یک ویزای 6 ماهه اخذ می نمایید و در این مدت می توانید در آلمان دنبال کار با توجه به تخصص خود باشید.

   پاسخ
 9. علی گفته:

  با سلام
  من 24 سالمه با لیسانس مدیریت دولتی و بدون سابقه کار آیا می تونم ویزای کار آلمان رو بگیرم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در آلمان به حداقل 3 سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی B1 نیاز دارید. البته سابقه کار نیازی به بیمه ندارد.

   پاسخ
 10. ابراهیم گفته:

  با سلام من ۴۱ سالمه تعمیر کار بدنه خودرو هستم دارای مدرک فنی و حرفه ای و دیپلم متاهل هستم آیا در آلمان میتوانم کارهای مربوط به تعمیر خودرو پیدا کنم و آیا مجاز ورود به آلمان هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 11. دلشاد***** گفته:

  با سلام مجدد
  من كارمند قراردادي دانشگاه علوم پزشكي با ١٢ سال سابقه كاري در واحد تاسيسات و اداري با مدرك فوق ديپلم برق از دانشكده فني اروميه هستم.
  در سايت آنابين دانشگاه علوم پزشكي H+ هستش
  آيا من كه كارمند اونجا هستم شامل تاييد من ميشه يا اينكه مدرك تحصيليم از دانشگاه علوم پزشكي بايد اخذ گردد؟
  صرفا منظورم كارمند اونجا بودن شرط است براي آنابين يا مدرك تحصيلي اونجا را داشتن ؟؟؟؟؟؟
  ممنون…

  Rating: 5
  پاسخ
 12. صفری گفته:

  سلام
  من ۳۷ ساله هستم؛ کارشناس عمران؛ و تجربیات کاری خوبی در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه و نیز راهسازی دارم ولی متاسفانه معدل لیسانس پایینی دارم و از دانشگاه معتبری هم فارغ التحصیل نشدم(دانشگاه آزاد یکی از شهرستان های کوچک). آیا شانس گرفتن کار با توجه به مدرک من در آلمان وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 13. دلشاد***** گفته:

  با سلام
  سوال ١: آيا كشور آلمان در سال ٢٠٢٠ نيروي كار با مدرك زير ليسانس مثلا كاردان رو جهت اخذ ويزاي كاري جاب سيكر قبول ميكند؟
  (ميگن تو مجلس آلمان تاييد شده فقط مونده اجرا بشه!)
  سوال ٢: آيا مدرك دانشكده هاي فني و يا موسسات آمورش عالي مورد تاييد آلمان هستند و كسي با مدرك اين دانشگاهها تونسته تاييده مدرك در آلمان بگيرد(پس از ارسال به سايت زاب) و نبودن نام دانشگاه در سايت آنابين؟
  ممنون از سايت خوبتون

  Rating: 5
  پاسخ
 14. شهرزاد گفته:

  با سلام خدمت شما
  من كارشناسي ارشد مهندسي پزشكي دارم
  با يك سال سابقه بيمه
  به خاطر كارم دو بار به المان سفر كردم ميخواستم بدونم در حال حاضر امكان گرفتن ويزا كاراموزي مثلا ٣ يا ٦ ماه هست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز اخذ ویزا از مراکز فنی در آلمان عموما برای ما ایرانیان در سال های اخیر دچار مشکل می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید. اما جهت بررسی هرچه بیشتر و بهتر و جلوگیری از سوبرداشت های احتمالی بهتر است با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 15. مه رو گفته:

  سلام خانم مجرد 31 ساله مدرک لیسانس مدیریت بیمه و فوق لیسانس مدیریت فرهنگی دارای حدود 8 سال سابقه کار مرتبط با مدرک لیسانس و حدود 3 سال بیمه مرتبط و دارای مدرک زبان المانی ایا میتوانم کار در المان پیدا کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. برای ارزیابی شرایط شغلی خود در آلمان می توانید به وبسایت های کاریابی رجوع کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 16. میثم گفته:

  با سلام. بنده 33سالمه. لیسانس مدیریت دولتی دارم و لیسانس حقوق. تو مرغداری پدرم مشغول به کارم به عنوان میدر پرورش. مدرک برق صنعتی درجه 1 و نجاری درجه 2 و در حال یادگیری زبان المانیم. اما سابقه کار انچنانی ندارم. میتونم با این شرایطم اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در صورت مورد نیاز بودن رشته تحصیلی و داشتن سابقه کاری مرتبط و همچنین اخذ مدرک زبان مورد نیاز به همراه سرمایه مورد نیاز برای تامین هزینه های زندگی در آلمان لین امکان برای شما وجود خواهد داشت.
   پیشنهاد می شود به منطور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 17. محسن گفته:

  با سلام و خسته نباشیدد.بنده لیسانس برق قدرت دارم و ۳۰سال سن.مدرک a2المانی البته از یک موسسه سیمین در تهران .در حال حاظر تعمیر کار موبایل هستم و چندسالی تجربه در سیم کشی ساختمان و هوشمند سازی وغیره ….دارم البته تمام سابقه کار من بدون مدرک معتبر هست و بدونه سابقه بیمه.خاستم بدونم شانس پیدا کردن کار برای بنده هست.ولازم بذکر هست یکی از قوانین جستجوی کار بستن قراردادحداقل ۳۴هزار یورو در سال است ایا برا ماهایی که تازه وارد خاک المان میشیم همچین کار پر پولی پیدا میشه؟؟هیجای سایت ب این موضوع اشاره نشده.بلکه یکی از پر اهمیت ترین فاکتور هست برای تمدید ویزا دایم.ممنونم از کمکای فراوان شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار آلمان می توانید از دو طریق جاب آفر و ویزای جستجوی کار اقدام‌ نمایید. رشته شما مناسب است و نیاز به سابقه کار مرتبط بدون نیاز به بیمه خواهید داشت. همچنین میزان حقوق دریافتی بسته به نوع کارفرمای شما خواهد داشت و بیشترین حقوق ها به رشته هایی مانند کامپیوتر و آی تی، برق و مکانیک پرداخت می شوند.ولی به منظور پاسخ به سوال شما نیاز به دانستن شرایط مالی شما جهت پوشش هزینه های زندگی در آلمان خواهیم داشت.
   پیشنهاد می شود به منطور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 18. امیر گفته:

  با سلام و روز بخیر خدمت شما و همکاران محترمتون من و همسرم هر دو فوق لیسانس زمین شناسی داریم خودم گرایش تکتونیک هستم و خانمم گرایش زیست محیطی که البته خودم زمین شناسی رو به صورت پروژه ای کار میکنم ولی مدیر کارخانه بتن هستم که البته سابقه بیمه من نیز مرتبط با کارخانه بتن است و چندین مدرک تخصصی در حیطه کاریم دارم و همسرم نیزکارمند با پنج شش سال سابقه بیمه غیر مرتبط با رشتشون هستم زبان المانی رو تازه از بیس آغاز کردیم ، خواستم بدونم برای ما چقد شانس قبولی وجود داره؟؟ ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. علاوه بر مواردی که فرمودید نیاز به داشتن مدرک زبان آلمانی، شرایط سنی مناسب، مورد تقاضا بودن رشته تحصیلی در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و همچنین داشتن مقداری سرمایه به منظور گذران زندگی دارید. پیشنهاد می شود در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. حمیدرضا گفته:

  سلام عرض ادب و احترام
  ۲۸ سال سن دارم لیسانس الکترونیک دارم
  حدود ۱۱تا مدرک فنی حرفه ای تو زمینه برق و الکترونیک دارم اما متاسفانه زبان المانی و یا زبان انگلیسی بلد نیستم.
  مدرک فنی و حرفه ای ۱۸ ماه ممتاز برق
  مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات تلفن همراه
  مدرک فنی و حرفه ای hse مقدماتی و پیشرفته
  مدرک فنی حرفه ای صنعت ساختمان
  مدرک فنی و حرفه ای دوربین مدار بسته
  مدرک فنی حرفه ای دزدگیر و اطفای حریق
  مدرک فنی و حرفه ای درب کنترلی
  مدرک فنی حرفه ای ایمنی در برق
  مدرک فنی حرفه ای آتش نشانی
  مدرک فنی و حرفه ای icdl درجه ۲
  مدرک فنی و حرفه ای پنیوماتیک
  مدرک فنی و حرفه ای هیدرولیک
  میخواستم ببینم شرایط برای ویزای کار تو آلمان دارم یا نه؟؟؟
  ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز شما شرایط کار در آلمان را دارد، اما مدرک زبان آلمانی B2 جزء الزامات می باشد. با توجه به روزمه عالی، شما شانس بالای برای یافتن کار در آلمان دارید.

   پاسخ
 20. آیدا شاکرین گفته:

  با سلام
  ۲۷ ساله هستم رشته ام کارشناسی تغذیه ورزشی است در دانشگاه علمی کاربردی ابن سینا دوره ی زبان انگلیسی ام کامل کردم سابقه کاری زیاد ندارم و مدرک مربی گری بدنسازی بین المللی دارم در زمینه ارایشگری به طور حرفه ای کار میکنم می خواستم بپرسم آیا ویزای کار به من تعلق می گیره

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به عدم اطلاع از شرایط تحصیلی و مالی شما و همچنین گسترده بودن مبحث ویزای کار پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 21. Yousef Shahmiry گفته:

  با سلام خسته نباشی اینجانب متاهل 34 ساله و دارای یک فرزند یکساله دارای مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با معدل 14.71 از دانشگاه پیام نور و مدرک تخصصی مهندسی شبکه ماکروسافت mcitp و cnna از مشهد می باشم می خواستم ببینم میتونم درخواست ویزای کار المان را بدم و چقدر هزینه درخواست ویزا می باشد ممنون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به رشته تحصیلی شما امکان کار در آلمان از طریق job offer و ویزای جستجوی کار آلمان برای شما وجود دارد هرچند که یافتن کار برای فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در کشور آلمان دشوارتر از فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری و آزاد است.

   پاسخ
 22. davary.mahyar71 گفته:

  با عرض سلام دانشجویانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی شدن که با گذاشتن وثیقه مشکل خدمت سربازی رو حل کردن اگر بعد از اتمام تحصیلات ویزای تحصیلی رو به ویزای کاری تبدیل کنند احتیاج به کارت پایان خدمت نخواهند داشت شنیدم که بعد از برگشت بخواهند با ویزای کار کشور رو ترک کنند باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشند که مجبور به گذراندن دوره سربازی هستند آیا برای همه کشور ها صدق میکند

  پاسخ
 23. نیما گفته:

  باسلام و عرض ادب و ارادت فراوان
  استاد گرانقدر جناب آقای دکتر ملک پور خواهشمندم همانند تخفیفات ویژه ۷۰ و ۸۰٪ ی برای تحصیل فرانسه و دانمارک و کانادا و …. برای ویزای کار آلمان هم همچین تخفیفی در نظر بگیرید.
  با درود و سپاس فراوان و آرزوی سلامتی برای شما و مجموعه mie

  پاسخ
 24. Nima گفته:

  باسلام و عرض ادب و ارادت فراوان
  استاد گرانقدر جناب آقای دکتر ملک پور خواهشمندم همانند تخفیفات ویژه ۷۰ و ۸۰٪ ی برای تحصیل فرانسه و دانمارک و کانادا و …. برای ویزای کار آلمان هم همچین تخفیفی در نظر بگیرید.
  با درود و سپاس فراوان و آرزوی سلامتی برای شما و مجموعه mie

  پاسخ
 25. Javad گفته:

  باسلام و عرض ارادت
  من فردی متاهل با مدرک فوق دیپلم معماری با29 سال سن و 4 سال سابقه کار مرتبط و غیر مرتبط هستم میخواستم من را در رابطه لا ویزای کار در آلمان یاری بفرمایید با تشکر فراوان

  پاسخ
 26. محمد غلامی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی در مقطع کارشناسی هستم و حدود ۸ سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه دارم. همسرم هم فارغ التصیل رشته ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد است.دو فرزند یک ساله هم داریم.از نظر تمکن مالی هم اوضاع مناسبی داریم. ضمنا شهروند آلمانی مقیم برلین هم داریم که ما رو ساپورت مالی کند. سابقه گرفتن ویزای شینگن و سفر به اتحادیه اروپا و آلمان را برای چندین بار داریم. شانس ما برای گرفتن ویزای کار در آلمان چقدر است؟ ممنونم از وقتی که به ما میدهید.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. مهدی گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من 27 سالمه و فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد دارم ولی متاسفانه با معدل پایین و یک سال سابقه کار مرتبط البته بدون بیمه و در حال حاضر دارم سطح A2 زبان آلمانی رو میگذرونم ميخواستم ببینم با این شرایط می توانم آیا برای ويزاي جستجوی کار آلمان اقدم کنم؟ اگر میتوانم شما شانس من را برای گرفتن این ویزا چقدر می بینید؟ و اگر ویزا رو بگیرم با این شرایط شما شانس من را برای پیدا کردن کار در آلمان چقدر میبینید؟ با تشکر

  پاسخ
 28. فرشاد گفته:

  با سلام. بنده کارشناسی ارشد مکانیک سنگ و لیسانس مهندسی معدن دارم . در زمینه معدن 5 سال سابقه کار دارم و سنم 31 سال هست. توی لیست مشاغل مهندسی معدن را ندیدم. ایا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم یا نیازی به رشته بنده وجود ندارد؟ ضمنا مدرک زبان المانی تا سطح بی 1 دارم

  پاسخ
 29. Reza yazdani moheb گفته:

  سلام وقت بخیر،من ۴۱ ساله دارای مدرک فنی درودگری(نجار) هستم دارای ۲۲ سال سابقه کار ،میخواستم بدونم برای ویزای کاری میتونم اقدام کنم ؟

  پاسخ
 30. m.s گفته:

  سلام وقتتون بخیر . بنده 33 ساله هستم لیسناس برق قدت دارم با تقریبا 8 سال سابقه کار مرتبط و خانومم هم پرستار هستن و با 4سال سابقه کار میخواستم بدونم شما میتونین برای آلمان یا اتریش برای هر دوی ما از ابتدا job offer بگیرین و دیگه اون ویزای 2 ماه جستجوی کار نگیریم . سپاس

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 31. محسن گفته:

  سلام. من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه غیر انتفاعی و فوق دیپلمو رو از دانشگاه دولتی فنی حرفه ای شیراز گرفتم. میخواستم بدونم برای اعتبار سنجی مدرک ایا کسی که فنی حرفه ای و کاردانش رفته باشه و پیش دانشگاهی نگذرونده باشه و از طریق فنی حرفه ای وارد دانشگاه شده باشه مدرکش معتبر هست؟ ۱۰ سال سابقه کار و تخصص مرتبط با رشتم دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست ارجمند بله به نظر می رسد شما شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار آلمان را دارید و خوشبختانه مهندسی مکانیک از رشته های مورد نیاز در آلمان می باشد. هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   در اغلب موارد در صورت به اتمام رسیدن مدت اعتبار ویزای جستجوی کار آلمان می بایست این کشور را ترک کرده و مجددا از کشور مبدا درخواست ویزا نمایید.

   پاسخ
 32. m.s گفته:

  سلام.من پزشک عمومی ۴۱ساله با۱۶سال سابقه کارهستم که ۸سال اخیردراورژانس مشغول کارم.آیامیتونم به آلمان برای کاربروم؟سنم مناسبه؟چه مراحلی داره؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   حداکثر سن مجاز برای کاریابی 40 سال میباشد و شما نمیتوانید برای این ویزا اقدام نمایید . اما راه های دیگری نیز برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

   پاسخ
 33. layla گفته:

  با عرض سلام و احترام
  بامدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر میتوان برای آلمان ویزای کار گرفت ؟ از این روش که اونجا دنبال کار بگردم . آیا اگر نشد که متناسب با رشته ام کاری پیدا کنم میتوانم کارمند معمولی شوم حتا در آنجا و همونجا کار کنم ؟ سوال دوم اینکه آیا خویشاوند مقیم آلمان مبتواند کاری پیدا کند و از طریق job offer برم ؟ ممنون .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. بزرگوار برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید .همچنین در صورتی که به بستگان مجوزات لازم از طرف دولت داده شود و هزینه های ضروری همانند بیمه و مالیات برای شما پرداخته شود این امکان برای شما نیز وجود خواهد داشت.

   پاسخ
 34. m.s گفته:

  سلام وقت بخیر من 36 سالمه مدرک مهندسی عمران 12 سال سابقه کار دارم اگرلطف کنید درخصوص ویزای جاب آفر برای آلمان توضیح بفرماییدممنونم آیا ریسک زیادی داره وشماره های تماستون مدام مشغوله راهی هست تا راحت تر باهاتون تماس بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 35. بهروز شیرین زاده گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور بنده لیسانس عمران دارای کارت پایان خدمت و4 سال در رشته خودم مشغول به کار بوده ام در حال حاظر کار ازاد دارم میخواستم بدونم از چه راهی میتونم وارد المان بشم ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و همچنین باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و سطح زبان شما و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای ذکر شده برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. عارف گفته:

  با سلام خدمت موسسه ملك پور
  بنده ٢٧ ساله ليسانس مهندسي صنايع با ١٠ سال سابقه كار در تدوين و برنامه سازي (٦سال سابقه بيمه ) و همسرم ٢٦ ساله ليسانس تكنولوژي آموزشي با ٥ سال سابقه كار (٢ سال در نمايندگي شركت آلماني) در تهران مايل به مهاجرت كاري در اتريش يا آلمان مي باشيم ،
  با توجه به قوانين موجود امكان اقدام مي باشد؟
  ايا هر دونفر ما شانس ويزاي كاري و پيدا كردن كار داريم ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   عرض ادب و احترام. دوست گرامی برای اخذ ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید. البته شرایط شما باید به صورت کاملتر برای تمام روش های مهاجرت به آلمان و اتریش بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. بهرام میلانی گفته:

  با سلام..
  وقت بخیر
  من 31 سالم هست و 5 سال سابقه کاری و لیسانس برق الکترونیک
  فعلا دارم روی سطح a1 کار می کنم و در حال یادگیری هسنم
  میخام برای ویزای بلو کارت یا کاریابی در المان اقدام کنم
  سوال من اینه وقت ویزا را باید از کی گرفت ؟؟؟
  یعنی اگر حالا اقدام کنم وقت مصاحبه واسه چند ماه دیگه میدن؟؟
  راسته که دو سال بعد وقت ویزا میدن؟؟
  البته خیلی سعی کردم با دفتر اصلی تون تماس بگیرم نشد

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط و با تشکر از صبوری شما. بله شما در صورت داشتن مدرک B1 می توانید برای این ویزا اقدام کنید. در این راستا گرفتن وقت سفارت مستلزم زمان زیادی میباشد البته شما می توانید راهی جایگزین که برای فراگیری زبانتان هم مناسب باشد، پیدا کنید. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی روش های مختلف و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. maziar samiei گفته:

  با سلام من کارشناس هوشبری با نه سال سابقه کار میخواستم برای نهاجرت کاری به آلمان اقدام کنم از طرفی اصل مدرک کارشناسیم تا حدود یک ماه آینده داده نمیشه میترسم تکمیل بشه نمیدونم چکار کنم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 39. maziar samiei گفته:

  سلام بنده کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد ابهر و کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه آزاد ساوه دارم. میتونم ویزای جستجوی کار در آلمان دریافت کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب برای راهنمایی دقیق نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. امیر گفته:

  باسلام وتشکر از راهنماییهای شما که برای مردم خوبمون انجام میدین وباعث روشن شدن راهشون میشید. لطفا در مورد کسانی که در مشاغل صنعتی داری تخصص هستند ولی مدرک تحصیلی مورد نیاز رو ندارند هم توضیح بدید که شانسی برای گرفتن ویزای کار دارند یا فقط با مدرک تحصیلی و زبان میشه اقدام کرد . ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 41. امیرحسین گفته:

  با سلام و عرض ادب

  من ویزای شنگن 3 ساله از آلمان دارم و مشکلی برای مسافرت به اروپا ندارم . می خواستم در حالی که در ایران هستم برای پیدا کردن یک شغل در آلمان یا اتریش یا هلند اقدام کنم. در واقع می خوام با شما قرارداد کاریابی ببندم تا برام کار پیدا کنید چون در ایران شاغل هستم و نمی تونم شغلم را رو ترک کنم و برای کاریابی به اروپا بیام و می خوام از راه دور شغل پیدا کنم و بعد اینجا استعفا بدم و بیام. . دو تا سوال دارم :
  1- هزینه قرارداد کاریابی با شرکت شما چقدر است؟
  2- آیا بعد از پیدا کردن کار می توام ویزای شنگن 3 ساله را در حالی که در آلمان یا اتریش هستم به ویزای اقامت تبدیل کنم؟

  با تشکر
  امیر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدارک تحصیلی و شغلی شما باید بررسی شود این امر امکان پذیر است . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 42. حسيني گفته:

  باسلام درمورد نحوه كاريابي در المان اگر آموزش يا راهنمايي هست ممنون ميشم كمك بفرماييد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 43. maziar samiei گفته:

  سلام وعرض ادب جهت گذراندن دوره مرتبط با رشته کشاورزی و باغبانی در آلمان مرکزی روپیدا کردم جایی که ارائه میشه،آیا درحین گذراندن دوره واواخر آن میتونم همزمان تقاضای ویزای کار آلمان رو باهم در حالی که در خاک آلمان هستم؟ چقدر شانس موفقیت دارم؟آیا دوره کارآموزی من منجر به اقامت میشه اگر اونجا کارگیرم بیاد؟ با سپاس فراوان

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. ساسان باورصاد گفته:

  با سلام و دورد فراوان…..۳۰ ساله لیسانس الکترونیکم و دو سال سابقه کاری غیر مرتبط دارم….خواستم واسه ویزا کاری اقدام کنم….زبان آلمانی هم بلد نیستم ….خواستم بدونم شرایط ویزا رو دارم یا نه؟! ممنون9

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام با این شرایط شانس پایینی دارید در مورد مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما مشورت نمایید

   پاسخ
 45. maziar samiei گفته:

  با سلام :من لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم اما سابقه کار مرتبط ندارم میخواستم بدونم میشه بدون داشتن سابقه کار برای وازای کار در آلمان اقدام کرد؟؟

  پاسخ
 46. maziar samiei گفته:

  سلام خدمت شما؛ بنده دارای لیسانس ناپیوسته برق قدرت در سال ٩٢میباشم ، بنده ٣٢سال سن دارم ، آیا ویزای تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد برای من با این شرایط برای آلمان وجود دارد… ممنونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 47. maziar samiei گفته:

  باسلام جناب دکتر ملک پور وهمکاران محترم .بنده 36 ساله لیسانس مهندسی فناوری باغبانی دانشگگاه علمی کاربردی دارای سابقه کار در تعاونی تولیدی گیاهان دارویی در سمت عضو هیئت مدیره از سال 93 تا96. برای ویزای جستجوی کار در آلمان آیا این رشته وشرایط بنده مناسب میباشد که اقدام کنم واینکه چقدر سرمایه نیاز دارم برای اقامت در این مدت؟ممنون وسپاس از لطف شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما بازار کار کمتری وجود دارد بهتر است ابتدا یک دوره مرتبط با رشته تان یا mba در کانادا یا هلند بگذرانید و سپس وارد بازار کار با شانس بالاتر شوید.

   پاسخ
  • بهزاد گفته:

   سلام مجدد وعرض ادب
   جهت گذراندن دوره مرتبط با رشته کشاورزی و باغبانی در آلمان مرکزی روپیدا کردم جایی که ارائه میشه،آیا درحین گذراندن دوره واواخر آن میتونم همزمان تقاضای ویزای کار آلمان رو باهم در حالی که در خاک آلمان هستم؟
   چقدر شانس موفقیت دارم؟
   با سپاس فراوان

   پاسخ
 48. maziar samiei گفته:

  با سلام بنده فوق لیسانس معماری از دانشگاه دولتی در ایران هستم….میخواستم ببینم برای جستجوی کار در آلمان با زبان انگلیسی اقدام کنم میتوانم کار پیدا کنم و اقامت بگیرم؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. maziar samiei گفته:

  سلام بنده اقا 31 ساله لیسانس نرم افزار دانشگاه علمی کاربردی و دانشجو ارشد دانشگاه ازاد هستم با 7 ماه سابقه برنامه نویسی میتونم برای کار در المان اقدام کنم ممنون از سایت بسیار قوی و مفیدشما.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما در صورتی میتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید که حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط و مدرک زبان آلمانی داشته باشید . برای راهنمایی کامل و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 50. mahtaj گفته:

  سلام من 23 سالمه دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی مکانیک(دانشگاه سراسری) میخواستم بدونم برای دریافت ویزای کاری حتما باید سابقه کار مرتبط داشت؟و چه زبانی لازمه؟

  پاسخ
 51. maziar samiei گفته:

  سلام و خسته نباشید .اقای ملک پور کسی که ام دی اف کار هست میتونه واسه ویزای جستجوی کار المان اقدام کنه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. maziar samiei گفته:

  با سلامو ادب..بنده قصد مهاجرت به آلمان دارم.مجرد.مدرک کارشناسی ارشد الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم.5 سال سابقه ی کار در یک شرکت تولید لوازم خانگی دارم که سه سال آن مدیریتی میباشد.مدارک فنی با تایدیه ی سازمان فنی و حرفه ای در حیطه های برق و مدارات فرمان و plc و ابزار دقیق و هم چنین در زمینهی سیستمهای مدیریت کیفیت دوره های زیادی نیز گذرانده ام.زبان انگلیسی من تا حدودی خوب میباشد یعنی میتوانم منظور خود را به طرق مقابلم انتقال دهم.پس اندازی هم دارم که در ده هزار دلار نیز دارم. 1- آیا موسسه ی شما صرفا در زمینه ی ویزا فعالیت دارد یادر زمینه ی کاریابی نیز فعال میباشد؟ 2- آیا با شرایط من ویزای آلمان به بنده داده میشود یا خیر.؟3- هزینه ی تقریبی اخذ ویزا توسط موسسه ی شمابه چه صورت میباشد؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. maziar samiei گفته:

  سلام من کارشناسی مهندس مکانیک هستم و انگلیسی هم فول و می‌خوام ویزای کار آلمان بگیریم باید چیکار کنم و هزینش چقدره —

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 54. کریم گفته:

  سلام من لیسانس علوم اجتماعی دارم و 8 سال سابق کار در جوشکاری گاز با 4 سال سابق بیمه و متاهل دارای یک فرزند 2 ساله ایا شرایط مهاجرت کاری به المان را دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین رشته شما برای ویزای کار المان کمی دشوار است .همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. ramin pourjafari گفته:

  سلام من مدرک فوق دیپلم الکترونیک دارم و به مدت 5 سال لوله کشی گاز کار میکنم و یک سال بیمه دارم ایلتس 7 و 700 ساعت اموزش فنی حرفه ای و 26 سال سن ایا برای مهاجرت به المان میتونم اقدام کنم؟؟؟

  پاسخ
 56. maziar samiei گفته:

  سلام خدمت شما.من۳۲ سالمه لیسانس برق دارم.۹ سال سابقه بیمه و سابقه کارمند اداره برق.مدرک فنی حرفه ای برق.مدرک رانندگی پایه یک و ۴ سال سابقه رانندگی.یک فرزند ۳ ساله و متاهل هستم.حدود ۱۲۰ میلیون پول دارم.میخواستم بدونم شرایط مهاجرت رو دارم به آلمان یا اتریش.زبان انگلیسی بخونیم یا آلمانی .زبان در چه سطحی باشه؟ممنونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار . شما میتوانید هم برای کشور اتریش و هم آلمان درخوات ویزای کاری بدهید . شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. maziar samiei گفته:

  سلام . من 35 سالمه مهندس مکانیک هستم ( مدرک کارشناسی ) . تقریبن 8 سال سابقه کار مرتبط دارم . در زمینه نفت و گاز . خانم هستم . لطفن من رو راهنمایی کنین که کدوم کشورها برای مهاجرت برای من مناسب هست و چه شرایطی باید داشته باشم. پیشاپیش سپاسگزارم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی میتوانید برای ویزای کاری اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید. من 28 سالمه لیسانس معماری دارم سابقه بیمه مرتبط ندارم به نظر شما برای ویزای کاری اقدام کنم یا ویزای تحصیلی و چه کشوری رو پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. خان محمدی گفته:

  سلام و عرض ادب.
  بنده لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دارم.7 سال سابقه کار مرتبط .33سال سن
  در مورد دوره ی praktikum سوال داشتم.
  این دوره چیست؟آیا برای اپلای کردن برای این پروسه نیاز به ویزای کاری هست یا ویزای تخصیلی؟
  B2 آلمانی نیاز هست؟
  اساسا مدرک زبان برای ویزا گرفتن الزامیست؟ یعنی اگر شرکت مورد نظر مدرک A2 را بپذیرد ،بازهم B2 نیازه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام کنید و شرایط خوبی دارید و این دوره یعنی اینترنشیپ که دانشجویان هر مقطعی (حتی دکترا) می تونند اخذ کنند . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. hamidreza گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر عزیز . من حمید هستم ۳۶ ساله.متاهل یک فرزند۵ساله. فوق دیپلم کامپیوتر. لیسانس مدیریت دولتی.. دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی. سرمایه حدود 50هزار یورو. ۱۵ سال سابقه کار در ایران خودرو. یکسال عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی هستم. برای مهاجرت به المان یا کشور پیشنهادی شما از چه طریقی میتونم اقدام کنم. در ضمن همسرم هم لیسانس ریاضی هستن ۲۷ساله

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 61. ایدا مدنی گفته:

  با عرض سلام
  همسر من لیسانس برق دارن با ۵ سال سابقه مدیریت با توجه به اینکه ۴۲ سال سن دارن آیا گرفتن ویزای کاری منطقی به نظر میاد؟ یا ریسک بالایی دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب سابقه کار ایشان باید مرتبط با تحصیلشان باشد. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. S. J گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید. آقای دکتر من 23سالمه وکارشناس پرستاری هستم از دانشگاه آزاد. در حال حاضر هم دارم سال دوم طرح پرستاریمو میگذرونم. خیلی دوس دارم که بعد از گرفتن مدرک اصلی لیسانسم برای ادامه تحصیل وهمزمان کار پرستاری به اتریش و یا آلمان برم. استارت آموزش زبان آلمانی رو هم زدم.آیا بازار کار پرستاری در اتریش و آلمان خوب هست و همزمان با کار میشه درس خوند برا فوق لیسانس؟! و اینکه مدرک لیسانس منو قبول میکنن و میتونم به عنوان پرستار اونجا کار کنم؟! ممنون میشم راهنمایی کنین…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امکان گذراندن دوره معادل سازی برای شما وجود دارد و سپس وارد بازار کار شوید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. محمد مهام گفته:

  با عرض سلام وادب خدمت دکتر عزیز.بنده 44 سال سن دارم.کارشناسی ارشد عمران دارم.18 سال سابقه کار دارم.10سال سابقه بیمه مرتبط با رشته تحصیلی دارم.آیا میتوانم برای درخواست ویزای کار آلمان اقدام کنم؟در صورتیکه جواب مثبت است برای مشاوره خدمت برسم.سپاسگزارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. مهدی هرمزی گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام،
  بنده 41 ساله و لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد، 14 سال سابقه کار و پایه یک طراحی و نظارت و اجرا در تاسیسات برقی ساختمان هستم. شرایط بنده برای ویزای کار آلمان یا اتریش چطور است؟ آیا از طریق دوره های زبان آلمانی در مجارستان اقدام کنم بهتر است یا مستقیما از طریق آلمان یا اتریش اقدام کنم؟ لطفا بهترین گزینه را اعلام فرمایید. با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای هر دو شانس دارید که اقدام نمایید . لطفا جهت اینکه مشاوره کلی و تخصصی صورت گیرد در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 65. ناشناس گفته:

  با سلام و احترام،
  بنده پزشک عمومی هستم. سال گذشته فارغ التحصیل شدم و به عنوان پزشک خانواده مشغول به کار هستم. در حال حاضر امریه وزارت بهداشت ( سرباز) هستم و در یکی از مراکز بهداشت کرمان به عنوان پزشک خانواده مشغول هستم. تا دو سال دیگه دوره سربازیم تموم میشه و تا اون موقع سه سال سابقه کار دارم. مدرک b2 زبان آلمانی دارم. میخوام واسه ادامه تحصیل در رشته های تخصصی به آلمان مهاجرت کنم.
  مبخواستم بدونم که :
  1-تخصص پزشکی در کشور آلمان کار محسوب میشه و باید ویزای کار گرفت؟
  2-با توجه به اینکه متاهل هستم و همسرم فوق لیسانس مهندسی مواد هستش ولی سابقه کاری در زمینه رشته تحصیلی نداره و و آرایشگر زنانه هستش. میتونم ایشون رو با خودم ببرم؟
  3-چه مقدار پول نیاز دارم واسه مهاجرت ( به یورو) ؟
  4-نیاز کشور آلمان به نیروی پزشک چقدر هست؟
  ببخشید طولانی شد. ممنونم…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پزشکان برای کار و یا تحصیل باید مدارکشان در کشور مورد نظر معادل سازی شود . و تا سه یا دو سال اینده ممکن است قوانین کشورها تغییر پیدا کند .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 66. Pooria گفته:

  سلام آقای ملک پور، بنده میخواهم برای ویزا کار آلمان اقدام کنم. 27 ساله و مجرد هستم و دارای مدرک لیسانس IT زیر شاخه مهندس فناوری شبکه از دانشگاه جامع علمی و کاربردی هستم و علاوه بر این مدرک، 10 مدرک تخصصی از آموزشگاهای معتبر و 2 مدرک بین المللی از آکادمی شبکه cisco دارم. 4 سال سابقه کار مرتبط در زمینه امنیت اطلاعات و شبکه های کامپیوتری دارم، زبان انگلیسی در حد intermediate و زبانی المانی a1 رو دارم. به نظر شما راهی وجود داره برای اقدام کردن زودن ویزای کار آلمان یا خیر ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما مناسب است در صورتی که 3 سال سابقه کاری در این زمینه داشته باشید میتوانید اقدام نمایید.

   پاسخ
 67. فرزاد گفته:

  باسلام. در مورد ارزشيابي مدرك تحصيلي خاستم بپرسم اگ اسم واحددانشگاه ازادتو سايت انابين نباشه چكار بايد كرد؟ايا ميشه براي ويزاي تحصيلي ياكاري باوجود هشت سال سابقه كاري مرتبط بارشته تحصيلي اميدواربود؟ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اکثر دانشگاه های ازاد هستند این موردی است که باید مشاوره صورت بگیرد تا مشخص شود.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 68. فرزاد گفته:

  باسلام. در مورد ارزشيابي مدرك تحصيلي خاستم بپرسم اگ اسم واحددانشگاه ازادتو سايت انابين نباشه چكار بايد كرد؟ايا ميشه براي ويزاي تحصيلي ياكاري باوجود هشت سال سابقه كاري مرتبط بارشته تحصيلي اميدواربود؟ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این دانشگاه مورد تایید است. برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 69. امين گفته:

  با سلام
  بنده حدود 34 سال سن دارم و دكتراي معماري و كارشناسي ارشد معماري منظر هستم و حدود 9 سال سابقه بيمه در دانشگاه و ادارات دولتي دارم. تا به حال زبان آلماني مطالعه نداشته ام. البته نمره زبان آيلتس 6 را اخذ كرده ام. آيا مي توانم براي اقامت در كشور آلمان اقدام كنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما مناسب است اما رشته های معماری از لحاظ کاریابی کمی دشوار است . میتوانید از طرق دیگری اقدام نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 70. مصطفی گفته:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر.
  بنده فوق لیسانس برق قدرت با معدل 15 وکارمند با 9 سال سابقه کار فنی در صنعت برق فشار قوی هستم و همسرم هم فوق لیسانس شیمی و دبیر شیمی با سابقه کار8 سال هستند. آیا برای من و همسرم فرصت کاری در آلمان متصور هستید؟ چه نوع ویزایی پیشنهاد میکنید؟ سپاسگذارم..

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما شرایط خوبی است برای این ویزا .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. احسان گفته:

  سلام
  سلامی گرم خدمت جناب آقای دکتر
  من ۳۰سالمه لیسانس مکانیک گرایش ماشین ابزار دارم ۸سال هم سابقه کار دارم.میشه راهنمای کنید؟!
  باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای ویزای کار المان مناسب میباشد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 72. Mehdi گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 29 سالمه دانشجوی رشته مهندسی عمران زلزله. ارشد دانشگاه اشرفی اصفهانی
  3 سال برای شرکتی برای شهرداری اصفهان به صورت پیمانی کار میکنم ولی بیمه ندارم چند سال قبل هم در اجرا و نقشه برداری و نظام مهندسی و دارای پروانه اجرا میباشم.
  زبانم خوب نیست. ولی سابقه کار. مرتبط قوی دارم.
  از لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارم
  خدمت رفتم
  به نظر شما امکانش هست موفق بشم ویزای کار در المان یا اتریش بگیرم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 73. فرناز گفته:

  سلام خدمت شما
  من دررشته اتاق عمل دانشگاه دولتی درحال تحصیل هستم وشروع کردم به رفتن کلاس المانی قصد دارم بعد ازاتمام دانشگاه مهاجرت کنم به سوئیس میخواستم منو راهنمایی کنید که باتوجه به رشته تحصیلی من امکانش هست یاخیر؟
  باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 74. زهرا گفته:

  سلام خدمت شما
  من دررشته اتاق عمل دانشگاه دولتی درحال تحصیل هستم وشروع کردم به رفتن کلاس المانی قصد دارم بعد ازاتمام دانشگاه مهاجرت کنم به سوئیس میخواستم منو راهنمایی کنید که باتوجه به رشته تحصیلی من امکانش هست یاخیر؟
  باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدارک شما در کشور مقصد نیاز به معادل سازی دارد.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. Moslem گفته:

  با سلام و خسته نباشید من 28 سالم هست و لیسانس مهندسی نرم افزار هستم بیش از 5 سال سابقه کار طراحی و برنامه نویسی وبسایت هم به طور مستقل و هم در شرکت معتبر و پروژه های بزرگ دارم به زبان انگلیسی تسلط قابل قبولی دارم ولی آلمانی اصلا بلد نیستم و دنبال راه سریع برای مهاجرت به آلمان یا اتریش از طریق skilled job seeker visaهستم ولی چنتا سوال داشتم :
  1-برای این نوع ویزا مدرک زبان اجباریه؟
  2-حداقل چقدر بودجه باید در حساب بانکی در هنگام اقدام برای ویزا داشته باشم؟
  3-آیا با زبان انگلیسی میشه در آلمان (یا اتریش)در زمینه شغلی من کار پیدا کرد و زندگی کرد و سپس در هنگام استقرار واقامت در آلمان شروع به یادگیری زبان آلمانی کنم؟
  خیلی ممنون میشم کمک کنید مخصوصاً سوال ۳ خیلی برام مهمه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب این نوع ویزا است اما باید مدرک b2 زبان المانی اخذ نمایید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 76. گل ناز گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده خانم ۳۱ساله،مجردبا دو لیسانس مدیریت بازرگانی و تربیت بدنی با شیش سالو نیم سابقه که سه سال است کارمنده بانک میباشم و سه سالونیم در شرکت های زیرمجموعه بانک کالسنتر مشغول بودم مدرک زبان ندارم و با سرمایه پنجاه ملیون تومان میخواستم ببینم شرایط اخذ ویزای کاری در المان را دارم؟وبرای این رشته بازار کاری وجوددارد یاخیر؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کاریابی برای رشته های مدیریت امری دشوار است جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 77. سجاد گفته:

  با سلام و احترام،
  بنده پزشک عمومی هستم. سال گذشته فارغ التحصیل شدم و به عنوان پزشک خانواده مشغول به کار هستم. در حال حاضر امریه وزارت بهداشت ( سرباز) هستم و در یکی از مراکز بهداشت کرمان به عنوان پزشک خانواده مشغول هستم. تا دو سال دیگه دوره سربازیم تموم میشه و تا اون موقع سه سال سابقه کار دارم. مدرک b2 زبان آلمانی دارم. میخوام واسه ادامه تحصیل در رشته های تخصصی به آلمان مهاجرت کنم.
  مبخواستم بدونم که :
  1-تخصص پزشکی در کشور آلمان کار محسوب میشه و باید ویزای کار گرفت؟
  2-با توجه به اینکه متاهل هستم و همسرم فوق لیسانس مهندسی مواد هستش ولی سابقه کاری در زمینه رشته تحصیلی نداره و و آرایشگر زنانه هستش. میتونم ایشون رو با خودم ببرم؟
  3-چه مقدار پول نیاز دارم واسه مهاجرت ( به یورو) ؟
  4-نیاز کشور آلمان به نیروی پزشک چقدر هست؟
  ببخشید طولانی شد. ممنونم…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار همانطور که میدانید پزشکان باید مدارکشان در اروپا معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد شما باید با ویزای دوره زبان و یا تحصیلی ورود پیدا کنید به کشور المان یا اتریش و سپس در حین تحصیل دوره معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید زیرا کاریابی رشته شما در المان دشوار است پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 78. مازیار گفته:

  با سلام خدمت دکتر عزیز
  من طراح سایت هستم به زبان پی اچ پی 2 سال سابقه کار شرکتی و 5سال سابقه کار پروژه ای دارم کلی نمونه کار دارم کار سایت رو از 0 تا 100 روز خودم انجام میدم از پیاده سازی گرافیکی تا کدنویسی از دانشگاه غیرانتفاعی علامه دهخدا قزوین مدرک کارشناسی دارم با معدل 15.32 الان هم دارم کلاس زبان المانی میرم اقای دکتر برای کار من کشور المان از جهت کاری مناسب هستش ؟ میتونم یه حقوق خوب داشته باشم دز المان؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما برای این ویزا مساعد است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 79. علی عباسی گفته:

  سلام آقای ملک پور
  من در حال حاضر فوق لیسانس روانشناسی دارم و دارم تحقیق میکنم ببینم ویزای جست و جو کار آلمان رو بگیرم. ميخواستم بدونم نظر شما در مورد بازار کار رشته روانشناسی در آلمان چطور هست و به نظر شما آیا کارای مهاجرت رو انجام بدم یا نه چون که در لیست شغلی مورد نیاز آلمان رشته روانشناسی نبود خیلی ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کاریابی در این رشته در المان دشوار میباشد .جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 80. شعیب گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  مه یه سوال داشتم در رابطه با سابقه کاری.تو یکی از ویدیو های دکتر ملکپور دیدم که ایشون گفتن آلمان نیاز به سابقه بیمه نداره فقط بتونه که مدرکی ارائه بده در رابطه با سابقه‌ی کاری میشه ویزای کاری گرفت.در این رابطه من میخواسم بدونم که من اگه بتونم سابقه کاری جور کنم بدون اینکه کار کرده باشم آیا میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم یا خیر؟

  پاسخ
   • شعیب گفته:

    بسیار ممنون
    من کارشناسی مهندسی صنایع دارم و ۲۴سال سن دارم تا چند ماه دیگه مدرک زبان آلمانیمو میگیرم اگه سابقه کار جور کنم بدون این که کار کرده باشم و بدون سابقه بیمه امیدی هست برام که واسه ویزای کاری اقدام کنم؟

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     با سلام و عرض ادب باید در زمینه تحصیلتان تخصص و سابقه کاری داشته باشید در غیر اینصورت برای کاریابی شانستان کمتر است .

     پاسخ
     • شعیب گفته:

      من میتونم که سابقه کاری در زمینه رشته خودم گیر بیارم و کار با نرم افزار تخصیصی در زمینه مدیریت پروژه رو بلدم آیا با این حال امکانش هست ویزای کار بگیرم؟
      و یه سوال دیگه این که آیا ویزای کار بهتره یا ویزای تحصیلی برای موقعیت من؟
      معدل کارشناسیم۱۳.۵ هستش تا ۲۰هزار یورو تمکین مالی هم دارم ۲۴سالم سن دارم

     • n hashemee گفته:

      با سلام و عرض ادب لطفا برای مشاوره با کارشناسان و باقی سوالات با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

 81. amir گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز امیدوارم هر جا که هستید حالتون خوب باشه من یه سئوال دارم
  من 22 سالم هست و توی زمینه ی امنیت شبکه دارم کار میکنم و لیسانس IT دارم و زبان انگلیسی آیلتس 6.5 دارم و تا چند ماه دیگه زبان آلمانی هم به سطح B2 میرسونم و سرمایه ای که میتونم برای این کار بذارم نهایتا 200 میلیون تومان هست اما من 2 تا مشکل دارم یکی اینکه سربازی نرفتم و دوم اینکه سابقه کار ندارم و من میخوام برای اقامت کاری آلمان اقدام کنم و در ضمن میخوام پدر و مادرمم با خودم به آلمان بیارم
  پدرم 57 سالشه و فوق دیپلم داره و معلم بازنشسته هست
  مادرم 52 سالشه و دیپلم داره و معاون مدرسه هستش
  آیا راهی داره که بتوانیم خانوادگی بیاییم ؟
  و میخواستم بدونم پیشنهاد شما چی هستش و سئوالی که ذهن من رو مشغول کرده این هستش که زمانی که برای کار در آلمان اقدام میکنم نیاز به گذراندن دوره دارم یا نه مستقیم سرکار میرم ؟ ممنون میشم کمکم کنید !!!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام حهت ویزای کاری رشته شما مناسب است در صورتی که 3 سال سابقه کاری در این مورد ارایه دهید میتوانید اقدام نمایید.در مورد خانواده باید با ویزاهایی نظیرکارافرینی یا ثبت شرکت اقامت اخذ نمایند.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 82. محمد گفته:

  با عرض سلام من ۲۹ سالمه فوق لیسانس مکانیک هستم لیسانس دانشگاه آزاد معدل ۳۲ /۱۶ و ارشد دانشگاه سراسری ۱۴/۴۲
  B1 آلمانی و تافل دارم، چند تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم. میخواستم برای مستر دوباره برم آلمان ولی از اونجایی که هزینه مورد نیاز رو نمیتونم تامین کنم تصمیم گرفتم برای کار اقدام کنم به نظر شما انتخاب درستی کردم؟ و شانس پیدا کردن کار و گرفتن ویزای کار برام چقدره؟
  این 3 سال سابقه کار مرتبط رو نمیشه دور زد؟
  با این شرایطی که شما گفتین این که سه ماه تو لیست کارهای مورد نیاز آلمان باشه بعد ۳ ماه تو لیست کل اتحادیه اروپا قرار بگیره،هیچ موردی براش پیدا نشه بعد ما بریم!
  اصلا همچین چیزی چقدر ممکنه؟!!!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام رشته شما برای ویزای کاری المان مناسب است در صورتی که بتوانید 3 سال سابقه کاری در این زمینه ارائه دهید میتوانید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 83. mohammad گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دکتر ملک پور. من جوشکار برق هستم. مدرک بین الملی جوش ارگونم دارم میگیرم رشته تحصیلیم مکانیک گرایش به سیالات میخواستم بدونم میتونم برای کاردرالمان اقدام کنم سن من هم 41ساله لطفا یه راهنمایی بکنین ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 84. محسن عظیمی گفته:

  با عرض سلام خدمت آقای دکتر ملک پور.
  بنده 41 سالمه لیسانس الکترونیک با 13سال سابقه کار در زمینه برق.میخواستم بدونم شرایط سنی و کاریم برای گرفتن ویزای کار آلمان مناسبه.با مدرک زبان انگلیسی میشه ویزا گرفت یا مدرک زبان آلمانی هم لازمه.همسر وبچه هام هم میتونن همزمان با من اقامت بگیرن یا نه.خیلی ممنون بابت راهنماییتون آقای دکتر.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای این امر مناسب است و میتوانید اقدام نمایید و همسر و فرزندان به محض پیداکردن کار میتوانند به شما ملحق شوند. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 85. Atena گفته:

  سلام. من ٣٣ ساله هستم و ارشد بازاريابي دارم و ١٠ سال سابقه كار در سازمان امور مالياتي دارم و رشته و كار مرتبط ندارم، آيا روشي وجود داره بدليل مرتبط بودن ؟ دفاتر ميرداماد مشاوره گرفتيم و گفتن مشكلي نيست و ميخواستم نظر شمارو بدونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید برای ویزای کاری اقدام کنید با این شرایط اما ممکن است در کاریابی شانس شما پایین تر باشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 86. ساعی گفته:

  سلام
  من ۲۷ ساله هستم کارشناس پرستاری دارم استخدام رسمی با ۴سال سابقه کار میباشم سال ۹۳ تافل گرفتم ولی بین اللمللی نیست میخواستم ویزای کار المان رو بگیرم در ضمن متاهل میباشم خواستم بدونم اگه من بتونم ویزای کار بگیرم همسرم که شغل ازاد هست برا اون مشکلی نمیاد ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر میتوانید اقدام نمایید و پس از استخدام شدن ایشان میتوانند به شما ملحق شوند.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 87. سیدکریم موسوی گفته:

  سلام استاد عزیز
  من لیسانس حسابداریم میخوام فوق رو بخونم و کار پیدا کنم خواهش میکنم رهنمایی کنید یا برم کار پیدا کنم درس بخونم در امد چقدر هست میشه رسوند

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام بهترین مسیر این است که شما در رشته هایی مرتبط با رشته خودتان که امکان کار در ارو\ا نیز برای ان رشته بیشتر باشد تحصیل فرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 88. Sasan R گفته:

  سلام و ارز ادب خدمت استاد عزیز و بزرگوار که باعث افتخار و غرور ما ایرانیا هستین با این همه انرژی و صداقت در کارتون،

  دکتر ملک پور بنده کارشناسیم مهندسی برق الکترونیک با ۷سال سابقه کار در زمینه برق و چندیدن مدرک فنی و بین المللی در زمینه برق و جوش و بازرسی جوش
  مدرک ارشد مدیریت بازرگانی با ۳سال سابقه مرتبط
  در خصوص کار تضمینی آلمان با حقوق ۳۰۰۰یورو که گفتین گارانتی میکنین، توی برنامه لایو صحبت کردین که ما خیلی سوال پرسیدیم اما متاسفانه جواب نگرفتیم..
  میخواستم بدونم در خصوص‌ این برنامه با رشته مدیریت میتونم اقدام کنم یا فقط برق؟
  در ضمن زبان آلمانی که صفر هستیم و بسیار دشواره..
  انگلیسیم بدک نیست
  ۲۹ ساله
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  سپاس بیکران از شما ❤️❤️❤️

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام و سپاس بی کران با رشته برق میتوانید اقدام نمایید و باید به زبان المانی مسلط باشید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 89. maryam گفته:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان بابت این همه صبر و حوصله و پاسگویی دقیق به تمام سوالات
  بنده کارشناسی برق گرایش مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ici ) هستم سابقه کاری در حوضه برق ندارم اما مدت 5 سال هست مدیریت یک نمایندگی بیمه رو دارم ، میشه راهنمایی کنید که آیا بدون سابقه کاری ایا امکان پیدا کردن کار دارم در آلمان یا نه ، چون بچه زیر 2 سال دارم نمیخوام ویزای تحصیلی و ادامه تحصیل بگیرم
  از کمک و راهنمایی تون بسیار سپاسگذارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب سابقه کاری شما باید به صورت بیمه و مرتبط باشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 90. Amin Takmili گفته:

  سلام . من 27 سالمه و ساکن شیراز هستم . رشته ی تحصیلیم فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده . حدود 8 سال هست به صورت تخصصی در زمینه IT فعالیت میکنم و کار اصلیم طراحی وب و موبایل هست ( برنامه نویسی وب و موبایل )
  حدود 100 تا نمونه کار مختلف توی زمینه های مختبف دارم . زبان هم در حد متوسط هست ولی آلمانی اصلا کار نکردم تاحالا . می خواستم ببینم شرکت شما موقعیت شغلی برای من توی آلمان میتونه فراهم کنه . و اینککه ایگه امکان این کار هست شرایطش به چه صورت هست .
  و اینکه من اگه بخوام مشاوره بگیرم از شما به چه صورت هست . هزینه مشاوره و ساعت و این ها به چه صورت هست .
  ممنون مشم راهنماییم کنید .
  امین تکمیلی فرد
  09173052209

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما نفرمودید مقطعتان چیست اگر لیسانس داشته باشید و سابقه کاری مرتبط و دانش المانی میتوانید برای این ویزا اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 91. شهرام سلیمانی گفته:

  سلام استاد
  من یک سوال داشتم در مورد ویزا کار
  من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما کار بنده ساپورتینگ شبکه اینترنت هست با سمت سوپروایزر . حدود 7 سال بیمه کار دارم .
  مشکل ینداره مدرک بنده با کار من ربطی نداشته باشه ؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کار باید سابقه کاری شما مرتبط با تحصیلتان با بیمه باشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 92. میلاد گفته:

  سلام جناب دکتر
  بنده دارای مدرک کارشناسی مکانیک حرارت وسیالات از دانشگاه آزاد هستم و درحال تحصیل مقطع کارشناسی ارشد مکانیک گرایش تبدیل دانشگاه ازاد (تنظیم و دفاعپایان نامه) هستم. متاهل و یک فرزند دارم. 32 سال سن دارم. داری 7 سال سابقه کاردر زمینه تاسیسات هستم.. الان 2 سال به عنوان آتش نشان استخدام شدم..در حال یادگیری زبان آلمانی هستم.در ضمن به صورت پاره وقت برنامه نویسی هم انجام میدم. قصد مهاجرت برای کار به آلمان هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 93. ماریه گفته:

  سلام همسرم دارای مدرک کاردانی در رشته الکترونیک از دانشگاه آزاد هست و ده سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی با بیمه تامین اجتماعی داره، ما دو فرزند داریم و قصد مهاجرت به آلمان را داریم میخواستم بدونم مدرک همسرم مورد قبول واقع میشه یا اینکه ما امکان گرفتن ویزای کار رو دارم و اینکه چقدر باید سرمایه داشته باشیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک کاردانی شانس پایینی دارند . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 94. اکبر صادقی گفته:

  سلام آقای دکتر . برای ویزای کار آلمان میخوام اقدام کنم . لیسانس مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه علمی کاربردی . سی و یک سال سن . نه سال سابقه کار دارم .مدارک زبان انگلیسی و المانی ندارم . خواهشا کمک کنید .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب . شما شما شرایط اولیه برای ویزای کاری را دارا می باشید . در صورت اخذ مدرک زبان المانی میتوانید جهت این امر اقدام فرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ