کینگز کالج انگلستان Kings College

کینگز کالج انگلستان Kings College

کینگز کالج انگلستان یکی از برترین کالج های انگلستان به شمار میرود ، امکان تحصیل در کینگز کالج انگلستان در سال ۲۰۱۸ برای فرزندان ایرانی نیز فراهم گردیده است ، هزینه های تحصیل در کینگز کالج انگلستان ۲۰۱۸ چقدر است ، امکان راهیابی به برترین دانشگاههای انگلستان پس از تحصیل در کینگز کالج ، این مقاله جهت تمامی شما عزیزان همیشه همراه سایت موسسه حقوقی ملک پور نوشته و تقدیم شما عزیزان می گردد و در این مقاله در مورد معرفی دانشگاه kings college (کینگز کالج) لندن و همچنین تاریخچه ای مختصر از این دانشگاه، و معرفی دانشکده های در حال فعالیت kings college و رشته های قابل پذیرش در kings college و رتبه این دانشگاه و … می پردازد . در صورت وجود هرگونه شبهه و سوالات بیشتر در مورد مهاجرت به انگلستان و تحصیل در kings college و یا نحوه پذیرش و هزینه های تحصیل و زندگی در این دانشگاه می توانید با وکیل مهاجرت و وکلا و مشاورین برجسته امر حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید .
آیا در مورد kings college سوالاتی‌دارید؟ آیا می خواهید بیشتر با kings college آشنا شوید ؟ چه رشته هایی در این دانشگاه در حال تدریس است ؟ در مورد دانشکده های king college اطلاعاتی دارید‌؟ آیا از رتبه علمی kings college در انگلستان مطلع هستید ؟

نکاتی در مورد kings college لندن

کینگز کالج یکی از ۲۵ دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۶ از نگاه رتبه بندی بین المللی QS انتخاب شد .
کینگز کالج با بیش از ۲۰ هزار دانشجو بزرگ‌ترین و پرسابقه‌ترین کالج دانشگاه لندن است.
این دانشگاه در قلب لندن واقع شده است .
کینگز کالج بیش از ۲۷۶۰۰ دانشجو از ۱۵۰ کشور دنیا ( که ۱۰۵۰۰ نفر از آنان در مقطع فوق لیسانس مشغول به تحصیل هستند ) و تقریبا ۶۸۰۰ کارمند دارد .
در سال ۲۰۱۴ امور تحقیقاتی و پژوهشی کینگز کالج در هر ۲ بخش کمیت و کیفیت نمره ۷ و بر اساس رتبه آموزشی تایمز نمره ۶ را دریافت نمود .
تعداد ۴۸۰ هیئت علمی در این دانشگاه وجود دارد .
این دانشگاه جز ۷ دانشگاه برتر انگلستان در بخش درآمد تحقیقاتی است و دارای درآمد تحقیقاتی است و دارای درآمد کلی سالیانه ۶۸۴ میلیون پوند می باشد .
کینگز کالج دارای کیفیت و شهرت بالایی در رشته های علوم انسانی – حقوق – تاریخ – علوم اجتماعی – امور بین الملل – مدیریت کسب و کار – علوم و صنایع غذایی – پزشکی – دندانپزشکی – روانپزشکی – پرستاری است .
کینگز کالج در زمینه ساختار DNA و تحقیقاتی که به توسعه رادیو ، تلیویزیون، تلفن های همراه و رادار منجر شده است خدمات و پژوهش های شایان و مشهودی داشته است . دارای رتبه هشتم در جهان برای بالینی، پیش بالینی و سلامت (دانشگاه های جهان آموزش عالی تایمز رتبه بندی ۲۰۱۶)
دارای رتبه ۲۱ پزشکی در جهان (دانشگاه های جهان QS رتبه بندی شده توسط تم ۲۰۱۶)

دانشکده علوم پزشکی

این دانشکده یکی از بزرگترین و موفق ترین مراکز آموزشی و پژوهشی در انگلستان است که از ادغام بین دانشگاه علوم پزشکی با دانشگاه پزشکی ایجاد شده است . که دارای تخصص های از جمله آسم و آلرژی – بیوفیزیک – زیست شناسی سلولی – سرطان – قلبی و عروقی – تغذیه و دیابت – ژنتیک – عفونت و ایمنی شناسی –تصویر لرداری و مهنذسی پزشکی و … است .
این دانشکده شامل ۲ مدرسه آموزش و پرورش علوم زیستی و یک دانشکده آموزش پزشکی است . این دانشکده همچنین دارای یک مقطع کارشناسی ارشد در بخش علوم حرفه ای و کاربردی بهداشت می باشد .

 

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل پزشکی انگلستان سوئد و آمریکا

audio کینگز کالج انگلستان Kings College
audio کینگز کالج انگلستان Kings College

 

دانشکده هنر و علوم انسانی

یکی از معتبرترین دانشکده های بریتانیا که در قلب لندن قرار دارد که با پیوند نزدیک با نهاد های فرهنگی مشهور از جمله موزه بریتانیا ْ گلوب شکسپیر و گالری پرتره فعالیت می نماید.
این دانشکده قادر به ارائه مدرک کارشناسیْ کارشناسی ارشد و فرصت های مطالعاتی است که در بخش های فرهنگ و تاریخ بشرْ تاریخ معاصر و زبان های باستانی به پژوهش و تحقیق می پردازد .
دانشکده هنر و علوم انسانی در سال ۱۹۸۹ پس از ادغام دانشکده سابق هنرْ موسیقی والهیات تشکیل شد که از همان سالهای ابتدایی در زمینه مطالعات یونانْ مطالعات پرتغالْ مطالعات قرون وسطی و همچینین رشته های در حال ظهور مانند فرهنگ و رسانهْ صنایع خلاق و علوم انسانی دیجیتال فعالیت و تحقیق و پژوهش داشته اند .
رییس دانشگاه استاد راسل گولبرن است که در سال ۲۰۱۴ به جای پروفسور بیثمر به عنوان ریاست دانشگاه منصوب شد .

 

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب رشته حقوق در انگلستان و اتریش

audio کینگز کالج انگلستان Kings College

 

 

دانشکده حقوق (دیکسون پوند)

دانشکده دیکسون در کینگز کالج یکی از قدیمی ترین دانشکده هی حقوق در انگلستان است و در سطح جهان به عنوان یکی از بهترین دانشکده های حقوق در جهان شناخته شده است . مدرسه دیکسون پون در سال ۱۸۳۱ تاسیس اما دانشکده دیکسون پون قدمتی ۲۰۰ ساله دارد .
فارغ التحصیلان از این دانشکده اغلب در کینگز کالج مشغول به کار می شوند که به عنوان متخصص در زمینه مشاوره و خدمات تحصیلی به دانشجویان در حال تحصیل حقوق و یا به عنوان مربی در کارگاه ها و سمینارها در لندن یا سراسر جهان به فعالیت می پردازند . ضمنا کینگز کالج از دانش آموختگان فعلی و آینده خود با کمک هزینه های تحصیلی و مالی حمایت می کنند .
درسالهای اخیر اعضا هیئت علمی این دانشگاه به تعدادی از پست های کلیدی در سیاست وقانونگذازی و اموربین الملل دست یافته اند.

موسسه روانپزشکی – روانشناسی و علوم اعصاب
موسسه روانپزشکی و روانشناسی کینگز کالج یکی از مراکز تحقیقاتی مورد استناد در جهان برای تحقیقات روانپزشکی است همچنین دارای یک مرکز تحقیقاتی پایه بالینی علوم اعصاب که دارای بزرگترین کادر محققان روانشناسی در انگلستان همراه با بزرگترین کتابخانه روانپزشکیْ روانشناسی و علوم اعصاب در غرب اروپا است .
در سال ۲۰۱۴ این موسسه در زمینه تحقیقات روانشناسی و روانپزشکی و علوم اعصاب رتبه دوم دنیا را به دست آورد .

نتیجه گیری
هدف ازنگارش این مقاله که متعلق به موسسه حقوقی ملک پور است معرفی kings college و همچنین معرفی برخی دانشکده های kings college و رتبه علمی این دانشگاه و .. است که با توجه به دانشجویی بودن کشور انگلستان و سطح بالای علمی دانشگاه های این کشور بتوانیم اطلاعات درستی را به خواننده این مطلب بدهیم تا با توجه به شرایط موجود اگر قصد تحصیل در kings college لندن را دارد با مشورت با موسسه حقوقی ملک پور بتواند مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نماید.

وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور  آماده ی ارائه ی مشاوره ای تخصصی و رایگان در زمینه مهاجرت به انگلستان و تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان و تحصیل در کینگز کالج انگلستان به شما عزیزان میباشد . برای کسب اطلاعات بیشترى بهwww.legalmalekpour.com مراجعه کنید. . در صورت نیاز به مشاوره با دفتر مرکزی ما در وین  و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

4 پاسخ
 1. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشید ایا برای مقطع دکترا روان شناسی میشه بورس گرفت؟ شرایطش چیه؟من شهید بهشتی و خوارزمی درس خوندم تا ارشد؟ مقاله isi?شرایطش برای بورس دکترا روان شناسی چیه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب شما درصورتی که حداقل IELTS 7 اخذ نمایید و معدل بالای 19 داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه در ضمن تحصیل استفاده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.