کالج زبان آلمانی ACTILINGUA

کالج زبان آلمانی ACTILINGUA

کالج زبان آلمانی Actilingua یکی از برترین کالج های زبان آلمانی در اتریش میباشد و میتوان با اخذ پذیرش دوره زبان آلمانی ۲۰۱۸ از کالج زبان آلمانی Actilingua ویزای اتریش را دریافت نمود و از این راه مهاجرت به اتریش را آغاز نمود ، امروزه بسیاری از اشخاص وجود دارند که علاقه مند به زبان آلمانی هستند و تمایل دارند زبان آلمانی را فراگیرند. خوشبختانه در کشور اتریش یکی از بهترین کشورهای دنیا از نظر کیفیت سطح زندگی، کالجی معتبر با امکاناتی استثنایی وجود دارد که این امکان را برای علاقه مندان به دانش زبان آلمانی به وجود آورده است که متقاضیان دانش زبان آلمانی با تجربه ای بی مانند و در شهر زیبا و بی نظیر وین و در این کالج که نام آن Actilingua است دانش زبان آلمانی خود را تقویت کنند و از خدمات آموزشی کالج  Actilingua بهره مند شوند.چنانچه متقاضیان این امر تمایل دارتد اطلاعات دقیق، جامع و کاملی را دریافت نمایند و با کسب اطلاعات کافی اقدام به این امر نمایند این امکان را دارند که برای اخذ اطلاعات دقیق تر و بهره مندی از اطلاعات تکمیلی با وکلای برتر و مشاورین با تجربه موسسه حقوقی ملک پور و مشاورین دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره لازم در باب کالج زبان Actilingua در اتریش  را اخذ نمایند. در این مقاله و در ادامه مزایا و شرایط استثنایی این کالج زبان آلمانی رابه جزء برای شما شرح خواهیم داد.

 

کالج Actilingua واقع در کشور اتریش و در شهر وین می باشد این کالج یک کالج زبان بسیار پیشرفته و مدرن است که زبان آلمانی در آن کالج آموزش داده می شود. در این کالج، زبان آلمانی در همه سطوح از سطح کاملا ابتدایی تا دوره پیشرفته و advance توسط معلمینی که زبان مادری آنها آلمانی می باشد و کاملا native هستند آموزش داده می شود. اشخاصی که برای یادگیری زبان آلمانی به این کالج می روند به این امکان دست می یابند که پس از اتمام دوره آموزش زبان آلمانی مانند زبان مادری خود، آلمانی صحبت کنند. خواندن و نوشتن زبان آلمانی در گروه های کوچک با تعداد نفرات استاندارد و بر اساس معیارها و استانداردهای اتحادیه اروپا و البته با روش های بسیار پیشرفته و مدرن تدریس می شود.

قابل ذکر است در کالج Actilingua و در دوره های آموزشی course های زبان آلمانی فقط زبان آلمانی آموزش داده نمی شود بلکه کادر اجرایی کالج Actilingua  کلاس های بسیار متنوع، سرگرم کننده و بسیارجالب در کنار آموزش زبان آلمانی برای متقاضیان به وجود آورده اند این کلاس ها با تفریحات و همچنین سرگرمی های بسیاری همراه است اگر فصل تابستان باشد این کلاس های تفریحی و سرگرم کننده با ورزش هایی مانند فوتبال، والیبال، کشتیرانی و شنا همراه است و اگر زمستان باشد با ورزش ها و تفریحاتی مانند اسکیت روی یخ،بولینگ دروس آشپزی و همچنین ورزش ها و تفریحاتی در مکان های سرپوشیده همراه است و متقاضیان با آموزش در این کالج و در این دوره ها، در شهر وین یکی از بهترین و آرام ترین و امن ترین شهرهای اروپا تجربه بسیار ارزشمندی را کسب می کنند و با فرهنگ مردم کشور اتریش و تاریخ هنر و تمدن این کشور آشنا می شوند.

برای آموزش زبان آلمانی در کالج Actilingua  دوره های مختلفی ارائه می شود به طور مثال دوره آموزش زبان آلمانی یه صورت استاندارد، فشرده، فوق فشرده و…. ارائه می شود حتی متقاضیان این امکان را دارند که کلاس خصوصی درخواست کنند و در کلاس خصوصی آموزش ببینند که قطعا هزینه آموزش خصوصی با آموزش کلاس درسی همگانی فرق می کند و هزینه بالاتری شخص می بایست پرداخت کند.

اگر متقاضیان تمایل دارند زبان آلمانی رو به نحوی فراگیرند که پس از اتمام آموزش های لازمه موقعیت های شغلی بهتری پیدا کنند کالج Actilingua کالج بسیار معتبری می باشد که این خدمات آموزشی را ارائه می کند، برای اشخاصی که تمایل دارند از دانش زبان آلمانی خود برای بیزینس استفاده کنند این کالج مختص بیزینس کلاس های زبان آلمانی برای متقاضیان این امر ارائه نموده است.

کالج Actilingua کالجی عالی برای یادگیری و آموزش زبان آلمانی است و با ثبت نام در این کالح تجربه بی نظیری را متقاضیان به دست خواهند آورد. این کالج با امکانات و نوری عالی و کلاس های کاملا مبله شده آماده ارائه خدمات آموزشی و تخصصی زبان آلمانی به تمامی علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی است. کالج Actilingua تا مرکز شهر با وسیله حمل و نقل عمومی ۱۵ دقیقه فاصله دارد، کتاب خانه های چند رسانه ای همچنین شامل ۱۷ بخش مجرا مجهز به سیستم کامپیوتری و اینترنت رایگان در کل مدرسه می باشد. تمامی متقاضیان و دانش آموزان این امکان را دارند که از روزنامه ها، مجلات،DVD، CD، بدون پرداخت هزینه استفاده کنند و این کتاب ها و موارد مذکور را به امانت ببرند، همچنین اگر از خود کالج کتابی را نیاز داشته باشند بخرند با ۵۰ درصد تخفیف همراه است. این کالج مجهز به سالن استراحت دانشجویی است که با ارائه قهوه، نوشیدنی سرد و تنقلات همراه است. همه کلاس ها  مجهز به Air condition است و در طول سال کلاس آلمانی برای تمامی سطوح ارائه می شود و هر دوشنبه شروع کلاس ها موجود است البته این نکته را متقاضیان می بایست در نظر داشته باشند که برای افرادی که بسیار مبتدی هستند یک بار در ماه course زبان آلمانی ارائه می شود.

فایل صوتی آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب دوره زبان آلمانی در اتریش

audio کالج زبان آلمانی ACTILINGUA

فایل صوتی آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مدرک زبان آلمانی اتریش

audio کالج زبان آلمانی ACTILINGUA

یک نکته حائز اهمیت برای اشخاص و متقاضیانی که علاقه مند به زبان آلمانی هستند این است که تمامی معلمین و اساتیدی که در کالج Actilingua زبان آلمانی را تدریس می کنند زبان آلمانی زبان مادری آنها است و به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی زبان آلمانی را آموزش خواهند داد.آموزش ها با روش های تدریس ارتباطی و تجهیزاتی مدرن صورت می گیرد.

دوره های ویژه ای که ارائه می شود شامل دوره آمادگی ورود به دانشگاه های اتریش، دوره های ورزش های زمستانی ،مرکز آزمون که دیپلم زبان آلمانی Certificate ارائه می دهد (OSD) و… این کلاس ها برای افراد بالای ۱۶ سال ارائه می شود  و البته دوره هایی برای summer school مدرسه تابستانی برای اشخاص ۱۲ تا ۱۷ سال موجود می باشد.

دوره های استاندارد ۲۵جلسه در هفته می باشد و حدود دوره یک الی ۱۱ هفته می باشد تعداد نفرات در هر کلاس بین ۸ الی ۱۲ نفر می باشد این اطمینان خاطر به وجود می آید که در این دوره متقاضی وقت کافی برای مطالعه شخصی و تفریح خواهد داشت و در کنار آن آموزش های لازمه برای بالا بردن سطح دانش زبان آلمانی،  بالا بردن سطح دانش Listening،درک مطلب، گرامر و مکالمه را خواهند دید.

دوره های فشرده intensive course که در این دوره تعداد جلسات ۳۵ جلسه در هفته می باشد و این دوره یک تا یازده هفته می باشد. دوره هی بلند مدت است standard long term 25 جلسه در هفته می باشد و ۱۲ الی ۵۲ هفته به صورت بلند مدت است. و دورخ بلند مدت فشرده ۳۵ جلسه در هفته است و ۱۲ الی ۵۲ هفته زمان خواهد برد.

برای دوره زبان آمادگی دانشگاه ۲۵ الی ۳۵ جلسه در هفته کلاس آموزش زبان آلمانی ارائه می شود که مدت زمانی که این course ارائه می شود از ۶ الی ۵۲ هفته می باشد. برای course زبان آلمانی همراه با کار که دوره internship نیز ارائه می کند تعداد جلسات در هفته ۲۵ الی ۳۵ جلسه می باشد و مدت زمان ارائه این course 12 الی ۵۲ هفته می باشد. برای آموزش دوره زبان زبان آلمانی اگر شخص بخواهد در آکادمیک هنرهای زیبا درس موسیقی را ادامه دهد ۳۶ جلسه در هفته کلاس آموزشی برگزار می شود و همچنین مدت زمان ارائه course بین ۴ الی ۵۲ هفته می باشد.

شرایط خوابگاه در انواع مختلف با امکانات عالی در در کالج Actilingua مهیا می باشد و انواع خوابگاه برای متقاضیان ارادئه می شود به صورت host family، آپارتمانی Apartment و همچنین خانه های دانشجویی  student house .که اتاق ها به صورت singe تک نفره و یا twin ارائه می شود با صبحانه و شام.

فقط در آپارتمان آشپزخانه و سرویس بهداشتی به صورت share می باشد. آپارتمان و خانه های دانشجویی کاملا با معیارها و استانداردهای بین المللی اتحادیه اروپا مطابقت دارد و به صورت کاملا منظم و هر روزه همه ضوابط و شرایط بررسی می شود تا این اطمینان خاطر را برای متقاضی به وجود آورد که از زندگی در وین لذت ببرند.

در high season مبالغی به صورت اضافه دانشجویان می بایست پرداخت کنند هزینه هایی مثل هزینه صبحانه و شام و همچنین surcharge و در صورت تمایل transfer یک طرفه می بایست در هزینه Accommodation  گنجانده شود.

تمامی اطلاعات مورد نیاز در باب کالج زبان آلمانی Actilingua در این مقاله و در تمامی مطالب فوق برای علاقه مندان این امر شرح داده شده است. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان برترین و معتبرترین موسسه حقوقی در زمینه حقوق بین الملل خصوصی و با بهره گیری از وکلای زبده و با تجربه در زمینه مهاجرت آماده ارائه هر گونه خدمت مشاوره ای در باب امور مهاجرت بخصوص مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و کار در اتریش و اخذ پذیرش از کالج زبان آلمانی Actilingua می باشد همچنین برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید.

 

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و کار در اتریش و اخذ پذیرش از کالج زبان آلمانی Actilingua ، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

Rating: 5
31 پاسخ
 1. بهاره محمدی گفته:

  سلام من ۴۰ ساله و مجرد و فوق لیسانس جامعه شناسی هستم از دانشگاه آزاد تهران شمال. سوالم اینه که برای گذراندن دوره زبان آلمانی در اتریش آیا محدودیت سنی وجود داره؟ من ۴۰ سالهذهستم میتونم از این طریق اقدام کنم؟ وبعد دنبال کار باشم. آیا هزینه خوابگاه مجزای از هزینه دوره زبان هست یا با هم محاسبه میشه؟ ممنون از سعه صدرتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکانش هست بهتون بری دوره زبان آلمانی در کالج های آلمان پذیرش بدن ولی باید شرایطتون کامل بررسی بشه. با سن 40 سال پیدا کردن کار در آلمان اون هم با رشته شما خیلی دشوار هستش اگه نگیم غیر ممکنه. و اینکه هزینه اقامت شما جدای هزینه دوره زبان هستش.

   پاسخ
 2. شیرین خسروی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی
  متاسفانه حدود نه ماه گذشته که شما رو دنبال میکنم
  و اکثر لایوها و فایلهای صوتی شما رو میبینم موفق نمیشم هیچ ارتباطی با شما داشته باشم.
  پسری ۱۶ ساله دارم(امسال کلاس ۱۲ رو باید بخونه) که به هر روشی که شما گفتید برای کانادا برای اتریش و…هنوز نتونستم براش اقدامی بکنم.البته کانادا خیلی پرهزینه بود.
  الان که کالج زبان اتریش رو دیدم این سوال رو از خدمتتون دارم که اگر پسرم رو امسال به جای فرستادن به مدرسه تو ایران بفرستم کالج زبان آلمانی و بعدش تو دبیرستان اتریش ثبت نامش کنم کار درستیه؟؟؟؟
  خواهشا جوابمو بدین.
  ممنونم و براتون آرزوی موفقیت میکنم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب،
   پروسه ی ویزای تحصیلی آلمان حداقل یک سال و نیم زمان می برد. می توانید برای این پروسه اقدام کنید اما مدت زمانش را در نظر بگیرید. بهتر است با شماره ی تلفن ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • شیرین خسروی گفته:

    ممنونم ولی منظو من یادگیری زبان در اتریش و سپس ورود به دبیرستانهای اتریش برای اخذ دیپلم و بعد از آن دانشگاه در اتریش منطور من اصلا کشور آلمان نبود.

    پاسخ
    • ghazaleh salehi گفته:

     با سلام
     قوانین تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در کشور های اتریش و آلمان تقریبا مشابه است. بهتر برای اینکه کیس شما دقیق تر بررسی شود با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 3. راحله گفته:

  با سلام و ادب خدمت همکاران محترم موسسه
  سه سوال خدمتتون داشتم و اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید تا بتونم برای انتخاب کشور بهتر تصمیم گیری کنم.

  1- آیا شرکت در دروه های زبان آلمانی در اتریش محدودیت سن دارند؟ چون من بالای 35 سال دارم.

  2- بعد از ورود به اتریش و شروع دوره , آیا اجازه ورود همراه و همسر داده میشود یا کلا برای دورهای زبان , همراه رو قبول نمیکنند؟

  3- من اینطوز از سایت های دیگه متوجه شدم که برای دریافت ویزا صرفا برای دوره زبان , ویزا داده نمیشه و باید در یه دانشگاه پذیرش رسمی بگیریم و سپس در دوره های زبان شرکت کنیم. آیا این گفته صحیح است؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  با سلام و سپاس از توضیحات شما
  آیا اکنون مشکل سفارت اتریش در تهران در رابطه با عدم دادن ویزا به دوره های زبان آلمانی برطرف شده یا همچنان ویزا داده نمی شود؟

  پاسخ
 5. محمد صلصالي گفته:

  با سلام
  بنده يك سوال داشتم
  من در حال حاضر ١٦ سال سن دارم و ميخوام براي تحصيل از مقطع ديپلم در آلمان تحصيل كنم.
  ولي زبان آلماني ياد ندارم.
  ميخواستم ببينم آيا مي شود زبان آلماني در خود كشور آلمان خوند؟
  و اگر مي شود هزينه هايش چطوري است؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در کشور آلمان به داشتن مدرک زبان آلمانی نیاز است که میتوانید برای اخذ این مدرک برای کشورهایی نظیر اتریش یا مجارستان اقدام نمایید.برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mahbano گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  من ۳۶ سال دارم
  ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دارم( از دانشگاه غیر انتفاعی در تهران) لیسانسم هم نرم افزار دانشگاه سراسری هستم. ۱۲ سال سابقه تدریس هم دارم .
  زبان آلمانی را در حد A1 بلدم
  می خواهم برای کالج زبان اتریش اقدام کنم
  و بعد از آموزش کامل زبان آلمانی برای ویزای کار اقدام کنم
  چه مدارکی نیازه و من چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. می توانید برای کالج های زبان آلمانی در اتریش یا مجارستان اقدام نمایید. برای بررسی رزومه خود و اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما آقای ملکپور بنده وخانمم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی که شرایط ما بااون کشوربخوره من و همسرم هر دولیسانس هستیم خانمم لیسانس معماری درسال ۹۶از دانشگاه ملی سیستان و بلوچستان در رشته معماری سنتی با معدل ۱۷و دارای مدرک فنی و حرفه ای اتوکد و الیستری تور هستن و خود بنده از دانشگاه ازاد لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی اموزشی با معدل ۱۵درسال۹۵هستم ما قصدمون ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتراس هر کداممان دررشته خودمون طوری ک بعد از ارشد و دکترا بتوانیم در آن کشور بمانیم و اقامت داییم بگیریم سن خودم ۲۷و سن خانمم۲۴سال می باشد از لحاظ مالی ۷۰میلیون سرمایه اولیه داریم و ماهی ۳تومن درامد ایرانمونه ک تقریبا ثابته ولی بااین تورم هرروز از ارزشش کاسته می شود مدرک زبان هردومان نداریم و اگر کشوری باشد که بتوانیم قبل از دانشگاه زبان یاد بگیریم خیلی خوب می باشد سطح زبان انگلیسیمان متوسط می باشد ولی مدرک نداریم حالا شما کدوم کشورارو پیشنهاد میکنین و درضمن ما دنبال ویزای دانشجویی هستیم که بعدش بتوانیم اقامت داییم بگیریم و اگر هم زمان با تحصیل بتوانیم در ان کشور کار بکنیم که خیلی بهتر می شود با تشکر از شما اگر به صورت صدا در کانال تلگرام بزاریمن ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در کالج زبان کشورهای هلند، اتریش، مجارستان، نیوزلند و… وجود دارد که پس از آن می توانید وارد دانشگاه شده و ادامه تحصیل دهید. به طور معمول امکان کار پاره وقت حین تحصیل بسته به مقطع تحصیلی وجود دارد و پس از تحصیل می توان وارد بازار کار شد. پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ کالج های زبان برای شما در کشورهای مختلف مانند اتریش، هلند، مجارستان و … وجود دارد. برای اخذ اطلاعات کامل در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  جناب ملک پور سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر . من با ٢٩ سال سن و مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی .. میخام برای ثبت نام کورس زبان و بعد از ان ادامه تحصیل بدم .. اگر این کار ممکنه میخوام شما اینکارو واسم انجام بدید. من شمارو در ایران بعنوان معتبر ترین وکیل در این امور میشناسم و میخام کار توسط وکیل معتمدی چون شما انجام بشه. ممنونم از به سوابم پاسخ بدین

  پاسخ
 10. انا كيان گفته:

  سلام اقای ملکپور
  ببخشید من لیسانس شیمی دارویی از دانشگاه ازاد دارم
  اتریش را برای ادامه تحصیل خود برگزیده ام برای کارشناسی ارشد.
  ایا می توانم ابتدا به دوره های زبان در همانجا بیایم و بعد دانشگاه را شروع کنم؟!

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. بله امکان تحصیل در کالج های زبان کشور اتریش برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی می توانید با دفاتر کا تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. nima گفته:

  با عرض سلام و احترام خدمت استاد گرانقدر و دوست داشتنی جناب آقای دکتر ملک پور
  قبل طرح سوال یه نکته ای رو صمیمانه می خواستم عرض کنم، اینکه ما در ایران واقعا با گوش دادن به صدای گرم و دلنشین شما علاوه بر کسب علم و دانش در حوزه مهاجرت و حقوق بین الملل یه آرامش خاص و انرژی بالا و مثبتی جذب می کنیم و فوق العاده است… یادمه در یکی از فایل ها زمانیکه که گفتین “امشب در آلمان (فکر کنم آلمان بود) در یک شب بسیار زیبای پاییزی…” این جمله رو چنان گرم و صمیمانه گفتین که تصویر زیبایی از یک شب پاییزی در ذهن من واقعا نقش بست که بسیار هم زیبا بود. ببخشید طولانی شد…
  جناب آقای دکتر عزیز لطف بفرمایید راهنمایی کنید اگه پلن مورد نظرمو تغییر بدم و برم مجارستان کالج زبان و سپس دنبال کار در آلمان و اتریش باشم (با کمک شما و همکاران محترمتون) بهتره؟ با توجه به اینکه فرمودین ویزای کالج زبان در اتریش ۶ ماهه است؟ یا اینکه یه پذیرش بگیرید در دانشگاه (هر رشته ای) و بعد ورود به اتریش زبان بخونم ۱ سال و پلن کاریابی رو که پایین تر (کامل پایین توضیح دادم) پرسیدم اجرا کنم؟
  لطف کنید در مورد خوابگاه ها یک فایل مجزا و کامل تهیه کنید.
  امکانات خوابگاه
  هزینه ها به صورت شفاف
  خوابگاه های متاهلی
  آیا همسر دانشجو میتونه در خوابگاه اقامت داشته باشه یا حتما هر ۲ نفر باید دانشجو باشن؟
  تخفیفاتی حین تحصیل و دوران دانشجویی آیا در اتریش وجود داره؟
  خوابگاه ها معمولا داخل دانشگاه هست یا مرکز شهر؟
  با سپاس و درود فراوان از شما استاد عزیز.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس فراوان از الطاف شما. با توجه به شرایط شما که در سوال قبلی مطرح نمودید امکان اخذ پذیرش کاری از کشور آلمان و اتریش برای شما وجود دارد. برای اخذ ویزای کار بهتر است سطح زبان خود (آلمانی یا انگلیسی) را افزایش دهید. کالج زبان مجارستان نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  برای تحصیل در کالج های زبان آلمانی باید شرایط شما بررسی گردد و اخذ ویزا برای دوره های کالج زبان آلمانی به صورت حضوری توصیه می شود. برای دریافت اطلاعات در این رابطه می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب جناب ملکپور عزیز، لطف درباره کلاس های زبان آلمانی که چه نوع کتابی رو تهیه کنیم؟ و اینکه آیا میتوان از طریق کلاس های آنلاین مدرک آن زبان را هم تهیه کرد؟

  پاسخ
 14. nima گفته:

  سلام و درود بیکران
  در صورتیکه پذیرش زبان اتریش ۶ ماهه باشه برای شرایط من کارآیی لازم نداره، لطفا راهنمایی بفرمایید که چطوری پذیرش ۱ ساله قابل تمدید میشه گرفت؟ همینطور لطف کنید در خصوص دوره زبان در مجارستان بفرمایید که آیا میشه پلنی که توضیح دادم رو به این شکل تغییر بدم که مجارستان زبان پذیرش بگیرم و بعد در اتریش یا آلمان دنبال کار باشم؟

  دعای صبح و آه شب، کلید گنج مقصود است
  بدین راه و روش می رو، که با دلدار پیوندی

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای دریافت پذیرش یک ساله مشکلی وجود ندارد ولی متاسفانه طبق قوانین سفارت به شما فقط و فقط حداکثر ۶ ماه ویزا داده خواهد شد . میتوانید برای دریافت ویزای زبان مجارستان اقدام نمایید ولی باید شرایط بررسی گردد و قوانین مطالعه گردد که آیا با کارت اقامت دانشجویی میتوانید در خارج از مجارستان مشغول به کار گردید یا خیر ! بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم. با تشکر

   پاسخ
 15. nima گفته:

  درودی به سادگی سلام و سلامی به زیبایی مهر و مهری به بزرگی عشق تقدیم به شما استاد گرانقدر.
  نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسم ، چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنید، ممنون بابت همه تلاش ها و محبت های بی پایان شما.
  اینجانب در خصوص مهاجرت به اتریش و با توجه به مقالات و فایل های صوتی و راهنمایی های شما پلنی برای خودم در نظر گرفتم که میخواستم در خصوص جزئیات آن سوالاتی را از محضر شما استاد عزیز بپرسم.
  ابتدا توضیحاتی در مورد وضعیت خودم؛ متاهل هستم و ۳۷ سال سن دارم، دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار با معدل ۱۶٫۳۳ از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب. (فارغ التحصیل ۱۳۸۵) نمره زبان ندارم (سال ۱۳۸۹ آیلتس آکادمیک ۶٫۵ گرفتم اما بعدش هیچ گاه ادامه ندادم و به دلیل مشغله کاری و زندگی از بحث ادامه آموزش زبان جا موندم) همسرم کاردانی نرم افزار دارند و ۲۸ ساله هستند و در حدود ۱۵۰ میلیون تومان سرمایه داریم.
  تصمیم گرفتم اگر میسر باشه بیام اتریش در دوره زبان آلمانی به همراه همسرم زبان یاد بگیریم و فکر میکنم با شناختی که از خودم و همسرم دارم بتونیم طی مدت ۱ سال در محیط آلمانی زبان با تلاش و تمرین مناسب به نمره B1 برسیم و بعد این مدت به صورت همزمان در اتریش و آلمان دنبال کار و گرفتن ویزای کار برای خودم باشم.
  جناب آقای دکتر ملک پور عزیز چندتا سوال دارم
  ۱- هزینه دوره های زبان در فایل ها و مقالات مختلف سایت شما یه مقدار متفاوت عنوان شده لطفا در این خصوص بفرمایید در حال حاضر شهریه دوره زبان ترمی چقدر می باشد؟
  ۲- در مورد خوابگاه بفرمایید که به صورا قطعی می توان روی خوابگاه حساب کرد؟ آیا خوابگاه متاهلی می دهند و دارای چه امکانات بوده و هزینه آن همان ۳۰۰ تا ۵۰۰ یورو که فرمودین هست؟ و اینکه خوابگاه داخل دانشگاه یا نزدیک دانشگاه هست معمولا؟
  ۳-علاوه بر شهریه دوره زبان باید هر ترم شهریه دانشگاه را بپردازیم؟ یا فقط شهریه دوره زبان؟ (در واقع برای پذیرش دوره زبان باید در یک رشته بخصوص و مقطع خاصی پذیرش بگیریم یا پذیرش زبان جدا می باشد)
  ۴- همزمان با دروه زبان آلمانی در اتریش اگر بعد از ۶ ماه که زبان تقریبا یه مقدار یاد گرفتم دنبال کار باشم معمولا در چه نوع کارهایی شانس دارم و ماهیانه چه مقدار درامد می تونم کسب کنم؟
  ۵-چه پلنی برای ادامه تحصیل همسرم مناسب ترین هست؟ با مدرک کاردانی نرم افزار و دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی با معدل بالای ۱۷(اتریش یا آلمان و چه مقطعی؟ شانس برای داروسازی داره؟ یا هر راه بهتری که شما پیشنهاد میدین)
  خودم هم قصد دارم بعد ۱-۲ سال کا کردن اگه ممکن باشه در کنار کار کردن درس هم بخونم در مقطع دکترا.
  عذرخواهی میکنم خیلی طولانی شد. سپاسگذارم که وقت میزارید برای بچه های ایران.
  آرزوی بهترین ها را دارم برای شما و تیم قدرتمندتون.
  یا حق.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   هزینه ی دوره های کالج بستگی انتخاب ترم شما دارد . اگر شما ترم فشرده انتخاب نمایید هزینه های شما بالاتر خواهد بود . نکته ی بسیار مهم این است که امکان تحصیل بیش از ۶ ماه در دوره های زبان اتریش وجود ندارد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا شرایط را برای شما کاملا ذکر نماییم . با تشکر

   پاسخ
 16. طاهری گفته:

  باسلام.
  جناب آقای ملکپور
  امروز بعد از شنیدن فایل صوتی شما
  تمایل پیدا کردم از این راه مهاجرت کنم.
  سوالم اینه که با شرایطی که بنده دارم .
  یعنی با سن ۳۳ سال
  با مدرک دیپلم برق
  امکان دریافت اقامت تحصیلی در آکادمی زبان آلمانی در اتریش رو دارم.
  با تشکر از شما به جهت راهنمایی های درستتون.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • ارش گفته:

    سلام و عرض ادب من۲تا سوال دارم
    ۱-اگر از المان پذیرش کالج زبان بگیرم میشه بعداز اتمامش اونجا کار پیدا کنم و بمونم؟
    ۲-آیا میشه من ورودم به المان با ویزا توریستی باشه وبعد با پذیرش کالج اونجا بمونم؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.