کالج دونا در مجارستان

ایا شرایط تحصیل در کالج دونا در مجارستان 2018 را می دانید ؟ همانطور که می دانید کالج دونا در مجارستان از بهترین کالج های مجارستان می باشد لذا راه های مهاجرت گوناگون است که انواع ان عبارتند از مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت از  طریق تحصیل و مهاجرت از طریق تولد و غیره می باشد در اینجا  ما درباره کالج دونا در مجارستان و شرایط جذب و تحصیل این کالج و تحصیل در مجارستان را برای شما توضیح می دهیم. همانطور که میدانید این کالج ( کالج دونا در مجارستان ) در پایتخت این کشور یعنی شهر بوداپست مجارستان قرار دارد که مخاطبان زیاد را به خود جذب کرده است. کالج دونا در مجارستان در رشته های پزشکی در تمام مقاطع دانشجو می پذیرد. کالج دونا در مجارستان از ان دسته کالج های هست که مورد تایید وزارت علوم می باشد. ما در این مقاله  به شرایط کالج دونا در مجارستان 2018 می پردازیم . جهت اطلاعات در باب مهاجرت به مجارستان و تحصیل در مجارستان حتما با وکیل مهاجرت مشورت نمایید.

هزینه های تحصیل در کالج دونا در مجارستان را می دانید ؟
ایا قصد تحصیل در کالج دونا در مجارستان را دارید ؟

ایا می دانیدکالج دونا در مجارستان در چه زمینه هایی دانشجو می پذیرد ؟

دونا کالج بوداپست مجارستان

این کالج (کالج دونا در مجارستان) یکی از برترین کالج های انتخاب شده است دوره های پیش پزشکی ، پیش مهندسی و دوره های معتبر زبان انگلیسی در  پایتخت ابن شهر یعنی بوداپست مجارستان در مرکز اروپا شروع به کار کرده است و حاضر به پذیرش از دانشجویان ایران و دانشجویان بسیاری از تمام کشور ها است .کالج دونا مجارستان در یکی از بهتریت مناطق بوداپست، که در شمال رودخانه دانوب در منطقه بودا مجارستان وجود دارد است. در کل  گروه اموزشی کالج دونا مجارستان برای انهایی که مشتاق تحصیل در مجارستان از استادان خوب و دارای مدارک عالی و از کشورهایی اروپای غربی کشورهای مانند انگلستان و اتریش هستند.کالج دونا مجارستان در برخی از مسائل مانند زندگی ، تحصیل و در کل در تمام دوران تحصیل و بعد از ان به دانشجو کمک میکند و در هع حال با دانشجوهای خارجی خود  ارتباط بر قرار می کند به معتقد هستند که دانشجوهای خارجی این کالج مانند دانشجوهای مجارستانی هستند و رضایت دانشجوها و خانوادهای ان ها را برای خود ملاک میداند . رئیس کالج دونا مجارستان دکتر متین هاشم با وجوداین مسئله که سالها در کشور اروپایی ،(مجارستان) مشغول به تحصیلات عالیه است و با دانشجویان مجاری و محیط اموزشی ایت کالج اشنا بوده به خوبی با مشکلات و مسائل دانشجوها اشنا است  و برای هر چه بهتر شدن تحصیل برای دانشجو های خارجی تلاش می کند .

سیستم آموزشی College Duna

این کالج با ارائه دوره های معتبر آموزشی برای دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان مطابق با شرایط دانشجو و استانداردهای آموزشی مراکز علمی کشور مجارستان و کشور های اروپایی هست.قسمت مشاوره تحصیلی با کادر مجرب همیشه پاسخگوی دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان و خانواده ها است و به محض گرفتن درخواست و یا سوال به وسیله ایمیل پاسخگو خواهند بود.فراهم کردن بهترین  برنامه های آموزشی منظم و معتبر برای دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان و با حمایت و از کسانی که مشتاق  تحصیل در این کالج هستند با ارسال پذیرش کالج دونا مجارستان به سراسر نمایندگی  های خود در  اخذ ویزای تحصیلی این کالج و تاییدیه پرداخت شهریه به دانشجویان کمک  فراوان می کند.

شهریه کالج دونا مجارستان

تمام شهریه های دوره پیش دانشگاهی در کالج دونا مجارستان ۵۲۰۰ یورو می باشد  اما در دوره فشرده کالج دونا مجارستان ۴۲۰۰ یورو می باشد دوره های زبان انگلیسی در این کالج (دوره ۴ ماه) ۲۸۰۰ یورو می باشد که در اصل (شهریه هر ماه ۷۰۰ یورو) لذا دوره زبان انگلیسی (دوره ۶ ماه) وجود دارد که هزینه ان ۴۰۰۰ یورو می  باشد در نهایت هزینه ثبت نام کالج دونا مجارستان  ۲۰۰ یورو می باشد و هزینه پذیرش تحصیلی این کالج (کالج دونا مجارستان) ۲۰۰ یورو می  باشد و هزینه های دیگر وجود دارد که مانند خوابگاه دانشجویی کالج دونا مجارستان ماهیانه ۲۲۰_۸۵ یورو در ماه می باشدو این به کیفیت و چند خواب بودن اتاق ها بستگی دارد و خدمات دیگر که از بدو ورود به شما ارائه می دهند . در نهایت شهریه کالج دونا مجارستان برای گرفتن ویزای تحصیلی به مدت یکسال (تحصیلی) ۵۶۰۰ یورو باشد.

مقاطع  اموزشی کالج دونا مجارستان

۱-دوره یک ساله پیش پزشکی کالج دونا مجارستان۲- دوره یک ساله پیش اقتصاد کالج دونا مجارستان۳-دوره یک ساله پیش مهندسی کالج دونا مجارستان۴-دور های( ۶-۴ ) ماهه زبان انگلیسی کالج دونا مجارستان که بصورت ماهیانه و در دوشنبه اول هر ماه برگزار می گردد.

خدمات کالج دونا مجارستان

۱-فراهم نمودن خوابگاه و تعیین محا اقامت قبل از ورود و اجاره خانه از قبل هماهنگ شده ۲-فراهم نمودن وسیله ارتباطی با خانواده ۳-فراهم نمودن بیمه در مانی دانشجویی۴-افتتاح حساب بانکی برای دانشجو۵-گردش یک روز توسط کالج جهت اشنایی با مراکز مهم شهر۶-گرفتن اقامت تحصیلی.
اصولا این کالج در مقاطع عادی از هفته اول اکتبر دانشجو می پذیرد اما برای مقاطع فشرده پیش پزشکی به زبان  انگلیسی در دو  زمان ۱۷ ژانویه و ۳۰ ژانویه دانشجو می پذیرد و همین روال برای مقاطع پیش ، مهندسی و اقتصاد به زبان انگلیسی در دو زمان ۱۵فوریه و ۳۰ فوریه صورت می گیرد و در اخر مقاطع زبان زبان انگلیسی است که هر دو شنبه اول هر ماه یلادی می باشد .لذا یکی از مزیت هایی که این کالج دارد  انصراف ان هست که در این صورت پاسبرد شینگن مجارستان لغو و بعد از ان ۲۰۰ یورو کارمزد به دانشگاه تعلق می گیرد و از حساب دانشجو در کالج کسر می شود و ماند ان به خود دانشجو باز گردانده می شود و  حلت دیگری وجود دارد که هنگامی که دانشجو وارد کالج شود و بخواهد انصراف دهد ائل پاسبرد شینگن مجارستان لغو می شود و بعد از ان ۷ درصد از هزینه را دانشگاه می گیرد و بقیه به دانشجو باز گرداند می شود اما اگر دانشجو دو هفته در کالج تحصیل کند دیگر به او چیزی تعلق نمی گیرد .

در نهایت باید گفت که کالج دونا در مجارستان یکی از  بهترین مراکز علمی  این کشور محسوب می شود و می توان گفت که کالج دونا در مجارستان موقعیت خوبی برای دانشجویان کشورهای دیگر از جمله ایران فراهم کرده است لذا باید توجه داشت که کالج دونا در مجارستان خدمات خوبی نسبت به کالج های دیگر به دانشجویان ارائه می دهد و این که شما می توانید با هزینه کم در کالج دونا مجارستان به تحصیل به پردازید ما در این مقاله به تمام ویژگی های کالج دونا در مجارستان پرداخته ایم .

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در مورد مهاجرت به مجارستان از طرق مختلف و تحصیل در مجارستان میتوانید با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری mie اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

Rating: 5
18 پاسخ
 1. ahmad گفته:

  باسلام
  آیا این امکان وجود داره با ویزای زبان وارد مجارستان بشیم و بعد از اون بدنبال کار در آلمان یا دیگر کشورهای اتحادیه اروپا باشیم و در وصورت پیدا کردن کار به مجارستان برگردیم و داخل سفارت کشور مربوطه ویزای کاری یا جستجوی کار دریافت کنیم؟
  ارزان ترین کالج زبان در اتحادیه اروپا چه موسسه ای است که بتوانیم به این بهانه ویزا دریافت کنیم و بعد از اون بدنبال کار باشیم؟

  باسپاس از شما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. شاهین گفته:

  من 24 سالمه لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد دارم و رشته ی دیپلمم انسانی هست میخواستم بدون آیا من میتوانم برای دوره پرستاری در دانشگاه مجارستان اقدام کنم یا خیر؟ ممنون میشم جواب سوالمو بدید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر جهت اینکه برای بار اول میخواهید ویزا دریافت نمایید باید هزینه ها یکجا پرداخت گردد.از سالهای بعد میتوانید اقساط پرداخت نمایید.

   پاسخ
   • عطا گفته:

    با تشکر از لطفتون و اینکه کی باید اقدام کنیم و ویزا کی صادر میشه و اینکه میشه زودتر اقدام برای دریافت ویزا کرد؟خیلی ممنون

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     با سلام جهت ادامه روند سوالات و اقدام برای این امر پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 3. mie.editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب . درخواست بررسی شرایط گذراندن دوره زبان انگلیسی در ارزونترین کشور اروپایی که ممکن است دارم. آیا شرایط سنی برای پذیرش زبان مهم می باشد؟ بنده 39سالمه باتشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. این امکان برای شما وجود دارد و شرایط سنی خاصی برای دوره های زبان وجود ندارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در خصوص کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. مهشید گفته:

  سلام خدمت اقای ملک پور وتیم زبردست شما
  میخواستم بپرسم برای هیمن کالج دونا چه مقداد تمکن مالی نیازهست؟؟؟ ممنون میشم بهم پاسخ بدین

  پاسخ
 5. Erfan گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملکپور عزیز من خواهان تحصیل در رشته پرستاری در مجارستان میباشم به دلیل پایین بودن هزینه ها اکنون من دیپلم تجربی با معدل١٨.۴٧ دارم و الان دارم پیش دانشگاهی میخونم و سال٩٧کنکور دارم.میخواستم بدونم که میتونم بعد از اینکه اجازه کار پرستاری در مجارستان گرفتم،بتوانم برای کارِ پرستاری در انگلستان اقدام نماییم؟ و اینکه نظر شما را میخواستم بدانم که کنکور را بدهم یا خیر و اینکه اصلاً میتوانم پذیرش دانشگاه یا کالج بگیرم یا خیر؟ و میخواستم من را درباره ی هزینه زندگی و دانشگاه آگاه کنید با سپاس.
  دوست داره شما عرفان ولیزاده

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.