کار پس از تحصیل در فنلاند

کار پس از تحصیل در فنلاند

کار پس از تحصیل در فنلاند  و اخذ اقامت دائم فنلاند از طریق کار پس از تحصیل در فنلاند ، شرایط 2018 کار پس از تحصیل در فنلاند  ، کاریابی در فنلاند پس از تحصیل در فنلاند ، اخذ اقامت فنلاند از طریق کار در فنلاند پس از تحصیل ، در این مقاله آورده شده است ،  همانطور که می دانید یکی از راه های مهاجرت ، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد . مهاجرت به فنلاند و تحصیل در دانشگاه های فنلاند می تواند هدف خیلی از افراد برای تحصیل باشد .مطمئنا دانشجویان به این فکر هستند که چگونه به کار پس از تحصیل در کشور فنلاند بپردازند .کار پس از تحصیل در فنلاند می تواند منجر به دریافت ویزای کاری شود و شخص پس از ۴ سال کار و پرداخت مالیات اقامت این کشور را کسب کند . ما در این مقاله با نظر وکیل مهاجرت سعی داریم شما را با شرایط کار پس از تحصیل در فنلاند آشنا کنیم .و موسساتی را معرفی کنیم که شما بتوانید از طریق آنها به جستجوی کار پس از تحصیل در فنلاند بپردازید . موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین موسسه حقوقی داخل کشور با سابقه درخشان در امر مشاوره ی مهاجرت شما را در تمامی مراحل مهاجرت به فنلاند ودیگر کشورهای اروپایی یاری میکند .

در ابتدا دانشگاه های فنلاند برای تحصیل رایگان بود . دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا برای این منظور در  کشور فنلاند مشغول به تحصیل می شد ند که بعد از اتمام تحصیلات خود برای کار به کشورهای مثل کشور انگلستان و استرالیا و… بروند .از این رو دولت فنلاند دانشگاه های خود را در شرایطی دید که فقط مشغول پرورش کارمند وکارگر متخصص برای کشورهای دیگر است .که این مساله باعث شد که کشور فنلاند منافع خود را در خطر ببیند. از این رو تصمیم به دریافت شهریه گرفت ودر واقع دریافت شهریه از دانشجویان این مساله را خاطر نشان کرد که تحصیلات رایگان نیست و آنهابرای پرداخت شهریه و هزینه های زندگی باید در طول تحصیل کاره پاره وقت داشته باشند و بعد از اتمام تحصیلات بهتر است به دلیل تجربه کاری خود در کشور فنلاند به کار و زندگی  بپردازند.

دانشجویان پس از اتمام تحصیل در کشور فنلاند ممکن است تصمیم بگیرند که در این کشور مشغول به کار شوند .

شما به عنوان یک دانشجو که فارغ التحصیل شده است نیاز به یک کار تمام وقت دارید . البته لازم به ذکر است اگر شما در زمان تحصیل مشغول به کار دانشجویی بوده اید ممکن است که همان کارفرما در صورت راضی بودن از کارتان  شما را به صورت تمام وقت استخدام کند این  یک امتیاز بسیار خوب برای اخذ اقامت دائم در کشور فنلاند است .

اگر شما بعد از اتمام تحصیل خود کشور فنلاند را برای کار انتخاب کرده اید دفاتر خدمات حرفه ای مشاوره UAS در این کشور  شما را در جهت انتخاب شغلی در رابطه با تحصیلات در کشور فنلاند راهنمایی می‌کنند .

 

اقامت پس از تحصیل در فنلاند

دانشجویان خارجی که در کشور فنلاند تحصیلاتشان به اتمام رسیده است برای تمدید ویزای تحصیلی دیگر نمی‌توانند اقدام کنند مگر این که بخواهند به یک مقطع دیگر برای تحصیل بروند .

دانشجوی فارغ التحصیل می تواند به جستجوی کار تمام وقت بپردازد و بعد از پیدا کردن کار مورد نظر خود برای تمدید اقامت خود بر اساس کاری که پیدا کرده اند اقدامات اولیه را در اداره مهاجرت کشور فنلاند برای تغییر ویزای خود نمایند .بعد از اتمام تحصیل فقط ماه مهلت دارند به جستجوی کار بپردازند .

 

 ورود به بازار کار

لازم است بدانید که اگر دانشجو درمدت زمان تحصیل خود در کشور فنلاند از کار دانشجویی یا همان کار پاره وقت استفاده نکرده است ، باید بداند که ورود به بازار کار شرایطی دارد:

_ یکی از شرایط اولیه آن مسلط بودن به زبان سوئدی و فنلاندی است .شما اگر خیلی خوش شانس باشید و کاری پیدا کنید که فقط به زبان انگلیسی باشد ولی باز هم در محاوره نیاز به تسلط به زبان سوئدی وفنلاندی دارید .

_یک مسئله دیگر که پس از اتمام تحصیلات بسیار مهم است این است که شخص تنها ۶ ماه مهلت دارد که کار پیدا کند و نوع ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کند .

_اینکه  شما فارغ التحصیل از یک دانشگاه فنلاندی هستید می تواند نقطه مثبتی برای دریافت کار در کشور فنلاند می باشد .

 

در کشور فنلاند چگونه کار پیدا کنم ؟

در کشور فنلاند به دلیل شرایط مناسب کار مانند رفتار درست اداری افراد زیادی متمایل به کار هستند زیرا در این شرکت ها افراد کارمند با هم برابر می شوند و برای بالا بردن سطح کاری شرکت از افراد کارمن نظر سنجی می شود و همچنین این شرکت ها بسیار منظم می باشند و این نظم را در ساعات کاری نیز رعایت می نمایند.

 

  این شرکت به جذب نیرو در زمینه ی خیاطی می پردازد همچنین مشتاق می باشد تا  مسیر کار کارمندان خود را تغییر داده و در صورت پیشرفت آنها در زمینه های دیگری از افراد استفاده نماید.

شرکت HR شرکتی تخصصی در زمینه ی آهن الات می باشد.دارای نیروهای متخصص و حرفه ای در این زمینه می باشندو نیروهای متخصص آن در حال آموزش به نیروهای جدید می باشند. در حال حاضر دفاتر این شرکت در سراسر کشور فنلاند شروع به کار می نمایند.این شرکت همچنین در زمینه های حمل و نقل ،  صنعت در اشکال مختلف تولید و مونتاژ ،  دفتر ،  فناوری اطلاعات و ارتباطات ،  تعمیر و نگهداری املاک ،شاگردی ،ساختمان،  برق و لوله کشی،  ذخیره سازی و ترمینال

شماره تماس۰۲۰۷ ۲۰۹ ۱۵۰

 

شرکت SOLUTA به استخدام کارشناسان ماهر می پردازد می پردازد و فرصت های شغلی مناسبی را برای افراد ایجاد می کند این شرکت مشاورینی را در زمینه ی راهنمایی افراد گمارده است و شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران از آنها راهنمایی بگیرید.

شماره تماس :

۰۴۰۷۰۴۱۴۰ (jukka.liimatta@soluta.fi)

۰۴۰۰۴۱۶۷۷۴ ( jukka.liimatta@soluta.fi)

باید در نظر داشت افرادی که از کشورهای دیگر قصد مهاجرت به کشور فنلاند و کار در این کشور را دارند اگر پناهنده می باشند باید اجازه ی کار  داشته باشند و اگر نیستند باید از طرق قانونی ویزای کار مربوطه را اخذ کنند . اغلب افراد به فکر می کنند که برای اخذ ویزای کار نیازی به پرداخت هزینه ندارند در صورتی که این فکر اشتباه می باشد بلکه فرد باید حداقل به مقدار ۸تا ۱۰ هزار یورو تمکن مالی نشان دهند تا بتوانند مراحل اولیه اخذ  ویزای کار را انجام دهند پس بهتر است افراد به این موارد نیز در امر مهاجرت توجه نمایند.

 

آژانس کاریابی بویدن در پایتخت کشور فنلاند ،هلسینکی  در  سال ۱۹۸۸ واقع شده است.در صنایع در زمینه های زیر اقدام به پیدا کردن شغل می نماید:

بیوتکنولوژی ،مواد شیمیایی ،ارتباطات ،حمل و نقل هوایی ،دفاع،الکترونیک، مهمان نوازی،ساخت و ساز،کامپیوتر نرم افزار،محصولات تولید شده،خودرو،نفت و گاز ،بیمه

شماره تلفن:۳۵۸۹٫۶۲۲٫۶۸۶۰

www.boyden.fi.com

 

در موسسه ی EMA افراد به جذب نیروهای مدیریت، تبلیغات بازاریابی،ساخت و ساز املاک ، هنرهای خلاق و طراحی، مشاغل حقوقی ،مدیریت و آمار، رسانه ها  با هم همکاری می کنند.که شما می توانید از طریق  سایت یا این مرکز همکاری نمایید.

این شرکت به ارزیابی نیروی کار انسانی می پردازد و افراد را بر اساس مهارت ها و مدارکی که دارند بر سر کارهای مربوطه می گمارد.افراد می توانند رزومه ی مربوطه را در این سایت پر کرده و این شرکت به جستجوی کار با توجه به رزومه ی فرد می پردازد.همچنین می توانند از طریق شماره تلفن های مربوطه با این شرکت در تماس باشند.

شماره تلفن: ۳۰۰۰۶۸۴۹۳۵۸

www.egonzehnder.com

در نهایت می توان گفت پیدا کردن کار پس از تحصیل در کشور فنلاند اگر به زبان سوئدی و فنلاندی مسلط باشید چندان مشکل نیست . شخص میتوانید از طریق موسسات کاریابی که در این مقاله به انها اشاره شد کاری پیدا کند که مرتبط با رشته تحصیلیش باشد . لازم به ذکراست ویزای تحصیلی منجر به اقامت در کشور فنلاند نمیشود اما با اتمام تحصیل شخص میتواند ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهد و پس از چهار سال کار و پرداخت مالیات اقامت دائم کشور فنلاند را کسب نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب کار پس از تحصیل در فنلاند و اخذ اقامت دائم فنلاند میتوانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کنید و یا با تماس با دفتر وین و یا یکی از دفاتر همکارموسسه حقوقی ملک پور در ایران از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ