کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند

کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند

کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند و شرایط 2018 ، قوانین کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند چیست ، میزان درآمد کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند چقدر است ، کار دانشجویی در فنلاند یا کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند می تواند تجربه کاری و ارزشمندی برای فارغ التحصیلان در این دوره باشد . کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند این امکان را برای شما مهیا می سازد که برای اخذ اقامت بیشتر خود یکی از شرایط اصلی این امر را دارا باشید . بسیاری از دانشجویان مهاجر به کشور فنلاند به صورت پاره وقت در برخی از مراحل تحصیلی شان مشغول به کار هستند . کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند می تواند به صورت پاره وقت در شب و یا در ایام تعطیلات آخر هفته صورت گیرد . علاوه بر این دانشجویان مهاجر به کشورفنلاند برای پیدا کردن شغل تابستانه که از ماه ژوئن تا اواخر اوت است تلاش خود را می کنند . بهتر است بدانید که ساعات کار در دوره لیسانس ۱۰ ساعت ،در دوره فوق لیسانس ۲۰ ساعت ، و در دوره دکترا تا ۲۵ ساعت متغیر است . موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله برآن شده تا شرایط وراههای کار ضمن تحصیل  در کشور فنلاند را برای شما توضیح داده و به سوالات شما در زمینه کار دانشجویی ویا کاره پاره وقت در کشور فنلاند پاسخ دهد.

کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند چگونه است؟ کار دانشجویی در کشور فنلاند به چه صورت است ؟ شرایط کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند چگونه است ؟ دستمزد کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند چقدر است ؟ سایت های کاریابی درکشور فنلاند را چگونه بیابیم ؟

 

یکی از شرایط کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند آشنایی و مسلط بودن به زبان فنلاندی و سوئدی در بخش هایی از کشور فنلاند می باشد . اگر شما می خواهید در کنار تحصیل خود کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند را دارا باشید ساعت کار به صورت محدود می باشد که این ساعات بیش از ۲۵ ساعت در هفته به شما اجازه نمی دهد که مشغول کار باشید . در صورت داشتن پایان نامه ،دانشجو در کشور فنلاند می تواند با حضور در یک شرکت ویا آموزش های عملی در زمینه پایان نامه خود به صورت تمام وقت وبا دستمزد کامل مشغول به کار شود . دانشجویی که کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند را انجام می دهد باید از نظر بیمه اطمینان حاصل نماید که بیمه مناسب وبا چه امکاناتی را در مدت زمان تحصیل خود در کشور فنلاند دارا باشد .

 

محتویات یک قرارداد استخدام

قرار داد استخدام در کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند در دو نسخه به صورت یکسان یکی برای کارفرما و دیگری برای دانشجو تهیه وتنظیم می شود .

-قرار داد استخدام که به امضای هر دو طرف رسیده باشد (کارفرما و کارمند)

-تاریخ شروع به کار دانشجو در کشور فنلاند

-قرار داد کاری برای مدت نا معلوم این بدان معنی است که دانشجو تا زمانی که استعفا ندهد ویا کارفرما دانشجو را اخراج نکرده باشد اگر کارفرما دانشجو را رد کرد حتما باید دلیل موجه ای داشته باشد دلایلی که در قانون کار کشور فنلاند ارائه شده باشد .

-قرار داد کاری برای مدت معلوم هم وجود دارد این بدان معنی است که قرار داد کار مدت معینی دارد و زمان شروع وپایان کار در قرار داد ذکر شده است .

دستمزد کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند :

در کشور فنلاند حدافل دستمزدی تعریف نشده است دستمزدها در قرار داد با توجه به مهارت حرفه ای ،تجربه و موقعیت جغرافیایی محل کار واز نظر سختی کار تعیین می گردد .

سایت های کاریابی موجود در کشور فنلاند :

 

WWW.MONSTER.FI.COM         خدمات استخدامی بین المللی

WWW.SEURE.COM                    استخدام در سازمان متعلق به شهر هلسینکی ، اسپو

WWW.STPOINT.COM                 پرسنل موقت ،استخدام ،خدمات آموزشی

WWW.GOBSTEP.COM               خدمات جستجوی کار از همه ی دانشگاههای فنلاندی

UNIVERSITY OF HELSINKI            این دانشگاه به راهنمایی دانشجویان بین المللی در امر اشتغال می پردازند

VMPGROUP                               جذب و استخدام برای افرادی که در سراسر اروپا به دنبال کار می باشند .

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد.موسسه حقوقی ملک پور این امکان را دارد که شما را درزمینه اخذ ویزای تحصیلی در کشور فنلاند راهنمایی نماید.

 

 

TE موسسه ی کاریابی می باشد که در سراسر کشور فنلاند دارای ۱۲۰ شعبه است .که به جستجوی کار در کشور فنلاند برای افراد می پردازد .

شما می توانید هم از طریق تلفن با پیش شماره ی ۰۲۹۵ با موسسه ی  TE ارتباط برقرار کرده یا بعضی اوقات هم این موسسه برای شما ملاقات حضوری را در نظر می گیرد.

در شرایط زیرافراد  نیاز به ملاقات حضوری در دفاتر TE ندارند :

۱-زمانی که شما تصمیم به استفاده از SELF SERVIS این مجموعه دارید .

۲-زمانی که شما در حال شروع به جستجوی کار می باشید.

همچنین شما می توانید از طریق پست با موسسه ی TE ارتباط برقرار کنید .

 

سازمان آدکو ADECO

این سازمان دارای آژانس های استعدادیابی می باشد و کارهای فراوانی را برای افراد پیدا می کند. این سازمان به شما کمک می نماید تا در زمینه های مد نظر خود شغل مربوطه را پیدا کنند.لازم به ذکر است افراد می توانند از طریق سایت اینترنتی سازمان دکو رزومه ی مربوطه را پر کنند و این سازمان مکلف می باشد که به جستجوی کار برای افراد با توجه به رزومه ی مربوطه بپردازد.

فهرست آژانس های استخدام در کشور فنلاند:

EURES

Valtti

Solut

Polarpro

Enrole

Afrik

Staffcom

در نهایت می توان گفت کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند مانند دیگر کشورهای اروپایی مناسب برای هر دانشجوی می باشد زیرا  می تواند از پس هزینه های دانشگاه ، خوابگاه وهزینه خورد و خوراک بر آید . البته  این امر در بعضی مواقع منجر به اخذ اقامت دائم  در آن کشور می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کنید و اطلاعات لازم را در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کشور فنلاند کسب نمایید.

و در صورت نیاز به مشاورۀ تخصصی در امر مهاجرت تحصیلی به فنلاند و وضعیت کار ضمن تحصیل در فنلاند برای دانشجویان میتوانید با دفتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و از امکان مشاورۀ رایگان بهره مند گردید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.