کار در ضمن تحصیل در هلند

 

کار در ضمن تحصیل در هلند ، مهاجرت تحصیلی به هلند و کار در ضمن تحصیل ، کار در حین تحصیل در هلند ، تحصیل و کار در هلند ، اجازه ی کار در حین تحصیل در هلند ، کار و تحصیل در هلند

طبق اطلاعاتی که قبلا در اختیار شما هموطنانی که قصد مهاجرت دارید ، گذاشتیم یکی از بهترین طرق مهاجرت به هلند ، مهاجرت تحصیلی به هلند است . حال میتواند مهاجرت تحصیلی به هلند در کنار تحصیل کار را نیز به همراه داشته باشد . کار در ضمن تحصیل در هلند  شما را از خیلی مشکلات مالی که ممکن پیش آید دور میکند . کار در ضمن تحصیل در هلند  سبب رشد مالی فرد میشود . کار در ضمن تحصیل در هلند  به فرد مهاجر این امکان را میدهد تا با کار در ضمن تحصیل در هلند  تجربیاتی را نیز کسب کند . فرد مهاجر با کار در ضمن تحصیل در هلند و کسب درامد قادر به این است که بسیاری از هزینه های حین تحصیل خود را تامین کند .

 

در زمینه ی کار در ضمن تحصیل و همچنین مهاجرت تحصیلی به کشور هلند ممکن است سوالاتی برایتان پیش اید ، شما میتوانید با تماس با موسسه حقوقی ملکپور از امکان مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

ایا دانشجویان هلند در ضمن تحصیل اجازه ی کار دارند ؟ چه شرایطی برای دانشجویانی که قصد کار در ضمن تحصیل دارند وجود دارد ؟ کار در ضمن تحصیل در کشور هلند چه مزایایی دارد ؟ ایا برای کار در ضمن تحصیل در کشور هلند اجازه ی کار نیاز است ؟

 

بهتر است بدانید از بهترین روشهای مهاجرت به کشور هلند ، مهاجرت تحصیلی میباشد . زیرا کشور هلند دارای دانشگاه های با سطح علمی بالایی است و شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کشور هلند امکان کار در حین تحصیل را دارید . این امر یعنی داشتن شغل در حین تحصیل به شمایی که دانشجوی هلند اید کمک میکند تا برخی از هزینه های زندگی دانشجویی خود را پرداخت و تامین کنید .

همچنین شما دانشجویان کشور هلند میتوانید هزینه های بیشتری را نیز تامین کنید ، هزینه هایی از قبیل اوقات فراقت و خوراک و … . لازم به ذکر است شما دانشجوی محترم کشور هلند که قصد کار در حین تحصیل را داری ، میتوانی با کار در زمان تحصیل تجربه ای نیز چه در زمینه ی تحصیلی خود چه در زمینه های دیگر کسب نمایی.

در کشور هلند بسته به ملیت شما دانشجوی کشور هلند و برخی نیاز های جامعه ، به شما که دانشجوی بین المللی هستید اجازه کار داده میشود اما این اجازه کار محدودیت هایی نیز دارد .

ـ دانشجویان عضو اتحادیه اروپا (به جز کشور کرواسی) و کشورهایی چون سوئیس قادر به کار در کشور هلند در حین تحصیل بدون محدودیت هستند . این عزیزان میتوانند در حین تحصیل در کشور هلند مشاغل مورد نیاز خود را از طریق راه هایی چون تخته کار ، ارسال رزومه به صورت آنلاین و آژانس های کاریابی پیدا کرده و مشغول به کار شوند . همچنین اجازه ی کار برای دانشجوبان عضو اتحادیه اروپا لازم نیست و آنها میتوانند بدون محدودیت ساعتی کار کنند .

ـ دانشجویان کروات و دانشجویان غیر اتحادیه اروپا محدودیت هایی برای کار آنها وجود دارد ، محدودیت هایی از قبیل اجازه کار در حین تحصیل و محدودیت ساعات کاری .

 

موسسه حقوقی ملکپور با سابقه ای بلند مدت و درخشان شما در زمینه های مهاجرت قانونی راهنمایی و کمک می نماید.

 

ـ اجازه کار مورد نیاز :

دانشجویان بین المللی و غیر اتحادیه اروپایی اگر کاری دانشجویی را پیدا کنند ، نیاز به اجازه کار دارند تا به بتوانند به صورت قانونی کار کنند . این اجازه ی کار توسط کار فرمای شما تائید میشود . اجازه کار در حین تحصیل در کشور هلند UWV نام دارد ، UWV به این اجازه را میدهد تا در حین تحصیل در کشور هلند کار کنید اما این اجازه محدودیت های ساعاتی دارد و برای دانشجویی در مقطع کارشناسی حد اکثر ۱۰ ساعت در هفته اجازه کار وجود دارد .

شما دانشجویان بین المللی در کشور هلند میتوانید به طور تمام وقت کار کنید که این امر خود یک مزیت دیگری است اما کار کردن در کشور هلند به طور تمام وقت فقط در ماه های تابستانی ( june . july . august ) امکان پذیر است .

جهت کار در حین تحصیل در کشور هلند شما دانشجویان باید یکی از دو گزینه ی زیر را انتخاب نمایید :

  • کار در طول سال تحصیلی به صورت پاره وقت
  • کار در طول ماه های تابستانی به صورت تمام وقت

ـ کار بدون اجازه ی کار :

استثنایی وجود دارد در اجازه کار موقت که اگر شما در حال تحصیل به کار اموزی بپردازید ، دریافت اجازه کار شامل شما نخواهد شد ولی موسسه ای که شما در آن مشغول هستید و کارفرمای شما باید این امر را تائید کند .

BSN یا همان تاییدیه سازمان شهروندی کشور هلند ، برای کار در کشور هلند در حین تحصیل نیز لازم است و باید در هفته اول شروع کار ، خود را در BSN ثبت نام کنید .

جهت کار در حین تحصیل در کشور هلند باید شما بیمه شوید ، که این بیمه خود دو نوع دارد : ۱٫ بیمه خصوصی ۲٫ بیمه عمومی

بهتر است بدانید در کشور هلند بیمه خصوصی ارزانتر و محبوتر است و برای دانشجویان بسیار مناسب است و برای این امر شما باید یک شرکت بیمه را برگزینید و عضو آن شوید.

 

ـ مالیات بر درآمد :

در پایان بهتر است بدانید فرد دانشجویی که در کشور هلند در حین تحصیل کار میکند یا فردی که بعد از تحصیل به کار مشغول میشود باید مالیات پرداخت نماید . این مالیات ممکن است کسر ۳/۱ از حقوق و دستمزد ناخالص شخص دانشجو باشد .

 

همانطور که متوجه شدید برای کار در حین تحصیل در کشور هلند محدودیت هایی وجود دارد اما مزیت های آن بیشتر بوده و این میتواند شما را در هنگام زندگی دانشجویی کمک کند تا پس از موفقیت تحصیلی به کار مربوط به رشته ی خود جهت گیری نمایید. با کار در حین تحصیل در کشور هلند میتوانید علاوه بر تامین نیاز های خود تجاربی را در زمینه های مختلف کسب نمایید که این باعث پیشرفت هرچ زودتر شما خواهد شد .

 

موسسه حقوقی ملکپور همراه با دفاتر همکار خود جهت راهنمایی و مشاوره به شما عزیزانی که قصد مهاجرت دارید در خدمتگذاری حاضر است.

 

 

منابع :

www.eurogates.nl

 

 

مرتضی واقفی

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ