کار ضمن تحصیل در نیوزیلند

آیا مشغول تحصیل در نیوزیلند هستید ؟

آیا به دنبال کار ضمن تحصیل در نیوزیلند هستید ؟

آیا از شرایط و مراحل جستجوی کار ضمن تحصیل در نیوزیلند خبر دارید ؟

آیا می دانید انجام چه کار  ضمن تحصیل در نیوزیلند امکان پذیر نیست ؟

 

مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در خدمت شما هستند تا بتوانید تمامی اطلاعات در زمینه کار ضمن تحصیل در نیوزیلند را به دست بیاورید .

 

 

چنانچه شما دارای ویزای تحصیلی باشید , شما می توانید در هفته تا ۲۰ ساعت در نیوزیلند مشغول به کار باشید . البته اگر شما دانشجوی دوره فوق لیسانس یا دکترا باشید , می توانید تمام وقت مشغول به کار شوید . کار کردن هنگامی که مشغول به کار هستید , می تواند یک راه خوب برای به دست آوردن تجربه کاری در نیوزیلند باشد و کمکی است به شما و در جهت حمایت از شما در هنگامی که در حال تحصیل در خارج از کشور هستید .

تجربه به دست آوردن در یک محیط کار در نیوزیلند همچنین کمک می کند که مهارت هایی مانند ارتباطات , کار تیمی , مهارت های فردی و مهارت های زبان انگلیسی در محل کار افزایش پیدا کند , چون مردم نیوزیلند به زبان انگلیسی صحبت می کنند و صحبت کردن در محل کار , به تقویت زبان انگلیسی در دانشگاه کمک شایانی خواهد کرد .

شما باید تعادل بین ساعت کار خود و زمانی که به درس و تحصیل اختصاص می دهید را نگاه دارید . بنابر این در صورت عدم توجه به این مساله ممکن است عملکرد تحصیلی شمت به خطر بیفتد و به خاطر داشته باشید که برخی بورس های تحصیلی برای شما محدودیت هایی در خصوص تعداد ساعاتی که می توانید کار کنید , اعمال می کنند .

نیوزلند دارای طیف گسترده ای از صنایع است که می توانید در آنها به دنبال کار پاره وقت باشید .

برخی از موسسات آموزشی نیز ارائه دهنده کار پاره وقت و آموزش کار به متقاضیان هستند . همچنین انجام کار داوطلبانه می تواند علاوه بر افزوده شدن بر رزومه شما , به شما تجربه مفیدی از کار در نیوزیلند ارائه نماید .

 

جستجوی کار :

جستجوی شغل دانشجویی به وسیله سازمانی صورت می پذیرد که به متقاضیان کمک به پیدا کردن کار و به دست آوردن تجربه کار می نماید . همچنین موسسه آموزشی شما کمک به یادگیری مهارت های مربوط به شغل مانند نوشتن رزومه و آماده شدن برای مصاحبه را می آموزد .

کار فصلی می تواند یک راه خوب برای کسب پول اضافی در طول تعطیلات و به دست آوردن مهارت های جدید باشد .

اگر شما در کشور خود شغلی داشتید و کار می کردید , می توانید از کارفرمای خود درخواست کنید که برای شما یک رزومه بنویسد و شما می توانید آن را به کارفرمای همان شغل در نیوزیلند نشان دهید که این نشان دهنده این است که شما در این شغل دارای تجربه و سنوات کاری هستید .

همچنین یک موسسه کاریابی به نام SJS  وجود دارد که شما می توانید با ثبت نام در آن جستجوی شغل خود را به آن بسپارید .

 

شغل ها و کار هایی که دانشجوها نمی توانند آنها را انجام دهند :

بعضی از شغل هل هستند که دانشجویان بین المللی اجازه انجام آن کارها را ندارند .

دانشجویان بین المللی نمی توانند خود اشتغالی یا خویش فرمایی نمایند , آن ها حتما باید برای یک کارفرما کار کنند و نباید پیمانکار مستقل باشند . همچنین اشتغال به اعمال منافی عفت مانند فاحشگی و روسپیگری و یا سرمایه گذاری و کسب و کار در موضوع فحشا ممنوع است .

مقاله پیش رو , تلاشی در جهت شناساندن شرایط و مراحل کار ضمن تحصیل در نیوزیلند بود . چنانچه سوالات و اطلاعات بیشتر و جامع تری نیاز داشتید می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.