کار ضمن تحصیل در دانمارک

کار حین تحصیل در دانمارک

کار حین تحصیل در دانمارک  و شرایط آن در سال 2018 ، کار حین تحصیل در دانمارک و شرایط کاریابی در دانمارک ، کار و تحصیل در دانمارک ، میزان درآمد با کار دانشجویی در دانمارک ،  آیا در فکر تحصیل در دانمارک هستید؟ آیا سوالات بسیاری در خصوص کار حین تحصیل در دانمارک دارید؟آیا به این امر فکر میکنید که امکان کار ضمن تحصیل در دانمارک  وجود دارد؟ آیا شرایط کار حین تحصیل در دانمارک را نمی دانید؟در این مقاله می خواهیم به این سوالات شما پاسخ جامع و کامل بدهیم و شما را با شرایط کار حین تحصیل در دانمارک و مهاجرت به دانمارک از این طریق آشنا سازیم. همچنین شما می توانید سوالات خود را با وکیل مهاجرت و یا  موسسه حقوقی ملک پور از راه های مختلف مطرح سازید و با وکلای زبده و با تجربه موسسه حقوقی ملک پور مشاوره داشته باشید.

تحصیل در دانمارک

دانمارک شامل شبه جزیره جاتلند و حدود ۴۰۰ جزیره است. پایتخت آن شهر کپنهاگ بوده و با کشورهای سوئد، آلمان و نروژ همسایه بوده و مرزهای مشترکی با دریای بالتیک و شمال دارد. جزایر بسیاری در جوار دانمارک وجود داشته و این کشور به همراه گرینلند و جزایر فارو پادشاهی دانمارک را تشکیل می دهند.

دانمارک دارای اقتصاد مدرن به همراه بخش کشاورزی برخوردار از فناوری بالا، صنعت به روز و شرکت های پیشگام در جهان در عرصه های دارو، کشتیرانی، انرژی تجدید پذیر و اتکای فراوان به تجارت خارجی می باشد. دانمارک عضو اتحادیه اروپا بوده و در اروپای شمالی واقع شده و یکی از کشورهای اسکاندیناوی به شمار می رود. دانمارکی ها از استاندارد بالای زندگی برخوردار بوده و اقتصاد این کشور با مشخصه هایی مانند اقدامات گسترده رفاهی دولت و توزیع عادلانه درآمد شناخته می شود.

چرا باید در دانمارک تحصیل نمود؟

دانمارک، به واسطه کسب رتبه شادترین محل برای زندگی، مقصد ایده آلی برای دانشجویان خارجی به شمار می رود. این کشور از مشخصه های منحصر به فردی برخوردار است که تجربه زندگی را برای دانشجویان خارجی خوشایند می سازد.

قائل شدن اولویت برای دانشجویان

شما، به عنوان یک دانشجو، تقریباً در همه جا مشمول تخفیف خواهید شد: از نانوایی گرفته تا تورهای موزه از تقریباً ۱۰% تخفیف بهره مند می گردید. این کار هزینه سفر و کشف زیبایی های کشور را کاهش می دهد.

شادترین کشور جهان

بر اساس گزارش شادمانی جهان، برای چندمین سال، دانمارک رتبه شادترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است (بعد از آن دیگر کشورهای اسکاندیناوی قرار می گیرند). دانمارکی ها شاید در ظاهر چندان شادمانی خود را بروز ندهند اما از زندگی خود راضی هستند که این امر کشور را به محل جالبی برای زندگی و کسب تجربه بدل می سازد.

قابلیت زندگی و فرصت های شگفت انگیز سفر

نکته بسیار مهم این است که در این کشور همه به زبان انگلیسی صحبت می کنند. این حقیقت که همواره می توان طلب کمک کرد شرایط را برای افراد خارجی فراهم کرده و به همگان اجازه ماجراجویی و راحتی را می دهد. برخلاف بیشتر دیگر شهرهای اروپایی، دزدی و جنایت نگرانی عمده مردم کپنهاگ به شمار نمی رود.

تحصیل در خارج از کشور بسیار مهیج بوده اما برای بسیاری از دانشجویان با سردرگمی فرهنگی نیز همراه است. کپنهاگ از نظر اندازه قابل کنترل بوده و امکانات بسیار مناسبی برای زندگی دارد. ناوگان اتوبوس و متروی آن بسیار تمیز، ایمن و سهل الاستفاده می باشد.

شرایط بورسیه در دولت دانمارک

دولت دانمارک از دانشجویان واجد شرایط و با انگیزه سرتاسر دنیا برای تحصیل در این کشور استقبال می کند. بنابراین هرساله تعدادی بورسیه توسط وزارت آموزش و پرورش این کشور برای تأمین بودجه دانشجویانی که از خارج از کشورهای اتحادیه اروپا/ منطقه اقتصادی اروپا می آیند، عرضه می شود. بورسیه ها می توانند برای برنامه کامل آموزش عالی اعطا شوند.

جذابیت زندگی شهری و حومه شهر زیبا

در دانمارک، درخواهید یافت که فاصله ها کوتاه هستند. این کار امکان ترکیب جوّ جذاب زندگی شهری با آرامش حومه شهر زیبا و کنار دریا را فراهم می کند.

ساحل تمیز و جنگل های سبز در زمانی کوتاه تر از نیم ساعت قابل دسترسی می باشند. به این ترتیب، زمانی که شما به تماشای جاذبه های فرهنگی و هنری می پردازید، کودکان شما می توانند آزادانه و در نهایت امنیت به بازی و تفریح بپردازند.

شغل نیمه وقت در حین تحصیل

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا می توانند مجوز کار را به عنوان بخشی از مجوز اقامت خود درخواست کنند که آنها را مشمول کار تا ۲۰ ساعت در هفته در مدت تحصیل و تمام وقت در مدت تعطیلات، یعنی ماه های ژوئن، جولای و آگوست می نماید. به عنوان دانشجوی بین المللی در دانمارک، می توانید درس های دانمارکی را به رایگان دریافت کنید. این امر شانس یافتن کار در دانمارک را افزایش خواهد داد

فرصت پیدا کردن شغل

حوزه هایی مانند مهندسی، بهداشت و درمان، فناوری اطلاعات، و ارتباطات و امور مالی تنها مواردی از مشاغل پرتقاضاهستند. فرصت های شغلی برای کارکنان خارجی در این حوزه ها کاملاً زیاد بوده و در صورت واجدیت شرایط، متقاضی می تواند به شغل دلخواه خود دست یابد.

شناخته شده ترین دوره های آموزشی در دانمارک

مؤسسات آموزش عالی دانمارک فرصت های شغلی فراوانی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می کنند. تمام برنامه ها در ابعاد بین المللی به رسمیت شناخته شده و دارای بالاترین کیفیت هستند. بیش از ۵۰۰ برنامه به زبان انگلیسی آموخته می شوند.

 • مدرک طراحی مولتی مدیا
 • مدرک کارآفرینی و مدیریت طراحی
 • مدرک مدیریت مالی
 • مدرک مدیریت بازاریابی
 • کارشناسی تجارت بین الملل
 • کارشناسی مدیریت تجاری- بازاریابی (EBM)
 • کارشناسی طراحی و رسانه دیجیتال
 • کارشناسی انفورماتیک تجارت جهانی
 • کارشناسی اجرایی مدیریت تجاری
 • کارشناسی ارشد مدیریت تجاری
 • کارشناسی ارشد نوآوری و مدیریت دیجیتال
 • کارشناسی ارشد بازی
 • کارشناسی ارشد تجارت بین الملل
 • کارشناسی ارشد فناوری و توسعه نرم افزار
 • کارشناسی حرفه ای در فروش بین الملل و مدیریت بازاریابی

هزینه های زندگی برای دانشجویان

ماهانه بر حسب کرون دانمارک / یک یورو تقریباً برابر با ۷٫۵ کرون دانمارک است:

 • اجاره ۲۶۰۰-۱۹۰۰ (۳۴۷-۲۵۳ یورو)
 • غذا: ۲۱۰۰-۱۳۰۰ (۲۸۰-۱۷۳ یورو)
 • ایاب و ذهاب (کارت اتوبوس ماهانه): ۲۶۰ (۳۵ یورو)
 • کتاب: ۶۰۰-۵۰۰ (۸۰-۶۷ یورو)

مخارج زندگی بر اساس شرایط و استانداردهای هر فرد متغیر می باشد.

قیمت ها به جز زمانی که تفریح می روید: هزینه یک وعده غذا تقریباً ۱۲۰ کرون دانمارک (۱۶ یورو)، نوشابه غیرالکلی ۲۰ کرون دانمارک (۲٫۷ یورو)

نمونه قیمت در سوپرمارکت: یک لیتر شیر ۶ کرون دانمارک (۰٫۸ یورو)، نان ساندویچی ۱۲ کرون دانمارک (۱٫۶ یورو). در کل، هزینه تحصیل یک دانشجو در دانمارک ماهانه حدود ۵۰۰ کرون دانمارک (۶۷۵ یورو) خواهد بود.

بررسی شرایط صدور ویزا: ویزای دانشجویی

شرح

ویزاهای دانشجویی برای مدت تحصیل یا دوره زمانی ۵ ساله، هر کدام کمتر است، بر اساس نامه پذیرش دانشگاه ها و دانشکده های رسمی یا مؤسسات آموزشی دانمارک، صادر می شوند. شرایط صدور ویزای دانشجویی عبارتند از:

 • پاسپورت اصلی (با اعتبار حداقل ۴ ماه بیشتر از اعتبار ویزا)
 • عکس اخیر و رنگی اندازه پاسپورت
 • فرم درخواست ویزا که قبلاً توسط متقاضی تکمیل و امضاء شده است
 • هزینه درخواست ویزا
 • نامه پذیرش از یک مؤسسه آموزشی رسمی در دانمارک
 • نامه پشتیبانی مالی از سوی والدین/ قیم با ضمانت نامه بانکی

شرایط مالی

۱۰۰۰ دلار ضرب در مدت دوره (برحسب ماه): کل هزینه باید در دفتر حساب بانکی شما ذخیره شده باشد.

 • مدارکی برای اثبات این که فرد می تواند در مدت اقامت خود در دانمارک خود را از نظر مالی تأمین نماید.
 • حداقل ۱٫۰۰۰ دلار در ماه ایجاب می گردد (اظهارنامه بانکی، کمک هزینه تحصیلی، وام بانکی تأئید شده)
 • وجوه باید فقط به نام دانشجوی ذکر شده باشد. حساب مشترک قابل قبول نخواهد بود.

.

شما متقاضیان گرامی می توانید همواره در خصوص سوالات خود در باب کار حین تحصیل در دانمارک با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید. مشاوران زبده و کاردان موسسه حقوقی ملک پور با سال ها سابقه در خصوص امر مهاجرت می توانند اطلاعات مفیدی در باب کار حین تحصیل در دانمارک و دیگر کشورها در اختیار شما قرار دهند. شما همچنین می توانید برای رفع سوالات خود در امر مهاجرت از طریق تلفن با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان برخوردار شوید و یا اینکه به صورت حضوری با مشاوران با تجربه موسسه حقوقی ملک پور مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید.

Rating: 4

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

62 پاسخ
 1. علیرضا گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور
  من 30 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری هستم و دارای سابقه بیمه ، برای اخذ اقامت دائم در کشور دانمارک به همراه همسرم از چه طریقی اقدام کنم به نتیجه میرسم ویزای کار یا ویزای تحصیلی؟؟
  باتشکر از جنابعالی

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز این موضوع نیاز به دانستن میزان سرمایه و برخی شرایط دیگر شما خواهد داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. احمدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  لطفا حداقل سن جهت پذیرش کارشناسی ارشد را بفرمایید.همچنین با توجه به سوابق و داشتن شرکت خصوصی در تهران امکان پذیرش در کارشناسی ارشد MBA میباشد؟
  ممنون
  احمدی

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانمارک حداقل سن وجود ندارد و پس از اخذ مدرک لیسانس می توانید برای این کار اقدام نمایید. اگر منظور شما گپ تحصیلی مورد قبول برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد است، بستگی به سابقه کاری شما خواهد داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. سودا گفته:

  سلام من رشته علوم کارمپیوتر خوندم دانشگاه پیام نور آیا میتونم اونجا رشته مدیریت بازرگانی بخونم از مقطع فوق لیسانس ؟ آیا میتونم برای پسرم که پانزده ساله هست هم اقامت بگیرم ؟ سوال دیگه ام هم اینه که مدرک زبان برای پذیرش در دانشگاه های دانمارک چی هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای تحصیل در دانمارک میشه برای شما رشته های مدیریتی اقدام کرد. البته شما درمورد سن خودتون اطلاعاتی ندادید. ولی اگر شرایط سنی مناسبی داشته باشید می توانید برای کشور دانمارک اقدام نمایید. جهت بررسی شرایط خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. davood گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید من متولد1380.4.27رشته ی تحصیلی من برق امسال دیپلم میگیرم سه سال سابقه تعمیرات لوازم خانگی و کار با بعضی از نمایندگی هامشغول هستم راهنماییم کنید شرایط من برای رفتن به کوپنهاگن یا کشور های دیگه مناسبه

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید همچنین می توانید برای بسیاری از کشورها نیز اقدام داشته باشید که البته بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 5. Taranom گفته:

  سلام خسته نباشید .من درحال تحصبل دررشته علوم ازمایشگاهی هستم.خواستم ببینم بعداز اتمام درسم میتونم ویزای کاری برای دانمارک بگیرم؟

  پاسخ
 6. کورش گفته:

  با سلام و احترام
  من 36 ساله مجرد با مدرک کاردانی علوم آزمایشگاهی و ده سال سوابق کاری مرتبط با بیمه در دانشگاه علوم پزشکی و مسلط به زبان انگلیسی اما فاقد مدرک آیلتس هستم.
  تمایل دارم ویزای کاری یا ویزای جستجوی کار برای یک کشور اروپایی دست اول مانند دانمارک و … بگیرم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر از سایت خوبتان!

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار دانمارک باید job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرتی یا مهاجرت کاری کشورهای دیگر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید. من متولد 1359 فارغ التحصیل رشته حسابداری در سال 1396 و دارای 13 سال سابقه بیمه غیرمرتبط و همسرم متولد 1362 فارغ التحصیل رشته فیزیک در سال 1387 از دانشگاه سراسری دارای مقاله ISI و 8 سال سابقه کاردولتی مرتبط و یک فرزند 6 ساله، خواستم ببینم از طریق ویزای تحصیلی و یا این که از طریق تحصیل فرزندم برای مهاجرت به اتریش یا آلمان یا کشوری که با شرایط ما هم خوانی داشته باشد، میتوانیم اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   با توجه به سن شما امکان دریافت ویزای تحصیلی اتریش و آلمان کم میباشد اما میتوانید برای تحصیل در دانمارک اقدام کرده و برای همسر خود نیز ویزای همراه دریافت نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 8. maziar samiei گفته:

  سلام جناب دکتر عزیز، من چند بار این سوالم رو فرستادم لطفا پاسخ بدید ،من 30 سالم هستش و لیسانس طراحی و دوخت هستم با ۵ سال سابقه کاری بدون بیمه و همسرم 37 سالشونه ارشد تهیه کنندگی تلویزیون با ۲۲ سال سابقه بیمه و مرتبط با رشته و نقدینگی 300 میلیون تومان فعلا ، زبان انگلیسی هم در حد خوب صحبت میکنیم ،میخواستم بدونم برای ویزای کاری کدوم کشور ما رو میپزیرد و شانس برای کار خوب و اقامتمون وجود دارد ؟ همچنین اگر واقعا امکان کاری نبود از طریق تحصیل با شهریه کم ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما و همسر محترم شرایط دریافت ویزای کاری را ندارید زیرا رشته شما زیاد مورد نیاز کشورها نمیباشد اما شما میتوانید برای ادامه تحصیل دانمارک اقدام نمایید در اینصورت به همسر شما نیز ویزای همراه کاری تعلق میگیرد و میتوانند از تجربیات کاری خود استفاده نمایند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما ارتباط برقرار کنید

   پاسخ
 9. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد، خانمى هستم ٣٣ ساله با ليسانس ارتباط تصويرى ( گرافيك) با معدل ١٦ و داراى مدرك يكساله EMBA از مجتمع فنى تهران و داراى سابقه كارى ٦ ساله فروش و بازاريابى به همراه بيمه (كه البته تحت عنوان كارمند ساده و حداقل حقوق وزارت كارى رد شده )و سرمايه اى حدود ١٥٠ ميليون تومان ،خواهشمندم با توجه به شرايطم براى اخذ اقامت يا از طريق كارى يا تحصيلى در يكى از كشورهاى اروپايى و يا كانادا راهنمايى بفرماييد ، خيلى متشكرم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما میتوانید برای تحصیل در دانمارک اقدام نمایید و در حین تحصیل میتوانید کار کنید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 10. maziar samiei گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ۳۱ ساله مدرک لیسانس مترجمی و دو مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر و خیاطی دارم و همسرم ۳۳ ساله مدرک دیپلم برق صنعتی و سه مدرک فنی و حرفه ای تخصصی داره، مدت ۸ سال سابقه کار صنعتی داره و در حال حاضر شغلش آزاده و پروژه های تعمیر و نگهداری ماشین آلات صنعتی انجام میده، یک فرزند ۲ ساله هم داریم و حدود ۵۰۰م سرمایه که قصد مهاجرت داریم. لطفا راهنمایی میفرمایید با این شرایط برای اقامت از چه طریق و برای کدوم کشور میتونیم اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید برای مقطع فوق لیسانس درخواست بدهید و به همسر شما ویزای همراه تعلق میگیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 11. maziar samiei گفته:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید بنده 37 سالم هست و حدود 17 سال می باشد که در دبی اقامت کاری داشته و در رشته فناوری اطلاعات در حوزه بانکی کار میکنم. دارای مدرک ارشد مهندسی نرم افزار سیستم به صورت نیمه حضوری از آلمان هستم. خانم بنده نیز دارای مدرک کارشناسی علوم داروی و دیپلم نقاشی فنی حرفه ای می باشد. از لحاظ مالی صاحب یک ملک اجاره داده شده و مبلغ سپرده 500 ملیون می باشم. در ضمن یک دختر 10 ساله نیز دارم. هدف اصلی من از اقدام برای مهاجرت ادامه تحصیل ارزان برای خودم و همسرم در مقاطع بالاتر به همراه اجازه کار می باشد (یا برعکس اقامت کاری و دکتری). قطعا در نهایت دنبال دریافت تابعیت ان کشور می باشم. خواهشمند است راهنمایی بفرمایید کدام کشورها در حال حاضر برای بنده بهتر و راحت تر می باشد. با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما برای ادامه تحصیل کشور دانمارک را انتخاب کنید
   پس از دریافت ویزای تحصیلی , به همسر شما ویزای همراه فول تایم کاری تعلق میگیرد که هم شما و هم همسر شما میتوانید کار کنید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. maziar samiei گفته:

  با سلام، من ليسانس حقوق هستم و ٣٠سال دارم و شوهرم فوق ليسانس حقوق خصوصي و وكيل دادگستري هستن و ايشون هم ٣٠ سال دارن. چه كشوري به ما ويزاي كار ميده و اينكه كدوممون اقدام كنيم جواب ميگيريم؟هر كشوري كه ميشه لطفا بهمون معرفي كنيد ممنون ميشم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه قوانین کشورها و حقوق آنها نیز فرق میکند , شما نمیتوانید برای ویزای کاری درخواست نمایید.
   اما این امکان وجود دارد برای شما ویزای تحصیلی دریافت کنیم و به همسر شما نیز ویزای همراه کاری تعلق بگیرد و شروع به فعالیت کنند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. maziar samiei گفته:

  با سلام.من 25ساله هستم با مدرک کارشناسی اتاق عمل از دانشگاه دولتی دارای 3سال سابقه می باشم .همسرم 34 ساله دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت و با 10سال سابقه کار در شرکت بیمه مشغول به کار هستند .خواستم بدونم با توجه به شرایط من و همسرم کدوم کشور برای مهاجرت پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید از طریق تحصیلی وارد کشور دانمارک شوید و به همسر شما نیز ویزای همراه کاری تعلق میگیرد اما شرایط شما باید بررسی گردد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 14. maziar samiei گفته:

  با سلام.خانمی 31 ساله هستم.با مدرک پیش دانشگاهی همسرم در شرکت سایپا 14 سال مشغول کار است با مدرک دیپلم.و دو فرزند هفت ساله و دو ساله دارم میخواستم در مورد مهاجرت به دانمارک از طریق کار همسرم راهنماییم کنین و اینکه چه اقداماتی باید انجام بدم.واینکه همسرم در کشور دانمارک میتواند متناسب با شغلی که اینجا داره کاری پیدا بکند.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   همسر شما شرایط دریافت ویزای کاری را ندارند اما میتوان از راه تحصیلی اقدام کرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  با سلام وخسته نباشید.من با ۳۷ سال سن دارای مدرک لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد تبریز میباشم.همسرم با ۲۹ سال سن و دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه عیرانتفائی سراسری میباشد و دارای یک فرزند ۴ ساله هستیم. استطاعت مالی ما حدود ۲۵۰ میلیون تومان میباشد. حدود ۱۰ سال سابقه بیمه و کار دارم. حال با توجه به شرایط اینجانب بهترین و راحت ترین روش مهاجرت برای من و خانواده ام کدام روش است؟ به طوری که شرایط کارکردن هم برایم مهیا باشد. با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام وعرض ارادت
   شما میتوانید برای تحصیل به دانمارک تشریف ببرید و به همسر شما ویزای همراه کاری تعلق میگیرد , در این زمان شما علاوه بر تحصیل نیز میتوانید کار کنید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 16. maziar samiei گفته:

  سلام خدمت شما جناب آقای ملکی من تمام صحبت های شما روی کانال تلگرام را دنبال میکنم از تمام بردباری و توضیحات شفاف شما سپاسگزارم و امیدوارم که برای ما هم راهی باشد . من ۳۲ ساله و مدرک فوق دیبلم حسابداری بازرگانی از دانشگاه سراسری با ۴ سال سابقه کار مرتبط و بیمه دارم و ایلتس ۶ در حال حاضر شاغل نیستم و همسر ام ۳۳ ساله و مدرک دیبلم کامپیوتر و ۹ سال سابقه کار در زمینه ITدارد با ایلتس ۶/۵و مدرک CONS وMCSEبین المللی دارند .کل سرمایه ما در حدود ۲۰۰ میلیون میباشد و قصد مهاجرت به استرالیا یا کانادا واگر نشود یکی از کشور های اروپایی را داریم از شما خواستاریم ما را راهنمایی فرمائید به شدت سر در گم هستیم که چه کنیم آیا راهی برای مهاجرت ما وجود دارد ویا آیا میتوانیم در کالج ها ثبت نام کنیم ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما شرایط مهاجرت به استرالیا و کانادا را ندارید
   شما یا همسر شما میتوانید در مقطع لیسانس دانمارک شروع به تحصیل کنید و به شما ویزای همراه میدهند که فول تایم کاری میباشد
   برای کسب اطلاعات بیشتربا دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. maziar samiei گفته:

  با سلام، آقا 34 ساله با مدرك كارداني صنايع شيميايي و 8 سال سابقه كار غير مرتبط و همسرم 36 ساله با مدرك كارشناسي نرم افزار كامپيوتر و 16 سال سابقه مرتبط و يك پسر 4 ساله هستم. به فكر مهاجرت به يكي از كشورهاي اروپايي مانند دانمارك هستم. اگر از طريق ويزاي كار يا كارآفريني بخواهيم اقدام كنيم چيكار بايد بكنيم. آيا ميشه بريم بعد زبان رو هم همونجا ياد بگيريم ممنون از وقتي كه ميگذارين

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   همسر شما در صورت داشتن مدرک زبان میتوانند درخواست ویزای کار بدهند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما در تماس باشین.

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  سلام بر استاد بزرگوار آقای ملک‌پور عزیز و دوست داشتنی ، من دائم سایت شما پیگیری میکنم و از اطلاعاتی که در اختیار امثال من میگذارید ممنون و سپاس گذارم‌، اینجانب احسان فروتن زاده ۲۹ سال سن و متاهل هستم‌و یه بچه ۳ ساله نتیجه ازدواجم هست ، بخاطر بچه ام که آینده خوبی داشته باشه قصد مهاجرت دارم‌در رشته ورزشی هندبال مدال های مختلف کشور دارم‌و فوق دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر را دارم‌و کلیه سرمایه زندگیم‌۶۰۰ میلیون هست ،‌از کشورهای دانمارک ، آلمان و اتریش خیلی دوست دارم‌که بتونم اقامت دائم اون را بدست بگیرم‌. از جنابعالی تقاضا دارم‌راهماییم کنید و راه درست را پیش پام گذارید و به غیر شما به کسی اعتماد ندارم . اگه میشه جواب سوالما به ایمیلم بفرستید .

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما شرایط مهاجرت تحصیلی به دانمارک را دارید
   در صورت دریافت ویزای تحصیلی , به همسر شما ویزای همراه فول تایم کاری تعلق میگیرد و میتوانند کار کنند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. maziar samiei گفته:

  سلام ببخشید من کارشناس هوشبریم والان استخدامم وخانمم دانشجوی زبان انگلیسیه .میخواستم ببینم یه کشوری مثل بوسنی بخوایم بریم چیکار باید بکنیم ؟؟کار برای من وجود داره؟؟هزینش تقریبا چقدر .ایاپذیرش به ما میدن ؟؟با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   ما تحصیل در کشور دانمارک را به شما پیشنهاد میکنیم , در صورتی که شما ویزای تحصیلی کسب کنین , به همسر شما ویزای همراه فول تایم کاری اعطا میگردد و میتوانند کار کنند
   در ابتدا پیدا کردن کاربرای شما سخت بوده اما با گذشت چند ماه شرایط پیدا کردن کار برای شما نیز آسان میگردد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. maziar samiei گفته:

  سلام من وکیل پایه یک دادگستری و همسرم دکتری دامپزشکی هستن پیشنهاد شما برای مهاجرت ما کدوم کشور می باشد؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. maziar samiei گفته:

  سلام من۳۰ سالمه و همسرم ۳۵ سالشون هست ،بنده لیسانس کشاورزی دارم و همسرم فوق لیسانس مدیریت مالی من ۵ سال سابقه کار و همسرم ۸ سال سابقه کار دارد ،و اینکه من مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی عکاسی پایه و پیشرفته دارم برای مهاجرت به دانمارک شرایطمون مناسب هست ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت به هر کشوری ابتدا باید شرایط شما مثل شرایط مالی و غیره کاملا بررسی شود تا دقیق بتوانیم شما را راهنمایی کنیم لذا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. maziar samiei گفته:

  با سلام و احترام.بنده 29ساله هستم با مدرک لیسانس مهندسی صنایع. 6 سال سابقه کار کاملا مرتبط با رشته خود را دارم. خانم بنده نیز لیسانس صنایع و فوق لیسانس مدیریت صنعتی می باشد.می خواستم ببینم که شرایط مهاجرت برای ما به چه شکل است؟ در صورتی که بنده برای کار و همسرم برای تحصیل مهاجرت کنیم.کشورهای مد نظر من استرالیا،نیوزلند،دانمارک ، ایتالیا و کانادا می باشند

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   این امکان وجود دارد که برای همسر شما ویزای تحصیلی گرفت و برای شما ویزای همراه که این نوع ویزای همراه فول تایم کاری بوده و میتوانید شروع به فعالیت نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  با سلام و احترام جناب ملک پور من ۳۴ سال سن و کارشناسی روانشناسی کودکان استثنایی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دارم,با ۸ سال سابقه کار و همسرم ۲۸ سال سن و کارشناسی علوم آزمایشگاهی دارند, ۶ سال سابقه ی کار در آزمایشگاه بالینی و پزشکی با توجه به شرایط تحصیلی و سابقه ی کاری هردومان,درخواست مشاوره و راهنمایی جهت مهاجرت دارم, آیا امکان مهاجرت برای ما وجود دارد یا خیر؟ کدام کشور(اروپا و یا کانادا) و از چه طریقی؟ با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب
   در صورت پذیرش تحصیلی در کشور دانمارک شما میتوانید همزمان کار کنید و همسر شما به عنوان همراه , ویزای فول تایم کاری را دریافت میکنند
   برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. maziar samiei گفته:

  درود بر شما چناب ملکپور…من فوق لیسانس محیط زیست هستم ومعدلم هم 17/68 هست و سال نود و دو فارغ التحصیل شدم. 7سال سابقه کار NGO محیط زیستی دارم و همچنین سابقه کار شرکتی هم دارم خواهشی که از شما دارم این هست که من برای دکترا چه کشوری بهتر است اقدام کنم و یا اینکه دکترا بهتر است اپلای کنم یا کاری؟ و اگر کاری کدام کشور؟ با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   تحصیل در رشته دکتری شرایط ویژه ای را نیاز دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد , شما میتوانید در کشور دانمارک هنگام تحصیل در مقطع مورد نظر کار هم پیدا کنید
   اما توجه داشته باشید تحصیل در مقطع دکتری نیازمند آیلتس 7 میباشد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 25. maziar samiei گفته:

  باعرض سلام خدمت شما، من 33 سالمه فوق لیسانس شیمی تجزیه با معدل 15/9 از دانشگاه پیام نور با حدود دوسال سابقه کار در ازمایشگاه کنترل کیفی لبنیات، سوالم این هست که من با این مدرک به چه کشوری میتونم واسه کار مهاجرت کنم و آیا مدرک زبان هم لازم هست که داشته باشم؟ اگه بخوام واسه تحصیل اقدام کنم آیا همزمان با تحصیل هم میتونم کار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 26. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام. همسر بنده 36 سالش هست و از رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار فارغ التحصیل شده. 7 سال سابقه کاری در زمینه برنامه نویسی داره. 7ماه پیش برای گرفتن آیلتس به صورت خصوصی زبان خوندیم ولی الان برای مهاجرت کاری به المان و اتریش در کانال شما تاکید هست که حتما باید مدرک زبان آلمانی داشت. در کدوم کشورهای اروپایی میشه با مدرک ielts برای ویزای کار اقدام کرد؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید با زبان انگلیسی در کشور دانمارک کار و تحصیل نمایید لذا خواهشمندیم برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
 27. maziar samiei گفته:

  جناب آقای دکتر ملک پور عزیز، با عرض سلام و ارادت خدمت جنابعالی و ضمن تشکر از شما که به عنوان یک ایرانی واقعی در حال زکات علم هستید و این بزرگترین لطف شماست که بدون چشمداشت و رایگان در حال راهنمایی مردم هستید. پرسشی که از جنابعالی داشتم در مورد شرایط اعزام به کشورهای اروپایی بود ، بنده 33 ساله لیسانس مهندسی عمران و دانشجوی انصرافی فوق لیسانس مهندس ژئوتکنیک ، دارای 9.5 سال تجربه کاری (همراه با بیمه) در زمینه مدیریت فروش و مارکتینگ که عمده تجربه بنده در شرکتهای مولتی نشنال مثل نوکیا ، ال جی و دارای گواهی نامه هایی از این شرکت ها می باشد ، همسر بنده نیز فارغ التحصیل فوق لیسانس زبان انگلیسی می باشد ، هر دوی ما قبلا دارای مدرک تافل 90 بودیم که متاسفانه وقت آن منقضی شده است ولی می توانیم به علت تسلط در زبان انگلیسی به زودی مدرک آیلتس بالای 7 کسب کنیم،همچنین دارای سرمایه ای نزدیک به 140 میلیون تومان ، با توجه به این شرایط جنابعالی کدام کشور را برای اقدام به مهاجرت پیشنهاد می کنید؟ترجیح ما بیشتر به عنوان ویزای کاری یا ویزای جستجوی کار می باشد ، در غیر اینصورت حتی امادگی آن را داریم که بعنوان ویزای تحصیلی برای مهاجرت اقدام نماییم.شایان ذکر است که عموی بنده نیز نزدیک به 33 سال است که در شهر وستراس سوئد ساکن بوده و سینیزن آنجاست و دارای پاسپورت سوئدی می باشد، مزید امتنان خواهد بود اگر بنده را برای مهاجرات راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای اخذ ویزای کاری شما نیازمند سابقه کار و بیمه مرتبط با رشته تحصیلی خود میباشید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 28. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید ۳۱ سال سن دارم نزدیک به هفت سال بیمه ایلتس ندارم و در چند ماه اینده میگیرم حدود ۳۰۰ ملیون بودجه دارم برای مهاجرت به کدام کشور میتونم مهاجرت کنم؟

  پاسخ
 29. maziar samiei گفته:

  ا عرض سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای دکتر ملک پور و ممنون بابت اطلاعات مفیدی که شما در اختیار ما می گذارید بنده 30 ساله هستم مجرد و دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد کل دارایی من حدود 100 میلیون تومان هستش و مدرک زبان انگلیسی ایلتس دارم لطفا من را راهنمایی کنید ایا من شانسی برای پذیرش در دانشگاه های کم هزینه اتریش یا آلمان دارم در مقطع کارشناسی ارشد IT و آیا موسسه شما برای پیدا کردن کار دانشجویی برای متقاضیان می تواند به ما خدماتی بدهد البته بنده در شبکه و مایکروسافت و لینوکس و میکروتیک مدرک دارم و چند سالی حدود 4 سال البته بدون بیمه کار کرده ام با تشکر از راهنمایی شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دانشگاه های اتریش متاسفانه مدارک دانشگاه آزاد را قبول ندارند
   با توجه به مدرک زبان که شما دارین ما دانمارک را پیشنهاد میکنیم
   یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل و کار کشور دانمارک میباشد
   لطفا براس کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
 30. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر ملک پور. من مدتهاس که کانال شما رو دنبال میکنم. من 34 ساله هستم و لیسانس معماری هستم و بیشتر از 10 سال در رشته خودم فعالیت داشتم و شرکت ثبت شده هم دارم.6 ساله متاهل هستم و همسرم 37 ساله وشغل آزاد دارن و ما فعلا فرزند نداریم از لحاظ مالی کمبود خاصی هم نداریم ما مدتهاس که به مهاجرت فکر میکنیم چون میخواییم واقعا زندگی کنیم و اگه فرزندی خواهیم داشت تو یه محیط دیگه بزرگ بشه. پیشنهاد شما با توجه به شرایط ما برای مهاجرت چی هس؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض و ادب
   شرایط شما باید کاملا بررسی شود تا ببینیم آیا از طریق سرمایه گذاری میشود اقدام کرد یا تحصیلی
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
 31. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب دکتر ملک پور سوال بنده یک سوال کلی میباشد که اصلا نمیدانم جوابی دارد یا نه جوانی هستم ۲۳ ساله دارای مدرک لیسانس رشه هتل داری از دانشگاه علامه طباطبایی تهران مسلط به زبان انگلیسی در حد نسبتا بالا بنا به ضرورت شغلی سوال بنده این است که ایا کشوری مناسب برای ادامه تحصیل در این رشته وجود دارد اگر هست چه کشوری و سوال دوم من این است در چه کشور به جز کشور های عربی که فرصت شغلی این رشته در انها خوب است میتوان امید وار به یافتن کاری مناسب در هتلی مناسب بود و ویا حتی کاری مرتبط با این رشته در کشور های اروپایی با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   مدرک تحصیلی شما بازار کار بسیار خوبی در اروپا دارد , لذا شما میتوانید در حین تحصیل نیز کار کنین , بهترین کشور برای شما دانمارک میباشد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا با دفاتر ما تماس بگیرین.

   پاسخ