کار در گرجستان

 • شرایط کار در گرجستان
 • اخذ اقامت کاری در گرجستان از طریق کارمندی و ویزای کار
 • کاریابی در گرجستان
 • اخذ اقامت کاری در گرجستان از طریق ایجاد کار و ثبت شرکت
کار در گرجستان 1 273x300 کار در گرجستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط کار در گرجستان

شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان با توجه به استرتژیک بودن کشور گرجستان در اروپا و آسیا ، جهت انجام فعالیتهای تجاری بین المللی ، در حال حاضر دارای شرایط مناسب و مطلوبی است . عموما شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان به چند طریق مختلف قابل بررسی است و دولت گرجستان از کارآفرینان ، کارفرمایان و سرمایه گذاران ، حمایت و استقبال خوبی به عمل می آورد که این موضوع ، شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان را بهتر می کند . در این مقاله به بررسی چگونگی شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان می پردازیم .

اقامت از طریق کار در گرجستان

اخذ اقامت کاری در گرجستان از طریق کارمندی و ویزای کار

شرایط کار واخذ اقامت کاری در گرجستان به صورت عقد قرارداد به عنوان کارمند یک شرکت ثبت شده در گرجستان ، امکان پذیر است . با داشتن قراداد کاری به عنوان کارمند یک شرکت قانونی ثبت شده در کشور گرجستان و ارائه آن به وزارت مهاجرت ، می توانید نسبت به اخذ اقامت گرجستان ، اقدام کنید . نکته مهم در خصوص این شرایط ، اقامت موقت 1 ساله است . با توجه به قوانین تصویب شده در سالهای اخیر ، افرادی که قصد اخذ اقامت کاری در گرجستان از طریق کار را دارند ، نیازمند دریافت یک ویزای بلند مدت هستند که به منزله مجوز کار در گرجستان محسوب می شود که شهروندان عضواتحادیه اروپا ، پنا هندگان گرجستان ، و دارندگان ویزای دیپلماتیک از اخذ این ویزا ، معاف هستند اما مدت زمان اقامت قانونی آنها در گرجستان ، 1 سال می باشد . بنابراین با یک ویزای توریستی گرجستان به صورت کوتاه مدت ، شرایط استخدام برای افراد در گرجستان ، تحت یک قرارداد رسمی و اخذ اقامت کاری گرجستان ، امکان پذیر نیست .

کاریابی در گرجستان

شرایط یافتن شغل در گرجستان

گرجستان با جمعیت حدود 4 میلیون نفر و نرخ بیکاری تقریبا 12 درصد در سال 2018 ، که نرخ بالایی به شمار می رود ، شرایط یافتن شغل در گرجستان و در پی آن و شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان را تا حدودی دشوار می کند . از متداول ترین شرایط یافتن شغل و اخذ اقامت کاری گرجستان ، می توان به ارتباط آنلاین با شرکتها و کارفرمایان مربوطه اشاره کرد . با توجه به قوانین وزارت کار این کشور ، کارفرمایان مختلف ، می بایست استخدام و اخراج کارمندان را گزارش دهند . با توجه به این نکته که اولویت برای استخدام شرکتها ، جذب افراد مقیم در گرجستان هستند و شرکتها برای جذب نیرو معمولا از پورتالهای بین الملی استفاده نمی کنند یا به ندرت استفاده میکنند، جهت یافتن شغل در گرجستان ، شما نیازمند جستجوی این شرکتها ، و تماس با آنها ، به صورت مستقیم و آنلاین هستید . در این جستجو ، شرکتهای کوچکترمحلی درگرجستان که در جهت گسترش فعالیت خود قصد استخدام بین امللی را دارند ، از گزینه های خوب شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان به شمار می آیند .

مشاغل مورد نیاز در گرجستان

با توجه به موقعیت مناسب کشور گرجستان در منطقه ، و زیباییها و جذابیت منحصر به فرد این کشور ، هر ساله افراد زیادی به گرجستان ، با هدف گردشگری ، سفر می کنند و ، رونق صنعت توریسم و گردشگری ، فرصتهای شغلی مرتبط با این صنعت را جهت شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان ، در شرایط ایده آلی قرار داده است که درآمدزایی بسیار بالایی دارد . فرصتهای شغلی در حیطه کشاورزی و دامپروی نیز با توجه و ذخایر و منابع موجود گرجستان ، از فرصتهای شغلی متدوال و مورد نیاز این کشور جهت سرمایه گذاری و اشتغال ، به شمار می رود . شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان ، با توجه رویکرد ساخت و ساز ، در مورد مشاغلی مانند خدمات فنی و تاسیسات ساختمان ، با توجه به عملکرد و آگاهی نسبتا ضعیف مردم این کشور در این زمینه ، قابل ذکر است . حسابداری ، وکالت و جراحی زیبایی ، از دیگر مشاغل پر در آمد در کشور گرجستان هستند که در اولویت اول درآمدزایی با توجه به شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان در نظر گرفته می شوند.

اخذ اقامت کاری در گرجستان از طریق ایجاد کار و ثبت شرکت

یکی از راههای اخذ اقامت کاری در گرجستان ، ثبت شرکت یا راه اندازی کسب و کار در این کشور است . کارآفرینی و ایجاد اشتغال با استقبال خوب این کشور و امتیازات آن برای کارآفرینانی که قصد راه اندازی تجارت و اشتغال زایی دارند ، شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان را از این طریق فراهم می سازد . برای این کار شما نیاز به ثبت نام مستعار برای شرکت و تجارت خود دارید . در این روش ، اساسنامه ، کد مالیاتی ، مهر شرکت ، پس اعلام به مراکز حقوقی جهت اخذ اقامت کاری در گرجستان ثبت میشود . همچنین در این شرایط ، جهت برآورده ساختن الزامات مالیاتی این کشور ، شما نیاز به اجاره مکانی در کشور گرجستان به عنوان دفتر کار شرکت دارید . شایان ذکر است سیستم اداری گرجستان بسیار پیشرفته بوده و شما با اعلام دارایی ، نام مستعار و زمینه کاری خود ، می توانید در مدت زمان کوتاهی ، شرکت خود را به ثبت برسانید و نسبت به کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان اقدام کنید .

ثبت شرکت در اروپا

video کار در گرجستان

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

سخن آخر

منابع عظیم کشور گرجستان مانند کشاورزی ومعادن همچنین موقعیت جغرافیایی مناسب ، که این کشور را به ویژه در سالهای اخیر به یکی از بزرگترین مراکز توریستی در منطقه ای استراتژیک بین اروپا و آسیا تبدیل کرده است ، از گزینه های مناسب برای کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان به شمار می رود . بررسی شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان در زمینه های مختلف مانند کارمندی ، ثبت شرکت و ایجاد اشتغال و کارآفرینی ، می تواند شما را در جهت یافتن بهترین گزینه با در نظر گرفتن شرایط مالی و تخصص و تجربه کاری ، یاری کند . نکته مهم دیگر در خصوص شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان ، آموختن زبان است . با توجه به این موضوع که آموزش زبان گرجی که زبان اول این کشور است در ایران وجود نداشته یا بسیار کم است ، شما می توانید نسبت به آموزش زبان روسی که زبان دوم این کشور است اقدام کنید . بدیهی است با داشتن این امتیاز ، شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان ، برای شما به مراتب بهتر و راحت تر خواهد بود . افراد کمی در این کشور با زبان انگلیسی آشنایی دارند اما با این حال آشنایی با زبان انگلیسی در حد کم نیز می تواند به شما در جستجوی شرایط کار و اخذ اقامت کاری در گرجستان کمک کند .

law کار در گرجستان
4 پاسخ
 1. Saied گفته:

  سلام. من مهندس معماری هستم و تازه فارق تحصیل شدم. میتونم داخل گرجستان اقامت کاری بگیرم؟چه کشوری بهتره با توجه به رشته و اینکه کم هزینه تر باشه.

  پاسخ
 2. احمدیان گفته:

  سلام تخصص اینجانب برق صنعتی و راه اندازی کارخانجات و دستگاه های صنعتی میباشد طراحی نقشه های مدارات فرمان و قدرت تابلوهای بی هستم می خواستم ببینم من می تونم توی گرجستان کار گیر بیارم ممنونم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.