کار در هلند و بررسی شرایط آن

 • کار در هلند و شرایط عمومی
 • کار در هلند و انواع ویزای کار
 • کار در هلند و مدارک مورد نیاز
 • کار در هلند و سازمان IND
 • کار در هلند و موسسات کاریابی
 • کار در هلند و لیستی از مشاغل
 • کار در هلند و نرخ بیکاری
 • کار در هلند و میزان حقوق
کار در هلند کار در هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در هلند و مقدمه ای بر آن

کار در هلند ، مهاجرت کاری به هلند و شرایط اخذ ویزای کار هلند از نظر علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی در رابطه با کار در هلند شرح داده می شود. شما می توانید از روش کار در هلند به این کشور زیبا مهاجرت کنید. کار در هلند یکی از مباحثی می باشد که باید برای مهاجرت به درستی در مورد آن تحقیق کنید؛ تا بتوانید با آگاهی کامل به عنوان یکی از روش های مهاجرت به هلند از آن استفاده نمایید. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ای درخشان در زمینه ی حقوق بین الملل و مهاجرت همراه با کادری مجرب و وکلای پایه یک دادگستری شما هموطنانی را که قصد مهاجرت دارید در زمینه های قانونی راهنمایی می کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با کار در هلند

video کار در هلند

مقاله مرتبط

کار در هلند

کار در هلند و شرایط عمومی

کار در هلند به این صورت است که شما به صورت نرمال 38 ساعت در هفته قادر به انجام کار تمام وقت هستید. در واقع شما بین 36 تا 40 ساعت در هفته کار می کنید. این کار به صورت تمام وقت است. یعنی روزی 7 تا 8 ساعت می توانید کار کنید. که شامل 5 روز در هفته می شود. همچنین شما 30 دقیقه وقت نهار خوردن دارید. کار فرمایان بعضی اوقات برای جبران کار، در صورت نیاز از روز های تعطیل استفاده می کنند. که می شود 12 روز اضافه کاری.

کار در هلند به صورت پاره وقت هم می باشد. زمان کار نیمه وقت بین 12 ساعت تا کمتر از 36 ساعت می باشد. حدود 74 درصد زنان در هلند به کار نیمه وقت مشغول می باشند. که مزایای آن استرس کمتر و زمان بیشتری را با خانواده و بچه ها بودن، می باشد. اما معایب آن شامل استقلال مالی پایین تر و پیشرفت شغلی کمتر و کندتر می باشد.

در نهایت اگر به مدت 5 سال برای کار در هلند زندگی نمایید و به دولت مالیات بدهید، اقامت دائم خود را خواهید گرفت.

کار در هلند و انواع ویزای کار

برای کار در هلند نیاز به ویزا دارید. یک ویزا در هلند موجود می باشد که اعتبار آن تا 3 ماه می باشد. این ویزا به اسم ویزای کوتاه مدت هلند نام دارد. که خود به دو نوع ویزا تقسیم می شود. یکی از این دو نوع ویزا برای ترانزیت است. که به ویزای نوع A نام دارد. با این ویزا می توانید فقط تا بخش بین المللی فرودگاه هلند ورود کنید. و برای حتی یک دقیقه خروج نیاز به نوع دیگری از ویزای کوتاه مدت دارید. که نام این ویزای کوتاه مدت ویزای نوع C می باشد.

برای کار در هلند شما نیاز به یک سری مدارک دارید. حداقل مدرک برای ارایه مدرک کارشناسی می باشد. می توان با مدرک پایین تر هم اقدام کرد. اما با مدرک کارشناسی شانس خود را افزایش می دهید. دولت هلند و کشورهای دیگر با استفاده از سایت Nuffic مدارک را مورد ارزیابی قرار می دهند. سازمانی است بین المللی که با آموزش و پرورش ایران نیز در ارتباط است. شما نیز می توانید از این سایت استفاده نمایید.

95 درصد مردم کشور هلند به زبان انگلیسی هم صحبت می کنند. دانستن و تسلط به زبان انگلیسی به شما در پیدا کردن کار در هلند کمک زیادی خواهد کرد. تمام مدارک مورد نیاز شما در فرم های مخصوص ثبت نامتان ذکر شده است. برخی از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در هلند شامل موارد زیر می باشد:

 • پاسپورت و کپی آن ( باید بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشد.)
 • فرم درخواست ویزا
 • گردش مالی برای اثبات توانایی پرداخت هزینه ها
 • قرارداد شغلی شما

کار در هلند و سازمان IND

کار در هلند به سازمانی به اسم IND وابسته می باشد. IND یا Immigration and Naturalisation Service سازمانی است در هلند که به مسایل مربوط به مهاجرت نظارت می کند. شاخه ای از وزارت امنیت و دادگستری هلند است که سیاست مهاجرت هلند را اجرا می کند. اگر برای مهاجرت به هلند می خواهید اقدام نمایید. اگر مدت زمان کوتاهی است که در هلند می باشید و می خواهید شهروند هلند شوید؛ و اگر می خواهید پاسپورت هلندی داشته باشید، IND می تواند به شما کمک کند. پس به اهمیت نظر IND در ارتباط با مهاجرت شما واقف شوید.

کار در هلند و موسسات کاریابی

برای کار در هلند می توانید از موسسات کاریابی کمک بگیرید. شما با مراجعه به سایت IND می توانید از اعتبار این موسسات آگاه شوید. همچنین می توانید از وبسایت هایی برای کار پیدا کردن کمک بگیرید. همچنین سایت دولتی stepstone می تواند به شما کمک کند. افراد اروپایی می توانند در سایت EURES دنبال کار بگردند. همچنین یک سازمان دولتی به اسم UWV برای این کار موجود می باشد. سایت های دیگری نیز وجود دارند. مثل سایت دولتی WERK که از بانک اطلاعاتی EURES و UWV استفاده می کند.

کار در هلند و لیستی از مشاغل

برای کار در هلند می توان لیستی از مشاغل درست کرد. اما این کار طولانی و وقت گیر است. به همین دلیل ما دسته بندی هایی از مشاغل در هلند برای شما ذکر خواهیم کرد. اینگونه از شرایط کاری در این کشور بهتر اطلاع خواهید داشت. به همین جهت می توانید آگاهانه تر تصمیم بگیرید.

 • مدیریت عمومی
 • بهداشت، پزشکی، اجتماعی و تناسب اندام
 • بازاریابی و تبلیغات
 • پشتیبانی اداری و دبیرخانه
 • بانکداری، خدمات مالی و بیمه
 • حمل و نقل و تدارکات
 • فناوری اطلاعات و مخابرات
 • زمین، دریا، محیط زیست و دامپزشکی
 • طراحی و معماری
 • اداره امور مالی و حسابرسی
 • رسانه ها و اطلاعات
 • تحقیق و توسعه، علوم و تحقیقات علمی
 • خدمات عمومی
 • مهندسی و مشاغل فنی
 • خرید و فروش
 • هنرهای دستی
 • اقامت، پذیرایی و گردشگری
 • آموزش و پرورش
 • منابع انسانی
 • خدمات امنیتی و حفاظتی
شرایط و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در هلند
ویزای کار هلند

کار در هلند و نرخ بیکاری

یکی از مسائلی که برای متقاضیان کار در هلند می تواند دارای اهمیت باشد نرخ بیکاری در هلند است. برای کار در هلند باید بدانید که نرخ بیکاری در این کشور 3.7% تا ماه آگوست 2018 می باشد. که از سال 2014 این نرخ شروع به کم شدن می باشد.

وضعیت کار در هلند از سال 2014 رو به بهبودی رفت و اکنون نرخ بیکاری نزدیک به آلمان را دارد و وضعیت آن از اتحادیه اروپا بهتر می باشد. نرخ بیکاری موردی می باشد که دانستن آن برای مقصدتان برای مهاجرت از روش کار مهم است و به تصمیم گیری شما کمک خواهد کرد. نرخ بیکاری در هلند در نمودار زیر نمایش داده شده است.

کار در هلند کار در هلند

کار در هلند و میزان حقوق در هلند

میزان حقوق سالیانه برای برخی از مشاغل در هلند، برای متقاضیان کار در هلند در جدول زیر نمایش داده شده است:

شغل میانگین حقوق در سال (دلار)
توسعه دهنده نرم افزار 61,001
مدیر پیشرفت بازرگانی 90,234
مدیر منابع مالی 144,626
کارگردان 162,649
مدیر 68,210
مدیر پروژه IT 95,353
مهندس نرم افزار 94,365
منابع انسانی 76,185
تحلیلگر مالی 72,913

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در هلند و سخن پایانی

کار در هلند و اخذ ویزای کار هلند یکی از روش های اخذ اقامت درهلند می باشد. شما می توانید برای یک انتخاب درست با مشاوران ما مشورت کنید. تا برای مهاجرت به هلند از طریق کار بهترین تصمیم را بگیرید. اکنون شرایط کار در هلند را می دانید. با انواع ویزاهای آن آشنا شدید. یک دسته بندی از کار در هلند برای شما گفتیم. همچنین می دانید که برای کار در این کشور چه مدارکی نیاز دارید. به همین جهت می توانید بهتر فکر کنید. و بهتر شرایط را بسنجید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح نموده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید. امید است که این نوشتار با موضوع کار در هلند ، مهاجرت کاری به هلند و شرایط اخذ اقامت هلند از طریق کار مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

law کار در هلند
28 پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط شما بیشتر برای کشورهایی مثل اترش و آلمان مناسبه البته در صورتی که مدرک تحصیلی داشته باشین از دانشگاه سراسری یا آزاد به همراه سایر شرایط مورد نیاز برای کار در ایمن کشورها.

   پاسخ
 1. بهنام گفته:

  با عرض سلام خدمت شما آقای ملک پور
  من 37 ساله هستم
  هیچ پول و کاری ندارم و مدرک تحصیلی و زبان هم ندارم
  هیچ راهی برای من وجود داره که بتونم برم هلند ؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت قانونی امری هزینه بر هستش و شما یه جز پول وکیل باید پول ویزا، بیمه، زندگی ماهیانه در کشور مورد نظر، بلیط سفر، اجاره منزل در کشور مورد نظر و سایر هزینه هارو داشته باشید تا بتونید مهاجرت کنین.

   پاسخ
   • بهنام گفته:

    ممنون از جوالتون
    حداقل چه مقدار پول لازم هستش برای کل این کارهایی ک گفتید
    با توجه به اینکه من هیچ مدرکی ندارم
    به نظر شما به غیر از ازدواج من از چه طریقی می تونم اقدام کنم برا مهاجرت

    Rating: 5
    پاسخ
     • بهنام گفته:

      38 ساله هستم
      دیپلم
      مجرد
      پول هم زیاد ندارم نهایتا بتونم 60 میلیون جمع کنم با فروش ماشین و …

      Rating: 4
     • MIE.Malekpour1 گفته:

      با سلام
      دوست عزیز اگر قصد دارید برای کار در هلند اقدام کنید باید ابتدا از یک کارفرما در این کشور پیشنهاد کار داشته باشید. مدرک تحصیلی و سابقه کار و مدرک زبان از مهم ترین عوامل برای یافتن کار مناسب است.

 2. Arash گفته:

  سلام من 28 سالمه مدرک بین المللی سطح یک غواصی دارم فوق دیپلم اتش نشانی دانشگاه علمی کاربردی دارم میخواستم ببینم اگر مدرک زبان بگیرم و مدرک غواصی سطح دو رو هم بگیرم (البته یک یا دو سال طول میکشه ) میتوانم در هلند کار پیدا کنم یا ویزای کاری هلند رو بگیرم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 3. مسلم گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور وتیم خوب mie
  من لیسانس پرستاری ام وحدود دوسال سابقه کار دارم مدرک آیلتس 6هم دارم می خواستم بدونم برای تمکن مالی که گفتین چند هزار دلار باید موجودی حساب داشته باشیم واین بیمه ای هم که گفتین باید 30000دلار رو پوشش بده بی زحمت بیشتر توضیح بدین باتشکر از تیم خوب mie

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار در هلند می بایست به زبان هلندی تسلط داشته باشید و همچنین از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید و قبل از آن دوره های معادل سازی مدرک را در این کشور گذرانده و در آن قبول شوید تا بتوانید در هلند مشغول به کار شوید. تمکن مالی شما می بایست به یورو باشد و مبلغ آن بستگی به راه مهاجرتی مدنظر شما دارد. برای تحصیل در هلند 10 الی 12 هزار یورو نیاز خواهد بود. در ضمن مبلغ 30 هزار دلار برای میزان پوشش بیمه درمانی شماست و هزینه کمی نیز دارد و ارتباطی به تمکن مالی ندارد.

   پاسخ
 4. محمد گفته:

  با سلام من مهندس نرم افزار 38 ساله هستم, در صورت داشتن Job Offer از یه کمپانی در هلند, هنوز هم شرط سنی 35 سال که فرمودید برای اخذ ویزا لازمه؟

  پاسخ
 5. فربد گفته:

  سلام. من 48 سالمه لیسانس مدیریت بازرگانی دارم . و همسرم فوق لیسانس مدیریت اموزشی . دارای 18 سال سابقه بیمه و تخصص اصلی من بازرگانی ( چارترینگ ) کشتیهای تجاری ( حمل کالا) و کشتیرانی است . از خدمتتون سوالی داشتم و اونهم اینکه ایا شرایط لازم برای اخذ ویزای کار در زمینه حمل و نقل دریایی و اصولا کار در کشور هلند و یا سایر کشورهای اروپایی و حتی کانادا رو دارم ؟ بسیار ممنون میشم اگر پاسخ مرا مرحمت فرمایید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام . کار در هلند نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای هلندی و سن زیر 35 می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای هلندی مشغول به کار شوید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. سجاد بشیری گفته:

  سلام من راننده پایه یک هستم. ۳۴ سالمه متاهل و دارای یک فرزند ۸ ساله. امکان درخواست ویزای کاری هلند رو دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   برای کار در هلند باید ابتدا یک پیشنهاد کار از طرف کارفرمایی در کشور هلند داشته باشید. برای جستجوی کار می توانید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید.

   پاسخ
 7. Nhd گفته:

  سلام و عرض ادب. من حدودا سی سالمه و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم.
  برای ویزای کار هلند یا نروژ میخواستم اقدام کنم. سوالی که داشتم اینه که من سابقه کار به عنوان تکنسین کنترل کیفیت در شرکت خط لوله نفت دارم (سمت و عنوان شغلی در شرکت های دولتی ایران معمولا ارتباطی با کارو تحصیلاتمون خیلی نداره متاسفانه!!!) ولی باتوجه به رشته تحصیلی و کارم اطلاعات کافی درباره خود مهندسی شیمی و مهندسی فرایند و خطوط لوله نفت و گاز دارم و نرم افزارهای مرتبط رو هم بلدم. میخواستم بدونم من برای پیدا کردن کار با توجه به عنوان شغلی فعلیم باید حتما به دنبال عنوان کنترل کیفیت باشم یا برای مهندسی فرایند و کارهای مرتبط دیگه هم میتونم اپلای کنم؟
  کلا کدوم کشور اروپایی در زمینه نفت و گاز برای کار مناسب تر هست؟
  ممنون از راهنمایی هاتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. کشور نروژ در حوزه نفت و گاز فعالیت بیشتری دارد. شما برای کار در این کشور باید ابتدا پیشنهاد کار داشته باشید. شما باید رزومه خود را به شرکت های مورد نظر ارسال کنید و آن ها تصمیم می گیرند که آیا سابقه کار و تخصص شما مورد نیاز می باشد یا خیر.

   پاسخ
 8. نیلوفر گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من لیسانس علوم کامپیوتر -معدل 15/26 – دانشگاه پیام نور
  فوق لیسانس مهندس کامپیوتر – هوش مصنوعی -معدل 16/8.- دانشگاه صنعتی اصفهان دارم
  دارای 7 مدرک نفی حرفه ای مرتبط در زمینه کامپیوتر
  زبان ایلتس هنوز نگرفتم
  علاقمند به تحصیل رایگان در مقطع دکترا و یا کار در هلند هستم
  ممنون میشم راهنماییم ام بفرمایید
  درمورد نحوه پذیرش کرفتن و هزینه های اقامت و زندگی و تحصیل و…

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار برای اخذ دکتری باید با دانشگاه و استاد راهنما مکاتبه فرمایید و تایید را از ایشان اخذ نمایید. در مورد ویزای کار نیز بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید. از این رو شاید برای شما بهتر باشد که برای دوران کوتاهی جهت تحصیل وارد هلند بشوید و بعد از اتمام تحصیل جهت پیدا کردن کار و اخذ ویزای کار اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد.خانمي٢٨ساله هستم داراي مدرك كارشناسي هوشبري از دانشگاه علوم پزشكي با معدل١٧/٦٦ و سابقه ٤سال و نيم كار دارم.متاهل و بدون فرزند هستم.ميخواستم بپرسم آيا امكان گرفتن ويزاي كاري آلمان يا كانادا براي من هست؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. Sahar گفته:

  سلام من با سرچ کار در هلند در گوگل با صفحه ی شما آشنا شدم میخواستم اگه ممکنه راهنمایيم کنيد.
  من فارغالتحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه پزشکی دولتی ارمنستان هستم، الان یک ساله که برگشتم ایران و داشتم خودم رو برای امتحان های ایران آماده میکردم که با این اوضاع بد اقتصادی مواجه شدیم و به شدت نگران آینده و امنیت و….. هستم.
  از طرفی هم ارمنستان از نظر درآمد و اقتصادی اونقدري قوی نیست که بتونم بدون حمایت خانواده، گلیم خودم رو از آب بکشم و زندگی نرمالي داشته باشم.
  از اونجایی که مهاجرت برای دندانپزشک خیلی گرونه و میشه گفت من تازه اول راهم، میخواستم راهنماییم کنید چه راهی رو برم که از پس هزینه ها بر بیام و از ایران برم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. احمد گفته:

  جناب آقای دکتر ملک پور
  سلام

  می خواستم بدونم برای بازار کار هلند، مدرک آیلتس آکادمیک بهتره یا جنرال؟
  اساسا در این خصوص تفاوتی قائل هستند؟

  تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای کار ielts جنرال نیاز است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5