کار در کره ی جنوبی

 کار در کشور کره جنوبی

کار در کره جنوبی در هنگام مهاجرت به کره جنوبی 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت کاری به کره جنوبی و یا برای کار در کره جنوبی و شرایط اخذ اقامت کره جنوبی چگونه است ؟ کار در کره جنوبی و یا موسسات کاریابی در کره جنوبی و یا مشاغل موردنیاز کره جنوبی چگونه است ؟ما در این مقاله سعی بر آن داریم اطلاعاتی را در خصوص کار در کره جنوبی و همچنین مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار کره جنوبی ، نحوۀ اقدام برای کار در کره جنوبی در اختیار شما قرار دهیم.

بدین شکل خواهد بود که در ابتدای امر عموما مستلزم پیشنهاد کاری از کشور کره جنوبی و موسسات مورد تأیید کشور کره جنوبی می باشید .

لذا برای کار کره جنوبی به علت متفاوت بودن انواع ویزا کار و شرایط آن برای ویزای کار کره جنوبی ما در مطالب ذیل سعی در تشریح آن خواهیم داشت.

کار کره جنوبی متناسب با فرهنگ خاص کشورهای شرق آسیا شرایط محیطی متفاوتی را برای تبیین خواهد نمود . کار کره جنوبی همانگونه که مستحضر هستید تک ورودی خواهد بود و برای ورود نیاز صدور تمبر ویزای مجدد برای کار کره جنوبی می باشد .

برای انواع ویزای کار کره جنوبی شرایط گوناگونی مورد نظر سفارت کره جنوبی خواهد بود که در ذیل انواع ویزا را بیان خواهیم نمود .

انواع ویزای کار کره جنوبی

۱٫ویزای c_4 :

این نوع ویزا به ویزای اشتغال کوتاه مدت معروف می باشد . این نوع ویزا برای کارهای کوتاه مدت یا موقتی می باشد که مدت زمان نهایی ان تا ۹۰ روز کاری می باشد . معمولا رشته هایی که در زیر شاخه و گرایش های همچون موسیقی ، هنر ، معماری ، صنایع و … می باشد.

۲٫ویزای H_1 :

این نوع ویزا برای کار در تعطیلات می باشد . در این نوع ویزا گردشگر و توریست باید یک توافق نامه کاری با کره جنوبی منعقد نماید که طی آن می بایست فقط در راستای تأمین مخارج زندگی خود برای مدتی که در کره جنوبی می باشد به کار نیم نگاهی داشته باشد . برای این نوع ویزا که به کشورهای خاصی اعطا می شود جدول سنی تعیین شده است . برای کشور ژاپن فرد باید در سن ۱۸ الی ۲۵  باشد . برای کشور کانادا گردشگرد باید در سن ۱۸ تا ۳۰ سال باسد . برای کشور استرالیا می بایست در حدود سنی ۱۸ تا ۲۵ سال را داشته باشد . و برای کشور نیوزلند متقاضی باید در سن ۱۸ تا ۳۰ باشد .

۳٫ویزای E_1 :

این ویزا برای اساتید و در دوره استادی صادر می گردد . برای دانشجویانی که قصد برگزاری سمینار و همایش در کشور کره جنوبی را دارند و یا برای گذراندن دوره پژوهشی فراتر از سطح کالج های خود در موسسات کره جنوبی را دارند نیز شامل حال این نوع ویزای کار کره جنوبی خواهند شد .

۴٫ویزای E_2 :

ویزای مربیگری و آموزش زبان خارجی در کره جنوبی در این نوع ویزای کره جنوبی گنجانده شده است . در این نوع ویزا متقاضی باید در سطح و رتبه ای معتبر برای آموزش رسیده باشد تا این نوع ویزا صادر گردد .

۵٫ویزای E_3  :

این نوع ویزا مختص به پژوهش و تخقیق و توسعه می باشد . در این نوع ویزا متقاضی می بایست در رشته علوم تجربی و یا فنون جدید به پژوهش و تحقیق بپردازد .

 

۶٫ویزای E_4 :

این نوع ویزا برای انتقال علوم و  فناوری می باشد . برای افرادی که در سطوح بالای علمی ، فنی و تجربی می باشند کشور کره جنوبی به شما این اجازه را می دهد تا برای انتقال علم و  فناوری به کشور کره جنوبی ورود نمایید .

۷٫ویزای E_5 :

فن و اشتغال نام دیگر و موضوع این نوع ویزا می باشد . برای افرای که در زمینه رشته تحصیل و فنون خود مدرک جهانی مورد اعتبار و معتبر کشور کره جنوبی را اخذ نموده باشد با در دست داشتن آن برای این نوع ویزا اقذام نماید . در رشته های چون حقوق و پزشکی  و دندان پزشکی می توان از این راه اقدام نمایند .

۸٫ویزای E_6 :

هنر و برگزاری موسیقی و ادبیات ، هنر و مد و فشن در این نوع ویزایی گنجانده شده اند

۹٫ویزای E_7 :

رشته های مشاغل خاص بر اساس لیست مشاغل مورد نیاز کشور کره جنوبی بر اساس این نوع ویزا اقدام برای اخذ روادید می نمایند .

۱۰٫ویزای E_10 :

برای افرادی است که بروی کشتی و در ترانزیت کشور کره جنوبی فعالیت دارند صادر می گردد .

شرایط کشور کره جنوبی

کشور کره جنوبی یکی از ده کشور برتر جهان  از نظر شاخص جهانی و مراکز تجاری و مالی جهان می باشد . زبان رایج در این کشور زبان کره ای می باشد . مذهب اصلی در این  کشور بودا می باشد.

در کشور کره جنوبی موسسات و کارخانه های بزرگی وجود دارد همچون سامسونگ ، ال جی ، هیوندا ، کیا موتور و … که بسیار اقتصاد کشور کره را  پویا نموده است.

در کره جنوبی متناسب با شهر سکونت هزینه اجاره مسکن متفاوت می باشد ولی در حدود ۸۰۰ الی ۱٫۲۰۰ دلار پیش بینی شده است .

کشور کره جنوبی یکی از بهترین کشور ها در سطح آسیا و جهان می باشد و از نظر مالی و اقتصادی در جایگاه مناسبی قرار گرفته است ولی به کار رسیدن و اخذ ویزای کار در کره جنوبی شرایط دشوار دارد.

از این رو در مقایسه با کشور های برتر دنیا ، کشورهایی همچون آلمان ، کانادا ، استرالیا و … جایگاه پایینی را دارا می باشد.

و شرایط در این کشورها در برخی موارد سهل تر از کشور کره جنوبی می باشد.

در این کشورها شما راحت تر به کار رسیده و از طریق ویزای کار می توانید اقامت دائم این کشور ها را اخذ نمایید .

جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به کره جنوبی و مهاجرت کاری به کره جنوبی و شرابط کار در کره جنوبی و یا موسسات کاریابی در کره جنوبی و یا مشاغل موردنیاز کره جنوبی و شرایط کار در کره جنوبی و در نهایت شرایط اخذ اقامت کره جنوبی می باشد .

شما عزیزان اگر در رابطه با کار در کره جنوبی دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
38 پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید و دانستن زبان انگلیسی و کره ای لازم می باشد

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در کره جنوبی شما باید ابتدا یک پیشنهاد کار از طرف کارفرمایی در این کشور داشته باشید.
   البته مدرک تحصیلی شما نیاز به معادل سازی نیز دارد.
   با توجه به این شریط ممکن است روش تحصیل برای شما ساده تر باشد.

   پاسخ
 1. سلام خسته نباشی ایا پزشکان فارغ التحصیل از ایران می توانند در کره مشغول به کار شوند گفته:

  سلام خسته نباشین ایا پزشکان فارغ التحصیل از ایران می توانند در کره مشغول به کار شوند

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت پزشکان امر حساسی است و نیاز به بررسی تخصصی تر شرایط شما دارد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. میرزایی گفته:

  با سلام. با تشکر از سایت خوبتون؛ من لیسانس ادبیات فارسی از دانشگاه بهشتی تهران هستم.
  خواستم بدونم برای رشته ی من در کشور کره امکان تدریس وجود داره با خیر؟ در ضمن من درحال خواندن زبان کره ای هم هستم. با توجه به اطلاعات پراکنده ای که شنیدم این سوال برام پیش اومد
  ممنون از راهنمایی هاتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کره جنوبی باید از طریق سایت های کاریابی اقدام کنید و پس از دریافت پیشنهاد کار می توانید برای ویزای کار کره جنوبی اقدام کنید.

   پاسخ
 3. جواد گفته:

  با سلام میخواستم ببین با مدرک دکتری رشته های مدیریت دریایی میشه مشغول کار در شرق اسیا شد مثل مدیریت دریایی؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد کار می توانید ویزای کار این کشورها را دریافت کنید.

   پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام باید بررسی نمایید در موسسات و وبسایت های کاریابی تا پیشنهاد کاری دریافت نمایید.

   پاسخ
 4. شیدا گفته:

  سلام با تشکر ازپیج خوبتان.من کارشناس ارشد برق با هشت سال سابقه کار مرتبط با بیمه هستم آشنا بزبانهای انگلیسی آلمانی کره ای ترکی استانبولی.من برای مهاجرت به کره جنوبی چه نوع ویزای کاری تقاضا کنم؟فکر میکنم شرایط E هفت رو دارم.چه اقدامی بکنم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام
   باید بررسی گردد که رشته ی شما جزو رشته های shortage در کره هست یا خیر.یک سری لیست از ماغل مورد نیاز کره وجود دارد که کره اعلام کرده در ان زمینه ها نیروی کاری کم دارد.

   پاسخ
 5. الهه گفته:

  سلام
  ميخواستم بدونم فرد ايراني كه مدرك دكتري حقوق بين الملل خود را از يك كشور اروپايي دريافت كرده شانس بهتري براي كار در كره پيدا ميكنه يا اينكه فارغ التحصيل از شهيد بهشتي باشه ، آيا محل تحصيل در امتياز فرد موثر هست يا خير

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب سوالات شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. ghazaleh salehi گفته:

  سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 7. محمدرضا گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه و لیسانس مترجمی زبان دارم و مدرک tessol دارم و میخواستم ببینم میتونم در کره استخدام بشم و مدرک ttc دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. رسول گفته:

  با سلام خدمت شما خیلی دوست دارم مهاجرت کره برم اما نمیدونم چکار وچگونه و از کجا شروع کنم مدرک تحصیلیم دیپلمه برق خواهش میکنم راهنمای کنید با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 9. سجاد گفته:

  سلام . من میخوام برای کار و کسب درآمد برم کره شغلم آزاده مدرک تحصیلیم زیر دیپلمه ، رفتن من امکان پذیره ؟ اقامت کاری به من تعلق میگیره

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  سلام
  من ۲۰ سالمه
  میخوام برای اقامت کره ی جنوبی اقدام کنم.
  با ۳۰۰ میلیون تومان میشه اونجا خونه خرید و اقامت گرفت؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. خرید ملک در کشور کره جنوبی برای شما امکان پذیر است اما برای بررسی شرایط خرید ملک و اخذ اقامت دائم در این کشور می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. پريا گفته:

  سلام ارشد عمران هستم می خواستم یدونم برای کار در کره جنوبی چه مدوکهایی لازمه و راحتر میشه کار پیدا کرد و ایا ایرانی ها وا راحت می پذیرند لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. ليلا گفته:

  سلام،مرسى بابتزاطلاعاتى که در اختیار میزارید.من خیلى وقته به مهاجرت فکر میکنم و کشورهاى زیادى از ذهنم میگذره از اسپانیا و فرانسه و انگلیس تا کره جنوبى.علاقه زیادى به کره جنوبى دارم و تصمیم دارم تا چند سال آینده اقامت این کشور رو بگیرم و میخوام از الان براى شرایطى که نیاز هست اقدام کنم.مثلا من کاردانى کامپیوتر دارم میخوام بدونم مدرک اگر خیلى مد نظر هست براى لیسانس یا حتى فوق بخونم اما اگه مهم نیست نخونم و برم سراغ آموزشگاه هاى فنى و چند تا مدرک فنى که بیشتر در کره نیاز هست رو بگیرم.اما چه چیزی در کره مورد نیاز هست ؟؟؟ براى اقامت چقدر باید هزینه کرد؟ با چقدر پول میشه اقامت گرفت ؟؟ کشورهاى دیگه اى که گفتم چطور ؟؟ مشاورتون رایگان هستش ؟؟؟ اگر رایگان هست میشه شماره مشاوره رو بدید ؟! ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید و براى مهاجرت کشور مناسب و شغل مناسبى رو پیش روم بزارید.?چند تا چیز یادم رفت بگم شاید بهتر بتونید راهنماییم کنید. من در حال آموزش زبان هستم و تا سال آینده تموم میکنم. و به تازگى شروع به یادگیری زبان اسپانیایی و کره اى کرده ام و این دو زبان رو هم تا متوسط دو یا سه سال آینده تموم میکنم.. گیتار رو هم دارم آموزش میبینم و اینهم تا نهایت دو یا سه سال دیگه تموم میشه و دوره کلاس هاى مشبک کارى رو گذروندم و مدرکش رو تا آخر همین سال میگیرم و تصمیم دارم چند مدرک دیگه هم بگیرم اما میخوام بدونم چه مدرکایی بگیرم که بیشتر مورد نیاز باشه. و کاردانى کامپیوتر هم دارم آیا نیاز هست براى کارشناسى ادامه بدم یا همون مدرک فنى بیشتر به درد میخوره. ممنون میشم راهنماییم کنید .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی و میزان سرمایه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اقامت باید از روشهایی نظیر تحصیل، کار، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و…. اقدام نمایید. ویزاهای تحصیلی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. به هر حال برای راهنمایی بهتر شما پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما (بخش تماس با ما) ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 13. سایه گفته:

  سلام من می خواستم بدونم برای گرفتن ویزا کاری چ شغلی مورد نیاز این کشور هست وراحت تر ویزا میدن رشته های مهندسی یا تجربی؟ در ضمن من مدرک زبان انگلیسی معتبر هم دارم. متشکرم.

  پاسخ
 14. محمد گفته:

  سلام من میخوام برم کره و دنبال کاراشم دنبال ویزای کاری هستم اگه کاراشو میتونیدانجام بدیدممنون میشم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 15. Omid گفته:

  سلام.بنده می خوام برم‌کره جنوبی و اونجا کار کنم و ازدواج و اقامت بگیرم.اگه ممکنه و میتونین کمکم کنین‌.لطفا.

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • ghazaleh salehi گفته:

    سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.