ویزای کار ژاپن

این مقاله در جهت اطلاع شما عزیزان همیشه همراه وبسایت موسسه حقوقی ملک پور نوشته وتقدیم شما سروران گرامی میگردد .به طور کلی اطلاعاتی در رابطه با کار در ژاپن وشرایط اخذ ویزای کار ژاپن  به شما دوستان ارائه می گردد.

آیا اطلاعاتی درباره  کار در ژاپن دارید؟

آیا از  شرایط اخذ ویزای کاری ژاپن آگاهی دارید؟

آیا می دانید برای جذب افراد متخصص در ژاپن چه شرایطی باید داشته باشید؟

آیا از ویزای ۷۰ امتیازی کاری ژاپن اطلاعی دارید؟

در صورت هر گونه شبهه و سوالات بیشتر در مورد اخذ ویزای کار ژاپن ، می توانید با مشاوران و وکلای برجسته امر حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

مقدمه : در این مقاله  پروسه اخذ ویزای کار ژاپن وتمامی شرایط و معیارها اخذ ویزای کار ژاپن قید شده است امید است  اطلاعات مفیدو جامع را خدمت شما ارائه دهم .برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید به مقاله های  سایت  برترین موسسه حقوقی ایران   https://malekpourmie.com/ مراجعه فرمایید. اکنون نزدیک به ۲ میلیون خارجی در ژاپن زندگی می کنند که در واقع ۱٫۵۵ درصد از کل جمعیت ژاپن را در بر دارد بسیاری از این ۲ میلیون نفر در ژاپن به دنیا آمده و همان جا بزرگ شده اند اما باز هم به عنوان تبعه خارجی قلمداد می شوند البته این اشخاص به  عنوان کار و تجارت  به ژاپن مهاجرت کرده اند شمار زیادی از اتباع خارجی به عنوان معلم آموزش زبان انگلیسی در ژاپن کار می کنند و درصد دیگری مشاغلی همچون مهندس IT  را انتخاب کرده اند زیرا برای توسعه نرم افزاری در توکیو و شهر های بزرگ ژاپن بسیار جوابگو می باشد.

ویزای کاری ژاپن تنها پوشش انواع ویزا کار است که نیاز به سطح بالایی از دانش و یا مهارت های حرفه ای دارد. بنابراین برای تبعه خارجی امکان شرکت در کار های ساده مانند گارگرتحت ویزای working در ژاپن وجود ندارد ، مگر اینکه ویزا کاری ژاپن با توجه به وضعیت خانواده (همسر / فرزند ملی، اقامت طولانی مدت ژاپنی، و غیره) داده شود مانند  ویزا کارآموزی و یا اعطا ویزا برای کارگران پاره وقت در مقاطع تحصیلی و یا ویزای وابسته ژاپن هستند.

به عنوان مثال، ویزای کارژاپن برای کارگر های سالن های آرایشی مو،ماساژ، گارسون / پیشخدمت، فروشنده مغازه، کارگران ساختمانی، و غیره وجود ندارد.

 شرایط اخذ ویزا ی کار در ژاپن :

طبق قوانین مهاجرت ژاپن اتباع خارجی اجازه کار در ژاپن را ندارند مگر اینکه ویزا ی کار مناسب را در ژاپن داشته باشید برخی از راه های شایع برای بدست آوردن ویزای کار در ژاپن به شرح زیر است :

 • ازدواج با یک تبعه ژاپنی :

شما می توانید با یک تبعه ژاپنی ازدواج کرده و سپس از طریق کمک  همسر ژاپنی شما و ارئه مدارک مورد نیاز، ویزای کار ژاپن را اخد فرمایید.

این ویزا هیچ محدودیتی در فعالیت های کاری ندارد، پس ازاخذ آن امکان فعالیت  در هر زمینه یا صنعت برای متقاضی مهیا است  متقاضی مختار به  تغییر شغل و یا به بیش از یک فعالیت  در ژاپن هستند.

مشروط بر اینکه :

اگر همسر یا فرزند ژاپنی ملی داشته باشید همسران و فرزندان اتباع ژاپنی حق اخذ ویزای کار ژاپن را دارند
اگراقامت بلند مدت ژاپن را داشته باشید پناهندگان، فرزندان اتباع ژاپنی، افرادی که از کودکان با ملیت ژاپنی مراقبت می کنند ، افرادی ازاتباع ژاپنی طلاق گرفته اند، و غیره حق کار در ژاپن را دارند.
اگر اقامت دائم (مشروط) را داشته باشید ویزا کار ژاپن به کسانی که طولانی مدت در ژاپن مانده اند ،اعطا می گردد
همسر یا فرزند کسی که در ژاپن اقامت دائم دارند همسران و فرزندان مقیم دائم ژاپن حق کار در ژاپن را دارند.

 

متقاضی می تواند هر ۵ سال یکبار ویزای کاری ژاپن را تمدید کند البته اگر قصد دارد در خارج از ژاپن زندگی کند.

 • دریافت ویزا ی کار ۹۰ روزه ( ویزیتوری موقت ):

وقتی شما وارد کشور ژاپن می شوید  برای ۹۰ روز حق اقامت در کشور ژاپن برای فعالیت های کاری را دارید دارندگان ویزاهای کشور خاص مانند کشور انگلستان، ایرلند، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، فرانسه، آلمان، دانمارک، تایوان، هنگ کنگ و کره جنوبی.  می توانند این ویزا را برای ۹۰ روز دیگر تمدید کنند.اما خیلی از اتباع کشور های دیگر باید قبل از منقضی شدن ویزای ۹۰ روزه  ژاپن را ترک کرده البته شما می توانید سریعا ویزای خود را تمدید کرده و به ژاپن برگردید. برخی از این اشخاص نگران هستند که در صورت بازگشتشان به کشور مبداء به حفظ کار و حرفه خود در ژاپن لطمه وارد کنند اما خیلی از افراد هستند که از این روش برای ۵ دوره استفاده کرده اند.

شما می توانید در طی این ۹۰ رو ز بدون ویزای کار در ژاپن فعالیت داشته باشید اما اگر شما درخواست کار یا Job offer  در ژاپن داشته باشد می توانید اعمال ویزای  کار کرده وبدون اینکه از کشور ژاپن خارج شوید ویزای کار شما صادر می شود البته چند سال قبل قانون ژاپن این گونه نبود این افراد باید ژاپن را ترک می کردند و بعد به سفارت ژاپن در کشور خود رجوع کرده تا بتوانند برای ویزا ی کار اقدام کنند اما در حال حاضر بدون ترک ژاپن شما می توانید اعمال ویزای کار کنید.

 

 • گرفتن ویزای کاری زاپن که از طرف کارفرما حمایت می شود (ویزای وابسته ):

برای اخد این ویزا باید کارفرما ی یک شرکت یا سازمانی در ژاپن به شما پیشنهاد کاری بدهند یعنی در واقع Job offer  داشته باشد .ویزای کار ژاپن از یک تا ۳ سال معتیر است شما می توانید قبل از منقضی شدن ویزای کار برای تمدید آن اقدام کنید.

این خیلی مهم است که مقامات ژاپنی درک کرده اند که ویزای شما تا قبل از ترک ژاپن معتبر است چون وقتی شما این کشور را ترک می کنید حتی برای یک روز تعطیل احتمال از دست دادن ویزایتان  وجود دارد برا ی جلوگیری از این کار شما باید مجوز ورود متعدد یا ترانزیت ژاپن را اعمال کنید .این مجوز به شما این امکان را می دهد که برای دوره سه ساله کاری  بتوانید به راحتی از ژاپن خارج شوید بدون اینکه اعتبار ویزای شما از بین برود.

کسانی که در ژاپن به کاربلند مدت و کوتاه مدت مشغول هستند بر ای دریافت مجوز ورود دوباره باید قبل از خرو ج از ژاپن  به وزارت دادگستری ژاپن (Minisrty of Justice    )  یا  دفتر مهاجرتی منطقه  ای (regional Immigration Bureau ) مراجعه کنند.

 • معمول ترین ویزای کار در شرکت های خصوصی ژاپن به شرح زیر است:
نوع ویزا فعالیت های مجاز الزامات
افراد واجد شرایط برای اخذ ویزای کار ژاپن

* مهندس / متخصص در علوم انسانی / خدمات بین المللی

مهندس: اشتغال به کار در زمینه های علوم فیزیکی، مهندسی و یا سایر علوم طبیعی است.

متخصص در علوم انسانی: کار در رشته های حقوقی، اقتصادی، اجتماعی و یا در علوم انسانی.

خدمات بین المللی: کار درزمینه ترجمه، تفسیر، آموزش زبان، روابط عمومی، تجارت بین المللی، طراحی مد، طراحی داخلی، توسعه محصولات

مدرک دانشگاهی در زمینه مربوطه و یا ۱۰ سال تجربه حرفه ای در رشته های مهندسی

متخصص در علوم انسانی: مدرک دانشگاهی و یا ۱۰ سال تجربه حرفه ای در زمینه رشته های ادبیات

خدمات بین المللی:تجربه ۳ سال کاری حرفه ای به جزء تفسیر  و ترجمه و آموزش زبان که تنها نیاز به یک مدرک دانشگاهی دارد.

* تحویل گیرنده دربخش داخلی شرکت شرح از شرکت های خارجی یا شرکت های ژاپنی که در خارج از ژاپن قرار دارند به بیش از یک سال در دفترشرکت  و یا درشرکتهای  خارج از کشور کار کرده اند
* ماهر کار آشپز خارجی، معمار و یا مهندسی عمران به کشورهای خارجی، پردازش سنگ های قیمتی، فلزات ، آموزش حیوانات، خلبانی هواپیما، آموزش ورزش باشد، وغیره ۳-۱۰ سال تجربه حرفه ای (چند سال بسته به نوع کار) در زمینه های مربوطه (از جمله دوره آموزش)
*مدیر تجاری شروع و یا سرمایه گذاری در  یک کسب و کار در ژاپن، و یا مدیریت کسب و کار به نمایندگی از سرمایه گذاران خارجی فضای اداری فیزیکی در ژاپن و ۵ میلیون ین برای سرمایه گذاری و کسب و کاردر ژاپن

 

 • ویزای کار ژاپن برای افراد حرفه ای:

ویزای کار برای افراد بسیار حرفه ای  برای جذب کارگران که به هدف کمک به اقتصاد ژاپن می باشد.

* افراد ماهر (بسیار حرفه ای) ویزای کار این افراد با توجه به سطح آموزشی و حرفه ای در زمینه مورد نظر، درآمد متقاضی و پیشرفت تحصیلی داده می شود، و اگر شما کلا ۷۰ امتیاز یا بیشتر در ارزیابی حرفه خود بدست بیاورید می توانید یک وضعیت ویزای کاری ویژه کسب کنید که شامل شرایط زیر است:

 • اعطا ویزای ۵ ساله برای اقامت در ژاپن
 • ویزای اقامت دائم پس از ۵ سال اقامت در ژاپن
 • پردازش ترجیحی روش مهاجرت
 • همسر شما همچنین می تواند کارکند
 • امکان آوردن پدر و مادر خود را به ژاپن را دارید
 • امکان استخدام یک کارگر خانگی را دارید

برای جزئیات بیشتر، لطفا به وبسایت اداره مهاجرت ژاپن مراجعه فرمایید

 

 • اعطای ویزای کارژاپن به کسانی که مهارت و حرفه ی خاصی را دارند:
دیپلمات / رسمی پرسنل سفارتخانه ها و کنسولگری های آمریکا، ماموریت های دیپلماتیک، پرسنل دولت و خانواده های آنان. این افراد می توانند از طریق وزارت امور خارجه اقدام کنند
استاد آموزش و پژوهش در دانشگاه یا موسسات آموزشی و یا معادل آن.
* مربی آموزش زبان های خارجی و یا آموزش و پرورش در مدارس ابتدایی، مدارس راهنمایی، دبیرستان ها، و غیره
هنرمند فعالیت های هنری است که درآمد کافی برای حمایت از زندگی در ژاپن (نقاش، مجسمه ساز، عکاس، نویسنده، آهنگساز، ترانه سرا، و غیره …)را داشته باشد
فعالیت های مذهبی  فعالیت مبلغان مذهبی که از سازمان های مذهبی خارجی ارسال شده اند.
روزنامه نگار روزنامه نگارانی که با سازمان های رسانه ای خارجی قرارداد دارند، از جمله روزنامه نگاران مستقل را امضا کردند.
* حقوقی / خدمات حسابداری وکلا، حسابداران رسمی و یا دیگر متخصصان با شرایط قانونی
*خدمات درمانی پزشکان، دندانپزشکان و یا سایر متخصصان پزشکی که با شرایط ژاپنی مطابقت دارند
*پژوهشگر تحقیق و پژوهش تحت یک قرارداد انجام شده با سازمان های دولتی یا خصوصی در ژاپن
* سرگرمی اجرای تئاتر، اجرای موسیقی، ورزش و یا هر کسب و کار ی که نشان دهد سرگرم کننده است

 

 

ویزا و اجازه فرود در ژاپن:

بر اساس قانون کنترل مهاجرت و تشخیص پناهندگان در اصل یک فرد خارجی که قصد ورود به ژاپن را دارد احتیاج به یک پاسپورت و ویزای صادر شده توسط رئیس سفارت یا کنسولگری ژاپن در کشو رخود دارد.

ویزا را اعتبار پاسپورت شما تأیید کرده و همچنین حاکی از این است که شما به چه هدفی وارد ژاپن شده اید البته تا زمانی که مشکلی برای ورود شما به ژاپن وجود نداشته باشد.

علاوه براین ویزا و پاسپورت شما یکی از الزامات مورد نیاز برای فرود در ژاپن است و ممکن است شما ویزای ژاپن را داشته باشید اما اجازه ورود را نداشته باشد.

ویزای ژاپن در سفارت یا کنسولگری ژاپن صادر شده البته پورت ورودی ژاپن نیز می تواند ویزا را صادر کند.

اجازه فرود :

افسران مهاجرت بررسی می کنند که آیا تیعه خارجی که قصد ورود به ژاپن را دارد می تواند با تمام الزامات قانون مهاجرت ژاپن اجازه فرود دربندر ورودی ژاپن را داشته باشند؟

 

این الزامات عبارتند از:

 • داشتن گذر نامه معتبر یا ویزای معتبر
 • هدف از ورود به ژاپن و مدت زمان برنامه ریزی شده برای اقامت در ژاپن

اگر تمام این الزامات مهیا بود اقسر مهاجرت به تبعه خارجی” اجازه فرود”با الصاق مهر و موم اعطا می کند . پس از آن به محض ورود اتباع خارجی ویزای آنها بلافاصله نامعتبر می شود . توجه داشته باشید اجازه فرود مبنای قانونی برای اقامت اتباع خارجی در ژاپن می باشد و ویزای چند گانه تا تاریخ انقضای آنها معتبر است.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار ژاپن :

 • گذر نامه معتبر
 • فرم تقاضای ویزا (در پایین صفحه درج شده است )
 • یک قطعه عکس ۴٫۵*۴٫۵
 • کارت شناسایی و شناسنامه متقاضی که به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد.
 • مدارکی که نشان دهد کار فرمای ژاپنی برای شما پیشنهاد کار فرستاده است همراه با درج مدت اقامت و برنامه سفر در ژاپن
 • مدارک مورد نیاز کارفرمای ژاپنی یا شرکت ژاپنی
 • هزینه صدور ویزا ۳۰۰۰ ین برای تک ورودی و هزینه ویزای دو ورودی ۶۰۰۰ ین و هزینه ویزای ترانزیت یا چندگانه ۷۰۰ ین می باشد.

تا زمانی که ویزای کارشما منقضی نشده است شما حق اقامت در ژاپن را دارید، حتی اگر کار خود را در ژاپن تغییر دهید.شما می توانید کارفرمای خود را تغییر دهید اگر در همان زمینه کاری خود فعالیت داشته باشید.

 

در آخر امیدوارم این مقاله جوابگوی سوالات شما در زمینه کار در ژاپن و اخذ ویزای کاری در ژاپن  بوده باشد . در صورت هرگونه راهنمایی می توانید به صورت رایگان با  مشاورین تلفنی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل قرمایید .موسسه حقوقی ملک پور با مشاوران و وکلای مجرب خود در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل آماده ارائه خدمات به شما سروران گرامی هستند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

(نگارش : بهار وفایی )

منابع:

http://www.juridique.jp/immigration.html

 

 

Rating: 5
21 پاسخ
 1. mo5raqwe12 گفته:

  درود خسته نباشید.اینجانب دارای مدرک بین المللی پایپینگ(لوله کشی صنعتی)ازوزارت نفت وهمچنین مدرک برقکارصنعتی وسیم کشی ساختمان از فنی وحرفه ای را دارا میباشم.آرایشگری هم بلد هستم.جوشکاری هم میکنم.ورزومه ی کاری درپتروشیمی وپالایشگاه را دارم.شرایط من برا گرفتن ویزا چگونه است؟ممنون میشم اگه جواب بدین.متشکرم از زحماتتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در ژاپن نیاز به پیشنهاد کار از طرف کارفرمای ژاپنی دارید همچنین آشنایی با زبان ژاپنی الزامی می باشد. شما می توانید از طریق وبسایت های کاریابی برای جستجوی کار اقدام کنید.

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی منابع طبیعی دارم ولی شغلم کارمند بازرگانی هستم یک سال سابقه دارم و مدرک مدیریت بازرگانی از وزارت صنعت و معدن گرفتم -زبان انگلیسیمم خوبه 25 سالمه خواستم ببینم چجوری میتونم اقدام کنم برای کار و با توجه به رزومه ام چه شرایطی نیاز دارم برای پیدا کردن کار و اقامت پیشنهاد شما چیه و چه کشور هایی بهتر میگیرن

  Rating: 5
  پاسخ
 3. م.ت گفته:

  سلام من شغل من ساختمانی هست ( گچکاری و ابزار کاری) با ۲۲ سال سابقه کاری میخواستم ببینم که میتونم در ژاپن کار کنم ؟ آیا شما کار ما رو درست می‌کنید برای مهاجرت به ژاپن؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. Ali گفته:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  بنده از طرف یکی از اقوام که سالیان بسیار در ژاپن زندگی میکند و دارای همسر و فرزند ژاپنی هستند و مالک شرکتی که مربوط به قطعات خودرو هستند خودم،برادرم و زن برادرم اقدام به دریافت ویزای کار کرده ایم لازم به ذکر است که ایشان عموی زن برادرم هستند که در ژاپن خودشان برایمان اقدام کرده اند.
  حال سوالم از جنابعالی این است که چه مدت طول میکشد که اداره مهاجرت انجا به کارفرمایم نامه تاییده را بدهد و ایشان هم با این نامه به ایران می ایند تا خودشان شخصا دنبال کارمان باشند و در ایران چه مدت کارمان به طول می انجامد
  با تشکر از شما و صحبت های انرژی بخشتان در ضمن ما سه نفر میانگین سنی ٢٣ تا ٣٣ سال هستیم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   سوال شما دقیقا واضح نیست بهتر است شرایط خود را تک به تک اعلام نمایید تا بتوانیم بررسی نماییم . همچنین در صورتی که سوالات بیشتری دارید میتوانید با دفاتر همکار مستقل تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 5. حاجی زاده گفته:

  با سلام
  ضمنی عرض سپاس از محتوای فاخر سایت جهت اطلاع رسانی جامع جویندگان اشتغال در ژاپن
  بنده مدرس زبان انگلیسی هستم با لیسانس زبان رشته مترجمی و تسلط در مکالمه و از سویی بازاریابی و مذاکره تلفنی و حضوری به زبان انگلیسی را هم وارد هستم آیا میتوان در ژاپن به موسسات و شرکتهای مرتبط درخواست استخدام فرستاد ؟و آیا موسسه معظم شما این کار را انجام می دهد؟و در صورت مثبت بودن مراحل و هزینه آن را مرقوم بفرمایید.
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • نادر گفته:

   سلام بنده 30 سال سابقه کار در قسمت نگهداری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی شامل نگهداری انواع تجهیزات برودتی و حرارتی ، جوشکاری برق ، جوشکاری هوا گاز جهت لوله های مسی از یکی از شرکتهای دولتی دارم ضمنا تخصص کامل به تجهیزات برودتی سالن های دیجیتال مخابراتی دارم نصب راه اندازی و نگداری . لوله کشی انواع لوله آیا میتوانم در ژاپن کار کنم میتوانم برگه تاییدیه از شرکتی که در آن خدمت کرده ام ارائه دهم

   پاسخ
   • ghazaleh salehi گفته:

    سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
 6. علیرضا بیرجندی گفته:

  سلام من مدرک جوشکاری آرگون و جوشکاری Smaw طبق استانداردAsw از فنی حرفه ای دارم
  آیا میتونم برای کار درژاپن اقذام کنم؟؟
  و چطور میتونم در ژاپن کار پیدا کنم؟!
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • حسین گفته:

    با سلام و خسته نباشید. من 35 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم.مدرک ielts با نمره 8 هم دارم.به نظر شما شانسی برای کاریابی به عنوان مدرس زبان انگلیسی در کشورهای دیگه مثل ژاپن رو دارم؟ ممنون از راهنماییتون

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     با سلام بله این شانس را برای کشور اتریش و المان نیز دارید که باید شرایط شما بررسی کامل گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 7. zahraahmadi گفته:

  سلام بنده استاد روانشناسی هستم با مدرک کارشناسی ارشد مایلم ب ای اخذ درامد بیشتر درژاپن مشغول به کار بشم من رو اهنمایی بفرمایید متشکرم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.