کار در هند

آیا تا به حال در مورد کار در هند فکر کردیه اید؟ آیا از فرصت های شغلی و کاری در کشور هند مطلع هستید؟ کار در هند چه مزایا و معایبی دارد؟ آیا اشتغال در هند برای اتباع خارجی امکان پذیر است؟ طرق کاری در کشور هند چیست؟ آیا کار در هند می تواند اتباع خارجی را به اقامت دائم برساند؟

آنچه در مورد کار در هند میتوان بیان کرد این است که پیشنهاد های کاری هر ساله در کشور هند ارایه میشود اما این پیشنهاد ها محدود به موقعیت های خاص و یا شاید بتوان گفت اتباعی از برخی کشور ها مانند انگلستان , امریکا و ….. میباشد .

کار در هند به معنی شرکت در یکی از اقتصاد های در حال رشد است اما فی الحال زمینه های کاری در کشور هند همان طور که گفته شد معین ومحدود هستند و نقطه قابل ذکر این که کشور هند دارای دومین نیروی جهان است .

رقابت برای مشاغل با مهارت در میان کارکنان واجد الشرایط در هند بالاست .

شاید کشور هند از نظر عقاید مذهبی و جذابیت های توریستی مورد توجه اتباع خارجی می باشد . اما به جرات میتوان گفت کشور هند تنها به عنوان معبری موقت ,لذت بخش میباشد اما وقتی شخصی قصد اقامت مدت دار و یا دائم در کشور هند را داشته باشد میبایست قبل از ورود بسیاری لز موارد را مد نظر قرار دهد که اعظم این موارد تفاوت های فرهنگی فاحش است .

از دیگر مشکلات کاری موجود در کشور هند ,میتوان به فساد موجود در سیستم نداشتن استاندارد های کسب و کار در سطح بین المللی و فرهنگ مقابله ای با افراد خارجی اشاره کرد .

دولت کشور هندوستان ,جمهوری فدرال است و دین مردم آن کشور هندوئسم میباشد و پایین ترین هزینه های زندگی را در این کشور میتوان یافت .

غالب جمعیت این کشور را نژاد هندی اریایی با آمار ۷۲% در جمعیت تشکیل میدهد . جرم و جنایت به خصوص ارتکاب جرایم جنسی آمار بالایی دارد و خرافه در بین مردم کشور هند نفوذی عمیق دارد  اما با این وجود باز هم ممکن است عده ای کشور هندوستان را مقصد خود برای زندگی و کار اقدام نماید . به هر روی اتباع خارجی که متقاضی کار در کشور هند میباشد و مایل به ورود به آن کشور از طریق ویزاهای کاری هستند و چه آن دسته از اتباع خارجی که در کشور هند اقامت دارند جهت کار در هند نیازمند دریافت مجوزات لازم میباشد .

 

متقاضی کار در هند با اشتغال به کار تمام وقت و یا ثبت شرکت و سرمایه گذاری مانند سایر کشور ها با پرداخت مالیات میتوانند به اقامت دائم کشور هندوستان دست یابند منتهی آمار بالایی از اخذ اقامت هندوستان از طریق کار در این کشور و یا سایر طرق وجود ندارد

سیستم مالیاتی در کشور هندوستان بر اساس درصدی از درآمد میباشد اشخاصی که درآمد آنها ۲۵۰۰۰۰ روپیه میبباشد ۰% مالیات تعلق پیدا میکند . و اشخاصی که درآمد آنها ۵۰۰۰۰۰ روپیه باشد ملزم به پرداخت ۲۰ درصد درآمد به عنوان مالیات می باشند.و اشخاص با درآمد ۵۰۰۰۰۰ روپیه می بایست مالیاتی بالغ لر ۳۰  درصد را پرداخت نمایند.

گذشته از مجوز کار جهت اشتغال در هند از جمله ملزومات اولیه داشتن رزومه می باشد که در آن به مواردی از جمله تحصیلات ،شرایط سنی سابقه کاری و آشنایی با زبان انگلیسی می باشد. ارائه رزومه غالبا از طریق اینترنت صورت می پذیرد.که می بایست به زبان هندی و انگلیسی صورت می گیرد البته لازم به ذکر است که جرایم توزیع خدمات  رزومه حجم قابل توجهی دارد

داشتن  دانش زبان انگلیسی رابطه ای مستقیم با پیدا کردن کار در هندوستان دارد چرا که مردم کشور هندوستان اکثریت قریب به اتفاق در کنار زبان هندی به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

مدت  ویزای کار کشور هند ۱۲۰ روز می باشد  شخص متقاضی کار در کشور هند که قصد ورود به آن کشور و اخذ اقامت آن کشور را دارند می بایست به سفارت آن کشور مراجعه کرده و با ارائه پاسپورت معتبر ، که کارفرکا به کشور هند مدارک تحصیلی و یک قرارداد یدعوتنامه کاری از یک کارفرما به کشور هند  و مدارک تحصیلی و یک قرارداد با جزئیات حقوق و دستمزد و دلیلی منطقی که چرایی استخدام شما را به روشنی اثبات نماید.

می توان گفت شاید بهترین فرصت های شغلی  در پست های دانشگاهی این کشور یافت می شود آن هم برای اتباع انگلیسی و آمریکایی که در دانشگاههای ان کشور تحصیل کرده باشند.

در خواست ویزای کار در کشور هند در پائین ترین آمار ویزاهای درخواستی قرار دارد در واقع می توان گفت سرمایه گذاری در هند در صورت داشتن سرمایه شاید بسیار معقول تر از سایر طرق خواهد بود چرا که هندوستان در صدر کشورهایی قرار دارد که دارای نیروی کار ارزان می باشد گذشته از آن فرهنگ تدافعی  در مقابل اتباع ایرانی وجود ارد که  آن ها را جهت فراهم آموردن شرایط معمولی ملزم به پرداخت هزینه های گزاف می نماید .

سرمایه گذاران خارجی و شرکت ها و یا کارمندان بین المللی کار در هند که اقامت ندارد می توانید از دو استراتژی دولت برای اجتناب از مالیات مضاعف بهره مند شوند.  DTAA

در کل پیشنهاد می شود جهت مهاجرت کاری سایر کشور ها را نیز بررسی نموده و با دیدگاهی باز نسبت به آینده خود تصمیم گیری نمائید.جهت تکمیل اطلاعات خود با موسسات معتبر حقوقی از جمله موسسه حقوقی ملک پور در راس امور تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.
 

.لیست سایت های کاریابی در کشور هند

 

Naukri

Jobrapido

freelancer

Indeed

Shine.com

FreeJobAlert.com

Timesjobs.com

Monsterindia

Jobsdb

Splashfind

click.in

Freshersworld.com

सरकारी नौकरी

E Govt Jobs.in

recruitmentresult.com

Careesma.in

Techgig.com

iimjob.com

indgovtjobs.in

CareerRide.com

FreshersLive

Vivastreet

SarkariExam.com

JobRiya.com

Trovit India

AMCAT

Sarkari Naukri Sarch.in

 

CareerBuilder

babajob.com

recruitment-career.in

Sarkarinaukriblog.com

sarkari Naukri Career

eLitmus.com

recruitmentnews.in

Food Corporation of India Job Portal

WISDOMjobs.com

Gigajob

jobnation.in

SimplyHired

Sarkari Naukri

HeadHonchos

CareerAge

ChetanaS

Firstnaukri.com

YuvaJobs

RRB Secunderabad

Jobsindia.com

ItsMyAscent.com

TipTopJob.com

Clickjobs.com

 

Careerjet

 

تهیه> سپیده متین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.