کار در نیوزیلند و بررسی شرایط آن

 • کار در نیوزیلند و شرایط عمومی آن
 • کار در نیوزیلند و نرخ بیکاری در نیوزلند
 • کار در نیوزیلند و ویزای کاری نیوزیلند
 • کار در نیوزیلند و بررسی ویزای همراه
 • کار در نیوزیلند و مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزیلند
 • کار در نیوزیلند و نحوه کاریابی در نیوزیلند
 • کار در نیوزیلند و میزان حقوق در نیوزیلند
 • کار در نیوزیلند و مشاغل مورد نیاز 2019 نیوزیلند
 • کار در نیوزیلند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزیلند
thumbnail کار در نیوزلند کار در نیوزیلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در نیوزیلند و مقدمه ای بر آن

کار در نیوزیلند و شرایط کار در نیوزیلند و ویزای کار نیوزلند در این مقاله مورد بحث وبررسی علمی قرار گرفته است. چگونه می توان برای ویزای کار نیوزیلند اقدام کرد؟ مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کار نیوزیلند چیست ؟ در این نوشتار به اهم سوالات شما در مورد کار در نیوزیلند به صورت ساده پاسخ داده خواهد شد. شما می توانید سوالات خود را قسمت پایین همین مقاله مطرح بفرمایید تا کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشند. هم چنین شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه  MIE اتریش از مشاوره رایگان تلفنی در خصوص کار در نیوزیلند بهره مند شوید.

اخذ ویزای کار نیوزلند

کار در نیوزیلند و شرایط عمومی

کار در نیوزیلند و شرایط و قوانین کار در نیورلند با توجه به مهاجرپذیر بودن این کشور همواره مورد توجه علاقمندان به مهاجرت کاری می باشد. کشور نیوزیلند در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است.این کشور فاصله زیادی از خشکی های زمین دارد و نزدیکترین همسایه آن استرالیا در دوهزار کیلومتری نیوزیلند واقع شده است. نیوزلند بیش از ۴۷۹۴۰۰۰ نفر جمعیت داشته و مساحت آن ۲۶۸۶۸۰ کیلومتر مربع است. در صد بالایی از جمعیت نیوزلند را اروپایی ها تشکیل داده اند. نیوزیلند کشور توسعه یافته ای است که اقتصادش متکی بر کشاورزی و دامپروری می باشد. کار در نیوزیلند و اخذ ویزای کار نیوزلند شرایط خاصی دارد.اگر می خواهید برای دریافت ویزای کار نیوزیلند اقدام نمایید باید امتیازات لازم را کسب نموده و توجه داشته باشید که رشته تحصیلی شما در لیست مشاغل مورد نیاز در کشور نیوزیلند باشد. جهت اگاهی از شرایط و امتیازات خود برای دریافت این ویزا می توانید قبل از اقدام با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش تماس بگیرید و در صورت واجد شرایط بودن جهت کار در نیوزلند اقدام نمایید.

کار در نیوزیلند و نرخ بیکاری در نیوزیلند

نرخ بیکاری نسبت جمعیت بیکار به کل جمعیت فعال یک کشور گفته می شود. از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ نرخ بیکاری در نیوزلند روند کاهشی داشته است. همین امر باعث جذب بسیاری از متخصصین و افراد تحصیل کرده ای شده است که به دنبال کشور مناسب برای مهاجرت کاری هستند. نیوزیلند با داشتن امنیت شغلی بالا و توازن کار و زندگی مناسب شرایط مطلوبی را برای افرادی که ویزای کار این کشور را دریافت می کنند فراهم می نماید. نیوزیلند مانند کشورهای کانادا و استرالیا نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را از طریق برنامه های مهاجرتی نیروی متخصص جذب می کند. البته اگر شما رزومه کاری درخشانی دارید و از تحصیلات عالی برخوردار هستید ممکن است بتوانید از یک کارفرمای نیوزلندی دعوتنامه کاری دریافت نمایید و از طریق  ویزای کار به نیوزلند مهاجرت کنید. لازم به ذکر است دریافت دعوتنامه کاری از کارفرما امر ساده ای نیست چراکه کارفرما زمانی می تواند شما را استخدام کند که هیچ فرد حایز شرایطی در نیوزلند وجود نداشته باشد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده است. هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام بوده و غیرقانونی می باشد.

نرخ بیکاری نیوزلند کار در نیوزیلند

نرخ بیکاری در نیوزلند

کار در نیوزیلند و بررسی ویزای همراه

کار در نیوزیلند و بررسی شرایط ویزای همراه برای متقاضیان مهاجرت کاری به نیوزیلند همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.چنانچه شخص بتواند امتیازات لازم برای دریافت ویزای نیروی کار متخصص را کسب نماید اگر دارای همسر و فرزند باشد نمی تواند از ابتدا برای خانواده خود درخواست ویزای همراه نماید. ویزای همراه نیوزیلند در صورتی صادر می شود که شخص اصلی که با ویزای کار وارد نیوزلند شده بتواند شغل متناسب با رشته تحصیلی خود را پیدا کند و قرارداد کاری ببندد. سپس با ارایه مدارک ازدواج و شناسنامه و با اثبات تمکن مالی مناسب و درامد کافی می تواند برای ویزای همراه (همسر و فرزند) خود اقدام نماید.

کار در نیوزیلند و مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزیلند

کار در نیوزلند و مدارک موردنیاز ویزای کار نیوزلند شامل ارایه مدارک تحصیلی و مهارت های شغلی و نمره زبان مناسب و شرایط سنی متقاضی می باشد. که هر کدام از این مدارک امتیاز منحصر به فرد برای خود دارد. جهت دریافت ویزای کار نیوزلند باید حداقل ۱۰۰ امتیاز را کسب کنند. در ادامه به بررسی سیستم امتیازبندی ویزای کار نیوزلند می پردازیم.

ارایه آیلتس جنرال ۵/۶ برای متقاضی ویزای کار نیروی متخصص اجباری است. که به نسبت کشورهایی نظیر استرالیا و کانادا نمره پایینتری است. چنانچه شخص حداقل ۱۰۰ امتیاز را کسب کند می تواند برای این ویزا درخواست دهد. مدارک تحصیلی و کاری وی مورد بررسی قرار می گیرد. پروسه زمانی در این نوع ویزا معمولا بین ۱ تا ۱.۵ سال طول می کشد.

امتیاز سن:

از ۲۰ تا ۲۹ سال ۳۰
از ۳۰ تا ۳۹ سال ۲۵
از ۴۰ تا ۴۴ سال ۲۰
از ۴۵ تا ۴۹ سال ۱۰
از ۵۰ تا ۵۵ سال ۵

امتیاز سابقه کار:

 ۲ سال ۱۰
۴ سال ۱۵
۶ سال ۲۰
۸ سال ۲۵
۱۰ سال ۳۰

امتیاز تحصیلات:

دیپلم یا مدارک فنی و حرفه ای ۴۰
کارشناسی ۵۰
کارشناسی ارشد و دکتری ۶۰

امتیاز سابقه کار یا پیشنهاد شغلی در نیوزلند:

پیشنهاد کاری در نیوزلند ۵۰
کمتر از ۱۲ ماه سابقه کار در مشاغل تخصصی در نیوزلند ۵۰
بیشتر از ۱۲ ماه سابقه کار در مشاغل تخصصی در نیوزلند ۶۰

اگر تجربه کاری و یا پیشنهاد کاری شما شامل موارد زیر باشد می توانید امتیاز اضافه بگیرید:

سابقه کار در مناطق کمتر توسعه یافته ۱۰
سابقه کار در مناطقی که کمبود نیروی کار دارند ۱۰
سابقه کار در شهرهای به جز آکلند ۱۰
پیشنهاد شغلی برای همسر متقاضی ۲۰

امتیازات اضافه:

 حداقل ۲ سال سابقه تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های نیوزلند ۱۰
داشتن ۱ سال سابقه تحصیل در مقطع کارشناسی یا بالاتر در نیوزلند ۱۰
داشتن ۲ سال سابقه تحصیل در مقطع کارشناسی یا بالاتر در نیوزلند ۱۵
تحصیل در مناطق کمتر توسعه یافته ۱۰
تحصیل در مناطقی که کمبود نیروی کار دارند ۱۰
تحصیلات همسر دیپلم و بالاتر ۱۰
تحصیلات همسر لیسانس و بالاتر ۲۰

کار در نیوزیلند و نحوه کاریابی در نیوزیلند

کار در نیوزیلند و نحوه کاریابی در نیوزلند برا ی افراد متخصصی که از طریق دریافت ویزای نیروی متخصص وارد نیوزیلند می شوند امر دشواری نیست. چرا که این اشخاص  اجازه کار قانونی تمام وقت دارند و می توانند از طریق دفاتر حقوقی کاریابی ، سایت ها و موسسات کاریابی معتبر که شامل موسسات خصوصی و دولتی می شود برای کاریابی اقدام نمایند. بدین ترتیب که رزومه خود را برای شرکتهای کاریابی ارسال می کنند و آنها با شناختی که از بازار کار دارند می توانند متقاضی کار را به کارفرما معرفی کنند. خود شخص هم می تواند بطور مستقیم رزومه خود را برای شرکت هایی که در حال جذب نیرو هستند ارسال نماید و منتظر پاسخ کارفرما باشد. اما قاعدتا همکاری با دفاتر حقوقی و شرکتهای مختلف کاریابی به نفع آنها خواهد بود چرا که آنها معمولا لیستی از مشاغل مورد نیاز جهت استخدام دارند. افرادی که با ویزای کار وارد نیوزلند می شوند دو سال وقت دارند که کار متناسب با رشته تحصیلی و تخصص خود را پیدا نمایند. در ادامه تعدادی از سایتهای کاریابی در نیوزیلند معرفی می شود:

www.yellopages.co.nz

www.immigration.govt.nz

www.debbiegraham.co.nz

www.manpower.co.nz

www.momentum.co.nz

www.robertwalters.com

اقامت از طریق کار در نیوزلند
مهاجرت کاری به نیوزلند
اقامت نیوزلند

کار در نیوزیلند و میزان حقوق در نیوزیلند

افزایش حقوق در  نیوزیلند طی سالهای اخیر و نرخ پایین بیکاری در این کشور یکی از دلایل مهاجرت نیروهای متخصص کار به نیوزیلند است. البته شایان ذکر است که میزان حقوق در کشورهای اروپایی نظیر اتریش و آلمان بسیار ایده ال و نرخ بیکاری این دو کشور پایینتر از نیوزیلند است. مشاغل پر درآمد در نیوزیلند شامل: مدیر پروژه های IT ٬وکلا ٬مهندسین شبکه٬ پزشکان و دندانپزشکان٬مشاورین IT و مشاورین املاک هستند. چنانچه ملاحظه فرمودید یکی از بهترین و پردرامدترین مشاغل در نیوزیلند برای متخصصین  IT است.به عنوان مثال میزان درأمد سالانه معلمین در نیوزیلند بین ۴۰ هزار تا ۷۰ هزار دلار ٬درآمد یک وکیل سالیانه در حدود ۵۰ هزار تا ۲۰۰ هزار دلار٬درآمد مدیر IT سالیانه در حدود ۵۰ هزار تا ۱۵۰ هزار دلار می باشد.

کار در نیوزیلند و مشاغل مورد نیاز 2019 نیوزیلند

کار در نیوزیلند و مشاغل مورد نیاز در نیوزلند از جمله مسایل با اهمیت  جهت دریافت ویزای کار نیوزیلند است. قبل از هر گونه اقدام باید متوجه شوید که آیا رشته تحصیلی شما در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند باشد. هر ساله ممکن است این لیست تغییراتی داشته باشد پس باید حتما لیست جدید را چک بفرمایید. مهندسی الکترونیک٬مهندسی صنایع٬مهندسی مکانیک٬مهندسی کشاورزی٬مهندسی هوافضا٬مهندسی پزشکی٬مهندسی هوافضا٬مهندسی شبکه٬مهندسی نرم افزار٬برنامه نویس کامپیوتر و حسابداری از جمله مشاغل مورد نیاز در لیست جدید مشاغل مورد نیاز نیوزیلند است. لازم به ذکر است بعضی از این مشاغل از امتیاز بالاتری برخوردار هستند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده است ، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام بوده و غیرقانونی می باشد

پاسپورت نیوزلند کار در نیوزیلند

کار در نیوزیلند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزیلند

کار در نیوزیلند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزلند از جمله موارد با اهمیت  برای افرادی است که با ویزای کار به نیوزیلند مهاجرت می کنند. اگر فرد متقاضی ویزای کار بتواند پیشنهاد شغلی از نیوزلند دریافت نماید و بالاترین امتیاز را کسب کند در خواست اقامت دایم می دهد. چنانچه شخص پیشنهاد شغلی از نیوزلند نداشته باشد ویزای کار دریافت می کند و در صورت عقد قرارداد کاری می تواند برای تبدیل ویزای کار به اقامت اقدام نماید. پس از دریافت کارت اقامت دایم چنانچه شخص مقیم نیوزیلند بتواند ثابت بکند که در ۵ سال گذشته حداقل ۱۳۵۰ روز به شکل غیر مستمر در نیورلند حضور داشته می تواند جهت اخذ تابعیت نیوزیلند اقدام نماید. برای اخذ تابعیت متقاضی باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشد، سابقه کیفری نداشته باشد، ثابت بکند علاقمند است در خاک نیوزلند زندگی بکند. در این صورت شخص می تواند برای تابعیت خود و افراد خانواده درخواست دهد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در نیوزیلند و سخن پایانی

کار در نیوزیلند ٬ شرایط اخذ ویزای کار، شرایط اخذ اقامت دایم نیوزیلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. چنانچه ملاحظه فرمودید شرایط و امتیازات خاصی جهت اخذ ویزای کار نیوزیلند وجود دارد.جهت بررسی و تعیین امتیازات خود می توانید از مشاوره و راهنمای های کارشناسان ما برخوردار شوید. همچنین شما می توانید سوالات خود را در قسمت پایین همین مقاله مطرح بفرمایید تا کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشند. با تماس با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پورهمکار موسسه MIE اتریش از مشاوره رایگان تلفنی در زمینه کار در نیوزلند و مدارک مورد نیاز جهت اقدام ویزای کار نیوزیلند بهره مند شوید. شما بزرگواران می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زیر همین مقاله در قسمت دیدگاه، سوالات خود را مطرح نمایید.

law کار در نیوزیلند
12 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام
  من دیپلم برق صنعتی هستم شاغل صنعت اسانسور سابقه کاریم بیمه ۸سال شخصی ۷ سال جمعا ۱۵سال میخوام برم نیوزلند راهنمایی میخواستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام . شما اطلاعاتی از سن، تاهل، مدرک زبان و میزان سرمایه تون اعلام نکردید تا بتونیم شرایطتون رو ارزیابی کنیم و بهتون روش مهاجرت به نیوزلند رو معرفی کنیم.

   پاسخ
 2. اشکان گفته:

  با سلام
  من ۲۹ سال دارم،مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک حرارت و سیالات دارم و الان هم مشغول به کار هستم و تا کنون ۳ سال هم سابقه کار با بیمه دارم،همسرم نیز کارشناس مامایی هستن، ۲۷ سال دارن و۵سال سابقه کار، آیا میتونیم امتیاز رو کسب کنیم و به نیوزلند یا آلمان و…مهاجرت کنیم!؟ بهترین کشور متناسب با شرایط ما برای مهاجرت کدام کشور است!؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   شرایط کار در نیوزلند نیز مشابه کانادا است و تنها تفاوت آن در امتیازات جزئی و اسامی مشاغل مورد نیاز است.

   پاسخ
 3. ح گفته:

  باسلام
  من فوق لیسانس MBA و لیسانس نرم افزار دارم و در حدود ۱۰ سال سابقه کار در زمینه نرم افزار دارم.۳۴ سال سن دارم و همسرم هم مدرک لیسانس طراحی صنعتی داره و طراح طلا هستن.میخواستم ببینم شرایط برای اقامت کاری نیوزلند برای ما چگونه هست؟
  در ضمن نمره زبان فقط IELTS رو قبول میکنن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ویزای کار نیوزلند مانند کانادا و استرالیا به صورت امتیاز بندی می باشد. جدول امتیازبندی این ویزا در همین صفحه موجود می باشد و می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید.

   پاسخ
 4. مهدی گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 36 سالمه و مدرک دکتری فیزیولوژی ورزشی دارم همچنین چندین سال سابقه تدریس در دانشگاه و در چندین رشته ورزشی نیز مدرک مربیگری دارم. آیا امکان پیدا کردن کار در آلمان و یا نیوزلند وجود دارد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   کار در نیوزلند از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است. این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار نیوزلند، کانادا و استرالیا تقریباً زمان بر است.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. hhz6321 گفته:

  سلام، در این سیستم امتیاز بندی برای گرفتن امتیاز سابقه کار ارائه سابقه بیمه الزامی هستش ؟ من بالای 10 سال سابقه کار دارم ولی فقط یکسال بیمه شدم و کارفرما ها متاسفانه در صورتی استخدام میکنن که قبول کنی بیمه نکنن و در نتیجه سابقه بیمه معتبر ندارم، می خواستم بدونم با این شرایط از قسمت سابقه کار امتیاز میگیرم یا نه؟
  ممنونم از راهنماییتون و به خاطر اطلاعات مفیدتون سپاسگذارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. سابقه کار شما برای نیوزلند باید به همراه بیمه باشد.
   البته کشورهای آلمان و اتریش برای ویزای جستجوی کار نیازی به سابقه با بیمه ندارند.

   پاسخ
 6. Abdulraman Azizpour گفته:

  Hi
  I am dermatologist graduated from the Varna Medical University Varna Bulgaria 2010.
  I am very interested to practice in Nz.
  .please let me know about it or guide me.
  Kind regards

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5