کار در مجارستان

 • ویزای کار در مجارستان در یک نگاه
 • شرایط کار در مجارستان و اخذ ویزای کار در مجارستان
 • کار در مجارستان و انواع ویزای کار در مجارستان
 • مدارک مورد نیاز جهت ویزای کار در مجارستان
 • موسسات کاریابی جهت کار در مجارستان
 • کار در مجارستان و شغلهای مورد نیاز جهت کار در مجارستان
کار در مجارستان 300x300 کار در مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در مجارستان در یک نگاه

کار در مجارستان ،راهای اخذ ویزای کار در مجارستان ،مهاجرت به مجارستان از طریق کار و شرایط کار در مجارستان همچنین اهم مطالب در رابطه با کار در مجارستان در نوشتار ذیل مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت.

مچارستان کشوری واقع در اروپای مرکزی است که با کشورهایی نظیر اسلواکی ، چک و صربستان دارای مرز مشترک می باشد.پایتخت کشور مجارستان بوداپست نام دارد که از جمله شهرهای بزرگ و پرجمعیت کشور مجارستان محسوب می گردد.زبان رسمی در کشور مجارستان زبان مجاری است.از نکات قابل توجه در رابطه با مجارستان عضویت این کشور در اتحادیه اروپا و عضویت در پیمان شنگن می باشد.مجارستان کشوری است توریستی که سالانه پذیرای عده کثیری توریست می باشد.

نرخ بیکاری در کشور مجارستان معادل 3.7 است که با توجه به جمعیت ۹٬۷۷۸٬۳۷۱ نفری این کشور می توان گفت نرخ پایینی محسوب می شود.خالی از لطف نخواهد بود بدانید مساحت کشور مجارستان ۹۳٬۰۳۰کیلومتر مربع می باشد.

در مقاله ذیل می توانید اطلاعات مکفی در زمینه مهاجرت به مجارستان و بصورت کلی شرایط کشور مجارستان دریافت نمایید.

مهاجرت به مجارستان
هزینه مهاجرت به مجارستان
هزینه مهاجرت به مجارستان
ویزای مجارستان
زندگی در مجارستان

شرایط کار در مجارستان و اخذ ویزای کار در مجارستان

کار در مجارستان در ابتدا نیازمند دریافت ویزاهای کاری است.ویزاهای کاری نیز نیازمند داشتن دعوت نامه کاری از یک کارفرما هستند که معمولا کشور های اروپایی با توجه به گستردگی و شرایط بسیار مناسبی که دارند میتوانند مقصدبسیار مناسبی برای افراد متقاضی اخذ ویزاهای کاری باشد که کشور مجارستان هم با توجه به اینکه جز کشور های اتحادیه اروپا میباشد از این شرایط برخوردار می باشد و افرادی که تمایل دارند برای اخذ ویزای کاری کشور مجارستان اقدام کنند باید از یک کارفرمای معتبر دعوت نامه داشنه باشند که برطبق قوانین اتحادیه اروپا اشخاص کارفرما برای اینکه بتوانند برای شخص متقاضی کار در مجارستان دعوت نامه کاری ارسال کند باید در بدو امر کار مورد نظر را به مدت سه ماه در کشور مجارستان اگهی کند و شخصی برای ان کار پیدا نشود و بعد همان اگهی را به مدت سه ماه در تمامی کشور های اتحادیه اروپا آگهی کند و باز هم شخصی برای ان کارپیدا نشود تا بتواند برای شخص متقاضی دعوت نامه کاری ارسال کند که با توجه به اینکه احتمال اینکه فردی برای کار مورد نظر درمجارستانو اتحادیه اروپا بشود بسیار پایین میباشد گزینه بسیار مناسبی برای افراد متقاضی کار در مجارستان نمیباشد و همچنین لازم به ذکر است که افرادی که تمایل دارند از طریق ویزاهای کاری کشور مجارستان اقدام کنند بهتر است که به زبان کشورمجارستان مسلط باشند این تسلط به زبان کمک بسیار بزرگی به افراد متقاضی کار در کشور مجارستان و همچنین به اقامت رسیدن کشور مجارستان خواهد کرد.

برای قبول درخواست کارفرما جهت جذب نیروی کار از اتباع کشورهایی خارج از اتحادیه اروپا باید شخص کارفرما شرایط زیر را دارا باشد:

 1. با دولت مجارستان تفاهم نامه کاری منعقد نموده باشد.
 2. تعهد داده باشد که نیروی کار مورد نیاز خود را از میان اتباع مجاری یا اتباع اتهادیه اروپا را استخدام نماید .
 3. موسسه و یا شرکت تحت فرمان کارفرما باید برای کشور مجارستان سودآور باشد و همگام با اقتصاد این کشور عمل نماید.

متفاضی کار در مجارستان و اخذ ویزای کار در مجارستان باید پس از ارائه درخواست خود به سفارت مجارستان و قبول در خواست وی به صورت توریستی به مدت 30 روز وارد کشور مجارستان شده و روند کاریابی خود را پیگیری کند و متقاضی کار در مجارستان باید محل اقامت سی روزه خود را به اداره مهاجرت مجارستان و پناهندگی این کشور و کلیه مدارک لازم ارائه دهد.

شرایط کار در مجارستان

کار در مجارستان و انواع ویزای کار در مجارستان

کار در مجارستان و اخذ ویزای کار در مجارستان به دو نوع امکان پذیر است.چنانچه به اخذ ویزای کار در مجارستان تمایل دارید می توانید از یکی از این دو طریق اقدام نمایید که این طرق اخذ ویزای کار در مجارستان عبارتند از :

 • ویزای نوع اول

  این نوع اقامت که به ویزای ماندن برای کار اطلاق می شود مخصوص دانشجویان بین المللی است که قصد اقامت کاری در مجارستان دارند.دانشجوی متقاضی کار در مجارستان می تواند به مدت 9 ماه جهت یافتن کار مناسب در کشور مجارستان بماند.برای ویزای ماندن جهت کار  باید حتما 15 روز قبل از اتمام ویزای تحصیلی اقدام نمود.هزینه اخذ این ویزا 10 هزار فارینت می باشد.

 • ویزای نوع D

  این نوع ویزای کاری که به منظور جستجوی کار در مجارستان اخذ می شود 30 روزه است (30 روز کاری).در این نوع ویزا شخص تنها یکبار اجازه ورود به خاک مجارستان را دارد.لازم به ذکر است که این نوع ویزا تنها به اتباع اتحادیه اروپا و اتباع کشورهایی که با مجارستان منافع مشترک دارند تعلق می گیرد.

گرفتن ویزای کار مجارستان
ویزای کار مجارستان
شرايط ويزاي کار مجارستان
هزینه ویزای کار مجارستان
شرایط اخذ ویزای کار مجارستان
اخذ ویزای کار مجارستان

مدارک مورد نیاز جهت ویزای کار در مجارستان

مدارک مورد نیاز جهت کار در مجارستان از جمله سوالات بسیاری از شما سروران می باشد که در مقاله ذیل به شرح کامل مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در مجارستان خواهیم پرداخت :

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان

موسسات کاریابی جهت کار در مجارستان

کار در مجارستان و اخذ ویزای کار در مجارستان مستلزم یافتن کار مناسب می باشد.یافتن کار مناسب از طریق ارسال رزومه کاری و تحصیلی به موسسات کاریابی معتبر می تواند گامی رو به جلو به منظور حفظ زمان و استفاده بهتر از آن خواهد بود.به منظور کمک به شما سروران ارجمند به بردن نام برخی از موسسات معتبر در ذیل و همچنین شرح کامل در رابطه با موسسات کاریابی در مقالات مرتبط در ادامه خواهیم پرداخت.

 • موسسه کاریابی کاریابی Pannonjol

 • موسسه کاریابی Karrier Hungria

 • کاریابی Next Consulting

 • موسسه کاریابی Adecco

 • موسسه کاریابی Randstad

 • موسسه کاریابی Grafton

موسسات معتبر کاریابی در مجارستان
موسسات معتبر کاریابی در مجارستان 2018

کار در مجارستان و شغلهای مورد نیاز جهت کار در مجارستان

کار در مجارستان از طریق لیست مشاغلی که در آنها کمبود نیرو موجود است امکان پذیر است.اکثر کشورهای پیشرفته که مهاجر پذیر هستند هر ساله لیستی از مشاغل را ارائه میدهند تا متخصصین در آن مشاغل در سایر کشورها و حتی اتباع همان کشور جهت کار در آن شغل ها اعلام آمادگی نمایند و کثری نیروی کار را جبران نمایند.کشور مجارستان نیز از این قائده مستثنی نیست.

در ادامه نیز به برخی از شغل هایی که به نیروی متخصص در آنها نیاز است خواهیم پرداخت.

 • مهندسین

 • کارشناس مدیریت منابع

 • مدیریت منابع انسانی

 • کارشناس بازاریابی

 • کارشناس فروش

 • مدیریت لجستیک

 • مدیریت سئو

 • مدیریت امور مالی

 • کارشناس IT

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

سخن آخر در باب کار در مجارستان

کار در مجارستان با توجه به این که شرایط اقتصادی تقریبا خوبی دارد و از نظر شرایط کاری و عرصه کاریابی موقعیت خوبی برای مهاجرین بین المللی دارد که در اندیشه یک آینده بهتر و پل زدن به کشورهای تراز اول دنیا هستند. این کشور در صورت نداشتن نیروی متخصص در زمینه مورد نظر و در صورت داشتن کارفرما به شخص ویزا میدهد. و همین پروسه ی پیدا کردن کارفرما از خارج از این کشور پروسه ای بسیار وقتگیر میتواند باشد و اشخاص عموما موفق به پیدا کردن کارفرما نمیگردند . لکن صلاح است در این باب با وکلا و مشاوران در زمینه ی مهاجرت خود مشورت نموده و بهترین راه مهاجرت مناسب شرایط خود را بیابند ، و حتی در بسیاری از موارد با احراز شرایط ممکن است بتوانند بجای کار در مجارستان برای ویزای کاریابی در کشور آلمان یا اتریش در اروپا اقدام نموده و بلوکارت یا کارت قرمز سفید قرمز را دریافت نمایند.
شما عزیزان نیز در صورت تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در باب کار در مجارستان و مهاجرت به مجارستان و بررسی شرایط دیگر کشورها میتوانید با مشاورین با تجربه ی ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.

law کار در مجارستان
5 پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. در حال حاضر تنها کشورهای آلمان و اتریش به ایرانیان ویزای جستجوی کار می دهند که حداقل مدرک لیسانس مورد نیاز است. البته در صورتی که شما از یکی از کشور های اروپایی پیشنهاد کار داشته باشید نیز می توانید برای دریافت ویزای کار اقدام کنید.

   پاسخ
 1. سید ضیاالدین هاشمی گفته:

  سلام ،خسته نباشید می خواستم شرایط و هزینه برای اقامت کاری برای کشور اتریش ومجارستان را بدونم لطفا راهنمایی کنید ،در صورت داشتن شرایط با شما تماس خواهم گرفت باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. سیما رحمتی نژاد گفته:

  با سلام و احترام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور
  می خواستم در خصوص مهاجرت کار به مالتا اقدام کنم اگر شما زحمت این کارو می کشید لطفا راهنمایی بفرمایید تا قرارداد ببندم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4