کار در مالزی

 • کار در مالزی و شرایط عمومی آن
 • کار در مالزی و نرخ بیکاری در مالزی
 • کار در مالزی و ویزای کاری مالزی
 • کار در مالزی و بررسی ویزای همراه
 • کار در مالزی و مدارک مورد نیاز ویزای کار مالزی
 • کار در مالزی و میزان حقوق در مالزی
 • کار در مالزی و مشاغل مورد نیاز 2019 مالزی
 • کار در مالزی و نحوه کاریابی در مالزی
 • کار در مالزی و موسسات کاریابی در مالزی
 • کار در مالزی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مالزی
کار در مالزی کار در مالزی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در مالزی و مقدمه ای بر آن

کار در مالزی و شرایط کار در مالزی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا شرایط اخذ اقامت از طریق کار در مالزی را می شناسید؟ آیا کشور مالزی گزینه مناسبی برای اخذ ویزای کار است؟ آیا ویزای کار در مالزی می تواند منجر به اخذ اقامت و یا تابعیت کشور مالزی شود؟ مالزی یک کشور صلح آمیز و دارای ثبات می باشد و شاید یکی از مهم ترین دلایل مهاجرت افراد ارزیابی ثبات سیاسی و اقتصادی جامعه باشد. اما کار در مالزی علاوه بر مزایا دارای معایبی نیز می باشد که در ادامه به صورت مشروح بدان خواهیم پرداخت. شناخت فرصت های کاریابی و میزان نرخ بیکاری کشورها و مشاغل مورد نیاز کشور مالزی می تواند تا حد زیادی به سوالات فراوان شما پاسخ دهد و دغدغه های موجود در این زمینه را رفع نماید.

مهاجرت به مالزی

کار در مالزی و شرایط عمومی آن

کار در مالزی را می توان از زوایای مختلفی مورد ارزیابی قرار داد و شرایط عمومی آن را بررسی نمود. هزینه زندگی در کشور مالزی بسیار پایین تر از کشورهای اروپایی یا آمریکا می باشد و از این منظر مورد توجه بسیاری افراد قرار می گیرد. زبان رسمی مردم این کشور زبان مالایی می باشد اما زبان دوم رایج در این کشور زبان انگلیسی می باشد و به خصوص در مراکز شهرها مردم به راحتی به این زبان صحبت می کنند و ارتباط برقرار می کنند. کشور مالزی دارای زیرساخت های مناسبی می باشد. آب و هوای مناسب و تنوع غذایی و زیبایی خاص این کشور نیز زبانزد می باشد. کوه، جنگل، جزایر، دریا و سواحل زیبا این کشور را به منطقه بکر تبدیل نموده که بازدید از آن خالی از لطف نمی باشد. اما یکی از بزرگترین معایب کار در مالزی این است که دارای اقامت ارزشمندی نمی باشد و اقامتی که صادر می شود صرفا به صورت موقت و محدود است و تبدیل به اقامت دائم یا تابعیت نمی گردد. به همین خاطر بسیاری از مردمی که تمایل به اخذ ویزای کار مالزی یا تحصیل در مالزی دارند، صرفا به این کشور به عنوان پل پرتابی به سمت کشورهای دیگر در اتحادیه اروپا می نگرند. موسسه حقوقی ملک پور می تواند شما را در مسیر اخذ بهترین تصمیم و بهترین انتخاب یاری نماید. مقایسه کشورها و مزایا و معایب آن و همچنین شناخت فرصت های شغلی مربوطه می تواند مسیر مهاجرت را بسیار هموار نماید.

کار در مالزی و نرخ بیکاری در مالزی

نرخ بیکاری یکی از شاخص های مهم در ارزیابی شرایط یک کشور برای اخذ ویزای کار می باشد. شرایط کار در مالزی نیز می تواند از این زاویه مورد ارزیابی قرار گیرد. نرخ بیکاری کشور مالزی در سال 2019 معادل 3.3 درصد می باشد که نرخ بسیار مناسبی می باشد. نرخ بیکاری این کشور در طی ده سال گذشته دستخوش نوسانات زیادی نبوده و شرایط تقریبا پایداری را تجربه نموده است.

1 کار در مالزی

نرخ بیکاری در مالزی در ماه نوامبر 2018، به 3.3 رسیده است، که مشابه با همین ماه در سال گذشته می باشد. تعداد بیکاران 2.2 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته و به 516.2 هزار نفر رسید، در حالی که استخدام 2.5 درصد افزایش یافته به 14.94 میلیون نفر رسید. همچنین نیروی کار 2.5 درصد افزایش یافته و به 15.46 میلیون نفر رسیده است. نرخ بیکاری در مالزی در سال 1998 تا 2018 به طور متوسط 3.28 درصد بوده است، در ماه مارس سال 1999 به بالاترین حد خود یعنی 4.5 درصد رسید و در ماه اوت 2012 پایین ترین حد خود یعنی 2.7 تجربه نموده است.

2 کار در مالزی

طبق برآوردهای اقتصاد جهانی تجارت و انتظارات تحلیلگران انتظار می رود که نرخ بیکاری در مالزی به 3.20 درصد برسد. همچنین پیش بینی ها طبق مدل های اقتصادسنجی نشان می دهد در طولانی مدت، نرخ بیکاری در مالزی در سال 2020 به حدود 3.60 درصد خواهد رسید.

3 کار در مالزی

کار در مالزی و ویزای کاری مالزی

شرکت های مالزی فقط زمانی مجاز به استخدام اتباع خارجی می باشند که بتوانند ثابت کنند اتباع مالزی مایل به انجام این کار نیستند و یا واجد شرایط برای انجام شغل مربوطه نمی باشند. البته استثناعاتی در مورد مشاغل استراتژیک مانند مدیریت، امور مالی و غیره نیز وجود دارد. این به این دلیل است که امروز مالزیایی ها به خوبی تحصیل می کنند. بنابراین شما باید شرایط لازم را نشان دهید. مثلا حداقل یک لیسانس، ترجیحا یک مدرک کارشناسی ارشد با چند سال تجربه کاری.

هنگامی که شما تمایل به اشتغال در این کشور را دارید، باید یک کارفرما مجوز لازم را از دولت محلی اخذ نماید. شرایطی وجود دارد که باید برای واجد شرایط بودن اخذ ویزای کار مالزی فراهم شود. شما باید حداقل 27 ساله باشید و حداقل حقوق تعیین شده 5000 رینگت در هر ماه باشد. شرکتی که می خواهد با شما قرارداد کاری منعقد نماید باید به اندازه کافی سرمایه داشته باشد و امکان 350000 رینگت برای شرکت هایی که مالکیتی با مشارکت اتباع خارجی دارند و 500000 رینگت در صورت مالکیت کامل اتباع خارجی باشد.

اگر شما قرارداد کار در مالزی را با حقوق بیش از 8000 رینگت را در هر ماه ارائه نمایید، درخواست مجوز کار شما فورا تایید خواهد شد و اداره مهاجرت تضمین می کند که مجوز کار خود را ظرف یک هفته دریافت خواهد نمود. کارگران بسیار ماهر می توانند برای  دریافت ویزای ویژه 10 ساله درخواست نمایند و فرد به جای استخدام در یک شرکت یا کمپانی می تواند به استخدام یک شخص حقیقی در بیاید. دولت مالزی قصد دارد که استعدادهای خاص را با این شیوه جدید اقامت در این کشور جذب و حفظ نماید.

معمولا این مجوز ها به مدت 1 یا 2 سال صادر می شود، و به ندرت 3 یا 5 ساله هستند. پس اتمام دوره قرار داد، کارفرمای شما باید درخواست تمدید مجوز شما را ارائه کند. با اجازه کار کارفرما شما مجاز به کار در مالزی هستید. با اجازه کار امکان افتتاح حساب بانکی در مالزی وجود دارد؛ حتی ممکن است یک وام مسکن دریافت کنید. افراد می توانند مالیات خود را در کشور مالزی یا خارج از آن پرداخت نمایند و مالزی با بیشتر کشورها تفاهم نامه ممانعت از پرداخت مالیات دوگانه دارد. بالاترین درصد مالیات در مالزی 26 درصد است. اگر در مالزی زندگی می کنید و در مالزی کار می کنید، مطمئن شوید درآمد شما را برای بازپرداخت مالیات کافی می باشد.

مالزی دارای یک طرح بازنشستگی (EPF) است که در آن بخش کوچکی از دستمزد ماهانه برای بازنشستگی کنار گذاشته می شود. کارفرمایان مورد نیاز برای صرفه جویی در این پول برای کارکنان محلی خود را، اما آن را به خارج از کشور خارجی اعمال نمی شود. اغلب این مقدار به حقوق ماهانه انباشته می شود. اگر نه شما می توانید خودتان آن را ادعا کنید.

کار در مالزی و بررسی ویزای همراه

افرادی که تمایل به اخذ ویزای کار در مالزی دارند، طبیعتا یکی از سوالات و دغدغه هایی که ذهن ایشان را به خود مشغول می دارد شرایط ویزای همراه می باشد. در اکثر کشورها افرادی که از طریق اخذ ویزای کار اقامت دریافت می نمایند، می توانند برای همراه و فرزندان زیر 18 سال خود نیز اقامت دریافت نمایند. کشور مالزی نیز از این قاعده پیروی می کند و کارکنان و خانواده های آنها که به مالزی می آیند و قبل از رسیدن مجوز کار را دریافت نکرده اند، مجاز به ورود به کشور با گذرنامه می باشند و می توانند پس از ورود با دریافت مجوز کار مشغول به کار شوند. مالزی مجازات های سختگیرانه ای را برای کارگران غیر قانونی اعمال می کند، بنابراین توصیه می شود به هیچ وجه قبل از صدور مجوز کار از اداره کار و مهاجرت این کشور، کار را شروع نکنید. بنابراین کار با اخذ ویزای کار در مالزی به همراه او نیز اجازه اقامت تعلق می گیرد، اما اجازه کار همراه مشروط به صدور مجوز کار پس از ورود او به کشور است.

بنا بر این وقتی که شما مجوز کار در مالزی را فراهم می کنید، می توانید برای اخذ ویزای شوهر یا همسر و فرزندان خود به مالزی اقدام نمایید. این ویزا تا زمانی که قرارداد کاری با شخص اصلی منعقد باشد معتبر است.

در صورتی که اسناد زیر آماده شود، می توان فرایند اخذ ویزای همراه را انجام داد:

 • نامه کتبی و مجوز از شرکت

  که برای اجازه کار اولیه درخواست شد

 • فرم DP11A شامل عکس

 • اثبات رابطه خویشاوندی با همراه

  همسر و فرزند زیر 18 سال

 • فتوکپی کامل پاسپورت افراد وابسته

 • فتوکپی کامل پاسپورت شخص اصلی

کار در مالزی و مدارک مورد نیاز ویزای کار مالزی

کار در مالزی و اخذ ویزای آن مستلزم گذراندن یک پروسه می باشد که در صورتی که شخص تمایل به دریافت این ویزا داشته باشد باید مدارک لازم را تهیه نموده و فرایند آن را طی نماید. سه پروسه ساده وجود دارد که شرکت باید برای درخواست مجوز کار انجام دهد:

 1. قبل از درخواست – بررسی واجد شرایط بودن

قبل از درخواست مجوز کار، اتباع خارجی باید از یک شرکت پشتیبانی کننده یک نامه پیشنهاد شغلی در کشور مالزی دریافت کنند. الزامات مربوطه برای هر نوع مجوز کار متفاوت است. با این حال، متقاضیان باید گذرنامه ای داشته باشند که حداقل تا 18 ماه اعتبار داشته باشد.

شکل های دیگر اجازه کار برای خارجیان در مالزی:

 • مجوز بازدید حرفه ای (PVP)

یک PVP برای خارجیانی ارائه می شود که به طور موقت، معمولا به مدت 12 ماه به یک شرکت خارجی در مالزی خدمات خود را ارائه می دهند. تحت PVP، خارجی ها هنوز هم توسط شرکت های خود در کشور خود مشغول به کار هستند. قبل از وارد شدن به مالزی، درخواست ورود این باید توسط شرکتی که در مالزی وجود دارد ارائه شود.

 • (Residence Pass-Talent (RP-T

این یک مجوز قابل تمدید 10 ساله است که برای خارجیان بسیار مجرب و با مهارت های خاص صادر می شود که امکان ادامه زندگی و کار در مالزی را برای ایشان فراهم می آورد.

یک خارجی خارجی ماهر می تواند برای RP-T درخواست کند اگر معیارهای زیر را داشته باشد:

 • حداقل 3 سال در مالزی کار کرده باشد
 • در زمان درخواست، مجوز اشتغال معتبر (EP) را در اختیار داشته باشد
 • حقوق ماهانه حداقل 15،000 رینگت در مالزی به دست بیاورد.
 • دارای کد پرونده مالیاتی در مالزی باشد و حداقل 2سال مالیات بر درآمد پرداخت نموده باشد.
 • دارای مدرک دکترا، فوق لیسانس، لیسانس یا دیپلم در هر رشته ای از یک دانشگاه شناخته شده یا یک گواهینامه حرفه ای صلاحیت از یک موسسه حرفه ای شناخته شده باشد.
 • دارای حداقل 5 سال تجربه کاری باشد

2. درخواست اشتغال خارجی – درخواست از طریق سیستم آنلاین خدمات اتباع خارجه (ESD)

پس از تأیید مدارک کارفرمایان و کارکنان، شرکت ها می توانند با ایجاد یک حساب کاربری در اینترنت و اجرای بقیه پروسه های درخواست، مجوز را دریافت نمایند.

3. پس از تصویب درخواست استخدام خارجی، گذرنامه امضا می شود و پرونده تکمیل می گردد

هنگامی که تأیید درخواست مجوز استخدامی در سیستم آنلاین ESD موجود شد، باید پاسپورت خود را امضا کنید و مجوز کار را در هر یک از مراکز MYXpats در مالزی فراهم کنید.

مدارک عمومی مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری مالزی به شرح زیر می باشد:

 • مجوز واصله از کارگران خارجی باید توسط کارفرمایان به دست آید.

 • سن شخص در زمان درخواست نباید کمتر از 18 سال و بیش از 45 سال باشد

  از لحاظ تک همسری، گواهی طلاق و یا گواهی فوت همسر

 • گواهی سلامت پزشکی تایید شده

 • گواهی اثبات هویت

  در صورت متاهل بودن

 • اسناد مرتبط با تحصیل و سابقه کار

 • دعوتنامه شغلی

کار در مالزی و میزان حقوق در مالزی

مهاجرانی که توسط کارفرمایان در مالزی استخدام شده اند اغلب بیش از 10000 رینگت در هر ماه درآمد کسب می کنند. بیشتر اوقات کمک هزینه های اضافی نیز دریافت می نمایند. مانند هزینه های حمل و نقل، کمک هزینه خودرو و حتی کمک هزینه خرید لباس و غیره. با داشتن 10000 رینگت در هر ماه شما می توانید یک زندگی شایسته در کشور مالزی تجربه کنید. این یک درآمد عادی برای خارجیان در مالزی است و برای همسر یا شوهر شما نیز قابل دستیابی است. شما می توانید یک آپارتمان خوب را اجاره کنید و از داشتن یک زندگی مناسب لذت ببرید. اگر شما حدود 15000 رینگت تا 20000 رینگت در ماه درآمد داشته باشید، می توانید زندگی کامل و ایده آل را در مالزی داشته باشید. شما می توانید یک آپارتمان لوکس اجاره کنید و روزانه در رستوران های مناسب غذا میل کنید. مردم محلی معمولا حقوقی بین 2000 الی 4000 رینگت در ماه بدست می آورند. افرادی که در رستوران ها، مغازه ها و مشاغلی از این دست کار می کنند ممکن است کمتر از 1000 رینگت در هر ماه حقوق داشته باشند. البته افراد با تجربه یا اصطلاحا highly skilled به واسطه مهارت های ویژه خود می توانند درآمد مناسب تری داشته باشند. شما می توانید به عنوان فردی که برای اولین بار تمایل به اخذ ویزای کار در مالزی دارید با قرارداد کاری 5000 رینگت نیز می توانید زندگی راحتی داشته باشید.

هزینه های زندگی در مالزی

کار در مالزی و مشاغل مورد نیاز 2019 مالزی

کار در مالزی به واسطه رشد اقتصادی و فرصت های شغلی، تبدیل به یکی از علاقه مندی های افرادی گشته است که تمایل به مهاجرت دارند. اگر شما قصد مهاجرت به مالزی را دارید ، باید بدانید که کدام مشاغل در این قسمت از جهان مورد نیاز هستند و جستجو می شوند. مشاغل بسیاری در سال 2019 مورد نیاز کشور مالزی هستند که به طور نمونه به برخی از آن ها اشاره می نماییم. مشاغل زیر علاوه بر داشتن شرایط مناسب باعث رشد و رونق کشور مالزی می باشند.

 • مهندس سازه

  صنعت املاک مالزی پررونق است. به غیر از معماران، نقشه برداران کمیته و طراحان داخلی، مهندسین ساختمانی هستند که تقاضای زیادی دارند. اگر شما دارای مدرک مهندسی ساخت هستید و مهارت های طراحی درخشان را با تجربه و تحقیق و تفحص ترکیب کرده اید، مالزی گزینه ایده آلی برای شماست. حقوق بازنشستگی (ماهیانه) یک مهندس سازنده در مالزی از RM5،000 تا RM5،500 (1280 دلار تا 1400 دلار) متغیر است.

 • داروسازان

  اگر شما تمایل دارید که بخشی از صنعت مراقبت های بهداشتی باشید، مطمئنا می توانید در مالزی موفق شوید. شروع حقوق و دستمزد داروسازان در مالزی حدود 3000 رینگت در هر ماه (767 دلار) است، اما برای افراد با تجربه، به حدود 150000 رینگت در ماه (3840 دلار) نیز افزایش می یابد. افراد با تجربه در داروسازی دارای شانس مناسب برای رشد و موفقیت در حرفه خود در کشور مالزی هستند. برای تبدیل شدن به یک داروساز، لازم است که شما یک دکترای داروسازی (Pharm.D.) را از هر دانشکده یا دانشگاه معتبر  داشته باشید

 • مشاوران مالیاتی

  سطح درآمد افراد در مالزی در حال افزایش است. همزمان با افزایش درآمد نگرانی های جهت صرفه جویی در مالیات نیز پیش می آید. افراد زیاد در مالزی که متخصص امور مالیاتی باشند وجود ندارند. بنابراین اگر دارای مدرک کارشناسی در حسابداری یا مالیات هستید می توانید در این زمینه فعالیت کنید. حقوق و دستمزد مشاوران مالیاتی و حسابرسی در مالزی از 3500 رینگت (900 دلار) تا 6500 رینگت (1660 دلار) در هر ماه متغیر است.

 • معلمان

  وقتی صحبت از معلمان و مربیان به میان می آید، مالزی هنوز نیازمند آنهاست. مالزیایی ها معتقدند که بهترین و موثرترین روش برای یادگیری هر کسی، روش آموزش شخصی و یا یکپارچه است. بنابراین، اگر شما به دنبال شغل مطمئن در مالزی هستید، افرادی را پیدا کنید که به دنبال استخدام یک معلم هستند. شما می توانید در این شغل 2500 رینگت حقوق و دستمزد را در هر ماه (640 دلار) تجربه نمایید، این رقم به عنوان تجربه و مهارت های آموزشی شما محسوب می شود و قابل تغییر است.

 • فناوری اطلاعات

  بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در مالزی رو به رشد است، که فرصتی برای فارغ التحصیلان ماهر در این حوزه می دهد. به عنوان مثال تکنولوژی مانند هوش مصنوعی (AI)، محاسبات ابری همچنان رشد می کند و به طور فزاینده ای در محل کار مهم می شود، شرکت های اکثرا به دنبال افراد حرفه ای و متخصص در ICT می روند. برخی از مشاغل مرتبط و مورد تقاضا در این زمینه عبارتند از تحلیلگر سیستم ، توسعه دهنده نرم افزار، برنامه نویس ، مدیر پایگاه داده و مهندس شبکه.

کار در مالزی و نحوه کاریابی در مالزی

زندگی و کار در مالزی به روش های مختلفی امکان پذیر است. بهترین راه برای مهاجرت به مالزی به عنوان یک تبعه خارجی از طریق اخذ ویزای کار در مالزی و دریافت دعوتنامه شغلی(job offer) توسط یک کارفرمای بین المللی است. این شاید یکی از بهترین راه های ورود به کشور مالزی برای یک مهاجرت کم هزینه و کم دردسر باشد. یک هشدار: اگر در جستجوی کار در مالزی هستید باید این را بدانید که سفر به مالزی از طریق ویزای توریستی و جستجوی کار در آن فرصت کوتاه تقریبا بسیار دشوار و شاید حتی غیر ممکن باشد، مگر اینکه شما تحصیلات بسیار مناسب و سالها تجربه و مهارت در آن زمینه کاری داشته باشید. در غیر این صورت شانس یافتن موقعیت شغلی از این روش بسیار کم است زیرا کارفرمایان مالزی به جای کارکنان بین المللی بیشتر تمایل به استخدام کارمندان اهل مالزی دارند.

شاید یکی از بهترین روش ها این باشد که شرکت های بین المللی که در مالزی فعال هستند را شناسایی کنید، ممکن است این شرکت ها را در کشور خود شما نیز فعالیت نمایند. در این صورت، می توانید رزومه خود را و همراه با انگیزه خود به صورت مکتوب برای این شرکت ها ارسال کنید. اغلب اوقات شما نمیتوانید به طور مستقیم به مالزی بروید، اما این شرکت ها گزینه های بسیار خوبی برای شروع هستند. اگر تحصیلات عالی داشتید، می توانید با قدری تلاش مورد توجه برخی از شرکت های بین المللی قرار گیرید. راه دیگری که برای شروع به جستجوی کار در مالزی می توانید مد نظر قرار دهید از طریق سایت LinkedIn یا سایت های کاریابی دیگر است.

کار در مالزی و موسسات کاریابی در مالزی

کار در مالزی همان طور که پیش از این ذکر شد با دریافت دعوتنامه شغلی و پیدا کردن کارفرما انجام پذیر است. فرصت های شغلی در کشور مالزی قابل بررسی می باشند. بهره گیری از وکلای با تجربه در امر مهاجرت می تواند راه های اخذ اقامت کاری را هموار نماید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه گردیده و هر گونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد. کار در مالزی می تواند به واسطه جستجو در سایت ها و موسسات کاریابی کشور مالزی نیز صورت پذیرد.

برخی از سایت ها و منابع مهم کاریابی به شرح ذیل می باشند:

 • سایت LinkedIn

 • سایت Indeed

 • سایت achievegroup.asia

 • سایت jobnexus

 • سایت jobsearch

موسسات کاریابی در مالزی

کار در مالزی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مالزی

کار در مالزی نمی تواند منجر به اخذ اقامت و تابعیت کشور مالزی گردد. همان طور که پیش از این ذکر شد کشور مالزی در این زمینه قواعد سخت گیرانه ای دارد و متاسفانه کار در مالزی منجر به آثار اقامتی برای فرد اصلی و یا خانواده نمی گردد. کشور مالزی از کشورهای تک تابعیتی است و از تابعیت مضاعف نیز جلوگیری می نماید. در صورت تمایل به ارزیابی هر چه بیشتر کار در مالزی و فواید و معایب آن می توانید با وکلای مهاجرت در این زمینه مشورت نمایید. موسسه حقوقی ملک پور می تواند شما را در مسیر اخذ اقامت و تابعیت کشورها یاری نماید و شما سروران را جهت اخذ تصمیمات درست هدایت نماید. مهاجرت از طریق کار در مالزی یکی از راه های مهاجرت به این کشور است. با مقایسه راه های گوناگون مهاجرت به کشور مالزی و سایر کشورها می توانید به نتیجه ای ایده آل برسید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در مالزی و سخن پایانی

کار در مالزی و شرایط کار در مالزی در این مقاله مورد بررسی کامل و جامع قرار گرفت. امید است شما بزرگواران با خواندن این مقاله با زوایای مختلف کار در مالزی و شرایط عمومی مهاجرت به مالزی از طریق کار آشنا شده باشید. نیک می دانید انتخاب بهترین راه از میان راه های موجود برای مهاجرت مستلزم دانش و آگاهی لازم می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از وکلای زبده و مشاورین حاذق می تواند شما عزیزان را جهت شناخت هر چه بهتر شرایط کار در مالزی و سایر کشورها یاری نماید و با ارائه درست اطلاعات به روز و کافی زمینه ساز یک انتخاب درست و مطمئن باشد. جهت کسب اطلاعات هر چه بیشتر در زمینه مهاجرت از طریق جستجوی کار و سایر راه های مهاجرت می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های سایت مطرح نموده و یا با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

law کار در مالزی
7 پاسخ
 1. مسعود متوسلی گفته:

  من متولد ۱۳۳۲ هستم ودرسال ۱۳۵۶ مهندسی طراحی ماشین از دانشگاه علم وصنعت ایران هستم در زمینه مهندسی معکوس و راه اندازی خط تولید برخی صنایع حرارتی برودتی و……

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار جهت اخذ مشاوره با مشاورین مجرب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. مهدی گفته:

  سلام
  من مهدی 36 سالمه لیسانس عمران دارم از هندوستان علاقه اصلیم شبکه بود که الان دارم سیسکو میخونم متاهلم میخوام در زمینه شبکه و ای تی کار کنم ایا نیتونم تو مالزی کار کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید میتوانید اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5