کار در دانمارک و بررسی شرایط آن

کار در دانمارک و نحوه مهاجرت کاری به دانمارک و چگونگی اخذ ویزای کار دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی درباره کار در کشور دانمارک در این مقاله توضیح داده می شود. کار در کشور دانمارک در سال های اخیر از متقاضیان بسیاری برخوردار بوده و افراد کثیری از این راه به دانمارک مهاجرت نموده اند. علاقمندان مهاجرت به دانمارک از طریق کار در راستای اخذ ویزای کار دانمارک در تماس با موسسه حقوقی ملک پور سوالاتی داشته اند مبنی بر اینکه قوانین اخیر کار در دانمارک و کاریابی در دانمارک برای ایرانیان چیست؟ میزان درآمد کار در دانمارک چقدر است؟ ویزای کار دانمارک مختص چه مشاغلی است؟ اخذ ویزای کار دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار چقدر هزینه خواهد داشت؟ آیا داشتن ویزای کاری دانمارک می تواند منجر به اقامت دائم دانمارک شود؟ این سوالات ما را بر آن داشت تا مقاله ای تحت عنوان کار در دانمارک به نگارش درآید. شما عزیزان در صورتی که سوالات در زمینه کار در دانمارک دارید می توانید آن را با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) مطرح نموده و با ایشان مشاوره رایگان داشته باشید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

کار در دانمارک کار در دانمارک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در دانمارک و شرایط عمومی آن

دانمارک کشوری مرفه واقع در شمال اروپا و عضوی از کشورهای اسکاندیناوی است که پایتخت آن شهر کپنهاگن، یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی محسوب می شود. نظام حکومتی دانمارک پادشاهی است و مردم آن به زبان دانمارکی تکلم می کنند. دانمارک دارای جمعیتی در حدود 5.5 میلیون نفر و مساحتی معادل ۴۳٬۰۹۴کیلومتر مربع می باشد. دانمارک  از خاور به دریای بالتیک، از باختر به دریای شمال، از جنوب به کشور آلمان و از شمال با تنگه اسکاژراک همسایگی دارد. بیشتر شهرهای دانمارک در نزدیکی ساحل دریا قرار گرفته اند و بخش اعظم خاک این کشور را زمین‌های کشاورزی تشکیل داده اند. از مهم ترین شهرهای دانمارک می توان به آرهوس، آلبورگ ، اسبرگ و ادونسه اشاره نمود. واحد پول این کشور کرون دانمارک(DKK) نام دارد. کشورهایی که جزو اتحادیه اروپا بوده و عضو پیمان شینگن هستند از لحاظ نظام اقتصادی و اخذ ویزای کار شرایط تقریبا یکسانی دارند به این نحو که چنان چه فردی تقاضای کار در دانمارک را داشته باشد می بایست یک پیشنهاد شغلی از جانب شرکت یا سازمان یا کمپانی یا کارفرما داشته باشد. البته سمت شغلی بایستی سه ماه در کشور دانمارک آگهی شود و چنانچه متقاضی کار در دانمارک یافت نشد سه ماه دیگر، سمت کاری در اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر متقاضی کار در اتحادیه اروپا نیز پیدا نشد، آن کارفرما می تواند برای اشخاص خارج از اتحادیه اروپا دعوتنامه ارسال نماید.

پاسپورت دانمارک 1 1 کار در دانمارک

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

گرین کارت دانمارک کماکان ارائه می شود یا خیر.

کاریابی در دانمارک چگونه است.

آینده کار در دانمارک به چه صورت است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب کار در دانمارک

audio کار در دانمارک

کار در دانمارک و نرخ بیکاری در دانمارک

بررسی نرخ بیکاری در دانمارک می تواند برای متقاضیان کار در دانمارک مهم باشد. بر اساس آخرین آمار نرخ بیکاری در دانمارک زیر 5 درصد می باشد که نشان دهنده فرصت شغلی فراوان در دانمارک می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری در دانمارک در سال های اخیر نشان داده شده است.

پاسپورت دانمارک 4 1 کار در دانمارک

کار در دانمارک و ویزای کار دانمارک

مطابق قوانین سابقی که برای کار در دانمارک وجود داشت، مهاجرت به دانمارک از طریق کار برای اشخاص متقاضی کار در دانمارک بسیار ایده آل بوده است اما آن قوانین در حال حاضر ملغی شده است. در گذشته اشخاص متقاضی کار در دانمارک می توانستند از طریق ویزای گرین کارت دانمارک که سیستم آن مبتنی بر امتیاز بوده است، ویزای کار دانمارک را با شرایطی اخذ نمایند. در هر حال حاضر طبق قوانین فعلی، ویزای جستجوی کار در دانمارک تا حدود زیادی بعید به نظر می رسد، چرا که متقاضی کار در دانمارک می بایست جهت کار در دانمارک یک دعوتنامه شغلی از کارفرمایی که دارای کمپانی یا سازمان معتبری است و مالیات پرداخت نموده است داشته باشد و پروسه شش ماهه که پیش تر بیان شد را انجام دهد که با توجه به تجربیات وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور ، متقاضیان کار در دانمارک جهت انجام این پروسه، با سختی ها و دشواری بسیار فراوان برخوردار هستند.

در نتیجه اخذ ویزای کار در دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار، با توجه به ملغی شدن قوانین گرین کارت دانمارک، روشی فوق العاده سخت و دشوار است.

روش دیگر اخذ ویزای کار دانمارک، اخذ جاب آفر از کارفرمای دانمارکی می باشد. این ویزا در صورتی برای شخص صادر می گردد که کارفرمایی از این کشور داشته و دعوتنامه کاری از سوی وی برای متقاضی ارسال شده باشد. در این صورت متقاضیان کار در دانمارک می توانند ویزای کاری این کشور را اخذ نموده و وارد دانمارک شوند. پروسه اخذ جاب آفر در دانمارک بسیار زمان بر و دشوار می باشد زیرا فرصت شغلی می بایست به مدت ۳ ماه در کشور دانمارک به آگهی گذاشته شده و سپس اگر فردی برای این کار در دانمارک یافت نشد، سپس کار در اتحادیه اروپا آگهی می شود و در صورت نبود این افراد برای کار در دانمارک، این فرصت شغلی به فرد خارج از اتحادیه تعلق می گیرد. افراد می توانند نصف زمان این پروسه را جهت اقدام برای تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی از جمله دانمارک صرف نمایند و سریع تر وارد این کشور شده و سریع تر بتوانند در دانمارک کار پیدا کنند.

hutchinson 20170717 کار در دانمارک

کار در دانمارک و بررسی ویزای همراه

از جمله مهمترین مسائل برای متقاضیان کار در دانمارک، امکان اخذ ویزای همراه می باشد. خوشبختانه امکان درخواست ویزای برای دارندگان ویزای کار دانمارک فراهم است. طبق تعاریف بین المللی، همراه شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی است و شامل سایر افراد خانواده نمی شود. نکته مهم در زمینه ویزای همراه دانمارک این است که همسر متقاضی اجازه کار پاره وقت و فرزندان وی نیز امکان تحصیل رایگان در مدارس دانمارک را خواهند داشت و در نتیجه به نوعی با کار همزمان زوجین در دانمارک، می توان گفت که اخذ اقامت دائم برای آنان تضمینی به نظر می رسد.

کار در دانمارک و مدارک مورد نیاز ویزای کار

شما برای اخذ ویزای کار دانمارک نیاز به یک پیشنهاد کار دارید. داشتن تحصیلات عالی جستجوی کار و اخذ ویزای کار در دانمارک را آسان می سازد. مدارک لازم برای اخذ ویزای کار دانمارک به شرح زیر می باشد:

 • پاسپورت دارای حداقل 3 ماه اعتبار
 • تکمیل فرم الکترونیکی درخواست ویزای کاری دانمارک
 • 2 قطعه عکس پاسپورتی
 • اظهارنامه دلیل سفر به دانمارک
 • رسید بلیط رفت و برگشت به دانمارک
 • رسید رزرو هتل یا محل اسکان در دانمارک برای طول مدت ویزا
 • رسید بیمه سفر دارای حداقل پوشش 30 هزار یورو برای کشور دانمارک و حوزه شنگن
 • رسید بیمه سفر دارای حداقل پوشش 30 هزار یورو برای کشور دانمارک و حوزه شنگن
 • پرینت سپرده حساب بانکی در بانک های مورد تایید سفارت

اخذ ویزای کار کانادا 4 کار در دانمارک

کار در دانمارک و میزان حقوق در دانمارک

اطلاع از حقوق دریافتی مشاغل در دانمارک می تواند فرد را برای بررسی دخل و خرجش در این کشور یاری دهد. این مقاله به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، غیر شرعی و قابل پیگرد قانونی است. میزان حقوق سالیانه برای برخی از مشاغل در دانمارک، برای متقاضیان کار در دانمارک در جدول زیر نمایش داده شده است:

شغل میانگین حقوق در سال (به دلار)
توسعه دهنده نرم افزار 80,150
مهندس 68,998
کارگردان 157,903
مدیر 96,760
معمار 71,198
مدیر بازاریابی 95,271
مدیر پروژه IT 94.009
مهندس نرم افزار 85,088
مهندس مکانیک 74,016
تحلیلگر مالی 72,727

کار در دانمارک و مشاغل مورد نیاز 2020 دانمارک

خیل عظیمی از جمعیت دانمارک مهندسین و کارگران متبحر در دانمارک هستند که از جمله دلایل مهم رشد اقتصادی در دانمارک شده اند. کار در دانمارک از امتیازات بسیار مهمی برخوردار است و از لحاظ اقتصادی حقوق بسیار بالایی دارد که از آنجا که دانمارک کشور بسیار صنعتی است و پس از ۴ سال کار در دانمارک و پرداخت مالیات می توان اقامت دائم دانمارک را اخذ نمود و پس از آن جهت اخذ پاسپورت دانمارک اقدام نمود. مشاغل مورد نیاز در دانمارک شامل رشته های فنی و مهندسی می باشد که با استقبال بسیار گسترده ای روبرو است. این مشاغل عبارتند از:

رشته های مهندسی رشته های پزشکی رشته های علوم انسانی
1.     شاخه های نرم افزار، سخت افزار، خدمات شبکه و مخابرات

2.     مهندسی مکانیک Mechanical engineer

3.     مهندسی ساختمان Building engineer

4.     مهندسی محیط زیست Environmental engineer

5.     مهندسی انرژی Energy engineer

6.     مهندسی برق Electrical engineer

7.     نقشه برداری زمین Land surveyor

8.     برنامه نویس و توسعه دهنده سیستم Programmer and system developer

1.     دکتر عمومی و تخصصی Medical consultant

2.     دکتر بیمارستان Medical doctor

3.     دکتر دندانپزشک Dentist

4.     پرستار بخش جراحی Surgical nurse

5.     تکنولوژیست آزمایشگاه پزشکی Radiographer

6.      داروساز Pharmacist

1.     معلم مدارس متوسطه Primary and lower secondary school teacher

2.     آموزگار اجتماعی Social pedagogue

3.     کنترل کسب و کار Business controller

4.     کنترل کننده مالی Business controller

5.     تحلیل گر کسب و کار Financial controller

6.     مشاور حقوقی Psychologist

کار در دانمارک و نحوه کاریابی در دانمارک

به نوعی الفبای کار در دانمارک را می توان اطلاع از نحوه کاریابی در دانمارک دانست، چرا که با اطلاع از این موضوع می توان شانس کاریابی را افزایش و همچنین مدت زمان لازم برای آن را کاهش چشمگیری داد. مهمترین موضوع در زمینه کاریابی، نگارش CV یا رزومه به سبک کشور مورد تقاضاست. به عنوان مثال رزومه مورد علاقه کارفرمایان کشورهای اروپایی با کارفرمایان کشورهای آمریکایی متفاوت است و نمی توان یک رزومه را برای همه کشورها فرستاد و انتظار پذیرش آن را داشت. نکته دوم در زمینه کاریابی موفق در دانمارک را می توان تسلط به زبان انگلیسی و همچنین آشنایی با زبان دانمارکی دانست، چرا که آگهی جذب نیروی کار دانمارک به این دو زبان قابل مشاهده هستند. نکته سوم نیز شناسایی مراکز و موسسات کاریابی دانمارک است تا بتوان به بانک مشاغل مورد نیاز و آگهی های کار این کشور دسترسی پیدا نمود. در قسمت بعدی این مقاله موسسات کاریابی در دانمارک را به شما عزیزان معرفی خواهیم نمود.

کار در دانمارک و موسسات کاریابی در دانمارک

در بخش قبلی مقاله کار در دانمارک، با نحوه کاریابی در دانمارک آشنا شدیم و دانستیم که شما عزیزان با ارائه رزومه خود به موسسات کاریابی می توانید برای جستجوی کار در دانمارک اقدام کنید. خوشبختانه اکثر موسسات کاریابی در دانمارک دارای سایت اینترنتی هستند و صاحبان مشاغل آگهی جذب نیروی کار خود را در آن سایت ها به نمایش عموم می گذراند که متقاضیان کار در دانمارک می توانند آنها را مشاهده نموده و با برگزیدن یک یا چند مورد از آن، با کارفرما مکاتبه نموده و در صورت جلب رضایت وی، از او پیشنهاد شغلی یا جاب آفر دریافت نمایند. در انتهای این بخش برخی از موسسات مهم کاریابی در دانمارک را به شما معرفی خواهیم نمود:

investindk forstejob
workindenmark sundhedsstyrelsen

کار در دانمارک و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت دانمارک

تمامی افرادی که قصد کار در دانمارک را دارند به دنبال تداوم حضور در این کشور برای مدتی نامحدود را دارند. خوشبختانه این امکان برای افراد خارجی شاغل در دانمارک وجود دارد تا بتوانند با پرداخت مالیات و عدم ارتکاب جرم در مدت زمان اعتبار ویزای کاری به مدت 5 سال، اقامت دائم دانمارک را اخذ نمایند. این افراد با گذشت 1 الی 2 سال از اقامت دائم دانمارک و در صورت قبولی در آزمون شهروندی و زبان این کشور می توانند درخواست پاسپورت دانمارک را داشته باشند.

Denmark PHOTO کار در دانمارک

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کار در دانمارک و سخن پایانی

کار در دانمارک و نحوه اخذ ویزای کار دانمارک را در این مقاله با هم بررسی نمودیم. متقاضیان کار در دانمارک می توانند در کنار دانمارک با شرایط کار در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و یا عضو پیمان شنگن آشنا شده و پس از آن جهت کار در این کشورها اقدام نمایند. همچنین راه دیگری که برای مهاجرت به دانمارک توسط برخی وکلای متبحر به شما پیشنهاد می شود این است که متقاضیان کار در دانمارک می تواند با ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش وارد اروپا شده و پس از آن با اخذ بلوکارت برای کار در دانمارک اقدام نماید یا اینکه جهت تحصیل در دانمارک ویزای تحصیلی دریافت نماید و پس از اتمام تحصیل جهت اخذ ویزای کار دانمارک اقدام نمایند. امید است این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد، چنانچه جهت کار در دانمارک، اطلاعات جامع، دقیق و کامل نیاز دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در رابطه با کار در دانمارک در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح نموده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.

The last comment needs to be approved.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

27 پاسخ
 1. مهدی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  سپاس از اطلاعاتی که در اختیار
  سوالی داشتم از خدمتتون

  آیا با گذراندن دوره و کورس های یکساله در دانمارک می توان وارد بازار کار در این کشور شد؟
  آيا الزامی بر دانش زبان دانمارکی برای ورود به بازار کار دارنمارک می باشد؟
  بنده 27 ساله با مدرک ارشد مهندسی مکانیک شانسی برای گذراندن دوره های یک ساله در دانمارک خواهم داشت ؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما به محض فارغ التحصیلی از این دوره ها میتونید وارد بازار کاز دانمارک بشید. هم به زبان انگلیسی و هم به زبان دانمارکی. شرایط کاری در دانمارک فوق العاده است!

   پاسخ
 2. Atefe گفته:

  سلام من لیسانس مامایی ۳۹ سالمه ۱۲ سال سابقه کار برای کار در دانمارک میتونم اقدام کنم نیاز به مدرک زبان انگلیسی هست؟یا مدرک زبان دانمارکی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 می باشد. در مورد مدرک زبان بستگی به شغلی که پیدا میکنید و خواسته کارفرمای شما خواهد داشت. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید. همچنین به احتمال قوی می بایست در دوره های معادلسازی مدرک نیز شرکت نموده و نمره قبولی اخذ نمایید.

   پاسخ
 3. لیلی گفته:

  سلام من برای پیوستن ب همسرم در دانمارک نیازبه راهنمایی دارم تماس گرفتم ولی وصل نمیشه اگه ممکنه با من تماس بگیرید

  Rating: 5
  پاسخ
 4. Masoom گفته:

  سلام خسته نباشید،من دانشجوی سال آخر مامایی هستم،میخوام بدونم چه کشوری میتونم واسه کارکردن مهاجرت کنم؟کشور ترکیه و آذربایجان میشه؟

  پاسخ
 5. سمانه شاهجویی گفته:

  با سلام
  اینجانب پرستار با سابقه کاری 5ساله و دارای مدرک آیلتس هستم لطفا اینجانب را جهت اقامت کاری در دانمارک راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. فائزه گفته:

  سلام. من دانشجوی کارشناسی ترم 6 مامایی در دانشگاه ازاد هستم
  برای اینکه بتونم از طریق این رشته، در دانمارک کارکنم،چه راهکارهایی هست؟
  همچنین، اگر برای ادامه تحصیل ب این کشور مهاجرت کنم،امکان پذیرش من بعنوان نیروی کار، چقدر است که بتوانم اقامت دائم بگیرم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. مجتبی گفته:

  سلام من مهندس عمران هستم سه سال سابقه کار دادم ۲۷سالمه چطور میتونم ویزای کار بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. مجتبی گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۷سالمه مهندس عمران هستم با سه سال سابقه مرتبت تمایل دارم در خارج از ایران کار کنم زبانم در حد متوسطه چندین بار تماس گرفتم با شماره های ک معرفی کردین ولی کسی پاسخ نداد لطفا جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کار شما شرایطتان مناسب است و تنها باید مدرک زبان المانی را اخذ نمایید تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما در ایران و یا دفتر مرکزی در وین تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. maziar samiei گفته:

  با سلام و تشکر از خدمات و اطلاع رسانی ارزنده شما .عرض کنم بنده فرهاد میرزایی ,مهندس عمران,با حدود ۱۵ سال سابقه کار و ۴۲ سالا هستم ,متاهل و یه دختر ده ساله دارم.بیشتر سوابقم در ساختمان و مجتمع مسکونی هست. علاقه مندم به یک کشور اروپایی که وضع کار و زندگی از نظر مالی و اجتماعی و رفاه بهتر از ایران باشه مهاجرت کنم.کل سرمایه ای که میتونم جمع و جور کنم حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰میلیون هست.تصمیم من بیشتر بر اینست که اول بتونم در کشور مورد نظر کار پیدا کنم و بعد از اطمینان از کار اقدام به بردن خانوده بکنم . زبانهایی که بلدم ترکی استانبولی خوب بلدم .و انگلیسی در حد متوسط .مدرک زبان فعلا ندارم.و ساکن تبریز هستم.با تشکر مجدد.و سپاس فراوان.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   یکی از شرایط دریافت ویزای کاری داشتن سن زیر 40 سال میباشد
   با توجه به شرایط و مدارک شما توصیه میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته تا شما را کامل راهنمایی کنند.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  سلام دکتر ملک پور عزیز من سمیرا۳۶ساله کارشناس پرستاری از تهران هستم متاهل با دوفرزند هدفم دریافت ویزای کاری دانمارک هست من دوست دارم فقط درزمینه محاجرت با شما قرارداد ببندم تا خیالم راحت باشه لطفا درمورد ویزای کاری دانمارک واسه پرستاران منو راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توانید پاسخ خود را در متن مقاله مربوطه یا بخش دیدگاه ها جستجو نمایید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض احترام. برای اخذ ویزای کار کشور دانمارک باید از این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید. شما می توانید برای دریافت پیشنهاد شغلی از راه های دیگر به این کشور وارد شوید. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پورعزیزاز زحمات شما متشکرم.سوالی دارم واینکه من ۳۵ساله کارشناس پرستاری با همسر ودوفرزندم تمایل دارم واسه کاربرم دانمارک ایا اقامت کاری می تونم بگیرم ایا شما می تونین اقامت واسم بگیرین

  پاسخ
 13. مشاور حقوقی گفته:

  سلام … من میخوام برای ویزای کاری دانمارک اقدام کنم ..چون اونجا کسیو دارم که در زمینه کاری خودم که تعمیرات موبایل و لپ تاپ میخاد با من شریک بشه و این کارو اونجا انجام بدیم … یا اگه بشه از هر راه دیگه ای خودمو برسونم اونجا و بتونم اونجا به صورت قانونی کار کنم …لطفا راهنمایی میکنین چطور میتونم این کارو انجام بدم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • لنا گفته:

    سلام. من 36 سال و لیسانس روانشناسی دارم و همسرم 42 سال و هنرمند هستن کارشون تدریس خط و نقاشی و کارهای نقاشیخط انجام میدن یه دختر 8 ساله هم داریم. چطور میتونیم مهاجرت کنیم؟ یعنی کار همسرم فکر میکنید اونجا خوب باشه؟

    Rating: 5
    پاسخ
Rating: 5