کار در دانمارک و بررسی شرایط آن

 • کار در دانمارک و شرایط عمومی
 • کار در دانمارک و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا
 • کار در دانمارک و مشاغل مورد نیاز
 • کار در دانمارک و موسسات کاریابی
 • کار در دانمارک و گرین کارت دانمارک
 • کار در دانمارک و نرخ بیکاری
 • کار در دانمارک و میانگین حقوق
کار در دانمارک کار در دانمارک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در دانمارک و مقدمه ای بر آن

کار در دانمارک و مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی درباره کار در کشور دانمارک در این مقاله توضیح داده می شود. کار در دانمارک در سال های اخیر از متقاضیان بسیاری برخوردار بوده و افراد کثیری از این راه به دانمارک مهاجرت نموده اند، قوانین اخیر کار در دانمارک و کاریابی در دانمارک برای ایرانیان چیست، کار در دانمارک و درآمد آن چقدر است، ویزای کار دانمارک مختص چه مشاغلی است، لیست مشاغل مورد نیاز کار در کشور دانمارک را از کجا بیابیم، اخذ ویزای کار دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار چقدر هزینه خواهد داشت، آیا مشورت با وکیل مهاجرت در باب مهاجرت به دانمارک از طریق کار در دانمارک الزامیست؟

علاقمندان مهاجرت به دانمارک از طریق کار در راستای اخذ ویزای کار دانمارک در تماس با موسسه حقوقی ملک پور سوالاتی داشته اند مبنی بر اینکه برای اخذ ویزای کار دانمارک چه مدارکی لازم است؟ آیا کار در دانمارک یا ویزای کاری دانمارک می تواند منجر به اقامت دائم دانمارک شود؟ آیا طبق قوانین فعلی اخذ ویزای گرین کارت دانمارک، امکان پذیر است؟ سوالات متعدد و مشابه زیادی توسط دوستان طرح شده و وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور را بر آن داشت تا مقاله ای تحت عنوان چگونگی اخذ ویزای کار دانمارک یا مهاجرت از طریق کار در دانمارک به نگارش درآید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با کار در دانمارک

audio کار در دانمارک

مقاله مرتبط

مهاجرت کاری به کشور دانمارک

کار در دانمارک و شرایط عمومی

کشورهایی که جزو اتحادیه ی اروپا بوده و عضو پیمان شینگن هستند از لحاظ نظام اقتصادی و اخذ ویزای کار شرایط تقریبا یکسانی دارند به این نحو که چنان چه فردی تقاضای کار در دانمارک را داشته باشد می بایست یک پیشنهاد شغلی از جانب شرکت یا سازمان یا کمپانی یا کارفرما داشته باشد؛ البته سمت شغلی بایستی سه ماه در کشور دانمارک آگهی شود و چنانچه متقاضی کار در دانمارک یافت نشد سه ماه دیگر، سمت کاری در اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر متقاضی کار در اتحادیه اروپا نیز پیدا نشد، آن کارفرما می تواند برای اشخاص خارج از اتحادیه اروپا دعوتنامه ارسال نماید.

کار در دانمارک و اخذ ویزای فوری کار دانمارک 2018 از تخصص های موسسه حقوقی ملک پور می باشد، شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به مشاوره در باب کار در دانمارک و اخذ ویزای فوری کار دانمارک 2018 با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

کار در دانمارک و مدارک مورد نیاز برای ویزای کار دانمارک

برای اخذ ویزای کار در دانمارک نیاز به یک پیشنهاد کار دارید. داشتن تحصیلات عالی جستجوی کار و اخذ ویزای کار در دانمارک را آسان می سازد. مدارک لازم برای اخذ ویزای کار دانمارک به شرح زیر می باشد:

 • پاسپورت غیر دانمارکی و غیر اروپایی
 • تکمیل فرم الکترونیکی درخواست ویزای کاری دانمارک
 • 2 قطعه عکس پاسپورتی
 • پاسپورت دارای حداقل 3 ماه اعتبار
 • اظهارنامه دلیل سفر به دانمارک
 • رسید بلیط رفت و برگشت به دانمارک
 • رسید رزرو هتل یا محل اسکان در دانمارک برای طول مدت ویزا
 • رسید بیمه سفر دارای حداقل پوشش 30 هزار یورو برای کشور دانمارک و حوزه شنگن
 • پرینت سپرده حساب بانکی در بانکهای مورد تایید سفارت

کار در دانمارک و مشاغل مورد نیاز

خیل عظیمی از جمعیت دانمارک مهندسین و کارگران متبحر در دانمارک هستند که از جمله دلایل مهم رشد اقتصادی در دانمارک شده اند. کار در دانمارک از امتیازات بسیار مهمی برخوردار است و از لحاظ اقتصادی حقوق بسیار بالایی دارد، از آنجا که دانمارک کشور بسیار صنعتی است و پس از ۴ سال کار در دانمارک و پرداخت مالیات می توان اقامت دائم دانمارک را اخذ نمود و پس از آن جهت تابعیت دانمارک اقدام نمود. مشاغل مورد نیاز در دانمارک شامل رشته های فنی و مهندسی می باشد که با استقبال بسیار گسترده ای روبرو است. این مشاغل عبارتند از:

در شاخه های نرم افزار، سخت افزار، خدمات شبکه و مخابرات

مهندسی مکانیک Mechanical engineer

مهندسی ساختمان Building engineer

مهندسی محیط زیست Environmental engineer

مهندسی انرژی Energy engineer

مهندسی برق Electrical engineer

نقشه برداری زمین Land surveyor

برنامه نویس و توسعه دهنده سیستم Programmer and system developer

کار در دانمارک و موسسات کاریابی

با ارائه رزومه خود به موسسات کاریابی می توانید برای جستجوی کار در دانمارک اقدام کنید. برخی از موسسات مهم کاریابی در دانمارک عبارتند از:

 • investindk
 • forstejob
 • workindenmark
 • sundhedsstyrelsen
موسسات کاریابی در دانمارک
مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در دانمارک
فهرست مشاغل مورد نیاز دانمارک
ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک

کار در دانمارک و گرین کارت دانمارک

مطابق قوانین سابقی که برای کار در دانمارک وجود داشت، مهاجرت به دانمارک از طریق کار برای اشخاص متقاضی کار در دانمارک بسیار ایده آل بوده است اما آن قوانین در حال حاضر ملغی شده است. در گذشته اشخاص متقاضی کار در دانمارک می توانستند از طریق ویزای گرین کارت دانمارک که سیستم آن مبتنی بر امتیاز بوده است، ویزای کار دانمارک را با شرایطی اخذ نمایند. در هر حال حاضر طبق قوانین فعلی، ویزای جستجوی کار در دانمارک تا حدود زیادی بعید به نظر می رسد، چرا که متقاضی کار در دانمارک می بایست جهت کار در دانمارک یک دعوتنامه شغلی از کارفرمایی که دارای کمپانی یا سازمان معتبری است و مالیات پرداخت نموده است داشته باشد و پروسه شش ماهه که پیش تر بیان شد را انجام دهد که با توجه به تجربیات وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور ، متقاضیان کار در دانمارک جهت انجام این پروسه، با سختی ها و دشواری بسیار فراوان برخوردار هستند.

با توجه به اینکه اخذ ویزای کار در دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار، با توجه به ملغی شدن قوانین گرین کارت دانمارک، روشی فوق العاده سخت و دشوار است، راه های دیگری نیز جهت مهاجرت به دانمارک وجود دارد که می تواند جایگزین مناسبی باشد. از جمله مهاجرت تحصیلی به دانمارک، ازدواج در دانمارک با شخصی که تابعیت دانمارک دارد، ثبت شرکت در دانمارک، سرمایه گذاری و کار آفرینی در دانمارک که همه اینها می تواند جهت ورود اشخاص متقاضی مهاجرت به دانمارک راه های مناسبی باشد.

مهاجرت به دانمارک

کار در دانمارک و نرخ بیکاری

بررسی نرخ بیکاری در دانمارک می تواند برای متقاضیان کار در دانمارک مهم باشد. بر اساس آخرین آمار نرخ بیکاری در دانمارک زیر 4 درصد می باشد که نشان دهنده فرصت شغلی فراوان در دانمارک می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری در دانمارک در ماه های اخیر نشان داده شده است.

کار در دانمارک کار در دانمارک

کار در دانمارک و میزان حقوق در دانمارک

میزان حقوق سالیانه برای برخی از مشاغل در دانمارک، برای متقاضیان کار در دانمارک در جدول زیر نمایش داده شده است:

شغل میانگین حقوق در سال (دلار)
توسعه دهنده نرم افزار 80,150
مهندس 68,998
کارگردان 157,903
مدیر 96,760
معمار  71,198
مدیر بازاریابی 95,271
مدیر پروژه IT 94,009
مهندس نرم افزار 85,088
مهندس مکانیک 74,016
تحلیلگر مالی 72,727

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در دانمارک و سخن پایانی

در پایان می توان گفت که متقاضی کار در دانمارک می تواند از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و یا عضو پیمان شنگن وارد اتحادیه اروپا شده و پس از آن جهت مهاجرت به دانمارک و اخذ کار در دانمارک اقدام نماید. طرق مختلفی که بدین منظور وکلای متبحر موسسه حقوقی ملک پور پیشنهاد می دهند این است که متقاضی کار در دانمارک می تواند با ویزای جستجوی کار در کشورهایی چون آلمان یا اتریش وارد شود و پس از آن با اخذ بلوکارت برای کار در دانمارک اقدام نماید یا اینکه جهت تحصیل در اروپا ویزای تحصیلی دریافت نماید و پس از تحصیل جهت کار در دانمارک اقدام نماید. امید است این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد، چنانچه جهت کار در دانمارک، اطلاعات جامع، دقیق و کامل نیاز دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته تا از مشاوره تلفنی و حضوری بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در رابطه با کار در دانمارک در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح نموده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

25 پاسخ
 1. مهدی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  سپاس از اطلاعاتی که در اختیار
  سوالی داشتم از خدمتتون

  آیا با گذراندن دوره و کورس های یکساله در دانمارک می توان وارد بازار کار در این کشور شد؟
  آيا الزامی بر دانش زبان دانمارکی برای ورود به بازار کار دارنمارک می باشد؟
  بنده 27 ساله با مدرک ارشد مهندسی مکانیک شانسی برای گذراندن دوره های یک ساله در دانمارک خواهم داشت ؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما به محض فارغ التحصیلی از این دوره ها میتونید وارد بازار کاز دانمارک بشید. هم به زبان انگلیسی و هم به زبان دانمارکی. شرایط کاری در دانمارک فوق العاده است!

   پاسخ
 2. Atefe گفته:

  سلام من لیسانس مامایی ۳۹ سالمه ۱۲ سال سابقه کار برای کار در دانمارک میتونم اقدام کنم نیاز به مدرک زبان انگلیسی هست؟یا مدرک زبان دانمارکی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 می باشد. در مورد مدرک زبان بستگی به شغلی که پیدا میکنید و خواسته کارفرمای شما خواهد داشت. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید. همچنین به احتمال قوی می بایست در دوره های معادلسازی مدرک نیز شرکت نموده و نمره قبولی اخذ نمایید.

   پاسخ
 3. لیلی گفته:

  سلام من برای پیوستن ب همسرم در دانمارک نیازبه راهنمایی دارم تماس گرفتم ولی وصل نمیشه اگه ممکنه با من تماس بگیرید

  Rating: 5
  پاسخ
 4. Masoom گفته:

  سلام خسته نباشید،من دانشجوی سال آخر مامایی هستم،میخوام بدونم چه کشوری میتونم واسه کارکردن مهاجرت کنم؟کشور ترکیه و آذربایجان میشه؟

  پاسخ
 5. سمانه شاهجویی گفته:

  با سلام
  اینجانب پرستار با سابقه کاری 5ساله و دارای مدرک آیلتس هستم لطفا اینجانب را جهت اقامت کاری در دانمارک راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. فائزه گفته:

  سلام. من دانشجوی کارشناسی ترم 6 مامایی در دانشگاه ازاد هستم
  برای اینکه بتونم از طریق این رشته، در دانمارک کارکنم،چه راهکارهایی هست؟
  همچنین، اگر برای ادامه تحصیل ب این کشور مهاجرت کنم،امکان پذیرش من بعنوان نیروی کار، چقدر است که بتوانم اقامت دائم بگیرم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. مجتبی گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۷سالمه مهندس عمران هستم با سه سال سابقه مرتبت تمایل دارم در خارج از ایران کار کنم زبانم در حد متوسطه چندین بار تماس گرفتم با شماره های ک معرفی کردین ولی کسی پاسخ نداد لطفا جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کار شما شرایطتان مناسب است و تنها باید مدرک زبان المانی را اخذ نمایید تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما در ایران و یا دفتر مرکزی در وین تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. maziar samiei گفته:

  با سلام و تشکر از خدمات و اطلاع رسانی ارزنده شما .عرض کنم بنده فرهاد میرزایی ,مهندس عمران,با حدود ۱۵ سال سابقه کار و ۴۲ سالا هستم ,متاهل و یه دختر ده ساله دارم.بیشتر سوابقم در ساختمان و مجتمع مسکونی هست. علاقه مندم به یک کشور اروپایی که وضع کار و زندگی از نظر مالی و اجتماعی و رفاه بهتر از ایران باشه مهاجرت کنم.کل سرمایه ای که میتونم جمع و جور کنم حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰میلیون هست.تصمیم من بیشتر بر اینست که اول بتونم در کشور مورد نظر کار پیدا کنم و بعد از اطمینان از کار اقدام به بردن خانوده بکنم . زبانهایی که بلدم ترکی استانبولی خوب بلدم .و انگلیسی در حد متوسط .مدرک زبان فعلا ندارم.و ساکن تبریز هستم.با تشکر مجدد.و سپاس فراوان.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   یکی از شرایط دریافت ویزای کاری داشتن سن زیر 40 سال میباشد
   با توجه به شرایط و مدارک شما توصیه میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته تا شما را کامل راهنمایی کنند.

   پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  سلام دکتر ملک پور عزیز من سمیرا۳۶ساله کارشناس پرستاری از تهران هستم متاهل با دوفرزند هدفم دریافت ویزای کاری دانمارک هست من دوست دارم فقط درزمینه محاجرت با شما قرارداد ببندم تا خیالم راحت باشه لطفا درمورد ویزای کاری دانمارک واسه پرستاران منو راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توانید پاسخ خود را در متن مقاله مربوطه یا بخش دیدگاه ها جستجو نمایید.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض احترام. برای اخذ ویزای کار کشور دانمارک باید از این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید. شما می توانید برای دریافت پیشنهاد شغلی از راه های دیگر به این کشور وارد شوید. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پورعزیزاز زحمات شما متشکرم.سوالی دارم واینکه من ۳۵ساله کارشناس پرستاری با همسر ودوفرزندم تمایل دارم واسه کاربرم دانمارک ایا اقامت کاری می تونم بگیرم ایا شما می تونین اقامت واسم بگیرین

  پاسخ
 12. مشاور حقوقی گفته:

  سلام … من میخوام برای ویزای کاری دانمارک اقدام کنم ..چون اونجا کسیو دارم که در زمینه کاری خودم که تعمیرات موبایل و لپ تاپ میخاد با من شریک بشه و این کارو اونجا انجام بدیم … یا اگه بشه از هر راه دیگه ای خودمو برسونم اونجا و بتونم اونجا به صورت قانونی کار کنم …لطفا راهنمایی میکنین چطور میتونم این کارو انجام بدم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 5