کار در انگلستان

کار در انگلستان

کار در انگلستان و شرایط کار و مهاجرت کاری در صدر این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار میگیرد.

به طور کلی ما در این مقاله به نکات اصلی زیر پاسخ خواهیم داد

 1. شرایط اخذ پذیرش در انگلستان
 2. اطلاعات کلی و مهم درباره ی کار در انگلستان
 3. اخذ اقامت از راه ثبت شرکت
 4. سرمایه گذاری در کشور انگلستان
 5. ویزای کاری در انگلستان و شرایط لازم برای اخذ ویزای کاری در انگلستان

بنابراین با توجه به مطالبی که در بالا ذکر شد،ما بر آنیم که به مهم ترین سوالات شما عزیزان درباره ی کار در انگلستان و ویزای کاری انگلستان پاسخ دهیم..

ضمنا در صورتی که پس از مطالعه ی مقاله سوالات دیگری در خصوص شرایط کار در انگلستان داشتید میتوانید سوال خود را با کلید واژه ی “ملک پور” یا “MIE” در گوگل جست و جو بفرمایید.

ضمنا توجه بفرمایید که دیدن فیلم ها و فایل های صوتی را که در این مقاله و یا سایر صفحات وبسایت قرار داده شده است فراموش نفزمایید؛چرا که گاها یک فیلم یا فایل صوتی آموزشی دربردارنده ی اطلاعاتی است که با خواندن تعداد کثیری از مقالات میتوانید آن اطلاعات را کسب نمایید.لذا توصیه اکید مینماییم که فیلم ها و فایل های صوتی ما را مشاهده و استعما بفرمایید.

 1. شرایط کار در انگلستان

اطلاعات عمومی در خصوص کار در انگلستان

انگلستان با دارا بودن هزار کیلومتر مرز ساحلی بزرگترین کشور بریتانیا میباشد که هرساله اشخاص زیادی را از مردم کشورهای دیگر برای مهاجرت کاری به انگلستان یا مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری به سوی خود جذب میکند پایتخت انگلستان لندن میباشد که حدود ۸ میلیون نفر جمعیت دارد که بزرگترین شهر اروپا میباشد. زبان اصلی کشور انگلستان ، انگلیسی میباشد. برای مسافرت و زندگی در انگلستان بطور عمومی باید یکی از انواع ویزای انگلستان را گرفت.برای این مقصود دولت بریتانیا انواع ویزای کاری و ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری را برای اشخاص واجد شرایط صادر میکند

بسیاری از افراد قصد دارند که  کار در انگلستان داشته باشند و بتوانند اقامت دائم انگلستان را بدست آورند.بنابراین باید در نظر داشته باشیم که فقط افرادی میتوانند مشغول به کار در انگلستان شوند که یکدوره از تحصیلشان را در این کشور فارغ التحصیل شده باشند. این پروسه اینطوری امکان پذیر است که ما برای افراد پذیرش تحصیلی میگیریم تا افراد بتوانند به انگلستان راه پیدا کنند و بعداز فارغ التحصیل شدن بتوانند با پیدا کردن کار بتوانند تغییر  ویزای تحصیلی به ویزای کاری در انگلستان داشته باشند  و بگیرند

2.اطلاعات کلی و مهم درباره ی کار در انگلستان

در رابطه با کار در انگلستان قابل ذکر است که یافتن کارفرما در اروپا دارای شرایط خاصی است ، کارفرما پس از آگهی کردن شغل مربوطه ، برای استخدام شخص درخواست کننده آن شغل باید حقوقی را مشخص کند. این درآمد ماهانه باید کل هزینه های شخص و خانواده اورا تأمین کند با توجه به اینکه این حقوق بعد از کسر هزینه مالیات محاسبه میگردد که آیا برای شخص مهاجر و خانواده وی کافی میباشد یا نه؟ همینطور که گفته شد گرفتن ویزای کار در انگلستان امری کاملا حقوقی میباشد ولازم است که مراحل قانونی و حقوقی آن طی شود.و شخص کارفرما باید بتواند اسپانسر شخص جستجو کننده کار باشد پس واضح است که اقدام برای مهاجرت کاری به انگلستان بدون داشتن اسپانسر اصلا کار راحتی نیست.

قابل ذکر است افرادی که در انگلستان یک مقطع تحصیلی را گذرانده باشند خیلی راحتتر از متقاضیان خارج از انگلستان میتوانند برای جستجوی کار و گرفتن ویزای کار انگلستان اقدام نمایند

 1. اخذ اقامت از راه ثبت شرکت

سرمایه گذاری به مبلغ 200 هزار پوند در کشور انگلستان به شما این اجازه را میدهد تا در این کشور مشغول به کار شوید البته این نیز شرایط خاص خود را دارد.در این روش فرد با داشتن دو امر به سادگی می تواند در راستای اخذ اقامت دائم انگلستان اقدام نماید. دو روشی که برای این امر لازم است که فرد باید در این روش، نشان دهد دارایی معادل 200 هزار پوند به مدت 3تقریبا  ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان دارد و دوم مدرکی که نشان دهد فرد متقاضی مسلط به زبان انگلیسی می باشد که در صورت وجود داشتن این دو امر به فرد یک ویزای سه سال و چهار ماهه داده می شود تا فرد بتواند یک تجارت و یا کسب و کاری در کشور انگلستان راه اندازی نماید.

 1. سرمایه گذاری در کشور انگلستان

در اینجا در خصوص ویزای ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان توضیح می دهیم که اولین راه و مهمترین راه است . در واقع این نوع ویزای ۲۰۰ هزار پوندی  انگلستان یا سرمایه گذاری از طریق ۲۰۰ هزار پوند در انگلستان سوال بسیاری از عزیزان است . این نوع ویزا در اصطلاح ویزای کار افرینی خوانده می شود که از طریق سرمایه ایی معادل ۲۰۰ هزار پوند در انگلستان صورت میگرد .

البته در تقسیم بندی ویزا های سرمایه گذاری در انگلستان این ویزا ، ویزای tier1 خوانده میشود .شما میتوانید برای ویزای tier1 یا ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان یا اساسا سرمایه گذاری در انگلستان از این طریق اقدام کنید و اگر معادل ۲۰۰هزار پوند سرمایه در دسترس داشته باشید. نکته بسیار مهم این است که شما میتوانید دو خانواده را با همین یک مبلغ برای مهاجرت اعزام دارید. در ضمن هر خانواده شامل main applicant یعنی درخواست کننده اصلی به انضمام خانواده وی یعنی زن و بچه های زیر ۱۸ سال می شود .

بنابراین در ویزای سرمایه گذاری در انگلستان حتما شخص می تواند به همراه همسر و بچه های زیر ۱۸ سالش اقدام کند .شما می توانید این پول را در حساب خودتان به طور نقدی داشته باشید یا در حال حاضر در انگلیس سرمایه گذاری کرده باشید .البته نوعی ویزای ۵۰ هزار پوندی هم در انگلستان وجود دارد که در خصوص این نوع ویزا ما درهمین سایت توضیحاتی خواهیم داشت. اما این نوع ویزای tier1  یا همان ویزای ۲۰۰هزار پوندی چگونه هست و چه آثار حقوقی دارد .

اولا شما برای این نوع ویزا مدارکی را احتیاج دارید از جمله بایستی یک پاسپورت معتبر داشته باشید. بدون پاسپورت معتبر امکان اقدام ا برای ویزای ۲۰۰ هزار پوندی وجود ندارد در ضمن باید عکس های سایز پاسپورت نیز وجود داشته باشد.دقت بفرمایید تمامی این مدارک که برای ویزای ۲۰۰ هزار پوندی یا سرمایه گذاری لازم است دقیقا از سایت خود وزارت کشور انگلستان ترجمه گردیده است در ضمن شما نیاز به یک دلیل مبتنی سرمایه گذاری در انگلستان یا داشتن مبلغ ۲۰۰ هزار پوند دارید به این مفهوم که باید سندی ارائه کنید که نشان دهد مبلغ فوق ذکر در دسترس شما است.

شما بایستی بیزینس پلن داشته باشید یعنی طرح تجاری ، بدون طرح تجاری امکان درخواست ویزا وجود ندارد. همچنین علاوه بر مبلغ ۲۰۰هزار پوند شما باید نشان دهید که می توانید هزینه خودتان و همسر و بچه هایتان را نیز در انگلیس پرداخت کنید که ما پیشتر در خصوص ان توضیح خواهیم دهیم.

video کار در انگلستان

 

audio کار در انگلستان

ویزای کاری و مدارک لازم برای کار در انگلستان

اگر مدارک خود را برای کشور انگلستان ارسال نمودید و اگر این راستا application form ها یا همان فرم های درخواست را به درستی تهیه و تنظیم فرمایید قطعا addmission شما طی مدت 2 الی 4 ماه صادر میگردد.

نکته ی قابل توجه این است که تا زمانی که addmission ارسال نگردد برای برخی کشور ها نمیتوان وقت سفارت رزرو نمود.

اگر به درستی برای وقت سفارت بخواهید اقدام نمایید باید از روی سایت دولتی کشور انگلستان مدارک مورد نیاز را مطالعه نموده و بطور دقیق و کامل تنظیم بفرمایید.وکیلان و متخصصان موسسه ی MIE از روی سایت انگلستان مدارک مورد نیاز سفارت انگلستان را تهیه نموده اند و ترجمه کرده اند.

اهم مدارک برای اخذ ویزای کاری انگلستان

1-پاسپورت

2-شناسنامه ی عکس دار

3-عکس پاسپورت به تعداد کافی

4-مدارک کاری مطابق با رزومه ی کاری شما در حالی که مطابق نظر سفارت ترجمه و تایید گردیده است.

5-مدارک پزشکی مبنی بر سلامت شما از بیماری های هپاتیت و ایدز

6-مدارک اثبات توانایی مالی

اخذ ویزای کار در کشور  انگلستان امری کاملاً حقوقی است و لازم است که مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد . به عبارت دیگر شخص کارفرما در کشور انگلستان باید بتواند اسپانسر شخص یابنده کار شود . پس بدیهی است که اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر کار راحتی نیست. افراد بسیاری هستند که ادعا می کنند که قادرند در مدت زمانی کوتاه ، برای شما ویزای کار اخذ کنند ، در حالیکه این افراد از میل زیاد اشخاص در رابطه با کار درکشور انگلستان سوء استفاده  میکنند  . بسیاری از این دفاتر مهاجرتی در کشور ما ، دارای مشاورینی هستند که نه تنها با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنایی ندارند ، بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند ! خاطر نشان می کنیم که اخذ دعوتنامه کاری امری ساده نیست تا چند فرد بی سواد و بی تجربه بتوانند در این زمینه به شما مطلب بیاموزند.

 جمع بندی و نتیجه گیری در خصوص کار در انگلستان

در مجموع در این مقاله نکات مربوط به کار در انگلستان و نقاط مثبت و منفی کار در انگلستان مورد بررسی قرار گرفت. در ضمن این امکان برای شما فراهم آمده است که سوالات خود را در خصوص شرایط کار،نحوه ی اپلای و شرایط اخذ پذیرش در انگلستان در ذیل این  همین مقاله مطرح نمایند تا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.این سوالات این امکان را دارد که هم توسط همکاران و هم توسط دیگر خوانندگان سوالات پاسخ داده شوند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

Rating: 5
7 پاسخ
 1. غزل گفته:

  من مدرك تمام شاخه هايه آرايشگري رو دارم وتخصص اصليم گريم عروس وسينما هستش چطوري ميتونم برايه مهاجرت به انگلستان يا كانادا اقدام كنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   برای کار در کشور انگلستان ابتدا به یک پیشنهاد شغلی احتیاج دارید.
   برای دریافت ویزای کار کانادا نیز می توانید در صورت کسب امتیازات لازم از طریق برنامه اسکیل ورکر اقدام کنید. اطلاعات تکمیلی را می توانید در لینک زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   پاسخ
 2. مسروری گفته:

  سلام
  من تکنسین تعمیر و نگهداری هواپیما دارم و دارم مدرکم رو بین المللی میکنم اتحادیه اروپا من میتونم ویزا کار بگیرم با این رشته؟

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز اخذ ویزا کار به پارامترهای متعددی نظیر سن تحصیلات سابقه کار و مدرک زبان بستگی دارد. لذا جهت بررسی های تکمیلی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. babakrahmani46 گفته:

  من سال ۹۱ ور شکست شدم دخترم ۱۹ سالش نمیخوام اینجا بدبخت شه اقای ملک پور گفت پناهندهگی خوب نیست وگزینه بهتری است ایا برای کار تو انگلیس یا کانادا شرایط بهتری غیر از پناهندهگی است ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ما پناهندگی را به دلیل خطرات فراوان و لطمات جبران ناپذیر به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم. گزینه های دیگری همچون کار، تحصیل و سرمایه گذاری وجود دارد که توصیه می کنم آن ها را بررسی کنید. برای اینکه راه مناسبی به شما پیشنهاد شود نیاز است شرایط شما و خانواده تان با جزئیات بررسی شود به همین دلیل توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. hossein_esk1992 گفته:

  بسیار سپاس گذارم از اطلاعات جامع و لطفا توضیح دهید که افزایش مبلغ سرمایه گذاری در زمان اخذ اقامت چه تاثیری دارد..

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.