کار در امریکا و بررسی شرایط آن

کار در آمریکا، انواع ویزای کار آمریکا، شرایط اخذ ویزای کار آمریکا، مشاغل مورد نیاز در آمریکا و میزان نرخ بیکاری در این کشور مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. مهاجرت به آمریکا از طرق گوناگون همواره مورد توجه بسیاری از علاقه مندان مهاجرت به این کشور می باشد. به همین جهت سعی گردیده در این نوشتار به شکلی ساده و خلاصه وار به اصلی ترین و مهم ترین نکات اخذ کار در آمریکا بپردازیم. اما افراد برای کار در آمریکا و اخذ ویزای کار در آمریکا چه نکاتی را باید رعایت کنند؟ میزان نرخ بیکاری در آمریکا چگونه است؟ کشور آمریکا در سال 2020 در چه رشته هایی نیاز مبرمی خواهد داشت و چشم انداز کار در چه رشته های از نظر درآمد، حقوق و شرایط کار به چه شکل می باشد؟ این موارد تنها برخی از سوالات شما عزیزان می باشد. موسسه حقوقی  ملک پور سعی نموده در این نوشتار به تمامی مسائل مروبط به کار در آمریکا بپردازد و شرایط کار در آمریکا را مورد بررسی قرار دهد. در این راستا شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

کار در آمریکا کار در امریکا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در آمریکا و شرایط عمومی آن

کار در آمریکا برای بسیاری از افراد و متقاضیان به عنوان یک مهاجرت ایده آل محسوب می شود. از این رو افراد زیادی قصد دارند با آماده سازی شرایط خود اقدام به مهاجرت و کار در آمریکا نمایند. مردم بسیاری از کشورهای مختلف با آداب و رسوم متفاوت قصد دارند با جستجوی کار در ایالات متحده آمریکا با نکات و نحوه ورود خود به این کشور آشنا شوند که قبل از هر چیز به بررسی نکات مهم در آمریکا خواهیم پرداخت. آمریکا یک جمهوری فدرال متشکل از 50 ایالت، یک منطقه فدرال، 5 سرزمین خودمختار و مجموعه از جزایر پراکنده است که مجموعا دارای مساحتی معادل 9.8 میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 325 میلیون نفر می باشد. آمریکا به عنوان چهارمین کشور دنیا از لحاظ وسعت و سومین کشور دنیا از لحاظ جمعیت می باشد. اقتصاد ایالات متحده آمریکا یک اقتصاد فرا صنعتی و عظیم است که در فعالیت های خدماتی به شکلی عالی دارای عمل کرد می باشد که در زمینه اقتصاد دانش بنیان جز سرآمد های دنیا محسوب می شود.

همین طور آمریکا از لحاظ تولید دارنده رتبه دوم در جهان می باشد. اما متقاضیان مهاجرت به آمریکا باید در نظر داشته باشند که برای کار در آمریکا می توانند از طریق انواع ویزاهای کار اقدام به مهاجرت نمایند. البته باید در نظر داشت که بسته به نوع کار افراد می توانند با ویزاهای متفاوت کاری وارد آمریکا شده و به کار مشغول شوند.

مهاجرت تحصیلی به آمریکا 4 کار در امریکا

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

شرایط کنونی اعطای ویزای کار انگلستان چگونه است.

ویزای کار انگلستان و آمریکا چه تفاوت هایی دارند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاری چیست.

بهترین کشور جهت اخذ ویزای کار برای افراد دارای رزومه معمولی کدام است.

فایل صوتی در باب کار در آمریکا

audio کار در امریکا

کار در آمریکا و نرخ بیکاری در آمریکا

نرخ بیکاری در هر کشور نشان دهنده کارکنانی که در آن کشور به دنبال کار می باشند، اما کار مورد نظر در آنان هنوز پیدا نشده و همچنین افرادی که بنا بر مسائل جسمی که دارند می باشد. برای درک بهتر از نرخ بیکاری در آمریکا می توانید تغییرات آن را در سال های اخیر در نمودار زیر را مشاهده کنید:

پاسپورت آمریکا 2 کار در امریکا

میانگین درصد بیکاری در آمریکا 5.97 درصد در سال های 1960 الی 2018 می باشد. برای درک بهتر از شرایط و نرخ بیکاری در آمریکا می توانید در نمودار زیر میزان مشارکت نیروی کار را مشاهده نمایید.

نمودار کار در امریکا

در این نمودار میزان مشارکت نیروی کار به نسبت جمعیت که شامل افراد با سنین بالای 15 سال در نظر گرفته شده است که توانسته اند از نظر شرایط کاری در اقتصاد آمریکا فعال باشند. در حالی که شاخص جهانی برای ایالات متحده از سال 1990 تا 2048 میانگین نرخ مشارکت نیروی کار را 646. درصد اعلام کرده است.

کار در آمریکا و ویزای کاری آمریکا

ویزای کار آمریکا بسته به نوع کار و شرایط کاری و مدت زمان کار در آمریکا و بسته به نوع کار متفاوت است که البته برای اخذ ویزا کار آمریکا سه شرط اصلی حاکم می باشد. این شروط عبارتند از:

 • کسب پیشنهاد کاری در آمریکا
 • کارفرما باید برای استخدام نیروی خارجی توسط اداره مهاجرت نیازی به تقاضانامه تائید شده می باشد
 • تائیدیه کارگر که توسط کارفرمایان که باید از طرف ما درخواست می گردد

برخی از متقاضیانی که قصد اخذ ویزای کار آمریکا را دارند باید اثبات نمایند که کارمندان و افراد ماهر کافی در آمریکا که در آن منطقه جغرافیایی که قادر، مایل و یا واجد شرایط برای کار می باشند وجود ندارند تا بتونند از طریق دریافت ویزا اقدام به مهاجرت کاری نمایند.

 • انواع ویزای کار آمریکا
ویزای EB-1 این ویزا برای افراد و کارگران ماهر با توانایی های خارق العاده در علومی همچون هنر، تجارت، ورزش، محققان و پژوهشگران برجسته و یا برخی از مدیران ارشد می باشد، تعریف شده است. افرادی که دارای تحصیلات برجسته می باشند و از توانایی های بالا برخوردار هستند در اولویت خواهند بود.
ویزای EB-2 این ویزا برای افراد حرفه ای که دارای تحصیلات عالی می باشند که دارای توانایی های استثنایی که در راستای منافع ملی کشور بتوانند کار کنند، تعیین شده است.
ویزای EB-3 اولویت دریافت این ویزا با اتباع کشورهای دیگر که به عنوان کارگران ماهر، کارکنان و یا متخصصان مشخص شده است. افرادی که حداقل دارای 2 سال سابقه کاری می باشند و مدارک تحصیلی خود را از  دانشگاه های معتبر دریافت کرده اند در اولویت دریافت این ویزا می باشند.
ویزای EB-4 مهاجرانی که به عنوان مبلغین دین و مذهب، کارمندان جی 4 سازمان بین المللی و پزشکان خاص قصد ورود و کار در آمریکا را دارند تعیین شده است.
ویزای EB-5 این نوع ویزا برای سرمایه گذاران خارجی که قصد راه اندازی یک کسب و کار غعال در آمریکا را دارند، تعریف شده است و افراد می بایست حداقل 1 میلیون دلار آمریکا در مناطق مشخص و به طور هدفمند اقدام به ایجادیک شرکت تجاری نمایند. متقاضیان برای استفاده از این ویزا حتما باید 10 موقعیت شغلی برای کارمندان آمریکایی ایجاد کنند.
ویزای H1-B در این نوع ویزاها به شرکت های آمریکایی اجازه داده می شود که نیروهای متخصص و ماهر را در شرکت خود استخدام نمایند، که برای این موضوع باید کارفرمایان آمریکایی با بررسی شرایط افراد متخصص و اثبات نمودن این موضوع که هیچ شهروند آمریکایی نتوانسته در این حیطه کاری ورود کند اقدام به استخدام این افراد نمایند که برای این امر نیاز است برای افراد خارجی دعوت نامه ارسال شود. در ابتدای امر این ویزا به مدت 3 سال اعتبار دارد و در صورت تمدید قرار داد کاری، افراد می توانند این ویزا را تا شش سال تمدید نمایند. از شرایط لازم برای دریافت این ویزا می توان به مدارک تحصیلی با درجات عالی و مدارک معتبر آموزشی در مهارت های خاص اشاره نمود.
ویزای H2-A این نوع ویزا جهت کار کشاورزی در آمریکا تعریف شده است. این ویزا به کارگران و کشاورزان برخی کشورها که جهت کار در مزارع و یا شرکت های وابسته مشغول به فعالیت می باشند این اجازه داده می شود که بتوانند به صورت فصلی وارد کشور آمریکا شودند و در بازه زمانی مشخص مشغول به فعالیت کشاورزی گردند. این ویزا نیاز به داشتن کارفرما دارد و افراد برای دریافت این ویزا اثبات نمایند که پس از اتمام اعتبار ویزا قصد بازگشت به کشور خود را دارند. آمریکا برای اعطای این ویزا کشورهای را در لیست های مذکور قرار داده است و افراد واجد شرایط صرفاً از کشورهای موجود در لیست اداره مهاجرت می تواند اقدام به دریافت ویزا نمایند. شایان ذکر است که کارگران و کشاورزان ایرانی در لیست کشورهای ذکر شد قرار ندارند.
ویزای H2-B این ویزا برای مشاغل غیر از کشاورزی که به طور موقت و فصلی می باشد، تعریف شده است. اما مشاغل مورد نظر برای دریافت این ویزا عبارتند از هتلداری، ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری، کار درکشتی های کروز، کار در استراحت گاه ها و پارک ها، کار در پیست اسکی، کار در زمین گلف، کار در رستوران ها و کافه ها. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که شرایط و محدودیت هایی از سمت اداره مهاجرت آمریکا برای شهروندان دیگر کشورها در نظر گرفته شده است.

آمریکا3 کار در امریکا

کار در آمریکا و بررسی ویزای همراه

به طور کلی می توان گفت افرادی که برای کار در آمریکا از طریق ویزای کار اقدام می کنند می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به همراه داشته باشند. در زمانی که متقاضیان برای ویزای همراه اقدام می کنند و همسر و فرزندان وابسته وارد خاک آمریکا می شوند از آن لحظه به بعد فرزندان می توانند در مدارس شرکت کنند اما همسر متقاضی تنها اجازه همراهی دارد و با این مجوز به ایشان اجازه کار داده نمی شود. اما با این حال استثتنائاتی وجود دارد که همراهان می توانند بعد از ورود به خاک آمریکا درخواست ویزای کار نمایند که در صورت تائید اداره مهاجرت و اداره کار، همراهان بتوانند در آمریکا مشغول به فعالیت شوند. برای درخواست ویزای همراه متقاضیان باید دقت داشته باشند که اگر از زمان ازدواج آنان با همسر خود نگذشنه باشد می بایست از طریق ویزای K-3 اقدام کنند.

کار در آمریکا و مدارک مورد نیاز ویزای کار آمریکا

برای اخذ ویزای کار آمریکا و کار در آمریکا داشتن شرایط و ارائه مدارکی الزامیست که در این بخش به معرفی آنها خواهیم پرداخت. این مدارک می بایست دقیق و درست باشند تا آفیسر را ترغیب به صدور ویزا نمایند. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) گردآوری شده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام است. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار آمریکا به شرح زیر می باشد:

 • پاسپورتی که بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد
 • ارائه اصل مدارک هویتی به همراه ترجمه آن
 • ارائه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات به علاوه ترجمه آن

  که باید به تائیدیه وزرات امور خارجه و دادگستری رسیده باشد

 • پر کردن فرم مورد نظر بر اساس در خواست نوع ویزا
 • ارائه عکس 3*4
 • متقاضیان می بایست پیشنهاد شغلی خود را در پرونده خود درج کنند
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه
 • ارائه نامه پزشکی
 • ارائه تمام مدارک و سوابق کاری به همراه ترجمه آن

اخذ ویزای کار کانادا 4 کار در امریکا

کار در آمریکا و میزان حقوق در آمریکا

بسیاری از افراد برای کار در آمریکا علاقه مند به بررسی میزان حقوق در رشته های خود می باشند که موسسه حقوقی بین المللی ملک پور سعی کرده تعدادی از رشته های تحصیلی با درآمد های میانگین را در سال 2019 به شما عزیزان معرفی کند. آمریکا همواره به دلیل فعال بودن در بخش صنعت و به دلیل صادرات بالا جز کشورهای محسوب می شود که کارکنان از درآمد و حقوق بالایی برخوردار می باشند که در ادامه می توانید در جدول زیر مطالعه و مشاهده نمایید:

مشاغل دستمزد ساعتی میانگین دستمزد سالانه
مشاغل مدیریتی 58.44 دلار 121.560 دلار
مدیر فروش 59.72 دلار 140.320 دلار
مهندس نفت 65.95 دلار 156.370 دلار
مدیر مالی 61.53 دلار 146.830 دلار
دیگر مشاغل مدیریتی 43.33 دلار 100.900 دلار
کشاورزان 32.67 دلار 79.940 دلار
مدیران ساخت و ساز 44.89 دلار 103.11 دلار
مهندس معمار 67.67 دلار 148.90 دلار
مدیران خدمات پزشکی و بهداشتی 47.95 دلار 113.730 دلار
ورزشکاران 31.75 دلار 90.930 دلار
مدیران املاک 28.05 دلار 71.730 دلار
مشاغل رایانه ای 41.50 دلار 91.480 دلار
برنامه نویسان کامپیوتر 40.52 دلار 89.580 دلار
توسعه دهندگان نرم افزار 49.82 دلار 108.080 دلار
ریاضیدانان 48.99 دلار 104.870 دلار
نقشه برداران 35.20 دلار 80.300 دلار
مهندسان زیست پزشکی 42.57دلار 95.090 دلار
مهندس شیمی 50.44 دلار 114.470 دلار
مهندس عمران 41.65 دلار 93.735 دلار
مهندس برق 46.46 دلار 101.600 دلار

کار در آمریکا و مشاغل مورد نیاز 2020 آمریکا

با توجه به افزایش جمعیت ایالات متحده به صورت روز افزون و بر اساس گزارش های جدید از طریق سایت های کاریابی، رشته های مراقبت پزشکی، رشته های پزشکی و پیراپزشکی در صدر لیست مشاغل مورد نظر در سال 2019 قرار دارد. شایان ذکر است که حقوق و دستمزد در این رشته کاملا بسته به تحصیلات افراد تعیین می گردد. همانطور که مستحضر می باشید، نرخ بیکاری در آمریکا زیر 4 درصد می باشد از این رو بسیاری از کارفرمایان توانسته اند با افراد بسیاری که به دنبال شغل می باشند در موقعیت های مناسب قرار داده اند. در این قسمت از نوشتار هفت شغل برتر در آمریکا را که طی پنج سال از بهترین شرایط شغلی بهره برده اند با بالاترین و کمترین دسنمزد و حقوق خدمتتان اعلام می نماییم.

Application software developer حقوق متوسط به صورت سالانه: 101790 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 31 درصد
Medical services manager حقوق متوسط به صورت سالانه: 98350 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 20 درصد
Registered nurse حقوق متوسط به صورت سالانه: 70000 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 15 درصد
Medical technologist حقوق متوسط به صورت سالانه: 51770 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 14 درصد
Construcrion laborer حقوق متوسط به صورت سالانه: 34350 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 12 درصد
Nursing assistant حقوق متوسط به صورت سالانه: 70000 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 11 درصد
Home health aide حقوق متوسط به صورت سالانه: 34350 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 47 درصد

کار در آمریکا و نحوه کاریابی در آمریکا

متقاضیان می توانند برای کار در آمریکا و نحوه کاریابی در آمریکا با مطالعه موارد زیر آشنا شوند. برای این امر افراد می توانند مشاغل مورد علاقه خود را در سایت های کاریابی بررسی نمایند و بعد از آن می توانند رزومه خود و اسناد خود را در USAJOBS بارگذاری کنند. سپس کارفرمایان و صاحبان مشاغل رزومه متقاضیان را در پایگاه های مورد نظر مشاهده می نمایند و پس از تائید رزومه و تکمیل نمودن فرآیند لازم درخواست خود را مبنی بر شغل مود نظر به دولت آمریکا اعلام کنند. بنابراین فرآیند درخواست کار و نحوه کاریابی در آمریکا عباتند از:

 • باید یک حساب کاربری در USAJOBS ایجاد نمایید و برای هر شغل مورد نظر خود حساب کاربری خود را تکمیل کنید. افراد می توانند رزومه خود را در حساب کاربری خود ذخیره نمایند و آن را به طور خودکار در اختیار صاحبان کار در آمریکا قرار دهند
 • حال پس از ایجاد حساب کاربری می توانید مشغول به جستجوی کار شوید. در این قسمت افراد می توانند با توجه به شرایط خود از فیلتر هایی همچون مکان مورد نظر برای کار، میزان درآمد و حقوق و شرایط و برنامه های کاری در شرکت مورد نظر بررسی کنید
 • در صورتی که شغل مورد علاقه خود را دریابید، می توانید اعلامیه مورد نظر را به طور کلی بررسی نمایید و شرایط خود را با شرایط مورد نیاز در اعلامیه بسنجید و در صورت واجد شرایط بودن می توانید مدارک مورد نیاز را برای کارفرمایان ارسال کنند
 • برای این امر می توانید نحوه اعمال درخواست را از اعلامیه شغلی مطالعه کنید و برای شروع در خواست خود را اعلام نمایید. حائز اهمیت است که متقاضیان می توانند طی مراحل اعلام شده اطلاعات خود را مرور، ویرایش، حذف و به روز رسانی نمایند
 • پس از آماده نمودن تمام مراحل می توانند در خواست خود را به شرکت مورد نظر و یا موسسه کاریابی مورد نظر ارسال کنند. علاوه بر آن ممکن است سایر مراحل از سمت موسسات کاریابی همانند تکمیل پرسش نامه و یا بارگذاری اسناد اضافی راهنمایی شوند

باید توجه داشته باشید مدت زمان درخواست شغل مورد نظر بستگی به شرایط شرکت و اعلام نیاز از سمت صاحبان کار دارد. متقاضیان پس از تکمیل درخواست خود، یک تائیدیه (نامه الکترونیکی) توسط موسسه کاریابی دریافت می کنند که در صورت تائید از سمت کارفرما مراحل قانونی برای دریافت ویزا انجام خواهد شد.

کار در آمریکا و مؤسسات کاریابی در آمریکا

بسیاری از متقاضیان می توانند جهت کار در آمریکا به موسسات کاریابی در این کشور از طریق پل های ارتباطی در فضای مجازی و یا به صورا حضوری مراجعه نمایند، چرا که یکی از روش های دستیابی به یک شغل مناسب اقدان از طریق کاریابی ها در کشور مقصد می باشد. خوشبختانه می توان گفت موسسات کاریابی بسیاری در نقاط مختلف آمریکا (در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا) وجود دارد که شما متقاضیان می توانید به راحتی هر چه تمام تر و با بررسی شرایط به کار مورد نظر خود دست یابید. در این بخش از نوشتار برخی از موسسات کاریابی در آمریکا اشاره کرده ایم تا شما متقاضیان گرامی بتوانید  مقدمات کاری خود را به راحتی فراهم آورید.

 • موسسه کاریابی APPLEONE

  موسسه کاریابی APPLEONE درشهر لس آنجلس آمریکا واقع شده است که در ادامه ادرس این موسسه کاریابی را می توانید مشاهده نمایید.

  Address: ۷۲۵ S Figueroa St #1600, Los Angeles, CA 90017, USA

  همین طور شماره تماس موسسه کاریابی اپل وان در آمریکا:

  Phone: +۱ ۲۱۳-۸۹۲-۰۲۳۴

 • موسسه کاریابی اپل وان در آمریکا

  www.appleone.com

  در ادامه باید اشاره کرد که موسسه کاریابی اپل وان  در سال ۱۹۶۴ در آمریکا تاسیس شده است که افراد بسیاری با توانایی های مختلف می توانند جهت دستیابی به اهداف خود  از این موسسه راهنمایی و کمک دریافت کنند.

 • موسسه کاریابی jobspring partner

  آدرس  موسسه کاریابی  jobspring partner:

  10990 Wilshire Blvd. Suite 200 Los Angeles, CA 90024

  10 South LaSalle Street  Suite 1350

  Chicago, IL 60603185 Dartmouth St Suite 1111 Boston, MA 02116

  Wilshire boulvard

  همین طور شماره تماس موسسه کاریابی  jobspring partner عبارت است از:

  (۶۱۷) ۲۶۷-۷۳۰۰

  (۳۱۲) ۷۳۹-۱۳۰۰

  (۳۱۰) ۹۹۶-۰۲۰۰

   وبسایت موسسه کاریابیjobspring partner ، www.jobspring.com می باشد.

 • موسسه کاریابی national event staffing

  موسسه کاریابی national event staffing واقع شده در ایالت کالیفرنیا و در شهر لس انجلس می باشد که در بخش سرویس های بیزینس فعالیت می کند.

  آدرس موسسه کاریابی national event staffing در آمریکا:

  sunset boulevard 230

  همین طور شماره تماس با موسسه کاریابی  national event staffing ۵۶۵۹۹۳۹-۸۶۶ می باشد.

  سایت رسمی موسسه کاریابی national event staffing:

  www.nationaleventstaffing.com

کار در آمریکا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آمریکا

همانطور که پیشتر اعلام کردیم، برخی از متقاضیان می توانند از طریق انواع ویزاهای کار درآمریکا وارد این کشور شده و مشغول به فعالیت شوند. اما در این بین بسیاری زا متقاضیان می باشند که علاقه مند هستند از طریق کار در آمریکا بتوانند از طریق تمدید ویزاهای کاری خود درخواست خود را مبنی بر کسب اقامت و تابعیت در آمریکا به سرانجام  برسانند. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که کدام یک از افراد از طریق کار در آمریکا واجد شرایط دریافت اقامت دائم در آمریکا می باشند. لازم به ذکر است تمامی افرادی که از طریق زیر شاخه های ویزای EB-3 & EB-4 EB-5  EB-1 & EB-2 & اقدام به مهاجرت کاری به آمریکا می کنند واجد شرایط دریافت اقامت دائم در آمریکا خواهند بود.

علاوه بر آن افراد و متقاضیانی که تمایل دارند از روند عادی تبدیل به شهروند آمریکایی شوند می بایست حداقل 5 سال از اقامت دائم آنان گذشته باشد که بتوانند درخواست اخذ پاسپورت آمریکا را به اداره مهاجرت آمریکا تسلیم نمایند. لازم به ذکر است که در حال حاضر آمریکا برای شهروندان ایران و برخی کشورهای دیگر تنها ویزای تحصیلی صادر می کند و سایر ویزاها در اکثر موارد برای ایرانیان صادر نمی شوند.

کار در آمریکا1 1 کار در امریکا

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کار در آمریکا و سخن پایانی

کار در آمریکا و شرایط آن در این نوشتار مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. کار در آمریکا همواره یکی از گزینه های ایده آل جهت مهاجرت به این کشور می باشد. همانطور که پیشتر اعلام گردید، آمریکا به دلیل صنعتی بودن و توسعه و افزایش در میزان تولید خالص و ناخالص به صورت سالیانه در کشور خود توانسته یک اقتصاد فعال را پیش رو گیرد . این امر سبب گردیده سالیانه مهاجران بسیاری علاقه مند به بررسی روش های و طرق های مهاجرت به آمریکا باشند. اما باید در نظر داشت که با توجه به شرایط حاکم، امکان مهاجرت کاری در آمریکا برای ایرانیان امکان پذیر نمی باشد. با این حال سعی گردید در این نوشتار به تمامی سوالات شما عزیزن پاسخ دهیم و شرایط کار در آمریکا، میزان نرخ بیکاری در این کشور، نحوه کاریابی در آمریکا و موسسات کاریابی در آمریکا را خدمتتان بیان کنیم. فلذا شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بررسی شرایط خود جهت کار در قاره آمریکا با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همینطور شما عزیزان می توانید در انتهای این مقاله در قسمت دیدگاه، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 پاسخ
 1. رایان گفته:

  من فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار معدل ۱۶.۴۵ ویک مقاله isi مدرک زبان ایلتس ۷ و از دوم دبیرستان تا فوق لیسانس من نرم افزار خواندم ویکسال و چهار سابقه کار هم دارم و نرم افزارهای زیادی ساختم همچنین طراحی سایت هم با دات نت بلد هستم بیشتر زبان برنامه نویسی پایتون و سی شارپ و متلب کار کرده ام و سی سال سن دارم و مجرد و تا حالا ازدواج نکرده ام حال برای مقطع دکتری میخوام پذیرش دانشگاه هاروارد یا mit بگیرم چیکار کنم کدام سایت اپلای کنم من با دانشگاه های مکزیک در ارتباط بوده ام اما با دانشگاه های امریکا نه بیشتر راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل دکتری:
   برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.

   پاسخ
 2. نگار گفته:

  سلام
  من برنده لاتاری ۲۰۲۰ هستم
  اخیرا مصاحبه رو در آنکارا انجام دادم
  به من زمان دادن که کار مرتبط با رشته تحصیلی یا سابقه کاریم پیدا کنم
  آیا موسسه شما این کیس رو کار میکنن؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. محسن گفته:

  با سلام عرض ادب
  بنده 37 ساله هستم…ارشد آی تی از دانشگاه دولتی تهران و دارای رزومه علمی و کاری خیلی خوب…زبان انگلیسی در حد آیلتس 7 می باشم…اگر یک پیشنهاد کاری از کشور آمریکا داشته باشم با توجه به شرایط موجود می توانم ویزای کاری این کشور را به دست بیارم؟
  اگر خیر پیشنهاد شما چیست؟
  تشکر…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تمکیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

   پاسخ
  • zand emami گفته:

   متاسفانه الان آمریکا دانشجوییانی رو که ویزای تحصیلی آمریکا رو داشتند و وارد فرودگاه این کشور شده بودند رو هم برگردونده دوست بزرگوار

   Rating: 5
   پاسخ
 4. پیمان قرنی گفته:

  سلام.مهندس معماری گرایش مرمت ابنیه هستم با ۱۵ سال سابقه طراحی و اجرا آیا با شرایط موجود امکان کار در ایالات متحده برای من وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد.

   پاسخ
 5. فرهاد گفته:

  سلام
  عرض ادب
  چطور می توانیم با داشتن پیشنهاد کاری از یک شرکت در آمریکا ویزای کاری آمریکا دریافت کرد؟
  آیا شرایط کنونی ویزای آمریکا برای ایرانیان تاثیرگذار نیست؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تمکیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

   پاسخ
 6. مرجان گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور مدرک مهندسی مکانیک فارغ التحصیل از دانشگاه تهران در لوس آنجلس قابل قبول هست یا فقط کسانیکه فارغ التحیصل از دانشگاههای آمریکا هستند میتونن کار کنن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. در حال حاضر تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
Rating: 5