کار در استرالیا و بررسی شرایط آن

کار در استرالیا، اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از طریق کار و سایر شرایط مورد نیاز جهت دریافت ویزای کار استرالیا در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. اگر متقاضی دریافت ویزای کار استرالیا هستید قطعاً می خواهید بدانید آیا کار در استرالیا منجر به اخذ اقامت و تابعیت آن می شود؟ میزان حقوق و دستمزد دریافتی در استرالیا به چه میزان است؟ چه مشاغلی بیشترین تقاضا را برای کار در استرالیا دارند؟ این سوالات تنها بخشی از ابهامات متقاضیان مهاجرت به استرالیا را تشکیل می دهد. در ادامه به تفصیل درباره این موضوعات اطلاعات دقیق تری ارائه خواهیم داد. چنانچه در پایان تمایل به کسب اطلاعات بیشتری در باب شرایط کار در استرالیا و سایر روش های مهاجرت به استرالیا داشتید،‌ می توانید طی تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور از مشاوره رایگان با مشاورین مجرب ما بهره مند شوید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

کار در استرالیا 4 کار در استرالیا

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در استرالیا و شرایط عمومی آن

استرالیا یکی از محبوب ترین مقصدهای مهاجرت در جهان است و در جذب کارگران ماهر در بخش های مختلف بسیار فعال است. این کشور جمعیتی در حدود ۲۵ میلیون نفر دارد و نرخ بیکاری در آن پایین تر از ۵٪ است. اقتصاد استرالیا تحت سلطه بخش خدمات است و صنعت و کشاورزی در رده های بعدی قرار دارند. گردشگری در کلان شهرها نیز تجارت بزرگی است. اخذ ویزای کار در استرالیا همیشه آسان نیست،‌ اما در صورتی که واجد شرایط باشید می توانید در یکی از بهترین شهرهای جهان زندگی کنید. با توجه به رتبه بندی کیفیت زندگی mercers در سال ۲۰۱۹،‌ سیدنی و ملبورن در رده ۲۰ شهر برتر قرار دارند. با ادامه این نوشتار همراه شوید و تمامی شرایط مورد نیاز برای کار در کشور استرالیا را بیاموزید.

پاسپورت استرالیا 1 کار در استرالیا

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مقایسه اسکیل ورکر استرالیا و اسکیل ورکر کانادا

video کار در استرالیا

فایل صوتی این ویدئو

audio کار در استرالیا

کار در استرالیا و ویزای کاری استرالیا

برنامه مهاجرتی نیروی کار ماهر General Skilled Migration (GSM)، تنها راه متقاضیان کار در استرالیا می باشد؛ این برنامه با نام اسکیل ورکر استرالیا نیز شناخته می شود. متقاضیان باید از سیستم امتیازی استرالیا عبور کنند تا واجد شرایط اخذ ویزای کاری استرالیا شوند. دسته بندی ویزاهای کاری استرالیا به صورت زیر است.

 • ویزای مهارتی مستقل (طبقه بندی ۱۸۹)

  ویزای مهارتی ۱۸۹ برای آن دسته از کار گران ماهر است که تحت حمایت یک کارفرما، ایالت و یا یکی از اعضای خانواده نیستند. دارنده این ویزا می تواند در هر جای استرالیا به کار مشغول شود و زندگی کند. در صورتی که فرد طبق جدول امتیازات موفق به کسب ۶۵ امتیاز شود،‌ واجد شرایط دریافت ویزا می گردد. قبل از انتخاب مهارت مورد علاقه نیاز به ارزیابی مهارتی وجود دارد که حتی خارج از خاک استرالیا و به صورت آنلاین نیز امکانپذیر می باشد. در جدول زیر می توانید امتیاز خود را محاسبه نمایید.

  سن متقاضی امتیاز سن مدرک زبان امتیاز مدرک زبان سابقه کار امتیاز سابقه کار میزان تحصیلات امتیاز تحصیلات
  18-24 25 ایلتس 6 0 1سال 5 کارشناسی 10
  25-32 30 ایلتس 7 10 3سال 10 کارشناسی ارشد 15
  32-39 25 ایلتس8 20 5سال 15 امتیاز دکتری 20
  40-44 15 _ _ _ _ _ _
 • ویزای مهارتی غیر مستقل (طبقه بندی ۱۹۰)

  ویزای مهارتی ۱۹۰ با حمایت دولت استرالیا برای کارگران ماهر ارائه می شود و در واقع یک ایالت یا قلمرو برای تخصص هایی که با کمبود نیروی کار در آن مواجه است امتیاز ویژه ای برای کارگران دارای آن مهارت ها قائل می شود. در این نوع ویزا هم شخص بر اساس شرایط سنی، تحصیلی، سطح زبان و سابقه کاری باید حداقل ۶۵ امتیاز را کسب نماید.

 • ویزای مهارتی موقت (طبقه بندی ۴۸۹)

  ویزای مهارتی ۴۸۹ یک ویزای تحت حمایت دولت استرالیا می باشد برای مناطقی که دارای رشد جمعیتی کمی هستند. در این نوع ویزا هم کسب امتیاز حداقلی ۶۵ الزامی می باشد و در صورتی که فرد واجد شرایط باشد،‌ ابتدای امر یک ویزای موقت دو ساله دریافت می دارد. ایالات/سرزمین هایی که در حال حاضر از این طرح حمایت می کنند، شامل موارد زیر است.

  • New South Wales
  • Northern Territory
  • Queensland
  • South Australia
  • Tasmania
  • Victoria
  • Western Australia
 • ویزای مهارتی موقت با حامی خانوادگی (طبقه بندی ۴۸۹)

  برای این نوع ویزا باید توسط یکی از اعضای خانواده که اقامت دائم یکی از ایالت ها و مناطق مشخص شده را دارد،‌ حمایت مالی داشته باشید. در این روش نیز کسب ۶۵ امتیاز الزامی می باشد. ویزایی که در این حالت صادر می شود برای مدت ۴ سال و به صورت موقت است. فرد متقاضی باید حداقل دو سال در طول ۴ سال را در سرزمین/ قلمرو انتخابی زندگی کند.

 • ویزای کاری تحت حمایت ویزای منطقه ای (طبقه بندی ۸۸۷)

  برای افراد ماهر و دارای مهارت و شغل مورد تقاضای استرالیا می باشد. متقاضیان این گروه الزاماً در منطقه ای که به مهارت های آنها نیاز دارد باید زندگی کنند و همچنین ۲ سال هم تحت ویزای مهارتی موقت باید در همان منطقه سابقه زندگی داشته باشند.

 • طرح پیشنهاد شغلی کارفرمایان (ENS)

  طبق این طرح کارفرمایان استرالیایی می توانند کارگران ماهر خارجی را به دولت استرالیا معرفی کنند. البته این طرح برای مشاغلی است که نیروی کار آن ها از طریق بازار کار استرالیا و یا برنامه های آموزشی تکمیل نمی شود. این مشاغل باید با لیست مشاغل ENS مطابقت داشته باشد و برای حداقل سه سال در دسترس باشد. همچنین حداقل حقوق تعیین شده برای شغل را در اعلامیه روزنامه های دولتی اعلام نماید.

 • طرح مهاجرتی نیروی کار ماهر منطقه ای (RSMS)

  بر اساس این طرح دولت استرالیا به کارفرمایان در مناطقی که رشد جمعیت منطقه ای کم است اجازه می دهد تا موقعیت های مهارتی که با نیروی کار محلی تکمیل نمی شود را از سایر کشورها تامین نماید. کارفرمایانی که مشاغل آنها در مناطقی به جز بریزبن، گلد کاست، نیو کاسل، سیدنی، ولونگونگ، ملبورن و پرت قرار دارد می توانند در این طرح شرکت نمایند.

 • موافقت نامه های کاری

  موافقت نامه های کاری نیز یکی از انواع ویزاهای کاری است که کارفرمایان استرالیایی را قادر می سازد به منظور جبران کمبود مهارت های مورد نیاز،‌ تعداد مشخصی از کارگران خارجی را استخدام کنند. متقاضیان این نوع ویزا الزاماً باید توسط کارفرمایانی که از طرف این توافق نامه مصوب هستند و قبل از اعطای ویزا آنها را تایید می نمایند، اقدام کنند. متقاضی این نوع ویزای کار باید صلاحیت ها و مهارت های مشخص شده در این توافق نامه را داشته باشد.

کار در استرالیا و مدارک مورد نیاز ویزای کار استرالیا

بسته به نوع ویزای کار در استرالیا که شخص متقاضی موفق به اخذ آن شده است، قاعدتاً مدارک مورد نیاز هم متفاوت خواهد بود. اما با توجه به اینکه بعضی مدارک به صورت مشترک از پیش نیازهای لازم در اخذ ویزاهای کاری استرالیا می باشند، موارد ذیل را حتما فراهم آورید.

 • ارائه گذرنامه معتبر و عکس از فرد متقاضی و همراهان وی
 • ارائه نامه پیشنهاد شغلی در صورت لزوم
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز
 • ارائه مدارک تحصیلی و مدارک هویتی
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه

سرمایه گذاری در کشور اتریش 1 کار در استرالیا

کار در استرالیا و نرخ بیکاری در استرالیا

قطعاً یکی از اطلاعاتی که افراد متقاضی کار در سایر کشورها قبل از هر گونه اقدامی نیاز دارند، بررسی میزان نرخ بیکاری و شرایط اشتغال در کشور مقصد می باشد. متقاضیان کار در استرالیا لازم است بدانند، بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط دفتر آمار استرالیا، همانطور که در نمودار زیر نیز قابل مشاهده است، نرخ بیکاری در استرالیا برابر با ۵.۳٪ است. طی یک سال گذشته روند اشتغال در حدود ۲.۴ درصد افزایش یافته است که همچنان بالاتر از میانگین رشد سالانه طی ۲۰ سال گذشته (۲ درصد) می باشد.

 اشتغال تمام وقت با رشد ۲.۱ درصدی و اشتغال پاره وقت با رشد ۲.۹ درصدی افزایش یافته است. تغییرات نرخ بیکاری در سرزمین های شمالی با افزایش ۰.۲ درصدی، کوئینزلند و استرالیای جنوبی افزایش ۰.۱ درصدی مواجه شده است در حالیکه در استرالیای غربی به میزان ۰.۱ درصد کاهش داشته است. نرخ بیکاری پایین در استرالیا بیان گر این است که امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص وجود دارد. 

کار در استرالیا 1 کار در استرالیا

کار در استرالیا و مشاغل مورد نیاز استرالیا در سال 2020

همانطور که می دانید لیست مشاغل مهارتی استرالیا در ابتدای جولای هر سال به روز رسانی می شود. در حال حاضر در این لیست بیش از ۲۰۰ فرصت شغلی ذکر شده است که به طور مرتب توسط وزارت امور داخلی استرالیا (DHA) مورد بازنگری قرار می گیرد. توجه به سقف هر فرصت شغلی در موقعیت های مکانی مختلف نیز از جمله نکاتی است که بسیار حائز اهمیت است. در جدول زیر تعدادی از مشاغل مورد نیاز جهت کار در استرالیا آورده شده است.

مشاغل مورد تقاضا سقف تقاضا
پرستاران ۱۵۰۴۲
نیروی متخصص برق ۷۱۶۴
نجار و تاسیسات ۷۱۶۴
معلم دوره متوسطه ۷۰۰۲
مکانیک موتور ۶۴۴۴
حسابدار ۵۴۷۸
مدیران پروژه ساخت و ساز ۵۱۷۸
برنامه نویس ۵۰۰۴
کارگران صنایع فولاد و جوشکاری ۴۴۸۲

کار در استرالیا و میزان حقوق در استرالیا

به عنوان یک متقاضی کار در استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا جالب است بدانید بر اساس آمار اعلام شده توسط دفتر آمار استرالیا (ABS)، میانگین درآمد هفتگی برای یک کار تمام وقت در ماه می ۲۰۱۹ برابر با ۱،۶۳۴ دلار می باشد. متوسط درآمد تمام وقت در طی شش ماه گذشته ۲۷ دلار و طی یکسال حدود ۴۸ دلار افزایش داشته است. در واقع مطابق این داده ها،‌ متوسط رشد درآمد در استرالیا درسال ۲۰۱۹ با افزایش مواجه شده است. جالب است بدانید بیشترین افزایش میانگین درآمد تمام وقت در طی پنج سال در مناطق شمالی و ویکتوریا اتفاق افتاده است. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تدوین شده است و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع و غیر مجاز است.

کار در استرالیا 2 کار در استرالیا

کار در استرالیا و نحوه کاریابی در استرالیا

به صورت کلی ویزای کار در استرالیا بر مبنای امتیازات حاصله از شرایط فرد قابل اخذ می باشد. در بعضی از انواع ویزاهای کاری استرالیا اسپانسر ایالتی لازم است که حتی در این مورد هم امتیاز اسپانسر به سایر امتیازات شما افزوده می شود. استرالیا از پذیرش نیروی کار ماهر بسیار استقبال می کند و هر سال نوع و تعداد مشاغل مورد نیاز در ایالت ها و قسمت های مختلف را اعلام می نماید. چنانچه متقاضی کار در استرالیا می باشید می توانید به صورت آنلاین نیز درخواست خود را اعلام نمایید. یکی دیگر از روش هایی که شما را به سوی کار در استرالیا هدایت می کند، تحصیل در استرالیا می باشد. چرا که پس از اتمام تحصیلات، تمامی فارغ التحصیلان اجازه دارند مدت مشخصی را در خاک استرالیا به جستجوی شغل بپردازند و نوع ویزای خود را تغییر دهند.

کار در استرالیا و مؤسسات کاریابی در استرالیا

شاید دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای استرالیایی را بتوان گام مهمی در اخذ ویزای کاری استرالیا قلمداد کرد. حتی اگر در حال حاضر مقیم استرالیا نیستید می توانید از طریق سایت های کاریابی معتبر نیز اقدام به کاریابی نمایید. در واقع سایت های کاریابی پل ارتباطی میان نیروی کار و کارفرما هستند. می توانید با ارسال رزومه کاری و تخصصی با کارفرمایان استرالیایی در ارتباط باشید و با دریافت دعوتنامه کاری شانس خود را در یافتن کار در استرالیا به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در این راستا تعدادی از موسسات کاریابی معتبر در استرالیا در جدول ذیل آورده شده است.

نام موسسه آدرس سایت
The SAS graduate program http://www.sas.com/en_au/academic/graduate-program.html
job active https://www.employment.gov.au/jobactive
adzuna https://www.adzuna.com.au/browse/melbourne
career one http://jobs.careerone.com.au/l-sydney,-nsw.aspx
Jora austrlia https://au.jora.com
Seek-job https://www.seek.com.au/

کار در استرالیا و بررسی ویزای همراه

متقاضیان کار در استرالیا بسته به نوع ویزای دریافتی می توانند به صورت همزمان یا با فاصله زمانی، اعضای خانواده را نیز در کنار خود داشته باشند. در بهترین نوع ویزای کاری استرالیا که طبقه بندی ۱۸۹ می باشد، فرد متقاضی و همسرش به همراه فرزندان زیر ۱۸ سال از ابتدای امر اقامت دائم دریافت می کنند. بنابراین از کلیه امتیازاتی که یک شهروند استرالیایی برخوردار است، بهره مند می شوند.

کار در استرالیا 3 کار در استرالیا

کار در استرالیا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در استرالیا

طبق دسته بندی هایی که در انواع ویزاهای کار در استرالیا موجود است، وضعیت اخذ اقامت نیز متفاوت است. همانطور که در بحث معرفی انواع مختلف ویزاهای کاری نیز عنوان کردیم در بعضی از موارد مانند ویزای طبقه بندی ۱۸۹ از همان ابتدا فرد متقاضی و همراهانش اقامت دائم استرالیا را دریافت می دارند. چنانچه پس از ۳ تا ۵ سال کار و پرداخت بیمه و مالیات به دولت استرالیا،‌ واجد شرایط دریافت پاسپورت استرالیایی باشند می توانند نسبت به اخذ تابعیت استرالیا نیز اقدام نمایند. همواره اقدام در هر امری نیازمند مشاوره با افراد متخصص و زبده در آن زمینه می باشد. لذا از طریق مشاوره با موسسه حقوقی ملک پور با پشتوانه اطلاعات حقوقی به روز در سطح بین الملل با قدم های محکم در مسیر مهاجرت وارد شوید.

کار در استرالیا و سخن پایانی

کار در استرالیا، نحوه اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از طریق برنامه مهاجرتی نیروی کار ماهر در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. همانطور که گفته شد ویزاهای کاری استرالیا دارای طبقه بندی های مختلف است و هر یک دارای شرایط متفاوتی می باشند. در واقع می توان گفت یکی از بهترین انواع ویزاهای کاری استرالیا طبقه بندی ۱۸۹ می باشد، در این صورت چنانچه فرد واجد شرایط دریافت ویزای کاری باشد از ابتدا اقامت دائم استرالیا را دریافت می کند و می تواند به همراه اعضای خانواده خود به صورت همزمان به خاک استرالیا وارد شود. موسسه حقوقی ملک پور با استفاده از دانش وکلای توانمند و مشاورین مجرب آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه مهاجرت به استرالیا و اخذ انواع مختلف ویزاهای کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی می باشد. شایان ذکر است اگر همچنان در باب شرایط کار در استرالیا با ابهاماتی روبه رو هستید، می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه های سایت مطرح و راهنمایی مشاورین ما را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

29 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی سال آخر دکترا هستم در دانشگاه ملی فارابی قزاقستان. ۲۸ سال دارم مدرک آیلتس ۶ آکادمیک دارم و مجرد هستم. سابقه کار در ایران به مدت 5 سال را دارم اما برای من بیمه رد نشده است آیا امکان استفاده از این سه سال وجود دارد و یا حتماً باید در این مدت برای فرد متقاضی بیمه رد شده باشد؟ ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید که آیا شانس دریافت ویزای کار استرالیا را دارم یا نه.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام
   برای کار در استرالیا باید در برنامه اسکیل ورکر امتیازات لازم را کسب کنید. در لینک زیر می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید. فاکتور های زیادی در امتیاز بندی تاثیر دارند و باید جزئیات شرایط شما در اختیار باشد تا امتیازتتان محاسبه بشوند.
   https://malekpourmie.com/کار-در-استرالیا

   پاسخ
 2. حجت بندانی گفته:

  با سلام خدمت شما روزتون بخیر من برای ویزای کاری استرالیا میخواستم اقدام کنم و سابقه کار هم دارم میخوام ببینم تنها برای اقامت کاری چی مدارکی نیاز هست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام
   برای کار در استرالیا باید در برنامه اسکیل ورکر امتیازات لازم را کسب کنید. در لینک زیر می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید. فاکتور های زیادی در امتیاز بندی تاثیر دارند و باید جزئیات شرایط شما در اختیار باشد تا امتیازتتان محاسبه بشوند.
   https://malekpourmie.com/کار-در-استرالیا

   پاسخ
 3. محمدرضا گفته:

  با سلام
  بنده 32 سالم هست. لیسانس و فوق لیسانس مهندسی برق دانشگاه اصفهان دارم. 8 سال سابقه کار تدریس توی هنرستان فنی حرفه ای دارم. قصد مهاجرت به استرالیا دارم.به نظر شما اولا چقدر شرایطم مناسبه برای مهاجرت؟
  و ثانیا مهاجرت کاری با تحصیلی برای من مناسب تره؟
  با شکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   برای کار در استرالیا باید از طریق برنامه اسکیل ورکر این کشور اقدام کنید که بر اساس امتیاز بندی است. فاکتور های زیادی در امتیاز بندی تاثیر داره و باید جزئیات شرایط شما در اختیار باشه تا امتیازتون محاسبه بشه. با توجه به این شرایطی که نوشتید اگر نمره زبان بالا، حدود آیلتس 7 یا 8، داشته باشید، شانس اقامت کاری دارید.
   اگر سرمایه کافی داشته باشید برای تحصیل هم می تونید اقدام کنید.

   پاسخ
 4. h.mahdavinasab گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  بنده 30 ساله و لیسانس مدیریت هستم…سابقه کار هم دارم ولی بدون بیمه هست…آیا میتونم با داشتن آیلتس 6.5 برای ویزای کار استرالیا و اسکیل ورکر استرالیا اقدام کنم؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد. رشته های مورد نیاز و شرایط آن را می توانید در مقاله زیر مشاهده نمایید:
   https://malekpourmie.com/کار-در-استرالیا/

   پاسخ
 5. سیامک گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  جهت دریافت ویزای کاری استرالیا با مدرک کارشناسی مدیریت و 6 سال سابقه و تسلط خوب به زبان انگلیسی باید چکار بکنم دقیقا؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد. رشته های مورد نیاز و شرایط آن را می توانید در مقاله ای که خواندید محاسبه نمایید.

   پاسخ
 6. فرید گفته:

  سلام خدمت شما
  من شرایط اسکیل ورکر استرالیا را دارم. ولی سوالی که دارم اینه که اگر مدرک لیسانسم رو ارائه بدم امتیاز سابقه کارم بالاتر میره. ولی مدرک فوق لیسانس هم دارم.پیشنهاد شما چیه؟با لیسانس یا ارشد اقدام کنم؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شما بهتره جهت اقدام برای اسکیل ورکر استرالیا آخرین مدرک تحصیلیتون رو ارائه بدید تا امتیازش هم براتون محسوب بشه . البته نگفتین چه رشته ای هستش و از چه دانشگاهی!

   پاسخ
 7. روح الله سپاهی گفته:

  سلام و درود فراوان. آیا استرالیا به کارگر ساده برای مشاغلی چون کارواش یا کار در مزرعه و میوه چین نیاز دارد

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری استرالیا باید یک پروسه امتیاز بندی را طی کنید و داشتن نمره آیلتس با عدد 7 یا 8 الزامی میباشد اگر رزومه بیشتری از شما داشته باشیم بهتر می توانیم راهنمایی تان نماییم

   پاسخ
 8. محمود گفته:

  با سلام
  من ۵ساله کارم تکنیسین تعمیرات لوازم خانگیه
  مغازه دارم مدرکم دیپلمه ۲۴ سالمه
  آیا اصلا امکانش هس برا رشته کاریم برم استرالیا

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیایی را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا تقریباً زمان بر است.

   پاسخ
 9. mo گفته:

  باسلام
  میخواستم بدونم نوع مدرک تحصیلی مهم است یا نه
  یعنی مدرک دانشگاه دولتی با سایر دانشگاه ها فرق داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند. این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا تقریباً زمان بر است.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. امیر گفته:

  با درود و خسته نباشید
  بنده ۲۷ سال سن دارم و تا ۶ ماه دیگه آماده برای آیلتس بالای ۷ هستم
  سه ساله طراحی وب سایت می کنم ولی رشته تحصیلیم متاسفانه (نفت) هست
  در ضمن سابقه بیمه هم ندارم
  میخواستم ببینم شانسی برای امتیاز گرفتن دارم ؟ با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی می باشد. امکان کار در استرالیا برای شما نیازمند دانستن میزان سرمایه، وضعیت تاهل و امثالهم است. همچنین می بایست مدرک دانشگاهی خود را ارائه نمایید و داشتن سایر مدارک تنها امتیاز محسوب می شوند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 11. Mohsen vali گفته:

  سلام و ارادت.خسته نباشید.جسارتا نیروی کار واسه نقاشی ساختمان هم نیاز دارن؟؟ بنده سی و هفت سالمه و حرفه ی نقاشی ساختمون دارم.ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به تخصصی بودن موضوع و عدم اطلاع از شرایط شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 12. Angel گفته:

  با سلام
  من ۳۰ سالمه و کارشناسی ارشد مدیریت مالی دارم؛ایلتس ۶ دارم ؛میخوام واسه ویزا تحصیلی استرالیا اقدام کنم ؛نوع دانشگاه یا مقطع برام مهم نیست؛فقط میخوام که حتما استرالیا باشه؛هزینه تحصیلم برام مهم نیست
  اگه بجز تحصیلی ‌هم ویزای دیگه ای هست که بتونم زودتر برم لطفا اطلاعات بدین
  نامزدم اونجا پرمننت هستن و ۹ سال پیش رفتن ولی فعلا سیتیزن نیستن؛اگه باز راهی هست که من بتونم اونجا بدم بفرمایید باز ممنون میشم
  سپاس از گروه خوبتون
  کلی انرژی مثبت گرفتم ازتون 💐

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شرایط اولیه شما برای تحصیل در استرالیا مناسب است هرچند اخذ پذیرش برای مقطع دکترا دارای ظرافت و پیچیدگی خاصی می باشد و عموما اخذ پذیرش از طریق خود دانشجو و با گرفتن سوپروایزر صورت می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می شود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. Pa گفته:

  سلام همسر من ۳۵ سالشونه ۲۰ سال سابقه و تجربه ماهر کاری در اجرای اسکلت بتنی قالب بندی و آرماتوربندی دارن یک پسر ۵ ساله داریم با توجه ب مهارت ایشون ایا تو استرالیا کار ب ای ایشون هست و اینکه خانواده ای برای کار و اقامت میتونیم بریم ؟خیلی ممنون.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   یافتن کار به عنوان پزشک نیازمند معادل سازی مدرک پزشکی ایران با کشور مد نظرتان پیش از کار دارد.برای یافتن موقعیت های شغلی موجود از وبسایت های موسسات کاریابی کشور مورد نظر کمک بگیرید.

   پاسخ
  • Mıe گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ا برای ویزای کار پزشکان در سایر کشورها احتیاج به معادل سازی وجود دارد در وهله اول پزشکان باید به زبان آن کشور تسلط پیدا کنند و بعد از گذراندن دوره های مورد نیاز به صورت عملی و تئوری می‌توانند جهت تخصص و یا کار در کشور مورد نظر اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.

   Rating: 5
   پاسخ
Rating: 5