کار در آلمان و بررسی شرایط آن

 • کار در آلمان و شرایط عمومی آن
 • کار در آلمان از طریق پیشنهاد کاری
 • کار در آلمان از طریق ویزای جستجوی کار
 • کار در آلمان و کارت آبی یا Blue Card
 • کار در آلمان و مدارک ویزای کاری آلمان
 • کار در آلمان و نرخ بیکاری
 • کار در آلمان و موسسات کاریابی در آلمان
 • کار در آلمان و مشاغل مورد نیاز
 • کار در آلمان و میزان حقوق
 • کار در آلمان و مزایای آن
کار در آلمان کار در آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در آلمان و مقدمه ای بر آن

کار در آلمان ، شرایط اخذ ویزای کار در آلمان و مهاجرت و اخذ اقامت آلمان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفته است. از آنجایی که کشور آلمان پس از آمریکا و ژاپن سومین کشور قدرتمند صنعتی در دنیاست بنابراین موقعیت های شغلی مناسبی برای نیروهای ماهر و متخصص در این کشور وجود دارد و همین امر سبب گردیده تا سالانه مهاجران زیادی  کار در کشور آلمان را انتخاب کنند. در باب مهاجرت از طریق کار در کشور آلمان توجه به این نکته حایز اهمیت می باشد که شرایط گرفتن ویزای کاری آلمان چگونه است؟ ما در این مقاله اساسی ترین و مهمترین مسایل در خصوص کار در آلمان را مورد بررسی قرار داده ایم. علاوه بر این کارشناسان زبده موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش، همواره آماده ارائه مشاوره در زمینه کار در آلمان و مهاجرت کاری به آلمان می باشند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آلمان

video کار در آلمان

مقاله مرتبط

اقامت آلمان از طریق کار

کار در آلمان و شرایط عمومی آن

کار در آلمان برای اتباع ایرانی و بسیاری از افراد خارجی دارای شرایط بسیار مناسبی است و می تواند منجر به اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان گردد. کشور آلمان عضو اتحادیه اروپا است. مساحت این کشور 35712141 کیلومتر مربع و جمعیت آن در حدود 82 میلیون نفر می باشد. زبان رسمی کشور آلمان، آلمانی و واحد پولی آن یورو است. کشور آلمان قطب اقتصاد اروپا است. نرخ بیکاری این کشور 3.6 درصد می باشد که درصد بسیار کمی محسوب می شود.  این کشور با کمبود نیروی کار روبروست و درهای خود را به روی متخصصان خارجی گشوده است و از آنجاییکه سن جامعه آلمان بالاست به همین دلیل کشور آلمان پذیرای نیروی کار جوان و تحصیل کرده است. این کشور به کسانی که تحصیلات در حد لیسانس و بالاتر و همچنین مدرک زبان آلمانی و سن زیر چهل سال را دارند اجازه ورود به کشور آلمان به مدت شش ماه را داده و در صورتی که منجر به قرارداد کاری با کارفرمای آلمانی گردد می توانند اقامت کشور آلمان را اخذ نمایند.

کار در آلمان از طریق پیشنهاد کاری

متقاضیان اخذ ویزای کار در آلمان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم به این کشور صنعتی مهاجرت کرده و مشغول به کار گردند و اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ نمایند. اخذ ویزای کار در آلمان به چند طریق امکان پذیر می باشد که درادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت. به متقاضی کار در اتحادیه اروپا این اجازه داده می شود که برای مدت زمان مشخصی حدودا بین 3 تا 6 ماه در کشور آلمان به جستجوی کار بپردازد و در صورت پیدا کردن کار مناسب و مرتبط با رشته ی تحصیلی درخواست کارت اقامت بدهد.

اخذ ویزای کار در آلمان برای اتباع خارجی مشابه اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا به این صورت می باشد که متقاضی کار در آلمان نیازمند یک پیشنهاد شغلی است که امری بسیار سخت می باشد چرا که بایستی کارفرما آگهی را به مدت 3 ماه در کشور آلمان درج نماید و سپس به مدت 3 ماه دیگر در اتحادیه ی اروپا تکرار شود و در صورتی که متقاضی شغل مورد نظر در کشور آلمان و اتحادیه ی اروپا نباشد این دعوت نامه به متقاضی خارجی می رسد.

کار در آلمان از طریق ویزای جستجوی کار

کار در آلمان و اخذ ویزای کاری آلمان علاوه بر اینکه از طریق پیشنهاد کاری ممکن است می تواند از طریق ویزای شش ماهه جستجوی کار نیز اخذ گردد. فرد پس از اخذ این ویزا وارد کشور آلمان شده و فرصت شش ماهه ای جهت یافتن کار دارد و در صورتی که پیشنهاد شغلی مناسب اخذ نماید ویزای او تمدید گردیده و موفق به دریافت بلوکارت کشور آلمان می شود . بلوکارت آلمان قابلیت تمدید شدن را دارد و شخص با دارا بودن آن امکان اخذ اقامت دایم را نیز دارد. جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان فرد متقاضی می بایستی دارای مدرک دانشگاهی حداقل کارشناسی و سن زیر 45 سال و مدرک زبان آلمانی باشد.

فرد با اخذ ویزای جستجوی کار آلمان نمی تواند همسر و فرزندان زیر هجده سال خود را از ابتدا همراه خود ببرد و پس از اخذ شغل این امکان وجود دارد که خانواده به او ملحق گردند. پروسه انجام این کار معمولا بین 3 تا 6 ماه بطول می انجامد و همسر فرد با دارا بودن مدرک زبان آلمانی a1 برای اخذ ویزا به سفارت مراجعه می نماید .

کار در آلمان و کارت آبی یا Blue Card

با کار در آلمان تحت شرایطی شخص می تواند در کنار اخذ اقامت آلمان برای دریافت بلوکارت آلمان نیز درخواست دهد که مجموعه ای از این شرایط به شرح زیر است:

 • متقاضی دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه معتبر و مورد تایید کشور آلمان باشد.
 • متقاضی بایستی قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود با شرکت آلمانی در دست داشته باشد.
 • حقوق دریافتی فرد در قرارداد منعقده با شرکت آلمانی حداقل در سال 45000 یورو باشد البته درمشاغل مورد نیاز کشور آلمان اگر سالانه 35000 یورو حقوق دریافت کند نیز کفایت می کند.

مدت زمان اعتبار کارت آبی بسته به قرارداد کاری فرد دارد. در صورتی که قرارداد کاری چهار ساله باشد اعتبار کارت چهار ساله خواهد بود و نهایتا موفق به دریافت اقامت دائم می گردد. در صورتی که قرارداد کاری کمتر از چهار سال باشد اعتبار کارت آبی به همان میزان بعلاوه سه ماه بیشتر خواهد بود.

هزینه ویزای کار آلمان
گرفتن ویزای کار آلمان
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

کار در آلمان و مدارک ویزای کاری آلمان

به منظور کار در آلمان شما بایستی مدارکی را تهیه و ارائه نمایید که این مدارک در کنار مدارک هویتی، مدارکی دال بر توانایی علمی و عملی شما نیز می باشد، مدارک لازمه جهت اخذ ویزای کاری آلمان بطور کامل در زیر عنوان شده است.

 • ارائه پرینت ساپورت مالی به سفارت
 • ترجمه کلیه مدارک تحصیلی به زبان آلمانی یا انگلیسی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • اصل شناسنامه
 • پاسپورت
 • تکمیل فرم تقاضای کار
 • ارائه رزومه کامل
 • بیمه نامه
 • رزرو هتل و داشتن بلیت هواپیما

کار در آلمان و نرخ بیکاری

یکی از مهم ترین نکات در زمینه اخذ ویزای کاری توجه به نرخ بیکاری کشور مورد نظر می باشد. نرخ بیکاری نشان دهنده تعداد افراد بیکار در آن کشور می باشد. کار در آلمان به این دلیل که نرخ بیکاری پایین دارد مطلوب می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور آلمان در ماه های اخیرسال 2018 قابل مشاهده است.

کار در آلمان کار در آلمان

کار در آلمان و مشاغل مورد نیاز

جهت کار در آلمان افراد می توانند با داشتن مدارک مختلف درخواست کار دهند اما به طور قطع دسته ای از مشاغل با توجه به اینکه کشور آلمان، کشوری صنعتی است شرایط کاری بهتری داشته و امکان پیدا کردن کار در آلمان در این رشته ها بیشتر است، از جمله این رشته ها می توان به رشته های زیر اشاره کرد.

مهندسی نرم افزار برنامه نویسی
مکانیک و مهندسی خودرو و فلزات مکاترونیک، انرژی و الکترونیک
ساخت و ساز تجهیزات و عرضه ابزار فناوری اطلاعات، پردازش داده ها، محاسبات
راننده راه آهن (لوکوموتیو) تحقیقات فنی و توسعه علم
بهداشت، درمان و مراقبت مشاغل در مکاترونیک
مشاغل در فن آوری اتوماسیون حرفه در تکنولوژی ماشین الکتریکی
ساخت و ساز ساختمان مشاغل لوله کشی، گرمایش، تهویه مطبوع
مشاغل در کوره و سیستم های گرمایش هوا حرفه بهداشت، پرستاری
مشاغل در ارتوپدی، فن آوری توانبخشی حرفه در شنوایی شناسی
متخصص برای فن آوری فلزی – فناوری ساخت جوشکار
رانندگان قطار حمل و نقل ریلی مهندس در مهندسی برق (فن آوری اتوماسیون)
مهندسی برق برق صنعتی
مهندس تجهیزات بهداشتی مهندس گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع
کار در آلمان برای ایرانیان

کار در آلمان و موسسات کاریابی در آلمان

برای رسیدن به کار در آلمان یکی از مهم ترین اقدام ها بررسی موسسات کاریابی معتبر است تا با استفاده از خدمات آن ها بتوان متناسب با رشته تحصیلی خود و مهارت های کاری به کار مورد نظر دست پیدا کرد. در جدول زیر فهرستی از موسسات کاریابی خدمت شما متقاضیان عزیز ارایه گردیده است.

Tml-professional Sp. z o

AZ Futuro – Trabajar en Alemania

Schwarzwaldstraße, 18
Tuttlingen, 78532
Germany

 

Contacts & Management

Stresemannstraße, 28, 28
Düsseldorf, 40210

Email:
info@contacts-management.de
Tel: +49 (0)211/876714-0
Fax: +49 (0)211/3858328

 

English Language Jobs

Melrose 42
۶۹۲۲ BD Duiven

 

Proco Global Frankfurt

An der Welle, 4
Frankfurt, 60322

 

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59
۱۲۳۵۹ Berlin
Germany

TTA Personal GmbH

Warschauer Str., 39
Berlin, 10243
Germany

 

Job Center Berlin-Lichtenberg

Gotlindestr. 93
۱۰۳۶۵ Berlin
Germany

Lichtenberg

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59
۱۲۳۵۹ Berlin
Germany

 

کار در آلمان و میزان حقوق

بازار کار در آلمان برای متقاضیان خارجی بسیار مناسب است به خصوص اگر فرد دارای مدرک تحصیلی مناسب باشد. مهندسی یکی از مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به طور متوسط درآمد یک مهندس برای مثال مهندس برق یا ساختمان 36000 یورو تا 45000 یورو در سال می باشد که البته سالانه نیز افزایش می بابد پس از حدود ده سال می توان انتظار رسیدن به حقوق بالا در سطح 50000 یورو را داشت و در مشاغل پزشکی نیز میانگین حقوق در سال 49000 یورو به بالا است. در حال حاضر در سراسر آلمان نیاز به چندین هزار پزشک وجود دارد و در سال های آتی نیز این تقاضا افزایش می بابد.

کار در آلمان و مزایای آن

کار در آلمان به طور قطع با توجه به شرایطی که این کشور برای نیروی کار ارائه می دهد از مزایای بیشماری برخوردار است که چندی از مزایای کار در آلمان را در زیر بررسی می کنیم.

 • امکان اخذ اقامت کشور آلمان
 • امکان اخذ ویزا برای سایر اعضای خانواده
 • امکان استفاده از خدمات اجتماعی، رفاهی و درمانی برای تمام اعضای خانواده
 • امکان سفر به اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در آلمان و سخن پایانی

کار در آلمان و شرایط اساسی اخذ ویزای کارآلمان و اخذ اقامت از طریق کار در آلمان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. کار در آلمان یکی از راه های مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت آلمان است. در صورتی که شخص شرایط لازم را داشته باشد به طور قطع می تواند در این مسیر به موفقیت برسد. شما متقاضیان گرامی می توانید جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص کار در کشور آلمان مقالات ما را با کلید واژه ملک پور جستجو کرده و مطالعه بفرمایید و در صورت ابهام نیز با موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از راهنمایی های وکلای این موسسه برخوردار شوید.همچنین توصیه میشود پیش از هر اقدام با تهیه و مشاهده ویدیو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت شرایط خود را برای مهاجرت از طرق مختلف برای تمامی کشورها بررسی نمایید تا با آگاهی کامل همانند یک وکیل مهاجرتی نسبت به مهاجرت خود تصمیم گیری و اقدام نمایید. همچنین در قسمت دیدگاه در انتهای این مقاله نیزمی توانید نظرات و پرسش های خود را بگذارید در سریع ترین زمان ممکن به آن ها پاسخ داده خواهد شد .

law کار در آلمان
21 پاسخ
 1. بهزاد گفته:

  سلام
  ببخشید من گیج شدم واقعا.
  توی لیست مشاغل مورد نیاز بالا نوشته رشته عمران(ساختمان) نیاز هست. از طرفی شما میگین کشور صنعتی هست و برای رشته عمران کار پیدا کردن سخته!
  الان وضعیت چیه؟ کار ما ریسکیه یا ارزش اقدام داره؟
  لطفا روشن کنید مطلب رو

  ارشد عمران سازه هستم.مجرد.۳۲ساله.ایلتس۶.سابقه کار با پروانه نظام مهندسی

  تشکر

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط سنی و تحصیلی شما مناسب می باشد اما دلیل اینکه عنوان می شود که شانس کاریابی بالایی ندارید این است که تخصص شما متناسب با قوانین عمرانی ایران و اقلیم ایران می باشد و تفاوت هایی با کشور آلمان وجود دارد و تطبیق این قوانین زمان بر است و در فاصله 6 ماه فرصت کاریابی در ویزای جستجوی کار در آلمان برای شما مشکل می باشد

   پاسخ
 2. Soozi گفته:

  سلام آقای ملک پور عزیز. ممنون از راهنمایی ها و اطلاعات مفیدتون. ‌من ۳۶ ساله ام و مدرک مهندسی تکنولوژی قند سازی از علمی کاربردی و فوق لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه آزاد دارم. و ۱۴ سال سابقه کار مرتبط در کارخانه قند را دارم. ایلتس ۵ هم دارم . بنظر شما به کدوم روش میتونم در آلمان مشغول به کار و زندگی بشم. و چقدر نیاز به تمکن مالی هست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت راه های مختلفی دارد و هر کدام از این راه ها شرایط و هزینه های خاص خود را دارند. شما اطلاعاتی از گپ تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن فرزندان و …. ارائه نداده اید.پیشنهاد میکنیم اطلاعت زیر و همچنین راه مهاجرت تدریجی مد نظر خود را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 3. نیما گفته:

  با سلام و احترام خدمت استاد گرانقدر جناب آقای دکتر ملک پور
  ضمن آرزوی بهترین ها برای شما و خانواده محترم و همکاران گرامی، سوالی داشتم. در ویدیویی که تقریبا 3-4 هفته پیش در کانال تلگرام قرار دادید فرمودید با توجه به تعطیلی دفاتر و فعالیت دفاتر به صورت مجازی و استقبال مردم به زودی تخفیفات جدیدی در راه است و مژده تخفیفات 95% انگلستان و احتمالا 95% ویزای کار آلمان و اتریش را دادید. اینجانب مدت ها است که ویدیوهای عاااالی شما را پیگیری کرده و مقالات بسیاری را خوانده ام، با مشاورین وین از طریق واتس آپ مشاوره داشتم و همینطور مشاوره حضوری شده ام به مدت 1 ساعت در تهران. الان 38 ساله (دارم نزدیک به 39 میشم) و قصد جدی برای مهاجرت کاری دارم.
  سوال بنده این است آیا تخفیفات 95% ویزای کار اتریش و آلمان در راه است؟ و اصولا قصد دارید همچین تخفیفاتی اعمال کنید که بنده منتظر باشم؟
  با تشکر از شما؛ بیصبرانه منتظر پاسخ شما هستم.
  ارادتمند شما نیما از تهران.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام و عرض تشکر و قدردانی بابت دنبال کردن ما و ابراز لطف شما به مجموعه MIE ، به عرض می رسانیم که تخفیفات در زمینه های مختلف به محض تعیین شدن از طریق شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما خواهد رسید. با تشکر از همراهی شما

   پاسخ
 4. رضا گفته:

  سلام، من نصاب الکتریکال آسانسور هستم اما رشته تحصیلی ام دانشجوی ارشد مکانیک جامدات هستم آیا میتونم از طریق کاری که دارم به آلمان مهاجرت کنم باتوجه به اینکه کارم بیشتر به برق نزدیکه؟
  و سوال دوم؛ من تو نرم افزار های طراحی مثل کتیا و سالیدورک تسلط خوبی دارم اما سابقه کار ندارم توشون آیا میتونم از این طریق هم مهاجرت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود ارائه دهید و شغلی که در آلمان نیز پیدا می کنید باید مرتبط به رشته تحصیلی شما باشد.

   پاسخ
 5. پیام گفته:

  سلام و عرض ادب من فارغ التحصیل رشته تعمیر و نگهداری هواپیما از دانشگاه افسری شهید ستاری هستم و الان هم حدود 3سال سابقه کار در ارتش نیروی هوایی دارم می خاستم بدونم شرایط گرغتن ویزای کار المان رو دارم یا نه البته مدرک ایلس هم دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  با سلام بنده راهبر قطار مترو هستم. دارای ۱۱ سال سابقه کاری هدایت قطار مترو و دارای گواهینامه های پایه یک و دو قطار.. دارای مدرک کارشناسی مکانیک خودرو از دانشگاه علمی کاربردی.. متاهل هستم و دو تا بچه دارم. الان ۳۴ ساله هستم.. شرایط کار در آلمان را دارم یا خیر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. مسعود گفته:

  درود بر شما و خسته نباشیدُ
  من دارای مدرک فوق لیسانس عمران از دانشگاه فنی دارمشتادت آلمان هستم و از سال 1991 تا 2002 مقیم آلمان بوده ام. بمدت حدودا 15 سال در حوزه سدسازی مشغول کار بودم. متاهل هستم و دو فرزند 9 و 12 ساله دارم. متولد سال 1347 هستم. آیا با توجه به سن بالای 45 سال شانس اخذ اقامت کاری در آلمان را دارم.
  پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. مجتبی گفته:

  آیا من با لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور (از طریق کنکور و نه فراگیر) سن 38 سال و 12 سال سابقه کاربه عنوان کارمند رسمی در یکی از بانکهای دولتی و توانایی مالی مناسب جهت ساپورت خود و همسر و فرزندم و در صورت کسب مدرک زبان آلمانی مورد نیاز‏؛ شانسی برای مهاجرت به آلمان از طریق این ویزا رو دارم؟ آیا امکان پیدا کردن شغل برای من کم است یا زیاد؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام. دوست عزیز کار در آلمان ویژه سنین زیر 35 سال است و شامل دانشگاه پیام نور هم نمی شود. پیشنهاد میکنیم جهت مشورت درباره سایر روشهای مهاجرتی با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. مجتبی گفته:

  سلام و عرض ادب.
  در صورتی که موفق به اشتغال در آلمان از طریق ویزای job seeker شویم ‏آیا این اقامت میتواند در نهایت به شهروندی و اخذ پاسپورت آلمان منتهی شود؟ آیا شرایط خاصی برای این اتفاق لازم است؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما پس از کار و زندگی در آلمان به مدت 5 سال می توانید جهت اخذ اقامت دائم آلمان درخواست دهید. و پس از اینکه مجموعا 8 سال در آلمان اقامت داشتید می توانید جهت اخذ تابعیت و پاسپورت آلمان اقدام کنید. البته این زمان لازم می تواند در صورت ازدواج شما با یک تبعه آلمانی کاهش پیدا کند.

   پاسخ
 10. غزل اعظم طاهری گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور عزیز و بزرگوار
  خیلی خوشحالم که ما ایرانی ها همچون شمایی را داریم.ممنون
  اقای ملک پور من ۲۳ساله هستم و حدود ۲سال هست که با مدرک لیسانس آموزش ابتدایی از دانشگاه تربیت معلم تهران مشغول به کار معلمی در منطقه ۱۴ تهران هستم و همچنین عضو تیم ملی اسکواش ایران در رده جوانان هستم.بنده متاهل هستم و شوهرم ۲۵ساله هستند و دارای مدرک دکتری دامپزشکی از دانشگاه آزاد با معدل بالای ۱۷ هستند و یک مقاله ی بین المللی هستند.
  ما هردو می‌توانیم به راحتی تافل و ایلس بالای۷بگیریم
  اقای ملک پور عزیز ما میخواهیم برای اقامت کاری اقدام کنیم چه از طریق دامپزشکی همسرم و چه از طریق معلمی یا ورزش اسکواش خودم که هم عضو تیم ملی هستم و هم مدرک مربی گری درجه یک بین الملی را دارم
  خواهش میکنم ما را راهنمایی بفرمایید .ما شما را داخل کانال تلگرام هم دنبال میکنیم اگر ممکن هست داخل کانالتون هم ویس بدید در این رابطه خیلی خوب می‌شود اقای ملک پور عزیز

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5