کار در آلمان برای ایرانیان و بررسی شرایط آن

کار در آلمان برای ایرانیان و مدارک و مراحل اخذ ویزای کار آلمان، اعم از ویزای جستجوی کار و ویزای کار از طریق پیشنهاد کار (Job Offer) مورد بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. جذابیت های آلمان سبب شده است که مهاجرین زیادی از سراسر دنیا جذب این کشور پیشرفته شوند. کار در آلمان یکی از روش های مهاجرت به این کشور است که ایرانیان زیادی نیز این روش را انتخاب می نمایند. همواره سوالات زیادی در زمینه ویزای کار آلمان از کارشناسان ما پرسیده می شود. آیا شما از شرایط کار در آلمان برای ایرانیان آگاه هستید؟ پذیرش نیروی کار در آلمان به چه صورت انجام می گیرد؟ و آیا کار در آلمان بدون مدرک تحصیلی امکان پذیر است؟ در ادامه این نوشتار کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) به پاسخ گویی به این سوالات و بررسی سایر جوانب کار در آلمان پرداخته اند. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با مؤسسه از مشاوره رایگان تلفنی در تمامی امور مهاجرت بهره برید. 

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

کار در آلمان 1 کار در آلمان برای ایرانیان

برای سنجش رایگان شرایط خود جهت دریافت ویزای کار آلمان می توانید دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند و یا در صورت تمایل می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

(دقت نمایید در ساعاتی که پاسخگوی تلفن نیستیم، فقط کافیست فرم دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.)

نگاهی کوتاه بر شرایط اخذ ویزای کار آلمان

کار در آلمان 3 کار در آلمان برای ایرانیان

کار در آلمان و شرایط عمومی آن

آلمان کشوری از حوزه اتحادیه اروپا و عضو شنگن می باشد. اتحادیه اروپا ۲۸ کشور اروپایی را شامل می شود و اقتصاد اروپا از زمان تشکیل این اتحادیه به صورت یکپارچه درآمده و قوانین کار در کشورهای این اتحادیه هم تقریبأ مشابه شده است. این کشورها همچنین در اعطای اجازه اقامت و تابعیت اکثرأ مشابه عمل می کنند. همسایگان آلمان از قسمت شمالی دانمارک، از غرب بلژیک و هلند و در جنوب لوکزامبورگ، سوییس، اتریش و فرانسه می باشد و در شرق لهستان و جمهوری چک قرار دارد. دریای شمال و دریای بالتیک راه های ارتباطی آلمان با آب های آزادند. جمعیت آلمان حدود ۸۲ میلیون نفر می باشد و پر جمعیت ترین کشور اروپا است. آلمان بعد از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی جهان است.

آلمان به شدت در داشتن نیروی کار با کمبود و پیری روبرو است، از این رو اقدام به جذب نیروی کار ماهر خارجی می نماید و شرایط کار مناسبی را فراهم آورده است. حقوق بالا، مزایای مناسب و امنیت شغلی بالا از جمله دلایل بسیاری از افراد برای مهاجرت کاری به این کشور می باشد. در برخی از صنایع میزان ساعات کاری 35 ساعت در هفته است. درحال حاضر آلمان بازار کار بسیار خوبی به خصوص برای مهندسان دارد و خدماتی که برای کار ارایه می دهد از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار است.

کار در کشور آلمان برای ایرانیان و سایر افراد یک مزیت خیلی مهم داشته و آن این است که کار در آلمان می تواند پلی برای اخذ اقامت و در نهایت اخذ شهروندی آلمان باشد که شرایط خاص خود را دارد ولی مهاجرت به آلمان از طریق کار یکی از راه های مناسب و پرطرفدار می باشد. کار در آلمان برای ایرانیان و سایر ملیت ها دارای شرایط خاصی می باشد و انواعی از ویزاهای کار را دارد که هرکدام ملزومات خود را دارند لذا در این مقاله به بررسی این موضوعات پرداخته شده است.

مهاجرت به آلمان 1 کار در آلمان برای ایرانیان

در این ویدئو خواهید آموخت:

قوانین مربوط به ویزای جستجوی کار در آلمان و اتریش به چه صورت است.

برای دریافت پیشنهاد کار چه مدارکی ارائه دهیم.

قبل از مصاحبه سفارت آلمان چه اقداماتی انجام دهیم.

قوانین دریافت اقامت دائم و پاسپورت آلمان از طریق کار چیست.

آیا برای دریافت ویزای کار آلمان به وکیل نیاز داریم؟

فایل صوتی این ویدئو

audio کار در آلمان برای ایرانیان

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان – بخش اول

video کار در آلمان برای ایرانیان

کار در آلمان و انواع ویزاهای کاری آلمان

برای ورود به کشور آلمان و کار در این کشور نیاز به اخذ ویزای کار دارید. انواع مختلفی از ویزاهای کار در آلمان وجود دارد، انواع ویزاهایی که ایرانیان می توانند به وسیله آن به کار در آلمان بپردازند، شامل موارد زیر می باشد.

 • ویزای جستجوی کار
 • ویزای کار از طریق پیشنهاد شغلی
 • ویزای کار از طریق بلو کارت آلمان

شرایط دریافت هر یک از این نوع ویزاها و کار در آلمان برای افراد مقیم مناطق مختلف دنیا متفاوت می باشد. با توجه به ملیت افراد شرایط کار برای دسته بندی ارائه شده در لیست زیر متفاوت می باشد.

 • فرد عضو اتحادیه اروپا EU باشد.
 • فرد عضو مناطق اقتصادی اروپا سویس EEA باشد.
 • یا از شهروندان کشورهای ثالث باشد.

از آنجایی که این مقاله مختص ایرانیان نوشته شده است، مطلب مورد بحث ما شهروندان کشورهای ثالث است. بنابراین در ادامه به شرایط کار در آلمان برای کشورهای ثالث از جمله ایرانیان می پردازیم و شرایط سایر کشور ها را بررسی نخواهیم کرد. با ادامه مقاله همراه شوید و از شرایط کار در آلمان برای ایرانیان آگاه شوید.

کار در آلمان از طریق ویزای نیروی کار ماهر یا Skilled Worker

در این روش ابتدا شما نیاز به پیدا کردن کارفرما در کشور آلمان دارید. به این طریق که کارفرمای شما ابتدا می بایست شغل مورد نظر را ۳ ماه در کشور آلمان و پس از آن ۳ ماه دیگر در اتحادیه اروپا آگهی کند اگر فردی از داخل کشور آلمان و یا داخل اتحادیه اروپا تمایل به تصاحب این موقعیت شغلی نداشت آنگاه کار فرما می تواند درخواست دعوت به کار از شما در ایران نماید. راه دیگر در این روش این است که کارفرما به شخصه و یا توسط وکیل به اداره کار مراجعه نماید و این اداره را قانع نماید که نیروی کار مورد نظر او در کشور آلمان یافت نمی شود و کارفرما می بایست این نیروی کار را از ایران استخدام نماید. 

پیشنهاد ویژه

یکی از بزرگ ترین موانع در این روش، یافتن کارفرما در آلمان می باشد. به همین دلیل مؤسسه حقوقی ملک پور روش اقامت کار شرکت یا بلوکارت از طریق ثبت شرکت را معرفی نموده است که می توانید در لینک زیر در مورد آن مطالعه کنید. 

بلو کارت Blue Card

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 6 کار در آلمان برای ایرانیان

کار در آلمان و کارت آبی یا Blue Card

BLUE CARD  کشور آلمان یک نوع ویزای کار می باشد که قابل تمدید در کشور آلمان است و این امکان را دارد که اقامت موقت کشور آلمان را به اقامت دایم تبدیل نماید. در ۱ اوت سال ۲۰۱۲ سیستم کارت آبی اتحادیه اروپا در کشور آلمان آغاز شد. اگر فردی که ویزای جستجوی کار ۶ ماهه کشور آلمان را دریافت می کند بتواند در کشور آلمان کاری متناسب را پیدا نماید ویزای فرد به مدت ۶ ماه دیگر هم تمدید می شود و پس از آن فرد می تواند Blue Card کشور آلمان را هم دریافت نماید. کارت آبی  اتحادیه اروپا برای حداکثر ۴ سال صادر خواهد شد و یا برای یک دوره کوتاه برای قرارداد کار کوتاه صادر می شود. برای دریافت کارت آبی شرایط خاصی باید برآورده شود که در زیر عنوان شده است.

 • فرد متقاضی باید فارغ التحصیل یک دانشگاه معتبر باشد که مدرک این دانشگاه مورد تایید کشور آلمان واقع شود.

 • فرد متقاضی باید یک قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود در کشور آلمان را داشته باشد.

 •  فرد بدون پیشنهاد کار نمی تواند BLUE CARD کشور آلمان را دریافت نماید.

 • حقوق دریافتی فرد متقاضی که با یک شرکت آلمانی قرارداد کار دارد باید در سال حداقل ۴۵،۰۰۰ یورو باشد.

 • اگر فرد فارغ التحصیل یکی از رشته هایی باشد که کشور آلمان به آن نیازمند است مثل ریاضیات، علوم پایه، IT، مهندسی، پزشکی و… حقوق دریافتی چنین اشخاصی می تواند سالی ۳۵،۰۰۰ یورو باشد.

شخصی که بلوکارت آلمان را دریافت می کند می تواند خانواده خود را همراه ببرد و آنها هم اجازه کار و زندگی را در آلمان خواهند داشت اما مدت اقامت و کار در کشور آلمان بستگی به اعتبار BLUE CARD دارد.

شخصی که BLUE CARD کشور آلمان را دارا می باشد و مدرک زبان آلمانی حداقل تا سطح B1 را هم دارا است خیلی راحت تر و سریع تر می تواند اقامت دایم کشور آلمان را دریافت نماید. حتی ممکن است فرد پس از گذشت ۳ ماه اقامت دایم کشور آلمان را دریافت نماید و پس از گذشت ۳ سال از اقامت دایم فرد می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور آلمان اقدام نماید اما نکته مهمی که وجود دارد این است که افرادی که اقامت دایم کشور آلمان را دریافت کرده اند نباید بیشتر از ۶ ماه در خارج از کشور آلمان زندگی کنند در غیر این صورت اقامت دایم خود را از دست خواهند داد.

کار در آلمان و ویزای جست و جوی کار یا Job Seeker

در تعداد کمی از کشورها از جمله آلمان این امکان وجود دارد که اشخاص تحت ویزای (جست و جوی کار)  آربایت زوخه وارد خاک آلمان شده و طی مدت ۶ ماه شغل بیابند. واضح است که از مستلزمات برقراری ارتباط و رفع حداقل حوائج آشنایی به زبان مشترک می باشد. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک زبان آلمانی B1 داشت. نیاز به تکلم و برقراری ارتباط امری اجتناب ناپذیر است و در هر نوع اقدامی جهت مهاجرت ارائه مدرکی دال بر دانستن زبان کشور مورد نظر یا حداقل قدرت بر تکلم حتی به زبان مورد وثوق دولت ها مورد نیاز است. همچنین برای اخذ این ویزا حداقل باید مدرک لیسانس داشته باشید.

دقت کنید ویزای جستجوی کار در آلمان یک ویزای شش ماهه است و شخص می بایست در مدت شش ماه قرارداد کاری خود را منعقد نماید. شخص می بایست در ابتدا به صورت انفرادی وارد کشور آلمان شده و به جستجوی کار بپردازد. چنانچه شخص بتواند در این مدت شش ماه قرارداد کاری منعقد نماید می تواند همسر و فرزندان خود را نیز به کشور آلمان بیاورد. منظور از قرارداد کاری قراردادی با حداقل یک سال اعتبار است. گفتنی است که این شغل می بایست مرتبط با تحصیلات و سابقه ی کاری فرد متقاضی باشد.

پس از اینکه فرد متقاضی قرارداد خود را منعقد نمود ابتدا به وی یک کارت اقامت یک ساله و در بار دوم نیز یک اقامت یک ساله اعطا می شود و پس از آن یک اقامت ۳ ساله به فرد تعلق می گیرد. پس از طی شدن این پنج سال شخص می تواند درخواست اقامت دائم آلمان نماید. درصورتی که شخص با یافتن شغلی دستمزدی بیش از متوسط حقوق در آلمان دریافت نماید یعنی معادل ۳،۰۰۰ تا ۳،۵۰۰ یورو بعد از یک سال موفق به دریافت Blue Card می شود.

کار در آلمان برای ایرانیان و کاریابی در آلمان از جمله تخصص های ما می باشد که در صورت تمایل می توانید با دفتر وین ما و یا دفاتر همکار ما در ایران، تماس مستقیم داشته و از امکان مشاوره ای حرفه ای و رایگان جهت دریافت اطلاعات در این زمینه بهره مند گردید .

ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 8 کار در آلمان برای ایرانیان

در این ویدئو خواهید آموخت:

چه نکات مهمی برای ارائه یک پرونده مناسب به سفات آلمان وجود دارد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان کدام است.

سند مورد نیاز برای اثبات سابقه کار چیست.

تمکن مالی مورد نیاز برای دریافت ویزا چه میزان است.

چگونه شانس دریافت ویزای جستجوی کار آلمان را افزایش دهیم.

فایل صوتی این ویدئو

audio کار در آلمان برای ایرانیان

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان – بخش دوم

video کار در آلمان برای ایرانیان

کار در آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان

معمولاً شانس یافتن کار در آلمان از طریق ویزای جستجوی کار بیشتر می باشد و کارفرمایان تمایل دارند که افرادی را استخدام کنند که ویزای جستجوی کار آلمان را دارند. علت این امر این است که کارفرما اطمینان پیدا می کند که شخص می تواند مجوز کار  در آلمان را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کند. بنابراین در این قسمت به مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای جستجوی کار آلمان پرداخته شده است. برای اخذ ویزای کار آلمان مدارکی را باید در زمان درخواست ارائه دهید، مهم ترین این مدارک در لیست زیر عنوان شده است.

 • پرنمودن فرم تقاضا
 • 3 قطعه عکس ۶*۴
 • کپی صفحات پاسپورت
 • شناسنامه متقاضی به همراه کپی
 • بیمه نامه
 • ارائه مدرک حداقل لیسانس
 • ترجمه مدارک به زبان انگلیسی و یا آلمانی
 • مدارک تحصیلی و ترجمه انگلیسی یا آلمانی
 • سوابق کار

  بهترین سابقه کار 5 سال می باشد اما 3 سال سابقه کار هم پذیرفته می باشد. نیازی به ارائه سابقه کار با بیمه نمی باشد.

 • پرینت موجودی حساب

  برای اثبات توانایی پرداخت هزینه زندگی باید ارائه شود. 

 • مدرک زبان B1 آلمانی

  برای اثبات توانایی پرداخت هزینه زندگی باید ارائه شود. 

 • ارائه نامه ای که هدف شما از سفر به آلمان را توضیح دهد.

  برای اثبات توانایی پرداخت هزینه زندگی باید ارائه شود. 

 • توصیه می کنیم مکاتبات کاریابی خود را نیز ضمیمه کنید.

  برای اثبات توانایی پرداخت هزینه زندگی باید ارائه شود. 

 • اثبات دارا بودن محل زندگی در آلمان

  برای اثبات توانایی پرداخت هزینه زندگی باید ارائه شود. 

اخذ ویزای کار کانادا 4 کار در آلمان برای ایرانیان

مدارک ارائه شده باید مهر دادگستری و امور خارجه داشته باشد و مورد تایید سفارت قرار گیرد. حتما به این نکته توجه داشته باشید که نظر افسر پرونده می تواند در نتیجه درخواست شما تاثیر بگذارد، بنابراین زمان مراجعه به سفارت علاوه بر ارائه کامل مدارک، برخورد شما با افسر پرونده نیز دارای اهمیت می باشد. 

لازم به ذکر است که در صورتی که به هر دلیلی درخواست شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان رد شود، می توانید درخواست تجدید نظر کنید.

انواع راه های مهاجرت به آلمان

کار در آلمان و ارزشیابی مدرک تحصیلی شما جهت کار در آلمان

پس از اینکه پیشنهاد شغلی خود را دریافت کردید. بعد از اتمام موفقیت آمیز مصاحبه ها مدرک تحصیلی فرد در آخرین مرحله ارزشیابی می گردد. فرد باید قرارداد کاری به همراه سایر مدارک را تحویل سفارت دهد. مدت زمان صدور ویزای موقت کاری بین ۶ تا ۸ هفته زمان خواهد برد.

در این مدت مدارک فرد جهت بررسی به آلمان ارسال خواهد شد. این بررسی شامل مدرک تحصیلی، سابقه سفر بین المللی، اعتبار کارفرمایی که از شما دعوت به کار کرده است، می باشد.

بعد از موفقیت آمیز بودن نتیجه، سفارت به صورت تلفنی با فرد تماس خواهد گرفت و اطلاع می دهد که روز مشخصی جهت دریافت ویزا به سفارت مراجعه کند. ویزا صادر شده 3 ماه اعتبار دارد و حکم ورود شما به آلمان است بعد از ورود به آلمان درخواست بلو کارت را باید به اداره اتباع خارجه Ausländerbehörde  شهر محل اقامت خود ارائه کرد.

گرفتن ویزای کار آلمان

کار در آلمان و بررسی ویزای همراه

کشور آلمان برای مهاجرین که تمایل به کار کردن در این کشور دارند، قانونی با نام الحاق خانواده دارد. بر اساس این قانون اتباع خارجی که در کشور آلمان مشغول به کار می باشند و دارای مجوز کار هستند می توانند برای همسر و فرزندان خود نیز مجوز اقامت در آلمان را اخذ نمایند. البته باید به این نکته اشاره کرد که ویزای جستجوی کار آلمان در واقع مجوز کار در این کشور نمی باشد. بنابراین افرادی که ویزای جستجوی کار آلمان را اخذ نموده اند، در فرصت 6 ماهه ای که برای کاریابی دارند، نمی توانند اعضای خانواده را در کنار خود داشته باشند. در صورتی که فرد بتواند با موفقیت شغلی در آلمان بیابد و استخدام شود، می تواند جهت دریافت مجوز کار درخواست دهد و در این صورت برای خانواده خود نیز می تواند درخواست دهد.

کار در آلمان و نرخ بیکاری در آلمان

زمانی که کشوری را برای مهاجرت کاری انتخاب می کنید، مسلماً توجه به نرخ بیکاری در آن دارای اهمیت می باشد. نرخ بیکاری در آلمان در سال 2018 به میزان 3.73 درصد گزارش شده است که بیان گر این حقیقت است که افراد بیکار در این کشور بسیار کمند و فرصت های شغلی فراوانی برای افراد وجود دارد. پیش بینی شده است که نرخ بیکاری در آلمان در سال های آینده نیز روندی رو به کاهش داشته باشد و در سال 2024 به میزان 3.1 درصد برسد.

برای بررسی دقیق تر نرخ بیکاری در آلمان، روند تغییرات این نرخ در دهه گذشته در نمودار زیر نمایش داده شده است.

مهاجرت به آلمان 2 کار در آلمان برای ایرانیان

شرایط زندگی در آلمان

کار در آلمان و میزان حقوق در آلمان

میزان حقوق پرداختی از عواملی است که افراد در زمان مهاجرت کاری به آن اهمیت می دهند. مشاغل در آلمان از حقوق بالایی برخوردار هستند و افراد می توانند با حقوق دریافتی خود زندگی نسبتاً مرفهی در آلمان داشته باشد. در جدول زیر به بررسی میزان حقوق برخی از مشاغل در کشور آلمان پرداخته ایم که می تواند تصویری خوبی از سیستم پرداخت حقوق در کشور آلمان به شما ارائه دهد.

حرفه میانگین حقوق و دستمزد ناخالص به یورو به دلار آمریکا
توسعه دهنده نرم افزار 55،410 67،450  
معمار 33،125 40،799  
مدیر منابع انسانی 56،098 70،037  
مدیر پروژه 53،100 67،658  
مدیر 80،000 91،430  
مدیر بازاریابی 62،050 77،010  
مهندس برق 44812 54،148  
مدیر فناوری اطلاعات 89،046 102،496  
مدیر پروژه IT 57،333 70،596  
مدیر توسعه کسب و کار 56،610 71،117  

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 5 کار در آلمان برای ایرانیان

کار در آلمان و مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2020

آلمان جزء صنعتی ترین کشور های جهان می باشد و از نظر اقتصاد و تکنولوژی جزء برترین کشور ها در جهان می باشد، همچنین روابط تجاری گسترده ای با کشورهای مختلف در سراسر جهان دارد. همه این عوامل سبب شده است که فرصت های شغلی در این کشور فراوان باشد و توجه افراد زیادی را جهت مهاجرت کاری جلب نماید. با توجه به اینکه آلمان کشوری صنعتی است، برخی از رشته ها و تخصص ها در این کشور دارای فرصت های شغلی بیشتری هستند و افراد متخصص در این حوزه ها شانس بالاتری برای کاریابی در آلمان خواهند داشت. در زیر بخشی از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2020 درج شده است.

 • حرفه مهندسی مکانیک و خودرو (مهندس)
 • مکاترونیک، انرژی و الکترونیک (مهندس)
 • مهندسی فلز و جوشکاری
 • تحقیق و توسعه فنی
 • طراحی فنی (طراح طراحی نشده)، ساخت و ساز و ساخت مدل
 • عرضه و دفع
 • علوم کامپیوتری
 • مشاوره فناوری اطلاعات
 • توسعه نرم افزار و برنامه نویسی
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

پاسخ به سوالات متداول در زمینه اقامت در آلمان

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio کار در آلمان برای ایرانیان
کار در آلمان و سخن پایانی

کار در آلمان و جنبه های مهم آن در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفت و همانطور که ملاحظه نمودید کار در آلمان برای ایرانیان به ۳ طریق اصلی قابل اقدام است. از این رو متقاضیان ایرانی کار در آلمان می توانند به هر یک از این طرق اقدام به مهاجرت کاری نمایند. توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام با موسسات حقوقی معتبر تماس گرفته و از مشاوره آنها بهره مند شوید و در صورت تمایل می توانید با دفاتر ما، تماس مستقیم داشته و از امکان مشاوره ای حرفه ای و رایگان بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در رابطه با کار در آلمان در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.

The last comment and 1 other comment(s) need to be approved.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

398 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. ناشناس گفته:

  سلام من دیپلم دارم و ۳۹ سالمه و متاهل هستم. و تو ایران تو کار ابنما استخر صخره محوطه سازی ویلا و از این شکل کارها انجام میدم و یکی از دوستام المان زندگی میکونه به نظر شما برای من با این مهارتها چطور میتونم برم انجا کار و زندگی کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در آلمان نیاز به مدرک تحصیلی حداقل لیسانس در رشته های فنی و مدیریتی و مدرک زبان آلمانی b1 یا معادل انگلیسی اون و مقداری سرمایه جهت ۶ ماه زندگی در آلمان داره‌. شما شرایط اولیه رو ندارید متاسفانه

   پاسخ
 2. سهیل گفته:

  سلام من رشته معرف اسلامی هستم کلاس دهمم اصلا دوس ندارم ایران بمونم بعد میخواستم برم المان باید تا چه مدرکی و چه رشته ای بخونم تا راحت برم اونجا

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته های مرتبط با آی تی و برق و مکانیک و گردشگری و mba شرایط مساعدی جهت تحصیل و کار در آلمان دارند. شرایط تحصیل در آلمان:
   دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 3. Mahdi گفته:

  سلام وقت بخیر من ترم 3 کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی هستم 23 سالمه فوق دیپلم هم از دانشگاه دولتی اهواز برای ارشد در رشته آی تی یا رشته مدیریت میتونم با شما اقدام کنم چند درصد شانس دارم برا آلمان اتریش نروژ 400 ملیون هم دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید الانم دارم زبان و طراحی سایت کار میکنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.
   شرایط کار در اتریش:
   اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 4. دکتر آرمان میرزاپور گفته:

  سلام من پزشک خانواده با ۱۲ سال تجربه کاری در بیرجند هستم سوال من اینست که ایا برای ویزای کار مرز سنی وجود دارد:من ۵۷ سال دارم
  ممنون از شما

  Rating: 5
  پاسخ
 5. میثم گفته:

  ۳۲ ساله
  ۱۰ سال سابقه طراحی سه بعدی (۳سال نیجریه)
  فوق دیپلم نرم افزار
  مجرد
  بودجه مهاجرت حدود ۸۰۰۰ دلار
  زبان آلمانی A1
  انگلیسی مسلط
  جویای کار و یا دوره آموزشی در آلمان

  Rating: 5
  پاسخ
 6. محمود گفته:

  سلام
  حداقل سن برای جاب سیکر چند سال است ؟
  مدرک حداقل لیسانس الزامیست ؟ یا مدرک پایینتر با سابقه کار بلاتر پذیرفتنیست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. حداقل سن با احتساب زمان مور نیاز برای سربازی و مقطع لیسانس و سابقه کار حداقل 3 سال به حدود 27 سال میرسه(کمی بیشتر یا کمتر). حداقل مدرک تحصیلی قابل قبول لیسانس هستش به همراه نمره زبان B1 آلمانی به بالا.

   پاسخ
 7. ناشناس گفته:

  سلام من از افغانستان هستم مدرک لسانس دارم چگونه به آلمان مهاجرت کار نمایم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 8. شادی گفته:

  سلام من ارشد فیزیک اتمی دارم میخوام برا آلمان اقدام کنم شرایط کاری اونجا به نظرتون برا رشته من چطوره امکان جذب هست اونجا؟؟ سابقه کاری در رابطه با رشته م سابقه تدریس دارم ۵ سال

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته خوبی دارید ولی خب به مدرک زبان آلمانی با نمره b1 هم نیاز دارید و کارتون باید مرتبط با رشته تحصیلیتون و قابل اثبات باشه و همچنین سنتون باید زیر 40سال باشه .

   پاسخ
 9. پیمان گفته:

  با سلام. بنده ۳۰ ساله دارای مدرک کارشناسی اتاق عمل هستم با ۸ سال سابقه کار در بیمارستان دولتی. مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیردولتی دارم. ولی سابقه کار مرتبط با آن را ندارم. همسرم دارای مدرک کارشناسی پرستاری با ۳ سال سابقه کار در بیمارستان دولتی. بدون فرزند. با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستیم و شرایط سختی جهت شرکت در دوره های زبان گوته داریم. و با توجه به زمان طولانی وقت سفارت آلمان. لطف میکنید راهنمایی بفرمایید جهت اقدام برای ویزای کاری آلمان مستقیما شانسی وجود دارد و یا این امکان وجود دارد که ابتدا برای یک کشور مانند عمان یا قطر اقدام کنیم و در آنجا دوره های زبان آلمانی را بگذرانیم و از طریق آن برای کشور آلمان اقدام کنیم؟
  در صورت دریافت ویزای کار عمان چطور میتوان در آن کشور برای ویزای کار آلمان اقدام کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز اخذ ویزای کاری آلمان به طور مستقیم با توجه به تایم بالای سفارت تقریباً غیر ممکن است. اخذ ویزای جستجوی کار آلمان نیز برای رشته پزشکی و شاخه های مرتبط آن دشوار است چرا که نیاز به شرکت در دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی و قبولی در آن دارد.
   شرایط کار شما در کشوری مثل عمان و امارات بهتر و آسون تر هستش. ابتدا میتونین چند سالی رو در عمان کار کنین و بعد برای آلمان یا کشور دیگه مورد علاقه تون اقدام کنین.
   با دانستن زبان عربی شانستون برای ویزای کار بالاتر میره طبیعتا. میتونید به سایت های کاریابی در عمان سر بزنید و دنبال پیشنهاد کاری بگردین و با کارفرما مکاتبه کنین و بعد اینکه شرایط شما رو قبول کرد با اون پیشنهاد کاری برای ویزای کار عمان اقدام کنید. موسسات کاریابی در عمان:
   https://malekpourmie.com/%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d8%a7%d8%aa%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa/

   پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. اخذ مجوز پزشکی (Approbation) در آلمان یکی از شرایط مهم برای کار در این کشور می باشد. این مجوز به پزشکان متقاضی اجازه می دهد تا در آلمان در حرفه‌‌ خود به کار مشغول شوند. این مجوز در سراسر آلمان و برای تمامی عمر داای اعتبار است. جهت دریافت مجوز پزشکی الزامات مختلفی وجود دارد. برای شروع، پزشکان متقاضی می باست قبل از درخواست مهاجرت کاری به آلمان، شغل مشخصی در حرفه‌‌ پزشکی و همچنین مدرک معتبر زبان آلمانی در ‌سطح C1 داشته باشند. اگر این مدرک تحصیلی در کشوری غیر از آلمان أخذ شده باشد، باید معادل‌ سازی شود. پزشک متقاضی می تواند پیشنهاد شغلی مورد نظر خود را با درخواست «Berufserlaubnis» (مجوز موقت پزشکی) برای دولت آلمان ارسال نماید. پزشک متقاضی با این روش می‌ تواند سریع‌ تر مجوز پزشکی خود را از دولت آلمان اخذ نماید. با دریافت مجوز پزشکی و یا درخواست مجوز موقت پزشکی، متقاضی می‌ تواند خود را برای کارکردن در آلمان آماده کند، همچنین می‌تواند در کنار کار یا به تحصیل پزشکی در آلمان بپردازد. بسته به نوع تخصص، ممکن است تحصیلات چندین سال به طول بیانجامد ولی در این مدت پزشک می‌ تواند درآمد هم کسب کند. در آلمان به طرح تحصیل در کنار حرفه‌‌ پزشکی “Facharzt” گفته می‌ شود که در نتیجه‌ این طرح، پزشک عمومی به یک متخصص تبدیل می‌ شود.

     پاسخ
 10. محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  بنده فارغ التحصیل دکتری مکاانیک از دانشگاه دولتی هستم. 35 ساله با 10 سال سابقه کار مرتبط. در حال خوندن زبان انگلیسی هستم جهت گرفتن آیلتس. بنظر شما اگر برای آلمان بخواهم اقدام کنم نیاز به یادگیری زبان انگلیسی است یا زبان آلمانی را یاد بگیرم؟ شرایط بنده را جهت اخذ ویزای کار چگونه ارزیابی می کنید؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط عمومیتون برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان خوبه. فقط اگه مدرک زبان آلمانی بالای b2 بگیرین شانستون خیلی بالاتر میره بخاطر آلمانی زبان بودن آلمان. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییتون کنند

   پاسخ
 11. مهسا گفته:

  با سلام.من 30سال دارم و ليسان مامايي و 7سال سابقه كار در بيمارستان. فرزندم 1.5ساله اس. مدرك زبان الماني هم ندارم.ميخواستم براي كار اقدام كنم. ايا قانوني براي فرزاندان كوچك نداره كه همراهم ببرم؟ اخه بچه ام خيلي كوچيكه و نميتونم نتها بذارمش

  Rating: 5
  پاسخ
 12. خشایار گفته:

  با سلام رشته مهندسی برق-قدرت از داشگاه آزاد تهران دارم 45 ساله با 17 سال سابقه مرتبط. مشکلی هم با ساپورت مالی ندارم. امکان اینکه بتونم کار پیدا کنم تو آلمان و ویزای کاری بگیرم چقدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سنتون ریسک ویزا رو بالا میبره و اینکه نیاز به مدرک زبان هم خواهید داشت قبل اقدام و همچنین اثبات داشتن سرمایه برای ۶ ماه زندگی در آلمان و پول ویزا و بلیط و بیمه و …

   پاسخ
 13. خشایار گفته:

  با سلام. من رشته برق-قدرت دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم با 45 سال سن و 17 سال سابقه کاملا مرتبط. با توجه به سنم میتوانم در عرض مدت 6 ماه کار پیدا کنم در آلمان؟ از نظر مالی مشکل ساپورت 6 ماه را ندارم. با سپاس فراوان از پاسخگویی شما.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سنتون برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان ریسکش بالاست و احتمال ریجکتی میره. و اینکه کار پیدا کردنتون هم با خودتونه و تضمینی نداره.

   پاسخ
 14. علیرضا قرایگی گفته:

  سلام من راننده تریلر اتوبوس هستم گواهینامه بینالمللی دارم تاسیسات وایزوگام کار هم هستم ولی مدرک سیکل دارم میشود ویزای جستجوی کار المان یا کانادا گرفت من۴۳ ساله هستم تا حدودی کم انگلیسی بلد هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . خیر.
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 15. پوریا گفته:

  سلام
  بنده ليسانس متالورژي صنعتي دارم و ٧ سال سابقه كار در كارخانه آلومينيوم و همچنين داراي ٥ مدرك بين المللي بازرسي جوش هستم
  همسرم هم ليسانس صنايع شيميايي دارند
  ميخواستم بدونم شرايط براي اخذ ويزاي كار در آلمان رو دارم يا خير؟هزينه حدودا چقدر هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سنتون و مدرک زبانتون رو هم بفرمایید. در ابتدا به شما ویزای جستجوی کار میدن در صورت داشتن شرایط لازم، و خودتون باید تو آلمان کار پیدا کنین تا ویزای کار بگیرین. هزینه هم در حد 6 ماه هزینه زندگی در آلمان تو حسابتون باشه بعلاوه هزینه ویزا و بیمه واسکان و وکیل کافیه. اگه ویزای کار بتونین بگیرین بعد چند ماه میتونین همسرتون رو ببرین ولی با ویزای جستجوی کار بهتون ویزای همراه نمیدن.

   پاسخ
 16. سعید گفته:

  باسلام صافکاراتومبیل هستم دارای مدرک فنی حرفه ای خواستم بپرسم بااین قانون جدید۲۰۲۰ میشه اقدام کرد

  Rating: 5
  پاسخ
 17. مهدی رزاق نیا گفته:

  با سلام
  بنده 35 سالمه و لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم. 10 سال سابقه کار در گرایش کنترل و ابزاردقیق با سابقه بیمه دارم. و همسرم کارشناسی ارشد گیاه پزشکی با 8 سال سابقه بیمه در سازمان جهاد کشاورزی دارد و از نظر تحصیلات هم دارای معدل الف از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران میباشد. از نظر تمکن مالی هم تا 25 هزار یورو میتونیم ساپورت کنیم. میخواستم بدونم تو چه وضعیتی هستم. جای امیدواری داره که زبان آلمانی را شروع کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه خودتون مدرک زبان آلمانی مورد نیاز رو بتونین بگیرین میتونین برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنین و بعد اینکه تو آلمان پیشنهاد کاری گرفتین و بعدش ویزا، بعد ورود مجدد به آلمان و چند ماه کار کردن میتونین برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالتون درخواست ویزای همراه بدین

   پاسخ
 18. آرشام گفته:

  سلام من لیسانس مدیریت مالی دارم ولی زبان آلمانی بلد نیستم رشته من کاربرد زیادی داره و سابقه هم دارم شرایط چگونه ی برای من؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار در آلمان، داشتن مدرک زبان آلمانی و سابقه کار حداقل 3 ساله مرتبط و میزانی تمکن مالی برای زندگی 6 ماهه در این کشور لازم است. رشته شما نیز بین 60 تا 70 درصد شانس کاریابی دارد.

   پاسخ
 19. علی گفته:

  سلام خسته نباشید
  فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه حسابداری میتونه برای آلمان اقوام کنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. منظورتون رو دقیق متوجه نشدم.
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 20. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید بنده راننده تریلی با ده سال سابقه کار هستم و ۴۶ سالمه ایا المان نیرو جذب مسکنه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال یا حداکثر 45 سال(فرد دارای ویژگی های برجسته) نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 21. امیر گفته:

  سلام من جوشکار درب و پنجره هستم با مدرک فنی حرفه ای برقکار ساختمان نیز هستم اونم با مدرک راننده پایه یکم با بنز ده چرخ نیز میباشم با گواهینامه مجرد هستم میشه راهنمای کنید کلا میخام برم المان ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 22. Sajjad گفته:

  سلام من میخواستم بدونم جوشکار برق و co2در کشور المان میتونه کار داشته باشه و کار کنه

  Rating: 5
  پاسخ
 23. خلیل منصوری گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ممنون از سایت خوبتون
  بنده فوق لیسانس عمران گرایش زلزله دارم تخصص نفت و گاز بوده بالا 7 سال سابقه با بیمه دارم- متولد 1366 هستم مدرک زبان ندارم ولی زبان انگلیسیم خوبه زبان آلمانی هم در حال خوندن هستم
  براي بلو کارت المان ميتوانم اقدام کنم؟ و چقدر طول میکشه؟؟
  صبر کنم مدرک زبان آلمانی بگیرم یا از الان اقدام کنم بهتره؟؟؟
  خیلی متشکر از همکاریتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار برای رشته شما خیلی زیاد نیستش تو آلمان و شانستون در حد 60-70 درصده برای کاریابی این رشته.
   مدرک زبان b2 آلمانی هم 1 سال و خورده ای با توجه به تایم سفارت وقت دارین بگیرین.
   بلوکارت رو از ابتدا بهتون نمیدن ابتدا بهتون ویزای جستجوی کار 6 ماهه میدن میرین اونجا دنبال کار میگردین پیدا که کردین بهتون ویزای کار میدن. برای بلوکارت باید شغلتون تاپ باشه و درامد خیلی بالایی داشته باشه.

   پاسخ
 24. امین احمدی گفته:

  سلام سی و یک ساله هستم مجرد کارشناسی ابزار دقیق . و دارای مدارک فنی متعدد و در کار خود به گونه ای خوب هستن و تخصص دارم. حالا با این شرایط راهنمایی بفرمایید . ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 25. حسن گفته:

  سلام
  مهندس عمران- 32 سالمه- 5 سال سابقه کار دارم- بيمه هيچ ندارم- IELTS 6 دارم. براي کار ميتوانم اقدام کنم؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه
   سابقه کارتون مرتبط با مدرکتون بوده باشه و قابل اثبات با قرارداد یا نامه
   مدرک تحصیلیتون صادره از دانشگاه سراسری یا آزاد باشه
   تمکن مالی لازم برای 6 ماه زندگی در آلمان رو بتونین به سفارت اثبات کنین
   میتونن برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنین که البته کار در رشته شما در آلمان زیاد نیستش برای خارجی ها
   و اینکه حداقل 1.5 سال وقت سفارتتونه

   پاسخ
 26. زحل گفته:

  سلام
  من لیسانس تربیت بدنی هستم و۵۰ساله
  مربیگری و ناجیگری شنا دارم با بیش از ۱۰سال سابقه مربیگری و ناجیگری در استخرهای شیراز.
  دختر بزرگم دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی هست
  دختر کوچکم کلاس هشتم.
  شوهرم مهندس عمران هست ۵۸ساله.
  حدود یک میلیارد تومان می تونن هزینه کنم
  لطفابرای دریافت اقامت در آلمان من رو راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با شرایطی که فرمودید برای اقامت آلمان نیمتوانید اقدام کنید ولی میتونید شانس خود را برای خودحمایتی اتریش امتحان کنید. با موسسه ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 27. آراز گفته:

  با سلام و عرض ادب و ارادت، بنده 29 ساله و مجرد هستم و مدرک لیسانس مکانیک خودرو از دانشگاه آزاد دارم، به مدت سه سال تعمیرگاه خودرو سبک داشتم (بدون سابقه بیمه) و اکنون به مدت سه سال نیز سابقه رانندگی تریلی با سابقه حمل برون مرزی و حمل بار فوق سنگین و ابعاد بزرگ را دارم (با سابقه بیمه)، آیا امکان مهاجرت و کار در اسکاندیناوی و یا آلمان برای من هست؟ چگونه؟ در ضمن استطاعت مالی برای گذران زندگی در آن کشورها را ندارم. با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلتم. برای کار در آلمان و اروپا باید مدرک زبان مورد نیاز را به همراه تمکن مالی لازم جهت زندگی به مدت مشخص در آن کشور را داشته باشید وگرنه سفارت برای شما ویزا صادر نمی کند. بجز این موارد هزینه سفر و بیمه و ویزا و وکیل نیز نیاز خواهید داشت.

   پاسخ
 28. احمد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  آیا با داشتن مدرک زبان انگلیسی می توان برای ویزای جست و جوی کار آلمان اقدام کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورت داشتن سایر شرایط این امکان برای شما وجود دارد ولی شانس شما را برای کاریابی در آلمان به دلیل آلمانی زبان بودن آن کاهش خواهد داد.

   پاسخ
 29. H گفته:

  سلام…همسرم دکتری کشاورزی دولتی هستن…۳۶ سال سن دارن و ۴ سال سابقه تدریس در دانشگاه و ۳ سال سابقه کاری به صورت قراردادی در یک مرکز دولتی….آیا برای همسرم میشه ویزای کاری آلمان رو گرفت؟دکتری مرتبط به صنایع بسته بندی محصولات کشاورزی و لیسانس و فوق لیسانس باغبانی دانشگاه دولتی…سربازیشون هم رفتن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 30. Reza گفته:

  سلام ، وقتتون بخیر
  بنده لیسانس ناوبری (مهندسی عرشه) برای کشتی های نفتکش و تجاری و مدرک رشته ما بین المللی میباشد و اما کشور های دیگه به دلیل ملیت ایرانیمون و تحریم ها پذیرش نمیکنن و ۲۴ سال سن دارم
  آیا میتوان اقامت کشور آلمان با در نظر جذب این شغل گرفت ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 31. علی گفته:

  سلام میخواستم ببینم مدرک فنی و حرفه ای خودرو در آلمان کمکی به کار پیدا کردن میکنه یا خیر

  Rating: 5
  پاسخ
 32. ناشناس گفته:

  سلام میخواستم ببینم داشتن مدرک فنی حرفه ای خودرو چقدر تو کاریابی تاثیر داره ۳۵ سالمه

  Rating: 5
  پاسخ
 33. Arash گفته:

  با سلام، کارشناس بیهوشی ام از دانشگاه علوم پزشکی ایران (دولتی) 24 سالمه 4 سال سابقه icu و اطاق عمل ولی بیمه ام 2 ساله آلمانی در حد A2 خودم خوندم مدرک ندارم. توی سایت داد دانشگام H+ولی رشتم نیست چطور باید سایت آنابین ارزشیابی کنم؟شانس دریافت ویزای جستجوی کار دارم؟ عنوان رشته ای به اسم پیراپزشکی bachelor of anesthesia یا fachkrankenpfleger Anästhesie نیست میشه راهنمایی بفرمایید استاد؟و اینکه قبولم میکنن یا دوره دارم باز؟ خیلی ممنون 🌷

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پزشکان و رشته های مرتبط قبل از کار در حارج از کشور می باسیت در دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی اون کشور شرکت کنن و بعد قبولی بتونن درخوسات کار داشته باشن.

   پاسخ
 34. محمد گفته:

  سلام من ۴۱ سالمه لیسانس مدیریت صنعتی دارم و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی با ۱۱سابقه کار با توجه به سابقه کارم میشه سنم رو مد نظر قرار ندن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن شما شانس ویزا شدنتون رو برای کار در آلمان و اتریش و کانادا و … بسیار کم میکنه متاسفانه . میتونید در صورت داشتن سرمایه لازم از اقامت کار شرکت و یا قرمز سفید قرمز اتریش اقدام کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 35. امین گفته:

  سلام. من 26 سالمه. رشته مهندسی هوانوردی گرایش مراقبت پرواز (کنترلر برج مراقبت فرودگاه) خوندم. سابقه کاری هم یه سال (در فرودگاه بندرعباس) دارم. آیا امکانش هست که از طریق رشته کاری خودم بتونم اونجا شغلی پیدا کنم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته شما در حال حاشر جزو مشاغل مورد نیاز اتریش و آلمان نیستش. شرایط کار در آلمان:
   کار در آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 36. مونا گفته:

  با سلام من 30 سالم هست و کارشناس ارشد مهندس برق هستم با پایان نامه خودروهای برقی
  سه سال سابقه کار در صنعت برق دارم
  ولی در حال حاضر به عنوان برنامه نویس و طراح سایت به مدت سه سال فعالیت میکنم
  همسرم 30 ساله و کارشناس ارشد کامپیوتر هستند
  fullstack برنامه نویس وطراح سایت با 6 سال سابقه کار
  مدرک المانی هیچ کدام نداریم
  چنین شرایطی برای اقدام برای جاب آفر چقدر به نظرتون شانس موفقیت داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام اگه بتونین مدرک زبانتون رو بگیرین و اینکه مدرک تحصیلیتون از دانشگاه سراسری و آزاد باشه میتونین برای استخدام در کارخانجات وشرکتها به عنوان برنامه نویس دستگاه های برقی و این مواردی اقدام کنین چرا که رشته تحصیلیتون با کارتون مرتبط نیستش و فقط اینجوری میتونین شانس موفقیت داشته باشین. پاسان نامه شما میتونه کمک خوبی براتون باشه و حتما سعی کنین ترجمه تایید شدش رو با خودتون داشته باشین. و اینکه درباره تمکن مالی خودتون هم بگین که ببینیم میتونین برای 6 ماه خودتونو در آلمان ساپورت کنین یا خیر.

   پاسخ
 37. رقیه گفته:

  سلام 42سالمه دکتری شیمی تجزیه سال 97 تموم کردم دارم و 18ساله در آموزش و پرورش درس میدم. امکان کار برای من هست.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 38. سمیرا گفته:

  سلام، من لیسانس مهندسی مواد از دانشگاه ازاد و ۴ سال سابقه کار مرتبط و همسرم فوق دیپلم مکانیک از دانشگاه دولتی و ۹۰۰ ساعت مدرک فنی حرفه ای مکانیک و ۷ سال سایقه کار غیر مرتبط داریم، ایا امکان گفتن کارت ابی را داریم؟
  و اینکه شنیدم تنها رشته ای که نیاز به لیسانس نداره و فوق دیپلم کفایت میکنه رشته مکانیکه درسته؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کارت آبی نه ولی برای ویزای جست و جوی کار میتونه شرایطتون بررسی بشه. شرایط کار در آلمان:
   کار در آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 39. حسن گفته:

  با عرض سلام و ادب
  من شخصی 34 ساله هستم. مدرک لیسانس مکانیک گرایش سیالات را نیز دارم.حدود 3 سال سابقه کار مرتبط در دکل های حفاری را نیز دارم…مدرک زبان آلمانی ندارم ولی در حال خواندن زبان آلمانی هستم.بنظرتون آیا شرایط سنی و سابقه کاری من مناسب این روش هست؟
  با تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط سنیتون ریسک بالایی داره برای اقدام ولی رشته وسابقه کاریتون خوبه ولی باید برای اقدام مدرک زبان آلمانی همداشته باشید تا شانس ویزاتون بالا بره.جهت ارزیابی شانستون تماس بگیرید.

   پاسخ
 40. mohsen.farshid گفته:

  با سلام.من لیسانس نرم افزار دارم.32 سالمه و مجرد هستم با سابقه کاری حدودا 10 سال که این سابقه در اصل غیر مرتبط بوده ولی جدا از این سابقه به طور آزاد هم تجربه هایی کسب کردم.میخواستم بدونم از طریق ویزای جستوجوی کار برای کشور آلمان بهتره اقدام کنم یا اتریش؟ واینکه چقد هزینه نیاز هست برای گرفتن ویزای جست و جوی کار و اقامت 6 ماهه در آلمان.
  مرسی اگه من رو راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. درباره دانشگاه محل تحصیل، مدرک زبان، وضعیت تاهل و فرزندان و همچنین میزان سرمایه خودتون اطلاعاتی ندادین تا بتونیم راهنماییتون کنیم. هزینه های دقیق رو میتونید پس از مشاوره رایگان با کارشناسان ما جویا بشین و اینکه حداقل باید هزینه زندگی به مدت 6 ماه در آلمان رو نشون بدین که دارین. سوای هزینه های ویزا و بیمه و بلیط و ..

   پاسخ
 41. Maryam گفته:

  سلام.31 ساله .لیسانس نرم افزار پیام نور سال 90.سابقه کار مرتبط ندارم.سرمایه 130 میلیون تومن.مجرد.زبان انگلیسی در حد متوسط.زبان المانی رو میخوام شروع کنم.به نظرتون میتونم مهاجرت کنم؟خودم به المان و اتریش بیشتر علاقه دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. رشته خوبی دارین ولی چون مدرکتون از دانشگاه پیام نور هستش مورد قبول آلمان نیستش برای کار و برای تحصیل هم سرمایتون کمه مگه اینکه شرایط بورسیه رو داشته باشین و بتونین از یه دانشگاهی فاند بگیرین. شرایط بورسیه:

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 42. نعیم گفته:

  با سلام
  دانشجوی دکتری عمران در رشته سازه هستم و سال 1400 فارغ التحصیل میشوم. 37 سالمه. همسرم پزشک عمومی و 32 سال دارد. مدرک زبان ندارم. امکان ویزای کار در آلمان هست ؟ اگر مدرک زبان لازمه بفرمایید که چه مدرکی باید بگیرم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز کار پزشکان در خارج از کشور نیازمند شرکت و گذراندن دوره های معادلسازی مدرک می باشد که از 6 ماه تا بعضاً چند سال زمان نیاز خواهد داشت. به طور کلی:

   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین(سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 43. احمد صالحی گفته:

  با سلام
  من لیسانس مهندسی برق قدرت با چهارده سال سابقه کاری و ۳۹ سال سن دارم.آیا شانسی برای اقامت و کار در المان دارم.ممنون

  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما همراه عزیز،
   رشته شما جزو رشته های موردنیاز کشورهای آلمان و اتریش می باشد و با توجه به جدول امتیازبندی اتریش شما واجد شرایط جست و جوی کار خواهید بود. هر چند تا سن 37 سال، بهترین زمان اقدام جهت جست و جوی کار می باشد. اما سابقه کاری بالای شما نیز امتیاز مثبتی به شمار رفته و تا 40 سالگی شانس بسیار خوبی جهت دریافت ویزای کار آلمان و اتریش خواهید داشت.
   موفق و پاینده باشید.

   پاسخ
 44. s.T گفته:

  سلام ا گر کسی با خانواده پناهنده باشه در کشور اروپایی مثل یونان و تخصص کاری داشته باشه زبان انگلیسی بودنه در حد عالی لیسانس it سابقه ۲۰ سال کار تخصص کاری کنترل کیفیت پروژه امکان جابجایی داره ازاین کشور اروپایی برای کار به المان یا انگلیس یا سوئد البته هنوز اینتر ویو ندادیم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.

   پاسخ
 45. s.T گفته:

  سلام ماخانواده سه نفره مهاجر هستیم در کشور یونان و اینجا زندگی میکنیم همسرم مسلط به زبان انگلیسی ۲۰ سال سابقه کار مدرکشون مهندسی iT و تخصصشون در کنترل کیفیت پروژه بوده در این یکسال نتونستیم کاری پیدا کنیم هنوز اینتر ویو نشدیم ایا امکانش است در المان یا کانادا یا انگلیس سوئد کار داشته باشیم به چه صورت ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. رشته تحصیلی و سابقه کاریشون خوبه ولی نگفتید چند سالشونه و اینکه چقدر گپ تحصیلی دارن و فرزندتون چند سالشه و اینکه چه میزان سرمایه دارید و مدرک زبانتون رو هم نگفتید تا بتونیم کمکتون کنیم.
   کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 46. مهدی گفته:

  سلام
  من پزشک هستم و سابقه بیش از ۲۰سال کار دارم. زبان المانی مدرک س ۱ و انگلیسی ایلتس ۸ دارم. با توجه به اینکه ۵۷ سال سن دارم ایا امکان پیدا کردن کار. در. المان برای من وجود دارد؟

  متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط سنی شما از شرایط سنی مورد نیاز خیلی بالاتر هستش و اینکه پزشکان برای مهاجرت باید در دوره های معادلسازی مدرک تو اون کشورها شرکت کنن و قبول بشن تا بتونن وارد بازار کار اون کشور بشن. نمره زبان مورد نیاز هم B1 به بالا هستش

   پاسخ
 47. ناشناس گفته:

  سلام اینکه من هرچی شماره تلفن شمارو میگیرم موفق به ارتباط نمیشم امکان داره شما تماس بگیرید اینم شمارم ۰۹۱۴۰۵۲۳۱۰۹رضا مولایی شب خوش

  پاسخ
 48. farshad گفته:

  سلام من کارگر ماهر در رشته ارماتور بندی و قالب بندی وبتن ریزی ساختمان هستم 24سالمه مدرک دیپلم دارم ایا میتونم در المان مشغول ب کار بشم شرایطش چجوره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان داشتن حداقل مدرک لیسانس، سه سال سابقه کار و مدرک B1 آلمانی الزامی می باشد.
   شما می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید و پس از ورود یا در زمان تحصیل و یا پس از پایان آن به جستجوی کار بپردازید.

   پاسخ
 49. farshad گفته:

  با سلام من 24سالمه کارگر ارماتوربند و قالب بندی ساختمان هسم بصورت حرفه ای مدرک دیپلم دارم ایا میتونم در المان کار پیدا کنم شرایطش چجوریه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 50. آشوب گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد.
  من خانمم مدرك ليسانس ميكروبيولوژي داره و 3 سال سابقه كار داره با 29 سال سن.
  امكان داره بتوانيم اقامت كاري المان بگيريم.
  ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   در ضمن کار پزشکان نیازمند گذراندن دوره های معادلسازی است.

   پاسخ
 51. mohamadreza گفته:

  من ۲۱سالمه با مدرک لیسانس مکانیک /۳تا مهارت فنی دارم //مکانیک خودرو/برق خودرو /برق صنعتی دارم /سابقه کار ندارم /

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 52. محمدمحمد گفته:

  با سلام خواستم بدونم در کشوار های اروپایی و خصوصا آلمان از کناف و سقف کاذب وتزیینات سقف استقبال ب عمل میاد،چون من تو این حیطه کار بلدم ایاشانس اشتغال و دارم لطفا بیشتر برام توضیح بدین،راه حل پپیشنهاد ی اگر دارین من شنوا هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در کشورهای اروپایی از طریق این تخصص، باید ابتدا یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در آن کشور داشته باشید. برای جستجوی کار می توانید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید.

   پاسخ
 53. سینا گفته:

  با سلام اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک خودرو از دانشگاه علمی کاربردی هستم بدون سابقه کار آیا بعد از تکمیل زبان آلمانی میتوانم برای ویزای کار اقدام نمایم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 54. دینا صادقی گفته:

  سلام،،من کارشناسی مامایی از دانشگاه آزاد دارم،،35 سالمه،سابقه کار در بیمارستانم یک سال هست ،و مابقی در بهداشت کار کردم،امکان کار در آلمان دارم؟البته سطح آلمانی b2هستم،

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. متاسفانه در آلمان رشته هایی همچون مامایی به عنوان رشته مستقل شناخته نشده اند. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 55. سعید گفته:

  سلام وقت بخیر، من متقاضی ویزای کار هستم. فوق لیسانس مهندسی برق با ۱۴ ،سال سابقه. و تمامی شرایط و دارم. همسرم بیماری MS دارند. آیا بیماری ایشان مانعی در اخذ ویزا بوجود می آورد و آیا در مراحل بعدی جهت پیوستن امکان ریجکت شدن وجود دارد؟ آیا بیمه درمانی شامل مهاجرین میشود؟
  با سپاس فراوان از سایت بسیار آموزنده و مفید شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بیماری ایشان تاثیری در پرونده شما ندارد و ایشان که به عنوان همراه مهاجرت داشته باشند از مزایای بیمه درمانی می توانند استفاده نمایند

   پاسخ
 56. شیروی گفته:

  با سلام بنده متخصص رادیولوژی دانشگاه تهران و فلوشیپ حضوری در کشور سوئیس هستم شرایط بنده را برای کار یا تحصیل چطور ارزیابی می کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. شرایط کار و تحصیل دو موضوع متفاوت است و تنها با بان نام و سن و مدرک دانشگاهی قابل ارزیابی نیست. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 57. علی مزرعه گفته:

  سلامـ بنده ۲۸سالمه مسلط به زبان عربی وفارسی ودارارای مدرک فوق دیپلم مدیریت صنعتی ،وسابقه کاری ۳ساله در مراکز بهداشتی ،ومایلم در همه ی زمینه ها کار کنم کارگر ساده وغیره ،که تابعیت پناهندگی اونجا رو بگیرم ،میشه راهنمایی بکنیند

  Rating: 5
  پاسخ
 58. MAJID گفته:

  با سلام
  من دکتری فیزیک دارم و قصد جستجوی کار و مهاجرت به آلمان رو دارم..متاهل بوده و دو فرزند دارم…همچنین چندین سال سابقه پژوهش های علمی و صنعتی دارم.. همکار پزوهشی بسیاری از طرح ها رد زمینه فناوری نانو….آیا آلمان در رشته های تخصصی علوم پایه فرصت شغلی دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 59. فاطمه جهانی مهر گفته:

  با سلام من دیپلم انسانی دارم و جداگانه مدرک کمک پرستاروامدادگر اروژانس گرفتم واز شما درخواست دارم که منو راهنمایی کنید که با مدارک در کشور های اروپایی مثل آلمان یا کانادا کار پیدامیشود وچطوری اقدام کنم. خواهش میکنم که پاسخ من را داده و راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور آلمان یا کانادا به حداقل مدرک لیسانس نیاز دارید. البته لیسانس پرستاری نیز نیاز به معادل سازی دارد.
   اگر شرایط سنی مناسبی داشته باشید از طریق تحصیل نیز می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 60. مهدی گفته:

  سلام من فوق دیپلم برق صنعتی هستم میخواستم بدونم در خواسته ویزای کار آلمان برای من مورده تابگیید هستش

  Rating: 5
  پاسخ
 61. Shadi گفته:

  سلام, كارشناسى ارشد عمران دارم. داراى ٦ سال سابقه بيمه مشاور (مرتبط با رشته) . ٢٨ سال سن دارم و متاهل. آيا ميتونم از طريقه ويزاى كار اقدام به مهاجرت آلمان كنم؟ حدودا چقدر سرمايه اوليه لازم دارم؟ و آيا اگر بتونم ويزاى كار بگيرم همسرم هم ميتونه از طريق بياد يا بايد جداگانه اقدام كنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. باید بتوانید در حدود 8 هزار یورو تمکن مالی نشان دهید. از طریق ویزای جستجوی کار امکان همراهی همسر وجود ندارد اما پس از اینکه استخدام شدید همسر شما می تواند برای ویزای همراه درخواست دهد.

   پاسخ
 62. علی گفته:

  سلام. من لیسانس روانشناسی دارم. 23 سالمه و متاهل هستم. شغل حرفه ای من mdf است.
  میتوانماز طریق تحصیل با ویزای کار به آنجا بروم؟
  با تولد فرزند در آنجا اقامت قانونی میدهند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت.
   شرایط تحصیل نیز به کل متفاوت بوده و بستگی مستقیم به شرایط ذکر نشده شما خواهد داشت.
   آلمان از قانون خون تبعیت میکند و تولد فرزند در آلمان آثار اقامتی برای شما و فرزندتان ندارد.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 63. Pari گفته:

  سلام من 30 سالمه و لیسانس معماری بدون هیچ سابق کاری هستم . خواستگاری دارم که در آلمان زندگی میکنه . میتونم امیدوار باشم که اگر برم بتونم کار پیدا کنم؟
  در حال حاضر هم تصمیم دارم رشته‌مو به روانشناسی تغییر بدم و تا زمان رفتن تحصیلم رو ادامه بدم و اگر شد اونجا هم ادامه تحصیل در روانشناسی بدم . آیا دارای موقعیت قابل قبولی خوام بود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق ازدواج و الحاق خانواده اقدام کنید. اگر تمایل به اقدام از طریق کار دارید باید بتوانید سابقه کار ارائه دهید.
   امکان تحصیل در رشته روانشناسی نیز وجود دارد و با توجه به اینکه دانشگاه های آلمان تقریبا رایگان می باشند می تواند انتخاب مناسبی باشد.

   پاسخ
 64. sara گفته:

  سلام
  من کارشناس ارشد it گرایش امنیت اطلاعات و 32 ساله هستم 4 سال سابقه بیمه کار مرتبط بارشته تحصیلیم دارم، چه طور میتونم برای گرفتن ویزای آلمان اقدام کنم که سریعتر باشه و اینکه چه قدر شانس گرفتن ویزا دارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اگر مدرک زبان آلمانی B2 به بالا اخذ نمایید و تمکن مالی برای یکسال زندگی در آلمان و پرداخت هزینه های وکیل را داشته باشید می تانید برای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان اقدام نمایید. البته می بایست مدرک تحصیلی شما مورد تایید آنابین باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 65. فرزانه گفته:

  باسلام مرسی از جوابهای سریع و صریح شما
  من فوق لیسانس تربیت بدنی دارم و۳سال مربی بسکتبال با ویلچر بودم ولی بیمه نداشتم.۲۹سالمه و متاهل زبان آلمانی هم تاa1خوندم آیاجایی برلی اشتغال هست؟
  همسرم هم ۳۴سالشه و فوق دیپلم برق صنعتی داره تقریبا۲ساله تو کارخونه ریسندگی بافندگی کارمیکنه اونم اگه ۳سال سابقش شدوزبانشم گرفت کار براش هست؟
  آرایشگری هم مدرک بین المللی گرفته ولی سابقه کار نداره

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 66. مصطفی حسن نژاد گفته:

  سلام.من 6سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی ام دارم و مدرکم لیسانس فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک است. چطور میتونم برای آلمان یا اتریش کار پیدا کنم؟چه کمکی میتونید برای من انجام بدید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. در صورت داشتن شرایط لازم جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 67. مریم گفته:

  با سلام . من 34 سال سن دارم . مدرک مهندسی فضای سبز متاهلو دارای دو فرزند و سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلیم رو ندارم . و زبان انگلیسی در حد مکالمه . آیا برای کار در آلمان برای من امیدی هست ؟چ کشور دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ؟ با تشکر از سایت خویتون

  Rating: 5
  پاسخ
 68. dani گفته:

  سلام
  عموی خانومم سالهاس که در المان زندگی میکنه و دکتره و وضع مالیه خوبی‌داره. میتونه واسه همسرم دعوت نامه بفرسته؟و اینکه اگه همسرم در المان زایمان کنه به ما اقامت داده میشه؟همسر من بیماری خاص داره و داروهاش المانیه و بسیار کم یاب و گرونه. ایا این موضوع هم میتونه تاثیری رو گرفتن اقامت در المان داشته باشه؟
  در ضمن خودم لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت دارم و ۵ سال سابقه کار مرتبط و همسرم رشتش ای تی هست ولی سابقه کاری نداره. زبان المانی هم داریم یاد میگیریم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. سوالات زیادی را در یک دیدگاه مطرح نموده اید که پاسخ تمام آنها در اینجا نمی گنجد. لذا جهت دریافت پاخس سوال خود با دفاتر ما تماس بگیرید.شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 69. ناشناس گفته:

  سلام و ممنون از شما
  اگر از آلمان ویزای تحصیلی بگیرم میتونم با مدرک بین المللی حسابداری یا IT موسسات معتبر مثل فنی حرفه ای یا مجتمع فنی تهران در کنار تحصیلم با این مدارک کار کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در آلمان با داشتن مدرک تحصیلی لیسانس دانشگاه های سراسری و سایر دانشگاه های مورد تایید آنابین به همراه داشتن مدرک زبان آلمانی امکان پذیر خواهد بود و با مدارک فنی و حرفه ای و امثالهم این امکان برای شما وجود نخواهد داشت.

   پاسخ
 70. ناشناس گفته:

  سلام من فوق لیسانس آمار از دانشگاه تهران هستم. با حدود 6 سال سابقه مرتبط و سن 32 سال.زبان انگلیسی خوب و المانی A2 را دارم میخونم آیا شانسی برای مهاجرت از طریق کاری به آلمان دارم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دانستن امکان مهاجرت به آلمان برای شما نیازمند دانستن میزان سرمایه و سایر شرایط شما خواهد داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 71. مجتبی گفته:

  با سلام

  سوال درمورد سطح زبان است

  آیا با انگلیسی آیلتس 7 و آلمانی صفر امکان شغل یابی و گرفتن ویزای جستجوی شغلی در آلمان وجود دارد؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز زبان رسمی کشور آلمان آلمانیست و بالطبع شانس شما برای کاریابی در این کشور با داشتن مدرک زبان آلمانی بسیار بسیار بیشتر از مدرک زبان انگلیسیست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 72. دولت آبادی گفته:

  سلام.وقت بخیر
  من به همراه همسرم برای یه دوره تحقیقاتی سه ماه با ویزای شینگن اومدیم آلمان.
  الان تقریبا یک ماه و نیمه که اینجا هستیم.توی این مدت همسرم توی یه شرکت بین المللی کار پیدا کرده و شرکت یه نامه برای دعوت به کار همسرم و اینکه بهش نیاز دارند بهمون داده.
  ایا ویزای ما توی آلمان تمدید میشه و از توریستی به ویزای کار تغییر میکنه؟ یا اینکه ما باید برگردیم ایران و این تغییر ویزا اونجا انجام شه؟
  از طرفی اگه برگردیم ایران وقت اضطراری بهمون داده میشه؟ و تو چه مدتی این کار انجام میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تبدیل ویزای توریستی به کاری یا تحصیلی وجود ندارد و شما باید مجدد وقت سفارت آلمان را گرفته و برای ویزای کار درخواست دهید. وقت سفارت آلمان حدود یک سال به طول می انجامد و داشتن پیشنهاد کاری تاثیری در زمان آن ندارد.

   پاسخ
 73. وحید گفته:

  با عرض و سلام خسته نباشی …
  یک چن تا سوال داشتم میخواستم بپرسم من مدرک تحصیلم دیپلم مکانیکه گواهینامه پایه یک بین المللی اگه زبان المانی هم فول کنم امکانش هست بتونم به کشور المان مهاجرت کرد اگه میشه راهنماییم بکنید من چه مدارکی لازمه برای کشور المان

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار باید حداقل مدرک لیسانس و سه سال سابقه کار مرتبط ارائه دهید. اگر سن مناسبی داشته باشید می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید.

   پاسخ
 74. وحید گفته:

  با عرض. وسلام خسته نباشی ….
  چن تا سوال داشتم میخواستم بپرسم من اگه گواهینامه بین المللی بگیرم و زبان المانی هم خوب باشه امکانش هست برم کشور المان اگه میشه راهنمایی بکنید چه مدارکهایی لازمه برای کشور المان … مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار باید حداقل مدرک لیسانس و سه سال سابقه کار مرتبط ارائه دهید. اگر سن مناسبی داشته باشید می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید.

   پاسخ
 75. کیوان گفته:

  با سلام
  بنده متاهل و 33 سال سن دارم دانشجوی دکترا هستم و تحصیلاتم در زمینه توانبخشی هستش و حداقل هشت سال سابقه کار مرتبط دارم ولی زبان المانی بلد نیستم و انگلیسی هم مدرک ندارم و متوسطه سطح زبانم
  میخام در المان کار و زندگی کنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید پس از اخذ مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان درخواست دهید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مدرک تحصیلی شما در کشور آلمان زیر مجموعه رشته های تجربی و پیراپزشکی به شمار می آید و نیازمند معادلسازی برای امکان کار در کشور آلمان می باشد که خود فرآیندی طولانیست و همچنین به این منظور می بایست وقت طولانی سفارت آلمان را نیز در نظر بگیرید. همچنین به مدرک زبان آلمانی سطح b1 نیاز خواهید داشت. از آنجاییکه اطلاعی از میزان سرمایه، وضعیت تاهل شما در دست نیست قویاً پیشنهاد می کنیم به منظور اطلاع از روش مهاجرتی متناسب با خود یا همان روش میانبر ویژه شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 76. Peyman گفته:

  سلام.بنده۳۱سالمه مجرد.لیسانس حسابداری دارم.مدرک بین المللی جوشکاری دارم.میتونم واسه ویزای جستجوی کار المان اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در آلمان به حداقل سه سال سابقه کار و مدرک زبان نیاز است. مدرک تحصیلی شما نیز نیاز به معادل سازی دارد.

   پاسخ
 77. شاهین گفته:

  سلام بنده لیسانس مهندسی هوافضا از دانشگاه امیرکبیر دارم بدون هیچ گونه سابقه کاری. آیا تا دو سال آینده که مدرک زبان رو هم بگیرم میتونم برای کار در کشورهای اروپایی اقدام کنم یا نه؟
  خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   در حال حاضر کشورهای آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار ارائه می دهند و سابقه کاری نیز برای آن ها دارای اهمیت می باشد.

   پاسخ
 78. www.alikhan.74 گفته:

  سلام من راننده اتوبوس هستم با سابقه کاری سی وچهار سال دارم مدارک کامل دارم مدارک ترانزیت هم دارم و بعنوان راننده برون مرزی مدارک کامل دارم میخوام در المان بعنوان راننده اتوبوس مشغول کار بشم

  Rating: 4
  پاسخ
 79. شیرین گفته:

  سلام…وقت بخیر
  من 24 سالمه، سمپادی بودم و لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه چمران اهواز دارم و تا الان 8 ماه سابقه ی کار با یه شرکت آلمانی ولی به زبان انگلیسی دارم، اما زبان آلمانی رو هنوز شروع نکرده ام، آیا میتونم از اینجا کار مناسب توی آلمان پیدا کنم واستخدام بشم و از این طریق برم آلمان؟ یا پیشنهاد می کنید برای ارشد اپلای کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 80. امیر گفته:

  با سلام
  من مدرک لیسانس عمران _ اجرا از دانشگاه فنی و حرفه‌ای دارم و ۲۲ سال سن دارم ، بدون سابقه‌ی کار و بدون مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی ولی قابلیت تکلم انگلیسی را دارم ، میخواستم بدونم امکان کار در کشور آلمان یا دیگر کشورهای اروپایی را دارم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کاری شرایطی چون سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری مرتبط و سطح زبان لازم هست
   شرایط شما می باید به صورت تخصصی بررسی شود

   پاسخ
 81. Milad گفته:

  سلام
  من ۳۲ سال سن دارم.مجرد هستم و مدرک مهندسی عمران دارم و ۷ سال سابقه کار مرتبط دارم دانشجوی کارشناسی ارشد mba دانشگاه خوارزمی هستم.آیا شرایط من برای اخذ ویزای کار مناسب هست یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
 82. mehdi گفته:

  سلام وقت بخیر من پنج سال برق کاری ساختمان انجام دادم ویک سال کروکی بردار خط لوله گاز بودم سابقه بیمه ندارم فوق دیپلم الکتروتکنیک دارم در آلمان با شرکت ها یا پیمانکاران کار پیدا میشه؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما از رزومه بسیار مطلوبی برخوردار هستید اما پاسخ به سوال شما نیازمند بررسی دقیق تر شرایط حضرتعالی و ارائه توضیحات تکمیلی می باشد چرا که کار در آلمان برای ایرانیان نیازمند دارا بودن پارامترهای متعددی می باشد. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 83. محمد گفته:

  با عرض سلام و احترام
  من 32 ساله هستم و مدرک کاردانی IT از دانشگاه علمی کاربردی و کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد را دارم.
  نزدیک 11 سال سابقه کار دارم که همش مرتبط با IT میباشد. میخواستم بدونم آیا برای کار در آلمان به مشکل خاصی برمیخورم با توجه به اینکه لیسانسم مرتبط به IT نیست؟ یا نه مشکل خاصی وجود نداره؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 84. Midwife گفته:

  سلام خسته نباشيد.من ٢٤سال سن دارم و ليسانس مامايي از دانشگاه ازاد كرج دارم .١سال سابقه ي كاري دربيمارستان دارم همسرم٢٨ساله وليسانس الكترونيك هست.٧سال سابقه ي كاري غير مرتبط بارشته ي خودش داره .ميخواستم بدونم ما براي المان ميتونيم ويزاي كار بگيريم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رشته شما و همسرتان جزو رشته هایی است که شرایط کاری بسیار خوبی جهت کار در آلمان دارند. در بررسی اولیه پرونده شما باید گفت که هر دو میتوانید برای کار در آلمان اقدام نمایید اما پیشنهاد می شود از طریق همسرتان اقدام نمایید. زیرا رشته مامایی جزو رشته هایی است که نیاز به معادل سازی دارد اما همسرتان بطور مستقیم با رشته الکترونیک می توانند وارد بازار کار شوند. به طور کلی می توان گفت شرایط کار در آلمان برای ایرانیان بسیار خوب است. جهت بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز مشاغل شما عزیزان از مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان می باشد. اما در امر مهاجرت پارامتر های مختلفی نقش ایفا می کنند که توضیح تمام آن موارد در این بخش امکان پذیر نیست و بهتر است برای شناخت تمام زوایای کار در آلمان برای ایرانیان با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 85. حامد گفته:

  سلام و خدا قوت ،بنده سی ساله و متاهل و دارای لیسانس مهندسی شیمی صنایع پالایش هستم و چهار سال سابقه کاری دارم ولی متاسفانه سابقه کاری مرتبط ندارم ، و اینکه آلمانی بتونیم مکالمه کنیم کفایت میکنه یا نیاز به مدرک می‌باشد ?و سوال دیگر اینکه تا چه میزان اطلاعات درسی در خصوص مدرک تحصیلی مورد نیاز هستش چون لیسانس بنده حدود هفت سال پیش بوده و خیلی از اطلاعات درسی از ذهن خارج شده?با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما جهت کار در آلمان در وهله اول نیاز به مهارت و سابقه کار در رشته تحصیلی خود را دارید تا بتوانید یک کارفرما را در کشور آلمان متقاعد کنید که به شما کار را ارائه دهند. برای این موضوع نیاز است که مدرک زبان آلمانی را ارائه دهید. البته کشورهای دیگری نیز وجود دارد که با مدرک زبان انگلیسی می توانید جهت کار برای این کشور ها اقدام نمایید. برای بررسی پرونده خود و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 86. Hamed گفته:

  سلام و عرض احترام
  من ۳۵ سالم هست متاهل و دو فرزند دیپلم مکانیک ماشین الات کشاورزی اما شغل اصلی من مکانیک تریلی های هیدرولیک(بوژی ،مخصوص حمل محمولات فوق سنگین به پتروشیمی و نیروگاه )هستش جوش کاری هم خوبه ۱۶ سال سابقه کار دارم زبان انگلیسی متوسط و زبان المانی الان در حد A2.2 هستم میخواستم بپرسم ایا امیدی هست بخوام اقدام کنم یا خیر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  برای اشنایی با کار و حرفه من میتونید به وبسایت ما نگاه کنیدsamadibakhtiari.com

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به شرایط ایده آل حضرتعالی و سن و رزومه مناسب شما می توانید برای این پروسه اقدام نمایید و البته برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 87. رضا درخشان گفته:

  با سلام اینجانب مهندس مکانیک فارغ التحصیل دانشگاه دولتی از دانشگاههای معتبر تهران , طراح ماشین الات و طراح پروسه تولید قطعات خودرو و همچنین هم اکنون مدیر کارخانه یک شرکت هستم با 20 سال سابقه کار در این زمینه
  سنم 44 سال میزان موفقیتم برای پیدا کردن کار چگونه ارزیابی میکنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   رشته تحصیلی و سابقه شغلی شما بسیار مناسب می باشد. یکی از پارامترهای مهم برای اخذ ویزای جستجوی کار در آلمان سن شما می باشد که معمولا امکان کار در آلمان برای ایرانیان زیر 40 سال وجود دارد. اما برای افراد بالای 40 سال نیز راه هایی برای اخذ اقامت در این کشور وجود دارد که نمی توان به صورت اجمالی به آن پرداخت و نیاز به ارائه توضیحات جامع و کامل دارد.برای کسب این اطلاعات شما می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 88. مریم حدادی گفته:

  سلام ، من 33 سال سن دارم با مدرک کارشناس ارشد معماری و حدود 5 سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه و 3 سال سابقه کار بازرگانی با بیمه مدرک پتینه و فتوشاپ و تریدی مکس و دان یک کیک بوکینگ هم دارم زبان انگلیسیم در حد متوسط هست اما مدرک آیلتس ندارم ، آیا میتونم از طریق ویزای کار برای کشور آلمان یا سایر کشور های اروپایی اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش را دارید اما ابتدا مدرک تحصیلی شما باید ارزیابی شود. همچنین مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی ضروری می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 89. مينا گفته:

  سلام، همسر من مهندس مكانيك با ١١ سال سابقه مرتبط، سازنده دستگاه، ٣٧ سال سن هست، مي خواهيم براي ويزاي كار اقدام كنيم، ايشان در حال حاضر در كلاس زبان آلماني شركت مي كنند، آيا امكان پذير است مراحل اداري انجام شود و در اين فاصله تا پرونده به جريان مي افتد ايشان هم زبانشان را در حد مدرك B1 تمام كنند، يا از همان ابتدا بايد مدرك زبان را ارايه داد؟!

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در زمان مراجعه به سفارت باید مدرک زبان را ارائه دهید. البته ما می توانیم این امکان را برای شما فراهم کنیم که از طریق پذیرش کورس زبان در یکی از کشورهای اروپایی زمان مصاحبه سفارت را به زیر یک سال کاهش دهید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 90. مختار محمدی گفته:

  سلام من ۳۵ ساله هستم دارای مدرک لیسانس مدیریت دولتی و ۷ سال سابقه کاری غیر مرتبط با رشته تحصیلی کارم نصب و راه اندازی گولینگ تاور یا برج خنک کن فایبرگلاس و فلزی است خودم متاهل هستم ایا میتوانم در کشورهای اروپایی شغل مناسبی پیدا کنم اصلا در موردشون فکر کنم یا امیدی نیس

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. به نظر می رسد شما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید. همچنین می توانید در کشورهایی مانند هلند و دانمارک تحصیلات کوتاه مدت داشته باشید و سپس وارد بازار کار شوید. رشته تحصیلی شما از مشاغل مورد نیاز در هلند و دانمارک می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 91. Qasemi_ma62 گفته:

  سلام، خسته نباشید. من و همسرم ۳۵ ساله هستیم با یک فرزند ۲ ساله. من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم با ۱۰ سال سابقه کاری در بانک و همسرم لیسانس عمران با ۸ سال سابقه کاری در رشته خودش. میخواستم بپرسم شانس ما برای پیداکردن کار در آلمان چقدره؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و‌عرض ادب. به منظور کار در آلمان از طریق ویزای جستجوی کار و یا پیشنهاد کاری، ابتدا بهتر است از مورد نیاز بودن رشته و حرفه خود در مشغل مورد نیاز کشور آلمان مطمئن شوید. پیشنهاد می شود مقاله لیست مشاغل مورد نیاز آلمان به آدرس https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-آلمان-2017/ را مطالعه نموده و در در صورت داشتن سوالات بیشتر با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 92. مسیح گفته:

  با سلام و عرض ادب.من در رابطه با گرفتن ویزای الملن سوال داشتم من همسرم لیسانس بیو تکنولوژی دارن از دانشگاه غیر انتفاعی میمه و ۳ سال و نیم سابقه کار در ازمایشگاه نوبل ایا شانسی برای گرفتن کارت ابی المان دارن؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان برای شما وجود دارد و برای اخذ کارت آبی باید در شغلی استخدام شوید که سالیانه 44 هزار یورو حقوق دریافت کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان نیاز به مدرک لیسانس دارید. کشورهای دیگر نیز وجود دارد که شما می توانید بدون مدرک لیسانس برای مهاجرت به آن ها اقدام کنید برای راهنمایی بیشتر نیاز است که اطلاعات بیشتری در مورد شرایط شما در دست باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 93. rza گفته:

  درود. در قسمتی که گفته شد “فرد متقاضی باید فارغ التحصیل یک دانشگاه معتبر باشد که مدرک این دانشگاه مورد تایید کشور آلمان واقع شود.” از کجا میشه اعتبار دانشگاهی که توش درس خوندیم رو بفهمیم؟ تا اونجا که میدونم دانشگاه های انگشت شماری تو ایران استاندارد هستن و همونا هم رنکینگ بالایی تو دنیا ندارن:(

  پاسخ
 94. گندم گفته:

  سلام ببخشید برای ارائه سابقه کار سابقه بیمه مهمه یا قرارداد معتبر هم کفایت میکنه ؟؟

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5